Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Lisa Andreeva
Sanktpēterburga   695 «Горбовский и Корнеев» 09:47
Margarita Fanny Furgang
Sanktpēterburga   692 «Дирекция тяги» 09:46
Dmitry Girdyuk
Sanktpēterburga   6135 «Название команды» 10:07
Grigory Gurinsky
Sanktpēterburga   6112 «Это мы, опилки» 09:56
Stanislav Kondratev
Sanktpēterburga   6103 «Dream team» 09:51
Tony Kuznetsov
Sanktpēterburga   699 «ice!» 09:49
Yury Luzyanin
Sanktpēterburga   6142 «Гнездо карася» 10:11
Liza Mitrofanova
Sanktpēterburga   6205 «Цыгане» 10:42
ANNA SHAGISULTANOVA
Sanktpēterburga   684 «Шевели колготками!» 09:42
Elena Vlasova
Sanktpēterburga   6127 «Джоника» 10:03
Екатерина Азарова
Sanktpēterburga   692 «Дирекция тяги» 09:46
Алексей Александров
Sanktpēterburga   6163 «Иглобрюх-урбанист» 10:21
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   601 «Нас пятило» 09:00
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   612 «Трям» 09:06
Александра Анухина
Sanktpēterburga   611 «Футляр для дрели» 09:05
Надежда Арефьева
Sanktpēterburga   645 «Тушканчики» 09:22
Анастасия Арсеньева
Sanktpēterburga   669 «Эдгар Аллан По» 09:34
Григорий Баталов
Sanktpēterburga   679 «Где ж Микулишна» 09:39
Юрий Безруков
Sanktpēterburga   603 «Переверни матрас» 09:01
Мария Богатырева
Sanktpēterburga   674 «КаннамПуПу» 09:37
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   641 «Leone di San Marco» 09:20
Евгения Бокая
Sanktpēterburga   666 «Техно» 09:33
Юрий Бондарев
Sanktpēterburga   696 «Удачный день» 09:48
Елизавета Брук
Sanktpēterburga   690 «#виNOяйца» 09:45
Вера Брюханова
Sanktpēterburga   613 «ВейерштрассЕ» 09:06
Наталья Бугрецова
Sanktpēterburga   633 «Муля» 09:16
Юлия Буданова
Sanktpēterburga   685 «Идём вместе» 09:42
Михаил Будашкин
Maskava   6125 «Малопетошные» 10:02
Дмитрий БУРДИН
Sanktpēterburga   6114 «Хорошие люди» 09:57
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   640 «Ёжики в тумане» 09:20
Миронова Валентина
Ļeņingradas apgabals   6201 «Хомы не врут» 10:40
Татьяна Ведьгун
Sanktpēterburga   615 «Неугомонные кардамоны» 09:07
Настя Вилкова
Ļeņingradas apgabals   6141 «ТК» 10:10
Наталья Голикова
Sanktpēterburga   655 «Ключ!» 09:27
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   641 «Leone di San Marco» 09:20
Екатерина Гриценко
Sanktpēterburga   6208 «Ряряря» 10:44
Olga Гуренко
Sanktpēterburga   611 «Футляр для дрели» 09:05
Мария Давыденкова
Sanktpēterburga   689 «Снусмумрик ждет весну» 09:44
Марина Данилова
Sanktpēterburga   653 «ТаНи» 09:26
Александра Денисенко
Sanktpēterburga   6123 «Пирамида» 10:01
Екатерина Добровольская
Sanktpēterburga   6210 «las tortugas» 10:45
Андрей Евсеенко
Maskava   627 «Половина Первый Раз» 09:13
Марина Егорова
Sanktpēterburga   673 «Графини Монте-Кристо» 09:36
Елена Елисеева
Sanktpēterburga   6168 «Луч» 10:24
Лизавета Емельянова
Sanktpēterburga   6110 «Старый Кёнигсберг» 09:55
Антон Ермаков
Sanktpēterburga   669 «Эдгар Аллан По» 09:34
Миша Забелин
Sanktpēterburga   676 «Огурец» 09:38
Наталья Завёрткина
Sanktpēterburga   647 «Шустрые друзья» 09:23
Булат Зайнуллин
Jekaterinburga   6119 «Синдром одиночки» 09:59
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   6105 «Gas Powered Stick!!!» 09:52
Марина Засимова
Sanktpēterburga   691 «Бегущие по ветру» 09:45
Надежда Зонова
Sanktpēterburga   6121 «Високосцы» 10:00
Стефания Иваницкая
Sanktpēterburga   6179 «Fox&Box» 10:29
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   610 «You'll Never Walk Alone» 09:05
Анечка Иванова
Sanktpēterburga   637 «С.Л.О.Н.» 09:18
Елена Иванова
Sanktpēterburga   6130 «Котята против клубков» 10:05
Татьяна Ильинская
Sanktpēterburga   642 «Байбаки» 09:21
Сергей Ильинский
Sanktpēterburga   642 «Байбаки» 09:21
Виктория Иоффе
Sanktpēterburga   6200 «Семья Иоффе» 10:40
Василий Калинин
Sanktpēterburga   614 «Улит и Ко» 09:07
Ольга Калинина
Sanktpēterburga   668 «БеГеМотъ» 09:34
Дмитрий Каллистов
Sanktpēterburga   611 «Футляр для дрели» 09:05
Наталья Кедрова
Sanktpēterburga   6165 «ГПП» 10:22
Александра Киланова
Sanktpēterburga   698 «Шли Саши по шоссе» 09:49
Ирина Кирилова
Sanktpēterburga   680 «Рыжие начинают» 09:40
Дмитрий Кичинский
Sanktpēterburga   636 «Ultimate Survival» 09:18
Владислав Ковалевский
Sanktpēterburga   6175 «Кот да Винчи» 10:27
Елена Козлова
Sanktpēterburga   6104 «Шипшандр» 09:52
Павел Комаров
Sanktpēterburga   6172 «луч СВЕТЫ» 10:26
Инна Комарова
Sanktpēterburga   633 «Муля» 09:16
Ирина Компанеева
Sanktpēterburga   6162 «Я б лучше поспал» 10:21
Дарья Коновалова
Sanktpēterburga   6140 «пыщь-пыщь» 10:10
Валентина Кормакова
Maskava   632 «Встретим свет нетленного дня» 09:16
Екатерина Кортелева
Sanktpēterburga   6107 «Барамельки» 09:53
Светлана Кохановская
Sanktpēterburga   683 «Люди Че» 09:41
Никита Краснов
Sanktpēterburga   6116 «Борода Трусова» 09:58
Эмилия Краснова
Sanktpēterburga   6116 «Борода Трусова» 09:58
Оксана Кринкина
Sanktpēterburga   680 «Рыжие начинают» 09:40
Елена Кудрявцева
Sanktpēterburga   6177 «Игуана» 10:28
Наталья Кузнецова
Sanktpēterburga   650 «Редкие фамилии» 09:25
Лера Куксова
Sanktpēterburga   623 «4 литра настолок» 09:11
Галина Курмашева
Sanktpēterburga   614 «Улит и Ко» 09:07
Марина Кшевецкая
Sanktpēterburga   613 «ВейерштрассЕ» 09:06
Анастасия Лавренчук
Sanktpēterburga   688 «Кодекс отсутствия» 09:44
Надежда Лебедева
Sanktpēterburga   626 «НаШа» 09:13
Ольга Лебедева
Sanktpēterburga   6109 «Турбо» 09:54
Вадим Лотарев
Sanktpēterburga   6117 «Один» 09:58
