Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Yulia Filippova
Maskava   L418 «KARAMBA» 09:36
Павел Аджигильдяев
Maskava   L450 «Каррр, каррр» 10:40
Алексей Андрияш
Sanktpēterburga   L464 «Любой кипиш» 11:08
Ирина Армашева
Sanktpēterburga   L465 «Машук» 11:10
Александр Баранов
Sanktpēterburga   L445 «Весёлые Барашки» 10:30
Анна Батова
Sanktpēterburga   L437 «Доходяги» 10:14
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   L443 «Две капитанки» 10:26
Мария Богатырева
Sanktpēterburga   L451 «Пеппаркака» 10:42
Наталья Борисенкова
Maskava   L456 «Бакаланы» 10:52
Татьяна Бурлакова
Sanktpēterburga   L411 «Суслички» 09:22
Елена Бычкова
Maskava   L409 «Большой Львиный Прайд» 09:18
Антонина Вилкова
Ņižņijnovgoroda   L404 «Большой Львиный Прайд» 09:08
Алексей Витюгов
Sanktpēterburga   L460 «Собачья стая» 11:00
Антон Волков
Maskava   L465 «Машук» 11:10
Елена Говоренкова
Sanktpēterburga   L416 «Ласточки» 09:32
Екатерина Дейнего
Sanktpēterburga   L467 «аноним» 11:14
Ирина Дубровская
Sanktpēterburga   L455 «Хомячки-подрядчики» 10:50
Юлия Егорова
Sanktpēterburga   L436 «Йох-ха-нгА» 10:12
Надежда Жданова
Maskava   L454 «Ходики» 10:48
Марина Захаренкова
Sanktpēterburga   L403 ««Music&Math»» 09:06
Нина Иванова
Sanktpēterburga   L415 «Активные ленивцы» 09:30
Елена Игнатенкова
Sanktpēterburga   L442 «Кот и Рыж» 10:24
Сергей Ильинский
Sanktpēterburga   L411 «Суслички» 09:22
Мария Коган
Sanktpēterburga   L426 «Аллилуйя, неваляшки!» 09:52
Роман Колобов
Sanktpēterburga   L449 «ОДА Льву» 10:38
Кирилл Кравченко
Sanktpēterburga   L453 «X-Travel» 10:46
Ирина Лебедева
Sanktpēterburga   L421 «В клеточку» 09:42
Екатерина Леушева
Sanktpēterburga   L442 «Кот и Рыж» 10:24
Екатерина Лещинер
Maskava   L432 «Семейство кошачьих» 10:04
Андрей Макаренцев
Maskava   L410 «Скотобаза» 09:20
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   L401 «Бурундуй» 09:02
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   L403 ««Music&Math»» 09:06
Александр Маничев
Sanktpēterburga   L429 «Белый шум» 09:58
Ирина Мартынова
Maskava   L400 «Большой Львиный Прайд» 09:00
Игорь Мелентьев
Maskava   L405 «Большой Львиный Прайд» 09:10
Владимир Менделевич
Maskava   L441 «ПтиМаты» 10:22
Лариса Менделевич
Maskava   L441 «ПтиМаты» 10:22
Владимир Моргулис
Maskava   L404 «Большой Львиный Прайд» 09:08
Александра Навоева
Maskavas apgabals   L403 ««Music&Math»» 09:06
Надежда Неуймина
Sanktpēterburga   L462 «Медведи и лисицы» 11:04
Валентина Певишева
Sanktpēterburga   L407 «Белая полоса» 09:14
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   L435 «Маруся» 10:10
Светлана Плужник
Maskava   L408 «Большой Львиный Прайд» 09:16
Ольга Попова
Maskavas apgabals   L403 ««Music&Math»» 09:06
Анастасия Потягалова
Maskava   L452 «солнышки!» 10:44
Елена Правенькая
Sanktpēterburga   L444 «AR-info.ru» 10:28
ЮлиЧ Продченко
Maskava   L408 «Большой Львиный Прайд» 09:16
Светлана Рамзина
Maskava   L441 «ПтиМаты» 10:22
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   L423 «Было бы нелепо» 09:46
Сергей Реука
Sanktpēterburga   L468 «Огни Самайна» 11:16
Петр Сатунин
Maskava   L454 «Ходики» 10:48
Ксюша Саутина
Sanktpēterburga   L406 «Evil» 09:12
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   L402 «Большой Львиный Прайд» 09:04
Сергей Смирнов
Maskava   L408 «Большой Львиный Прайд» 09:16
Юля Стрелец
Sanktpēterburga   L426 «Аллилуйя, неваляшки!» 09:52
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   L420 «ТИХО-ходы» 09:40
