Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Tatiana Astaikina
Sanktpēterburga   1231 «Молодцы!» 12:51
Nadya Busko
Maskava   1256 «Веломаркус» 13:16
Yanina Cheremisina
Minska   1220 «Константа» 12:40
Rifat Fazlyev
Sanktpēterburga   178 «Синяки в коленках» 10:18
Dmitry Fomin
Sanktpēterburga   1134 «Эквилибриум» 11:14
Фердинанд glotkot.ru
Sanktpēterburga   1268 «За Кирикова!» 13:28
Dmitry Jemerov
Tālo ārzemju pilsētas   1178 «yole&eugeny» 11:58
Denis Khokhryakov
Sanktpēterburga   1228 «Не сидится дома» 12:48
Katerina Khrabrykh
Sanktpēterburga   156 «Имени Брэда Питта» 09:56
Mary Korzhemanova
Sanktpēterburga   143 «Пятый этаж» 09:43
Irina Krylova
Sanktpēterburga   1134 «Эквилибриум» 11:14
Aleksey Kulikov
Sanktpēterburga   1214 «Rapid Random Response Unit» 12:34
Sun Logrus
Sanktpēterburga   110 «Жопа моя бурундучья» 09:10
Polina Pavlova
Sanktpēterburga   1263 «Эузухус» 13:23
Tais Rozhkova
Maskava   122 «RR» 09:22
Denis Semenov
Sanktpēterburga   1170 «Посторонним В» 11:50
Victor Valdman
Sanktpēterburga   1175 «Балтийская нерпа» 11:55
Alexey Yuryevich
Sanktpēterburga   1186 «P+R Бульон» 12:06
Viktor Zenin
Minska   119 «Радзівілы маюць рацыю» 09:19
Риваль Абдрахманов
Sanktpēterburga   1119 «Так надо» 10:59
Антон Аксёнов
Sanktpēterburga   153 «Неофиты» 09:53
Лайтарук Алла
Maskava   151 «Love» 09:51
Михаил Амурский
Maskava   1114 «Зевгма» 10:54
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   104 «Суд на воздушной ватрушке» 09:04
Наталья Андреева
Sanktpēterburga   1185 «Команда М» 12:05
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   100 «Трям» 09:00
Виктория Антонова
Sanktpēterburga   178 «Синяки в коленках» 10:18
Ася Аркадьева
Sanktpēterburga   1192 «Зубробизоны» 12:12
Николай Артамонов
Sanktpēterburga   193 «Бухарские олени» 10:33
Андрей Архипов
Sanktpēterburga   172 «Д'Амба» 10:12
Алена Ахметшина
Sanktpēterburga   1269 «Имбирный сбитень» 13:29
Анастасия Бабенко
Sanktpēterburga   1227 «Сигизмунд Черепахович Баргерштейн» 12:47
Александр Баранов
Sanktpēterburga   1101 «Йошта» 10:41
Валентина Баранова
Maskavas apgabals   102 «Просто так!» 09:02
Юлия Басова
Sanktpēterburga   165 «Свадьба Про» 10:05
Эльвира Батдалова
Sanktpēterburga   1105 «Modern Walking» 10:45
Юрий Безруков
Sanktpēterburga   108 «Улица Красных Зорь» 09:08
Евгения Беленкова
Sanktpēterburga   1265 «Весна» 13:25
Любовь Белова
Sanktpēterburga   160 «Танки грязи не боятся» 10:00
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   1104 «Белый Ус» 10:44
Елизавета Белугина
Sanktpēterburga   1199 «Руки Crew» 12:19
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   1136 «Конструктивисты учат модерн» 11:16
Анна Бехтева
Sanktpēterburga   127 «Фифа, Цаца и Фря» 09:27
Роман Бирюков
Samara   1107 «Дети подземелья» 10:47
Дмитрий Богатырев
Puškina   1263 «Эузухус» 13:23
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   140 «Ы-Бо» 09:40
Анастасия Бодрова
Sanktpēterburga   1134 «Эквилибриум» 11:14
Юрий Бондарев
Sanktpēterburga   197 «Удачный день» 10:37
Ирина Боревич
Sanktpēterburga   1209 «О-Сциллограф Фарфуркиса» 12:29
Паша Борисов
Orla   1117 «Борода Трусова» 10:57
Юра Бронников
Maskava   1203 «броуновское движение» 12:23
Вера Брюханова
Sanktpēterburga   1270 «ВейерштрассЕ» 13:30
Михаил Будашкин
Maskava   1235 «Малопетошные» 12:55
Анна Будашкина
Sanktpēterburga   1249 «Барабудис» 13:09
Ольга Бурцева
Maskava   194 «Без ансамбля» 10:34
Константин Бусыгин
Sanktpēterburga   118 «Не естественный отбор» 09:18
Ольга Бусыгина
Sanktpēterburga   118 «Не естественный отбор» 09:18
Елена Бухтуева
Sanktpēterburga   1142 «Маша и Медведь» 11:22
Мария Буянова
Maskava   145 «Куницы» 09:45
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   163 «Ежики в тумане» 10:03
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   169 «Мешки с костями» 10:09
Анатолий Вершинин
Sanktpēterburga   165 «Свадьба Про» 10:05
Екатерина Винокурова
Sanktpēterburga   1240 «Kullagar» 13:00
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   150 «Топонимическая комиссия» 09:50
Алёна Власова
Sanktpēterburga   1126 «Я слышу липовый мотив» 11:06
Сергей Волков
Sanktpēterburga   145 «Куницы» 09:45
Дарья Вундер
Sanktpēterburga   1246 «2l28506» 13:06
Антон Выдрин
Sanktpēterburga   1250 «Zombie Runners» 13:10
Максим Гаврилов
Sanktpēterburga   186 «Уф-Уф-Уф» 10:26
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   134 «Портал» 09:34
Дина Галкина
Sanktpēterburga   1136 «Конструктивисты учат модерн» 11:16
Елена Говоренкова
Sanktpēterburga   1172 «Ласточки» 11:52
Александр Головлев
Sanktpēterburga   1262 «Отдыхающие» 13:22
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   105 «Leone di San Marco» 09:05
Мария Горелик
Sanktpēterburga   1168 «Засада» 11:48
Александра Григорьева
Sanktpēterburga   159 «Морские котики» 09:59
