Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Олег Алехин
Jekaterinburga   125 «В смысле?» 10:50
Анна Алехина
Jekaterinburga   125 «В смысле?» 10:50
Наталья Антошина
Jekaterinburga   109 «Солёные Уши» 10:18
Анна Белоусова
Citas Urālu federālā apgabala pilsētas   118 «Звездные Совы» 10:36
Игорь Белых
Jekaterinburga   123 «Тяжёленький творожок без энтузиазма» 10:46
Максим Бова
Jekaterinburga   122 «KWON» 10:44
Иван Буховец
Jekaterinburga   126 «БЭМС» 10:52
Ольга Быстрова
Jekaterinburga   120 «Без названия» 10:40
Ольга Валитова
Jekaterinburga   106 «Беседка Pi» 10:12
Анна Вилкова
Jekaterinburga   110 «Мы с окраины» 10:20
Елена Воронина
Jekaterinburga   130 «И море, и Гомер» 11:00
Алена Гарус
Jekaterinburga   127 «Семья Олеоне» 10:54
Максим Жирнов
Jekaterinburga   126 «БЭМС» 10:52
Игорь Кадочников
Jekaterinburga   121 «Случайный лес» 10:42
Катя Кадочникова
Jekaterinburga   121 «Случайный лес» 10:42
Ян Клюжин
Maskava   103 «3К» 10:06
Ольга Константинова
Jekaterinburga   130 «И море, и Гомер» 11:00
Анастасия Меньшикова
Jekaterinburga   101 «Нежнее нежного» 10:02
Ольга Никоян
Jekaterinburga   134 «Летучий корабль» 11:08
Маришка Пестова
Jekaterinburga   135 «Ыть!» 11:10
Дмитрий Сафин
Jekaterinburga   105 «Бегущий Семён» 10:10
Наталья Соловьёва
Jekaterinburga   132 «Walkers» 11:04
Мария Суетина
Jekaterinburga   122 «KWON» 10:44
Максим Таланов
Jekaterinburga   121 «Случайный лес» 10:42
Дарья Татарова
Jekaterinburga   102 «Штормовые зяблики» 10:04
Ирина Федотовских
Jekaterinburga   115 «Змеюка» 10:30
Даша Чурсина
Jekaterinburga   119 «Свердловские СЛаДоСти» 10:38
Любовь Шагалова
Jekaterinburga   128 «Бокры ищут куздру» 10:56
Евгения Шевелева
Jekaterinburga   124 «Интригал» 10:48
Станислав Шулепов
Jekaterinburga   110 «Мы с окраины» 10:20
Елена Якубовская
Jekaterinburga   115 «Змеюка» 10:30
Полина Агзамова
Jekaterinburga   113 «НедоПОИЛИ?!» 10:26
Екатерина Берестова
Jekaterinburga   112 «Гном и Вредитель» 10:24
Светлана Калугина
Jekaterinburga   126 «БЭМС» 10:52
Мария Коваленко
Jekaterinburga   104 «Ой все» 10:08
Елена Кожевникова
Jekaterinburga   107 «Полярные медведи» 10:14
Полина Маркина
Jekaterinburga   131 «Время первых!» 11:02
Александр Маскалёв
Jekaterinburga   114 «Тыковки» 10:28
Оксана Рахманова
Jekaterinburga   116 «Научная тематика» 10:32
Михаил Сидоров
Jekaterinburga   111 «Ц и 2П» 10:22
ЮРИЙ ТУРИНЦЕВ
Jekaterinburga   133 «Самовар-перехватчик» 11:06
Margarita Nazarenko
Jekaterinburga   132 «Walkers» 11:04
Ирина Арапова
Jekaterinburga   113 «НедоПОИЛИ?!» 10:26
Филат Астахов
Jekaterinburga   105 «Бегущий Семён» 10:10
Гаррик Белоусов
Citas Urālu federālā apgabala pilsētas   118 «Звездные Совы» 10:36
Ольга Богданова
Jekaterinburga   124 «Интригал» 10:48
Вера Бунькова
Jekaterinburga   117 «laborer» 10:34
Виктория Быстрова
Jekaterinburga   120 «Без названия» 10:40
Максим Воронцов
Jekaterinburga   120 «Без названия» 10:40
Мария Вострикова
Jekaterinburga   102 «Штормовые зяблики» 10:04
Светлана Гудина
Jekaterinburga   116 «Научная тематика» 10:32
