Komandas numurs Starta laiks Kategorija Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
200 09:00 Atlants По следам полосатого слона
Екатерина Амелькова

Maskava

700 09:00 Sfinksa Kon-Tea-Ki
L400 09:00 Lauva-Light Суслички
Вера Кириллова

Sanktpēterburga

Сергей Ильинский

Sanktpēterburga

P400 09:00 Lauva-Pro Уголочек неба
701 09:02 Sfinksa Путь бобра
Кирилл Зендриков

Maskava

801 09:02 Grifs Мамонт
Анна Камышанова

Maskava

L401 09:02 Lauva-Light Городской наблюдатель
Михаил Рымарев

Puškina

Надежда Рымарева

Puškina

P401 09:02 Lauva-Pro Внезапно
202 09:04 Atlants Арбузики
Анастасия Лощенко

Orla

Айсулу Оразханова

Orla

702 09:04 Sfinksa Davai srezhem!
L402 09:04 Lauva-Light Было бы нелепо
Кадрия Еникеева

Sanktpēterburga

P402 09:04 Lauva-Pro СИГИ
Sundy Moor

Maskava

Гульнара Абдурахманова

Maskava

Инна Дементьева

Maskava

Светлана Фатиева

Maskava

703 09:06 Sfinksa Мамайка
Юрий Иошкин

Maskava

Евгения Фейгина

Maskava

803 09:06 Grifs Папонт
Павел Камышанов

Maskava

L403 09:06 Lauva-Light Нелепо улетающие
Наталья Карташова

Sanktpēterburga

P403 09:06 Lauva-Pro Белки-телеутки
Екатерина Грачева

Maskava

Валерия Коренева

Maskavas apgabals

204 09:08 Atlants Фейхоа
Михаил Лисов

Maskavas apgabals

Вера Лисова

Maskavas apgabals

704 09:08 Sfinksa Бабайка
Алексей Конев

Maskava

L404 09:08 Lauva-Light Валенки
Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

P404 09:08 Lauva-Pro Бу-у-удьте любезны!!
Владимир Голиков

Maskava

705 09:10 Sfinksa здесь вам снова не тут
805 09:10 Grifs двое из сарова
L405 09:10 Lauva-Light Операция Ы
P405 09:10 Lauva-Pro Пятый этаж
Евгения Скурат

Sanktpēterburga

206 09:12 Atlants Назад, в будущее!
706 09:12 Sfinksa Велоиголки
L406 09:12 Lauva-Light Крошки Ру
Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

P406 09:12 Lauva-Pro Альма-матер
Наталия Мартынова

Sanktpēterburga

Ирина Миллер

Sanktpēterburga

Елена Нечаева

Sanktpēterburga

707 09:14 Sfinksa Окрошка Енот
807 09:14 Grifs Вялые питоны
L407 09:14 Lauva-Light Анна
Анна Носова

Sanktpēterburga

P407 09:14 Lauva-Pro Саша Ипатов
208 09:16 Atlants Искатели Приключений
708 09:16 Sfinksa Динозавры
L408 09:16 Lauva-Light TNT-Sisters
Анастасия Слепченко

Sanktpēterburga

Анастасия Толстопятова

Sanktpēterburga

Танюшка Филатенкова

Sanktpēterburga

P408 09:16 Lauva-Pro ВейерштрассЕ
Вера Брюханова

Sanktpēterburga

709 09:18 Sfinksa ЫЁЫ рыба камбала
Михаил Будревич

Maskava

809 09:18 Grifs Аралант
L409 09:18 Lauva-Light Ездовые кошаки
Екатерина Милюкова

Maskava

P409 09:18 Lauva-Pro Узкокрылый крокодил
210 09:20 Atlants Мировой кризис
710 09:20 Sfinksa Мельница
L410 09:20 Lauva-Light Мохлики
P410 09:20 Lauva-Pro Кто все эти люди?
711 09:22 Sfinksa Улитка на склоне Фудзи
811 09:22 Grifs Камнеед и Ко
L411 09:22 Lauva-Light Питерские девчонки
Мария Баранова

Veļikijnovgoroda

Екатерина Магедова

Sanktpēterburga

P411 09:22 Lauva-Pro Бардачок
Андрей Фролов

Maskava

712 09:24 Sfinksa Добр бодр бобр Додр
L412 09:24 Lauva-Light Пассат+
Галина Перетягина

Sanktpēterburga

P412 09:24 Lauva-Pro Сурикаты
Наталья Очева

Sanktpēterburga

Ольга Смирнова

Maskava

Светлана Шапошникова

Maskava

713 09:26 Sfinksa Тритоны песка
Анастасия Дубовицкая

Maskava

Наталия Козлова

Maskava

813 09:26 Grifs Модуль ориентации
L413 09:26 Lauva-Light Где Мы?
P413 09:26 Lauva-Pro Slowpokes
Ольга Алексеева

Maskava

Жанна Нарсия

Maskava

Дмитрий Удальцов

Maskava

714 09:28 Sfinksa Цапленоты
L414 09:28 Lauva-Light Камчатка
Ольга Козловская

Sanktpēterburga

P414 09:28 Lauva-Pro Альтернатива
Юлия Ермилова

Maskavas apgabals

715 09:30 Sfinksa Сорок два
Екатерина Демьянова

Maskava

Илья Иванов

Maskava

815 09:30 Grifs Задумчивое торнадо
Иван Стриженко

Maskava

P415 09:30 Lauva-Pro Ежи-пластуны
716 09:32 Sfinksa Охотники за удачей
L416 09:32 Lauva-Light Да вы издеваетесь!
P416 09:32 Lauva-Pro Нас пятило
717 09:34 Sfinksa Вечная молодость
Всеволод Бутаков