Анастасия Лохматова
Sanktpēterburga   6103 «Dream team» 09:51
Дмитрий Малышев
Sanktpēterburga   637 «С.Л.О.Н.» 09:18
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   600 «Бурундуй» 09:00
Полина Марокова
Sanktpēterburga   6206 «Merula alba 3.0» 10:43
Елена Мезенцева
Sanktpēterburga   6176 «Кукумария» 10:28
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   643 «Corso» 09:21
Марина Михайлова
Sanktpēterburga   649 «Marsach» 09:24
Наталья Мурашкина
Sanktpēterburga   6115 «TBD» 09:57
Валерия Никитина
Sanktpēterburga   6108 «Вечер пятницы» 09:54
Александр Никоноров
Sanktpēterburga   6140 «пыщь-пыщь» 10:10
Анна Никонорова
Sanktpēterburga   6140 «пыщь-пыщь» 10:10
Катерина Осаковская
Maskava   697 «Phantom» 09:48
Анна Павлова
Sanktpēterburga   636 «Ultimate Survival» 09:18
Ирина Пармёнова
Sanktpēterburga   647 «Шустрые друзья» 09:23
Оля Переходько
Sanktpēterburga   602 «ул. Пёселя» 09:01
Дмитрий Пикула
Sanktpēterburga   670 «Печеньки» 09:35
Екатерина Пикула
Sanktpēterburga   670 «Печеньки» 09:35
Елена Пименова
Sanktpēterburga   652 «Пупсики» 09:26
Валентин Пиотрович
Sanktpēterburga   6129 «Вот и криптомув» 10:04
Михаилъ Питаль
Sanktpēterburga   699 «ice!» 09:49
Антон Плышевский
Sanktpēterburga   664 «Парадная» 09:32
Ольга Поспелова
Sanktpēterburga   623 «4 литра настолок» 09:11
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   616 «Было бы нелепо» 09:08
Сергей Реука
Sanktpēterburga   618 «Огни Самайна» 09:09
Дина Романова
Sanktpēterburga   623 «4 литра настолок» 09:11
Марина Сабельникова
Sanktpēterburga   6173 «MS» 10:26
Рита Саблина
Maskava   682 «Игрушечная мышь» 09:41
Мария Савина
Sanktpēterburga   618 «Огни Самайна» 09:09
Лизка Самойлова
Sanktpēterburga   625 «Лови момент» 09:12
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   612 «Трям» 09:06
Надин Севастьянова
Sanktpēterburga   655 «Ключ!» 09:27
Виталий Селищев
Sanktpēterburga   6115 «TBD» 09:57
Ирина Сибирцева
Sanktpēterburga   655 «Ключ!» 09:27
Наталья Сидельникова
Sanktpēterburga   6209 «Gros hérisson» 10:44
Илона Сидоренко
Sanktpēterburga   671 «Даймур» 09:35
Маргарита Силантьева
Maskavas apgabals   6134 «Путь во Льдах» 10:07
Оксана Смоленкова
Sanktpēterburga   619 «Обригаду» 09:09
Татьяна Смолянникова
Sanktpēterburga   6160 «Барабашки с барабанами» 10:20
Ольга Смуглина
Sanktpēterburga   624 «Уилт и К» 09:12
Марина Соколова
Sanktpēterburga   6178 «КРИСТАЛЛ» 10:29
Дмитрий Солнышкин
Sanktpēterburga   677 «77th parallel» 09:38
Елена Спасская
Sanktpēterburga   6109 «Турбо» 09:54
Александр Спирин
Sanktpēterburga   6104 «Шипшандр» 09:52
Мария Спирина
Sanktpēterburga   6104 «Шипшандр» 09:52
Андрей Станкевич
Sanktpēterburga   682 «Игрушечная мышь» 09:41
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   653 «ТаНи» 09:26
Александра Столярова
Sanktpēterburga   691 «Бегущие по ветру» 09:45
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   620 «Кайханга В.» 09:10
Андрей СУББОТИН
Sanktpēterburga   6133 «Япона Мать» 10:06
Юлия Сысоева
Sanktpēterburga   669 «Эдгар Аллан По» 09:34
Александра Тимофеева
Sanktpēterburga   6126 «Утки УУ» 10:03
Ульяна токарева
Sanktpēterburga   6204 «Ульский Токарев» 10:42
Анастасия Толстякова
Sanktpēterburga   614 «Улит и Ко» 09:07
Александр Трусов
Sanktpēterburga   6116 «Борода Трусова» 09:58
Вера Тулькина
Sanktpēterburga   6133 «Япона Мать» 10:06
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   607 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:03
Сергей Фадеев
Sanktpēterburga   699 «ice!» 09:49
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   686 «Черные коты» 09:43
Катерина Фрей
Sanktpēterburga   6169 «Селедка на свободе» 10:24
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   6131 «NiceГра» 10:05
Фёдор Цуринов
Sanktpēterburga   677 «77th parallel» 09:38
Ангелина Чиринскайте
Ļeņingradas apgabals   6122 «Броненосец в потёмках» 10:01
Мирослава Шамсиева
Sanktpēterburga   6166 «Run&Jump» 10:23
Тамара Шарипова
Maskava   632 «Встретим свет нетленного дня» 09:16
Сергей Шатилов
Sanktpēterburga   656 «Однако Медвежата» 09:28
Михаил Шваркунов
Sanktpēterburga   654 «Все» 09:27
Елена Шеринова
Sanktpēterburga   614 «Улит и Ко» 09:07
Надежда Шиманович
Sanktpēterburga   673 «Графини Монте-Кристо» 09:36
Антон Шумилов
Sanktpēterburga   683 «Люди Че» 09:41
Александра Щапова
Sanktpēterburga   692 «Дирекция тяги» 09:46
Станислав Юзвинский
Sanktpēterburga   6167 «VSOP» 10:23
Ольга Ярмош
Sanktpēterburga   6113 «Шлёп-шлёп» 09:56
Dariya Biryukova
Sanktpēterburga   662 «Несвятой домкрат» 09:31
Denis Ibaev
Sanktpēterburga   6207 «Взять кафе» 10:43
Alina Nevskaia
Sanktpēterburga   6203 «Тихоходки» 10:41
Иван Андреев
Sanktpēterburga   681 «Телепузики» 09:40
Анна Бобкина
Sanktpēterburga   658 «На орлах быстрее» 09:29
Александр Букреев
Sanktpēterburga   6106 «Большие надежды» 09:53
Илья Васильев
Sanktpēterburga   634 «Прогрессоры» 09:17
Дарья Виниченко
Sanktpēterburga   694 «Самураи» 09:47
Мария Волкова
Sanktpēterburga   628 «Кто сказал, что я сдал?..» 09:14
Наталья Генидзе
Sanktpēterburga   677 «77th parallel» 09:38
Ирина Голубева
Sanktpēterburga   609 «Птица» 09:04
Дмитрий Демидов
Sanktpēterburga   623 «4 литра настолок» 09:11
Леонид Дмитриев
Maskava   602 «ул. Пёселя» 09:01
Ирина Дубянская
Sanktpēterburga   687 «Бабуины» 09:43
Ирина Дьячкова
Sanktpēterburga   667 «праздник- это мы» 09:33
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   6137 «Корюшка сбежала от дедушки» 10:08
