Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Alena Abrashneva
Maskava   L404 «Три тоторо» 09:08
Lena Tochilina
Maskava   L431 «Кеша» 10:02
Сергей Абрамов
Maskavas apgabals   L408 «ТАС» 09:16
Мария Большакова
Maskava   L470 «Без трамвая» 11:20
Ольга Бурцева
Maskava   L414 «Таня, Оля, Мася» 09:28
Василиса Васильева
Maskava   L407 «Чип и Дейл спешат за пиццей» 09:14
Полина Винивитина
Maskava   L450 «Василиса@Ко» 10:40
Татьяна Винивитина
Maskava   L450 «Василиса@Ко» 10:40
Дарья Воронова
Maskava   L431 «Кеша» 10:02
Анастасия Георгиевская
Maskavas apgabals   L448 «Авалон» 10:36
Наталья Гончарова
Maskava   L450 «Василиса@Ко» 10:40
Ксения Горлова
Maskava   L406 «Ещё не придумали» 09:12
Настя Дмитриева
Maskava   L452 «Не факт» 10:44
Евгений Елманов
Maskava   L419 «Granat» 09:38
Юлия Емельянова
Maskava   L449 «А мы в оранжевых футболках!» 10:38
Андрей Жемков
Maskava   L442 «Кремни» 10:24
Юлия Жемкова
Maskava   L442 «Кремни» 10:24
Марина Захаренкова
Sanktpēterburga   L434 «Rêveur-nijégorodétz» 10:08
Дарья Игнатова
Maskava   L412 «Мятный карась» 09:24
Анна Клетнова
Maskava   L401 «Foxy Lady» 09:02
Сергей Ковальчук
Kaluga   L409 «Большой Львиный прайд» 09:18
Светлана Королева
Sanktpēterburga   L411 «Мохлики» 09:22
Наталья Костерева
Maskava   L400 «Большой Львиный прайд» 09:00
Екатерина Левенец
Maskava   L418 «Бумажные монстры» 09:36
Ольга Лукашенко
Maskava   L417 «Луконя» 09:34
Вячеслав Лымарь
Maskava   L480 «Шоколадное джелато» 11:40
Екатерина Малышева
Sanktpēterburga   L405 «Аглая» 09:10
Леонид Мандельбаум
Sanktpēterburga   L434 «Rêveur-nijégorodétz» 10:08
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   L434 «Rêveur-nijégorodétz» 10:08
Анастасия Мельникова
Maskava   L460 «Трр чача трр хаха» 11:00
Володя Моргулис
Maskava   L409 «Большой Львиный прайд» 09:18
Александра Назаренко
Maskava   L408 «ТАС» 09:16
Екатерина Осетрова
Maskava   L447 «Стальные Пейсы» 10:34
Антон Ретивов
Ņižņijnovgoroda   L416 «Crazy Shark Family» 09:32
Мария Ретивова
Ņižņijnovgoroda   L416 «Crazy Shark Family» 09:32
Александра Рябикова
Maskava   L409 «Большой Львиный прайд» 09:18
Любовь Рябова
Maskava   L480 «Шоколадное джелато» 11:40
Ольга Степанянц
Maskava   L409 «Большой Львиный прайд» 09:18
Яна Стрельцова
Maskava   L443 «Напалалама» 10:26
Василий Сырохнов
Sanktpēterburga   L433 «СыроКотики» 10:06
Анастасия Фёдорова
Maskava   L419 «Granat» 09:38
Олёна Филиппова
Maskava   L453 «Soxy Team Light» 10:46
Катерина Храмова
Maskava   L419 «Granat» 09:38
Алексей Шаронов
Maskava   L451 «Ласточка» 10:42
Елена Шебордаева
Maskava   L446 «Шурупы» 10:32
Анна Щербакова
Maskava   L410 «Биогеодвижение» 09:20
Александр Щукин
Maskava   L436 «Большие Коты» 10:12
Yelena Filatova
Maskava   L432 «Гулёны» 10:04
Николай Большаков
Maskava   L411 «Мохлики» 09:22
Максим Васильев
Maskava   L407 «Чип и Дейл спешат за пиццей» 09:14
Ирина Ворожбиева
Maskava   L413 «Сухофрукты» 09:26
Оксана Вышиванная
Maskava   L430 «Неугомонные» 10:00
Ольга Гордеевцева
Ņižņijnovgoroda   L421 «Оля» 09:42
Елена Егачева
Ņižņijnovgoroda   L430 «Неугомонные» 10:00
Александра Иванова
Maskava   L444 «Капитошки» 10:28
Александр Карсаков
Maskava   L420 «2x2» 09:40
Андрей Клепча
Maskava   L441 «Enigma» 10:22
Наталья Короленко
Maskava   L455 «Шпионы Трампа» 10:50
Константин Кузнецов
