Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Elmira Karabanova
Maskava   780 «Армия Бесподобных» 11:40
Anastasia Larina
Ņižņijnovgoroda   765 «Оранжевый Кот» 11:10
Eugene Seliverstov
Maskava   707 «Dharma Initiative» 09:14
Антон Акимов
Maskava   735 «Дебрецен» 10:10
Анастасия Александрова
Maskava   715 «Отгадай» 09:30
Софья Алексенко
Maskava   724 «Чёрный трамвай» 09:48
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   728 «Нас пятило» 09:56
Катя Анисочкина
Maskava   722 «Капотня-стайл» 09:44
Михаил Анненков
Maskava   715 «Отгадай» 09:30
Юрий Безруков
Sanktpēterburga   720 «Пятый этаж» 09:40
Андрей Бобу
Maskava   740 «Давай срежем» 10:20
Надежда Вавилова
Jaroslavļa   717 «МанНа Небесная» 09:34
Андрей Волыхов
Maskava   719 «Филипповские булочки» 09:38
Алексей Герасимов
Maskavas apgabals   705 «Hamsters» 09:10
Майя Глумова
Maskava   713 «Зевгма» 09:26
Елена Гнездилова
Maskava   700 «A4» 09:00
Петр Гомельчук
Maskavas apgabals   707 «Dharma Initiative» 09:14
Ирина Грязнова
Maskava   701 «(Dis)Organization» 09:02
Екатерина Делягина
Ņižņijnovgoroda   764 «progulkah» 11:08
Максим Ермаков
Maskava   714 «Дорога лесом» 09:28
Андрей Жирнов
Maskava   723 «Блиц» 09:46
Илья Жукoв
Maskava   710 «Странный случай в космосе» 09:20
Светлана Зендрикова
Maskava   702 «Путь бобра» 09:04
Виталий Инфлянскас
Maskavas apgabals   714 «Дорога лесом» 09:28
Павел Исаченко
Sanktpēterburga   728 «Нас пятило» 09:56
Серёня Кичаев
Maskava   732 «Анна в джакузи» 10:04
Юлия Клевцова
Maskava   763 «За Пони!» 11:06
Иван Комаров
Maskava   708 «Buz» 09:16
Мария Коржеманова
Sanktpēterburga   720 «Пятый этаж» 09:40
Татьяна Короткова
Maskava   737 «Fortuna risus» 10:14
Катерина Крюкова
Maskava   714 «Дорога лесом» 09:28
Анна Кухта
Maskava   716 «Динозавры» 09:32
Димон Латыпов
Maskava   706 «ПуляДура» 09:12
Мария Лобанова
Maskava   732 «Анна в джакузи» 10:04
Мария Мазурина
Maskava   701 «(Dis)Organization» 09:02
Дмитрий Мальцев
Maskava   732 «Анна в джакузи» 10:04
Игорь Манжай
Maskava   718 «Eating is Cheating» 09:36
Анастасия Маслова
Sanktpēterburga   720 «Пятый этаж» 09:40
Надежда Минкина
Maskava   705 «Hamsters» 09:10
Светлана Миронова
Ņižņijnovgoroda   736 «Эльзасский гусь» 10:12
Юрий Митус
Maskava   760 «Знаменитый Плавающий Кирпич» 11:00
Роман Мулюкин
Maskavas apgabals   760 «Знаменитый Плавающий Кирпич» 11:00
Наталья Мясникова
Maskava   733 «Лисичка» 10:06
Вадим Назаров
Maskava   718 «Eating is Cheating» 09:36
Ксения Пашкова
Maskava   741 «Мы вместе» 10:22
Юлия Пекичева
Maskava   710 «Странный случай в космосе» 09:20
Майя Покотилова
Maskava   730 «Гули-гули» 10:00
Дмитрий Поспелов
Maskava   729 «Мельница» 09:58
Елена Разенкова
Sanktpēterburga   713 «Зевгма» 09:26
Олеся Саломатова
Jaroslavļa   717 «МанНа Небесная» 09:34
Андрей Сецко
Maskava   705 «Hamsters» 09:10
Райт Синориан
Maskava   701 «(Dis)Organization» 09:02
Николай Слюняев
Ņižņijnovgoroda   711 «Уди Букс» 09:22
Дмитрий Собгайда
Ņižņijnovgoroda   711 «Уди Букс» 09:22