Татьяна Дудина
Jekaterinburga   106 «Беседка Pi» 10:12
Анастасия Захарова
Jekaterinburga   104 «Ой все» 10:08
Виктория Захарова
Jekaterinburga   105 «Бегущий Семён» 10:10
Семен Зорин
Jekaterinburga   119 «Свердловские СЛаДоСти» 10:38
Татьяна Казакова
Jekaterinburga   109 «Солёные Уши» 10:18
Илья Клюжин
Jekaterinburga   103 «3К» 10:06
Татьяна Клюжина
Jekaterinburga   103 «3К» 10:06
ВЛАДИМИР КРАЕВ
Jekaterinburga   133 «Самовар-перехватчик» 11:06
Андрей Куреннов
Jekaterinburga   123 «Тяжёленький творожок без энтузиазма» 10:46
Катерина Лещинская
Jekaterinburga   130 «И море, и Гомер» 11:00
Евгения Лобанова
Jekaterinburga   102 «Штормовые зяблики» 10:04
Дмитрий Мамылин
Jekaterinburga   112 «Гном и Вредитель» 10:24
Алексей Манаков
Jekaterinburga   106 «Беседка Pi» 10:12
Илья Меньшиков
Jekaterinburga   101 «Нежнее нежного» 10:02
Геннадий Михалёв
Jekaterinburga   123 «Тяжёленький творожок без энтузиазма» 10:46
Елена Мостовщикова
Jekaterinburga   113 «НедоПОИЛИ?!» 10:26
Тимур Набиуллин
Jekaterinburga   127 «Семья Олеоне» 10:54
Никита Невзоров
Jekaterinburga   102 «Штормовые зяблики» 10:04
Антонина Николаева
Jekaterinburga   127 «Семья Олеоне» 10:54
Владимир Парамонов
Jekaterinburga   125 «В смысле?» 10:50
Максим Педос
Jekaterinburga   116 «Научная тематика» 10:32
Екатерина Рыжкова
Jekaterinburga   132 «Walkers» 11:04
Татьяна Сафронова
Jekaterinburga   124 «Интригал» 10:48
Евгений Селезнев
Jekaterinburga   122 «KWON» 10:44
Анна Сермягина
Jekaterinburga   107 «Полярные медведи» 10:14
Иван Сибирцев
Jekaterinburga   113 «НедоПОИЛИ?!» 10:26
Алеся Стариченко
Jekaterinburga   119 «Свердловские СЛаДоСти» 10:38
Наталья Суетина
Jekaterinburga   122 «KWON» 10:44
Ольга Табатчикова
Jekaterinburga   127 «Семья Олеоне» 10:54
Екатерина Тимиряева
Jekaterinburga   109 «Солёные Уши» 10:18
Николай Толкачев
Jekaterinburga   135 «Ыть!» 11:10
Станислав Тюшняков
Jekaterinburga   116 «Научная тематика» 10:32
Иван Угренев
Jekaterinburga   131 «Время первых!» 11:02
Ярослав Устюжанин
Jekaterinburga   119 «Свердловские СЛаДоСти» 10:38
Евгений Федорченко
Jekaterinburga   126 «БЭМС» 10:52
Анна Фоминова
Jekaterinburga   109 «Солёные Уши» 10:18
Екатерина Фролова
Jekaterinburga   134 «Летучий корабль» 11:08
Мария Фролова
Jekaterinburga   134 «Летучий корабль» 11:08
Елена Харитонова
Jekaterinburga   130 «И море, и Гомер» 11:00
Ирина Холодная
Jekaterinburga   114 «Тыковки» 10:28
Анастасия Ципп
Jekaterinburga   111 «Ц и 2П» 10:22
Андрей Ципп
Jekaterinburga   111 «Ц и 2П» 10:22
Евгения Чайка
Jekaterinburga   134 «Летучий корабль» 11:08
Мария Черемных
Jekaterinburga   125 «В смысле?» 10:50
Полина Шабардина
Jekaterinburga   104 «Ой все» 10:08
Ирина Шимова
Jekaterinburga   104 «Ой все» 10:08
Екатерина Шиндина
Jekaterinburga   117 «laborer» 10:34
Александр Шитов
Jekaterinburga   123 «Тяжёленький творожок без энтузиазма» 10:46
Ксения Янович
Jekaterinburga   131 «Время первых!» 11:02
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
101 10:02 Нежнее нежного