Orla

Юлия Игнатенко

Orla

Иван Русин

Orla

817 09:34 Grifs Команда А
P417 09:34 Lauva-Pro Опасайтесь подделок!
718 09:36 Sfinksa ClusterZ
L418 09:36 Lauva-Light Ёжики в тумане
Тамара Русакова

Rjazaņa

P418 09:36 Lauva-Pro Морра
719 09:38 Sfinksa Слепой лобстер
Кирилл Юрченко

Tvera

819 09:38 Grifs Черепашки
Василий Вячин

Maskavas apgabals

P419 09:38 Lauva-Pro Львицы и не только
Елена Борзова

Sanktpēterburga

720 09:40 Sfinksa Лемур и котики
Александр Бережина

Orla

Иван Локтионов

Orla

Кристина Нечушкина

Orla

L420 09:40 Lauva-Light ГеМышь
Анастасия Сергеевна

Maskava

P420 09:40 Lauva-Pro Бегущий Вован
Ирина Власова

Tula

Владимир Дровников

Maskava

Александра Корнеева

Maskava

721 09:42 Sfinksa А4
821 09:42 Grifs Run and walk
P421 09:42 Lauva-Pro Гравитационные волнорезы
722 09:44 Sfinksa Толстые Котики
Денис Бареев

Ņižņijnovgoroda

Анастасия Бареева

Ņižņijnovgoroda

Дарья Клочкова

Ņižņijnovgoroda

L422 09:44 Lauva-Light Вместе весело гулять
Нелли Бурлакова

Maskava

Татьяна Щепкина

Maskava

P422 09:44 Lauva-Pro За грибочками!
723 09:46 Sfinksa Живцелорел
P423 09:46 Lauva-Pro По трезвищу Проз
724 09:48 Sfinksa Воля Случая
L424 09:48 Lauva-Light Мурочки
Анна Маслова

Maskava

P424 09:48 Lauva-Pro Rabid Ferrets
Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

Ксения Романова

Maskava

L425 09:50 Lauva-Light Gas Powered Stick!!!
Степан Некрасов

Sanktpēterburga

Евгений Соколов

Sanktpēterburga

P425 09:50 Lauva-Pro ИняЯньХрень
Света Залманова

Ļeņingradas apgabals

L426 09:52 Lauva-Light Летучая селёдка на свободе
Катерина Фрей

Sanktpēterburga

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Фёдор Петров

Sanktpēterburga

P426 09:52 Lauva-Pro Тюлени в бегах
L427 09:54 Lauva-Light Сова и кококо
P427 09:54 Lauva-Pro Модель для сборки
L428 09:56 Lauva-Light Проспект Просвещения
P428 09:56 Lauva-Pro #ивсеудачно
L429 09:58 Lauva-Light Жихарка
Альберт Аюпов

Maskava

Алиса Аюпова

Maskava

Михаил Терехов

Maskava

P429 09:58 Lauva-Pro Казус
Владимир Трушков

Maskava

730 10:00 Sfinksa Скорая помощь
L430 10:00 Lauva-Light Родители компотного демона
Олег Маринкевич

Maskava

m430 10:00 Lauva-Mini Бурундуй
731 10:02 Sfinksa Шевели булками
Илья Максимов

Maskava

m431 10:02 Lauva-Mini Вжик
Всеволод Мухин

Tula

Анастасия Мухина

Tula

Дарина Мухина

Tula

P431 10:02 Lauva-Pro Цапонлак
L432 10:04 Lauva-Light ПтиМаты
Владимир Менделевич

Maskava

m432 10:04 Lauva-Mini Мы из Ельца
Оля Роговенко

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Никита Балясников

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

m433 10:06 Lauva-Mini Львёнка-Алёнка
Татьяна Шепелева

Sanktpēterburga

P433 10:06 Lauva-Pro Два веселых куся
Олег Исаев

Maskava

L434 10:08 Lauva-Light Rêveurs в Серпентарии из Зелика
Марина Крылова

Sanktpēterburga

m434 10:08 Lauva-Mini 105-й элемент
Елисей Денисов

Dubna

Лев Денисов

Dubna

Мария Ефимова

Dubna

P435 10:10 Lauva-Pro Хоббиты
Юлия Башкатова

Maskava

L436 10:12 Lauva-Light Two
Лариса Букреева

Sanktpēterburga

Вячеслав Самохвалов

Sanktpēterburga

P437 10:14 Lauva-Pro Кляйненберг
L438 10:16 Lauva-Light Шиповник (рязанский филиал)
Nadezhda Makarkina

Rjazaņa

P439 10:18 Lauva-Pro Путешественницы
Александр Бенников

Orla

Елена Кузнецова

Orla

Ольга Овсянникова

Orla

740 10:20 Sfinksa Товарищ Кейн
P441 10:22 Lauva-Pro Всегда три ошибки
Марина Бабина

