Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Dmitry Antipov
Sanktpēterburga   1161 «Тротинет или ромобил?» 00:20
Yury Bezrukov
Sanktpēterburga   146 «Улица Красных Зорь» 23:23
Lada Chizhova
Sanktpēterburga   111 «Трава в горшке» 23:05
Inna Kim
Sanktpēterburga   1151 «Загоны» 00:15
Mary Korzhemanova
Sanktpēterburga   145 «Пятый этаж» 23:22
Artem Mashkovsky
Sanktpēterburga   1113 «Котокомба» 23:56
Irina Panina
Maskava   135 «ПаНиКа» 23:15
Xenia Shkolnikova
Maskava   119 «Нормальные герои» 23:06
Aleksandra Smolenkova
Sanktpēterburga   1171 «блэкрок» 00:25
Олька Winter
Sanktpēterburga   1148 «Черепаха Ахиллеса» 00:14
Larissa Zakharzhevskaya
Sanktpēterburga   1181 «суперская_клевость» 00:30
Viktor Zenin
Minska   118 «Re: Zentor» 23:06
Риваль Абдрахманов
Sanktpēterburga   1113 «Котокомба» 23:56
Алия Агаева
Sanktpēterburga   1130 «Lorem ipsum» 00:05
Маша Аксёнова
Maskava   1109 «Вселенная под ногами» 23:18
Михаил Амурский
Maskava   171 «Зевгма» 23:35
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   109 «Трям» 23:04
Виктория Архипова
Maskava   135 «ПаНиКа» 23:15
Александр Астащенко
Sanktpēterburga   1155 «Обыкновенное быдло» 00:17
Димон Бадьин
Sanktpēterburga   1180 «Роллеры Севера» 00:30
Алёна Байкова
Sanktpēterburga   196 «Тупиксы» 23:48
Александр Баранов
Sanktpēterburga   116 «Весёлые Барашки» 23:08
Мария Белинская
Sanktpēterburga   159 «Лопе де Вега» 23:29
Владимир Белоусов
Maskava   163 «Некомпетентность и безразличие» 23:31
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   103 «Оглохшие под мостами» 23:01
Мария Богатырева
Sanktpēterburga   1134 «Пеппаркака и москвичи» 00:07
Николай Богачев
Sanktpēterburga   1128 «Юкатан-микс» 00:04
Валентина Борисова
Sanktpēterburga   122 «Имбирный мёд» 23:11
Анна Борковская
Sanktpēterburga   165 «Маруся и Co» 23:32
Лена Борковская
Ļeņingradas apgabals   188 «Бравые» 23:44
Виктория Бородина
Sanktpēterburga   132 «Франкенвини» 23:14
Константин Бусыгин
Sanktpēterburga   1115 «Неестественный отбор» 23:57
Ольга Бусыгина
Sanktpēterburga   1115 «Неестественный отбор» 23:57
Мария Василенко
Sanktpēterburga   1127 «Крабовые палочки с кунжутом» 00:03
Мария Васильева
Sanktpēterburga   1151 «Загоны» 00:15
Мария Васильева
Sanktpēterburga   176 «Рваный кед» 23:38
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   143 «Мешки с костями» 23:21
Екатерина Винокурова
Sanktpēterburga   1185 «Катина команда» 00:32
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   1124 «Доктор Дапертутто» 00:02
Виктория Волочай
Sanktpēterburga   1131 «Пыщ пыщ» 00:05
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   133 «Портал» 23:14
Наталья Гаврилова
Petrozavodska   1120 «ЩИ» 00:00
Дина Галкина
Sanktpēterburga   103 «Оглохшие под мостами» 23:01
Наталья Ганская
Sanktpēterburga   1123 «Da red wunz go fasta» 00:01
Алёна Гарафонова
Sanktpēterburga   1168 «Сомневающиеся» 00:24
Майя Глумова
Maskava   171 «Зевгма» 23:35
Антон Гогин
Maskava   1132 «уЛитки+RuMoHoR» 00:06
Анастасия Григорьева
Sanktpēterburga   1153 «Кот Григорий» 00:16
Галина Груздева
Puškina   1157 «Snake II» 00:18
Владимир Гуровиц
Maskava   1116 «Мимимишки» 23:57
Анна Гуськова
Sanktpēterburga   154 «Зиккурат» 23:27
Мария Давыдова
Sanktpēterburga   116 «Весёлые Барашки» 23:08
Анастасия Добровольская
Sanktpēterburga   1137 «ИЛИТА» 00:08
Илларион Домелашвили
Ļeņingradas apgabals   1170 «Эффект Доплера» 00:25
Мария Дорофейкова
Sanktpēterburga   1148 «Черепаха Ахиллеса» 00:14
Артур Дубро
Sanktpēterburga   1164 «Паровоз и Лило» 00:22
Анна Дудник
Maskava   1112 «Лунатики-кошколюбы» 23:55
Карачинская Елизавета
Sanktpēterburga   1140 «арксИ» 00:10
Виталий Елисеев
Sanktpēterburga   107 «Нас пятеро» 23:03
Евгения Ефимова
Sanktpēterburga   100 «Ветер в голове» 23:00
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   109 «Трям» 23:04
Сергей Жигулин
Sanktpēterburga   1135 «Диванные спортсмены» 00:07
Дмитрий Зарубин
Maskava   1109 «Вселенная под ногами» 23:18
Алёна Захарова
Sanktpēterburga   1154 «Победосносные Лошарики» 00:17
Мария Захарова
Sanktpēterburga   105 «Белый шум» 23:02
Елизавета Звонарёва
Sanktpēterburga   1166 «Ролики на рельсы» 00:23
Екатерина Золотых
Sanktpēterburga   152 «GoldTeam» 23:26
Александра Зотова
Sanktpēterburga   117 «Corso & Co» 23:05
Владимир Зохан
Sanktpēterburga   132 «Франкенвини» 23:14
Анна Иванкович
Sanktpēterburga   198 «Белые ночи» 23:49
Аглая Иванова
Sanktpēterburga   1128 «Юкатан-микс» 00:04
