Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Assia Anistratenko
Sanktpēterburga   P492 «Кварки» 12:04
Natalya Gogonova
Sanktpēterburga   P4111 «ITусики» 12:42
Ivan I.
Sanktpēterburga   P402 «Исследователи» 09:04
Irina Isaenko
Maskava   P4112 «DasErste» 12:44
Stas Kondratev
Sanktpēterburga   P495 «Kalanchoе» 12:10
Mary Korzhemanova
Sanktpēterburga   P411 «Пятый этаж» 09:22
Denis Semenov
Sanktpēterburga   P449 «Кавитация» 10:38
Viktorija Sjargi
Rīga   P445 «Банда Мориарти» 10:30
Tonya Zaytseva
Minska   P408 «Радзівілы маюць рацыю» 09:16
Viktor Zenin
Minska   P408 «Радзівілы маюць рацыю» 09:16
Риваль Абдрахманов
Sanktpēterburga   P467 «Доктор фон Нейман» 11:14
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   P412 «Нас пятеро» 09:24
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   P401 «Трям» 09:02
Дмитрий Антонов
Sanktpēterburga   P4100 «Грибная Охота» 12:20
Ирина Баранова
Sanktpēterburga   P416 «Дуэт+» 09:32
Мария Белинская
Sanktpēterburga   P482 «Лопе де Вега» 11:44
Надежда Беляева
Sanktpēterburga   P456 «Променад» 10:52
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   P452 «ГРДН КРЧ» 10:44
Павел Блышко
Sanktpēterburga   P448 «Палемаир» 10:36
Екатерина Бобкова
Sanktpēterburga   P406 «Мыкола» 09:12
Алексей Бовт
Sanktpēterburga   P414 «Код опасности» 09:28
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   P443 «Белка и Стрелка» 10:26
Елизавета Брук
Sanktpēterburga   P417 «Крылатые Качели» 09:34
Татьяна Бурлакова
Sanktpēterburga   P403 «Суслички» 09:06
Мария Буянова
Maskava   P473 «Мечтысбываются» 11:26
Настя Веретенникова
Sanktpēterburga   P491 «пиЩИТ и МЕЧет» 12:02
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   P460 «keepsake» 11:00
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   P478 «Топонимическая комиссия» 11:36
Дина Галкина
Sanktpēterburga   P452 «ГРДН КРЧ» 10:44
Анастасия Гиреева
Sanktpēterburga   P437 «Восторженные Выползни» 10:14
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   P434 «Leone di San Marco» 10:08
Екатерина Грибова
Sanktpēterburga   P492 «Кварки» 12:04
Ринат Джамбулатов
Sanktpēterburga   P432 «Черепашки Эйнштейна» 10:04
Алексей Длугач
Maskava   P401 «Трям» 09:02
Ирина Дмитриева
Sanktpēterburga   P499 «Дети Эйяфьядлайёкюдля» 12:18
Артур Дубро
Sanktpēterburga   P4119 «Ребята с огоньком» 12:58
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   P463 «Шипшандр» 11:06
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   P401 «Трям» 09:02
Анатолий Жилин
Sanktpēterburga   P4102 «Паровоз-Анархия» 12:24
Мария Жилина
Sanktpēterburga   P4102 «Паровоз-Анархия» 12:24
Кирилл Зендриков
Maskava   P404 «Бешеные улитки» 09:08
Светлана Зендрикова
Maskava   P404 «Бешеные улитки» 09:08
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   P462 «Полный дальше!» 11:04
Сергей Иванов
Sanktpēterburga   P476 «Умняшки» 11:32
Аглая Иванова
Sanktpēterburga   P430 «Чикагские аутсайдеры» 10:00
Сергей Ильинский
Sanktpēterburga   P403 «Суслички» 09:06
Валерия Иринчинова
Sanktpēterburga   P488 «Внутренний мир Дона Педро» 11:56
Валентина Казакова
Sanktpēterburga   P4119 «Ребята с огоньком» 12:58
Олеся Калинина
Sanktpēterburga   P418 «Крутые бобры» 09:36
Надежда Карнаухова
Sanktpēterburga   P412 «Нас пятеро» 09:24
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   P407 «Улетайки» 09:14
Алексей Качалов
Sanktpēterburga   P451 «Карело-Сибирская Магистраль» 10:42
Анастасия Качалова
Sanktpēterburga   P451 «Карело-Сибирская Магистраль» 10:42
Александра Кириллова
Sanktpēterburga   P497 «Неуловимая семейка психов» 12:14
Вера Кириллова
Sanktpēterburga   P403 «Суслички» 09:06
Александр Ковеза
Sanktpēterburga   P438 «Бабка Дьявол» 10:16
Артем Когут
Minska   P4106 «KriptA» 12:32
Елена Козлова
Sanktpēterburga   P463 «Шипшандр» 11:06
Мария Козлова
Sanktpēterburga   P427 «366 пеньков» 09:54
Иван Комаров
Jekaterinburga   P400 «Buz» 09:00
Татьяна Комарова
Sanktpēterburga   P436 «Горячие пятки» 10:12