Maskava

P443 10:26 Lauva-Pro УЖАСЬ ЁЗЭЗ!
Сергей Карпов

Maskava

m445 10:30 Lauva-Mini ТуСО-клуб
Василий Павлов

Maskava

Виктор Павлов

Maskava

Елена Павлова

Maskava

P445 10:30 Lauva-Pro Медвежище и Кротище
Екатерина Суркова

Maskava

P446 10:32 Lauva-Pro Анонимные единороги
Катя Иванова

Maskava

Даниила Йованович

Maskava

Маша Максимович

Maskava

P447 10:34 Lauva-Pro Ленивцы
Юлия Беляева

Maskava

P448 10:36 Lauva-Pro Лопе де Вега
P449 10:38 Lauva-Pro .Лисьими тропами
Анна Бузмакова

Maskavas apgabals

L450 10:40 Lauva-Light Сусанинские навигаторы
Александра Лысенко

Maskava

P450 10:40 Lauva-Pro Найти и перепрятать
Ксения Токарева

Maskava

851 10:42 Grifs ХимРар
Александр Никитин

Maskavas apgabals

Станислав Семенов

Maskavas apgabals

P451 10:42 Lauva-Pro Совята
Юрий Апарин

Maskavas apgabals

Елена Апарина

Maskava

Рустам Тюкмаев

Maskava

Любовь Тюкмаева

Maskavas apgabals

P452 10:44 Lauva-Pro RR
Tais Rozhkova

Maskava

Ольга Николаева

Maskava

Мария Рожкова

Maskava

853 10:46 Grifs Беркут в Орле
Дмитрий Беркутов

Maskava

P453 10:46 Lauva-Pro pear2pear
Александра Овсянникова

Maskava

Ярослав Онищенко

Maskava

P454 10:48 Lauva-Pro Хихимики
Юлия Дикарева

Maskavas apgabals

Екатерина Филатова

Maskavas apgabals

855 10:50 Grifs Lady Eagle
P455 10:50 Lauva-Pro Гулёны
Лидия Филатова

Maskava

P456 10:52 Lauva-Pro Пингвин с орлами
Любовь Жарова

Maskava

Артем Маерле

Maskava

Наталья Маерле

Maskava

P457 10:54 Lauva-Pro Акционеры Газпрома
Оксана Буркина

Maskava

P458 10:56 Lauva-Pro Жареный Карась
Екатерина Чернова

Maskava

P459 10:58 Lauva-Pro Вуншпунш
Анна Сергеева

Maskava

760 11:00 Sfinksa Вляпались в капремонт
Екатерина Рыгус

Maskava

L460 11:00 Lauva-Light Биогеодвижение
m460 11:00 Lauva-Mini Василиса & Ко
Юрий Селиванов

Maskava

P460 11:00 Lauva-Pro Друзья Грейс
L461 11:02 Lauva-Light Летим
Елена Бодункова

Maskava

P461 11:02 Lauva-Pro Ландыши
L462 11:04 Lauva-Light Girls Power
Евгения Петрухина

Maskava

Кристина Поплавная

Maskava

Ирина Титова

Maskava

P462 11:04 Lauva-Pro TeamName
Алексей Еньков

Sanktpēterburga

L463 11:06 Lauva-Light Столичные штуки
P463 11:06 Lauva-Pro Громозека и Зелебоба
Захар Овсянников

Maskava

L464 11:08 Lauva-Light Пенсне Антоши
P464 11:08 Lauva-Pro побег из курятника
L465 11:10 Lauva-Light Шиповник
Фрося Железова

Maskavas apgabals

Оксана Рунец

Maskavas apgabals

P465 11:10 Lauva-Pro Улитки
Дмитрий Трофимов

Maskava

P466 11:12 Lauva-Pro Временное название команды
Максим Фадин

Maskava

P467 11:14 Lauva-Pro Мыши в шкафу
Руслан Афонин

Orla

Олеся Романова

Orla

P468 11:16 Lauva-Pro Кис-кис
Ada Selverova

Maskava

Олег Тетеревлев

Maskava

L470 11:20 Lauva-Light Малая Пингвинья Эскадрилья
P470 11:20 Lauva-Pro Лобисло
Elena KIRYUSHKINA

Maskavas apgabals

Natalia Kiryushkina

Maskavas apgabals

Tatiana Kiryushkina

Maskavas apgabals

P471 11:22 Lauva-Pro Красны Девицы
P472 11:24 Lauva-Pro UDC
L480 11:40 Lauva-Light Наука и алхимия!
L481 11:42 Lauva-Light ДаблКон
Варвара Рехтина