Сергей Игнатенков
Sanktpēterburga   6138 «Потому что» 10:09
Ульяна Карвелис
Sanktpēterburga   6128 «Сайгаки» 10:04
Екатерина Коваленко
Sanktpēterburga   6136 «Чевапчичи» 10:08
Виктория Константинова
Maskavas apgabals   6202 «Над пропастью моржи» 10:41
Екатерина Королева
Sanktpēterburga   663 «Hannila» 09:31
Даниил Котов
Sanktpēterburga   688 «Кодекс отсутствия» 09:44
Татьяна Крылова
Sanktpēterburga   672 «Кеттари» 09:36
Ольга Кузнецова
Sanktpēterburga   630 «Колонизаторы» 09:15
Екатерина Кунгурова
Sanktpēterburga   649 «Marsach» 09:24
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   608 «Зер гут» 09:04
Надежда Малечкина
Sanktpēterburga   6203 «Тихоходки» 10:41
Юлия Мариросян
Sanktpēterburga   675 «Astra» 09:37
Максим Меш
Sanktpēterburga   660 «Клякса на прогулке» 09:30
Анна Михайлова
Sanktpēterburga   6139 «Бешеные черепахи» 10:09
Василий Мишарев
Sanktpēterburga   678 «Нетрудовые резервы» 09:39
Надежда Моисеева
Sanktpēterburga   6174 «ХопХейЛаЛаЛей» 10:27
Иван Павлик
Sanktpēterburga   6121 «Високосцы» 10:00
Алёна Павловская
Sanktpēterburga   6111 «Почти Безголовые» 09:55
Николай Перевёрткин
Sanktpēterburga   679 «Где ж Микулишна» 09:39
Наталья Петренко
Sanktpēterburga   6118 «Египетская сила» 09:59
Елена Петрова
Sanktpēterburga   6169 «Селедка на свободе» 10:24
Михаил Потапов
Sanktpēterburga   6118 «Египетская сила» 09:59
Александр Поточкин
Sanktpēterburga   6164 «Во главе пелотона» 10:22
Марина Пчелкина
Sanktpēterburga   644 «Палема» 09:22
Ольга Раева
Sanktpēterburga   607 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:03
Мария Ребенко
Sanktpēterburga   615 «Неугомонные кардамоны» 09:07
Анна Рымарева
Sanktpēterburga   604 «Уже не новички» 09:02
Александр Сидько
Sanktpēterburga   661 «STR» 09:30
Денис Слепцов
Sanktpēterburga   669 «Эдгар Аллан По» 09:34
Кристина Стрелкова
Sanktpēterburga   665 «Усы Эркюля» 09:32
Ирина Ступнева
Dubna   6124 «И чё?» 10:02
александр третьяк
Sanktpēterburga   6102 «Треть бычка» 09:51
Карина Тух
Sanktpēterburga   6100 «КоТушки» 09:50
Ольга Феофанова
Sanktpēterburga   693 «Прогульщики» 09:46
Мария Фоменко
Sanktpēterburga   612 «Трям» 09:06
Наталия Хараг
Sanktpēterburga   6132 «Море Банда» 10:06
Дмитрий Хисаметдинов
Sanktpēterburga   657 «Тюленчики» 09:28
Светлана Холодкевич
Sanktpēterburga   631 «Мы не придумали» 09:15
Наталия Цилевич
Sanktpēterburga   646 «Айгер» 09:23
Ольга Чечулина
Sanktpēterburga   621 «Вожди» 09:10
Анна Чирина
Sanktpēterburga   6132 «Море Банда» 10:06
Елена Шадрина
Sanktpēterburga   6101 «Экстремум» 09:50
Маргарита Шарипова
Maskava   632 «Встретим свет нетленного дня» 09:16
Олег Шпынов
Sanktpēterburga   6203 «Тихоходки» 10:41
Ольга Шпынова
Sanktpēterburga   6203 «Тихоходки» 10:41
Алексей Щедров
Sanktpēterburga   629 «Машина без крыши» 09:14
Елизавета Язева
Sanktpēterburga   6120 «Абразивный Ильич» 10:00
Жанна Якуничева
Sanktpēterburga   607 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:03
Анастасия Яцницкая
Sanktpēterburga   624 «Уилт и К» 09:12
Polina Kulakova
Sanktpēterburga   640 «Ёжики в тумане» 09:20
Екатерина Абрамова
Sanktpēterburga   686 «Черные коты» 09:43
Савва Абрамян
Sanktpēterburga   6179 «Fox&Box» 10:29
Наталия Агафонова
Sanktpēterburga   620 «Кайханга В.» 09:10
Наталья Алиевская
Sanktpēterburga   673 «Графини Монте-Кристо» 09:36
Александр Андреев
Sanktpēterburga   681 «Телепузики» 09:40
Светлана Андреева
Sanktpēterburga   681 «Телепузики» 09:40
Кира Андрианова
Sanktpēterburga   627 «Половина Первый Раз» 09:13
Анжела Антонова
Sanktpēterburga   6178 «КРИСТАЛЛ» 10:29
Виктория Арсентьева
Sanktpēterburga   652 «Пупсики» 09:26
Татьяна Бабушкина
Sanktpēterburga   694 «Самураи» 09:47
Руслан Байбурин
Sanktpēterburga   697 «Phantom» 09:48
Наталья Байбурина
Maskava   697 «Phantom» 09:48
Мария Бекрешева
Sanktpēterburga   6111 «Почти Безголовые» 09:55
Алексей Белов
Sanktpēterburga   6128 «Сайгаки» 10:04
Ксения Белова
Sanktpēterburga   625 «Лови момент» 09:12
Аркадий Беляев
Sanktpēterburga   6205 «Цыгане» 10:42
Ольга Березкина
Sanktpēterburga   6132 «Море Банда» 10:06
Дана Беркман
Sanktpēterburga   6128 «Сайгаки» 10:04
Алёна Блинова
Maskava   6119 «Синдром одиночки» 09:59
Ольга Бобкина
Sanktpēterburga   658 «На орлах быстрее» 09:29
Екатерина Бобкова
Sanktpēterburga   690 «#виNOяйца» 09:45
Станислав Богатырев
Sanktpēterburga   674 «КаннамПуПу» 09:37
Екатерина Больбат
Sanktpēterburga   6141 «ТК» 10:10
Алексей Булычев
Sanktpēterburga   679 «Где ж Микулишна» 09:39
Кирилл Быстреевский
Sanktpēterburga   640 «Ёжики в тумане» 09:20
Дмитрий Вавер
Sanktpēterburga   634 «Прогрессоры» 09:17
Андрей Васильев
Sanktpēterburga   634 «Прогрессоры» 09:17
Дарья Васина
Sanktpēterburga   6129 «Вот и криптомув» 10:04
Алла Ваулина
Sanktpēterburga   6207 «Взять кафе» 10:43
Алексей Вейнмейстер
Sanktpēterburga   629 «Машина без крыши» 09:14
Никита Виденков
Sanktpēterburga   6129 «Вот и криптомув» 10:04
Анастасия Волжина
Sanktpēterburga   6166 «Run&Jump» 10:23
екатерина Волохонская
Sanktpēterburga   695 «Горбовский и Корнеев» 09:47
Галина Воробьева
Sanktpēterburga   607 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:03
Татьяна Высоцкая
Sanktpēterburga   6137 «Корюшка сбежала от дедушки» 10:08
Анастасия Гарнага
Sanktpēterburga   664 «Парадная» 09:32
Иван Геращенко
Sanktpēterburga   6206 «Merula alba 3.0» 10:43
Эдуард Гирш
Sanktpēterburga   646 «Айгер» 09:23
Валерий Головяшкин
Sanktpēterburga   6179 «Fox&Box» 10:29
Евгений Голубев
Sanktpēterburga   6164 «Во главе пелотона» 10:22