Инна Грикурова
Sanktpēterburga   141 «Сан-Симон» 09:41
Денис Гришин
Sanktpēterburga   120 «Йо-хо-хо и бутылка Клейна» 09:20
Жанна Гуменюк
Maskava   1201 «Там-дам» 12:21
Михаил Гурфинг
Sanktpēterburga   1277 «Вспоминашки» 13:37
Екатерина Гусакова
Sanktpēterburga   1272 «Кимры» 13:32
Мария Давыдова
Sanktpēterburga   1101 «Йошта» 10:41
Наталия Демкович
Sanktpēterburga   1138 «Точный расчёт» 11:18
Александра Денисенко
Sanktpēterburga   1111 «Сириус» 10:51
Таша Денисова
Sanktpēterburga   1228 «Не сидится дома» 12:48
Ирина Дмитриева
Sanktpēterburga   106 «Кенгуру и панда» 09:06
Екатерина Добровольская
Sanktpēterburga   167 «las tortugas» 10:07
Александр Долгих
Sanktpēterburga   1207 «Куки» 12:27
Полина Долгих
Sanktpēterburga   1207 «Куки» 12:27
Татьяна Дудук
Sanktpēterburga   139 «Rosas pandan» 09:39
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   161 «Шипшандр» 10:01
Алена Егорова
Sanktpēterburga   1258 «Крылышки» 13:18
Юлия Емельянова
Maskava   1257 «Парадиз» 13:17
Николай Епифанов
Sanktpēterburga   172 «Д'Амба» 10:12
Ольга Епифанова
Sanktpēterburga   172 «Д'Амба» 10:12
Алексей Еремин
Sanktpēterburga   1228 «Не сидится дома» 12:48
Ольга Есенина
Sanktpēterburga   1114 «Зевгма» 10:54
Татьяна Жабинская
Sanktpēterburga   187 «Бяки-буки» 10:27
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   100 «Трям» 09:00
Миша Забелин
Sanktpēterburga   1139 «Креатив» 11:19
Юлия Закс
Jekaterinburga   1159 «Сложный вопрос» 11:39
Александр Заозерский
Sanktpēterburga   1274 «Martelo» 13:34
Снежана Захарова
Sanktpēterburga   1229 «НЗ-2016» 12:49
Андрей Золотых
Sanktpēterburga   1278 «GoldTeam» 13:38
Екатерина Золотых
Sanktpēterburga   1278 «GoldTeam» 13:38
Александр Зотов
Maskava   1130 «Междусобойчик ТК МГТУ» 11:10
Александра Зотова
Sanktpēterburga   123 «Corso & Co» 09:23
Максим Зубарев
Maskava   1273 «Бенедикт» 13:33
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   104 «Суд на воздушной ватрушке» 09:04
Вера Иванова
Sanktpēterburga   1124 «Проспект Просвещения» 11:04
Вадимъ Ивановъ
Sanktpēterburga   1147 «Культурная столица» 11:27
Дарья Игнатова
Maskava   152 «Мятный карась» 09:52
Елена Игнатова
Sanktpēterburga   1248 «Жиробасики» 13:08
Татьяна Ильинская
Sanktpēterburga   121 «Суслички» 09:21
Сергей Ильинский
Sanktpēterburga   121 «Суслички» 09:21
Екатерина Казакова
Sanktpēterburga   129 «К2» 09:29
Александра Кам Камкина
Maskavas apgabals   1205 «Камушки» 12:25
Анастасия Канева
Sanktpēterburga   1175 «Балтийская нерпа» 11:55
Владимир Капистка
Sanktpēterburga   1144 «Нет колоннам!» 11:24
Юлия Каплина
Sanktpēterburga   1151 «Трудовые резервы» 11:31
Ольга Капустина
Sanktpēterburga   1184 «Горынычи» 12:04
Татьяна Карманова
Sanktpēterburga   195 «Железные Пони» 10:35
Екатерина Карпова
Sanktpēterburga   1175 «Балтийская нерпа» 11:55
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   103 «Улетайки» 09:03
Василий Катеринич
Maskava   154 «Зависть» 09:54
Наталья Кемурджиан
Sanktpēterburga   1148 «Голубой вагон» 11:28
Александра Киланова
Sanktpēterburga   1105 «Modern Walking» 10:45
Мария Киреева
Sanktpēterburga   1269 «Имбирный сбитень» 13:29
Арсений Кириллов
Sanktpēterburga   1157 «Брутальный бинарный батон» 11:37
Владислав Ковалевский
Sanktpēterburga   1198 «Кот да Винчи» 12:18
Наталия Ковтуненко
Sanktpēterburga   1185 «Команда М» 12:05
Елена Козлова
Sanktpēterburga   161 «Шипшандр» 10:01
Людмила Козлова
Sanktpēterburga   1224 «детки-предки» 12:44
Мария Козлова
Sanktpēterburga   1156 «366 пеньков» 11:36
Николай Козырев
Sanktpēterburga   1267 «Флогистон» 13:27
Камилла Колосова
Sanktpēterburga   1113 «Реванш» 10:53
Михаил Кольцов
Sanktpēterburga   179 «МишАня» 10:19
Екатерина Коляскина
Maskava   109 «солнышки!» 09:09
Иван Комаров
Maskava   164 «Buz» 10:04
Юля Кондратьева
Sanktpēterburga   1117 «Борода Трусова» 10:57
Дарья Коновалова
Sanktpēterburga   192 «Smart and funny» 10:32
Александр Копотилов
Sanktpēterburga   1258 «Крылышки» 13:18
Евгения Коркина
Sanktpēterburga   1219 «Uno dos tres» 12:39
Валентина Кормакова
Maskava   1126 «Я слышу липовый мотив» 11:06
Евгения Корчак
Maskava   198 «мур-мур-мур!» 10:38
Елена Коршунова
Sanktpēterburga   195 «Железные Пони» 10:35
Ольга Котлярская
Sanktpēterburga   1198 «Кот да Винчи» 12:18
Александр Котов
Sanktpēterburga   135 «Эллепузики» 09:35
Ирина Кравченко
Sanktpēterburga   1144 «Нет колоннам!» 11:24
Никита Краснов
Sanktpēterburga   1117 «Борода Трусова» 10:57
Максим Крицкий
Maskava   1256 «Веломаркус» 13:16
Елена Кудрявцева
Sanktpēterburga   1120 «Игуана» 11:00
Оксана Кудрявцева
Sanktpēterburga   138 «Дважды два» 09:38
Иван Кузнецов
Sanktpēterburga   1258 «Крылышки» 13:18
Сергей Кузнецов
Sanktpēterburga   123 «Corso & Co» 09:23
Екатерина Кузнецова
Maskava   151 «Love» 09:51
Наталья Кузнецова