Артём Соловьев
Maskava   725 «Один удар - четыре дырки» 09:50
Дмитрий Степчков
Maskava   724 «Чёрный трамвай» 09:48
Оксана Тарануха
Maskava   780 «Армия Бесподобных» 11:40
Александр Тивельков
Maskava   763 «За Пони!» 11:06
Миша Ткач
Ņižņijnovgoroda   742 «Нижегородские олени» 10:24
Ольга Трапезникова
Jaroslavļa   717 «МанНа Небесная» 09:34
Елизавета Фельдман
Maskava   746 «Кисы» 10:32
Оля Хейфец
Ņižņijnovgoroda   744 «Бесшабашные пингвины» 10:28
Анна Шишкова
Ņižņijnovgoroda   744 «Бесшабашные пингвины» 10:28
Евгений Шмаков
Jekaterinburga   704 «Можелюк и Ко» 09:08
Елена Шульга
Maskava   705 «Hamsters» 09:10
Alex P
Maskava   723 «Блиц» 09:46
Анна Бакшеева
Maskava   712 «Вагончик в поле» 09:24
Мария Бессмертная
Maskava   762 «Lady and laborers» 11:04
Анастасия Бордонос
Maskava   731 «Бегает и разгадывает Москва» 10:02
Елизавета Бурдаева
Ņižņijnovgoroda   745 «Жара» 10:30
Ирина Глыбина
Maskava   714 «Дорога лесом» 09:28
Константин Горьков
Maskava   709 «Эквилибриум» 09:18
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   747 «Корюшка на нересте» 10:34
Карина Егорова
Maskava   715 «Отгадай» 09:30
Владимир Захаров
Jekaterinburga   762 «Lady and laborers» 11:04
Анна Зотова
Ņižņijnovgoroda   727 «канифоль» 09:54
Александр Иванов
Maskava   734 «АРБУЭ!!11» 10:08
Мария Комар
Jaroslavļa   717 «МанНа Небесная» 09:34
Илья Кузнецов
Maskava   721 «легендарные умы человечества» 09:42
Александр Кузьмин
Maskava   743 «Компот» 10:26
Александр Малютин
Maskava   743 «Компот» 10:26
Ольга МкИнтош
Ņižņijnovgoroda   761 «Жуки-краеведы» 11:02
Михаил Нокель
Maskava   703 «Добр бодр бобр Додр» 09:06
Ольга Пугачева
Ņižņijnovgoroda   750 «Хвост феи» 10:40
Александр Сатирский
Maskava   700 «A4» 09:00
Денис Шорин
Maskava   702 «Путь бобра» 09:04
Olga Verutina
Sanktpēterburga   720 «Пятый этаж» 09:40
Алексей Архипов
Ņižņijnovgoroda   761 «Жуки-краеведы» 11:02
Наталия Байдакова
Ņižņijnovgoroda   727 «канифоль» 09:54
Александр Берсенёв
Jekaterinburga   704 «Можелюк и Ко» 09:08
Григорий Бойко
Maskava   739 «Столичные штучки» 10:18
Михаил Будревич
Maskava   726 «ЫЁЫ Рыба-камбала» 09:52
Дарья Бурова
Maskava   721 «легендарные умы человечества» 09:42
Павел Быков
Maskava   734 «АРБУЭ!!11» 10:08
Ольга Вальба
Maskava   723 «Блиц» 09:46
Татьяна Винокурова
Ņižņijnovgoroda   750 «Хвост феи» 10:40
Татьяна Высоцкая
Sanktpēterburga   747 «Корюшка на нересте» 10:34
Мария Гончарова
Maskavas apgabals   707 «Dharma Initiative» 09:14
Михаил Горбунцов
Maskava   703 «Добр бодр бобр Додр» 09:06
Михаил Горчаков
Maskava   735 «Дебрецен» 10:10
Михаил Гурин
Ņižņijnovgoroda   727 «канифоль» 09:54
Галина Гурина
Ņižņijnovgoroda   727 «канифоль» 09:54
Мария Девятерикова
Ņižņijnovgoroda   761 «Жуки-краеведы» 11:02
Кирилл Зендриков
Maskava   702 «Путь бобра» 09:04
Ирина Иванова
Maskava   734 «АРБУЭ!!11» 10:08
Анна Калистратова
Ņižņijnovgoroda   742 «Нижегородские олени» 10:24
Сергей Кальсин
Maskava   731 «Бегает и разгадывает Москва» 10:02