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   L420 «ТИХО-ходы» 09:40
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   L443 «Две капитанки» 10:26
Александра Уголева
Maskava   L439 «Салют» 10:18
Евгений Фоменко
Maskava   L440 «Сампо5» 10:20
Наталия Фомичева
Sanktpēterburga   L423 «Было бы нелепо» 09:46
Дмитрий Харьковский
Sanktpēterburga   L449 «ОДА Льву» 10:38
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   L400 «Большой Львиный Прайд» 09:00
Ксения Хрипко
Sanktpēterburga   L455 «Хомячки-подрядчики» 10:50
Марина Чугунова
Maskavas apgabals   L425 «Оранжевая Горняшка» 09:50
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   L415 «Активные ленивцы» 09:30
Константин Щербаков
Maskava   L430 «Биогеодвижение» 10:00
Анна Щербакова
Maskava   L430 «Биогеодвижение» 10:00
Лида Щербакова
Maskava   L430 «Биогеодвижение» 10:00
Виктор Баркан
Sanktpēterburga   L402 «Большой Львиный Прайд» 09:04
Николай Большаков
Maskava   L422 «Мохлики» 09:44
Мария Давыдова
Sanktpēterburga   L445 «Весёлые Барашки» 10:30
Леонид Дмитриев
Maskava   L404 «Большой Львиный Прайд» 09:08
Руслан Дудов
Maskava   L439 «Салют» 10:18
андрей киселев
Petrozavodska   L434 «Чертики» 10:08
Юна Киселёва
Sanktpēterburga   L463 «Добро случается1» 11:06
Оля Климова
Maskava   L409 «Большой Львиный Прайд» 09:18
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   L412 «Зер гут» 09:24
Наталья Марчукова
Sanktpēterburga   L459 «абв» 10:58
Мария Мирошниченко
Maskava   L469 «Мать и дитя» 11:18
Семенова Наталья
Petrozavodska   L438 «Соникс» 10:16
Катюшка Палехова
Sanktpēterburga   L460 «Собачья стая» 11:00
Елена Петрова
Sanktpēterburga   L424 «Селедка на свободе» 09:48
Елизавета Пономарева
Sanktpēterburga   L461 «Царица полей» 11:02
Марина Румянцева
Sanktpēterburga   L448 «Хотим в отпуск» 10:36
Александра Савина
Sanktpēterburga   L468 «Огни Самайна» 11:16
Наталья Савина
Petrozavodska   L433 «Бабочки» 10:06
Ксения Силина
Maskava   L454 «Ходики» 10:48
Станислав [ДОК] Скворцов
Sanktpēterburga   L458 «КишМиш» 10:56
Владимир Соколов
Sanktpēterburga   L421 «В клеточку» 09:42
Александр Сорвин
Sanktpēterburga   L446 «Люди ТДИ» 10:32
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   L417 «Джеймс Бонд» 09:34
Алёна Тупик
Sanktpēterburga   L466 «За!» 11:12
Палехов Федя
Sanktpēterburga   L460 «Собачья стая» 11:00
Мария Фоменко
Sanktpēterburga   L402 «Большой Львиный Прайд» 09:04
Ольга Шилкова
Maskava   L413 «ЛКТ» 09:26
Павел Юнин
Maskava   L408 «Большой Львиный Прайд» 09:16
Margarita Chuchina
Maskava   L418 «KARAMBA» 09:36
Ivan Ohapkin
Maskava   L418 «KARAMBA» 09:36
Tatiana Tikhomirova
Maskava   L418 «KARAMBA» 09:36
Виктория Александрова
Sanktpēterburga   L467 «аноним» 11:14
Светлана Андрес
Sanktpēterburga   L419 «Дуэт +» 09:38
Илларион Балицкий
Sanktpēterburga   L424 «Селедка на свободе» 09:48
Ирина Баранова
Sanktpēterburga   L414 «Улетайки» 09:28
Таисия Басенкова
Sanktpēterburga   L464 «Любой кипиш» 11:08
Вячеслав Беляев
Sanktpēterburga   L426 «Аллилуйя, неваляшки!» 09:52
Владислав Богатырев
Sanktpēterburga   L451 «Пеппаркака» 10:42
Станислав Богатырев
Sanktpēterburga   L451 «Пеппаркака» 10:42
Никита Борисенков
Maskava   L456 «Бакаланы» 10:52
Павел Бурба
Maskava   L447 «Подосинки» 10:34
Елена Буянова
Sanktpēterburga   L459 «абв» 10:58
Марина Горская
Sanktpēterburga   L437 «Доходяги» 10:14
Настя Гудулина
Sanktpēterburga   L449 «ОДА Льву» 10:38