Ļeņingradas apgabals   1121 «Редкие фамилии» 11:01
Татьяна Кузнецова
Sanktpēterburga   1216 «Предапокалиптические ежики» 12:36
Инна Курдюмова
Sanktpēterburga   116 «Северное сияние» 09:16
Елизавета Кушнир
Sanktpēterburga   1181 «Рококо» 12:01
Марина Кшевецкая
Sanktpēterburga   1270 «ВейерштрассЕ» 13:30
Ольга Лаврухина
Maskava   190 «Юнги» 10:30
Елена Ламберт
Sanktpēterburga   1188 «ЧЕРЕПАШКИ, GO!» 12:08
Игорь Лапшов
Maskava   1170 «Посторонним В» 11:50
Валентина Лебедева
Pēterhofa   1115 «Альма-матер» 10:55
Елена Лобова
Sanktpēterburga   1188 «ЧЕРЕПАШКИ, GO!» 12:08
Вадим Лотарев
Sanktpēterburga   1202 «Снежинки» 12:22
Ольга Луконя
Maskava   131 «Клей БФ» 09:31
Евгения Лурье
Sanktpēterburga   1238 «Мандаринов до жопы и 3 литра молока» 12:58
Екатерина Луценко
Sanktpēterburga   1153 «Два билета до Эдвенчер» 11:33
Валентин Малинин
Sanktpēterburga   1215 «К.Б.У.» 12:35
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   101 «Бурундуй» 09:01
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   150 «Топонимическая комиссия» 09:50
Дмитрий Маркевич
Sanktpēterburga   191 «Трава в горшке» 10:31
Юлия Маругина
Sanktpēterburga   159 «Морские котики» 09:59
Игорь Мелентьев
Maskava   1161 «Искатели Приключений» 11:41
Ирина Миллер
Sanktpēterburga   1115 «Альма-матер» 10:55
Екатерина Милюкова
Maskava   1180 «Ездовые кошаки» 12:00
Ксения Миненкова
Sanktpēterburga   1137 «Деффчонки» 11:17
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   123 «Corso & Co» 09:23
Наталья Михайлова
Sanktpēterburga   1171 «Море» 11:51
Илья Мищенко
Sanktpēterburga   1240 «Kullagar» 13:00
Евгения Муленкова
Maskava   1174 «Модернисты» 11:54
Ольга Небелицкая
Sanktpēterburga   1129 «Институт благородных девиц» 11:09
Анна Неворотина
Sanktpēterburga   146 «АмаТуры» 09:46
Ольга Николаева
Maskava   122 «RR» 09:22
Ольга Николаева
Ļeņingradas apgabals   1170 «Посторонним В» 11:50
Александр Никоноров
Sanktpēterburga   192 «Smart and funny» 10:32
Анна Никонорова
Sanktpēterburga   192 «Smart and funny» 10:32
Елена Новикова
Sanktpēterburga   168 «Оптимисты» 10:08
Ольга Одинцова
Sanktpēterburga   1166 «Косинусоида» 11:46
Семён Орешко
Sanktpēterburga   1252 «Шар» 13:12
Анна Павлова
Sanktpēterburga   1173 «Прекрасная Зелёная» 11:53
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   126 «El Clásico» 09:26
Екатерина Паршина
Sanktpēterburga   188 «Печеньки» 10:28
Надежда Пенкрат
Sanktpēterburga   181 «Тегусигальпа» 10:21
Кирилл Петренко
Sanktpēterburga   1164 «Мыкола» 11:44
Василиса Петрова
Sanktpēterburga   137 «Эльки» 09:37
Наталья Петрова
Maskava   1256 «Веломаркус» 13:16
Светлана Петрова
Sanktpēterburga   1156 «366 пеньков» 11:36
Дмитрий Пикула
Sanktpēterburga   188 «Печеньки» 10:28
Алина Пиляева
Sanktpēterburga   176 «Красавицы без чудовища» 10:16
Алена Платонова
Sanktpēterburga   1276 «Балаган» 13:36
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   196 «Маруся и Co» 10:36
Инна Погорелова
Sanktpēterburga   1119 «Так надо» 10:59
Ольга Полищук
Sanktpēterburga   1264 «Декабристки» 13:24
Владимир Попов
Sanktpēterburga   1188 «ЧЕРЕПАШКИ, GO!» 12:08
Дарина Попова
Sanktpēterburga   1175 «Балтийская нерпа» 11:55
Мария Порцель
Sanktpēterburga   115 «В поисках котиков» 09:15
Николай Порцель
Sanktpēterburga   115 «В поисках котиков» 09:15
Александр Постняков
Sanktpēterburga   142 «0_O» 09:42
Мария Постнякова
Sanktpēterburga   142 «0_O» 09:42
Анастасия Потягалова
Maskava   109 «солнышки!» 09:09
Евгения Прилуцкая
Sanktpēterburga   127 «Фифа, Цаца и Фря» 09:27
Максим Прокошин
Sanktpēterburga   193 «Бухарские олени» 10:33
Ольга Пташинская
Sanktpēterburga   1190 «Зоопарк» 12:10
Максим Пухов
Sanktpēterburga   166 «ЧеПуха» 10:06
Галина Р
Sanktpēterburga   1176 «Wéngertsschleek» 11:56
Ира Райцева
Sanktpēterburga   1226 «Мудрый пень» 12:46
Дарья Родионова
Sanktpēterburga   1110 «Сюзор и Ко» 10:50
Ната Рощупкина
Sanktpēterburga   1109 «Шопоголики» 10:49
Сергей Русских
Sanktpēterburga   1218 «ФУКС» 12:38
Евгения Рутковская
Sanktpēterburga   1189 «Орден Лисы-Колбасы» 12:09
Наталья Рыбалко
Sanktpēterburga   1102 «Оказия» 10:42
Сергей Рымарев
Puškina   1251 «Городской наблюдатель» 13:11
Рита Саблина
Maskava   1157 «Брутальный бинарный батон» 11:37
Екатерина Сайфулина
Maskava   107 «Операция Ы» 09:07
Анастасия Самородова
Sanktpēterburga   1275 «Пятый Бугол» 13:35
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   130 «Rabid Ferrets» 09:30
Андрей Сапронов
Sanktpēterburga   1133 «Галлы» 11:13
Евгений Сафошкин
Sanktpēterburga   1144 «Нет колоннам!» 11:24
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   100 «Трям» 09:00
Олеся Семенова
Sanktpēterburga   1230 «Новая жизнь!» 12:50
Ольга Сергеева
Sanktpēterburga   1177 «Малыш и Ко» 11:57
Юлия Слипец
Sanktpēterburga   144 «Хорошее название» 09:44
Георгий Смирнов
Sanktpēterburga   1145 «Закат» 11:25