Ангелина Иванова
Sanktpēterburga   111 «Трава в горшке» 23:05
Наталья Иванова
Sanktpēterburga   170 «Ленивые опоссумы» 23:35
Елена Игнатенкова
Sanktpēterburga   139 «Кот и Рыж» 23:17
Алексей Илларионов
Maskava   1146 «19+» 00:13
Дарья Калинина
Sanktpēterburga   1117 «Фёдор и Фёкла» 23:58
Анна Караваева
Maskava   1124 «Доктор Дапертутто» 00:02
Надежда Карнаухова
Sanktpēterburga   107 «Нас пятеро» 23:03
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   109 «Трям» 23:04
Тимур Касимов
Sanktpēterburga   1115 «Неестественный отбор» 23:57
Анастасия Киселева
Sanktpēterburga   155 «Киселяшки» 23:27
Ольга Киселёва
Sanktpēterburga   169 «Бревно» 23:34
Надин Кичий
Sanktpēterburga   1220 «Leone» 00:50
Павел Кичий
Sanktpēterburga   1220 «Leone» 00:50
Александра Клименко
Sanktpēterburga   1103 «Просто "Мырк"!» 23:51
Елена Козлова
Sanktpēterburga   174 «Шипшандр» 23:37
Валентина Кондратова
Sanktpēterburga   1165 «Art&Science» 00:22
Андрей Корнейчук
Maskava   135 «ПаНиКа» 23:15
Светлана Королева
Sanktpēterburga   137 «По следам полосатого слона» 23:16
Александра Костюк
Sanktpēterburga   179 «Коса и бамбук» 23:39
Олег Красавин
Sanktpēterburga   1138 «Дети Камбоджи» 00:09
Евгений Кротко
Sanktpēterburga   1180 «Роллеры Севера» 00:30
Денис Круглянский
Sanktpēterburga   112 «ГОРСВЕТ» 23:03
Анна Ларионова
Maskava   1121 «Время есть-давайте срежем!» 00:00
Лиза Макарова
Sanktpēterburga   1118 «Печенюги» 23:58
Яночка Макарцева
Tula   199 «Веселые колбаски» 23:18
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   110 «Бурундуй» 23:05
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   147 «"Иерусалимский романс" 1998» 23:23
Александр Маничев
Sanktpēterburga   105 «Белый шум» 23:02
Дмитрий Маркевич
Sanktpēterburga   111 «Трава в горшке» 23:05
Сергей Мельников
Sanktpēterburga   167 «Поезд №193» 23:33
Анастасия Мельникова
Maskava   114 «Котаны» 23:07
Андрей Меньков
Sanktpēterburga   149 «Глюк» 23:24
Юля Мерчалова
Sanktpēterburga   164 «Сурикаты» 23:32
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   117 «Corso & Co» 23:05
Максим Михайлов
Sanktpēterburga   1130 «Lorem ipsum» 00:05
Никита Михайлов
Sanktpēterburga   1167 «Luthien ar glirdan & Co» 00:23
Наталья Михайлова
Sanktpēterburga   168 «Море» 23:34
Илья Мищенко
Sanktpēterburga   1185 «Катина команда» 00:32
Мария Онучина
Maskava   1134 «Пеппаркака и москвичи» 00:07
Наталья Очева
Sanktpēterburga   164 «Сурикаты» 23:32
Екатерина Парфенова
Petrozavodska   1120 «ЩИ» 00:00
Наталия Пастухова
Sanktpēterburga   1107 «Pinky&Brain» 23:53
Валентина Певишева
Sanktpēterburga   172 «Белая полоса» 23:36
Александр Петров
Sanktpēterburga   1155 «Обыкновенное быдло» 00:17
Женя Петров
Sanktpēterburga   1180 «Роллеры Севера» 00:30
Аня Петросян
Sanktpēterburga   1169 «Runtime Error» 00:24
Максим Петухов
Sanktpēterburga   1103 «Просто "Мырк"!» 23:51
Марина Питель
Sanktpēterburga   110 «Бурундуй» 23:05
Ася Плеханова
Sanktpēterburga   1167 «Luthien ar glirdan & Co» 00:23
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   165 «Маруся и Co» 23:32
Ольга Попова
Maskavas apgabals   120 «Куда деваться» 23:10
Галина Р
Sanktpēterburga   1132 «уЛитки+RuMoHoR» 00:06
Елена Разенкова
Sanktpēterburga   171 «Зевгма» 23:35
Алеся Резник
Sanktpēterburga   195 «Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее» 23:47
Янина Рец
Sanktpēterburga   142 «Эфемериды» 23:21
Артём Роенко
Maskava   1112 «Лунатики-кошколюбы» 23:55
Светлана Румянцева
Sanktpēterburga   137 «По следам полосатого слона» 23:16
Рита Саблина
Maskava   1116 «Мимимишки» 23:57
Денис Савельев
Sanktpēterburga   1141 «Коммунальная пивоварня» 00:10
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   181 «Rabid Ferrets» 23:40
Пак Святослав
Sanktpēterburga   195 «Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее» 23:47
Екатерина Селютина
Sanktpēterburga   1124 «Доктор Дапертутто» 00:02
Илья Семенов
Sanktpēterburga   1156 «Северные олени» 00:18
Дарья Сиротина
Sanktpēterburga   1105 «Ночные странники» 23:52
Дмитрий Сицкий
Maskava   114 «Котаны» 23:07
Елизавета Сквозникова
Sanktpēterburga   132 «Франкенвини» 23:14
Марина Соколова
Sanktpēterburga   1147 «КРИСТАЛЛ» 00:13
Артём Соловьев
Maskava   144 «Один удар - четыре дырки» 23:22
Александра Соловьева
Maskava   144 «Один удар - четыре дырки» 23:22
Ася Солодова
Sanktpēterburga   197 «Что-то очень лайтовое» 23:48
Юлия Сорокина
Sanktpēterburga   175 «Муж и жена» 23:37