Лера Корнеева
Maskava   P428 «Улитки-про» 09:56
Светлана Королева
Sanktpēterburga   P471 «Недюжинный потанцевал» 11:22
Антон Корчагин
Maskava   P415 «Дрим» 09:30
Нина Красавина
Sanktpēterburga   P464 «Включи голову!» 11:08
Татьяна Красионова
Sanktpēterburga   P4114 «Сочные персики» 12:48
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   P460 «keepsake» 11:00
Лилия Курносенкова
Sanktpēterburga   P4113 «Иероглиф» 12:46
Василий Лаптюхин
Sanktpēterburga   P450 «Пир духа» 10:40
Алена Левинская
Sanktpēterburga   P469 «Команда» 11:18
Елена Лежнина
Sanktpēterburga   P425 «Пираты» 09:50
Екатерина Лещинер
Maskava   P468 «Семейство кошачьих» 11:16
Лев Лещинер
Maskava   P468 «Семейство кошачьих» 11:16
Наталья Логвинова
Sanktpēterburga   P444 «Опоздавшие на звездолет» 10:28
Вадим Лотарев
Sanktpēterburga   P475 «Катя и Компания» 11:30
Анастасия Лохматова
Sanktpēterburga   P495 «Kalanchoе» 12:10
Елена Максимова
Maskava   P487 «Команда приема пищи в армии» 11:54
Наталья малкова
Sanktpēterburga   P424 «Заяц Белка» 09:48
Анна Маньшина
Sanktpēterburga   P446 «Мыха, Коха и Собачище» 10:32
Юля Мерчалова
Sanktpēterburga   P410 «Сурикаты» 09:20
Никита Михайлов
Sanktpēterburga   P4118 «Falling Slowly Team» 12:56
Екатерина Мишукова
Maskava   P4117 «Самогонщики» 12:54
Илья Мищенко
Sanktpēterburga   P4120 «Литерра» 13:00
Елена Морозова
Sanktpēterburga   P442 «Аванте» 10:24
Андрей Некрасов
Maskavas apgabals   P420 «Рикошет» 09:40
Юлия Никитина
Sanktpēterburga   P442 «Аванте» 10:24
Всеволод Опарин
Sanktpēterburga   P440 «actiCoders» 10:20
Оксана Осанина
Maskava   P447 «Идущие с ГуглЯндом» 10:34
Юлия Останина
Sanktpēterburga   P430 «Чикагские аутсайдеры» 10:00
Анна Остапенко
Maskava   P4105 «Гарем» 12:30
Наталья Очева
Sanktpēterburga   P410 «Сурикаты» 09:20
Марина Павлова
Sanktpēterburga   P498 «Шерстяные банки» 12:16
Кирилл Петренко
Sanktpēterburga   P406 «Мыкола» 09:12
Василиса Петрова
Sanktpēterburga   P493 «Эльки» 12:06
Светлана Петрова
Sanktpēterburga   P427 «366 пеньков» 09:54
Ася Плеханова
Sanktpēterburga   P4118 «Falling Slowly Team» 12:56
Владимир Плотников
Maskava   P447 «Идущие с ГуглЯндом» 10:34
Сергей Полуднев
Sanktpēterburga   P489 «Спящий ленивец» 11:58
Александр Постняков
Sanktpēterburga   P431 «O_o» 10:02
Мария Постнякова
Sanktpēterburga   P431 «O_o» 10:02
Алексей Проценко
Maskava   P404 «Бешеные улитки» 09:08
Анастасия Проценко
Maskava   P404 «Бешеные улитки» 09:08
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   P409 «Было бы нелепо» 09:18
Ирина Рычкова
Maskava   P473 «Мечтысбываются» 11:26
Юлия Савина
Maskava   P487 «Команда приема пищи в армии» 11:54
Евгения Скоробогатова
Sanktpēterburga   P402 «Исследователи» 09:04
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   P455 «Ёжики в морковке» 10:50
Елена Сурайкина
Sanktpēterburga   P481 «Парсек» 11:42
Елизавета Терновых
Sanktpēterburga   P464 «Включи голову!» 11:08
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   P486 «Божьи одуванчики» 11:52
Виктория Толкачева
Sanktpēterburga   P4104 «Триумф Барашков+» 12:28
Мария Трусова
Sanktpēterburga   P499 «Дети Эйяфьядлайёкюдля» 12:18
Евгений Факторович
Sanktpēterburga   P458 «Пассат» 10:56
Игорь Фёдоров
Maskavas apgabals   P447 «Идущие с ГуглЯндом» 10:34
Катерина Фрей
Sanktpēterburga   P471 «Недюжинный потанцевал» 11:22
Елена Харюкова
Sanktpēterburga   P4116 «МАЛЮТки» 12:52
Марина Царькова
Sanktpēterburga   P432 «Черепашки Эйнштейна» 10:04
Татьяна Чеснокова
Maskava   P4115 «Дополнительный тридцать восьмой» 12:50
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   P423 «Валенки» 09:46
Нина Шарова
Sanktpēterburga   P484 «D.b.Z.» 11:48
Михаил Шерстнев
Sanktpēterburga   P405 «MSherstnev» 09:10
Сергей Шишлов
Maskava   P4103 «Обходчик» 12:26
Александра Шуплецова
Maskava   P433 «Эни-Бени-Раба» 10:06
Ирина Ямщикова
Sanktpēterburga   P465 «Птички-птички» 11:10
Konstantin Grigoriev
Sanktpēterburga   P421 «Рататоск» 09:42
Александр Аникеичев
