Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Katya Malina
Sanktpēterburga   545 «Купчатина» 10:30
Alina Nazinina
Sanktpēterburga   551 «Зелёные и Пушистые» 10:42
Люба Астахова
Sanktpēterburga   587 «От рассвета до Просвета» 11:54
Валентина Баранова
Maskavas apgabals   501 «Хыщники» 09:02
Анатолий Вершинин
Sanktpēterburga   581 «Dr.Toll» 11:42
Ольга Воронкова
Sanktpēterburga   543 «Морские котики» 10:26
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   511 «Портал» 09:22
Николай Гемель
Sanktpēterburga   555 «Мегалёты» 10:50
Виталий Горбунов
Sanktpēterburga   533 «The Пен-Мех» 10:06
Александр Городник
Sanktpēterburga   531 «Академики» 10:02
Александра Григорьева
Sanktpēterburga   543 «Морские котики» 10:26
Наталия Денисова
Sanktpēterburga   507 «Tasha&Co» 09:14
Олег Дубенко
Sanktpēterburga   513 «Alaska» 09:26
Александр Егоров
Sanktpēterburga   559 «ORANGE» 10:58
Андрей Жердер
Sanktpēterburga   587 «От рассвета до Просвета» 11:54
Татьяна Забелина
Sanktpēterburga   503 «Танзания» 09:06
Мария Загородная
Sanktpēterburga   541 «А кто бедный котик» 10:22
Лидия Зайцева
Sanktpēterburga   557 «Ворона и лисица» 10:54
Иван Зуев
Sanktpēterburga   515 «ВанДан» 09:30
Юля Кондратьева
Sanktpēterburga   533 «The Пен-Мех» 10:06
Никита Краснов
Sanktpēterburga   533 «The Пен-Мех» 10:06
Петр Левин
Sanktpēterburga   551 «Зелёные и Пушистые» 10:42
Олег Малков
Sanktpēterburga   513 «Alaska» 09:26
Дмитрий Марчук
Maskava   557 «Ворона и лисица» 10:54
Станислав Матвеев
Sanktpēterburga   509 «А где руль?» 09:18
Максим Михайлов
Sanktpēterburga   535 «dnr» 10:10
Женя Петров
Sanktpēterburga   513 «Alaska» 09:26
Дима Поликарпов
Sanktpēterburga   513 «Alaska» 09:26
Лидия Ракчеева
Sanktpēterburga   551 «Зелёные и Пушистые» 10:42
Райт Синориан
Maskava   505 «Злые орки» 09:10
Александр Трусов
Sanktpēterburga   533 «The Пен-Мех» 10:06
Екатерина Чернавская
Maskava   553 «Постараемся» 10:46
Aleksandr Rozhkov
Sanktpēterburga   535 «dnr» 10:10
Елена Баштова
Maskava   553 «Постараемся» 10:46
Юрий Дилин
Sanktpēterburga   555 «Мегалёты» 10:50
Полина Коробкова
Maskava   501 «Хыщники» 09:02
Анна Смирнова
Sanktpēterburga   561 «"На автомате" на самокате» 11:02
Дмитрий Соболев
Sanktpēterburga   507 «Tasha&Co» 09:14
Алёна Тупик
Sanktpēterburga   561 «"На автомате" на самокате» 11:02
Dm Kulikoff
Sanktpēterburga   545 «Купчатина» 10:30
Юлия Басова
Sanktpēterburga   581 «Dr.Toll» 11:42
Александр Гурьянов
Sanktpēterburga   555 «Мегалёты» 10:50
Евгений Ермоленко
Sanktpēterburga   555 «Мегалёты» 10:50
Екатерина Коробкова
Maskava   501 «Хыщники» 09:02
Александр Куликов
Maskava   509 «А где руль?» 09:18
Светлана Леонтьева
Sanktpēterburga   559 «ORANGE» 10:58
Георгий Мощевитин
Maskava   553 «Постараемся» 10:46
Илья Осипов
Sanktpēterburga   551 «Зелёные и Пушистые» 10:42
Валентин Рудачев
Sanktpēterburga   561 «"На автомате" на самокате» 11:02
Анна Смирнова
Maskavas apgabals   509 «А где руль?» 09:18
Даниил Форсилов
Sanktpēterburga   515 «ВанДан» 09:30
Андрей Хабаров
Sanktpēterburga   561 «"На автомате" на самокате» 11:02
Полина Цупикова
Sanktpēterburga   531 «Академики» 10:02
Юрий Чудайкин
Sanktpēterburga   541 «А кто бедный котик» 10:22
Василий Шамко
Sanktpēterburga   511 «Портал» 09:22
Екатерина Шолохова
Maskava   505 «Злые орки» 09:10
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
501 09:02 Хыщники

501

Екатерина Коробкова

Maskava

503 09:06 Танзания
505 09:10 Злые орки

505

Екатерина Шолохова

Maskava

507 09:14 Tasha&Co

507

509 09:18 А где руль?

