Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Ash Shevlyakov
Maskava   125 «Pantheon 91» 09:50
Елизавета Бережная
Ņižņijnovgoroda   124 «Цензурный Горыныч» 09:48
Андрей Бринько
Maskava   112 «Приступ беспощадного ориентирования» 09:24
Александра Григорьева
Sanktpēterburga   123 «Морские котики» 09:46
Максим Кожин
Maskava   123 «Морские котики» 09:46
Игорь Лапшов
Maskava   101 «Посторонним В! & Оборотни без погон» 09:02
Ольга Лапшова
Sanktpēterburga   101 «Посторонним В! & Оборотни без погон» 09:02
Василий Леденев
Maskavas apgabals   103 «Огонь и Лёд» 09:06
Михаил Мальцев
Maskava   100 «Неудержимые» 09:00
Евгений Носов
Kurska   112 «Приступ беспощадного ориентирования» 09:24
Ксения Полякова
Maskava   122 «Экофизики» 09:44
Владимир Фонарев
Maskava   110 «Камнеед и Ко» 09:20
Шилов Александр
Ņižņijnovgoroda   106 «Бешки» 09:12
Иван Бугров
Ņižņijnovgoroda   102 «Lear» 09:04
Татьяна Долгова
Maskava   120 «Таня и Нечты» 09:40
Дмитрий Корженевский
Maskava   110 «Камнеед и Ко» 09:20
Елена Потапова
Maskava   113 «Боги Бёрдинга» 09:26
Нина Тамаркина
Ņižņijnovgoroda   115 «Антресоль» 09:30
Алиса Чистопольская
Maskava   107 «Хрущ» 09:14
Любовь Щевьёва
Maskava   104 «Аврора» 09:08
Михаил Юнин
Ņižņijnovgoroda   102 «Lear» 09:04
Вероника Абрамова
Maskava   120 «Таня и Нечты» 09:40
Светлана Андреянова
Ņižņijnovgoroda   106 «Бешки» 09:12
Полина Баскакова
Ņižņijnovgoroda   114 «Полины» 09:28
Дмитрий Бережной
Ņižņijnovgoroda   124 «Цензурный Горыныч» 09:48
Эдуард Бородин
Maskava   121 «Прянички» 09:42
Игорь Быстров
Maskava   120 «Таня и Нечты» 09:40
Екатерина Виноградова
Ņižņijnovgoroda   102 «Lear» 09:04
Руслан Власов
Ņižņijnovgoroda   113 «Боги Бёрдинга» 09:26
Артем Голосов
Maskava   121 «Прянички» 09:42
Алексей Горбунов
Ņižņijnovgoroda   110 «Камнеед и Ко» 09:20
Денис Гусаков
Maskava   121 «Прянички» 09:42
Андрей Денисов
Ņižņijnovgoroda   106 «Бешки» 09:12
Ирина Денисова
Ņižņijnovgoroda   106 «Бешки» 09:12
Александра Зубкова
Ņižņijnovgoroda   115 «Антресоль» 09:30
Игорь Иванов
Ņižņijnovgoroda   124 «Цензурный Горыныч» 09:48
Паша Кондратенков
Maskava   107 «Хрущ» 09:14
Павел Корягин
Maskava   100 «Неудержимые» 09:00
Артем Кузнецов
Ņižņijnovgoroda   115 «Антресоль» 09:30
Марина Маликова
Maskava   121 «Прянички» 09:42
Юлия Мальцева
Maskava   100 «Неудержимые» 09:00
Даша Мартынова
Maskava   107 «Хрущ» 09:14
Анастасия Потапова
Maskava   113 «Боги Бёрдинга» 09:26
Георгий Рубенский
Maskava   123 «Морские котики» 09:46
Дарья Савостина
Maskava   113 «Боги Бёрдинга» 09:26
Валентина Свирская
Maskava   123 «Морские котики» 09:46
Екатерина Серова
Ņižņijnovgoroda   115 «Антресоль» 09:30
Татьяна Соболева
Ņižņijnovgoroda   124 «Цензурный Горыныч» 09:48
Полина Шишкова
Ņižņijnovgoroda   114 «Полины» 09:28
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 09:00 Неудержимые

100

Павел Корягин

Maskava

Юлия Мальцева

Maskava

101 09:02 Посторонним В! & Оборотни без погон

101

102 09:04 Lear

102

Иван Бугров

Ņižņijnovgoroda

Михаил Юнин

Ņižņijnovgoroda

Екатерина Виноградова

Ņižņijnovgoroda

103 09:06 Огонь и Лёд

103

Василий Леденев

Maskavas apgabals

104 09:08 Аврора

104

106 09:12 Бешки

106

Шилов Александр

Ņižņijnovgoroda

Светлана Андреянова

Ņižņijnovgoroda

Андрей Денисов

Ņižņijnovgoroda

Ирина Денисова

Ņižņijnovgoroda

107 09:14 Хрущ
Паша Кондратенков

Maskava

Даша Мартынова

Maskava

110 09:20 Камнеед и Ко

110

Алексей Горбунов

Ņižņijnovgoroda

111 09:22 Веселые бестолочи
112 09:24 Приступ беспощадного ориентирования

112

113 09:26 Боги Бёрдинга

113

Руслан Власов

Ņižņijnovgoroda

Анастасия Потапова

Maskava

Дарья Савостина

Maskava

114 09:28 Полины
Полина Баскакова

Ņižņijnovgoroda

Полина Шишкова

Ņižņijnovgoroda

115 09:30 Антресоль
Нина Тамаркина

Ņižņijnovgoroda

Александра Зубкова

Ņižņijnovgoroda

Артем Кузнецов

Ņižņijnovgoroda

Екатерина Серова

Ņižņijnovgoroda

120 09:40 Таня и Нечты

120

Вероника Абрамова

Maskava

Игорь Быстров

Maskava

121 09:42 Прянички

121

Эдуард Бородин

Maskava

Артем Голосов

Maskava

Денис Гусаков

Maskava

Марина Маликова

Maskava

122 09:44 Экофизики

122

123 09:46 Морские котики

123

Георгий Рубенский

Maskava

Валентина Свирская

Maskava

124 09:48 Цензурный Горыныч

124

Дмитрий Бережной

Ņižņijnovgoroda

Игорь Иванов

Ņižņijnovgoroda

Татьяна Соболева

Ņižņijnovgoroda

125 09:50 Pantheon 91

125

Ash Shevlyakov

Maskava

170 11:20 No name

170