Sanktpēterburga   P472 «Миссия выполнима» 11:24
Ольга Аркадьева
Sanktpēterburga   P439 «Ребятам о зверятах» 10:18
Людмила Арсентьева
Sanktpēterburga   P426 «На волю в пампасы» 09:52
Алексей Бабенко
Sanktpēterburga   P4109 «Спортивный интерес» 12:38
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   P457 «Меняю ДР на БГ» 10:54
Vitaly Бухаркин
Maskava   P474 «Бам» 11:28
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   P454 «пьюшки» 10:48
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   P462 «Полный дальше!» 11:04
Алексей Грибенников
Sanktpēterburga   P444 «Опоздавшие на звездолет» 10:28
Евгения Григорьева
Sanktpēterburga   P421 «Рататоск» 09:42
Александра Деханова
Sanktpēterburga   P476 «Умняшки» 11:32
Алексей Еньков
Sanktpēterburga   P440 «actiCoders» 10:20
Екатерина Заворова
Sanktpēterburga   P422 «Дружба» 09:44
Карпенко Инна
Sanktpēterburga   P496 «По волнам» 12:12
Инна Ковалевская
Sanktpēterburga   P477 «"Доба Дута"» 11:34
Артемий Козлов
Sanktpēterburga   P467 «Доктор фон Нейман» 11:14
Игорь Кривонос
Maskava   P429 «Опасайтесь подделок!» 09:58
Ольга Кузнецова
Sanktpēterburga   P466 «Слишком много ног» 11:12
Андрей Лазарев
Sanktpēterburga   P4108 «...молодости нашей» 12:36
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   P459 «Лев, откусывающий голову Самсона» 10:58
Дмитрий Лебедев
Sanktpēterburga   P441 «НасТроеНие» 10:22
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   P441 «НасТроеНие» 10:22
Александра Леонова
Sanktpēterburga   P452 «ГРДН КРЧ» 10:44
Ландышева Любовь
Sanktpēterburga   P483 «Билет на балет» 11:46
Марина Маньшина
Sanktpēterburga   P446 «Мыха, Коха и Собачище» 10:32
Константин Михин
Sanktpēterburga   P494 «Идущие» 12:08
Алексей Никитин
Maskavas apgabals   P4112 «DasErste» 12:44
Анна Носова
Sanktpēterburga   P407 «Улетайки» 09:14
Анна Олейник
Sanktpēterburga   P4107 «Лена7» 12:34
Иван Павлик
Sanktpēterburga   P435 «Blue shark» 10:10
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   P458 «Пассат» 10:56
Елена Петрова
Sanktpēterburga   P471 «Недюжинный потанцевал» 11:22
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   P419 «Шире шаг» 09:38
Маша Радзивиллович
Sanktpēterburga   P440 «actiCoders» 10:20
Марина Рупышева
Sanktpēterburga   P479 «Клевые девчонки» 11:38
Гузель Самигулина
Sanktpēterburga   P485 «Ага» 11:50
Евгения Скурат
Sanktpēterburga   P411 «Пятый этаж» 09:22
Татьяна Соломон
Sanktpēterburga   P461 «Предапокалиптические ежики» 11:02
Юлия Сопова
Sanktpēterburga   P425 «Пираты» 09:50
Ольга Тарабанько
Maskavas apgabals   P4110 «Monkey Business» 12:40
Мария Фоменко
Sanktpēterburga   P401 «Трям» 09:02
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   P461 «Предапокалиптические ежики» 11:02
Евгения Цудикова
Sanktpēterburga   P443 «Белка и Стрелка» 10:26
Макс Цымбалюк
Sanktpēterburga   P437 «Восторженные Выползни» 10:14
Маргарита Шлыкова
Sanktpēterburga   P435 «Blue shark» 10:10
Денис Шорин
Maskava   P490 «Ленцы» 12:00
Мария Юшкова
Maskava   P413 «гаврюша» 09:26
Svetlana Krzhizhanovskaya
Sanktpēterburga   P476 «Умняшки» 11:32
Vasiliy Meshkoy
Maskava   P433 «Эни-Бени-Раба» 10:06
Evgeny Mironenko
Sanktpēterburga   P4119 «Ребята с огоньком» 12:58
Dina Morozova
Rīga   P445 «Банда Мориарти» 10:30
Oxana Pavlik
Sanktpēterburga   P492 «Кварки» 12:04
Николай Агафонов
Sanktpēterburga   P485 «Ага» 11:50
Тимофей Агафонов
Sanktpēterburga   P485 «Ага» 11:50
Таисия Агафонова
Sanktpēterburga   P485 «Ага» 11:50
Мария Адвокат
Sanktpēterburga   P4115 «Дополнительный тридцать восьмой» 12:50
Наталия Акулова
Sanktpēterburga   P415 «Дрим» 09:30
Юрий Алимов
Sanktpēterburga   P415 «Дрим» 09:30
Софья Алмоян
Sanktpēterburga   P422 «Дружба» 09:44
Светлана Андрос
Sanktpēterburga   P416 «Дуэт+» 09:32
Арина Анистратенко
Sanktpēterburga   P492 «Кварки» 12:04
Татьяна Антонюк
Sanktpēterburga   P418 «Крутые бобры» 09:36
Михаил Артемьев
Sanktpēterburga   P455 «Ёжики в морковке» 10:50
Андрей Архипов
