Mājas  >  Notikumi  >  Jauniešu dienas 2013  >  Dalībnieki en     ru   ua

Jauniešu dienas 2013

Dalībnieki

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Mashenka Kirillova
Sanktpēterburga   1109 «Angry cats» 13:05
Алексей Аксёнов
Sanktpēterburga   112 «Гуапчег» 12:17
Марина Андросова
Maskava   111 «Ёжики в тумане» 12:16
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   108 «Трям» 12:10
Максим Гаврилов
Sanktpēterburga   162 «Портал» 13:11
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   162 «Портал» 13:11
Марина Гусакова
Sanktpēterburga   122 «Унесенная ветром» 12:44
Татьяна Денисова
Sanktpēterburga   143 «птица-говорун» 15:26
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   108 «Трям» 12:10
Александра Киланова
Sanktpēterburga   1107 «Саши» 13:55
Александр Козловский
Sanktpēterburga   112 «Гуапчег» 12:17
Светлана Королева
Sanktpēterburga   141 «Селедка на свободе» 15:13
Илья Курносенков
Sanktpēterburga   123 «Иероглиф» 12:45
Лилия Курносенкова
Sanktpēterburga   123 «Иероглиф» 12:45
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   101 «Ползём, любуемся пейзажем» 12:00
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   117 «Corso & Co» 12:15
Юлия Останина
Sanktpēterburga   114 «Аппарат Гольджи» 11:58
Павел Пашечко
Sanktpēterburga   1106 «Нимлот» 15:29
Анастасия Плюто
Sanktpēterburga   113 «Снусмумрики» 16:30
Елена Разенкова
Sanktpēterburga   110 «Прокрастинация» 12:48
Алеся Резник
Sanktpēterburga   120 «Этих не записывайте, постарайтесь запомнить» 12:24
Екатерина Тимшина
Sanktpēterburga   142 «Зубастики» 15:20
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   101 «Ползём, любуемся пейзажем» 12:00
Мария Федорова
Sanktpēterburga   1105 «Пешком по шпалам» 13:45
Станислав Ханжин-Цветков
Sanktpēterburga   100 «Хрень-с-горы» 14:28
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   109 «Неугомонные проходимцы» 12:17
Шейла Шейх
Sanktpēterburga   140 «faisne» 14:51
Ирина Ямщикова
Sanktpēterburga   161 «Птички-птички» 13:01
Антон Гаврилов
Sanktpēterburga   162 «Портал» 13:11
Анна Гуськова
Sanktpēterburga   110 «Прокрастинация» 12:48
Лариса Долгова
Sanktpēterburga   107 «Inside» 11:59
Ирина Егорова
Sanktpēterburga   112 «Гуапчег» 12:17
Александра Зотова
Sanktpēterburga   117 «Corso & Co» 12:15
Марина Иванова
Sanktpēterburga   121 «Люля-кебаб» 12:40
Константин Карцев
Maskava   111 «Ёжики в тумане» 12:16
Алина Колиниченко
Sanktpēterburga   142 «Зубастики» 15:20
Анна Кузина
Sanktpēterburga   115 «Коза Пуховая» 12:29
Петр Митричев
Maskava   103 «Ежики Хрюшечки» 12:06
Никита Михайлов
Sanktpēterburga   153 «АБВГДЁЖ» 16:55
Павел Николаев
Sanktpēterburga   116 «Вольные стрелки» 12:01
Елена Петрова
Sanktpēterburga   141 «Селедка на свободе» 15:13
Анна Смагина
Sanktpēterburga   127 «Бешеные белки» 13:17
Татиана Смирнова
Citas Dienvidu federālā apgabala pilsētas   105 «Попытка №2» 12:11
Антон Соколов
Sanktpēterburga   125 «Ми» 12:59
Андрей Станкевич
Sanktpēterburga   103 «Ежики Хрюшечки» 12:06
Пандора Ханжина-Цветкова
Sanktpēterburga   100 «Хрень-с-горы» 14:28
Алёна Хачатурян
Sanktpēterburga   1106 «Нимлот» 15:29
Анатолий Чех
Sanktpēterburga   137 «чеширский тигр» 14:28
Василий Шамко
Sanktpēterburga   162 «Портал» 13:11
Марк Ярмолинский
Sanktpēterburga   126 «Марсений» 13:14
Виктория Абдразакова
Sanktpēterburga   114 «Аппарат Гольджи» 11:58
Мария Байда
Sanktpēterburga   130 «Гелька и компания» 12:32
Ангелина Батова
Sanktpēterburga   130 «Гелька и компания» 12:32
Андрей Докин
Sanktpēterburga   113 «Снусмумрики» 16:30
Александр Евсюков
Sanktpēterburga   1107 «Саши» 13:55
Александр Ермолин
Sanktpēterburga   150 «Саша и Лена» 16:04
Лидия Калядина
Sanktpēterburga   130 «Гелька и компания» 12:32
Алексей Кириллов
Sanktpēterburga   1109 «Angry cats» 13:05
Арина Красильникова
Sanktpēterburga   114 «Аппарат Гольджи» 11:58
Лена Кузина
Sanktpēterburga   115 «Коза Пуховая» 12:29
Александр Либер
Sanktpēterburga   1107 «Саши» 13:55
Анна Максимова
Sanktpēterburga   121 «Люля-кебаб» 12:40
Дмитрий Маматказин
Sanktpēterburga   101 «Ползём, любуемся пейзажем» 12:00
Маргарита Маматказина
Sanktpēterburga   101 «Ползём, любуемся пейзажем» 12:00
Михаил Михайлов
Sanktpēterburga   117 «Corso & Co» 12:15
Елена Мосягина
Sanktpēterburga   150 «Саша и Лена» 16:04
Святослав Пак
Sanktpēterburga   120 «Этих не записывайте, постарайтесь запомнить» 12:24
Федор Петров
Sanktpēterburga   141 «Селедка на свободе» 15:13
Полина Плешак
Sanktpēterburga   125 «Ми» 12:59
Андрей Попов
Sanktpēterburga   127 «Бешеные белки» 13:17
Александр Рябов
Sanktpēterburga   153 «АБВГДЁЖ» 16:55
Евгения Синичкина
Sanktpēterburga   1106 «Нимлот» 15:29
Олег Степанов
Sanktpēterburga   107 «Inside» 11:59
Лиля Терещенкова
Sanktpēterburga   105 «Попытка №2» 12:11
Александра Чернышёва
Sanktpēterburga   121 «Люля-кебаб» 12:40
Анна Чернышёва
Sanktpēterburga   121 «Люля-кебаб» 12:40
Максим Чухнюк
Sanktpēterburga   109 «Неугомонные проходимцы» 12:17
Мария Шубина
Sanktpēterburga   114 «Аппарат Гольджи» 11:58
Юнна Юнна
Sanktpēterburga   142 «Зубастики» 15:20
Арсений Ярмолинский
Sanktpēterburga   126 «Марсений» 13:14
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 14:28 Хрень-с-горы
101 12:00 Ползём, любуемся пейзажем
Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Дмитрий Маматказин