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   1162 «Ёжики в морковке» 11:42
Ирина Соколова
Ļeņingradas apgabals   184 «ЁКЛМН» 10:24
Дмитрий Солнышкин
Sanktpēterburga   141 «Сан-Симон» 09:41
Никита Соловьёв
Ļeņingradas apgabals   1232 «Death Punch» 12:52
Ольга Соловьева
Sanktpēterburga   1186 «P+R Бульон» 12:06
Юрий Солодкин
Sanktpēterburga   1124 «Проспект Просвещения» 11:04
Юлия Сорокина
Sanktpēterburga   1200 «Муж и жена» 12:20
Елена Спасская
Sanktpēterburga   1128 «Турбо» 11:08
Мария Спирина
Sanktpēterburga   161 «Шипшандр» 10:01
Юля Степанова
Sanktpēterburga   158 «Люблю хоккей» 09:58
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   1244 «3D» 13:04
Андрей СУББОТИН
Sanktpēterburga   199 «ЯПОНА МАТЬ!» 10:39
Виктория Сумачёва
Sanktpēterburga   1189 «Орден Лисы-Колбасы» 12:09
Юрий Суркис
Sanktpēterburga   127 «Фифа, Цаца и Фря» 09:27
Валерий Таран
Sanktpēterburga   1217 «Адмиралтейский прайд» 12:37
Татьяна Терехова
Maskava   1213 «Булка и Ко» 12:33
Алина Титова
Sanktpēterburga   168 «Оптимисты» 10:08
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   174 «Божьи Одуванчики» 10:14
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   173 «ТИХО-ходы» 10:13
Алексей Трофимов
Ļeņingradas apgabals   1117 «Борода Трусова» 10:57
Мария Трусова
Sanktpēterburga   106 «Кенгуру и панда» 09:06
Вера Тулькина
Sanktpēterburga   199 «ЯПОНА МАТЬ!» 10:39
Анна Уразова
Maskava   1130 «Междусобойчик ТК МГТУ» 11:10
Мария Урусова
Sanktpēterburga   176 «Красавицы без чудовища» 10:16
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   113 «Ползём, любуемся пейзажем» 09:13
НАТАЛЬЯ ФЕРТОВА
Sanktpēterburga   199 «ЯПОНА МАТЬ!» 10:39
Елена Филиппова
Maskava   1126 «Я слышу липовый мотив» 11:06
Катя Фирсова
Maskava   165 «Свадьба Про» 10:05
Наталия Фомичева
Sanktpēterburga   103 «Улетайки» 09:03
Олег Фролов
Maskava   131 «Клей БФ» 09:31
Федор Фролов
Maskava   151 «Love» 09:51
Елена Харюкова
Sanktpēterburga   1182 «Малютки» 12:02
Любовь Хмельнова
Sanktpēterburga   187 «Бяки-буки» 10:27
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   174 «Божьи Одуванчики» 10:14
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   1216 «Предапокалиптические ежики» 12:36
Алина Чебочакова
Sanktpēterburga   1227 «Сигизмунд Черепахович Баргерштейн» 12:47
Евгений Чернов
Sanktpēterburga   128 «Си Ху Лун Цзин» 09:28
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   162 «Валенки» 10:02
Вероника Шедько
Sanktpēterburga   1197 «Без фанатизма» 12:17
Алексей Шиляев
Sanktpēterburga   1183 «Помеха справа» 12:03
Александра Ширшова
Sanktpēterburga   1222 «Главное хвост!» 12:42
Александр Шпер
Maskava   160 «Танки грязи не боятся» 10:00
Наталья Шпер
Maskava   160 «Танки грязи не боятся» 10:00
Евгений Шпикерман
Sanktpēterburga   1204 «Каменный венец» 12:24
Татьяна Шурпяк
Sanktpēterburga   1258 «Крылышки» 13:18
Александра Щапова
Sanktpēterburga   1147 «Культурная столица» 11:27
Александр Юдин
Sanktpēterburga   155 «Yellow Sailor» 09:55
Нина Юркина
Sanktpēterburga   1189 «Орден Лисы-Колбасы» 12:09
Софья Юсенко
Sanktpēterburga   1185 «Команда М» 12:05
Александр Ягунов
  1193 «Шведский стол» 12:13
Петр Якубсон
Samara   1107 «Дети подземелья» 10:47
Ирина Ямщикова
Sanktpēterburga   1106 «Птички-птички» 10:46
Svetlana Ozerova
Sanktpēterburga   1158 «География Лобачевского» 11:38
Oxana Yurkova
Sanktpēterburga   1147 «Культурная столица» 11:27
Наталия Агафонова
Sanktpēterburga   1244 «3D» 13:04
Кирилл Анаевский
Sanktpēterburga   1152 «Конрд» 11:32
Александр Аникеичев
Sanktpēterburga   1131 «Морской бриз» 11:11
Луиза Базаева
Sanktpēterburga   188 «Печеньки» 10:28
Наталья Бантимирова
Sanktpēterburga   1196 «Пар мне в лицо» 12:16
Ольга Баришевская
Sanktpēterburga   1269 «Имбирный сбитень» 13:29
Елена Баштова
Maskava   1112 «Привидения еще раз» 10:52
Сергей Белоусов
Sanktpēterburga   1104 «Белый Ус» 10:44
Екатерина Беляева
Sanktpēterburga   1243 «Профессор ёж» 13:03
Александр Бутков
Sanktpēterburga   1254 «E-Note-Falck» 13:14
Андрей Вечерский
Sanktpēterburga   1250 «Zombie Runners» 13:10
Яна Войтанова
Sanktpēterburga   1242 «Speedy гонщики» 13:02
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   170 «пьюшки» 10:10
Михаил Герасимов
Sanktpēterburga   1194 «ЛУЧ» 12:14
Эльвира Гизатуллина
Sanktpēterburga   193 «Бухарские олени» 10:33
Виктория Грибова
Sanktpēterburga   1127 «Слоны Петербурга» 11:07
Анастасия Гусева
Sanktpēterburga   1242 «Speedy гонщики» 13:02
Сергей Дорофеев
Maskavas apgabals   1140 «БезВелосипеда» 11:20
Юлия Дубовицкая
Sanktpēterburga   1208 «Дети понедельника» 12:28
Ирина Дубянская
Sanktpēterburga   171 «Бабуины» 10:11
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   1259 «Антарес» 13:19
Ольга Егорова
Sanktpēterburga   1247 «Я и моя тень» 13:07
Елена Елисеева