Maskava   P4117 «Самогонщики» 12:54
Юлия Бакшеева
Sanktpēterburga   P427 «366 пеньков» 09:54
Галина Батышкина
Sanktpēterburga   P419 «Шире шаг» 09:38
Наталья Беляева
Sanktpēterburga   P456 «Променад» 10:52
Юлия Беседовская
Sanktpēterburga   P4104 «Триумф Барашков+» 12:28
Виктор Бируля
Sanktpēterburga   P439 «Ребятам о зверятах» 10:18
Арина Большакова
Sanktpēterburga   P498 «Шерстяные банки» 12:16
Валентина Борисова
Sanktpēterburga   P463 «Шипшандр» 11:06
Мария Браун
Sanktpēterburga   P437 «Восторженные Выползни» 10:14
Ольга Бредис
Sanktpēterburga   P453 «Маленькая лошадка» 10:46
Софья Брук
Sanktpēterburga   P417 «Крылатые Качели» 09:34
Денис Брусов
Sanktpēterburga   P4120 «Литерра» 13:00
Евгения Былева
Sanktpēterburga   P497 «Неуловимая семейка психов» 12:14
Анастасия Быченкова
Sanktpēterburga   P438 «Бабка Дьявол» 10:16
Марина Васильева
Sanktpēterburga   P426 «На волю в пампасы» 09:52
Ольга Вожова
Sanktpēterburga   P496 «По волнам» 12:12
Анатолий Волков
Sanktpēterburga   P436 «Горячие пятки» 10:12
Роман Волков
Шлиссельбург   P438 «Бабка Дьявол» 10:16
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   P454 «пьюшки» 10:48
Полина Воробьева
Sanktpēterburga   P454 «пьюшки» 10:48
Ольга Высоцкая
Sanktpēterburga   P461 «Предапокалиптические ежики» 11:02
Илья Галдин
Maskava   P447 «Идущие с ГуглЯндом» 10:34
Илюха Гильченок
Sanktpēterburga   P496 «По волнам» 12:12
Ольга Глинкина
Sanktpēterburga   P470 «солнце-клёш» 11:20
Григорий Гордеев
Sanktpēterburga   P402 «Исследователи» 09:04
Ольга Гордиевская
Sanktpēterburga   P4109 «Спортивный интерес» 12:38
Елена Горобец
Maskava   P4105 «Гарем» 12:30
Сергей Гузун
Maskava   P491 «пиЩИТ и МЕЧет» 12:02
Антон Девятов
Minska   P4106 «KriptA» 12:32
Елена Демина
Maskava   P4105 «Гарем» 12:30
Александра Дмитриева
Sanktpēterburga   P422 «Дружба» 09:44
Евгения Друмова
Sanktpēterburga   P460 «keepsake» 11:00
Мария Дубовцева
Sanktpēterburga   P4119 «Ребята с огоньком» 12:58
Анна Дусеева
Sanktpēterburga   P494 «Идущие» 12:08
Кадрия Еникеева
Sanktpēterburga   P409 «Было бы нелепо» 09:18
Дмитрий Ермаков
Sanktpēterburga   P4118 «Falling Slowly Team» 12:56
Ольга Ермакова
Sanktpēterburga   P4118 «Falling Slowly Team» 12:56
Елена Ерохина
Puškina   P482 «Лопе де Вега» 11:44
Ольга Еськина
Sanktpēterburga   P413 «гаврюша» 09:26
Татьяна Зиноевич
Sanktpēterburga   P422 «Дружба» 09:44
Екатерина Иванова
Sanktpēterburga   P483 «Билет на балет» 11:46
Нина Иванова
Sanktpēterburga   P423 «Валенки» 09:46
Татьяна Иванова
Sanktpēterburga   P483 «Билет на балет» 11:46
Павел Исаченко
Sanktpēterburga   P412 «Нас пятеро» 09:24
Елена Казакова
Sanktpēterburga   P451 «Карело-Сибирская Магистраль» 10:42
Виктория Калинина
Sanktpēterburga   P418 «Крутые бобры» 09:36
Светлана Калинина
Sanktpēterburga   P418 «Крутые бобры» 09:36
Михаил Карелин
Sanktpēterburga   P455 «Ёжики в морковке» 10:50
Анастасия Кастерина
Sanktpēterburga   P438 «Бабка Дьявол» 10:16
Александра Ковалевская
Sanktpēterburga   P477 «"Доба Дута"» 11:34
Сергей Ковалевский
Sanktpēterburga   P477 «"Доба Дута"» 11:34
Светлана Колмыкова
Sanktpēterburga   P496 «По волнам» 12:12
Константин Корепанов
Sanktpēterburga   P4104 «Триумф Барашков+» 12:28
Татьяна Королева
Sanktpēterburga   P419 «Шире шаг» 09:38
Катерина Крикунова
Maskava   P491 «пиЩИТ и МЕЧет» 12:02
Светлана Кронгауз
Sanktpēterburga   P481 «Парсек» 11:42
Сергей Крылов
Sanktpēterburga   P417 «Крылатые Качели» 09:34
Наталья Крылова
Sanktpēterburga   P417 «Крылатые Качели» 09:34
Юлия Крылова
Sanktpēterburga   P4116 «МАЛЮТки» 12:52
Анна Кузьмина-Семенова
Sanktpēterburga   P414 «Код опасности» 09:28
Надежда Кухтенкова
Sanktpēterburga   P459 «Лев, откусывающий голову Самсона» 10:58
Ксения Лаптюхина
Sanktpēterburga   P450 «Пир духа» 10:40
Ольга Лашкина
Maskava   P415 «Дрим» 09:30
Михаил Лебедев
Sanktpēterburga   P441 «НасТроеНие» 10:22
Святослав Липей
Maskava   P428 «Улитки-про» 09:56
Маша Лисицкая
Sanktpēterburga   P4116 «МАЛЮТки» 12:52
Василий Лобанов