Татьяна Горобец
Sanktpēterburga   6110 «Старый Кёнигсберг» 09:55
Дмитрий Грибов
Sanktpēterburga   661 «STR» 09:30
Любовь Гультяева
Sanktpēterburga   644 «Палема» 09:22
Алексей Гуняга
Sanktpēterburga   6128 «Сайгаки» 10:04
Анастасия Гурина
Sanktpēterburga   684 «Шевели колготками!» 09:42
Юлия Денисова
Sanktpēterburga   639 «Сбой матрицы» 09:19
Светлана Дениченко
Sanktpēterburga   6165 «ГПП» 10:22
Сэм Джон
Sanktpēterburga   6172 «луч СВЕТЫ» 10:26
Валентина Диева
Sanktpēterburga   628 «Кто сказал, что я сдал?..» 09:14
Анастасия Добровольская
Sanktpēterburga   6210 «las tortugas» 10:45
Светлана Дорофеева
Sanktpēterburga   6172 «луч СВЕТЫ» 10:26
Надежда Душечкина
Sanktpēterburga   6131 «NiceГра» 10:05
Алексей Дьячков
Sanktpēterburga   667 «праздник- это мы» 09:33
Дарья Дьячкова
Sanktpēterburga   667 «праздник- это мы» 09:33
Александр Евсюков
Sanktpēterburga   698 «Шли Саши по шоссе» 09:49
Светлана Евсюкова
Sanktpēterburga   609 «Птица» 09:04
Ольга Егорова
Sanktpēterburga   6160 «Барабашки с барабанами» 10:20
Анна Елисеева
Sanktpēterburga   6168 «Луч» 10:24
Ольга Елисеева
Sanktpēterburga   6177 «Игуана» 10:28
Кадрия Еникеева
Sanktpēterburga   616 «Было бы нелепо» 09:08
Александра Еращёнкова
Sanktpēterburga   630 «Колонизаторы» 09:15
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   612 «Трям» 09:06
Екатерина Жаркова
Sanktpēterburga   630 «Колонизаторы» 09:15
Елизавета Жаркова
Sanktpēterburga   630 «Колонизаторы» 09:15
Надежда Желтова
Sanktpēterburga   6178 «КРИСТАЛЛ» 10:29
Артем Завгородний
Puškina   6122 «Броненосец в потёмках» 10:01
Антон Иванов
Sanktpēterburga   650 «Редкие фамилии» 09:25
Даниил Иванов
Sanktpēterburga   637 «С.Л.О.Н.» 09:18
Николай Иванов
Maskava   697 «Phantom» 09:48
МАРИНА Иванова
Sanktpēterburga   6172 «луч СВЕТЫ» 10:26
Сергей Иванченко
Sanktpēterburga   634 «Прогрессоры» 09:17
Юлия Игнатенкова
Sanktpēterburga   6138 «Потому что» 10:09
Дмитрий Иоффе
Sanktpēterburga   6200 «Семья Иоффе» 10:40
Лев Иоффе
Sanktpēterburga   6200 «Семья Иоффе» 10:40
Павел Исаченко
Sanktpēterburga   601 «Нас пятило» 09:00
Александр Исхаков
Sanktpēterburga   6138 «Потому что» 10:09
Данико Ихошвили
Sanktpēterburga   6127 «Джоника» 10:03
Катерина Карманова
Sanktpēterburga   6208 «Ряряря» 10:44
Александр Килячков
Sanktpēterburga   685 «Идём вместе» 09:42
Екатерина Килячкова
Sanktpēterburga   685 «Идём вместе» 09:42
Елизавета Ким
Sanktpēterburga   629 «Машина без крыши» 09:14
Вера Кириллова
Sanktpēterburga   642 «Байбаки» 09:21
Александр Клюкин
Sanktpēterburga   6210 «las tortugas» 10:45
Антон Константинов
Maskavas apgabals   6202 «Над пропастью моржи» 10:41
Людмила Корженевская
Jekaterinburga   6170 «Here» 10:25
Антон Корженевский
Sanktpēterburga   6170 «Here» 10:25
Евгения Коркина
Sanktpēterburga   6108 «Вечер пятницы» 09:54
Aleksa Корнеева
Sanktpēterburga   664 «Парадная» 09:32
Надежда Королёва
Sanktpēterburga   661 «STR» 09:30
Аленка Короткова
Sanktpēterburga   632 «Встретим свет нетленного дня» 09:16
София Коротченко
Sanktpēterburga   6161 «МАРСианки» 10:20
Ксения Кортелева
Sanktpēterburga   6107 «Барамельки» 09:53
Надежда Корчагина
Sanktpēterburga   639 «Сбой матрицы» 09:19
Алексей Косарев
Sanktpēterburga   656 «Однако Медвежата» 09:28
Игорь Кочелаев
Sanktpēterburga   6110 «Старый Кёнигсберг» 09:55
Ирина Кочнева
Sanktpēterburga   640 «Ёжики в тумане» 09:20
Евгений Кринкин
Sanktpēterburga   680 «Рыжие начинают» 09:40
Никита Кринкин
Sanktpēterburga   680 «Рыжие начинают» 09:40
Анна Крылова
Sanktpēterburga   6171 «Крыша» 10:25
Любовь Кудрявцева
Sanktpēterburga   6131 «NiceГра» 10:05
Андрей Кузнецов
Sanktpēterburga   6176 «Кукумария» 10:28
Елена Кузнецова
Jekaterinburga   6170 «Here» 10:25
Ирина Левина
Sanktpēterburga   678 «Нетрудовые резервы» 09:39
Александр Либер
Sanktpēterburga   698 «Шли Саши по шоссе» 09:49
Мария Лисенко
Sanktpēterburga   6161 «МАРСианки» 10:20
Мария Лобанова
Maskava   6202 «Над пропастью моржи» 10:41
Полина Лузянина
Sanktpēterburga   6142 «Гнездо карася» 10:11
Наталья Луцак
Sanktpēterburga   6101 «Экстремум» 09:50
Коровашкова Людмила
Sanktpēterburga   6118 «Египетская сила» 09:59
Марина Макина
Sanktpēterburga   6160 «Барабашки с барабанами» 10:20
Евгения Максимова
Sanktpēterburga   671 «Даймур» 09:35
Вероника Малей
Sanktpēterburga   662 «Несвятой домкрат» 09:31
Маргарита Малыхина
Sanktpēterburga   6161 «МАРСианки» 10:20
Виктория Маматказина
Sanktpēterburga   600 «Бурундуй» 09:00
Ольга Маркова
Sanktpēterburga   6135 «Название команды» 10:07
Татьяна Маркова
Sanktpēterburga   6166 «Run&Jump» 10:23
Александр Мартиросян
Sanktpēterburga   675 «Astra» 09:37
Наталия Мартынова
Sanktpēterburga   606 «Альма-матер» 09:03
Дмитрий Матющенко
Maskavas apgabals   6134 «Путь во Льдах» 10:07
Владимир Мезенцев
Sanktpēterburga   6176 «Кукумария» 10:28
Татьяна Меш
Sanktpēterburga   660 «Клякса на прогулке» 09:30
Ирина Миллер
Sanktpēterburga   606 «Альма-матер» 09:03
Нина Минина
Sanktpēterburga   653 «ТаНи» 09:26
Ольга Миронова
Ļeņingradas apgabals   6201 «Хомы не врут» 10:40
Евгений Митичев
Sanktpēterburga   6163 «Иглобрюх-урбанист» 10:21
Ксения Митичева
Sanktpēterburga   6163 «Иглобрюх-урбанист» 10:21
Александр Михайлов
Sanktpēterburga   649 «Marsach» 09:24
Дмитрий Михирев
Sanktpēterburga   664 «Парадная» 09:32
Алена Муравьева
Sanktpēterburga   6107 «Барамельки» 09:53
Мария Муравьева
Sanktpēterburga   6107 «Барамельки» 09:53
Татьяна Муравьёва
Sanktpēterburga   6138 «Потому что» 10:09