Анна Сухих
Maskavas apgabals   134 «Рождение Совы» 23:15
Сергей Сыромятников
Maskava   115 «ВМК02» 23:07
Юрий Тарабуткин
Tvera   186 «Овощули» 23:43
Александра Терентьева
Maskava   1124 «Доктор Дапертутто» 00:02
Женик Терентьева
Sanktpēterburga   112 «ГОРСВЕТ» 23:03
Алина Титова
Sanktpēterburga   143 «Мешки с костями» 23:21
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   158 «Божьи одуванчики» 23:29
Виктория Толкачева
Sanktpēterburga   1133 «Триумф Барашков» 00:06
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   103 «Оглохшие под мостами» 23:01
Татьяна Трофимова
Sanktpēterburga   166 «Сашина команда» 23:33
Мария Урусова
Sanktpēterburga   156 «Котомания» 23:28
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   110 «Бурундуй» 23:05
Алексей Уткин
Sanktpēterburga   190 «Сурикаты-краеведы» 23:45
Алексей Федоренко
Sanktpēterburga   1148 «Черепаха Ахиллеса» 00:14
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   1160 «Апельсинчики» 00:20
Вера Фоминых
Maskava   167 «Поезд №193» 23:33
Наталия Фомичева
Sanktpēterburga   109 «Трям» 23:04
Кристина Хобня
Sanktpēterburga   1137 «ИЛИТА» 00:08
Роман Чередниченко
Sanktpēterburga   162 «Лето в голове» 23:31
Борис Чертенков
Sanktpēterburga   1141 «Коммунальная пивоварня» 00:10
Наталия Чивиксина
Sanktpēterburga   1163 «Потом придумаем» 00:21
Антон Чистосердов
Sanktpēterburga   1143 «Ночные грабители холодильника» 00:11
Дарина Чудинова
Sanktpēterburga   1113 «Котокомба» 23:56
Марина Швагер
Maskavas apgabals   134 «Рождение Совы» 23:15
Елена Швец
Sanktpēterburga   180 «Чёрная каракатица» 23:40
Ксения Шигапова
Sanktpēterburga   1101 «Firefly» 23:50
Маргарита Шинкевич
Sanktpēterburga   1152 «Толстопузики» 00:16
Константин Шитьков
Maskava   1110 «тормошила» 23:54
Павел Ющенко
Maskavas apgabals   1116 «Мимимишки» 23:57
Марк Ярмолинский
Sanktpēterburga   136 «Марсений» 23:16
Dmitriy Kozorez
Sanktpēterburga   1155 «Обыкновенное быдло» 00:17
Marina Kulibaba
Maskava   114 «Котаны» 23:07
lisa meh
Sanktpēterburga   1114 «ЕЛЕНА» 23:56
Mikhail Yakshin
Maskava   1106 «Salmonis Norvegica» 23:53
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   107 «Нас пятеро» 23:03
Анатолий Антонов
Sanktpēterburga   196 «Тупиксы» 23:48
Ольга Асташенкова
Sanktpēterburga   1130 «Lorem ipsum» 00:05
Наталья Бантимирова
Sanktpēterburga   193 «Пар мне в лицо жир мне в чашку» 23:46
Екатерина Беляева
Maskava   121 «Усы повесил» 23:10
Наталья Беляева
Maskava   121 «Усы повесил» 23:10
Анна Бобрикова
Ļeņingradas apgabals   1144 «За Эребор!» 00:12
Марина Боровкова
Maskava   102 «маленькая компания» 23:01
Екатерина Васечко
Sanktpēterburga   1123 «Da red wunz go fasta» 00:01
Дарья Васильева
Sanktpēterburga   196 «Тупиксы» 23:48
Михаил Вилявдо
Sanktpēterburga   1111 «бакуганы» 23:55
Татьяна Войстрик
Sanktpēterburga   1119 «Так или иначе» 23:59
Сергей Воронов
Veļikijnovgoroda   112 «ГОРСВЕТ» 23:03
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   108 «Пеките голубцы» 23:04
Антон Гаврилов
Sanktpēterburga   133 «Портал» 23:14
Любовь Гаврилова
Sanktpēterburga   133 «Портал» 23:14
Жанна Григорьева
Sanktpēterburga   140 «Свинкопасы» 23:20
Алексей Догадов
Ļeņingradas apgabals   1172 «Заблудшие роллеры» 00:26
Ольга Дукштау
Sanktpēterburga   1145 «Induki» 00:12
Полина Ермолаева
Sanktpēterburga   1136 «Чебуреки» 00:08
Александр Заозерский
Sanktpēterburga   1108 «Мартело» 23:54
Андрей Золотых
Sanktpēterburga   152 «GoldTeam» 23:26
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   108 «Пеките голубцы» 23:04
Людмила Казимичик
Maskava   1100 «МРРР» 23:50
Александр Киселев
Sanktpēterburga   169 «Бревно» 23:34
Юра Киселев
Sanktpēterburga   155 «Киселяшки» 23:27
Артемий Козлов
Sanktpēterburga   1113 «Котокомба» 23:56
Ольга Комахина
Sanktpēterburga   1182 «Ежики-шатуны» 00:31
Николай Косовский
Sanktpēterburga   101 «Ника» 23:00
Анна Кушникова
Sanktpēterburga   177 «Капитошка» 23:38
Любовь Ландышева
Sanktpēterburga   141 «Купчинский экспресс» 23:20
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   104 «Гуте нахт!» 23:02
Павел Лепехин
Sanktpēterburga   1149 «Молекула 4» 00:14
Олег Максимов
Sanktpēterburga   187 «Колпинские пельмешки» 23:43
Екатерина Марина
Sanktpēterburga   1151 «Загоны» 00:15
Александр Метелица
Sanktpēterburga   148 «Дуэт+» 23:24
Андрей Митрофанов
Sanktpēterburga   1123 «Da red wunz go fasta» 00:01
Руслан Мурадханов
Maskavas apgabals   1162 «вАлшебники» 00:21
Руслан Никитин