Sanktpēterburga   P4104 «Триумф Барашков+» 12:28
Катя Лотарева
Sanktpēterburga   P475 «Катя и Компания» 11:30
Лариса Лубневская
Sanktpēterburga   P436 «Горячие пятки» 10:12
Юлия Львова
Sanktpēterburga   P481 «Парсек» 11:42
Наталия Любивая
Sanktpēterburga   P486 «Божьи одуванчики» 11:52
Елена Любич
Sanktpēterburga   P493 «Эльки» 12:06
Наталья Маерле
Maskava   P480 «топотунчики» 11:40
Антон малков
Sanktpēterburga   P424 «Заяц Белка» 09:48
Ольга Малозёмова
Sanktpēterburga   P453 «Маленькая лошадка» 10:46
Александр Маршинин
Sanktpēterburga   P432 «Черепашки Эйнштейна» 10:04
Александр Метелица
Sanktpēterburga   P416 «Дуэт+» 09:32
Ася Михайлова
Maskava   P487 «Команда приема пищи в армии» 11:54
Мария Михайлова
Sanktpēterburga   P434 «Leone di San Marco» 10:08
Лидия Михина
Sanktpēterburga   P494 «Идущие» 12:08
Александр Молчанов
Sanktpēterburga   P437 «Восторженные Выползни» 10:14
Сергей Морозевич
Minska   P4106 «KriptA» 12:32
Юлия Нагурянская
Sanktpēterburga   P479 «Клевые девчонки» 11:38
Василий Назаров
Maskava   P446 «Мыха, Коха и Собачище» 10:32
Ирина Наумчук
Sanktpēterburga   P469 «Команда» 11:18
Анастасия Незнамова
Sanktpēterburga   P402 «Исследователи» 09:04
Дарья Нестерова
Sanktpēterburga   P453 «Маленькая лошадка» 10:46
Лариса Нестерова
Sanktpēterburga   P453 «Маленькая лошадка» 10:46
Екатерина Обухова
Sanktpēterburga   P484 «D.b.Z.» 11:48
Иван Орешко
Sanktpēterburga   P476 «Умняшки» 11:32
Павел Павлов
Sanktpēterburga   P498 «Шерстяные банки» 12:16
Мария Павлова
Sanktpēterburga   P481 «Парсек» 11:42
Дарья Панкратова
Sanktpēterburga   P450 «Пир духа» 10:40
Ольга Передрий
Sanktpēterburga   P498 «Шерстяные банки» 12:16
Платон Песецкий
Maskava   P4115 «Дополнительный тридцать восьмой» 12:50
Галина Петрученко
Tvera   P491 «пиЩИТ и МЕЧет» 12:02
Алексей Петухов
Maskava   P4117 «Самогонщики» 12:54
Светлана Плакидина
Sanktpēterburga   P482 «Лопе де Вега» 11:44
Наталья Поликарпова
Maskava   P4105 «Гарем» 12:30
Вячеслав Полушин
Sanktpēterburga   P450 «Пир духа» 10:40
Сергей Проскура
Sanktpēterburga   P455 «Ёжики в морковке» 10:50
Андрей Прошутинский
Sanktpēterburga   P439 «Ребятам о зверятах» 10:18
Марина Пчелкина
Sanktpēterburga   P448 «Палемаир» 10:36
Павел Равека
Minska   P4106 «KriptA» 12:32
Марина Рубина
Sanktpēterburga   P423 «Валенки» 09:46
Галина Сbнкевич
Sanktpēterburga   P4100 «Грибная Охота» 12:20
Мариам Саакян
Sanktpēterburga   P470 «солнце-клёш» 11:20
Анна Савина
Sanktpēterburga   P488 «Внутренний мир Дона Педро» 11:56
Егор Самарханов
Sanktpēterburga   P440 «actiCoders» 10:20
Елена Сауляк
Sanktpēterburga   P442 «Аванте» 10:24
Светлана Сахарова
Puškina   P482 «Лопе де Вега» 11:44
Екатерина Селютина
Sanktpēterburga   P478 «Топонимическая комиссия» 11:36
Алена Семушева
Maskava   P473 «Мечтысбываются» 11:26
Сергей Скобликов
Sanktpēterburga   P494 «Идущие» 12:08
Дмитрий Тарабанько
Maskavas apgabals   P4110 «Monkey Business» 12:40
Михаил Тарасов
Maskava   P474 «Бам» 11:28
Павел Тарасов
Maskava   P474 «Бам» 11:28
Ольга Тарасова
Maskava   P474 «Бам» 11:28
Елена Тимошкина
Sanktpēterburga   P471 «Недюжинный потанцевал» 11:22
Любовь Торопова
Sanktpēterburga   P434 «Leone di San Marco» 10:08
Анна Трофимова
Maskava   P429 «Опасайтесь подделок!» 09:58
Елена Трофимова
Maskava   P490 «Ленцы» 12:00
Татьяна Тягур
Sanktpēterburga   P436 «Горячие пятки» 10:12
Ирина Ушакова
Sanktpēterburga   P448 «Палемаир» 10:36
Таня Федорова
Sanktpēterburga   P449 «Кавитация» 10:38
Татьяна Федотова
Sanktpēterburga   P465 «Птички-птички» 11:10
Юлия Храмова
Sanktpēterburga   P442 «Аванте» 10:24
Сергей Хрупов
Maskava   P4117 «Самогонщики» 12:54
Марина Черкасова
Sanktpēterburga   P419 «Шире шаг» 09:38
Татьяна Чурбакова
Sanktpēterburga   P486 «Божьи одуванчики» 11:52
Светлана Шишкина
Sanktpēterburga   P488 «Внутренний мир Дона Педро» 11:56
Надежда Шустова
Sanktpēterburga   P432 «Черепашки Эйнштейна» 10:04
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
P400 09:00 Buz