Sanktpēterburga   1194 «ЛУЧ» 12:14
Екатерина Жданникова
Maskava   1103 «ЖВП» 10:43
Елена Жукова
Maskava   154 «Зависть» 09:54
Юлия Завадская
Sanktpēterburga   1113 «Реванш» 10:53
Наталья Завёрткина
Sanktpēterburga   1150 «Шустряки» 11:30
Ольга Исакова
Sanktpēterburga   1249 «Барабудис» 13:09
Ольга Калинина
Sanktpēterburga   1132 «Имени третьего медвежонка» 11:12
Наталья Капистка
Sanktpēterburga   1144 «Нет колоннам!» 11:24
Виктор Кисточкин
Maskava   148 «Пальто на голое тело, туфли на босу ногу» 09:48
Инна Ковалевская
Sanktpēterburga   1191 «Доба дута!» 12:11
Людмила Козлова
Sanktpēterburga   161 «Шипшандр» 10:01
Юрий Колесников
Sanktpēterburga   1126 «Я слышу липовый мотив» 11:06
Зоя Константинова
Maskava   1163 «Мишки Гамми» 11:43
Полина Коробкова
Maskava   114 «Хыщники» 09:14
Екатерина Королева
Sanktpēterburga   1234 «Ханнила» 12:54
Надежда Корчагина
Sanktpēterburga   1228 «Не сидится дома» 12:48
Анна Кузьмичева
Sanktpēterburga   1254 «E-Note-Falck» 13:14
Надежда Куканкова
Sanktpēterburga   1261 «Flying high and low» 13:21
Елена Кустова
Sanktpēterburga   1255 «Из Таблетки без колес» 13:15
Дмитрий Лаврентьев
Sanktpēterburga   1233 «Lions» 12:53
Алла Лаврентьева
Sanktpēterburga   1233 «Lions» 12:53
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   136 «Зер гут» 09:36
Надежда Лисянская
Sanktpēterburga   1236 «muha» 12:56
Марьяна Лымаренко
Sanktpēterburga   1242 «Speedy гонщики» 13:02
Катерина Лысова
Sanktpēterburga   1118 «Геннадий Чемякин» 10:58
Ландышева Любовь
Sanktpēterburga   1160 «Билет на балет» 11:40
Олег Максимов
Sanktpēterburga   1237 «Колпинские пельмешки» 12:57
Екатерина Маматказина
Sanktpēterburga   101 «Бурундуй» 09:01
Марина Маньшина
Sanktpēterburga   111 «Мыха и ко.» 09:11
Анастасия Маслова
Sanktpēterburga   108 «Улица Красных Зорь» 09:08
Елена Минакова
Sanktpēterburga   1242 «Speedy гонщики» 13:02
Дмитрий Миненков
Sanktpēterburga   1137 «Деффчонки» 11:17
АННА МОЛОДОВА
Sanktpēterburga   1195 «32 фуэте» 12:15
Светлана Мордвинова
Maskava   1163 «Мишки Гамми» 11:43
Анна Москвина
Sanktpēterburga   1241 «Петербургские странники» 13:01
Василий Мусяков
Sanktpēterburga   184 «ЁКЛМН» 10:24
Вадим Неворотин
Sanktpēterburga   146 «АмаТуры» 09:46
Елена Нестерова
Sanktpēterburga   133 «Aukštadvaris» 09:33
Антон Нефрит
Maskava   1256 «Веломаркус» 13:16
Дмитрий Николаев
Sanktpēterburga   1266 «Идимон» 13:26
Ксения Никонова
Sanktpēterburga   180 «Следопыт» 10:20
Анна Носова
Sanktpēterburga   103 «Улетайки» 09:03
Елена Ноткина
Sanktpēterburga   1167 «ориентационная гиперколонка» 11:47
Артур Орешко
Sanktpēterburga   1252 «Шар» 13:12
Татьяна Орешко
Sanktpēterburga   1252 «Шар» 13:12
Андрей Осипов
Sanktpēterburga   133 «Aukštadvaris» 09:33
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   1190 «Зоопарк» 12:10
Надежда Подливаева
Sanktpēterburga   1244 «3D» 13:04
Елизавета Пономарева
Sanktpēterburga   1169 «Царица полей» 11:49
Михаил Попов
Sanktpēterburga   1215 «К.Б.У.» 12:35
Дмитрий Пухов
Sanktpēterburga   166 «ЧеПуха» 10:06
Наталия Пухова
Sanktpēterburga   166 «ЧеПуха» 10:06
Марина Пчелкина
Sanktpēterburga   1212 «Лема» 12:32
Николай Рослов
Sanktpēterburga   1223 «Летучая лисица» 12:43
Дарья Савельева
Sanktpēterburga   1206 «Savelichi» 12:26
София Садилина
Sanktpēterburga   1154 «Эврика» 11:34
Голубева Светлана
Sanktpēterburga   1155 «Индрики» 11:35
Алена Свирид
Sanktpēterburga   1207 «Куки» 12:27
Марина Сироткина
Sanktpēterburga   1153 «Два билета до Эдвенчер» 11:33
Ольга Смуглина
Sanktpēterburga   149 «Уголочек неба» 09:49
Андрей Снытин
Maskava   1260 «Уж полночь близится» 13:20
Владимир Соколов
Sanktpēterburga   1123 «Клетчатее чем зайцы» 11:03
Ольга Соколова
Sanktpēterburga   1245 «Омномном» 13:05
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   1146 «Snake II» 11:26
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   117 «Крошки Ру» 09:17
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   117 «Крошки Ру» 09:17
Мария Сыралёва
Sanktpēterburga   1108 «Мармышкина каша» 10:48
Ольга Сычева
Sanktpēterburga   1225 «Электро Вомбаты» 12:45
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   1122 «Мозг и мускул» 11:02
Дмитрий Тюфтяков
Sanktpēterburga   1135 «Новая папка» 11:15
Мария Ульяницкая
Sanktpēterburga   193 «Бухарские олени» 10:33
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   126 «El Clásico» 09:26
Максим Фирсов
Maskava   165 «Свадьба Про» 10:05
Мария Фоменко
Sanktpēterburga   100 «Трям» 09:00
Анна Хижняк
Sanktpēterburga   1179 «Айга» 11:59
Никита Ховайко
Sanktpēterburga   147 «Дети лейтенанта Шмидта» 09:47
Наталия Цилевич
Sanktpēterburga   112 «Айгер» 09:12
Ольга Чечулина
Sanktpēterburga   183 «Вожди» 10:23
Ксения Шунькина
Sanktpēterburga   1210 «Львы Панджшера» 12:30
Бакшеева Юлия
Sanktpēterburga   1156 «366 пеньков» 11:36