Sanktpēterburga   140 «Свинкопасы» 23:20
Анна Новикова
Sanktpēterburga   164 «Сурикаты» 23:32
Наталья Павлова
Sanktpēterburga   1126 «MasterChef» 00:03
Лена Пузыревская
Sanktpēterburga   118 «Re: Zentor» 23:06
Юлия Разумовская
Sanktpēterburga   174 «Шипшандр» 23:37
Дмитрий Рыгус
Maskava   121 «Усы повесил» 23:10
Анастасия Самусева
Ļeņingradas apgabals   1158 «Шпунтики» 00:19
Алексей Саранцев
Sanktpēterburga   1104 «Идем по приборам» 23:52
Анастасия Сарнавина
Sanktpēterburga   1122 «Огнедышащий Дракон» 00:01
Алексей Смирнов
Sanktpēterburga   1130 «Lorem ipsum» 00:05
Ольга Смирнова
Sanktpēterburga   1159 «Нам по пути)» 00:19
Анна Соколова
Sanktpēterburga   1142 «Нереиды» 00:11
Дарья Соловьева
Sanktpēterburga   1150 «Двое в поле» 00:15
Татьяна Соломон
Sanktpēterburga   150 «Предапокалиптические ежики» 23:25
Мария Спирина
Sanktpēterburga   174 «Шипшандр» 23:37
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   1157 «Snake II» 00:18
Кирилл Теймуразов
Maskava   189 «АМТ» 23:44
Ольга Тимошина
Sanktpēterburga   192 «Фёдоры» 23:46
Елена Тищенкова
Maskava   182 «Нам бы в горы» 23:41
Дмитрий Трофимов
Sanktpēterburga   1131 «Пыщ пыщ» 00:05
Екатерина Труханова
Maskava   138 «sampo5» 23:17
Даня Удимов
Maskava   184 «СЛНОвидения» 23:42
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   166 «Сашина команда» 23:33
Анастасия Федорова
Sanktpēterburga   1139 «Кли-кли» 00:09
Елена Федорова
Sanktpēterburga   199 «Веселые колбаски» 23:18
Татьяна Филенко
Sanktpēterburga   1102 «Сакура» 23:51
Михаил Филиппов
Sanktpēterburga   161 «Вихаил» 23:30
Семён Филиппов
Sanktpēterburga   1123 «Da red wunz go fasta» 00:01
Даниил Фукалов
Sanktpēterburga   192 «Фёдоры» 23:46
Варвара Хохлачева
Sanktpēterburga   1142 «Нереиды» 00:11
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   150 «Предапокалиптические ежики» 23:25
Оксана Челомбитько
Maskava   113 «прогулка втроем» 23:04
Елена Шавердова
Sanktpēterburga   194 «Неважно» 23:47
Николай Шапаренко
Sanktpēterburga   153 «Покусаки» 23:26
Anastasia Gorbunova
Maskava   1106 «Salmonis Norvegica» 23:53
Dmitry Kuleshov
Maskava   1106 «Salmonis Norvegica» 23:53
Oleg Loshmanov
Maskava   1121 «Время есть-давайте срежем!» 00:00
Maria Vozzhenikova
Maskava   1106 «Salmonis Norvegica» 23:53
Александр Абакумов
Sanktpēterburga   173 «Принцип домино» 23:36
Тамара Абакумова
Sanktpēterburga   173 «Принцип домино» 23:36
Илья Аксельрод
Sanktpēterburga   159 «Лопе де Вега» 23:29
Сергей Алимов
Sanktpēterburga   1135 «Диванные спортсмены» 00:07
Мария Антропова
Sanktpēterburga   194 «Неважно» 23:47
Елизавета Арпишкина
Maskava   1110 «тормошила» 23:54
Светлана Афанасьева
Sanktpēterburga   154 «Зиккурат» 23:27
Сергей Барабанов
Sanktpēterburga   1140 «арксИ» 00:10
Дмитрий Барашев
Sanktpēterburga   145 «Пятый этаж» 23:22
Евгения Башун
Sanktpēterburga   1117 «Фёдор и Фёкла» 23:58
Михаил Башун
Sanktpēterburga   1117 «Фёдор и Фёкла» 23:58
Роман Бежелев
Sanktpēterburga   1136 «Чебуреки» 00:08
Михаил Белов
Maskava   163 «Некомпетентность и безразличие» 23:31
Александра Берхман
Sanktpēterburga   170 «Ленивые опоссумы» 23:35
Дмитрий Бирин
Sanktpēterburga   100 «Ветер в голове» 23:00
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   104 «Гуте нахт!» 23:02
Данила Бобков
Sanktpēterburga   156 «Котомания» 23:28
Станислав Богатырев
Sanktpēterburga   1134 «Пеппаркака и москвичи» 00:07
Андрей Богданов
Sanktpēterburga   1107 «Pinky&Brain» 23:53
Игорь Богданов
Sanktpēterburga   178 «Шустрые устрицы» 23:39
Елена Богданова
Sanktpēterburga   178 «Шустрые устрицы» 23:39
Аня Болгарова
Sanktpēterburga   184 «СЛНОвидения» 23:42
Алексей Борковский
Ļeņingradas apgabals   188 «Бравые» 23:44
Виктория Быстрова
Sanktpēterburga   1147 «КРИСТАЛЛ» 00:13
Дарья Вабищевич
Sanktpēterburga   185 «Улыбка» 23:42
Константин Валентий
Maskavas apgabals   119 «Нормальные герои» 23:06
Софья Валентий
Maskava   119 «Нормальные герои» 23:06
Алексей Васильев
Sanktpēterburga   176 «Рваный кед» 23:38
Елена Васильева
Sanktpēterburga   165 «Маруся и Co» 23:32
Александра Васюк
Sanktpēterburga   143 «Мешки с костями» 23:21
Антон Вегера
Sanktpēterburga   1168 «Сомневающиеся» 00:24
Ирина Венедиктова
Sanktpēterburga   197 «Что-то очень лайтовое» 23:48
Анна Вилявдо
Sanktpēterburga   1111 «бакуганы» 23:55
Вера Вяткина
Sanktpēterburga   181 «Rabid Ferrets» 23:40
Евгения Гальцева
Sanktpēterburga   144 «Один удар - четыре дырки» 23:22
Андрей Горбунов