Maskava

L482 11:44 Lauva-Light Без трамвая
Natalya Ermolova

Maskava

m4120 13:00 Lauva-Mini Гарпии на релаксе
Дина Бек

Maskava

Екатерина Борисова

Maskava

Илья Плахов

Maskava

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Kirill Groshenkov
  P418 «Морра» 09:36
Sundy Moor
Maskava   P402 «СИГИ» 09:04
Tais Rozhkova
Maskava   P452 «RR» 10:44
Ada Selverova
Maskava   P468 «Кис-кис» 11:16
Мария Абдулина
Maskava   P401 «Внезапно» 09:02
Антон Акимов
Maskava   703 «Мамайка» 09:06
Екатерина Алексеева
Maskava   L481 «ДаблКон» 11:42
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   P416 «Нас пятило» 09:32
Юрий Апарин
Maskavas apgabals   P451 «Совята» 10:42
Татьяна Артамонова
Maskavas apgabals   L420 «ГеМышь» 09:40
Елена Аюпова
Maskava   L429 «Жихарка» 09:58
Наталия Банникова
Maskava   P441 «Всегда три ошибки» 10:22
Александр Башкатов
Maskava   P435 «Хоббиты» 10:10
Мария Белинская
Sanktpēterburga   P448 «Лопе де Вега» 10:36
Мария Белякова
Maskava   709 «ЫЁЫ рыба камбала» 09:18
Екатерина Беркутова
Maskavas apgabals   853 «Беркут в Орле» 10:46
Андрей Бобу
Maskava   702 «Davai srezhem!» 09:04
Антон Божко
Maskava   P427 «Модель для сборки» 09:54
Мария Большакова
Maskava   L482 «Без трамвая» 11:44
Юлия Буханова
Maskava   P421 «Гравитационные волнорезы» 09:42
Василий Ваcильев
Maskava   P422 «За грибочками!» 09:44
Евгения Вагина
Maskava   P457 «Акционеры Газпрома» 10:54
Татьяна Ведьгун
Sanktpēterburga   P419 «Львицы и не только» 09:38
Всеволод Величко
Maskava   P456 «Пингвин с орлами» 10:52
Татьяна Винивитина
Maskava   m460 «Василиса & Ко» 11:00
Михаил Винокуров
Maskava   P445 «Медвежище и Кротище» 10:30
Илья Володин
Maskava   730 «Скорая помощь» 10:00
Люба Воропаева
Maskava   P450 «Найти и перепрятать» 10:40
Василий Вячин
Maskavas apgabals   819 «Черепашки» 09:38
Татьяна Голикова
Maskava   P404 «Бу-у-удьте любезны!!» 09:08
Ирина Грязнова
Maskava   718 «ClusterZ» 09:36
Марья Гуля-Яновская
Maskavas apgabals   P449 «.Лисьими тропами» 10:38
Евгения Гусакова
Maskava   713 «Тритоны песка» 09:26
Дмитрий Денисов
Sanktpēterburga   L434 «Rêveurs в Серпентарии из Зелика» 10:08
Оксана Денисова
Dubna   m434 «105-й элемент» 10:08
Алексей Длугач
Maskava   206 «Назад, в будущее!» 09:12
Дмитрий Доронин
Maskava   851 «ХимРар» 10:42
Сергей Дорофеев
Maskavas apgabals   L405 «Операция Ы» 09:10
Александр Дракон
  813 «Модуль ориентации» 09:26
Анна Дуденина
Maskava   L461 «Летим» 11:02
Екатерина Емельянова
Orla   P426 «Тюлени в бегах» 09:52
Юлия Ермилова
Maskavas apgabals   P414 «Альтернатива» 09:28
Дарья Ефимова
Maskava   L430 «Родители компотного демона» 10:00
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   L425 «Gas Powered Stick!!!» 09:50
Света Залманова
Ļeņingradas apgabals   P425 «ИняЯньХрень» 09:50
Танько Зверь
Maskava   P464 «побег из курятника» 11:08
Светлана Зендрикова
Maskava   701 «Путь бобра» 09:02
Александр Иванов
Maskava   P413 «Slowpokes» 09:26
Алексей Иванов
Maskava   715 «Сорок два» 09:30
Галя Иванова
Maskava   P471 «Красны Девицы» 11:22
Сергей Игнатенко
Orla   717 «Вечная молодость» 09:34
Татьяна Ильинская
Sanktpēterburga   L400 «Суслички» 09:00
Валентина Ингсоц
Maskava   L416 «Да вы издеваетесь!» 09:32
Александр Ипатов
Jekaterinburga   P407 «Саша Ипатов» 09:14
Глеб Камышанов
Maskava   809 «Аралант» 09:18
Наталия Камышанова
Maskava   809 «Аралант» 09:18
Мария Карамуллина
Sanktpēterburga   P405 «Пятый этаж» 09:10
Виталий Каримов
Maskava   L464 «Пенсне Антоши» 11:08
Анна Карпова
Maskava   P443 «УЖАСЬ ЁЗЭЗ!» 10:26
Аня Карпова
Maskava   P446 «Анонимные единороги» 10:32
Владимир Киктев
Maskava   210 «Мировой кризис» 09:20
Вера Кириллова
Sanktpēterburga   L400 «Суслички» 09:00
Ольга Колыханова
Maskava   L409 «Ездовые кошаки» 09:18
Любовь Конюхова
Maskava   P410 «Кто все эти люди?» 09:20
Дмитрий Корженевский