Lada Chizhova
Sanktpēterburga   191 «Трава в горшке» 10:31
Maria Ghincea
Бухарест   1231 «Молодцы!» 12:51
Maria Kulikova
Sanktpēterburga   1214 «Rapid Random Response Unit» 12:34
Yury Luzyanin
Sanktpēterburga   1133 «Галлы» 11:13
Andrey Meshcheryakov
Maskava   164 «Buz» 10:04
Roland Mortimer
Лондон   1231 «Молодцы!» 12:51
Ellen Sowerby
Лондон   1231 «Молодцы!» 12:51
Vitaly Terekhov
Maskava   1213 «Булка и Ко» 12:33
Katerina Tolmacheva
Sanktpēterburga   138 «Дважды два» 09:38
Ольга Аврутина
Sanktpēterburga   1192 «Зубробизоны» 12:12
Натали Аксёнова
Sanktpēterburga   153 «Неофиты» 09:53
Клюкин Александр
Sanktpēterburga   167 «las tortugas» 10:07
Галина Алексеева
Sanktpēterburga   1137 «Деффчонки» 11:17
Андрей Алешин
Sanktpēterburga   1248 «Жиробасики» 13:08
Изабелла Амитина
Sanktpēterburga   174 «Божьи Одуванчики» 10:14
Михаил Анопренко
Sanktpēterburga   1157 «Брутальный бинарный батон» 11:37
Елена Антонова
Sanktpēterburga   1110 «Сюзор и Ко» 10:50
Дмитрий Аристов
Sanktpēterburga   169 «Мешки с костями» 10:09
Михаил Артемьев
Sanktpēterburga   1162 «Ёжики в морковке» 11:42
Надежда Бакаленко
Sanktpēterburga   1271 «Нереис» 13:31
Алексей Балахонов
Sanktpēterburga   1152 «Конрд» 11:32
Ольга Балахонова
Sanktpēterburga   1152 «Конрд» 11:32
Дмитрий Баранов
Maskavas apgabals   102 «Просто так!» 09:02
Александра Баранова
Sanktpēterburga   1249 «Барабудис» 13:09
Ирина Баранова
Sanktpēterburga   125 «Дуэт+» 09:25
Татьяна Баранова
Sanktpēterburga   1152 «Конрд» 11:32
Дмитрий Барашев
Sanktpēterburga   143 «Пятый этаж» 09:43
Полина Бардакова
Sanktpēterburga   1225 «Электро Вомбаты» 12:45
Надежда Белая
Maskava   131 «Клей БФ» 09:31
Мария Белешева
Sanktpēterburga   135 «Эллепузики» 09:35
Александр Белый
Maskava   131 «Клей БФ» 09:31
Анастасия Беляцкая
Sanktpēterburga   1108 «Мармышкина каша» 10:48
Татьяна Бирюкова
Sanktpēterburga   1267 «Флогистон» 13:27
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   136 «Зер гут» 09:36
Павел Богданов
Sanktpēterburga   1276 «Балаган» 13:36
Анна Бойкова
Sanktpēterburga   1137 «Деффчонки» 11:17
Тимофей Бокарев
Maskava   1201 «Там-дам» 12:21
Алексей Боревич
Sanktpēterburga   1209 «О-Сциллограф Фарфуркиса» 12:29
Андрей Боревич
Sanktpēterburga   1209 «О-Сциллограф Фарфуркиса» 12:29
Наталия Боровикова
Sanktpēterburga   140 «Ы-Бо» 09:40
Андрей Бородзич
Sanktpēterburga   195 «Железные Пони» 10:35
Елизавета Брук
Sanktpēterburga   1164 «Мыкола» 11:44
Людмила Будашкина
Maskava   1235 «Малопетошные» 12:55
Дмитрий Булгаков
Sanktpēterburga   1183 «Помеха справа» 12:03
Павел Бурба
Maskava   189 «Подосинки» 10:29
Александра Бусыгина
Sanktpēterburga   118 «Не естественный отбор» 09:18
Михаил Бухтуев
Sanktpēterburga   1142 «Маша и Медведь» 11:22
Сергей Быков
Sanktpēterburga   163 «Ежики в тумане» 10:03
Евгения Былева
Sanktpēterburga   1221 «Дабл Трабл» 12:41
Павел Бычков
Maskava   198 «мур-мур-мур!» 10:38
Екатерина Величко
Sanktpēterburga   1276 «Балаган» 13:36
Александр Вереникин
Maskava   1130 «Междусобойчик ТК МГТУ» 11:10
Ольга Верутина
Sanktpēterburga   108 «Улица Красных Зорь» 09:08
Михаил Веселов
Sanktpēterburga   1139 «Креатив» 11:19
Виктория Володова
Sanktpēterburga   157 «онишкоманда» 09:57
Екатерина Волохонская
Sanktpēterburga   1167 «ориентационная гиперколонка» 11:47
Ирина Волчкова
Sanktpēterburga   173 «ТИХО-ходы» 10:13
Елена Ворзапова
Sanktpēterburga   1155 «Индрики» 11:35
Александр Воронин
Maskava   1201 «Там-дам» 12:21
Антонина Высланко
Sanktpēterburga   1129 «Институт благородных девиц» 11:09
Эдуард Гирш
Sanktpēterburga   112 «Айгер» 09:12
Алексей Глазков
Sanktpēterburga   1179 «Айга» 11:59
Дмитрий Головкин
Sanktpēterburga   168 «Оптимисты» 10:08
Анна Горностаева
Sanktpēterburga   149 «Уголочек неба» 09:49
Екатерина Горностаева
Sanktpēterburga   1154 «Эврика» 11:34
Алексей Гречаный
Sanktpēterburga   1229 «НЗ-2016» 12:49
Михаил Грищенко
Sanktpēterburga   1208 «Дети понедельника» 12:28
Марина Данилова
Sanktpēterburga   1146 «Snake II» 11:26
Наталья Демина
Sanktpēterburga   132 «Модильон» 09:32
Евгений Добкин
Sanktpēterburga   1125 «Первая ласточка» 11:05
Анастасия Добровольская
Sanktpēterburga   167 «las tortugas» 10:07
Елена Добровольская
Sanktpēterburga   167 «las tortugas» 10:07
Владимир Долгих
Sanktpēterburga   1207 «Куки» 12:27
Владислав Доминяк
Sanktpēterburga   1164 «Мыкола» 11:44
Светлана Дорохова
Sanktpēterburga   197 «Удачный день» 10:37
Евгения Дубова
Sanktpēterburga   1178 «yole&eugeny» 11:58
Александр Егоров
Sanktpēterburga   1247 «Я и моя тень» 13:07
Валентин Епанчинцев
  1193 «Шведский стол» 12:13
Елизавета Ермоленок
Sanktpēterburga   1246 «2l28506» 13:06
Александр Ерохин
Sanktpēterburga   1118 «Геннадий Чемякин» 10:58
Анна Жданникова
Maskava   1103 «ЖВП» 10:43
Камилла Жданова
Sanktpēterburga   1108 «Мармышкина каша» 10:48