509

Александр Куликов

Maskava

Анна Смирнова

Maskavas apgabals

511 09:22 Портал

511

Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

513 09:26 Alaska

513

Олег Дубенко

Sanktpēterburga

Олег Малков

Sanktpēterburga

Женя Петров

Sanktpēterburga

515 09:30 ВанДан

515

Иван Зуев

Sanktpēterburga

Даниил Форсилов

Sanktpēterburga

531 10:02 Академики

531

Полина Цупикова

Sanktpēterburga

533 10:06 The Пен-Мех

533

535 10:10 dnr
Aleksandr Rozhkov

Sanktpēterburga

541 10:22 А кто бедный котик

541

Юрий Чудайкин

Sanktpēterburga

543 10:26 Морские котики

543

545 10:30 Купчатина

545

Katya Malina

Sanktpēterburga

Dm Kulikoff

Sanktpēterburga

551 10:42 Зелёные и Пушистые

551

Alina Nazinina

Sanktpēterburga

Петр Левин

Sanktpēterburga

Лидия Ракчеева

Sanktpēterburga

Илья Осипов

Sanktpēterburga

553 10:46 Постараемся

553

Георгий Мощевитин

Maskava

555 10:50 Мегалёты

555

Николай Гемель

Sanktpēterburga

Юрий Дилин

Sanktpēterburga

Александр Гурьянов

Sanktpēterburga

Евгений Ермоленко

Sanktpēterburga

557 10:54 Ворона и лисица

557

559 10:58 ORANGE

559

Светлана Леонтьева

Sanktpēterburga

561 11:02 "На автомате" на самокате

561

Анна Смирнова

Sanktpēterburga

Алёна Тупик

Sanktpēterburga

Валентин Рудачев

Sanktpēterburga

Андрей Хабаров

Sanktpēterburga

581 11:42 Dr.Toll

581

Юлия Басова

Sanktpēterburga

587 11:54 От рассвета до Просвета

587

Люба Астахова

Sanktpēterburga

Андрей Жердер

Sanktpēterburga

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
505 09:10 Злые орки

505

Екатерина Шолохова

Maskava

511 09:22 Портал

511

Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

531 10:02 Академики

531

Полина Цупикова

Sanktpēterburga

543 10:26 Морские котики

543

551 10:42 Зелёные и Пушистые

551

Alina Nazinina

Sanktpēterburga

Петр Левин

Sanktpēterburga

Лидия Ракчеева

Sanktpēterburga

Илья Осипов

Sanktpēterburga

553 10:46 Постараемся

553

Георгий Мощевитин

Maskava

559 10:58 ORANGE

559

Светлана Леонтьева

Sanktpēterburga

561 11:02 "На автомате" на самокате

561

Анна Смирнова

Sanktpēterburga

Алёна Тупик

Sanktpēterburga

Валентин Рудачев

Sanktpēterburga

Андрей Хабаров

Sanktpēterburga

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
503 09:06 Танзания
513 09:26 Alaska

513

Олег Дубенко

Sanktpēterburga

Олег Малков

Sanktpēterburga

Женя Петров

Sanktpēterburga

535 10:10 dnr
Aleksandr Rozhkov

Sanktpēterburga

545 10:30 Купчатина

545

Katya Malina

Sanktpēterburga

Dm Kulikoff

Sanktpēterburga

555 10:50 Мегалёты

555

Николай Гемель

Sanktpēterburga

Юрий Дилин

Sanktpēterburga

Александр Гурьянов

Sanktpēterburga

Евгений Ермоленко

Sanktpēterburga

581 11:42 Dr.Toll

581

Юлия Басова

Sanktpēterburga

587 11:54 От рассвета до Просвета

587

Люба Астахова

Sanktpēterburga

Андрей Жердер

Sanktpēterburga

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
509 09:18 А где руль?

509

Александр Куликов

Maskava

Анна Смирнова

Maskavas apgabals

541 10:22 А кто бедный котик

541

Юрий Чудайкин

Sanktpēterburga

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
515 09:30 ВанДан

515

Иван Зуев

Sanktpēterburga

Даниил Форсилов

Sanktpēterburga

533 10:06 The Пен-Мех

533