Maskava   811 «Камнеед и Ко» 09:22
Светлана Королева
Sanktpēterburga   L403 «Нелепо улетающие» 09:06
Юлия Корухова
Maskava   855 «Lady Eagle» 10:50
Наталья Костерева
Maskava   206 «Назад, в будущее!» 09:12
Инна Костромина
Tula   707 «Окрошка Енот» 09:14
Марианна Костромина
Maskava   707 «Окрошка Енот» 09:14
Серёга Котляров
Maskava   P472 «UDC» 11:24
Александр Круглов
Tvera   P415 «Ежи-пластуны» 09:30
Анна Кухта
Maskava   708 «Динозавры» 09:16
Марина Кшевецкая
Sanktpēterburga   P408 «ВейерштрассЕ» 09:16
Екатерина Лазутина
Maskava   L462 «Girls Power» 11:04
Дмитрий Ларин
Maskava   821 «Run and walk» 09:42
Валентина Лебедева
Pēterhofa   P406 «Альма-матер» 09:12
Анна Леонова
Maskavas apgabals   723 «Живцелорел» 09:46
Денис Линик
Maskava   705 «здесь вам снова не тут» 09:10
Валентина Лубяная
Maskava   711 «Улитка на склоне Фудзи» 09:22
Игорь Лылов
Maskava   L465 «Шиповник» 11:10
Мария Мазурина
Maskava   718 «ClusterZ» 09:36
Дарья Макеенкова
Maskava   724 «Воля Случая» 09:48
Таисия Маликова
Maskava   704 «Бабайка» 09:08
Александр Малышкин
Maskava   L413 «Где Мы?» 09:26
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   m430 «Бурундуй» 10:00
Леонид Мандельбаум
Sanktpēterburga   L434 «Rêveurs в Серпентарии из Зелика» 10:08
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   L434 «Rêveurs в Серпентарии из Зелика» 10:08
Вадим Мезенцев
Maskava   P421 «Гравитационные волнорезы» 09:42
Игорь Мелентьев
Maskava   208 «Искатели Приключений» 09:16
Лариса Менделевич
Maskava   L432 «ПтиМаты» 10:04
Андрей Митрофанов
Maskava   L424 «Мурочки» 09:48
Александр Мухин
Tula   m431 «Вжик» 10:02
Алексей Мушенков
Maskava   707 «Окрошка Енот» 09:14
Ирина Нецепляева
Ļeņingradas apgabals   L427 «Сова и кококо» 09:54
Анастасия Орешкова
Rjazaņa   L438 «Шиповник (рязанский филиал)» 10:16
Наталья Очева
Sanktpēterburga   P412 «Сурикаты» 09:24
Владислав П
Maskava   L480 «Наука и алхимия!» 11:40
Андрей Павлов
Maskava   m445 «ТуСО-клуб» 10:30
Анна Павлова
Maskava   L422 «Вместе весело гулять» 09:44
Юлия Петропавловская
Maskava   740 «Товарищ Кейн» 10:20
Андрей Питушкин
Maskava   P417 «Опасайтесь подделок!» 09:34
Валерия Подругина
Maskava   P461 «Ландыши» 11:02
Настя Попова
Maskava   P460 «Друзья Грейс» 11:00
Ольга Попова
Maskavas apgabals   L427 «Сова и кококо» 09:54
Дмитрий Поспелов
Maskava   710 «Мельница» 09:20
Виктория Провоторова
Orla   720 «Лемур и котики» 09:40
Борис Пятецкий
Orla   P443 «УЖАСЬ ЁЗЭЗ!» 10:26
Светлана Рамзина
Maskava   L432 «ПтиМаты» 10:04
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   L402 «Было бы нелепо» 09:04
Оля Роговенко
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   m432 «Мы из Ельца» 10:04
Евгений Романов
Maskava   P429 «Казус» 09:58
Марина Рыкова
Maskava   L465 «Шиповник» 11:10
Сергей Рымарев
Puškina   L401 «Городской наблюдатель» 09:02
Даша Савина
Maskava   L463 «Столичные штуки» 11:06
Екатерина Сайфулина
Maskava   L405 «Операция Ы» 09:10
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   P424 «Rabid Ferrets» 09:48
Александр Сатирский
Maskava   721 «А4» 09:42
Евгений Сафошкин
Sanktpēterburga   817 «Команда А» 09:34
Алёна Севастьянова
Sanktpēterburga   m433 «Львёнка-Алёнка» 10:06
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   m433 «Львёнка-Алёнка» 10:06
Андрей Слепцов
Maskava   P400 «Уголочек неба» 09:00
Анна Слученкова
Maskava   P403 «Белки-телеутки» 09:06
Наталья Смирнова
Sanktpēterburga   L411 «Питерские девчонки» 09:22
Сергей Степаненко
Sanktpēterburga   L428 «Проспект Просвещения» 09:56
Людмила Титкова
Maskava   m4120 «Гарпии на релаксе» 13:00
Павел Толмачев
Maskava   L470 «Малая Пингвинья Эскадрилья» 11:20
Денис Тугов
Maskava   723 «Живцелорел» 09:46
Галя Тюрина
Maskava   P401 «Внезапно» 09:02
Евгений Факторович
Sanktpēterburga   L412 «Пассат+» 09:24
