Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
DMITRY KUTSENKO
Maskava   505 «Побегатели» 10:10
Alexey Mazur
Maskava   530 «Зелёный гребень» 11:00
Наталия Банникова
Maskava   509 «Всегда три ошибки» 10:18
Сергей Барсуков
Maskava   531 «Икры разума» 11:02
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   504 «Белый Ус» 10:08
Надежда Василенко
Maskava   514 «Казус» 10:28
Михаил Винокуров
Maskava   550 «Respektsperson» 11:40
Светлана Голованова
Ņižņijnovgoroda   541 «Взгляд кошки грация картошки» 11:22
Кирилл Грошенков
  500 «Морра» 10:00
Юлия Гусева
Ņižņijnovgoroda   531 «Икры разума» 11:02
Юлия Зыкова
Ņižņijnovgoroda   541 «Взгляд кошки грация картошки» 11:22
Александр Левин
Ņižņijnovgoroda   541 «Взгляд кошки грация картошки» 11:22
Михаил Петушков
Maskava   501 «Бешеные Птички» 10:02
Евгений Романов
Maskava   514 «Казус» 10:28
Саша Рослякова
Ņižņijnovgoroda   512 «Солнце» 10:24
Григорий Стаценко
Maskava   505 «Побегатели» 10:10
Мария Тарабарина
Maskava   511 «Сиамские котики» 10:22
Екатерина Филатова
Maskavas apgabals   502 «Хихимики» 10:04
Филипп Арифулов
Maskava   505 «Побегатели» 10:10
Евгения Арутюнова
Maskava   505 «Побегатели» 10:10
Анастасия Горевалова
Maskava   510 «Каракалпакстан» 10:20
Борис Демешев
Maskava   506 «Каппа и Роро» 10:12
Антон Каранов
Maskava   503 «Котики, вперёд!» 10:06
Наталия Корвякова
Maskava   530 «Зелёный гребень» 11:00
Роман Культин
Maskava   513 «Разведчики» 10:26
Ольга Макарова
Ņižņijnovgoroda   551 «Феникс» 11:42
Борис Морозов
Maskava   542 «ОЗ» 11:24
Петр Сеннов
Ņižņijnovgoroda   541 «Взгляд кошки грация картошки» 11:22
Александра Скоробогатская
Maskava   515 «Осколок МузЛома» 10:30
Юрий Хашев
Ņižņijnovgoroda   532 «КБП "Кувшинка"» 11:04
Марина Бабина
Maskava   509 «Всегда три ошибки» 10:18
Наталья Белостоцкая
Ņižņijnovgoroda   551 «Феникс» 11:42
Мария Бирюк
Maskava   503 «Котики, вперёд!» 10:06
Евгения Иванова
Ņižņijnovgoroda   530 «Зелёный гребень» 11:00
Анастасия Карпова
Brjanska   506 «Каппа и Роро» 10:12
Александр Крюков
Maskava   530 «Зелёный гребень» 11:00
Тимофей Культин
Maskava   513 «Разведчики» 10:26
Юля Мацкевич
Ņižņijnovgoroda   532 «КБП "Кувшинка"» 11:04
Яков Мацкевич
Ņižņijnovgoroda   532 «КБП "Кувшинка"» 11:04
Катя Румянцева
Ņižņijnovgoroda   512 «Солнце» 10:24
Евгения Русинова
Sanktpēterburga   504 «Белый Ус» 10:08
Дарья Труфанова
Ņižņijnovgoroda   531 «Икры разума» 11:02
Антон Тюменькин
Ņižņijnovgoroda   551 «Феникс» 11:42
Элина Христич
Maskavas apgabals   502 «Хихимики» 10:04
Алиса Царапкина
Ņižņijnovgoroda   551 «Феникс» 11:42
Мария Чимбур
Ņižņijnovgoroda   532 «КБП "Кувшинка"» 11:04
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
500 10:00 Морра

500

501 10:02 Бешеные Птички

501

502 10:04 Хихимики

502

Элина Христич

Maskavas apgabals

503 10:06 Котики, вперёд!

503

Мария Бирюк

Maskava

504 10:08 Белый Ус

504

Евгения Русинова

Sanktpēterburga

505 10:10 Побегатели

505

506 10:12 Каппа и Роро

506

Анастасия Карпова

Brjanska

509 10:18 Всегда три ошибки

509

Марина Бабина

Maskava

510 10:20 Каракалпакстан

510

511 10:22 Сиамские котики

511

512 10:24 Солнце

512

Саша Рослякова

Ņižņijnovgoroda

Катя Румянцева

Ņižņijnovgoroda

513 10:26 Разведчики

513

Тимофей Культин

Maskava

514 10:28 Казус

514

515 10:30 Осколок МузЛома

515

530 11:00 Зелёный гребень

530

Alexey Mazur

Maskava

Евгения Иванова

Ņižņijnovgoroda

Александр Крюков

Maskava

531 11:02 Икры разума

531

Юлия Гусева

Ņižņijnovgoroda

Дарья Труфанова

Ņižņijnovgoroda

532 11:04 КБП "Кувшинка"

532

Юрий Хашев

Ņižņijnovgoroda

Юля Мацкевич

Ņižņijnovgoroda

Яков Мацкевич

Ņižņijnovgoroda

Мария Чимбур

Ņižņijnovgoroda

541 11:22 Взгляд кошки грация картошки

541

Юлия Зыкова

Ņižņijnovgoroda

Александр Левин

Ņižņijnovgoroda

Петр Сеннов

Ņižņijnovgoroda

542 11:24 ОЗ

542

550 11:40 Respektsperson

550

551 11:42 Феникс

551

Ольга Макарова

Ņižņijnovgoroda

Наталья Белостоцкая

Ņižņijnovgoroda

Антон Тюменькин

Ņižņijnovgoroda

Алиса Царапкина

Ņižņijnovgoroda