Мария Данилочкина
Maskava   L409 «Большой Львиный Прайд» 09:18
Владимир Дзыгивский
Sanktpēterburga   L461 «Царица полей» 11:02
Егор Дзыгивский
Sanktpēterburga   L461 «Царица полей» 11:02
Екатерина Диденко
Sanktpēterburga   L464 «Любой кипиш» 11:08
Наталья Добрынина
Sanktpēterburga   L448 «Хотим в отпуск» 10:36
Кадрия Еникеева
Sanktpēterburga   L423 «Было бы нелепо» 09:46
Андрей Ефремов
Sanktpēterburga   L440 «Сампо5» 10:20
Мария Захарова
Sanktpēterburga   L429 «Белый шум» 09:58
Галина Калабуш
Sanktpēterburga   L416 «Ласточки» 09:32
Анастасия Кисеева
Sanktpēterburga   L446 «Люди ТДИ» 10:32
Мария Колпакова
Maskava   L404 «Большой Львиный Прайд» 09:08
Андрей Косарев
Sanktpēterburga   L426 «Аллилуйя, неваляшки!» 09:52
Екатерина Кравцова
Sanktpēterburga   L412 «Зер гут» 09:24
Мария Кравцова
Sanktpēterburga   L412 «Зер гут» 09:24
Иван Кудрявцев
Sanktpēterburga   L410 «Скотобаза» 09:20
Анна Кузнецова
Sanktpēterburga   L437 «Доходяги» 10:14
Ольга Куликова
Sanktpēterburga   L458 «КишМиш» 10:56
Надежда Кухтенкова
Sanktpēterburga   L412 «Зер гут» 09:24
Михаил Лабюк
Jaroslavļa   L436 «Йох-ха-нгА» 10:12
Лев Лещинер
Maskava   L432 «Семейство кошачьих» 10:04
Элина Лукьянович
Sanktpēterburga   L420 «ТИХО-ходы» 09:40
Алина Максимова
Tvera   L427 «Смайлеры» 09:54
Наталья Макушева
Sanktpēterburga   L440 «Сампо5» 10:20
Жанна Маханек
Sanktpēterburga   L437 «Доходяги» 10:14
Александр Метелица
Sanktpēterburga   L419 «Дуэт +» 09:38
Александра Мещерякова
Sanktpēterburga   L453 «X-Travel» 10:46
Ирина Мирошниченко
Maskava   L469 «Мать и дитя» 11:18
Мария [Хо] Михеенко
Sanktpēterburga   L458 «КишМиш» 10:56
Ирина Мищенко
Sanktpēterburga   L467 «аноним» 11:14
Ирина Нецепляева
Ļeņingradas apgabals   L405 «Большой Львиный Прайд» 09:10
Таня Николенко
Sanktpēterburga   L466 «За!» 11:12
Анастасия Ничипорчук
Maskava   L452 «солнышки!» 10:44
Екатерина Новаковская
Sanktpēterburga   L424 «Селедка на свободе» 09:48
Анна Носова
Sanktpēterburga   L414 «Улетайки» 09:28
Юлия Нураева
Sanktpēterburga   L458 «КишМиш» 10:56
Владимир Павлюк
Sanktpēterburga   L444 «AR-info.ru» 10:28
Татьяна Паповян
Sanktpēterburga   L455 «Хомячки-подрядчики» 10:50
Екатерина Пацкевич
Sanktpēterburga   L460 «Собачья стая» 11:00
Виктор Полянский
Sanktpēterburga   L464 «Любой кипиш» 11:08
Владимир Попов
Sanktpēterburga   L416 «Ласточки» 09:32
Наташа Притыковская
Maskava   L449 «ОДА Льву» 10:38
Надежда Рощина
Maskava   L447 «Подосинки» 10:34
Сергей Рязанов
Sanktpēterburga   L462 «Медведи и лисицы» 11:04
Мария Савина
Sanktpēterburga   L468 «Огни Самайна» 11:16
Андрей Скворцов
Sanktpēterburga   L461 «Царица полей» 11:02
Сергей Соколов
Tvera   L427 «Смайлеры» 09:54
Анастасия Соколова
Tvera   L427 «Смайлеры» 09:54
Ирина Соколова
Tvera   L427 «Смайлеры» 09:54
Мария Сорвина
Sanktpēterburga   L446 «Люди ТДИ» 10:32
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   L417 «Джеймс Бонд» 09:34
Юрий Суровцев
Sanktpēterburga   L406 «Evil» 09:12
Валерия Суровцева
Sanktpēterburga   L406 «Evil» 09:12
Дмитрий Тихонов
Sanktpēterburga   L420 «ТИХО-ходы» 09:40
Лидия Тригубенко
Sanktpēterburga   L446 «Люди ТДИ» 10:32
Марина Фёдорова
Sanktpēterburga   L407 «Белая полоса» 09:14
Ирина Чупрова
Sanktpēterburga   L467 «аноним» 11:14
Елена Шилкова
Ļeņingradas apgabals   L413 «ЛКТ» 09:26
Нина Широкова
Sanktpēterburga   L442 «Кот и Рыж» 10:24
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
L400 09:00 Большой Львиный Прайд