Sanktpēterburga

Маргарита Маматказина

Sanktpēterburga

103 12:06 Ежики Хрюшечки
105 12:11 Попытка №2
Татиана Смирнова

Citas Dienvidu federālā apgabala pilsētas

Лиля Терещенкова

Sanktpēterburga

107 11:59 Inside
Лариса Долгова

Sanktpēterburga

Олег Степанов

Sanktpēterburga

108 12:10 Трям
109 12:17 Неугомонные проходимцы
Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Максим Чухнюк

Sanktpēterburga

110 12:48 Прокрастинация
Анна Гуськова

Sanktpēterburga

111 12:16 Ёжики в тумане
112 12:17 Гуапчег
113 16:30 Снусмумрики
Андрей Докин

Sanktpēterburga

114 11:58 Аппарат Гольджи
Юлия Останина

Sanktpēterburga

Виктория Абдразакова

Sanktpēterburga

Арина Красильникова

Sanktpēterburga

Мария Шубина

Sanktpēterburga

115 12:29 Коза Пуховая
Анна Кузина

Sanktpēterburga

Лена Кузина

Sanktpēterburga

116 12:01 Вольные стрелки
Павел Николаев

Sanktpēterburga

117 12:15 Corso & Co
Андрей Минкин

Sanktpēterburga

Михаил Михайлов

Sanktpēterburga

118 12:18 No name
119 12:19 No name
120 12:24 Этих не записывайте, постарайтесь запомнить
Алеся Резник

Sanktpēterburga

Святослав Пак

Sanktpēterburga

121 12:40 Люля-кебаб
Марина Иванова

Sanktpēterburga

Анна Максимова

Sanktpēterburga

Александра Чернышёва

Sanktpēterburga

Анна Чернышёва

Sanktpēterburga

122 12:44 Унесенная ветром
123 12:45 Иероглиф
124 12:50 No name
125 12:59 Ми
Антон Соколов

Sanktpēterburga

Полина Плешак

Sanktpēterburga

126 13:14 Марсений
Арсений Ярмолинский

Sanktpēterburga

127 13:17 Бешеные белки
Анна Смагина

Sanktpēterburga

Андрей Попов

Sanktpēterburga

128 13:20 No name
129 13:25 Together Forever
130 12:32 Гелька и компания
Мария Байда

Sanktpēterburga

Ангелина Батова

Sanktpēterburga

Лидия Калядина

Sanktpēterburga

131 13:58 No name
132 14:05 No name
133 14:10 No name
134 14:12 No name
135 14:18 ИГИТ
136 14:25 No name
137 14:28 чеширский тигр
Анатолий Чех

Sanktpēterburga

138 14:35 No name
139 14:40 No name
140 14:51 faisne
Шейла Шейх

Sanktpēterburga

141 15:13 Селедка на свободе
Елена Петрова

Sanktpēterburga

Федор Петров

Sanktpēterburga

142 15:20 Зубастики
Юнна Юнна

Sanktpēterburga

143 15:26 птица-говорун
144 15:30 No name
145 15:41 No name
146 15:45 No name
147 15:46 Geologist
148 15:55 No name
149 16:01 No name
150 16:04 Саша и Лена
Александр Ермолин

Sanktpēterburga

Елена Мосягина

Sanktpēterburga

151 16:10 No name
152 16:32 Сестрорецк-вш
153 16:55 АБВГДЁЖ
Александр Рябов

Sanktpēterburga

161 13:01 Птички-птички
Ирина Ямщикова

Sanktpēterburga

162 13:11 Портал
Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Антон Гаврилов

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

1105 13:45 Пешком по шпалам
Мария Федорова

Sanktpēterburga

1106 15:29 Нимлот
Павел Пашечко

Sanktpēterburga

Евгения Синичкина

Sanktpēterburga

1107 13:55 Саши
Александр Евсюков

Sanktpēterburga

Александр Либер

Sanktpēterburga

1109 13:05 Angry cats
Mashenka Kirillova

Sanktpēterburga

Алексей Кириллов

Sanktpēterburga