P400

Иван Комаров

Jekaterinburga

P401 09:02 Трям

P401

P402 09:04 Исследователи

P402

Ivan I.

Sanktpēterburga

Григорий Гордеев

Sanktpēterburga

Анастасия Незнамова

Sanktpēterburga

P403 09:06 Суслички

P403

P404 09:08 Бешеные улитки

P404

P405 09:10 MSherstnev
P406 09:12 Мыкола

P406

P407 09:14 Улетайки

P407

Анна Носова

Sanktpēterburga

P408 09:16 Радзівілы маюць рацыю

P408

P409 09:18 Было бы нелепо

P409

Кадрия Еникеева

Sanktpēterburga

P410 09:20 Сурикаты

P410

Юля Мерчалова

Sanktpēterburga

Наталья Очева

Sanktpēterburga

P411 09:22 Пятый этаж

P411

Mary Korzhemanova

Sanktpēterburga

Евгения Скурат

Sanktpēterburga

P412 09:24 Нас пятеро

P412

Павел Исаченко

Sanktpēterburga

P413 09:26 гаврюша

P413

Ольга Еськина

Sanktpēterburga

P414 09:28 Код опасности

P414

Алексей Бовт

Sanktpēterburga

Анна Кузьмина-Семенова

Sanktpēterburga

P415 09:30 Дрим

P415

Наталия Акулова

Sanktpēterburga

Юрий Алимов

Sanktpēterburga

Ольга Лашкина

Maskava

P416 09:32 Дуэт+

P416

Ирина Баранова

Sanktpēterburga

Светлана Андрос

Sanktpēterburga

Александр Метелица

Sanktpēterburga

P417 09:34 Крылатые Качели

P417

Елизавета Брук

Sanktpēterburga

Софья Брук

Sanktpēterburga

Сергей Крылов

Sanktpēterburga

Наталья Крылова

Sanktpēterburga

P418 09:36 Крутые бобры

P418

Олеся Калинина

Sanktpēterburga

Татьяна Антонюк

Sanktpēterburga

Виктория Калинина

Sanktpēterburga

Светлана Калинина

Sanktpēterburga

P419 09:38 Шире шаг

P419

Галина Батышкина

Sanktpēterburga

Татьяна Королева

Sanktpēterburga

Марина Черкасова

Sanktpēterburga

P420 09:40 Рикошет

P420

Андрей Некрасов

Maskavas apgabals

P421 09:42 Рататоск

P421

Konstantin Grigoriev

Sanktpēterburga

P422 09:44 Дружба

P422

Софья Алмоян

Sanktpēterburga

Александра Дмитриева

Sanktpēterburga

Татьяна Зиноевич

Sanktpēterburga

P423 09:46 Валенки

P423

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

P424 09:48 Заяц Белка

P424

Антон малков

Sanktpēterburga

P425 09:50 Пираты

P425

Елена Лежнина

Sanktpēterburga

Юлия Сопова

Sanktpēterburga

P426 09:52 На волю в пампасы

P426

Марина Васильева

Sanktpēterburga

P427 09:54 366 пеньков

P427

Мария Козлова

Sanktpēterburga

Юлия Бакшеева

Sanktpēterburga

P428 09:56 Улитки-про

P428

Святослав Липей

Maskava

P429 09:58 Опасайтесь подделок!