Алла Мушарапова
Sanktpēterburga   6161 «МАРСианки» 10:20
Любовь Наймарк
Sanktpēterburga   695 «Горбовский и Корнеев» 09:47
Степан Некрасов
Sanktpēterburga   6105 «Gas Powered Stick!!!» 09:52
Дмитрий Некрестьянов
Sanktpēterburga   6112 «Это мы, опилки» 09:56
Оксана Нестеренко
Sanktpēterburga   6176 «Кукумария» 10:28
Елена Нечаева
Sanktpēterburga   606 «Альма-матер» 09:03
Михаил Никитин
Sanktpēterburga   6127 «Джоника» 10:03
Мария Никонова
Sanktpēterburga   6160 «Барабашки с барабанами» 10:20
Марина Новожилова
Sanktpēterburga   665 «Усы Эркюля» 09:32
Георгий Овчаренко
Sanktpēterburga   6204 «Ульский Токарев» 10:42
Павел Озорных
Sanktpēterburga   6206 «Merula alba 3.0» 10:43
Александра Онучина
Sanktpēterburga   625 «Лови момент» 09:12
мария Осадчая
Sanktpēterburga   695 «Горбовский и Корнеев» 09:47
Инна Особова
Sanktpēterburga   631 «Мы не придумали» 09:15
Дарья Павлова
Sanktpēterburga   619 «Обригаду» 09:09
Наталья Панина
Sanktpēterburga   6209 «Gros hérisson» 10:44
Надежда Пенкрат
Sanktpēterburga   6121 «Високосцы» 10:00
Фёдор Петров
Sanktpēterburga   6169 «Селедка на свободе» 10:24
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   653 «ТаНи» 09:26
Владимир Пинаев
Sanktpēterburga   690 «#виNOяйца» 09:45
Надежда Подливаева
Sanktpēterburga   620 «Кайханга В.» 09:10
Елена Полянская
Sanktpēterburga   6100 «КоТушки» 09:50
Маша Понаморева
Sanktpēterburga   694 «Самураи» 09:47
Елена Пономарева
Sanktpēterburga   687 «Бабуины» 09:43
Екатерина Попова
Sanktpēterburga   609 «Птица» 09:04
Елена Праздникова
Ļeņingradas apgabals   696 «Удачный день» 09:48
Светлана Пуговкина
Sanktpēterburga   6100 «КоТушки» 09:50
Тамара Рейгельман
Sanktpēterburga   616 «Было бы нелепо» 09:08
Ольга Ремизова
Sanktpēterburga   666 «Техно» 09:33
Ирина Романенко
Sanktpēterburga   6100 «КоТушки» 09:50
Раиса Ронина
Sanktpēterburga   6178 «КРИСТАЛЛ» 10:29
Ольга Рябова
Pēterhofa   606 «Альма-матер» 09:03
Александра Савина
Sanktpēterburga   618 «Огни Самайна» 09:09
Евгения Самохина
Maskava   6202 «Над пропастью моржи» 10:41
Мария Сафитичева
Sanktpēterburga   684 «Шевели колготками!» 09:42
Ксения Сергеева
Sanktpēterburga   6127 «Джоника» 10:03
Рома Силаков
Sanktpēterburga   6167 «VSOP» 10:23
Елена Синицына
Sanktpēterburga   628 «Кто сказал, что я сдал?..» 09:14
Ирина Скрынник
Sanktpēterburga   6166 «Run&Jump» 10:23
Владимр Смирнов
Sanktpēterburga   6174 «ХопХейЛаЛаЛей» 10:27
Наталья Смирнова
Sanktpēterburga   693 «Прогульщики» 09:46
Татьяна Смирнова
Sanktpēterburga   6101 «Экстремум» 09:50
Александра Смоленкова
Sanktpēterburga   619 «Обригаду» 09:09
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   6105 «Gas Powered Stick!!!» 09:52
Карина Соловьёва
Sanktpēterburga   603 «Переверни матрас» 09:01
Алиса Сподынейко
Sanktpēterburga   6141 «ТК» 10:10
Светлана Становова
Sanktpēterburga   657 «Тюленчики» 09:28
Вера Степанова
Sanktpēterburga   620 «Кайханга В.» 09:10
Дмитрий Степура
Sanktpēterburga   604 «Уже не новички» 09:02
Валерия Стяжкова
Sanktpēterburga   6129 «Вот и криптомув» 10:04
Андрей Субботин
Sanktpēterburga   685 «Идём вместе» 09:42
Анна Сысоева
Sanktpēterburga   663 «Hannila» 09:31
Александр Тарасов
Sanktpēterburga   689 «Снусмумрик ждет весну» 09:44
Марина Татаринова
Sanktpēterburga   6109 «Турбо» 09:54
Игорь Терехов
Sanktpēterburga   6162 «Я б лучше поспал» 10:21
Мария Тигина
Sanktpēterburga   6115 «TBD» 09:57
Дарья Тимофеева
Sanktpēterburga   6130 «Котята против клубков» 10:05
Виталий Тимченко
Sanktpēterburga   6179 «Fox&Box» 10:29
Алексей Тихоласов
Sanktpēterburga   6205 «Цыгане» 10:42
Светлана Тихонова
Sanktpēterburga   629 «Машина без крыши» 09:14
Александр Токарев
Sanktpēterburga   6204 «Ульский Токарев» 10:42
Елена Треногина
Sanktpēterburga   636 «Ultimate Survival» 09:18
Ирина Третьяк
Sanktpēterburga   6102 «Треть бычка» 09:51
Софья Тур
Sanktpēterburga   6205 «Цыгане» 10:42
Александр Турченко
Sanktpēterburga   662 «Несвятой домкрат» 09:31
Ахмат Уртенов
Sanktpēterburga   6206 «Merula alba 3.0» 10:43
Никита Устинов
Sanktpēterburga   6136 «Чевапчичи» 10:08
Татьяна Ушакова
Sanktpēterburga   684 «Шевели колготками!» 09:42
Елена Фалькина
Sanktpēterburga   644 «Палема» 09:22
Олег Фафурин
Sanktpēterburga   689 «Снусмумрик ждет весну» 09:44
Мария Федоркина
Sanktpēterburga   6115 «TBD» 09:57
Александр Федоров
Sanktpēterburga   6169 «Селедка на свободе» 10:24
Кристина Федорова
Sanktpēterburga   633 «Муля» 09:16
Александра Феленковская
Sanktpēterburga   656 «Однако Медвежата» 09:28
Роман Фертов
Sanktpēterburga   6133 «Япона Мать» 10:06
НАТАЛЬЯ ФЕРТОВА
Sanktpēterburga   6133 «Япона Мать» 10:06
Евгений Фирсенков
Sanktpēterburga   694 «Самураи» 09:47
Дарья Фролова
Sanktpēterburga   637 «С.Л.О.Н.» 09:18
Олег Христенко
Maskava   682 «Игрушечная мышь» 09:41
Александра Чернышова
Sanktpēterburga   6109 «Турбо» 09:54
Валентина Шадрина
Sanktpēterburga   665 «Усы Эркюля» 09:32
Лариса Шаймуханова
Sanktpēterburga   6204 «Ульский Токарев» 10:42
Мария Шатилова
Sanktpēterburga   656 «Однако Медвежата» 09:28
Михаил Шваркунов
Sanktpēterburga   626 «НаШа» 09:13
Александр Шевченко
Sanktpēterburga   657 «Тюленчики» 09:28
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   652 «Пупсики» 09:26
Анастасия Юрчагина
Sanktpēterburga   635 «Синие Коты» 09:17
Елена Яковлева
Sanktpēterburga   6207 «Взять кафе» 10:43
Алёна Янова
Sanktpēterburga   6135 «Название команды» 10:07
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
600 09:00 Бурундуй

