Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Rifat Fazlyev
Sanktpēterburga   L337 «Черепаха» 10:14
Aleksey Kulikov
Sanktpēterburga   L315 «Rapid Random Response Unit» 09:30
vladimir Pilatsky
Sanktpēterburga   L383 «Pilatsky» 11:46
Lena Tochilina
Maskava   L379 «Эклежонка» 11:38
Лёля Александрова
Sanktpēterburga   L335 «Блиц-блиц, скорость без границ» 10:10
Виктория Бородина
Sanktpēterburga   L331 «Франкенвини» 10:02
Антон Вегера
Sanktpēterburga   L381 «L380» 11:42
Виктория Вепринцева
Sanktpēterburga   L349 «Ананид Леопольдович» 10:38
Екатерина Горбунова
Sanktpēterburga   L301 «TNT-KO» 09:02
Алексей Григорьев
Maskavas apgabals   L321 «Scouser» 09:42
Максим Гусев
Sanktpēterburga   L351 «Блочные Последовательные Мишки» 10:42
Ульяна Егина
Sanktpēterburga   L345 «Супер бобры» 10:30
Владимир Зохан
Sanktpēterburga   L331 «Франкенвини» 10:02
Вера Иванова
Sanktpēterburga   L323 «Комета» 09:46
Елена Керс
Sanktpēterburga   L375 «Три поросенка» 11:30
Александр Кочетов
Sanktpēterburga   L329 «Железная тройка и бешеный пес» 09:58
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   L373 «Пенелопа Гну» 11:26
Юрий Лузик
Sanktpēterburga   L335 «Блиц-блиц, скорость без границ» 10:10
Елена Любченко
Sanktpēterburga   L333 «НиЧёТаК» 10:06
Роман Мадеев
Sanktpēterburga   L323 «Комета» 09:46
Наталья Макова
Sanktpēterburga   L377 «Лисички-сестрички» 11:34
Ксения Максакова
Sanktpēterburga   L365 «Run&Jump-2» 11:10
Александра Надеждина
Sanktpēterburga   L355 «Звучит как вызов» 10:50
Анастасия Озерная
Sanktpēterburga   L335 «Блиц-блиц, скорость без границ» 10:10
Дмитрий Преловский
Sanktpēterburga   L349 «Ананид Леопольдович» 10:38
Андрей Самусенко
Sanktpēterburga   L355 «Звучит как вызов» 10:50
Сергей Сергеевич
Sanktpēterburga   L359 «Охерки» 10:58
Владимир Смирнов
Sanktpēterburga   L377 «Лисички-сестрички» 11:34
Юрий Солодкин
Sanktpēterburga   L323 «Комета» 09:46
Любовь Степанова
Sanktpēterburga   L343 «Кускусь!» 10:26
Григорий Трофимюк
Sanktpēterburga   L351 «Блочные Последовательные Мишки» 10:42
Евгений Филиппов
Sanktpēterburga   L331 «Франкенвини» 10:02
Александр Храмов
Sanktpēterburga   L387 «KhramoffAlex» 11:54
Тарас Цветков
Sanktpēterburga   L307 «Выкрутасы» 09:14
Яна Цветкова
Sanktpēterburga   L307 «Выкрутасы» 09:14
Виктор Чистяков
Sanktpēterburga   L335 «Блиц-блиц, скорость без границ» 10:10
Маргарита Шинкевич
Sanktpēterburga   L371 «Толстопузики» 11:22
Лидия Шкуратова
Sanktpēterburga   L341 «HERMANAS» 10:22
Коля Якуба
Sanktpēterburga   L351 «Блочные Последовательные Мишки» 10:42
Сергей Варфоломеев
Sanktpēterburga   L347 «ЛСУ» 10:34
Татьяна Грановская
Maskava   L311 «Белоснежка и гномы» 09:22
Жанна Григорьева
Sanktpēterburga   L353 «Свинкопасы без бешеного поросёнка» 10:46