Виталий Квитковский
Maskava   735 «Дебрецен» 10:10
Павел Кизин
Maskava   703 «Добр бодр бобр Додр» 09:06
Алена Кислицина
Maskava   718 «Eating is Cheating» 09:36
Максим Комаров
Maskava   712 «Вагончик в поле» 09:24
Дмитрий Кононенко
Maskava   712 «Вагончик в поле» 09:24
Дарья Корюкина
Ņižņijnovgoroda   761 «Жуки-краеведы» 11:02
Ольга Костина
Maskava   740 «Давай срежем» 10:20
Евгения Кравчук
Maskava   739 «Столичные штучки» 10:18
Катя Круглова
Maskava   780 «Армия Бесподобных» 11:40
Вера Кудакина
Maskavas apgabals   709 «Эквилибриум» 09:18
Лена Кулакова
Maskava   703 «Добр бодр бобр Додр» 09:06
Юля Лапшина
Ņižņijnovgoroda   765 «Оранжевый Кот» 11:10
Олег Левицкий
Maskavas apgabals   709 «Эквилибриум» 09:18
Андрей Лемпа
Ņižņijnovgoroda   745 «Жара» 10:30
Анастасия Липатова
Maskava   735 «Дебрецен» 10:10
Екатерина Лобкова
Maskava   719 «Филипповские булочки» 09:38
Алексей Майоров
Maskava   716 «Динозавры» 09:32
Юлия Маклакова
Ņižņijnovgoroda   736 «Эльзасский гусь» 10:12
Евгения Маковеева
Jekaterinburga   704 «Можелюк и Ко» 09:08
Галина Малинкина
Ņižņijnovgoroda   750 «Хвост феи» 10:40
Татьяна Маслова
Maskava   721 «легендарные умы человечества» 09:42
Эльвира Мифтахова
Maskava   706 «ПуляДура» 09:12
Александра Муромцева
Ņižņijnovgoroda   744 «Бесшабашные пингвины» 10:28
Полина Небова
Jekaterinburga   704 «Можелюк и Ко» 09:08
Ирина Овчинникова
Ņižņijnovgoroda   733 «Лисичка» 10:06
Константин Окорочков
Maskava   724 «Чёрный трамвай» 09:48
Антон Панин
Maskava   740 «Давай срежем» 10:20
Александр Пивкин
Maskava   737 «Fortuna risus» 10:14
Марьяна Пискарева
Maskava   713 «Зевгма» 09:26
Алексей Покотилов
Maskava   730 «Гули-гули» 10:00
Павел Покотилов
Sanktpēterburga   730 «Гули-гули» 10:00
Владимир Постнов
Maskava   743 «Компот» 10:26
Анастасия С
Maskava   723 «Блиц» 09:46
Евгений Самсонов
Maskava   740 «Давай срежем» 10:20
Антон седов
Ņižņijnovgoroda   744 «Бесшабашные пингвины» 10:28
Владимир Селезнёв
Maskava   709 «Эквилибриум» 09:18
Константин Синьков
Maskava   762 «Lady and laborers» 11:04
Мария Соколова
Maskava   734 «АРБУЭ!!11» 10:08
Александра Соловьева
Maskava   725 «Один удар - четыре дырки» 09:50
Александра Степина
Maskava   721 «легендарные умы человечества» 09:42
Виолетта Сукарявичуте
Maskava   739 «Столичные штучки» 10:18
Эдгар Тарабанкевич
Maskava   737 «Fortuna risus» 10:14
Василий Токарь
Maskava   760 «Знаменитый Плавающий Кирпич» 11:00
Елена Трофимова
Maskava   702 «Путь бобра» 09:04
Аня Тулякова
Maskava   724 «Чёрный трамвай» 09:48
Валерия Хрячкова
Maskava   712 «Вагончик в поле» 09:24
Екатерина Чиркова
Maskava   746 «Кисы» 10:32
Александра Чукаева
Maskava   732 «Анна в джакузи» 10:04
Сергей Широкин
Maskavas apgabals   729 «Мельница» 09:58
Екатерина Шолохова
Maskava   701 «(Dis)Organization» 09:02
Руслана Яценко
Maskava   760 «Знаменитый Плавающий Кирпич» 11:00
Дмитрий Яшин
Ņižņijnovgoroda   765 «Оранжевый Кот» 11:10
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
700 09:00 A4