Олег Фахурдинов
Maskava   P449 «.Лисьими тропами» 10:38
Елена Филатова
Maskava   P455 «Гулёны» 10:50
Наталия Фомичева
Sanktpēterburga   L403 «Нелепо улетающие» 09:06
Владимир Фонарев
Maskava   811 «Камнеед и Ко» 09:22
Катерина Фрей
Sanktpēterburga   L426 «Летучая селёдка на свободе» 09:52
Николай Фролов
Maskava   704 «Бабайка» 09:08
Илья Цветков
Maskava   706 «Велоиголки» 09:12
Михаил Чайкун
Maskava   700 «Kon-Tea-Ki» 09:00
Екатерина Черткова
Maskava   730 «Скорая помощь» 10:00
Ирина Чикалова
Maskava   P421 «Гравитационные волнорезы» 09:42
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   L404 «Валенки» 09:08
Михаил Шушпанов
Jekaterinburga   719 «Слепой лобстер» 09:38
Надежда Щевьёва
Maskava   716 «Охотники за удачей» 09:32
Константин Щербаков
Maskava   L460 «Биогеодвижение» 11:00
Анна Щербакова
Maskava   L460 «Биогеодвижение» 11:00
Elena KIRYUSHKINA
Maskavas apgabals   P470 «Лобисло» 11:20
Irene Shimko
Maskava   P460 «Друзья Грейс» 11:00
Наталья Алексеева
Maskava   200 «По следам полосатого слона» 09:00
Денис Бареев
Ņižņijnovgoroda   722 «Толстые Котики» 09:44
Светлана Бенникова
Orla   P439 «Путешественницы» 10:18
Николай Большаков
Maskava   L410 «Мохлики» 09:20
Наталья Верховина
Maskava   P447 «Ленивцы» 10:34
Лев Голотюк
Maskava   715 «Сорок два» 09:30
Юлия Дикарева
Maskavas apgabals   P454 «Хихимики» 10:48
Татьяна Евдокимова
Maskava   714 «Цапленоты» 09:28
Петр Емельянов
Maskava   P423 «По трезвищу Проз» 09:46
Алексей Еньков
Sanktpēterburga   P462 «TeamName» 11:04
Владислав Зоммер
  L427 «Сова и кококо» 09:54
Сергей Костромин
Tula   707 «Окрошка Енот» 09:14
Константин Кузнецов
Maskava   P431 «Цапонлак» 10:02
Анна Кустова
Maskava   P428 «#ивсеудачно» 09:56
Елена Лагвенкина
Rjazaņa   L418 «Ёжики в тумане» 09:36
Михаил Лисов
Maskavas apgabals   204 «Фейхоа» 09:08
Марина Лощенко
Orla   202 «Арбузики» 09:04
Ирина Лысенко
Maskava   L450 «Сусанинские навигаторы» 10:40
Трофимова Наталья
Maskava   P465 «Улитки» 11:10
Михаил Нокель
Maskava   712 «Добр бодр бобр Додр» 09:24
Анна Носова
Sanktpēterburga   L407 «Анна» 09:14
Светлана Обухова
Tvera   P423 «По трезвищу Проз» 09:46
Светлана Овсянникова
Maskava   P463 «Громозека и Зелебоба» 11:06
Яна Оладейникова
Maskava   P403 «Белки-телеутки» 09:06
Дмитрий Онищенко
Maskava   P453 «pear2pear» 10:46
Николай Оревков
Maskava   731 «Шевели булками» 10:02
Владислава Павленко
Maskava   P458 «Жареный Карась» 10:56
Елена Петрова
Sanktpēterburga   L426 «Летучая селёдка на свободе» 09:52
Марина Румянцева
Sanktpēterburga   L408 «TNT-Sisters» 09:16
Дмитрий Рыгус
Maskava   760 «Вляпались в капремонт» 11:00
Елена Сальникова
Maskava   805 «двое из сарова» 09:10
Инна Санина
Maskava   P400 «Уголочек неба» 09:00
Борис Сергеев
Maskava   P459 «Вуншпунш» 10:58
Александр Складов
Maskava   P420 «Бегущий Вован» 09:40
Анна Смирнова
Maskava   P433 «Два веселых куся» 10:06
Дмитрий Соколов
Maskava   P409 «Узкокрылый крокодил» 09:18
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   L406 «Крошки Ру» 09:12
Марина Стриженко
Maskava   815 «Задумчивое торнадо» 09:30
Алёна Трескова
Maskava   P466 «Временное название команды» 11:12
Наталия Фарафонова
Maskava   P437 «Кляйненберг» 10:14
Павел Филатов
Maskava   807 «Вялые питоны» 09:14
Ольга Фролова
Maskava   P411 «Бардачок» 09:22
Natalya Ermolova
Maskava   L482 «Без трамвая» 11:44
Natalia Kiryushkina
Maskavas apgabals   P470 «Лобисло» 11:20
Tatiana Kiryushkina
Maskavas apgabals   P470 «Лобисло» 11:20
Nadezhda Makarkina
Rjazaņa   L438 «Шиповник (рязанский филиал)» 10:16
Гульнара Абдурахманова
Maskava   P402 «СИГИ» 09:04
Ольга Алексеева
Maskava   P413 «Slowpokes» 09:26
Екатерина Амелькова
Maskava   200 «По следам полосатого слона» 09:00
Елена Апарина
Maskava   P451 «Совята» 10:42
Руслан Афонин
Orla   P467 «Мыши в шкафу» 11:14
Альберт Аюпов