600

Виктория Маматказина

Sanktpēterburga

601 09:00 Нас пятило

601

Павел Исаченко

Sanktpēterburga

602 09:01 ул. Пёселя

602

603 09:01 Переверни матрас

603

Юрий Безруков

Sanktpēterburga

Карина Соловьёва

Sanktpēterburga

604 09:02 Уже не новички

604

Анна Рымарева

Sanktpēterburga

Дмитрий Степура

Sanktpēterburga

606 09:03 Альма-матер

606

Наталия Мартынова

Sanktpēterburga

Ирина Миллер

Sanktpēterburga

Елена Нечаева

Sanktpēterburga

Ольга Рябова

Pēterhofa

607 09:03 Ползем, любуемся пейзажем

607

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Ольга Раева

Sanktpēterburga

Галина Воробьева

Sanktpēterburga

608 09:04 Зер гут

608

609 09:04 Птица

609

Ирина Голубева

Sanktpēterburga

Светлана Евсюкова

Sanktpēterburga

Екатерина Попова

Sanktpēterburga

610 09:05 You'll Never Walk Alone

610

Алексей Иванов

Sanktpēterburga

611 09:05 Футляр для дрели

611

612 09:06 Трям

612

Мария Фоменко

Sanktpēterburga

Наталья Жангурова

Sanktpēterburga

613 09:06 ВейерштрассЕ

613

614 09:07 Улит и Ко

614

615 09:07 Неугомонные кардамоны

615

Мария Ребенко

Sanktpēterburga

616 09:08 Было бы нелепо

616

Кадрия Еникеева

Sanktpēterburga

Тамара Рейгельман

Sanktpēterburga

618 09:09 Огни Самайна

618

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Александра Савина

Sanktpēterburga

619 09:09 Обригаду

619

Дарья Павлова

Sanktpēterburga

Александра Смоленкова

Sanktpēterburga

620 09:10 Кайханга В.

620

Елена Стрелина

Sanktpēterburga

Наталия Агафонова

Sanktpēterburga

Надежда Подливаева

Sanktpēterburga

Вера Степанова

Sanktpēterburga

621 09:10 Вожди

621

Ольга Чечулина

Sanktpēterburga

623 09:11 4 литра настолок

623

Лера Куксова

Sanktpēterburga

Дина Романова

Sanktpēterburga

624 09:12 Уилт и К

624

625 09:12 Лови момент

625

Ксения Белова

Sanktpēterburga

Александра Онучина

Sanktpēterburga

626 09:13 НаШа

626

Михаил Шваркунов

Sanktpēterburga

627 09:13 Половина Первый Раз

627

Кира Андрианова

Sanktpēterburga

628 09:14 Кто сказал, что я сдал?..

628

Мария Волкова

Sanktpēterburga

Валентина Диева

Sanktpēterburga

Елена Синицына

Sanktpēterburga

629 09:14 Машина без крыши

629

Алексей Щедров

Sanktpēterburga

Алексей Вейнмейстер

Sanktpēterburga

Елизавета Ким

Sanktpēterburga

Светлана Тихонова

Sanktpēterburga

630 09:15 Колонизаторы

630

Александра Еращёнкова

Sanktpēterburga

Екатерина Жаркова

Sanktpēterburga

Елизавета Жаркова

Sanktpēterburga

631 09:15 Мы не придумали

631

Инна Особова

Sanktpēterburga

632 09:16 Встретим свет нетленного дня

632

Аленка Короткова

Sanktpēterburga

633 09:16 Муля

633

Инна Комарова

Sanktpēterburga

Кристина Федорова

Sanktpēterburga

634 09:17 Прогрессоры

634

Илья Васильев

Sanktpēterburga

Дмитрий Вавер

Sanktpēterburga

Андрей Васильев

Sanktpēterburga

Сергей Иванченко

Sanktpēterburga

635 09:17 Синие Коты

635

Анастасия Юрчагина

Sanktpēterburga

636 09:18 Ultimate Survival

636

Анна Павлова

Sanktpēterburga

Елена Треногина

Sanktpēterburga

637 09:18 С.Л.О.Н.