Sanktpēterburga   141 «Купчинский экспресс» 23:20
Игорь Горягин
Sanktpēterburga   1171 «блэкрок» 00:25
Максим Гришин
Sanktpēterburga   185 «Улыбка» 23:42
Настя Гудулина
Sanktpēterburga   1126 «MasterChef» 00:03
Татьяна Данилова
Kirova   120 «Куда деваться» 23:10
Галя Дубова
Sanktpēterburga   1169 «Runtime Error» 00:24
Мария Дубовцева
Sanktpēterburga   1164 «Паровоз и Лило» 00:22
Филипп Дукштау
Sanktpēterburga   1145 «Induki» 00:12
Елена Ерохина
Puškina   159 «Лопе де Вега» 23:29
Галина Ефимова
Maskava   163 «Некомпетентность и безразличие» 23:31
Нина Животовская
Sanktpēterburga   190 «Сурикаты-краеведы» 23:45
Юлиана Жучкова
Tvera   186 «Овощули» 23:43
Ольга Зайцева
Sanktpēterburga   165 «Маруся и Co» 23:32
Стефания Иваницкая
Sanktpēterburga   1154 «Победосносные Лошарики» 00:17
Евгений Иванов
Sanktpēterburga   1118 «Печенюги» 23:58
Екатерина Илларионова
Maskava   1146 «19+» 00:13
Петр Казимирчик
Maskava   1100 «МРРР» 23:50
Екатерина Калачева
Sanktpēterburga   1170 «Эффект Доплера» 00:25
Илья Калинин
Sanktpēterburga   1117 «Фёдор и Фёкла» 23:58
Елена Кантемир
Sanktpēterburga   1166 «Ролики на рельсы» 00:23
Виктория Кармацкая
Sanktpēterburga   161 «Вихаил» 23:30
Ася Каяндер
Sanktpēterburga   159 «Лопе де Вега» 23:29
Елена Керс
Sanktpēterburga   115 «ВМК02» 23:07
Алексей Кириленко
Sanktpēterburga   105 «Белый шум» 23:02
Александр Кириллин
Sanktpēterburga   194 «Неважно» 23:47
Юлия Клевцова
Maskava   180 «Чёрная каракатица» 23:40
Глеб Кованов
Sanktpēterburga   1143 «Ночные грабители холодильника» 00:11
Леонид Коренев
Sanktpēterburga   176 «Рваный кед» 23:38
Константин Корепанов
Sanktpēterburga   1133 «Триумф Барашков» 00:06
Надежда Косовская
Sanktpēterburga   101 «Ника» 23:00
Антон Косовский
Sanktpēterburga   101 «Ника» 23:00
Антон Косякин
Sanktpēterburga   1134 «Пеппаркака и москвичи» 00:07
Максим Котов
  1153 «Кот Григорий» 00:16
Екатерина Котова
Sanktpēterburga   153 «Покусаки» 23:26
Екатерина Кошелева
Sanktpēterburga   1156 «Северные олени» 00:18
Татьяна Крылова
Sanktpēterburga   1137 «ИЛИТА» 00:08
Алексей Крюков
Sanktpēterburga   1156 «Северные олени» 00:18
Кирилл Крягин
Sanktpēterburga   1132 «уЛитки+RuMoHoR» 00:06
Сергей Кубышин
Maskava   115 «ВМК02» 23:07
Екатерина Куданова
Sanktpēterburga   1157 «Snake II» 00:18
Роман Куликов
Maskavas apgabals   182 «Нам бы в горы» 23:41
Наталья Кызина
Sanktpēterburga   1138 «Дети Камбоджи» 00:09
Анастасия Лазутина
Sanktpēterburga   149 «Глюк» 23:24
Алексей Ланцов
Sanktpēterburga   1168 «Сомневающиеся» 00:24
Светлана Леонтьева
Sanktpēterburga   1159 «Нам по пути)» 00:19
Катя Лепехина
Sanktpēterburga   1149 «Молекула 4» 00:14
Екатерина Леушева
Sanktpēterburga   139 «Кот и Рыж» 23:17
Александра Линцбах
Sanktpēterburga   1161 «Тротинет или ромобил?» 00:20
Анна Лисененкова
Sanktpēterburga   102 «маленькая компания» 23:01
Елена Лисененкова
Sanktpēterburga   102 «маленькая компания» 23:01
Мария Лукьянова
Sanktpēterburga   193 «Пар мне в лицо жир мне в чашку» 23:46
Наталия Любивая
Sanktpēterburga   158 «Божьи одуванчики» 23:29
Ольга Макарова
Sanktpēterburga   146 «Улица Красных Зорь» 23:23
Наталья Максимова
Sanktpēterburga   187 «Колпинские пельмешки» 23:43
Маргарита Маматказина
Sanktpēterburga   110 «Бурундуй» 23:05
Анастасия Мартынова
Sanktpēterburga   172 «Белая полоса» 23:36
Ирина Мартынова
Maskava   120 «Куда деваться» 23:10
Мария Мащенко
Ļeņingradas apgabals   1158 «Шпунтики» 00:19
Антон Меденников
Maskava   189 «АМТ» 23:44
Александр Мельников
Maskava   114 «Котаны» 23:07
Артурс Миетулис
Sanktpēterburga   1148 «Черепаха Ахиллеса» 00:14
Мария Михайлик
Sanktpēterburga   1122 «Огнедышащий Дракон» 00:01
Александра Михайлова
Sanktpēterburga   1154 «Победосносные Лошарики» 00:17
Сергей Моисеев
Maskava   138 «sampo5» 23:17
Наталья Недоводина
Sanktpēterburga   1154 «Победосносные Лошарики» 00:17
Вита Никитина
Maskava   135 «ПаНиКа» 23:15
Наталья Никитина
Sanktpēterburga   1136 «Чебуреки» 00:08
Алевтина Никифорова
Sanktpēterburga   1152 «Толстопузики» 00:16
Константин Николаев
Sanktpēterburga   1138 «Дети Камбоджи» 00:09
Мария Олейник
Ļeņingradas apgabals   188 «Бравые» 23:44
Александр Орлов
Sanktpēterburga   1102 «Сакура» 23:51
Роман Осипченков
Sanktpēterburga   1136 «Чебуреки» 00:08
Александр Павлов
Sanktpēterburga   1126 «MasterChef» 00:03
Иван Панкратов
Sanktpēterburga   1166 «Ролики на рельсы» 00:23
Мария Пестерева
Sanktpēterburga   1142 «Нереиды» 00:11
Елизавета Петрова
