Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Галина Galina
Sanktpēterburga   301 «ЛенМосФильм-Фильм-Фильм...» 22:05
Софья Алексенко
Maskava   313 «Боевые кисики смерти» 23:05
Мария Алкина
Maskava   300 «Ламантины» 22:00
Вера Брюханова
Sanktpēterburga   312 «ВейерштрассЕ» 23:00
Юлия Гавриленко
Maskava   300 «Ламантины» 22:00
Марина Гусакова
Sanktpēterburga   302 «Унесенная ветром» 22:10
Ольга Зотова
Maskavas apgabals   307 «мышкоманда» 22:35
Марина Кшевецкая
Sanktpēterburga   312 «ВейерштрассЕ» 23:00
Дмитрий Ларин
Maskava   301 «ЛенМосФильм-Фильм-Фильм...» 22:05
Ирина Мартынова
Maskava   302 «Унесенная ветром» 22:10
Наталья Миняйло
Maskava   308 «Ланфренланфра» 22:40
Елена Резникова
Maskava   301 «ЛенМосФильм-Фильм-Фильм...» 22:05
Глеб Ружицкий
Maskava   313 «Боевые кисики смерти» 23:05
Ольга Смуглина
Sanktpēterburga   304 «Уголочек неба» 22:20
Дмитрий Степчков
Maskava   313 «Боевые кисики смерти» 23:05
Юлия Титова
Maskava   304 «Уголочек неба» 22:20
Юрий Толстых
  300 «Ламантины» 22:00
Аня Тулякова
Maskava   313 «Боевые кисики смерти» 23:05
Полина Чикурова
Jekaterinburga   314 «Понаехали тут» 23:10
Шейла Шейх
Sanktpēterburga   305 «Split brain» 22:25
Павел Ясько
Sanktpēterburga   306 «Бесполезный жирный сын» 22:30
Ilia Libis
Sanktpēterburga   306 «Бесполезный жирный сын» 22:30
Никита Грищенко
Maskava   302 «Унесенная ветром» 22:10
Екатерина Домнина
Maskava   306 «Бесполезный жирный сын» 22:30
Александр Ипатов
Jekaterinburga   314 «Понаехали тут» 23:10
Катя Калачёва
Sanktpēterburga   306 «Бесполезный жирный сын» 22:30
Игорь Федорцов
Tjumeņa   303 «Есть ли у Вас план, мистер Фикс» 22:15
Юлия Швецова
Sanktpēterburga   301 «ЛенМосФильм-Фильм-Фильм...» 22:05
Константин Афенко
Maskava   300 «Ламантины» 22:00
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   303 «Есть ли у Вас план, мистер Фикс» 22:15
Пётр Бурмистров
Maskava   305 «Split brain» 22:25
Андрей Гарбарук
Sanktpēterburga   311 «Клан Сусаниных» 22:55
Катя Гарбарук
Sanktpēterburga   311 «Клан Сусаниных» 22:55
Алёна Гудовщикова
Ivanovo   314 «Понаехали тут» 23:10
Влада Дворянинова
Sanktpēterburga   308 «Ланфренланфра» 22:40
Федор Дубшан
Sanktpēterburga   305 «Split brain» 22:25
Алекперова Камилла
Samara   312 «ВейерштрассЕ» 23:00
Керима Керимова
Maskava   308 «Ланфренланфра» 22:40
Екатерина Короткова
Maskava   305 «Split brain» 22:25
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   303 «Есть ли у Вас план, мистер Фикс» 22:15
Светлана Морозова
Maskava   311 «Клан Сусаниных» 22:55
Денис Остапенко
Sanktpēterburga   302 «Унесенная ветром» 22:10
Максим Петров
Sanktpēterburga   312 «ВейерштрассЕ» 23:00
Галина Прокофьева
Sanktpēterburga   307 «мышкоманда» 22:35
Александр Смелов
Maskava   307 «мышкоманда» 22:35
Екатерина Смелова
Maskava   307 «мышкоманда» 22:35
Владимир Смирнов
Jekaterinburga   314 «Понаехали тут» 23:10
Анастасия Счастливцева
Maskava   304 «Уголочек неба» 22:20
Елена Федорцова
Tjumeņa   303 «Есть ли у Вас план, мистер Фикс» 22:15
Мария Худякова
Maskava   308 «Ланфренланфра» 22:40
Света Чибисова
Maskava   311 «Клан Сусаниных» 22:55
Анастасия Яцницкая
Sanktpēterburga   304 «Уголочек неба» 22:20
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
300 22:00 Ламантины

300

Константин Афенко

Maskava

301 22:05 ЛенМосФильм-Фильм-Фильм...

301

302 22:10 Унесенная ветром

302

Денис Остапенко

Sanktpēterburga

303 22:15 Есть ли у Вас план, мистер Фикс

303

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Валентина Лапковская

Sanktpēterburga

Елена Федорцова

Tjumeņa

304 22:20 Уголочек неба

304

Ольга Смуглина

Sanktpēterburga

Анастасия Счастливцева

Maskava

Анастасия Яцницкая

Sanktpēterburga

305 22:25 Split brain

305

Шейла Шейх

Sanktpēterburga

Пётр Бурмистров

Maskava

Федор Дубшан

Sanktpēterburga

Екатерина Короткова

Maskava

306 22:30 Бесполезный жирный сын

306

Павел Ясько

Sanktpēterburga

Ilia Libis

Sanktpēterburga

Катя Калачёва

Sanktpēterburga

307 22:35 мышкоманда

307

Ольга Зотова

Maskavas apgabals

Галина Прокофьева

Sanktpēterburga

Александр Смелов

Maskava

Екатерина Смелова

Maskava

308 22:40 Ланфренланфра

308

Влада Дворянинова

Sanktpēterburga

Керима Керимова

Maskava

Мария Худякова

Maskava

311 22:55 Клан Сусаниных

311

Андрей Гарбарук

Sanktpēterburga

Катя Гарбарук

Sanktpēterburga

Светлана Морозова

Maskava

Света Чибисова

Maskava

312 23:00 ВейерштрассЕ

312

Вера Брюханова

Sanktpēterburga

Алекперова Камилла

Samara

Максим Петров

Sanktpēterburga

313 23:05 Боевые кисики смерти

313

314 23:10 Понаехали тут

314

Алёна Гудовщикова

Ivanovo

Владимир Смирнов

Jekaterinburga