Maskava   L454 «Герберка и Ко» 10:48
Анастасия Л
Maskava   L424 «Время приключений» 09:48
Николай Лезжов
Sanktpēterburga   L405 «Аглая» 09:10
Екатерина Лудзская
Sanktpēterburga   L423 «Лошадь под ковром» 09:46
Светлана Матвеева
Maskava   L415 «Рок-и-Ко» 09:30
Володя Моргулис
Maskava   L402 «Большой Львиный прайд» 09:04
Оксана Русанова
Maskava   L400 «Большой Львиный прайд» 09:00
Даша Рыжикова
Maskava   L422 «Лесные грибочки» 09:44
Алексей Сашов
Maskava   L481 «Скоро зима» 11:42
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   L403 «Крошки Ру» 09:06
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   L403 «Крошки Ру» 09:06
Наталья Теплова
Maskava   L441 «Enigma» 10:22
Динара Чернышева
Maskava   L441 «Enigma» 10:22
Milena Salpagarova
Maskava   L410 «Биогеодвижение» 09:20
Антонина Абрамова
Maskavas apgabals   L408 «ТАС» 09:16
Игорь Ассовский
Maskava   L453 «Soxy Team Light» 10:46
Евгений Белов
Maskava   L450 «Василиса@Ко» 10:40
Василиса Бурцева
Maskava   L414 «Таня, Оля, Мася» 09:28
Евгений Буслаев
Maskava   L412 «Мятный карась» 09:24
Надежда Вышиванная
Maskava   L430 «Неугомонные» 10:00
Алексей Вышивкин
Maskava   L410 «Биогеодвижение» 09:20
Александр Горлов
Maskava   L406 «Ещё не придумали» 09:12
Дмитрий Горлов
Maskava   L406 «Ещё не придумали» 09:12
Ирина Горлова
Maskava   L406 «Ещё не придумали» 09:12
Артемий Ежеменский
Maskavas apgabals   L448 «Авалон» 10:36
Кирилл Ежеменский
Maskavas apgabals   L448 «Авалон» 10:36
Артём Ерофеев
Maskava   L431 «Кеша» 10:02
Роман Жемков
Maskava   L442 «Кремни» 10:24
Иван Иванов
Maskava   L444 «Капитошки» 10:28
Артём Ильин
Maskava   L404 «Три тоторо» 09:08
Мария Карсакова
Maskava   L420 «2x2» 09:40
Елена Кузнецова
Maskava   L454 «Герберка и Ко» 10:48
Мария Кузнецова
Maskava   L454 «Герберка и Ко» 10:48
Таисия Лудзская
Sanktpēterburga   L423 «Лошадь под ковром» 09:46
Татьяна Минеева
Sanktpēterburga   L405 «Аглая» 09:10
Татьяна Мокроусова
Maskava   L414 «Таня, Оля, Мася» 09:28
Евгений Орлов
Ņižņijnovgoroda   L413 «Сухофрукты» 09:26
Надежда Петрова
Maskava   L413 «Сухофрукты» 09:26
Роман Решетняк
Сергиев Посад   L415 «Рок-и-Ко» 09:30
Виктор Рыжиков
Maskava   L422 «Лесные грибочки» 09:44
Кирилл Рыжиков
Maskava   L422 «Лесные грибочки» 09:44
Ольга Рыжова
Maskava   L431 «Кеша» 10:02
Александр Смирнов
Maskava   L449 «А мы в оранжевых футболках!» 10:38
Анастасия Столярова
Ņižņijnovgoroda   L420 «2x2» 09:40
Егор Сырохнов
Sanktpēterburga   L433 «СыроКотики» 10:06
Екатерина Сырохнова
Sanktpēterburga   L433 «СыроКотики» 10:06
Ольга Терёхина
Ņižņijnovgoroda   L420 «2x2» 09:40
Лидия Филатова
Maskava   L432 «Гулёны» 10:04
Ирина Филиппова
Maskava   L453 «Soxy Team Light» 10:46
Людмила Фоменко
Sanktpēterburga   L423 «Лошадь под ковром» 09:46
Тимофей Шаронов
Maskava   L451 «Ласточка» 10:42
Татьяна Шаронова
Maskava   L451 «Ласточка» 10:42
Андрей Шебордаев
Maskava   L446 «Шурупы» 10:32
Дмитрий Шебордаев
Maskava   L446 «Шурупы» 10:32
Наталья Шмелева
Ņižņijnovgoroda   L413 «Сухофрукты» 09:26
Константин Щербаков
Maskava   L410 «Биогеодвижение» 09:20
Антон Щукин
Maskavas apgabals   L436 «Большие Коты» 10:12
Максим Щукин
Maskavas apgabals   L436 «Большие Коты» 10:12
Ольга Щукина
Maskavas apgabals   L436 «Большие Коты» 10:12
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L400 09:00 Большой Львиный прайд