Sanktpēterburga   1114 «ЕЛЕНА» 23:56
Евгений Питрук
Sanktpēterburga   1150 «Двое в поле» 00:15
Александр Поваров
Sanktpēterburga   162 «Лето в голове» 23:31
Дмитрий Поляков
Sanktpēterburga   1140 «арксИ» 00:10
Анна Пономарева
Sanktpēterburga   185 «Улыбка» 23:42
Анна Потапова
Sanktpēterburga   168 «Море» 23:34
Вадим Пшенкин
Sanktpēterburga   142 «Эфемериды» 23:21
Никита Раба
Sanktpēterburga   194 «Неважно» 23:47
Валерия Ратникова
Sanktpēterburga   146 «Улица Красных Зорь» 23:23
Анатолий Рожков
Maskava   198 «Белые ночи» 23:49
Марина Рубина
Sanktpēterburga   173 «Принцип домино» 23:36
Дарья Русакова
Sanktpēterburga   101 «Ника» 23:00
Асетровая Рыбка
Sanktpēterburga   1127 «Крабовые палочки с кунжутом» 00:03
Владимир Рязанов
Sanktpēterburga   1156 «Северные олени» 00:18
Федор Савельев
Sanktpēterburga   122 «Имбирный мёд» 23:11
Федор Савельев
Sanktpēterburga   1104 «Идем по приборам» 23:52
Сергей Савосин
Sanktpēterburga   1165 «Art&Science» 00:22
Ольга Сапожникова
Sanktpēterburga   1142 «Нереиды» 00:11
Вячеслав Сарнавин
Sanktpēterburga   1122 «Огнедышащий Дракон» 00:01
Ольга Сарницкая
Sanktpēterburga   197 «Что-то очень лайтовое» 23:48
Наталья Свинаренко
Citas Dienvidu federālā apgabala pilsētas   1137 «ИЛИТА» 00:08
Анастасия Селезнева
Sanktpēterburga   1104 «Идем по приборам» 23:52
Кирилл Сибилев
Sanktpēterburga   1140 «арксИ» 00:10
Тимур Симоненко
Sanktpēterburga   193 «Пар мне в лицо жир мне в чашку» 23:46
Сергей Сквозников
Sanktpēterburga   132 «Франкенвини» 23:14
Александр Смирнов
Sanktpēterburga   1163 «Потом придумаем» 00:21
Вячеслав Смокович
Sanktpēterburga   1122 «Огнедышащий Дракон» 00:01
Оксана Смоленкова
Sanktpēterburga   1171 «блэкрок» 00:25
Алексей Собченко
Sanktpēterburga   1149 «Молекула 4» 00:14
Виктория Соловьева
Sanktpēterburga   1181 «суперская_клевость» 00:30
Никита Соломяный
Sanktpēterburga   1167 «Luthien ar glirdan & Co» 00:23
Антон Сорокин
Sanktpēterburga   175 «Муж и жена» 23:37
Андрей Станкевич
Sanktpēterburga   1116 «Мимимишки» 23:57
Екатерина Степалина
Maskava   163 «Некомпетентность и безразличие» 23:31
Анна Табулович
Sanktpēterburga   154 «Зиккурат» 23:27
Настя Терентьева
Sanktpēterburga   137 «По следам полосатого слона» 23:16
Александр Тивельков
Maskava   180 «Чёрная каракатица» 23:40
Екатерина Титова
Sanktpēterburga   105 «Белый шум» 23:02
Дмитрий Тихонов
Sanktpēterburga   157 «ТИХО-ходы» 23:28
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   157 «ТИХО-ходы» 23:28
Екатерина Ткаченко
Sanktpēterburga   1139 «Кли-кли» 00:09
Александр Толстой
Sanktpēterburga   1145 «Induki» 00:12
Ксения Трофимова
Sanktpēterburga   1131 «Пыщ пыщ» 00:05
Мария Тучина
Sanktpēterburga   149 «Глюк» 23:24
Анна Уварова
Sanktpēterburga   147 «"Иерусалимский романс" 1998» 23:23
Лариса Успенская
Sanktpēterburga   104 «Гуте нахт!» 23:02
Валерий Федоров
Sanktpēterburga   1139 «Кли-кли» 00:09
Анна Федорова
Sanktpēterburga   122 «Имбирный мёд» 23:11
Марина Фёдорова
Sanktpēterburga   172 «Белая полоса» 23:36
Юлия Федорова
Sanktpēterburga   1160 «Апельсинчики» 00:20
Олеся Фомичева
Sanktpēterburga   1147 «КРИСТАЛЛ» 00:13
Любовь Хмельнова
Sanktpēterburga   1101 «Firefly» 23:50
Марина Хохрякава
Sanktpēterburga   1119 «Так или иначе» 23:59
Анна Царегородцева
Sanktpēterburga   177 «Капитошка» 23:38
Лиза Целищева
Sanktpēterburga   150 «Предапокалиптические ежики» 23:25
Елена Червякова
Sanktpēterburga   1172 «Заблудшие роллеры» 00:26
Татьяна Чернышева
Sanktpēterburga   1115 «Неестественный отбор» 23:57
Василий Шамко
Sanktpēterburga   133 «Портал» 23:14
Дарья Шарапова
Citas Urālu federālā apgabala pilsētas   1144 «За Эребор!» 00:12
Сергей Швецов
Sanktpēterburga   1105 «Ночные странники» 23:52
Сергей Шевелев
Maskava   113 «прогулка втроем» 23:04
Ольга Шевелева
Maskava   113 «прогулка втроем» 23:04
Илья Шилов
Sanktpēterburga   150 «Предапокалиптические ежики» 23:25
Настя Шишова
Sanktpēterburga   1149 «Молекула 4» 00:14
Валерий Шкаленко
Sanktpēterburga   149 «Глюк» 23:24
Ульяна Шолиева
Sanktpēterburga   154 «Зиккурат» 23:27
Мария Юркина
Sanktpēterburga   1135 «Диванные спортсмены» 00:07
Владимир Юхнев
Sanktpēterburga   1127 «Крабовые палочки с кунжутом» 00:03
Мария Юхнева
Sanktpēterburga   1127 «Крабовые палочки с кунжутом» 00:03
Артем Янко
Sanktpēterburga   1135 «Диванные спортсмены» 00:07
Арсений Ярмолинский
Sanktpēterburga   136 «Марсений» 23:16
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 23:00 Ветер в голове