P429

Анна Трофимова

Maskava

P430 10:00 Чикагские аутсайдеры

P430

Аглая Иванова

Sanktpēterburga

Юлия Останина

Sanktpēterburga

P431 10:02 O_o

P431

P432 10:04 Черепашки Эйнштейна

P432

Александр Маршинин

Sanktpēterburga

Надежда Шустова

Sanktpēterburga

P433 10:06 Эни-Бени-Раба

P433

Vasiliy Meshkoy

Maskava

P434 10:08 Leone di San Marco

P434

Мария Михайлова

Sanktpēterburga

Любовь Торопова

Sanktpēterburga

P435 10:10 Blue shark

P435

Иван Павлик

Sanktpēterburga

P436 10:12 Горячие пятки

P436

Анатолий Волков

Sanktpēterburga

Лариса Лубневская

Sanktpēterburga

Татьяна Тягур

Sanktpēterburga

P437 10:14 Восторженные Выползни

P437

Макс Цымбалюк

Sanktpēterburga

Мария Браун

Sanktpēterburga

Александр Молчанов

Sanktpēterburga

P438 10:16 Бабка Дьявол

P438

Анастасия Быченкова

Sanktpēterburga

Роман Волков

Шлиссельбург

Анастасия Кастерина

Sanktpēterburga

P439 10:18 Ребятам о зверятах

P439

Виктор Бируля

Sanktpēterburga

Андрей Прошутинский

Sanktpēterburga

P440 10:20 actiCoders

P440

Алексей Еньков

Sanktpēterburga

Егор Самарханов

Sanktpēterburga

P441 10:22 НасТроеНие

P441

Михаил Лебедев

Sanktpēterburga

P442 10:24 Аванте

P442

Елена Морозова

Sanktpēterburga

Юлия Никитина

Sanktpēterburga

Елена Сауляк

Sanktpēterburga

Юлия Храмова

Sanktpēterburga

P443 10:26 Белка и Стрелка

P443

P444 10:28 Опоздавшие на звездолет

P444

P445 10:30 Банда Мориарти

P445

Dina Morozova

Rīga

P446 10:32 Мыха, Коха и Собачище

P446

Анна Маньшина

Sanktpēterburga

Василий Назаров

Maskava

P447 10:34 Идущие с ГуглЯндом
Игорь Фёдоров

Maskavas apgabals

Илья Галдин

Maskava

P448 10:36 Палемаир

P448

Павел Блышко

Sanktpēterburga

Марина Пчелкина

Sanktpēterburga

Ирина Ушакова

Sanktpēterburga

P449 10:38 Кавитация

P449

Denis Semenov

Sanktpēterburga

Таня Федорова

Sanktpēterburga

P450 10:40 Пир духа
Ксения Лаптюхина

Sanktpēterburga

Дарья Панкратова

Sanktpēterburga

Вячеслав Полушин

Sanktpēterburga

P451 10:42 Карело-Сибирская Магистраль

P451

Елена Казакова

Sanktpēterburga

P452 10:44 ГРДН КРЧ

P452

P453 10:46 Маленькая лошадка

P453

Ольга Бредис

Sanktpēterburga

Ольга Малозёмова

Sanktpēterburga

Дарья Нестерова

Sanktpēterburga

Лариса Нестерова

Sanktpēterburga

P454 10:48 пьюшки

P454

Александра Воробьева

Sanktpēterburga

Полина Воробьева

Sanktpēterburga

P455 10:50 Ёжики в морковке

P455

Ирина Смирнова

Sanktpēterburga

Михаил Артемьев

Sanktpēterburga

Михаил Карелин

Sanktpēterburga

Сергей Проскура

Sanktpēterburga

P456 10:52 Променад
Наталья Беляева

Sanktpēterburga

P457 10:54 Меняю ДР на БГ

P457

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

P458 10:56 Пассат

P458

P459 10:58 Лев, откусывающий голову Самсона

P459

Надежда Кухтенкова

Sanktpēterburga

P460 11:00 keepsake

P460

Евгения Друмова

Sanktpēterburga

P461 11:02 Предапокалиптические ежики

P461

Ольга Высоцкая

Sanktpēterburga

P462 11:04 Полный дальше!

P462

P463 11:06 Шипшандр

P463

Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Валентина Борисова

Sanktpēterburga

P464 11:08 Включи голову!

P464

P465 11:10 Птички-птички

P465

Ирина Ямщикова

Sanktpēterburga

Татьяна Федотова

Sanktpēterburga

P466 11:12 Слишком много ног

P466

P467 11:14 Доктор фон Нейман

P467

P468 11:16 Семейство кошачьих

P468

P469 11:18 Команда

P469

Ирина Наумчук

Sanktpēterburga

P470 11:20 солнце-клёш

P470

Ольга Глинкина

Sanktpēterburga

Мариам Саакян

Sanktpēterburga

P471 11:22 Недюжинный потанцевал

P471

Катерина Фрей

Sanktpēterburga

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Елена Тимошкина

Sanktpēterburga

P472 11:24 Миссия выполнима

P472

P473 11:26 Мечтысбываются

P473

Алена Семушева

Maskava

P474 11:28 Бам
Михаил Тарасов

Maskava

Павел Тарасов

Maskava

Ольга Тарасова

Maskava

P475 11:30 Катя и Компания

P475

Вадим Лотарев

Sanktpēterburga

Катя Лотарева

Sanktpēterburga

P476 11:32 Умняшки

P476

Сергей Иванов

Sanktpēterburga

Svetlana Krzhizhanovskaya

Sanktpēterburga

Иван Орешко

Sanktpēterburga

P477 11:34 "Доба Дута"

P477

Александра Ковалевская

Sanktpēterburga

Сергей Ковалевский

Sanktpēterburga

P478 11:36 Топонимическая комиссия

P478

Екатерина Селютина

Sanktpēterburga

P479 11:38 Клевые девчонки

P479

Юлия Нагурянская

Sanktpēterburga

P480 11:40 топотунчики

P480

Наталья Маерле

Maskava

P481 11:42 Парсек

P481

Светлана Кронгауз

Sanktpēterburga

Юлия Львова

Sanktpēterburga

Мария Павлова

Sanktpēterburga

P482 11:44 Лопе де Вега

P482

Елена Ерохина

Puškina

Светлана Плакидина

Sanktpēterburga

Светлана Сахарова

Puškina

P483 11:46 Билет на балет

P483

Екатерина Иванова

Sanktpēterburga

Татьяна Иванова

Sanktpēterburga

P484 11:48 D.b.Z.