700

701 09:02 (Dis)Organization

701

Екатерина Шолохова

Maskava

702 09:04 Путь бобра

702

Кирилл Зендриков

Maskava

Елена Трофимова

Maskava

703 09:06 Добр бодр бобр Додр

703

Михаил Горбунцов

Maskava

Павел Кизин

Maskava

Лена Кулакова

Maskava

704 09:08 Можелюк и Ко

704

Александр Берсенёв

Jekaterinburga

Евгения Маковеева

Jekaterinburga

Полина Небова

Jekaterinburga

705 09:10 Hamsters

705

706 09:12 ПуляДура

706

Эльвира Мифтахова

Maskava

707 09:14 Dharma Initiative

707

Петр Гомельчук

Maskavas apgabals

Мария Гончарова

Maskavas apgabals

708 09:16 Buz

708

709 09:18 Эквилибриум

709

Вера Кудакина

Maskavas apgabals

Олег Левицкий

Maskavas apgabals

Владимир Селезнёв

Maskava

710 09:20 Странный случай в космосе

710

711 09:22 Уди Букс

711

Николай Слюняев

Ņižņijnovgoroda

Дмитрий Собгайда

Ņižņijnovgoroda

712 09:24 Вагончик в поле

712

Максим Комаров

Maskava

Дмитрий Кононенко

Maskava

Валерия Хрячкова

Maskava

713 09:26 Зевгма

713

Марьяна Пискарева

Maskava

714 09:28 Дорога лесом

714

715 09:30 Отгадай

715

716 09:32 Динозавры

716

Алексей Майоров

Maskava

717 09:34 МанНа Небесная

717

718 09:36 Eating is Cheating

718

Алена Кислицина

Maskava

719 09:38 Филипповские булочки

719

Екатерина Лобкова

Maskava

720 09:40 Пятый этаж

720

Юрий Безруков

Sanktpēterburga

Olga Verutina

Sanktpēterburga

721 09:42 легендарные умы человечества

721

Дарья Бурова

Maskava

Татьяна Маслова

Maskava

Александра Степина

Maskava

722 09:44 Капотня-стайл

722

723 09:46 Блиц

723

Alex P

Maskava

Ольга Вальба

Maskava

Анастасия С

Maskava

724 09:48 Чёрный трамвай

724

Константин Окорочков

Maskava

Аня Тулякова

Maskava

725 09:50 Один удар - четыре дырки

725

Александра Соловьева

Maskava

726 09:52 ЫЁЫ Рыба-камбала
Михаил Будревич

Maskava

727 09:54 канифоль
Анна Зотова

Ņižņijnovgoroda

Наталия Байдакова

Ņižņijnovgoroda

Михаил Гурин

Ņižņijnovgoroda

Галина Гурина

Ņižņijnovgoroda

728 09:56 Нас пятило
729 09:58 Мельница
Сергей Широкин

Maskavas apgabals

730 10:00 Гули-гули
Алексей Покотилов

Maskava

Павел Покотилов

Sanktpēterburga

731 10:02 Бегает и разгадывает Москва
Сергей Кальсин

Maskava

732 10:04 Анна в джакузи
Александра Чукаева

Maskava

733 10:06 Лисичка
Ирина Овчинникова

Ņižņijnovgoroda

734 10:08 АРБУЭ!!11
Павел Быков

Maskava

Ирина Иванова

Maskava

Мария Соколова

Maskava

735 10:10 Дебрецен
Михаил Горчаков

Maskava

Виталий Квитковский

Maskava

Анастасия Липатова

Maskava

736 10:12 Эльзасский гусь
Юлия Маклакова

Ņižņijnovgoroda

737 10:14 Fortuna risus

737

Александр Пивкин

Maskava

Эдгар Тарабанкевич

Maskava

739 10:18 Столичные штучки

739

Григорий Бойко

Maskava

Евгения Кравчук

Maskava

Виолетта Сукарявичуте

Maskava

740 10:20 Давай срежем
Ольга Костина

Maskava

Антон Панин

Maskava

Евгений Самсонов

Maskava

741 10:22 Мы вместе
742 10:24 Нижегородские олени
Миша Ткач

Ņižņijnovgoroda

Анна Калистратова

Ņižņijnovgoroda

743 10:26 Компот
Владимир Постнов

Maskava

744 10:28 Бесшабашные пингвины
Оля Хейфец

Ņižņijnovgoroda

Анна Шишкова

Ņižņijnovgoroda

Александра Муромцева

Ņižņijnovgoroda

Антон седов

Ņižņijnovgoroda

745 10:30 Жара
Андрей Лемпа

Ņižņijnovgoroda

746 10:32 Кисы

746

Екатерина Чиркова

Maskava

747 10:34 Корюшка на нересте
Сергей Егоров

Sanktpēterburga

Татьяна Высоцкая

Sanktpēterburga

750 10:40 Хвост феи

750

Ольга Пугачева

Ņižņijnovgoroda

Татьяна Винокурова

Ņižņijnovgoroda

Галина Малинкина

Ņižņijnovgoroda

760 11:00 Знаменитый Плавающий Кирпич
Роман Мулюкин

Maskavas apgabals

Василий Токарь

Maskava

Руслана Яценко

Maskava

761 11:02 Жуки-краеведы

761

Ольга МкИнтош

Ņižņijnovgoroda

Алексей Архипов

Ņižņijnovgoroda

Мария Девятерикова

Ņižņijnovgoroda

Дарья Корюкина

Ņižņijnovgoroda

762 11:04 Lady and laborers

762

Константин Синьков

Maskava

763 11:06 За Пони!

763

764 11:08 progulkah

764

765 11:10 Оранжевый Кот

765

Anastasia Larina

Ņižņijnovgoroda

Юля Лапшина

Ņižņijnovgoroda

Дмитрий Яшин

Ņižņijnovgoroda

780 11:40 Армия Бесподобных

780

Катя Круглова

Maskava