Саша Косов
Sanktpēterburga   L381 «L380» 11:42
Ольга Матвеева
Sanktpēterburga   L325 «Мтарёшка и Ко» 09:50
Руслан Никитин
Sanktpēterburga   L353 «Свинкопасы без бешеного поросёнка» 10:46
Антон Первушин
Maskava   L367 «Венто1990» 11:14
Женя Сиобко
Sanktpēterburga   L355 «Звучит как вызов» 10:50
Артём Скорик
Sanktpēterburga   L305 «ОкОлО 30» 09:10
Владимир Соколов
Sanktpēterburga   L369 «Быстрее чем зайцы» 11:18
Наталья Старорусская
Sanktpēterburga   L355 «Звучит как вызов» 10:50
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   L303 «Крошки Ру» 09:06
Сергей Товпеко
Sanktpēterburga   L327 «Первый он» 09:54
Антон Трутнев
Sanktpēterburga   L329 «Железная тройка и бешеный пес» 09:58
Дмитрий Федоров
Sanktpēterburga   L339 «ВелоБлудни» 10:18
Максим Филатенков
Sanktpēterburga   L301 «TNT-KO» 09:02
Мирослава Шамсиева
Sanktpēterburga   L363 «Run&Jump-1» 11:06
Ирина Шкуратова
Sanktpēterburga   L341 «HERMANAS» 10:22
Пётр Астафьев
Sanktpēterburga   L343 «Кускусь!» 10:26
Ольга Беляева
Sanktpēterburga   L365 «Run&Jump-2» 11:10
Любовь Брагина
Sanktpēterburga   L363 «Run&Jump-1» 11:06
Светлана Ващенко
Sanktpēterburga   L365 «Run&Jump-2» 11:10
Анастасия Волжина
Sanktpēterburga   L363 «Run&Jump-1» 11:06
Юлия Ганзий
Sanktpēterburga   L377 «Лисички-сестрички» 11:34
Вячеслав Грановский
Maskava   L311 «Белоснежка и гномы» 09:22
Антон Данилюк
Sanktpēterburga   L375 «Три поросенка» 11:30
Герберт Данилюк
Sanktpēterburga   L375 «Три поросенка» 11:30
Артём Ерофеев
Maskava   L379 «Эклежонка» 11:38
Роман Канин
Sanktpēterburga   L343 «Кускусь!» 10:26
Мария Куликова
Sanktpēterburga   L315 «Rapid Random Response Unit» 09:30
Сергей Лебедев
Sanktpēterburga   L345 «Супер бобры» 10:30
Степан Любченко
Sanktpēterburga   L333 «НиЧёТаК» 10:06
Арина Матвеева
Sanktpēterburga   L325 «Мтарёшка и Ко» 09:50
Алексей Мичурин
Maskava   L311 «Белоснежка и гномы» 09:22
Алевтина Никифорова
Sanktpēterburga   L371 «Толстопузики» 11:22
Анна Папанова
Sanktpēterburga   L373 «Пенелопа Гну» 11:26
Элла Первушина
Maskava   L367 «Венто1990» 11:14
Мария Платонова
Sanktpēterburga   L363 «Run&Jump-1» 11:06
Олег Поваров
Sanktpēterburga   L325 «Мтарёшка и Ко» 09:50
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   L303 «Крошки Ру» 09:06
Лиза Тарасова
Sanktpēterburga   L343 «Кускусь!» 10:26
Ольга Трутнева
Sanktpēterburga   L329 «Железная тройка и бешеный пес» 09:58
Антон Уланов
Sanktpēterburga   L369 «Быстрее чем зайцы» 11:18
Елена Федосеева
Sanktpēterburga   L365 «Run&Jump-2» 11:10
Ольга Хантулева
Sanktpēterburga   L347 «ЛСУ» 10:34
Кирилл Шумский
Sanktpēterburga   L339 «ВелоБлудни» 10:18
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L301 09:02 TNT-KO

