Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Anya Metelkina
Maskava   334 «Круты как огурцы» 10:08
Nikolai Minkevich
Sanktpēterburga   330 «Паровоз-Анархия» 10:00
Виктория Антонова
  340 «Ready-Steady-Go!» 10:20
Алексей Архипов
Ņižņijnovgoroda   308 «Название команды» 09:16
Анастасия Афанасьева
Maskavas apgabals   306 «Рой/Бегучий косогор» 09:12
Константин Базаров
  340 «Ready-Steady-Go!» 10:20
Никита Бондаренко
Maskava   301 «Четырехколесный велосипед» 09:02
Алексей Григорьев
Maskavas apgabals   310 «Scouser» 09:20
Александра Григорьева
Sanktpēterburga   320 «Морские котики» 09:40
Елена Гурьева
Maskavas apgabals   313 «Я и друг мой велосипед» 09:26
Игорь Денисов
Maskava   351 «Хардтейлы» 10:42
Александр Изотов
Maskava   303 «ЧайПей» 09:06
Сергей К.
Ņižņijnovgoroda   332 «Крейсерская скорость» 10:04
Алексей Космынин
Ņižņijnovgoroda   315 «БТ-7М» 09:30
Никита Краснов
Sanktpēterburga   330 «Паровоз-Анархия» 10:00
Анна Кудрякова
Ņižņijnovgoroda   344 «Неопровержимые улитки» 10:28
Юнька Кукушкина
Ņižņijnovgoroda   312 «Куша и Сова» 09:24
Александр Логинов
Maskava   335 «Геолог» 10:10
Вячеслав Логинов
Maskava   333 «Юляка вперёёёд» 10:06
Юлия Логинова
Maskavas apgabals   333 «Юляка вперёёёд» 10:06
Елена Лосева
Maskava   331 «Морские Свинки» 10:02
Владимир Масеев
Ņižņijnovgoroda   343 «Три топора» 10:26
Антон Новокшонов
Ņižņijnovgoroda   312 «Куша и Сова» 09:24
Карина Огнева
Ņižņijnovgoroda   312 «Куша и Сова» 09:24
Дмитрий Сотников
Maskava   311 «Попоболь» 09:22
Юлия Сотова
Maskavas apgabals   302 «УПР Мау!» 09:04
Владимир Стальмаков
  340 «Ready-Steady-Go!» 10:20
Миша Ткач
Ņižņijnovgoroda   309 «Нижегородские олени» 09:18
Александр Фомичев
Maskava   351 «Хардтейлы» 10:42
Мария Фомичева
Maskava   350 «FofanovO» 10:40
Максим Халтурин
Maskava   306 «Рой/Бегучий косогор» 09:12
Тимур Велиев
Ņižņijnovgoroda   321 «Гамарджоба!» 09:42
Юрий Елизаров
Ņižņijnovgoroda   304 «hike.ru» 09:08
Александр Спиридонов
Maskava   301 «Четырехколесный велосипед» 09:02
Иван Чикурников
Maskava   303 «ЧайПей» 09:06
Кирилл Шитиков
Maskava   351 «Хардтейлы» 10:42
Всеволод Шухнин
Maskava   305 «Just do it» 09:10
Кирилл Ассовский
Maskava   342 «Soxy team - boys» 10:24
Олег Ассовский
Maskava   342 «Soxy team - boys» 10:24
Евгений Болюнов
Maskava   351 «Хардтейлы» 10:42
Андрей Будаев
Ņižņijnovgoroda   344 «Неопровержимые улитки» 10:28
Яна Бутримович
Sanktpēterburga   311 «Попоболь» 09:22
Сергей Волков
Maskava   313 «Я и друг мой велосипед» 09:26
Ксения Волкова
Ņižņijnovgoroda   321 «Гамарджоба!» 09:42
Данис Зайдуллин
Maskava   305 «Just do it» 09:10
Ольга Зубова
Ņižņijnovgoroda   332 «Крейсерская скорость» 10:04
Юрий Колесников
Ņižņijnovgoroda   315 «БТ-7М» 09:30
Сергей Логинов
Maskava   335 «Геолог» 10:10
Наталья Логинова
Maskava   335 «Геолог» 10:10
Ирина Мартьянова
Ņižņijnovgoroda   308 «Название команды» 09:16
Александр Масеев
Ņižņijnovgoroda   343 «Три топора» 10:26
Алексей Монахов
Maskava   303 «ЧайПей» 09:06
Ольга Непочатова
Ņižņijnovgoroda   332 «Крейсерская скорость» 10:04
Олег Орлов
Ņižņijnovgoroda   314 «Олежка» 09:28
Алексей Прокопов
Maskava   320 «Морские котики» 09:40
Александр Сидорычев
Ņižņijnovgoroda   332 «Крейсерская скорость» 10:04
Константин Смирнов
Maskava   303 «ЧайПей» 09:06
Дмитрий Соболев
Ņižņijnovgoroda   308 «Название команды» 09:16
Татьяна Соколова
Maskava   334 «Круты как огурцы» 10:08
Ирина Струцкая
Ņižņijnovgoroda   344 «Неопровержимые улитки» 10:28
Сергей Струцкий
Ņižņijnovgoroda   344 «Неопровержимые улитки» 10:28
Антон Хейфец
Ņižņijnovgoroda   308 «Название команды» 09:16
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
301 09:02 Четырехколесный велосипед

