Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Мария Абрамова
Sanktpēterburga   604 «Шустрые тихоходки» 09:08
Алексей Баталов
Sanktpēterburga   624 «Слабоумие и Отвага» 09:48
Вера Брюханова
Sanktpēterburga   634 «Внуки Ильича» 10:08
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   602 «Оптимисты» 09:04
Галина Груздева
Puškina   610 «Snake II» 09:20
Юрий Губернаторов
Sanktpēterburga   656 «¯\_(ツ)_/¯» 10:52
Алёнка Жукова
Sanktpēterburga   605 «Бегущие под Небом» 09:10
Станислав Зотин
Sanktpēterburga   606 «ФПК» 09:12
Инна Игнашова
Sanktpēterburga   650 «ИНДЮК» 10:40
Кристина Клейман
Sanktpēterburga   612 «Болтрушайка и пингвинчик» 09:24
Антон Лавров
Sanktpēterburga   658 «Птенцы гнезда Петрова» 10:56
Петр Лавров
Sanktpēterburga   658 «Птенцы гнезда Петрова» 10:56
Доронина Лена
Sanktpēterburga   613 «С.Л.О.Н.» 09:26
Елена Новикова
Sanktpēterburga   602 «Оптимисты» 09:04
Юрий Петров
Sanktpēterburga   600 «Север не найден» 09:00
Валерия Петрова
Sanktpēterburga   600 «Север не найден» 09:00
Наталья Петрова
Sanktpēterburga   630 «Фьюжики» 10:00
Елена Пименова
Sanktpēterburga   622 «Пупсики» 09:44
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   621 «Маруся и Co» 09:42
Ольга Пясецкая-Маштакова
Sanktpēterburga   625 «Корабельные ястребы» 09:50
Алексей Руяткин
Sanktpēterburga   606 «ФПК» 09:12
Дмитрий Рыжов
Sanktpēterburga   659 «Ветка дерева» 10:58
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   632 «hz» 10:04
Ольга Смирнова
Sanktpēterburga   607 «Бешеная Колесница» 09:14
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   603 «3D» 09:06
Михаил Тихонов
Sanktpēterburga   633 «M&M's» 10:06
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   620 «Track-me.pro» 09:40
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   622 «Пупсики» 09:44
Мария Яковлева
Sanktpēterburga   609 «Сыворотка из Простоквашино» 09:18
Наталия Агафонова
Sanktpēterburga   603 «3D» 09:06
Дмитрий Алексеев
Sanktpēterburga   607 «Бешеная Колесница» 09:14
Петр Бурмистров
Maskava   631 «split-brain» 10:02
Михаил Жуков
Sanktpēterburga   620 «Track-me.pro» 09:40
Ольга Игнатьева
Sanktpēterburga   623 «Рубин» 09:46
Сережа Коваленков
Sanktpēterburga   605 «Бегущие под Небом» 09:10
Анна Кожевникова
Sanktpēterburga   608 «Рэд Фокс» 09:16
Анна Курницкая
Sanktpēterburga   614 «Лучи добра» 09:28
Кирилл Маслинский
Sanktpēterburga   657 «Веселые пингвины» 10:54
Денис Мельник
Maskava   631 «split-brain» 10:02
Дмитрий Михайлов
Sanktpēterburga   601 «Коалы» 09:02
Анна Михайлова
Sanktpēterburga   635 «Бешеные черепахи» 10:10
Надежда Подливаева
Sanktpēterburga   603 «3D» 09:06
Светлана Рудакова
Sanktpēterburga   640 «Снежок» 10:20
Елена Савчук
Sanktpēterburga   604 «Шустрые тихоходки» 09:08
Наталья Семенова
Sanktpēterburga   652 «SOLARIS» 10:44
Ольга Синицына
Maskava   645 «ля-ля-ля-жу-жу-жу» 10:30
Вера Степанова
Sanktpēterburga   603 «3D» 09:06
Yury Luzyanin
Sanktpēterburga   601 «Коалы» 09:02
Дмитрий Аристов
Sanktpēterburga   602 «Оптимисты» 09:04
Виктория Арсентьева
Sanktpēterburga   622 «Пупсики» 09:44
Марина Безбородова
Sanktpēterburga   640 «Снежок» 10:20
Татьяна Буркова
Sanktpēterburga   600 «Север не найден» 09:00
Дарья Васильева
Sanktpēterburga   604 «Шустрые тихоходки» 09:08
Екатерина Васильева
Sanktpēterburga   614 «Лучи добра» 09:28
