Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Grigory Statsenko
Maskava   836 «Норвежский суп» 10:12
Наталия Алешина
Maskava   850 «Ушастые роботы» 10:40
Виктория Антонова
  846 «Ready-Steady-Go!» 10:32
Анастасия Афанасьева
Maskavas apgabals   822 «Бегучий Косогор» 09:44
Константин Базаров
  846 «Ready-Steady-Go!» 10:32
Лев Барбаков
Maskava   849 «Клей БФ» 11:22
Ксения Батуева
Maskava   833 «МаКсюша» 10:06
Александр Блинов
Maskava   804 «Бритва Оккама» 09:08
Константин Бочкарев
Maskava   819 «Дубы-Колдуны» 09:38
Василий Вячин
Maskavas apgabals   811 «is.vegan» 09:22
Александра Григорьева
Sanktpēterburga   814 «Морские котики» 09:28
Эмилия Дзюба
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   837 «Дети Ильича» 10:14
Дмитрий Доронин
Maskava   810 «ХимРар» 09:20
Владимир Елистратов
Maskava   818 «Прокитектура» 09:36
Сергей Зайцев
Maskavas apgabals   813 «Боевые котики» 09:26
Михаил Иванов
Maskava   809 «Паровоз» 09:18
Ксения Иванова
Maskava   809 «Паровоз» 09:18
Екатерина Игнатова
Maskava   801 «Сайгаки» 09:02
Игорь Киричук
Maskava   840 «Живые Буйки» 10:20
Александр Ковалёв
Maskava   802 «Копушки» 09:04
Валентина Колягина
Maskavas apgabals   800 «Ленивые ленивцы» 09:00
Ирина Коперник
Maskava   816 «Himawari» 09:32
Никита Краснов
Sanktpēterburga   837 «Дети Ильича» 10:14
Nastёna Левчук
Maskava   834 «Эй, дежурные!» 10:08
Антон Литвяков
Maskavas apgabals   809 «Паровоз» 09:18
Игорь Манжай
Maskava   806 «Eating is Cheating» 09:12
Александр Маренков
Maskava   831 «Бывает» 10:02
Николай Мелехин
Maskava   819 «Дубы-Колдуны» 09:38
Максим Никулин
Maskava   840 «Живые Буйки» 10:20
Георгий Носеевич
Maskava   812 «Медяшки» 09:24
Артур Петров
Sanktpēterburga   807 «Hоги» 09:14
Олег Попов
Maskavas apgabals   815 «Слонопотам» 09:30
Илья Романенков
Maskava   852 «Залётные» 10:44
Алексей Садовский
Maskava   809 «Паровоз» 09:18
Станислав Семенов
Citas Volgas federālā apgabala pilsētas   810 «ХимРар» 09:20
Анна Смирнова
Maskavas apgabals   852 «Залётные» 10:44
Владимир Стальмаков
  846 «Ready-Steady-Go!» 10:32
Семен Фрейдлин
Maskava   820 «Биогеодвижение» 09:40
Олег Фролов
Maskava   849 «Клей БФ» 11:22
Максим Халтурин
Maskava   822 «Бегучий Косогор» 09:44
Наталья Шайхиева
Maskavas apgabals   835 «StepS» 10:10
Михаил Шептовицкий
Sanktpēterburga   805 «Хаген» 09:10
Константин Щербаков
Maskava   820 «Биогеодвижение» 09:40
Анна Щербакова
Maskava   820 «Биогеодвижение» 09:40
Евгений Ермаков
Коломна   840 «Живые Буйки» 10:20
Валентина Канурина
Maskava   832 «Трое в лодке» 10:04
Александр Компасов
Maskavas apgabals   853 «Шустрые ребята» 10:46
Татьяна Леонова
Maskava   831 «Бывает» 10:02
Юрий Ляшук
Maskava   808 «Отвага и Слабоумие» 09:16
Андрей Молочков
Maskava   802 «Копушки» 09:04
Екатерина Никитина
Maskavas apgabals   827 «Алло, алоэ?» 09:54
Владимир Соколов
Sanktpēterburga   824 «Быстрее чем заяц» 09:48
Владимир Соломенцев
Maskava   810 «ХимРар» 09:20
Павел Фролов
Kaluga   825 «[degene]runner» 09:50
Дмитирй Цесарев
Maskava   854 «Emergency Team» 10:48
Максим Черей
Maskava   833 «МаКсюша» 10:06
Мария Шутикова
Maskava   831 «Бывает» 10:02
Мария Юпашевская
Maskava   823 «Start living» 09:46
Eternal Wanderer
Maskava   835 «StepS» 10:10
Александр Алешин
Maskava   850 «Ушастые роботы» 10:40
Софья Арбузова
Maskavas apgabals   800 «Ленивые ленивцы» 09:00
Анна Армарчук
Maskava   812 «Медяшки» 09:24
Надежда Веселова
Maskava   808 «Отвага и Слабоумие» 09:16
Алексей Вышивкин
Maskava   820 «Биогеодвижение» 09:40
Анна Голубева
Maskavas apgabals   827 «Алло, алоэ?» 09:54
Елена Голубева
Maskava   832 «Трое в лодке» 10:04
Максим Желудков
Maskavas apgabals   826 «MONBLAN» 09:52
Елена Зайцева
Maskavas apgabals   813 «Боевые котики» 09:26
Наталья Зимина
Maskava   806 «Eating is Cheating» 09:12
Дмитрий Игнатов
Maskava   801 «Сайгаки» 09:02
Константин Капустин
Sanktpēterburga   836 «Норвежский суп» 10:12
Максим Кожин
Maskava   814 «Морские котики» 09:28
Александр Кротов
Maskava   854 «Emergency Team» 10:48
Александр Куликов
Maskava   852 «Залётные» 10:44
Дмитрий Курылев
Maskava   816 «Himawari» 09:32
Евгения Лауниц
Maskava   832 «Трое в лодке» 10:04
мария макарычева
Maskavas apgabals   826 «MONBLAN» 09:52
Полина Маслова
Maskavas apgabals   826 «MONBLAN» 09:52
Ольга Мельникова
Maskavas apgabals   827 «Алло, алоэ?» 09:54
Даниил Никитин
Maskavas apgabals   853 «Шустрые ребята» 10:46
Евгения Новикова
Maskavas apgabals   838 «Молодые и Красивые» 10:16
Максим Селезнёв
Maskavas apgabals   853 «Шустрые ребята» 10:46
Кирилл Телешинин
Maskavas apgabals   853 «Шустрые ребята» 10:46
Антон Толмачев
Maskava   840 «Живые Буйки» 10:20
Илья Турлупов
Maskavas apgabals   800 «Ленивые ленивцы» 09:00
Михаил Федотов
Maskava   850 «Ушастые роботы» 10:40
Юлия Чередникова
Maskava   854 «Emergency Team» 10:48
Мария Язикова
Maskava   854 «Emergency Team» 10:48
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
800 09:00 Ленивые ленивцы