P484

Нина Шарова

Sanktpēterburga

Екатерина Обухова

Sanktpēterburga

P485 11:50 Ага

P485

Николай Агафонов

Sanktpēterburga

Тимофей Агафонов

Sanktpēterburga

Таисия Агафонова

Sanktpēterburga

P486 11:52 Божьи одуванчики

P486

Наталия Любивая

Sanktpēterburga

Татьяна Чурбакова

Sanktpēterburga

P487 11:54 Команда приема пищи в армии

P487

Ася Михайлова

Maskava

P488 11:56 Внутренний мир Дона Педро

P488

Анна Савина

Sanktpēterburga

Светлана Шишкина

Sanktpēterburga

P489 11:58 Спящий ленивец

P489

P490 12:00 Ленцы

P490

Елена Трофимова

Maskava

P491 12:02 пиЩИТ и МЕЧет

P491

Сергей Гузун

Maskava

Катерина Крикунова

Maskava

Галина Петрученко

Tvera

P492 12:04 Кварки

P492

Assia Anistratenko

Sanktpēterburga

Oxana Pavlik

Sanktpēterburga

Арина Анистратенко

Sanktpēterburga

P493 12:06 Эльки

P493

Елена Любич

Sanktpēterburga

P494 12:08 Идущие

P494

Анна Дусеева

Sanktpēterburga

Лидия Михина

Sanktpēterburga

Сергей Скобликов

Sanktpēterburga

P495 12:10 Kalanchoе
Stas Kondratev

Sanktpēterburga

P496 12:12 По волнам

P496

Карпенко Инна

Sanktpēterburga

Ольга Вожова

Sanktpēterburga

Илюха Гильченок

Sanktpēterburga

Светлана Колмыкова

Sanktpēterburga

P497 12:14 Неуловимая семейка психов

P497

Евгения Былева

Sanktpēterburga

P498 12:16 Шерстяные банки

P498

Марина Павлова

Sanktpēterburga

Арина Большакова

Sanktpēterburga

Павел Павлов

Sanktpēterburga

Ольга Передрий

Sanktpēterburga

P499 12:18 Дети Эйяфьядлайёкюдля

P499

Мария Трусова

Sanktpēterburga

P4100 12:20 Грибная Охота

P4100

Галина Сbнкевич

Sanktpēterburga

P4102 12:24 Паровоз-Анархия

P4102

Анатолий Жилин

Sanktpēterburga

Мария Жилина

Sanktpēterburga

P4103 12:26 Обходчик

P4103

P4104 12:28 Триумф Барашков+

P4104

Юлия Беседовская

Sanktpēterburga

Константин Корепанов

Sanktpēterburga

Василий Лобанов

Sanktpēterburga

P4105 12:30 Гарем

P4105

Елена Горобец

Maskava

Елена Демина

Maskava

Наталья Поликарпова

Maskava

P4106 12:32 KriptA

P4106

Антон Девятов

Minska

Сергей Морозевич

Minska

Павел Равека

Minska

P4107 12:34 Лена7
Анна Олейник

Sanktpēterburga

P4108 12:36 ...молодости нашей
Андрей Лазарев

Sanktpēterburga

P4109 12:38 Спортивный интерес

P4109

Ольга Гордиевская

Sanktpēterburga

P4110 12:40 Monkey Business

P4110

Дмитрий Тарабанько

Maskavas apgabals

P4111 12:42 ITусики

P4111

Natalya Gogonova

Sanktpēterburga

P4112 12:44 DasErste

P4112

Irina Isaenko

Maskava

Алексей Никитин

Maskavas apgabals

P4113 12:46 Иероглиф

P4113

P4114 12:48 Сочные персики

P4114

P4115 12:50 Дополнительный тридцать восьмой

P4115

Мария Адвокат

Sanktpēterburga

Платон Песецкий

Maskava

P4116 12:52 МАЛЮТки

P4116

Елена Харюкова

Sanktpēterburga

Юлия Крылова

Sanktpēterburga

Маша Лисицкая

Sanktpēterburga

P4117 12:54 Самогонщики

P4117

Андрей Архипов

Maskava

Алексей Петухов

Maskava

Сергей Хрупов

Maskava

P4118 12:56 Falling Slowly Team

P4118

Ася Плеханова

Sanktpēterburga

Дмитрий Ермаков

Sanktpēterburga

Ольга Ермакова

Sanktpēterburga

P4119 12:58 Ребята с огоньком

P4119

Артур Дубро

Sanktpēterburga

Evgeny Mironenko

Sanktpēterburga

Мария Дубовцева

Sanktpēterburga

P4120 13:00 Литерра

P4120

Илья Мищенко

Sanktpēterburga

Денис Брусов

Sanktpēterburga