L400

L401 09:02 Foxy Lady
L402 09:04 Большой Львиный прайд

L402

L403 09:06 Крошки Ру
L404 09:08 Три тоторо

L404

Артём Ильин

Maskava

L405 09:10 Аглая

L405

Николай Лезжов

Sanktpēterburga

Татьяна Минеева

Sanktpēterburga

L406 09:12 Ещё не придумали

L406

Александр Горлов

Maskava

Дмитрий Горлов

Maskava

Ирина Горлова

Maskava

L407 09:14 Чип и Дейл спешат за пиццей

L407

L408 09:16 ТАС

L408

Сергей Абрамов

Maskavas apgabals

Антонина Абрамова

Maskavas apgabals

L409 09:18 Большой Львиный прайд

L409

L410 09:20 Биогеодвижение

L410

Milena Salpagarova

Maskava

Алексей Вышивкин

Maskava

Константин Щербаков

Maskava

L411 09:22 Мохлики

L411

L412 09:24 Мятный карась

L412

Евгений Буслаев

Maskava

L413 09:26 Сухофрукты

L413

Евгений Орлов

Ņižņijnovgoroda

Надежда Петрова

Maskava

Наталья Шмелева

Ņižņijnovgoroda

L414 09:28 Таня, Оля, Мася

L414

Василиса Бурцева

Maskava

Татьяна Мокроусова

Maskava

L415 09:30 Рок-и-Ко

L415

Роман Решетняк

Сергиев Посад

L416 09:32 Crazy Shark Family

L416

Антон Ретивов

Ņižņijnovgoroda

Мария Ретивова

Ņižņijnovgoroda

L417 09:34 Луконя

L417

L418 09:36 Бумажные монстры

L418

L419 09:38 Granat

L419

L420 09:40 2x2

L420

Мария Карсакова

Maskava

Анастасия Столярова

Ņižņijnovgoroda

Ольга Терёхина

Ņižņijnovgoroda

L421 09:42 Оля

L421

L422 09:44 Лесные грибочки

L422

Виктор Рыжиков

Maskava

Кирилл Рыжиков

Maskava

L423 09:46 Лошадь под ковром

L423

Таисия Лудзская

Sanktpēterburga

Людмила Фоменко

Sanktpēterburga

L424 09:48 Время приключений
L430 10:00 Неугомонные

L430

Елена Егачева

Ņižņijnovgoroda

Надежда Вышиванная

Maskava

L431 10:02 Кеша

L431

Lena Tochilina

Maskava

Артём Ерофеев

Maskava

Ольга Рыжова

Maskava

L432 10:04 Гулёны

L432

Yelena Filatova

Maskava

Лидия Филатова

Maskava

L433 10:06 СыроКотики

L433

Егор Сырохнов

Sanktpēterburga

Екатерина Сырохнова

Sanktpēterburga

L434 10:08 Rêveur-nijégorodétz

L434

L436 10:12 Большие Коты

L436

Антон Щукин

Maskavas apgabals

Максим Щукин

Maskavas apgabals

Ольга Щукина

Maskavas apgabals

L440 10:20 Не смогли поехать(
L441 10:22 Enigma

L441

L442 10:24 Кремни

L442

Роман Жемков

Maskava

L443 10:26 Напалалама

L443

L444 10:28 Капитошки

L444

Иван Иванов

Maskava

L446 10:32 Шурупы

L446

Андрей Шебордаев

Maskava

Дмитрий Шебордаев

Maskava

L447 10:34 Стальные Пейсы

L447

L448 10:36 Авалон

L448

Артемий Ежеменский

Maskavas apgabals

Кирилл Ежеменский

Maskavas apgabals

L449 10:38 А мы в оранжевых футболках!

L449

Александр Смирнов

Maskava

L450 10:40 Василиса@Ко

L450

L451 10:42 Ласточка

L451

Тимофей Шаронов

Maskava

Татьяна Шаронова

Maskava

L452 10:44 Не факт

L452

L453 10:46 Soxy Team Light

L453

Игорь Ассовский

Maskava

Ирина Филиппова

Maskava

L454 10:48 Герберка и Ко

L454

Елена Кузнецова

Maskava

Мария Кузнецова

Maskava

L455 10:50 Шпионы Трампа

L455

L460 11:00 Трр чача трр хаха

L460

L470 11:20 Без трамвая

L470

L480 11:40 Шоколадное джелато

L480

L481 11:42 Скоро зима