800

Софья Арбузова

Maskavas apgabals

Илья Турлупов

Maskavas apgabals

801 09:02 Сайгаки

801

Дмитрий Игнатов

Maskava

802 09:04 Копушки

802

804 09:08 Бритва Оккама

804

805 09:10 Хаген

805

806 09:12 Eating is Cheating

806

Наталья Зимина

Maskava

807 09:14 Hоги

807

Артур Петров

Sanktpēterburga

808 09:16 Отвага и Слабоумие

808

Надежда Веселова

Maskava

809 09:18 Паровоз

809

810 09:20 ХимРар

810

811 09:22 is.vegan

811

Василий Вячин

Maskavas apgabals

812 09:24 Медяшки

812

Анна Армарчук

Maskava

813 09:26 Боевые котики

813

Сергей Зайцев

Maskavas apgabals

Елена Зайцева

Maskavas apgabals

814 09:28 Морские котики

814

Максим Кожин

Maskava

815 09:30 Слонопотам

815

Олег Попов

Maskavas apgabals

816 09:32 Himawari

816

Дмитрий Курылев

Maskava

818 09:36 Прокитектура
819 09:38 Дубы-Колдуны

819

820 09:40 Биогеодвижение

820

Алексей Вышивкин

Maskava

822 09:44 Бегучий Косогор

822

823 09:46 Start living
824 09:48 Быстрее чем заяц

824

825 09:50 [degene]runner
826 09:52 MONBLAN
Максим Желудков

Maskavas apgabals

мария макарычева

Maskavas apgabals

Полина Маслова

Maskavas apgabals

827 09:54 Алло, алоэ?

827

Анна Голубева

Maskavas apgabals

Ольга Мельникова

Maskavas apgabals

831 10:02 Бывает

831

832 10:04 Трое в лодке
Елена Голубева

Maskava

Евгения Лауниц

Maskava

833 10:06 МаКсюша

833

834 10:08 Эй, дежурные!
835 10:10 StepS

835

Eternal Wanderer

Maskava

836 10:12 Норвежский суп

836

Константин Капустин

Sanktpēterburga

837 10:14 Дети Ильича

837

Эмилия Дзюба

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Никита Краснов

Sanktpēterburga

838 10:16 Молодые и Красивые

838

Евгения Новикова

Maskavas apgabals

840 10:20 Живые Буйки

840

Антон Толмачев

Maskava

846 10:32 Ready-Steady-Go!

846

849 11:22 Клей БФ

849

850 10:40 Ушастые роботы

850

Александр Алешин

Maskava

Михаил Федотов

Maskava

851 11:22 Лаборатория путешествий

851

852 10:44 Залётные

852

Анна Смирнова

Maskavas apgabals

Александр Куликов

Maskava

853 10:46 Шустрые ребята

853

Даниил Никитин

Maskavas apgabals

Максим Селезнёв

Maskavas apgabals

Кирилл Телешинин

Maskavas apgabals

854 10:48 Emergency Team

854

Александр Кротов

Maskava

Юлия Чередникова

Maskava

Мария Язикова

Maskava