101

Илья Меньшиков

Jekaterinburga

102 10:04 Штормовые зяблики

102

Мария Вострикова

Jekaterinburga

Евгения Лобанова

Jekaterinburga

Никита Невзоров

Jekaterinburga

103 10:06

103

Илья Клюжин

Jekaterinburga

Татьяна Клюжина

Jekaterinburga

104 10:08 Ой все

104

Анастасия Захарова

Jekaterinburga

Полина Шабардина

Jekaterinburga

Ирина Шимова

Jekaterinburga

105 10:10 Бегущий Семён

105

Дмитрий Сафин

Jekaterinburga

Филат Астахов

Jekaterinburga

Виктория Захарова

Jekaterinburga

106 10:12 Беседка Pi

106

Татьяна Дудина

Jekaterinburga

Алексей Манаков

Jekaterinburga

107 10:14 Полярные медведи

107

Анна Сермягина

Jekaterinburga

109 10:18 Солёные Уши

109

Татьяна Казакова

Jekaterinburga

Екатерина Тимиряева

Jekaterinburga

Анна Фоминова

Jekaterinburga

110 10:20 Мы с окраины

110

111 10:22 Ц и 2П

111

Анастасия Ципп

Jekaterinburga

Андрей Ципп

Jekaterinburga

112 10:24 Гном и Вредитель

112

Дмитрий Мамылин

Jekaterinburga

113 10:26 НедоПОИЛИ?!

113

Ирина Арапова

Jekaterinburga

Елена Мостовщикова

Jekaterinburga

Иван Сибирцев

Jekaterinburga

114 10:28 Тыковки

114

Ирина Холодная

Jekaterinburga

115 10:30 Змеюка

115

116 10:32 Научная тематика

116

Светлана Гудина

Jekaterinburga

Максим Педос

Jekaterinburga

Станислав Тюшняков

Jekaterinburga

117 10:34 laborer

117

Вера Бунькова

Jekaterinburga

Екатерина Шиндина

Jekaterinburga

118 10:36 Звездные Совы

118

Анна Белоусова

Citas Urālu federālā apgabala pilsētas

Гаррик Белоусов

Citas Urālu federālā apgabala pilsētas

119 10:38 Свердловские СЛаДоСти

119

Даша Чурсина

Jekaterinburga

Семен Зорин

Jekaterinburga

Алеся Стариченко

Jekaterinburga

Ярослав Устюжанин

Jekaterinburga

120 10:40 Без названия

120

Виктория Быстрова

Jekaterinburga

Максим Воронцов

Jekaterinburga

121 10:42 Случайный лес

121

122 10:44 KWON

122

Максим Бова

Jekaterinburga

Мария Суетина

Jekaterinburga

Евгений Селезнев

Jekaterinburga

Наталья Суетина

Jekaterinburga

123 10:46 Тяжёленький творожок без энтузиазма

123

Игорь Белых

Jekaterinburga

Андрей Куреннов

Jekaterinburga

Геннадий Михалёв

Jekaterinburga

Александр Шитов

Jekaterinburga

124 10:48 Интригал

124

Ольга Богданова

Jekaterinburga

Татьяна Сафронова

Jekaterinburga

125 10:50 В смысле?

125

Олег Алехин

Jekaterinburga

Анна Алехина

Jekaterinburga

Владимир Парамонов

Jekaterinburga

Мария Черемных

Jekaterinburga

126 10:52 БЭМС

126

Иван Буховец

Jekaterinburga

Максим Жирнов

Jekaterinburga

Евгений Федорченко

Jekaterinburga

127 10:54 Семья Олеоне

127

Алена Гарус

Jekaterinburga

Тимур Набиуллин

Jekaterinburga

Антонина Николаева

Jekaterinburga

Ольга Табатчикова

Jekaterinburga

128 10:56 Бокры ищут куздру

128

130 11:00 И море, и Гомер

130

Катерина Лещинская

Jekaterinburga

Елена Харитонова

Jekaterinburga

131 11:02 Время первых!

131

Иван Угренев

Jekaterinburga

Ксения Янович

Jekaterinburga

132 11:04 Walkers

132

Margarita Nazarenko

Jekaterinburga

Екатерина Рыжкова

Jekaterinburga

133 11:06 Самовар-перехватчик

133

ЮРИЙ ТУРИНЦЕВ

Jekaterinburga

ВЛАДИМИР КРАЕВ

Jekaterinburga

134 11:08 Летучий корабль

134

Ольга Никоян

Jekaterinburga

Екатерина Фролова

Jekaterinburga

Мария Фролова

Jekaterinburga

Евгения Чайка

Jekaterinburga

135 11:10 Ыть!

135

Николай Толкачев

Jekaterinburga