L400

Большой Львиный Прайд
L401 09:02 Бурундуй

L401

L402 09:04 Большой Львиный Прайд

L402

Большой Львиный Прайд
L403 09:06 «Music&Math»

L403

L404 09:08 Большой Львиный Прайд

L404

Антонина Вилкова

Ņižņijnovgoroda

Мария Колпакова

Maskava

Большой Львиный Прайд
L405 09:10 Большой Львиный Прайд

L405

Ирина Нецепляева

Ļeņingradas apgabals

Большой Львиный Прайд
L406 09:12 Evil

L406

Ксюша Саутина

Sanktpēterburga

Юрий Суровцев

Sanktpēterburga

Валерия Суровцева

Sanktpēterburga

EPAM , ФМЛ 366 , ФМЛ 239 , СПбГУ
L407 09:14 Белая полоса

L407

Марина Фёдорова

Sanktpēterburga

L408 09:16 Большой Львиный Прайд

L408

Большой Львиный Прайд
L409 09:18 Большой Львиный Прайд

L409

Мария Данилочкина

Maskava

Большой Львиный Прайд
L410 09:20 Скотобаза

L410

Иван Кудрявцев

Sanktpēterburga

L411 09:22 Суслички

L411

L412 09:24 Зер гут

L412

Екатерина Кравцова

Sanktpēterburga

Мария Кравцова

Sanktpēterburga

Надежда Кухтенкова

Sanktpēterburga

L413 09:26 ЛКТ

L413

Елена Шилкова

Ļeņingradas apgabals

L414 09:28 Улетайки

L414

Ирина Баранова

Sanktpēterburga

Анна Носова

Sanktpēterburga

L415 09:30 Активные ленивцы

L415

Нина Иванова

Sanktpēterburga

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

L416 09:32 Ласточки

L416

Галина Калабуш

Sanktpēterburga

Владимир Попов

Sanktpēterburga

L417 09:34 Джеймс Бонд

L417

Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

L418 09:36 KARAMBA

L418

Yulia Filippova

Maskava

Margarita Chuchina

Maskava

Ivan Ohapkin

Maskava

Tatiana Tikhomirova

Maskava

L419 09:38 Дуэт +

L419

Светлана Андрес

Sanktpēterburga

Александр Метелица

Sanktpēterburga

L420 09:40 ТИХО-ходы

L420

Элина Лукьянович

Sanktpēterburga

Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

L421 09:42 В клеточку

L421

L422 09:44 Мохлики

L422

L423 09:46 Было бы нелепо

L423

Кадрия Еникеева

Sanktpēterburga

L424 09:48 Селедка на свободе

L424

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Илларион Балицкий

Sanktpēterburga

Екатерина Новаковская

Sanktpēterburga

L425 09:50 Оранжевая Горняшка

L425

Марина Чугунова

Maskavas apgabals

L426 09:52 Аллилуйя, неваляшки!