100

Дмитрий Бирин

Sanktpēterburga

101 23:00 Ника

101

Надежда Косовская

Sanktpēterburga

Антон Косовский

Sanktpēterburga

Дарья Русакова

Sanktpēterburga

102 23:01 маленькая компания

102

Анна Лисененкова

Sanktpēterburga

Елена Лисененкова

Sanktpēterburga

103 23:01 Оглохшие под мостами

103

104 23:02 Гуте нахт!

104

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Лариса Успенская

Sanktpēterburga

105 23:02 Белый шум

105

Мария Захарова

Sanktpēterburga

Алексей Кириленко

Sanktpēterburga

Екатерина Титова

Sanktpēterburga

107 23:03 Нас пятеро

107

108 23:04 Пеките голубцы

108

109 23:04 Трям

109

110 23:05 Бурундуй

110

Марина Питель

Sanktpēterburga

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Маргарита Маматказина

Sanktpēterburga

111 23:05 Трава в горшке
Lada Chizhova

Sanktpēterburga

112 23:03 ГОРСВЕТ

112

113 23:04 прогулка втроем

113

Сергей Шевелев

Maskava

Ольга Шевелева

Maskava

114 23:07 Котаны

114

Marina Kulibaba

Maskava

Александр Мельников

Maskava

115 23:07 ВМК02

115

Елена Керс

Sanktpēterburga

Сергей Кубышин

Maskava

116 23:08 Весёлые Барашки

116

117 23:05 Corso & Co

117

118 23:06 Re: Zentor

118

119 23:06 Нормальные герои

119

Константин Валентий

Maskavas apgabals

Софья Валентий

Maskava

120 23:10 Куда деваться

120

Ольга Попова

Maskavas apgabals

Татьяна Данилова

Kirova

Ирина Мартынова

Maskava

121 23:10 Усы повесил

121

122 23:11 Имбирный мёд

122

Федор Савельев

Sanktpēterburga

Анна Федорова

Sanktpēterburga

132 23:14 Франкенвини

132

Владимир Зохан

Sanktpēterburga

Сергей Сквозников

Sanktpēterburga

133 23:14 Портал

133

Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Антон Гаврилов

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

134 23:15 Рождение Совы

134

Анна Сухих

Maskavas apgabals

Марина Швагер

Maskavas apgabals

135 23:15 ПаНиКа

135

Irina Panina

Maskava

Вита Никитина

Maskava

136 23:16 Марсений

136

Арсений Ярмолинский

Sanktpēterburga

137 23:16 По следам полосатого слона

137

Настя Терентьева

Sanktpēterburga

138 23:17 sampo5

138

Сергей Моисеев

Maskava

139 23:17 Кот и Рыж

139

Екатерина Леушева

Sanktpēterburga

140 23:20 Свинкопасы

140

141 23:20 Купчинский экспресс

141

Андрей Горбунов

Sanktpēterburga

142 23:21 Эфемериды

142

Янина Рец

Sanktpēterburga

Вадим Пшенкин

Sanktpēterburga

143 23:21 Мешки с костями

143

Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Алина Титова

Sanktpēterburga

Александра Васюк

Sanktpēterburga

144 23:22 Один удар - четыре дырки

144

Евгения Гальцева

Sanktpēterburga

145 23:22 Пятый этаж

145

Mary Korzhemanova

Sanktpēterburga

Дмитрий Барашев

Sanktpēterburga

146 23:23 Улица Красных Зорь

146

Yury Bezrukov

Sanktpēterburga

Ольга Макарова

Sanktpēterburga

Валерия Ратникова

Sanktpēterburga

147 23:23 "Иерусалимский романс" 1998

147

Анна Уварова

Sanktpēterburga

148 23:24 Дуэт+

148

149 23:24 Глюк

149

Андрей Меньков

Sanktpēterburga

Анастасия Лазутина

Sanktpēterburga

Мария Тучина

Sanktpēterburga

Валерий Шкаленко

Sanktpēterburga

150 23:25 Предапокалиптические ежики

150

Лиза Целищева

Sanktpēterburga

Илья Шилов

Sanktpēterburga

152 23:26 GoldTeam
153 23:26 Покусаки

153

Екатерина Котова

Sanktpēterburga

154 23:27 Зиккурат

154

Анна Гуськова

Sanktpēterburga

Светлана Афанасьева

Sanktpēterburga

Анна Табулович

Sanktpēterburga

Ульяна Шолиева

Sanktpēterburga

155 23:27 Киселяшки

155

156 23:28 Котомания

156

Мария Урусова

Sanktpēterburga

Данила Бобков

Sanktpēterburga

157 23:28 ТИХО-ходы
Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

Марина Тихонова

Sanktpēterburga

158 23:29 Божьи одуванчики

158

Наталия Любивая

Sanktpēterburga

159 23:29 Лопе де Вега

159

Илья Аксельрод

Sanktpēterburga

Елена Ерохина

Puškina

Ася Каяндер

Sanktpēterburga

161 23:30 Вихаил

161

Виктория Кармацкая

Sanktpēterburga

162 23:31 Лето в голове

162

Александр Поваров

Sanktpēterburga

163 23:31 Некомпетентность и безразличие

163

Михаил Белов

Maskava

Галина Ефимова

Maskava

Екатерина Степалина

Maskava

164 23:32 Сурикаты

164

Юля Мерчалова

Sanktpēterburga

Наталья Очева

Sanktpēterburga

Анна Новикова

Sanktpēterburga

165 23:32 Маруся и Co

165

Елена Васильева

Sanktpēterburga

Ольга Зайцева

Sanktpēterburga

166 23:33 Сашина команда

166

167 23:33 Поезд №193

167

168 23:34 Море

168

Анна Потапова

Sanktpēterburga

169 23:34 Бревно

169

170 23:35 Ленивые опоссумы

170

Александра Берхман

Sanktpēterburga

171 23:35 Зевгма

171

172 23:36 Белая полоса

172

Анастасия Мартынова

Sanktpēterburga

Марина Фёдорова

Sanktpēterburga

173 23:36 Принцип домино

173

Александр Абакумов

Sanktpēterburga

Тамара Абакумова

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

174 23:37 Шипшандр

174

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Мария Спирина

Sanktpēterburga

175 23:37 Муж и жена

175

Юлия Сорокина

Sanktpēterburga

Антон Сорокин

Sanktpēterburga

176 23:38 Рваный кед

176

Алексей Васильев

Sanktpēterburga

Леонид Коренев

Sanktpēterburga

177 23:38 Капитошка
Анна Кушникова

Sanktpēterburga

Анна Царегородцева

Sanktpēterburga

178 23:39 Шустрые устрицы

178

Игорь Богданов

Sanktpēterburga

Елена Богданова

Sanktpēterburga

179 23:39 Коса и бамбук

179

180 23:40 Чёрная каракатица

180

Елена Швец

Sanktpēterburga

Юлия Клевцова

Maskava

Александр Тивельков

Maskava

181 23:40 Rabid Ferrets

181

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

Вера Вяткина

Sanktpēterburga

182 23:41 Нам бы в горы

182

Роман Куликов

Maskavas apgabals

184 23:42 СЛНОвидения

184

Аня Болгарова

Sanktpēterburga

185 23:42 Улыбка

185

Дарья Вабищевич

Sanktpēterburga

Максим Гришин

Sanktpēterburga

Анна Пономарева

Sanktpēterburga

186 23:43 Овощули

186

Юлиана Жучкова

Tvera

187 23:43 Колпинские пельмешки

187

Олег Максимов

Sanktpēterburga

Наталья Максимова

Sanktpēterburga

188 23:44 Бравые

188

Лена Борковская

Ļeņingradas apgabals

Алексей Борковский

Ļeņingradas apgabals

Мария Олейник

Ļeņingradas apgabals

189 23:44 АМТ

189

Антон Меденников

Maskava

190 23:45 Сурикаты-краеведы

190

Алексей Уткин

Sanktpēterburga

Нина Животовская

Sanktpēterburga

192 23:46 Фёдоры

192

Ольга Тимошина

Sanktpēterburga

Даниил Фукалов

Sanktpēterburga

193 23:46 Пар мне в лицо жир мне в чашку

193

Мария Лукьянова

Sanktpēterburga

Тимур Симоненко

Sanktpēterburga

194 23:47 Неважно

194

Мария Антропова

Sanktpēterburga

Александр Кириллин

Sanktpēterburga

Никита Раба

Sanktpēterburga

195 23:47 Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее

195

Алеся Резник

Sanktpēterburga

Пак Святослав

Sanktpēterburga

196 23:48 Тупиксы

196

197 23:48 Что-то очень лайтовое

197

Ася Солодова

Sanktpēterburga

Ирина Венедиктова

Sanktpēterburga

Ольга Сарницкая

Sanktpēterburga

198 23:49 Белые ночи

198

Анна Иванкович

Sanktpēterburga

Анатолий Рожков

Maskava

199 23:18 Веселые колбаски

199

1100 23:50 МРРР

1100

Петр Казимирчик

Maskava

1101 23:50 Firefly

1101

Любовь Хмельнова

Sanktpēterburga

1102 23:51 Сакура

1102

Александр Орлов

Sanktpēterburga

1103 23:51 Просто "Мырк"!