637

Анечка Иванова

Sanktpēterburga

Даниил Иванов

Sanktpēterburga

Дарья Фролова

Sanktpēterburga

638 09:19 Мудрый пень

638

639 09:19 Сбой матрицы

639

Юлия Денисова

Sanktpēterburga

Надежда Корчагина

Sanktpēterburga

640 09:20 Ёжики в тумане

640

Polina Kulakova

Sanktpēterburga

Кирилл Быстреевский

Sanktpēterburga

Ирина Кочнева

Sanktpēterburga

641 09:20 Leone di San Marco

641

642 09:21 Байбаки

642

Вера Кириллова

Sanktpēterburga

643 09:21 Corso

643

Андрей Минкин

Sanktpēterburga

644 09:22 Палема

644

Любовь Гультяева

Sanktpēterburga

Елена Фалькина

Sanktpēterburga

645 09:22 Тушканчики

645

646 09:23 Айгер

646

Эдуард Гирш

Sanktpēterburga

647 09:23 Шустрые друзья

647

649 09:24 Marsach

649

Александр Михайлов

Sanktpēterburga

650 09:25 Редкие фамилии

650

Антон Иванов

Sanktpēterburga

652 09:26 Пупсики

652

Елена Пименова

Sanktpēterburga

Виктория Арсентьева

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

653 09:26 ТаНи

653

Нина Минина

Sanktpēterburga

Татьяна Петрова

Sanktpēterburga

654 09:27 Все

654

655 09:27 Ключ!

655

656 09:28 Однако Медвежата

656

Сергей Шатилов

Sanktpēterburga

Алексей Косарев

Sanktpēterburga

Александра Феленковская

Sanktpēterburga

Мария Шатилова

Sanktpēterburga

657 09:28 Тюленчики

657

Светлана Становова

Sanktpēterburga

Александр Шевченко

Sanktpēterburga

658 09:29 На орлах быстрее

658

Анна Бобкина

Sanktpēterburga

Ольга Бобкина

Sanktpēterburga

660 09:30 Клякса на прогулке

660

Максим Меш

Sanktpēterburga

Татьяна Меш

Sanktpēterburga

661 09:30 STR

661

Дмитрий Грибов

Sanktpēterburga

Надежда Королёва

Sanktpēterburga

662 09:31 Несвятой домкрат

662

Dariya Biryukova

Sanktpēterburga

Вероника Малей

Sanktpēterburga

Александр Турченко

Sanktpēterburga

663 09:31 Hannila

663

Анна Сысоева

Sanktpēterburga

664 09:32 Парадная

664

Анастасия Гарнага

Sanktpēterburga

Aleksa Корнеева

Sanktpēterburga

Дмитрий Михирев

Sanktpēterburga

665 09:32 Усы Эркюля

665

Марина Новожилова

Sanktpēterburga

Валентина Шадрина

Sanktpēterburga

666 09:33 Техно

666

Евгения Бокая

Sanktpēterburga

Ольга Ремизова

Sanktpēterburga

667 09:33 праздник- это мы

667

Ирина Дьячкова

Sanktpēterburga

Алексей Дьячков

Sanktpēterburga

Дарья Дьячкова

Sanktpēterburga

668 09:34 БеГеМотъ

668

Ольга Калинина

Sanktpēterburga

669 09:34 Эдгар Аллан По

669

670 09:35 Печеньки

670

671 09:35 Даймур

671

Евгения Максимова

Sanktpēterburga

672 09:36 Кеттари

672

673 09:36 Графини Монте-Кристо

673

Марина Егорова

Sanktpēterburga

Наталья Алиевская

Sanktpēterburga

674 09:37 КаннамПуПу

674

Станислав Богатырев

Sanktpēterburga

675 09:37 Astra

675

Юлия Мариросян

Sanktpēterburga

Александр Мартиросян

Sanktpēterburga

676 09:38 Огурец

676

Миша Забелин

Sanktpēterburga

677 09:38 77th parallel

677

678 09:39 Нетрудовые резервы

678

Ирина Левина

Sanktpēterburga

679 09:39 Где ж Микулишна

679

Алексей Булычев

Sanktpēterburga

680 09:40 Рыжие начинают

680

Ирина Кирилова

Sanktpēterburga

Евгений Кринкин

Sanktpēterburga

Никита Кринкин

Sanktpēterburga

681 09:40 Телепузики

681

Иван Андреев

Sanktpēterburga

Александр Андреев

Sanktpēterburga

Светлана Андреева

Sanktpēterburga

682 09:41 Игрушечная мышь

682

Олег Христенко

Maskava

683 09:41 Люди Че

683

684 09:42 Шевели колготками!

684

ANNA SHAGISULTANOVA

Sanktpēterburga

Анастасия Гурина

Sanktpēterburga

Мария Сафитичева

Sanktpēterburga

Татьяна Ушакова

Sanktpēterburga

685 09:42 Идём вместе

685

Юлия Буданова

Sanktpēterburga

Александр Килячков

Sanktpēterburga

Екатерина Килячкова

Sanktpēterburga

Андрей Субботин

Sanktpēterburga

686 09:43 Черные коты

686

Ирина Федорова

Sanktpēterburga

Екатерина Абрамова

Sanktpēterburga

687 09:43 Бабуины

687

Елена Пономарева

Sanktpēterburga

688 09:44 Кодекс отсутствия

688

689 09:44 Снусмумрик ждет весну

689

Александр Тарасов

Sanktpēterburga

Олег Фафурин

Sanktpēterburga

690 09:45 #виNOяйца

690

Елизавета Брук

Sanktpēterburga

Екатерина Бобкова

Sanktpēterburga

Владимир Пинаев

Sanktpēterburga

691 09:45 Бегущие по ветру

691

692 09:46 Дирекция тяги

692

693 09:46 Прогульщики

693

Наталья Смирнова

Sanktpēterburga

694 09:47 Самураи

694

Татьяна Бабушкина

Sanktpēterburga

Маша Понаморева

Sanktpēterburga

Евгений Фирсенков

Sanktpēterburga

695 09:47 Горбовский и Корнеев

695

Lisa Andreeva

Sanktpēterburga

екатерина Волохонская

Sanktpēterburga

Любовь Наймарк

Sanktpēterburga

мария Осадчая

Sanktpēterburga

696 09:48 Удачный день

696

Юрий Бондарев

Sanktpēterburga

Елена Праздникова

Ļeņingradas apgabals

697 09:48 Phantom

697

Руслан Байбурин

Sanktpēterburga

Наталья Байбурина

Maskava

Николай Иванов

Maskava

698 09:49 Шли Саши по шоссе

698

Александр Евсюков

Sanktpēterburga

Александр Либер

Sanktpēterburga

699 09:49 ice!