Maskava   L429 «Жихарка» 09:58
Алиса Аюпова
Maskava   L429 «Жихарка» 09:58
Марина Бабина
Maskava   P441 «Всегда три ошибки» 10:22
Никита Балясников
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   m432 «Мы из Ельца» 10:04
Мария Баранова
Veļikijnovgoroda   L411 «Питерские девчонки» 09:22
Анастасия Бареева
Ņižņijnovgoroda   722 «Толстые Котики» 09:44
Юлия Башкатова
Maskava   P435 «Хоббиты» 10:10
Дина Бек
Maskava   m4120 «Гарпии на релаксе» 13:00
Юлия Беляева
Maskava   P447 «Ленивцы» 10:34
Александр Бенников
Orla   P439 «Путешественницы» 10:18
Александр Бережина
Orla   720 «Лемур и котики» 09:40
Дмитрий Беркутов
Maskava   853 «Беркут в Орле» 10:46
Елена Бодункова
Maskava   L461 «Летим» 11:02
Елена Борзова
Sanktpēterburga   P419 «Львицы и не только» 09:38
Екатерина Борисова
Maskava   m4120 «Гарпии на релаксе» 13:00
Вера Брюханова
Sanktpēterburga   P408 «ВейерштрассЕ» 09:16
Михаил Будревич
Maskava   709 «ЫЁЫ рыба камбала» 09:18
Анна Бузмакова
Maskavas apgabals   P449 «.Лисьими тропами» 10:38
Лариса Букреева
Sanktpēterburga   L436 «Two» 10:12
Оксана Буркина
Maskava   P457 «Акционеры Газпрома» 10:54
Нелли Бурлакова
Maskava   L422 «Вместе весело гулять» 09:44
Всеволод Бутаков
Orla   717 «Вечная молодость» 09:34
Ирина Власова
Tula   P420 «Бегущий Вован» 09:40
Владимир Голиков
Maskava   P404 «Бу-у-удьте любезны!!» 09:08
Екатерина Грачева
Maskava   P403 «Белки-телеутки» 09:06
Инна Дементьева
Maskava   P402 «СИГИ» 09:04
Екатерина Демьянова
Maskava   715 «Сорок два» 09:30
Елисей Денисов
Dubna   m434 «105-й элемент» 10:08
Лев Денисов
Dubna   m434 «105-й элемент» 10:08
Владимир Дровников
Maskava   P420 «Бегущий Вован» 09:40
Анастасия Дубовицкая
Maskava   713 «Тритоны песка» 09:26
Кадрия Еникеева
Sanktpēterburga   L402 «Было бы нелепо» 09:04
Мария Ефимова
Dubna   m434 «105-й элемент» 10:08
Любовь Жарова
Maskava   P456 «Пингвин с орлами» 10:52
Фрося Железова
Maskavas apgabals   L465 «Шиповник» 11:10
Кирилл Зендриков
Maskava   701 «Путь бобра» 09:02
Илья Иванов
Maskava   715 «Сорок два» 09:30
Катя Иванова
Maskava   P446 «Анонимные единороги» 10:32
Нина Иванова
Sanktpēterburga   L404 «Валенки» 09:08
Юлия Игнатенко
Orla   717 «Вечная молодость» 09:34
Сергей Ильинский
Sanktpēterburga   L400 «Суслички» 09:00
Юрий Иошкин
Maskava   703 «Мамайка» 09:06
Олег Исаев
Maskava   P433 «Два веселых куся» 10:06
Даниила Йованович
Maskava   P446 «Анонимные единороги» 10:32
Павел Камышанов
Maskava   803 «Папонт» 09:06
Анна Камышанова
Maskava   801 «Мамонт» 09:02
Сергей Карпов
Maskava   P443 «УЖАСЬ ЁЗЭЗ!» 10:26
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   L403 «Нелепо улетающие» 09:06
Дарья Клочкова
Ņižņijnovgoroda   722 «Толстые Котики» 09:44
Наталия Козлова
Maskava   713 «Тритоны песка» 09:26
Ольга Козловская
Sanktpēterburga   L414 «Камчатка» 09:28
Алексей Конев
Maskava   704 «Бабайка» 09:08
Валерия Коренева
Maskavas apgabals   P403 «Белки-телеутки» 09:06
Александра Корнеева
Maskava   P420 «Бегущий Вован» 09:40
Марина Крылова
Sanktpēterburga   L434 «Rêveurs в Серпентарии из Зелика» 10:08
Елена Кузнецова
Orla   P439 «Путешественницы» 10:18
Вера Лисова
Maskavas apgabals   204 «Фейхоа» 09:08
Иван Локтионов
Orla   720 «Лемур и котики» 09:40
Анастасия Лощенко
Orla   202 «Арбузики» 09:04
Александра Лысенко
Maskava   L450 «Сусанинские навигаторы» 10:40
Екатерина Магедова
Sanktpēterburga   L411 «Питерские девчонки» 09:22
Артем Маерле
Maskava   P456 «Пингвин с орлами» 10:52
Наталья Маерле
Maskava   P456 «Пингвин с орлами» 10:52
Илья Максимов
Maskava   731 «Шевели булками» 10:02
Маша Максимович
Maskava   P446 «Анонимные единороги» 10:32
Олег Маринкевич
Maskava   L430 «Родители компотного демона» 10:00
Наталия Мартынова
Sanktpēterburga   P406 «Альма-матер» 09:12
Анна Маслова
Maskava   L424 «Мурочки» 09:48
Владимир Менделевич
