Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Елена Гурьева
Maskavas apgabals   X365 «Внезапно» 11:10
Эмилия Дзюба
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   X335 «Дети Ильича» 10:10
Валерий Егоркин
Sanktpēterburga   X332 «Топографический кретинизм» 10:04
Екатерина Еманова
Maskava   X350 «Пушистое яростное мяу» 10:40
Лилия Ермакова
Maskava   X365 «Внезапно» 11:10
Алексей Илларионов
Maskava   X338 «Восток-19 (вело)» 10:16
Сергей К.
Ņižņijnovgoroda   X341 «Крейсерская скорость» 10:22
Алексей Космынин
Ņižņijnovgoroda   X344 «Enduro Power» 10:28
Никита Краснов
Sanktpēterburga   X335 «Дети Ильича» 10:10
Максим Крицкий
Maskava   X350 «Пушистое яростное мяу» 10:40
Анна Кудрякова
Ņižņijnovgoroda   X368 «Неопровержимые улитки» 11:16
Евгений Несветаев
Ņižņijnovgoroda   X380 «Нижегородский Бэтмен» 11:40
Эльвира Петрыкина
Maskava   X350 «Пушистое яростное мяу» 10:40
Дмитрий Усольцев
Ņižņijnovgoroda   X380 «Нижегородский Бэтмен» 11:40
Илья Цветков
Maskava   X362 «Велоиголки» 11:04
Alina Zurabova
Maskavas apgabals   X389 «Мир дверь мяч» 11:58
Татьяна Фролова
Maskava   X389 «Мир дверь мяч» 11:58
Андрей Будаев
Ņižņijnovgoroda   X368 «Неопровержимые улитки» 11:16
Тимур Велиев
Ņižņijnovgoroda   X344 «Enduro Power» 10:28
Ольга Зубова
Ņižņijnovgoroda   X341 «Крейсерская скорость» 10:22
Евгения Иванова
Ņižņijnovgoroda   X368 «Неопровержимые улитки» 11:16
Кирилл Микерин
Maskava   X338 «Восток-19 (вело)» 10:16
Константин Петрыкин
Maskava   X350 «Пушистое яростное мяу» 10:40
Тимур Салихов
Ņižņijnovgoroda   X341 «Крейсерская скорость» 10:22
Александр Сидорычев
Ņižņijnovgoroda   X341 «Крейсерская скорость» 10:22
Алексей Чудин
Maskavas apgabals   X389 «Мир дверь мяч» 11:58
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
X332 10:04 Топографический кретинизм

X332

X335 10:10 Дети Ильича

X335

Эмилия Дзюба

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Никита Краснов

Sanktpēterburga

X338 10:16 Восток-19 (вело)

X338

Кирилл Микерин

Maskava

X341 10:22 Крейсерская скорость

X341

Сергей К.

Ņižņijnovgoroda

Ольга Зубова

Ņižņijnovgoroda

Тимур Салихов

Ņižņijnovgoroda

Александр Сидорычев

Ņižņijnovgoroda

X344 10:28 Enduro Power
Алексей Космынин

Ņižņijnovgoroda

Тимур Велиев

Ņižņijnovgoroda

X350 10:40 Пушистое яростное мяу

X350

Константин Петрыкин

Maskava

X362 11:04 Велоиголки
X365 11:10 Внезапно
X368 11:16 Неопровержимые улитки

X368

Анна Кудрякова

Ņižņijnovgoroda

Андрей Будаев

Ņižņijnovgoroda

Евгения Иванова

Ņižņijnovgoroda

X380 11:40 Нижегородский Бэтмен

X380

X389 11:58 Мир дверь мяч

X389

Alina Zurabova

Maskavas apgabals

Алексей Чудин

Maskavas apgabals