Анастасия Жмачинская
Sanktpēterburga   1151 «Трудовые резервы» 11:31
Варвара Жукова
Sanktpēterburga   1196 «Пар мне в лицо» 12:16
Алексей Заварзин
Sanktpēterburga   1219 «Uno dos tres» 12:39
Ирина Завилкина
Sanktpēterburga   1128 «Турбо» 11:08
Елизавета Закураева
Sanktpēterburga   1223 «Летучая лисица» 12:43
Виктория Зарудко
Sanktpēterburga   1135 «Новая папка» 11:15
Юрий Зарудко
Sanktpēterburga   1135 «Новая папка» 11:15
Антон Звягин
Sanktpēterburga   1151 «Трудовые резервы» 11:31
Чингиз Зиннатуллин
Sanktpēterburga   1241 «Петербургские странники» 13:01
Елена Зиннатуллина
Sanktpēterburga   1241 «Петербургские странники» 13:01
Татьяна Золина
Sanktpēterburga   1195 «32 фуэте» 12:15
Денис Зуев
Sanktpēterburga   1113 «Реванш» 10:53
Анастасия Зюзенкова
Sanktpēterburga   1187 «Мумики» 12:07
Антон Иванов
Sanktpēterburga   1121 «Редкие фамилии» 11:01
Владимир Иванов
Maskava   1174 «Модернисты» 11:54
Нина Иванова
Sanktpēterburga   162 «Валенки» 10:02
Елена Игнатова
Sanktpēterburga   105 «Leone di San Marco» 09:05
Олег Исаков
Sanktpēterburga   1249 «Барабудис» 13:09
Марина Исупова
Sanktpēterburga   120 «Йо-хо-хо и бутылка Клейна» 09:20
Алексей Казанцев
Sanktpēterburga   1125 «Первая ласточка» 11:05
Галина Калабуш
Sanktpēterburga   1172 «Ласточки» 11:52
Алексей Каменный
Sanktpēterburga   1127 «Слоны Петербурга» 11:07
Оксана Камышацкая
Sanktpēterburga   1225 «Электро Вомбаты» 12:45
Сергей Карлин
Sanktpēterburga   1179 «Айга» 11:59
Дмитрий Карманов
Sanktpēterburga   1165 «НеВажно» 11:45
Михаил Карманов
Sanktpēterburga   139 «Rosas pandan» 09:39
Мария Карманова
Sanktpēterburga   1165 «НеВажно» 11:45
Елена Карпова
Sanktpēterburga   1107 «Дети подземелья» 10:47
Елена Катрунова
Sanktpēterburga   1238 «Мандаринов до жопы и 3 литра молока» 12:58
Тимофей Кесарев
Sanktpēterburga   1187 «Мумики» 12:07
Юлиана Кесарева
Sanktpēterburga   1187 «Мумики» 12:07
Наташа Кирдис
Sanktpēterburga   156 «Имени Брэда Питта» 09:56
Александра Ковалевская
Sanktpēterburga   1191 «Доба дута!» 12:11
Сергей Ковалевский
Sanktpēterburga   1191 «Доба дута!» 12:11
Максим Кожин
Maskava   159 «Морские котики» 09:59
Николай Козлов
Sanktpēterburga   1224 «детки-предки» 12:44
Ольга Колыханова
Maskava   1180 «Ездовые кошаки» 12:00
Анна Кольцова
Sanktpēterburga   179 «МишАня» 10:19
Светлана Кондрашова
Sanktpēterburga   116 «Северное сияние» 09:16
Сергей Коноплёв
Sanktpēterburga   1267 «Флогистон» 13:27
Даша Конопская
Sanktpēterburga   1170 «Посторонним В» 11:50
Алина Корнеева
Maskavas apgabals   102 «Просто так!» 09:02
Артем Корнилов
Jekaterinburga   188 «Печеньки» 10:28
Екатерина Коробкова
Maskava   114 «Хыщники» 09:14
Людмила Королева
Sanktpēterburga   1234 «Ханнила» 12:54
Юля Кочубеева
Sanktpēterburga   1197 «Без фанатизма» 12:17
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   130 «Rabid Ferrets» 09:30
Сергей Крылов
Sanktpēterburga   1165 «НеВажно» 11:45
Наталья Крылова
Sanktpēterburga   1165 «НеВажно» 11:45
Екатерина Куданова
Sanktpēterburga   1146 «Snake II» 11:26
Анна Кудрявцева
Sanktpēterburga   1120 «Игуана» 11:00
Александра Кузнецова
Sanktpēterburga   1196 «Пар мне в лицо» 12:16
Ольга Кузьменко
Sanktpēterburga   1219 «Uno dos tres» 12:39
Алексей Кузьмин
Maskava   190 «Юнги» 10:30
Артем Кузьмин
Maskava   190 «Юнги» 10:30
Евгения Кузьмина
Maskava   190 «Юнги» 10:30
Полина Кулакова
Sanktpēterburga   163 «Ежики в тумане» 10:03
Денис Курбатов
Sanktpēterburga   178 «Синяки в коленках» 10:18
Анастасия Кухарь
Tvera   132 «Модильон» 09:32
Дмитрий Кушнир
Sanktpēterburga   1181 «Рококо» 12:01
Евгения Лапшина
Maskava   1260 «Уж полночь близится» 13:20
Марина Латышева
Sanktpēterburga   1236 «muha» 12:56
Ирина Лебедева
Sanktpēterburga   1123 «Клетчатее чем зайцы» 11:03
Александр Либер
Sanktpēterburga   1105 «Modern Walking» 10:45
Маша Лисицкая
Sanktpēterburga   1182 «Малютки» 12:02
Алексей Ломовцев
Sanktpēterburga   1125 «Первая ласточка» 11:05
Катя Лотарева
Sanktpēterburga   1202 «Снежинки» 12:22
Варвара Лымарь
Sanktpēterburga   156 «Имени Брэда Питта» 09:56
Наталья Любивая
Sanktpēterburga   174 «Божьи Одуванчики» 10:14
Елена Любич
Sanktpēterburga   137 «Эльки» 09:37
Роман Мадеев
Sanktpēterburga   1124 «Проспект Просвещения» 11:04
Полина Мазо
Sanktpēterburga   1172 «Ласточки» 11:52
Наталья Максимова
Sanktpēterburga   1237 «Колпинские пельмешки» 12:57
Анжелика Малинова
Sanktpēterburga   1248 «Жиробасики» 13:08
Дмитрий Малышев
Sanktpēterburga   1250 «Zombie Runners» 13:10
Виктория Маматказина
Sanktpēterburga   101 «Бурундуй» 09:01
Юлия Маркелова
Sanktpēterburga   1199 «Руки Crew» 12:19
Наталия Мартынова
Sanktpēterburga   1115 «Альма-матер» 10:55
Артем Мельниченко
Sanktpēterburga   1227 «Сигизмунд Черепахович Баргерштейн» 12:47
Александр Метелица
Sanktpēterburga   125 «Дуэт+» 09:25
Ирина Милёхина