L426

Мария Коган

Sanktpēterburga

Юля Стрелец

Sanktpēterburga

Вячеслав Беляев

Sanktpēterburga

Андрей Косарев

Sanktpēterburga

L427 09:54 Смайлеры

L427

Алина Максимова

Tvera

Сергей Соколов

Tvera

Анастасия Соколова

Tvera

Ирина Соколова

Tvera

Тверь
L429 09:58 Белый шум

L429

Мария Захарова

Sanktpēterburga

L430 10:00 Биогеодвижение

L430

L432 10:04 Семейство кошачьих

L432

Лев Лещинер

Maskava

Школа №57 , Москва , Лицей №1501 , НИТУ МИСиС , Мос.Технологич.Университет
L433 10:06 Бабочки

L433

L434 10:08 Чертики

L434

L435 10:10 Маруся
L436 10:12 Йох-ха-нгА

L436

Юлия Егорова

Sanktpēterburga

Михаил Лабюк

Jaroslavļa

L437 10:14 Доходяги

L437

Анна Батова

Sanktpēterburga

Марина Горская

Sanktpēterburga

Анна Кузнецова

Sanktpēterburga

Жанна Маханек

Sanktpēterburga

L438 10:16 Соникс

L438

L439 10:18 Салют

L439

L440 10:20 Сампо5

L440

Андрей Ефремов

Sanktpēterburga

Наталья Макушева

Sanktpēterburga

Сампо5
L441 10:22 ПтиМаты

L441

L442 10:24 Кот и Рыж

L442

Нина Широкова

Sanktpēterburga

L443 10:26 Две капитанки

L443

L444 10:28 AR-info.ru

L444

Владимир Павлюк

Sanktpēterburga

L445 10:30 Весёлые Барашки

L445

L446 10:32 Люди ТДИ

L446

Анастасия Кисеева

Sanktpēterburga

Мария Сорвина

Sanktpēterburga

Лидия Тригубенко

Sanktpēterburga

L447 10:34 Подосинки

L447

Павел Бурба

Maskava

Надежда Рощина

Maskava

L448 10:36 Хотим в отпуск

L448

Наталья Добрынина

Sanktpēterburga

L449 10:38 ОДА Льву

L449

Роман Колобов

Sanktpēterburga

Настя Гудулина

Sanktpēterburga

Наташа Притыковская

Maskava

L450 10:40 Каррр, каррр МГТУ им. Н.Э.Баумана
L451 10:42 Пеппаркака

L451

Владислав Богатырев

Sanktpēterburga

Станислав Богатырев

Sanktpēterburga

L452 10:44 солнышки!

L452

Анастасия Ничипорчук

Maskava

L453 10:46 X-Travel

L453

Александра Мещерякова

Sanktpēterburga

L454 10:48 Ходики

L454

L455 10:50 Хомячки-подрядчики

L455

Ксения Хрипко

Sanktpēterburga

Татьяна Паповян

Sanktpēterburga

L456 10:52 Бакаланы

L456

Никита Борисенков

Maskava

L458 10:56 КишМиш

L458

Ольга Куликова

Sanktpēterburga

Мария [Хо] Михеенко

Sanktpēterburga

Юлия Нураева

Sanktpēterburga

СПО "Мишка" , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
L459 10:58 абв

L459

Елена Буянова

Sanktpēterburga

L460 11:00 Собачья стая

L460

Палехов Федя

Sanktpēterburga

Екатерина Пацкевич

Sanktpēterburga

L461 11:02 Царица полей
Владимир Дзыгивский

Sanktpēterburga

Егор Дзыгивский

Sanktpēterburga

Андрей Скворцов

Sanktpēterburga

L462 11:04 Медведи и лисицы

L462

Сергей Рязанов

Sanktpēterburga

L463 11:06 Добро случается1

L463

Юна Киселёва

Sanktpēterburga

L464 11:08 Любой кипиш

L464

Таисия Басенкова

Sanktpēterburga

Екатерина Диденко

Sanktpēterburga

Виктор Полянский

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПб ГЭТУ ЛЭТИ , НИУ ИТМО
L465 11:10 Машук

L465

L466 11:12 За!

L466

Алёна Тупик

Sanktpēterburga

Таня Николенко

Sanktpēterburga

L467 11:14 аноним

L467

Виктория Александрова

Sanktpēterburga

Ирина Мищенко

Sanktpēterburga

Ирина Чупрова

Sanktpēterburga

L468 11:16 Огни Самайна

L468

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

L469 11:18 Мать и дитя

L469

Ирина Мирошниченко

Maskava

L470 11:20 No name

L470

L471 11:22 No name

L471