Марина Вечрская
Sanktpēterburga   624 «Слабоумие и Отвага» 09:48
Наталья Глушенко
Sanktpēterburga   659 «Ветка дерева» 10:58
Константин Грицан
Sanktpēterburga   615 «Амнезия» 09:30
Татьяна Громова
Sanktpēterburga   604 «Шустрые тихоходки» 09:08
Александра Жукова
Кронштадт   605 «Бегущие под Небом» 09:10
Юрий Зинченко
Sanktpēterburga   635 «Бешеные черепахи» 10:10
Оксана Зорина
Sanktpēterburga   630 «Фьюжики» 10:00
Елисей Иванов
Sanktpēterburga   609 «Сыворотка из Простоквашино» 09:18
Михаил Иванов
Sanktpēterburga   624 «Слабоумие и Отвага» 09:48
Юрий Игнатьев
Sanktpēterburga   623 «Рубин» 09:46
Петр Киршанский
Sanktpēterburga   601 «Коалы» 09:02
Ксения Киселева
Maskava   645 «ля-ля-ля-жу-жу-жу» 10:30
Ольга Коваленко
Озерный   605 «Бегущие под Небом» 09:10
Алексей Коваль
Sanktpēterburga   652 «SOLARIS» 10:44
Дарья Кожевникова
Sanktpēterburga   608 «Рэд Фокс» 09:16
Александра Комарова
Sanktpēterburga   602 «Оптимисты» 09:04
Екатерина Короткова
Maskava   631 «split-brain» 10:02
Глеб Костарев
Sanktpēterburga   659 «Ветка дерева» 10:58
Мария Костарева
Sanktpēterburga   659 «Ветка дерева» 10:58
Максим Кунник
Sanktpēterburga   612 «Болтрушайка и пингвинчик» 09:24
Елена Кутакова
Sanktpēterburga   656 «¯\_(ツ)_/¯» 10:52
Маргарита Кшевецкая
Sanktpēterburga   634 «Внуки Ильича» 10:08
Марина Кшевецкая
Sanktpēterburga   634 «Внуки Ильича» 10:08
Антонина Лаврова
Sanktpēterburga   658 «Птенцы гнезда Петрова» 10:56
Наталья Люгай
Sanktpēterburga   615 «Амнезия» 09:30
Варвара Маслинская
Sanktpēterburga   657 «Веселые пингвины» 10:54
Светлана Маслинская
Sanktpēterburga   657 «Веселые пингвины» 10:54
Илья Маслинский
Sanktpēterburga   657 «Веселые пингвины» 10:54
Макс Морозов
Sanktpēterburga   632 «hz» 10:04
Вероника Мяленкова
Sanktpēterburga   640 «Снежок» 10:20
Роман Нестеров
Maskava   645 «ля-ля-ля-жу-жу-жу» 10:30
Игорь Никулин
Sanktpēterburga   611 «Девы» 09:22
Ирина Никулина
Sanktpēterburga   611 «Девы» 09:22
Денис Плахута
Sanktpēterburga   650 «ИНДЮК» 10:40
Вадим Плеханов
Sanktpēterburga   621 «Маруся и Co» 09:42
Маргарита Попович
Sanktpēterburga   612 «Болтрушайка и пингвинчик» 09:24
Алексей Романов
Sanktpēterburga   613 «С.Л.О.Н.» 09:26
Марина Рубцова
Sanktpēterburga   611 «Девы» 09:22
Александр Рябков
Sanktpēterburga   652 «SOLARIS» 10:44
Елизавета Сафонова
Sanktpēterburga   612 «Болтрушайка и пингвинчик» 09:24
Елизавета Сиротинкина
Sanktpēterburga   608 «Рэд Фокс» 09:16
Николай Смирнов
Sanktpēterburga   640 «Снежок» 10:20
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   610 «Snake II» 09:20
Камила Субота
Sanktpēterburga   608 «Рэд Фокс» 09:16
Анастасия Судакова
Sanktpēterburga   650 «ИНДЮК» 10:40
Максим Суслин
Sanktpēterburga   601 «Коалы» 09:02
Павел Суханов
Sanktpēterburga   613 «С.Л.О.Н.» 09:26
Максим Тихонов
Sanktpēterburga   633 «M&M's» 10:06
Анатолий Трухин
Sanktpēterburga   615 «Амнезия» 09:30
Рената Убыйвовк
Sanktpēterburga   634 «Внуки Ильича» 10:08
Владимир Уржумцев
Puškina   610 «Snake II» 09:20
Дмитрий Федоров
Sanktpēterburga   620 «Track-me.pro» 09:40
Генрих Хюнгзберг
Sanktpēterburga   652 «SOLARIS» 10:44
Артем Чернышев
Sanktpēterburga   624 «Слабоумие и Отвага» 09:48
Лада Шумова
Sanktpēterburga   613 «С.Л.О.Н.» 09:26
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
600 09:00 Север не найден