L301

L303 09:06 Крошки Ру

L303

Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

L305 09:10 ОкОлО 30

L305

Артём Скорик

Sanktpēterburga

L307 09:14 Выкрутасы

L307

Тарас Цветков

Sanktpēterburga

Яна Цветкова

Sanktpēterburga

L311 09:22 Белоснежка и гномы

L311

Вячеслав Грановский

Maskava

Алексей Мичурин

Maskava

L315 09:30 Rapid Random Response Unit

L315

Aleksey Kulikov

Sanktpēterburga

Мария Куликова

Sanktpēterburga

L321 09:42 Scouser

L321

L323 09:46 Комета
Вера Иванова

Sanktpēterburga

Роман Мадеев

Sanktpēterburga

Юрий Солодкин

Sanktpēterburga

L325 09:50 Мтарёшка и Ко

L325

Ольга Матвеева

Sanktpēterburga

Арина Матвеева

Sanktpēterburga

Олег Поваров

Sanktpēterburga

L327 09:54 Первый он

L327

Сергей Товпеко

Sanktpēterburga

L329 09:58 Железная тройка и бешеный пес
Антон Трутнев

Sanktpēterburga

Ольга Трутнева

Sanktpēterburga

L331 10:02 Франкенвини

L331

L333 10:06 НиЧёТаК

L333

Елена Любченко

Sanktpēterburga

Степан Любченко

Sanktpēterburga

L335 10:10 Блиц-блиц, скорость без границ

L335

L337 10:14 Черепаха

L337

Rifat Fazlyev

Sanktpēterburga

L339 10:18 ВелоБлудни

L339

Кирилл Шумский

Sanktpēterburga

L341 10:22 HERMANAS

L341

L343 10:26 Кускусь!

L343

Пётр Астафьев

Sanktpēterburga

Роман Канин

Sanktpēterburga

Лиза Тарасова

Sanktpēterburga

L345 10:30 Супер бобры

L345

Ульяна Егина

Sanktpēterburga

Сергей Лебедев

Sanktpēterburga

L347 10:34 ЛСУ

L347

Ольга Хантулева

Sanktpēterburga

L349 10:38 Ананид Леопольдович

L349

L351 10:42 Блочные Последовательные Мишки

L351

Максим Гусев

Sanktpēterburga

Коля Якуба

Sanktpēterburga

L353 10:46 Свинкопасы без бешеного поросёнка

L353

L355 10:50 Звучит как вызов

L355

L359 10:58 Охерки

L359

L363 11:06 Run&Jump-1
Любовь Брагина

Sanktpēterburga

Анастасия Волжина

Sanktpēterburga

Мария Платонова

Sanktpēterburga

L365 11:10 Run&Jump-2
Ольга Беляева

Sanktpēterburga

Светлана Ващенко

Sanktpēterburga

Елена Федосеева

Sanktpēterburga

L367 11:14 Венто1990

L367

Элла Первушина

Maskava

L369 11:18 Быстрее чем зайцы

L369

Антон Уланов

Sanktpēterburga

L371 11:22 Толстопузики

L371

Алевтина Никифорова

Sanktpēterburga

L373 11:26 Пенелопа Гну

L373

Анна Папанова

Sanktpēterburga

L375 11:30 Три поросенка

L375

Елена Керс

Sanktpēterburga

Антон Данилюк

Sanktpēterburga

Герберт Данилюк

Sanktpēterburga

L377 11:34 Лисички-сестрички

L377

Наталья Макова

Sanktpēterburga

Юлия Ганзий

Sanktpēterburga

L379 11:38 Эклежонка

L379

Lena Tochilina

Maskava

Артём Ерофеев

Maskava

L381 11:42 L380

L381

Антон Вегера

Sanktpēterburga

Саша Косов

Sanktpēterburga

L383 11:46 Pilatsky

L383

vladimir Pilatsky

Sanktpēterburga

L387 11:54 KhramoffAlex

L387