699

Tony Kuznetsov

Sanktpēterburga

Михаилъ Питаль

Sanktpēterburga

Сергей Фадеев

Sanktpēterburga

6100 09:50 КоТушки

6100

Карина Тух

Sanktpēterburga

Елена Полянская

Sanktpēterburga

Светлана Пуговкина

Sanktpēterburga

Ирина Романенко

Sanktpēterburga

6101 09:50 Экстремум

6101

Елена Шадрина

Sanktpēterburga

Наталья Луцак

Sanktpēterburga

Татьяна Смирнова

Sanktpēterburga

6102 09:51 Треть бычка

6102

Ирина Третьяк

Sanktpēterburga

6103 09:51 Dream team

6103

6104 09:52 Шипшандр

6104

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Мария Спирина

Sanktpēterburga

6105 09:52 Gas Powered Stick!!!

6105

Степан Некрасов

Sanktpēterburga

Евгений Соколов

Sanktpēterburga

6106 09:53 Большие надежды

6106

6107 09:53 Барамельки

6107

Ксения Кортелева

Sanktpēterburga

Алена Муравьева

Sanktpēterburga

Мария Муравьева

Sanktpēterburga

6108 09:54 Вечер пятницы

6108

Евгения Коркина

Sanktpēterburga

6109 09:54 Турбо

6109

Ольга Лебедева

Sanktpēterburga

Елена Спасская

Sanktpēterburga

Марина Татаринова

Sanktpēterburga

Александра Чернышова

Sanktpēterburga

6110 09:55 Старый Кёнигсберг

6110

Татьяна Горобец

Sanktpēterburga

Игорь Кочелаев

Sanktpēterburga

6111 09:55 Почти Безголовые

6111

Мария Бекрешева

Sanktpēterburga

6112 09:56 Это мы, опилки

6112

Grigory Gurinsky

Sanktpēterburga

Дмитрий Некрестьянов

Sanktpēterburga

6113 09:56 Шлёп-шлёп

6113

Ольга Ярмош

Sanktpēterburga

6114 09:57 Хорошие люди

6114

Дмитрий БУРДИН

Sanktpēterburga

6115 09:57 TBD

6115

Мария Тигина

Sanktpēterburga

Мария Федоркина

Sanktpēterburga

6116 09:58 Борода Трусова

6116

6117 09:58 Один

6117

Вадим Лотарев

Sanktpēterburga

6118 09:59 Египетская сила

6118

Михаил Потапов

Sanktpēterburga

Коровашкова Людмила

Sanktpēterburga

6119 09:59 Синдром одиночки

6119

Алёна Блинова

Maskava

6120 10:00 Абразивный Ильич

6120

6121 10:00 Високосцы

6121

Надежда Зонова

Sanktpēterburga

Иван Павлик

Sanktpēterburga

Надежда Пенкрат

Sanktpēterburga

6122 10:01 Броненосец в потёмках

6122

Артем Завгородний

Puškina

6123 10:01 Пирамида

6123

6124 10:02 И чё?

6124

6125 10:02 Малопетошные

6125

6126 10:03 Утки УУ

6126

6127 10:03 Джоника

6127

Elena Vlasova

Sanktpēterburga

Данико Ихошвили

Sanktpēterburga

Михаил Никитин

Sanktpēterburga

Ксения Сергеева

Sanktpēterburga

6128 10:04 Сайгаки

6128

Алексей Белов

Sanktpēterburga

Дана Беркман

Sanktpēterburga

Алексей Гуняга

Sanktpēterburga

6129 10:04 Вот и криптомув

6129

Дарья Васина

Sanktpēterburga

Никита Виденков

Sanktpēterburga

Валерия Стяжкова

Sanktpēterburga

6130 10:05 Котята против клубков

6130

Елена Иванова

Sanktpēterburga

Дарья Тимофеева

Sanktpēterburga

6131 10:05 NiceГра

6131

Надежда Душечкина

Sanktpēterburga

Любовь Кудрявцева

Sanktpēterburga

6132 10:06 Море Банда

6132

Наталия Хараг

Sanktpēterburga

Анна Чирина

Sanktpēterburga

Ольга Березкина

Sanktpēterburga

6133 10:06 Япона Мать

6133

Вера Тулькина

Sanktpēterburga

Роман Фертов

Sanktpēterburga

НАТАЛЬЯ ФЕРТОВА

Sanktpēterburga

6134 10:07 Путь во Льдах

6134

Дмитрий Матющенко

Maskavas apgabals

6135 10:07 Название команды

6135

Dmitry Girdyuk

Sanktpēterburga

Ольга Маркова

Sanktpēterburga

Алёна Янова

Sanktpēterburga

6136 10:08 Чевапчичи

6136

Никита Устинов

Sanktpēterburga

6137 10:08 Корюшка сбежала от дедушки

6137

Сергей Егоров

Sanktpēterburga

Татьяна Высоцкая

Sanktpēterburga

6138 10:09 Потому что

6138

Юлия Игнатенкова

Sanktpēterburga

Александр Исхаков

Sanktpēterburga

Татьяна Муравьёва

Sanktpēterburga

6139 10:09 Бешеные черепахи

6139

Анна Михайлова

Sanktpēterburga

6140 10:10 пыщь-пыщь

6140

6141 10:10 ТК

6141

Настя Вилкова

Ļeņingradas apgabals

Екатерина Больбат

Sanktpēterburga

Алиса Сподынейко

Sanktpēterburga

6142 10:11 Гнездо карася

6142

Yury Luzyanin

Sanktpēterburga

Полина Лузянина

Sanktpēterburga

6160 10:20 Барабашки с барабанами

6160

Ольга Егорова

Sanktpēterburga

Марина Макина

Sanktpēterburga

Мария Никонова

Sanktpēterburga

6161 10:20 МАРСианки

6161

София Коротченко

Sanktpēterburga

Мария Лисенко

Sanktpēterburga

Маргарита Малыхина

Sanktpēterburga

Алла Мушарапова

Sanktpēterburga

6162 10:21 Я б лучше поспал

6162

Игорь Терехов

Sanktpēterburga

6163 10:21 Иглобрюх-урбанист

6163

Евгений Митичев

Sanktpēterburga

Ксения Митичева

Sanktpēterburga

6164 10:22 Во главе пелотона

6164

Евгений Голубев

Sanktpēterburga

6165 10:22 ГПП

6165

Светлана Дениченко

Sanktpēterburga

6166 10:23 Run&Jump

6166

Анастасия Волжина

Sanktpēterburga

Татьяна Маркова

Sanktpēterburga

Ирина Скрынник

Sanktpēterburga

6167 10:23 VSOP

6167

Рома Силаков

Sanktpēterburga

6168 10:24 Луч

6168

Елена Елисеева

Sanktpēterburga

Анна Елисеева

Sanktpēterburga

6169 10:24 Селедка на свободе

6169

Катерина Фрей

Sanktpēterburga

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Фёдор Петров

Sanktpēterburga

Александр Федоров <