Maskava   L432 «ПтиМаты» 10:04
Ирина Миллер
Sanktpēterburga   P406 «Альма-матер» 09:12
Екатерина Милюкова
Maskava   L409 «Ездовые кошаки» 09:18
Всеволод Мухин
Tula   m431 «Вжик» 10:02
Анастасия Мухина
Tula   m431 «Вжик» 10:02
Дарина Мухина
Tula   m431 «Вжик» 10:02
Жанна Нарсия
Maskava   P413 «Slowpokes» 09:26
Степан Некрасов
Sanktpēterburga   L425 «Gas Powered Stick!!!» 09:50
Елена Нечаева
Sanktpēterburga   P406 «Альма-матер» 09:12
Кристина Нечушкина
Orla   720 «Лемур и котики» 09:40
Александр Никитин
Maskavas apgabals   851 «ХимРар» 10:42
Ольга Николаева
Maskava   P452 «RR» 10:44
Захар Овсянников
Maskava   P463 «Громозека и Зелебоба» 11:06
Александра Овсянникова
Maskava   P453 «pear2pear» 10:46
Ольга Овсянникова
Orla   P439 «Путешественницы» 10:18
Ярослав Онищенко
Maskava   P453 «pear2pear» 10:46
Айсулу Оразханова
Orla   202 «Арбузики» 09:04
Василий Павлов
Maskava   m445 «ТуСО-клуб» 10:30
Виктор Павлов
Maskava   m445 «ТуСО-клуб» 10:30
Елена Павлова
Maskava   m445 «ТуСО-клуб» 10:30
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   L412 «Пассат+» 09:24
Фёдор Петров
Sanktpēterburga   L426 «Летучая селёдка на свободе» 09:52
Евгения Петрухина
Maskava   L462 «Girls Power» 11:04
Илья Плахов
Maskava   m4120 «Гарпии на релаксе» 13:00
Кристина Поплавная
Maskava   L462 «Girls Power» 11:04
Варвара Рехтина
Maskava   L481 «ДаблКон» 11:42
Мария Рожкова
Maskava   P452 «RR» 10:44
Ксения Романова
Maskava   P424 «Rabid Ferrets» 09:48
Олеся Романова
Orla   P467 «Мыши в шкафу» 11:14
Марина Рубина
Sanktpēterburga   L404 «Валенки» 09:08
Оксана Рунец
Maskavas apgabals   L465 «Шиповник» 11:10
Тамара Русакова
Rjazaņa   L418 «Ёжики в тумане» 09:36
Иван Русин
Orla   717 «Вечная молодость» 09:34
Екатерина Рыгус
Maskava   760 «Вляпались в капремонт» 11:00
Михаил Рымарев
Puškina   L401 «Городской наблюдатель» 09:02
Надежда Рымарева
Puškina   L401 «Городской наблюдатель» 09:02
Вячеслав Самохвалов
Sanktpēterburga   L436 «Two» 10:12
Юрий Селиванов
Maskava   m460 «Василиса & Ко» 11:00
Станислав Семенов
Maskavas apgabals   851 «ХимРар» 10:42
Анна Сергеева
Maskava   P459 «Вуншпунш» 10:58
Анастасия Сергеевна
Maskava   L420 «ГеМышь» 09:40
Евгения Скурат
Sanktpēterburga   P405 «Пятый этаж» 09:10
Анастасия Слепченко
Sanktpēterburga   L408 «TNT-Sisters» 09:16
Ольга Смирнова
Maskava   P412 «Сурикаты» 09:24
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   L425 «Gas Powered Stick!!!» 09:50
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   L406 «Крошки Ру» 09:12
Иван Стриженко
Maskava   815 «Задумчивое торнадо» 09:30
Екатерина Суркова
Maskava   P445 «Медвежище и Кротище» 10:30
Михаил Терехов
Maskava   L429 «Жихарка» 09:58
Олег Тетеревлев
Maskava   P468 «Кис-кис» 11:16
Ирина Титова
Maskava   L462 «Girls Power» 11:04
Ксения Токарева
Maskava   P450 «Найти и перепрятать» 10:40
Анастасия Толстопятова
Sanktpēterburga   L408 «TNT-Sisters» 09:16
Дмитрий Трофимов
Maskava   P465 «Улитки» 11:10
Владимир Трушков
Maskava   P429 «Казус» 09:58
Рустам Тюкмаев
Maskava   P451 «Совята» 10:42
Любовь Тюкмаева
Maskavas apgabals   P451 «Совята» 10:42
Дмитрий Удальцов
Maskava   P413 «Slowpokes» 09:26
Максим Фадин
Maskava   P466 «Временное название команды» 11:12
Светлана Фатиева
Maskava   P402 «СИГИ» 09:04
Евгения Фейгина
Maskava   703 «Мамайка» 09:06
Танюшка Филатенкова
Sanktpēterburga   L408 «TNT-Sisters» 09:16
Екатерина Филатова
Maskavas apgabals   P454 «Хихимики» 10:48
Лидия Филатова
Maskava   P455 «Гулёны» 10:50
Андрей Фролов
Maskava   P411 «Бардачок» 09:22
Екатерина Чернова
Maskava   P458 «Жареный Карась» 10:56
Светлана Шапошникова
Maskava   P412 «Сурикаты» 09:24
Татьяна Шепелева
Sanktpēterburga   m433 «Львёнка-Алёнка» 10:06
Татьяна Щепкина
Maskava   L422 «Вместе весело гулять» 09:44
Кирилл Юрченко
Tvera   719 «Слепой лобстер» 09:38