1103

1104 23:52 Идем по приборам

1104

Федор Савельев

Sanktpēterburga

Анастасия Селезнева

Sanktpēterburga

1105 23:52 Ночные странники

1105

Дарья Сиротина

Sanktpēterburga

Сергей Швецов

Sanktpēterburga

1106 23:53 Salmonis Norvegica

1106

Mikhail Yakshin

Maskava

Anastasia Gorbunova

Maskava

Dmitry Kuleshov

Maskava

Maria Vozzhenikova

Maskava

1107 23:53 Pinky&Brain

1107

Андрей Богданов

Sanktpēterburga

1108 23:54 Мартело

1108

1109 23:18 Вселенная под ногами

1109

1110 23:54 тормошила

1110

Елизавета Арпишкина

Maskava

1111 23:55 бакуганы

1111

Михаил Вилявдо

Sanktpēterburga

Анна Вилявдо

Sanktpēterburga

1112 23:55 Лунатики-кошколюбы

1112

1113 23:56 Котокомба

1113

Artem Mashkovsky

Sanktpēterburga

Артемий Козлов

Sanktpēterburga

1114 23:56 ЕЛЕНА

1114

lisa meh

Sanktpēterburga

Елизавета Петрова

Sanktpēterburga

1115 23:57 Неестественный отбор

1115

Ольга Бусыгина

Sanktpēterburga

Тимур Касимов

Sanktpēterburga

Татьяна Чернышева

Sanktpēterburga

1116 23:57 Мимимишки

1116

Павел Ющенко

Maskavas apgabals

Андрей Станкевич

Sanktpēterburga

1117 23:58 Фёдор и Фёкла

1117

Дарья Калинина

Sanktpēterburga

Евгения Башун

Sanktpēterburga

Михаил Башун

Sanktpēterburga

Илья Калинин

Sanktpēterburga

1118 23:58 Печенюги

1118

Лиза Макарова

Sanktpēterburga

Евгений Иванов

Sanktpēterburga

1119 23:59 Так или иначе

1119

Марина Хохрякава

Sanktpēterburga

1120 00:00 ЩИ

1120

1121 00:00 Время есть-давайте срежем!

1121

Oleg Loshmanov

Maskava

1122 00:01 Огнедышащий Дракон

1122

Мария Михайлик

Sanktpēterburga

Вячеслав Сарнавин

Sanktpēterburga

Вячеслав Смокович

Sanktpēterburga

1123 00:01 Da red wunz go fasta

1123

1124 00:02 Доктор Дапертутто

1124

1126 00:03 MasterChef

1126

Настя Гудулина

Sanktpēterburga

Александр Павлов

Sanktpēterburga

1127 00:03 Крабовые палочки с кунжутом

1127

Асетровая Рыбка

Sanktpēterburga

Владимир Юхнев

Sanktpēterburga

Мария Юхнева

Sanktpēterburga

1128 00:04 Юкатан-микс

1128

Аглая Иванова

Sanktpēterburga

1130 00:05 Lorem ipsum

1130

1131 00:05 Пыщ пыщ

1131

Ксения Трофимова

Sanktpēterburga

1132 00:06 уЛитки+RuMoHoR
Галина Р

Sanktpēterburga

Кирилл Крягин

Sanktpēterburga

1133 00:06 Триумф Барашков

1133

Константин Корепанов

Sanktpēterburga

1134 00:07 Пеппаркака и москвичи

1134

Станислав Богатырев

Sanktpēterburga

Антон Косякин

Sanktpēterburga

1135 00:07 Диванные спортсмены

1135

Сергей Жигулин

Sanktpēterburga

Сергей Алимов

Sanktpēterburga

Мария Юркина

Sanktpēterburga

Артем Янко

Sanktpēterburga

1136 00:08 Чебуреки

1136

Роман Бежелев

Sanktpēterburga

Наталья Никитина

Sanktpēterburga

Роман Осипченков

Sanktpēterburga

1137 00:08 ИЛИТА

1137

Кристина Хобня

Sanktpēterburga

Татьяна Крылова

Sanktpēterburga

Наталья Свинаренко

Citas Dienvidu federālā apgabala pilsētas

1138 00:09 Дети Камбоджи

1138

Олег Красавин

Sanktpēterburga

Наталья Кызина

Sanktpēterburga

Константин Николаев

Sanktpēterburga

1139 00:09 Кли-кли

1139

Екатерина Ткаченко

Sanktpēterburga

Валерий Федоров

Sanktpēterburga

1140 00:10 арксИ

1140

Сергей Барабанов

Sanktpēterburga

Дмитрий Поляков

Sanktpēterburga

Кирилл Сибилев

Sanktpēterburga

1141 00:10 Коммунальная пивоварня

1141

1142 00:11 Нереиды

1142

Анна Соколова

Sanktpēterburga

Мария Пестерева

Sanktpēterburga

Ольга Сапожникова

Sanktpēterburga

1143 00:11 Ночные грабители холодильника

1143

Глеб Кованов

Sanktpēterburga

1144 00:12 За Эребор!

1144

Анна Бобрикова

Ļeņingradas apgabals

Дарья Шарапова

Citas Urālu federālā apgabala pilsētas

1145 00:12 Induki

1145

Ольга Дукштау

Sanktpēterburga

Филипп Дукштау

Sanktpēterburga

Александр Толстой

Sanktpēterburga

1146 00:13 19+

1146

Екатерина Илларионова

Maskava

1147 00:13 КРИСТАЛЛ

1147

Виктория Быстрова

Sanktpēterburga

Олеся Фомичева

Sanktpēterburga

1148 00:14 Черепаха Ахиллеса

1148

Олька Winter

Sanktpēterburga

Артурс Миетулис

Sanktpēterburga

1149 00:14 Молекула 4

1149

Павел Лепехин

Sanktpēterburga

Катя Лепехина

Sanktpēterburga

Алексей Собченко

Sanktpēterburga

Настя Шишова

Sanktpēterburga

1150 00:15 Двое в поле

1150

Евгений Питрук

Sanktpēterburga

1151 00:15 Загоны

1151

Inna Kim

Sanktpēterburga

1152 00:16 Толстопузики

1152

Алевтина Никифорова

Sanktpēterburga

1153 00:16 Кот Григорий

1153

Максим Котов

1154 00:17 Победосносные Лошарики

1154

Алёна Захарова

Sanktpēterburga

Стефания Иваницкая

Sanktpēterburga

Александра Михайлова

Sanktpēterburga

Наталья Недоводина

Sanktpēterburga

1155 00:17 Обыкновенное быдло

1155

1156 00:18 Северные олени

1156

Илья Семенов

Sanktpēterburga

Екатерина Кошелева

Sanktpēterburga

Алексей Крюков

Sanktpēterburga

Владимир Рязанов

Sanktpēterburga

1157 00:18 Snake II

1157

Екатерина Куданова

Sanktpēterburga

1158 00:19 Шпунтики

1158

Анастасия Самусева

Ļeņingradas apgabals

Мария Мащенко

Ļeņingradas apgabals

1159 00:19 Нам по пути)

1159

Ольга Смирнова

Sanktpēterburga

Светлана Леонтьева

Sanktpēterburga

1160 00:20 Апельсинчики

1160

Ирина Федорова

Sanktpēterburga

Юлия Федорова

Sanktpēterburga

1161 00:20 Тротинет или ромобил?

1161

Dmitry Antipov

Sanktpēterburga

Александра Линцбах

Sanktpēterburga

1162 00:21 вАлшебники

1162

1163 00:21 Потом придумаем

1163

Александр Смирнов

Sanktpēterburga

1164 00:22 Паровоз и Лило

1164

Артур Дубро

Sanktpēterburga

Мария Дубовцева

Sanktpēterburga

1165 00:22 Art&Science