600

Юрий Петров

Sanktpēterburga

Татьяна Буркова

Sanktpēterburga

601 09:02 Коалы

601

Yury Luzyanin

Sanktpēterburga

Петр Киршанский

Sanktpēterburga

Максим Суслин

Sanktpēterburga

602 09:04 Оптимисты

602

Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Елена Новикова

Sanktpēterburga

Дмитрий Аристов

Sanktpēterburga

Александра Комарова

Sanktpēterburga

603 09:06 3D

603

604 09:08 Шустрые тихоходки

604

Мария Абрамова

Sanktpēterburga

Елена Савчук

Sanktpēterburga

Дарья Васильева

Sanktpēterburga

Татьяна Громова

Sanktpēterburga

605 09:10 Бегущие под Небом

605

Алёнка Жукова

Sanktpēterburga

Александра Жукова

Кронштадт

Ольга Коваленко

Озерный

606 09:12 ФПК

606

607 09:14 Бешеная Колесница

607

608 09:16 Рэд Фокс

608

Дарья Кожевникова

Sanktpēterburga

Елизавета Сиротинкина

Sanktpēterburga

Камила Субота

Sanktpēterburga

609 09:18 Сыворотка из Простоквашино

609

Мария Яковлева

Sanktpēterburga

Елисей Иванов

Sanktpēterburga

610 09:20 Snake II

610

Татьяна Степанянц

Sanktpēterburga

Владимир Уржумцев

Puškina

611 09:22 Девы

611

Игорь Никулин

Sanktpēterburga

Ирина Никулина

Sanktpēterburga

Марина Рубцова

Sanktpēterburga

612 09:24 Болтрушайка и пингвинчик

612

Максим Кунник

Sanktpēterburga

Маргарита Попович

Sanktpēterburga

Елизавета Сафонова

Sanktpēterburga

613 09:26 С.Л.О.Н.
Доронина Лена

Sanktpēterburga

Алексей Романов

Sanktpēterburga

Павел Суханов

Sanktpēterburga

Лада Шумова

Sanktpēterburga

614 09:28 Лучи добра

614

Анна Курницкая

Sanktpēterburga

Екатерина Васильева

Sanktpēterburga

615 09:30 Амнезия
Константин Грицан

Sanktpēterburga

Наталья Люгай

Sanktpēterburga

Анатолий Трухин

Sanktpēterburga

620 09:40 Track-me.pro

620

Ирина Федорова

Sanktpēterburga

Михаил Жуков

Sanktpēterburga

Дмитрий Федоров

Sanktpēterburga

621 09:42 Маруся и Co

621

Вадим Плеханов

Sanktpēterburga

622 09:44 Пупсики

622

Елена Пименова

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

Виктория Арсентьева

Sanktpēterburga

623 09:46 Рубин

623

Юрий Игнатьев

Sanktpēterburga

624 09:48 Слабоумие и Отвага

624

Марина Вечрская

Sanktpēterburga

Михаил Иванов

Sanktpēterburga

Артем Чернышев

Sanktpēterburga

625 09:50 Корабельные ястребы

625

630 10:00 Фьюжики
Оксана Зорина

Sanktpēterburga

631 10:02 split-brain

631

Екатерина Короткова

Maskava

632 10:04 hz
Макс Морозов

Sanktpēterburga

633 10:06 M&M's

633

Михаил Тихонов

Sanktpēterburga

Максим Тихонов

Sanktpēterburga

634 10:08 Внуки Ильича

634

Вера Брюханова

Sanktpēterburga

Маргарита Кшевецкая

Sanktpēterburga

Марина Кшевецкая

Sanktpēterburga

Рената Убыйвовк

Sanktpēterburga

635 10:10 Бешеные черепахи

635

Анна Михайлова

Sanktpēterburga

Юрий Зинченко

Sanktpēterburga

640 10:20 Снежок

640

Марина Безбородова

Sanktpēterburga

Вероника Мяленкова

Sanktpēterburga

Николай Смирнов

Sanktpēterburga

645 10:30 ля-ля-ля-жу-жу-жу

645

Ксения Киселева

Maskava

Роман Нестеров

Maskava

650 10:40 ИНДЮК

650

Инна Игнашова

Sanktpēterburga

Денис Плахута

Sanktpēterburga

Анастасия Судакова

Sanktpēterburga

652 10:44 SOLARIS

652

Алексей Коваль

Sanktpēterburga

Александр Рябков

Sanktpēterburga

Генрих Хюнгзберг

Sanktpēterburga

656 10:52 ¯\_(ツ)_/¯

656

Елена Кутакова

Sanktpēterburga

657 10:54 Веселые пингвины

657

Варвара Маслинская

Sanktpēterburga

Светлана Маслинская

Sanktpēterburga

Илья Маслинский

Sanktpēterburga

658 10:56 Птенцы гнезда Петрова

658

Антон Лавров

Sanktpēterburga

Петр Лавров

Sanktpēterburga

Антонина Лаврова

Sanktpēterburga

659 10:58 Ветка дерева

659

Дмитрий Рыжов

Sanktpēterburga

Наталья Глушенко

Sanktpēterburga

Глеб Костарев

Sanktpēterburga

Мария Костарева

Sanktpēterburga