301

302 09:04 УПР Мау!

302

Юлия Сотова

Maskavas apgabals

303 09:06 ЧайПей

303

Алексей Монахов

Maskava

Константин Смирнов

Maskava

304 09:08 hike.ru

304

Юрий Елизаров

Ņižņijnovgoroda

305 09:10 Just do it

305

Данис Зайдуллин

Maskava

306 09:12 Рой/Бегучий косогор

306

308 09:16 Название команды

308

Алексей Архипов

Ņižņijnovgoroda

Ирина Мартьянова

Ņižņijnovgoroda

Дмитрий Соболев

Ņižņijnovgoroda

Антон Хейфец

Ņižņijnovgoroda

309 09:18 Нижегородские олени

309

Миша Ткач

Ņižņijnovgoroda

310 09:20 Scouser

310

311 09:22 Попоболь

311

Яна Бутримович

Sanktpēterburga

312 09:24 Куша и Сова

312

Юнька Кукушкина

Ņižņijnovgoroda

Антон Новокшонов

Ņižņijnovgoroda

Карина Огнева

Ņižņijnovgoroda

313 09:26 Я и друг мой велосипед

313

Елена Гурьева

Maskavas apgabals

Сергей Волков

Maskava

314 09:28 Олежка

314

Олег Орлов

Ņižņijnovgoroda

315 09:30 БТ-7М

315

Алексей Космынин

Ņižņijnovgoroda

Юрий Колесников

Ņižņijnovgoroda

316 09:32 No name

316

320 09:40 Морские котики

320

Алексей Прокопов

Maskava

321 09:42 Гамарджоба!

321

Тимур Велиев

Ņižņijnovgoroda

Ксения Волкова

Ņižņijnovgoroda

330 10:00 Паровоз-Анархия

330

Nikolai Minkevich

Sanktpēterburga

Никита Краснов

Sanktpēterburga

331 10:02 Морские Свинки

331

332 10:04 Крейсерская скорость

332

Сергей К.

Ņižņijnovgoroda

Ольга Зубова

Ņižņijnovgoroda

Ольга Непочатова

Ņižņijnovgoroda

Александр Сидорычев

Ņižņijnovgoroda

333 10:06 Юляка вперёёёд

333

334 10:08 Круты как огурцы

334

Anya Metelkina

Maskava

Татьяна Соколова

Maskava

335 10:10 Геолог

335

Сергей Логинов

Maskava

Наталья Логинова

Maskava

340 10:20 Ready-Steady-Go!

340

342 10:24 Soxy team - boys

342

Кирилл Ассовский

Maskava

Олег Ассовский

Maskava

343 10:26 Три топора

343

Владимир Масеев

Ņižņijnovgoroda

Александр Масеев

Ņižņijnovgoroda

344 10:28 Неопровержимые улитки

344

Анна Кудрякова

Ņižņijnovgoroda

Андрей Будаев

Ņižņijnovgoroda

Ирина Струцкая

Ņižņijnovgoroda

Сергей Струцкий

Ņižņijnovgoroda

350 10:40 FofanovO
351 10:42 Хардтейлы

351

Евгений Болюнов

Maskava