Sanktpēterburga   1277 «Вспоминашки» 13:37
Павел Михайлов
Sanktpēterburga   1225 «Электро Вомбаты» 12:45
Алина Мишкова
Sanktpēterburga   180 «Следопыт» 10:20
Даниил Могилёвкин
Sanktpēterburga   1145 «Закат» 11:25
Надежда Можгова
Sanktpēterburga   147 «Дети лейтенанта Шмидта» 09:47
ИЛЬЯ МОЛОДОВ
Sanktpēterburga   1195 «32 фуэте» 12:15
Александр Морозов
Sanktpēterburga   1157 «Брутальный бинарный батон» 11:37
Павел Морозов
Sanktpēterburga   158 «Люблю хоккей» 09:58
Марина Морозова
Sanktpēterburga   1266 «Идимон» 13:26
Евгения Мотовилова
Sanktpēterburga   195 «Железные Пони» 10:35
Николай Мощевитин
Maskava   1112 «Привидения еще раз» 10:52
Татьяна Мурашова
Sanktpēterburga   125 «Дуэт+» 09:25
Денис Мухаметьянов
Jekaterinburga   1159 «Сложный вопрос» 11:39
Кирилл Никитин
Sanktpēterburga   1110 «Сюзор и Ко» 10:50
Максим Никитин
Sanktpēterburga   1266 «Идимон» 13:26
Ольга Никитина
  1193 «Шведский стол» 12:13
Алексей Николаев
Sanktpēterburga   1229 «НЗ-2016» 12:49
Сергей Новак
Sanktpēterburga   144 «Хорошее название» 09:44
Елена Новикова
Sanktpēterburga   1271 «Нереис» 13:31
Наталья Нужина
Sanktpēterburga   1243 «Профессор ёж» 13:03
Полина Нужина
Sanktpēterburga   1243 «Профессор ёж» 13:03
Яна Огрызко
Sanktpēterburga   1138 «Точный расчёт» 11:18
Юлия Ольшевская
Sanktpēterburga   1265 «Весна» 13:25
Татьяна Онякова
Sanktpēterburga   1158 «География Лобачевского» 11:38
Светлана Осипова
Sanktpēterburga   184 «ЁКЛМН» 10:24
Александра Павлова
Sanktpēterburga   141 «Сан-Симон» 09:41
Анна Павлова
Sanktpēterburga   1139 «Креатив» 11:19
Ольга Павлова
Sanktpēterburga   1173 «Прекрасная Зелёная» 11:53
Никита Павлюк
Sanktpēterburga   147 «Дети лейтенанта Шмидта» 09:47
Екатерина Пазухина
Maskava   1273 «Бенедикт» 13:33
Ирина Парменова
Sanktpēterburga   1150 «Шустряки» 11:30
Евгений Пелых
Sanktpēterburga   118 «Не естественный отбор» 09:18
Николай Пенкрат
Sanktpēterburga   181 «Тегусигальпа» 10:21
Татьяна Петрачук
Sanktpēterburga   142 «0_O» 09:42
Егор Петров
Sanktpēterburga   147 «Дети лейтенанта Шмидта» 09:47
Вадим Плеханов
Sanktpēterburga   196 «Маруся и Co» 10:36
Анна Плоткина
Rostova pie Donas   1272 «Кимры» 13:32
Наталья Подвинцева
Sanktpēterburga   1238 «Мандаринов до жопы и 3 литра молока» 12:58
Андрей Подьяков
Sanktpēterburga   1160 «Билет на балет» 11:40
Мария Подьякова
Sanktpēterburga   1160 «Билет на балет» 11:40
Мария Полищук
Sanktpēterburga   1264 «Декабристки» 13:24
Елена Пономарева
Sanktpēterburga   171 «Бабуины» 10:11
Анна Потапова
Sanktpēterburga   1171 «Море» 11:51
Дарья Прайс
Sanktpēterburga   159 «Морские котики» 09:59
Наташа Притыковская
Maskava   156 «Имени Брэда Питта» 09:56
Галина Прокофьева
Sanktpēterburga   157 «онишкоманда» 09:57
Виктория Прокуратова
Sanktpēterburga   1238 «Мандаринов до жопы и 3 литра молока» 12:58
Диана Пузанова
Minska   1220 «Константа» 12:40
Виктория Пульман
Sanktpēterburga   1151 «Трудовые резервы» 11:31
Демид Рабчевский
Sanktpēterburga   1198 «Кот да Винчи» 12:18
Екатерина Радионова
Sanktpēterburga   1187 «Мумики» 12:07
Мария Раззак
Sanktpēterburga   1127 «Слоны Петербурга» 11:07
Галина Размадзе
Maskava   1262 «Отдыхающие» 13:22
Любовь Райцева
Sanktpēterburga   1226 «Мудрый пень» 12:46
Игорь Ревзин
Sanktpēterburga   1227 «Сигизмунд Черепахович Баргерштейн» 12:47
Надежда Рерих
Sanktpēterburga   1265 «Весна» 13:25
Елена Родионова
Sanktpēterburga   1164 «Мыкола» 11:44
Ольга Родионова
Sanktpēterburga   1110 «Сюзор и Ко» 10:50
Дина Романова
Sanktpēterburga   1115 «Альма-матер» 10:55
Ксения Романова
Maskava   130 «Rabid Ferrets» 09:30
Антон Романченко
Sanktpēterburga   1199 «Руки Crew» 12:19
Женя Ростовцева
Sanktpēterburga   157 «онишкоманда» 09:57
Надежда Рощина
Maskava   189 «Подосинки» 10:29
Алексей Рубанов
Sanktpēterburga   1188 «ЧЕРЕПАШКИ, GO!» 12:08
Марина Рубина
Sanktpēterburga   162 «Валенки» 10:02
Макар Румянцев
Sanktpēterburga   1263 «Эузухус» 13:23
Антонина Румянцева
Sanktpēterburga   173 «ТИХО-ходы» 10:13
Дарья Рылова
Sanktpēterburga   173 «ТИХО-ходы» 10:13
Михаил Рымарев
Puškina   1251 «Городской наблюдатель» 13:11
Надежда Рымарева
Puškina   1251 «Городской наблюдатель» 13:11
Евгений Рябченко
Sanktpēterburga   153 «Неофиты» 09:53
Дмитрий Савельев
Sanktpēterburga   1206 «Savelichi» 12:26
Арслан Самитов
Sanktpēterburga   1127 «Слоны Петербурга» 11:07
Лизка Самойлова
Sanktpēterburga   198 «мур-мур-мур!» 10:38
Дмитрий Самолётов
Sanktpēterburga   1150 «Шустряки» 11:30
Людмила Свентусова
Sanktpēterburga   169 «Мешки с костями» 10:09
Ольга Селякова
Sanktpēterburga   1265 «Весна» 13:25
Антон Семенов
Sanktpēterburga   141 «Сан-Симон» 09:41
Вадим Семенов
Sanktpēterburga   1230 «Новая жизнь!» 12:50
Марина Серегина
Sanktpēterburga   185 «Люди ТДИ» 10:25
Aнтон Симплетон
Sanktpēterburga   1255 «Из Таблетки без колес» 13:15
Антошка Сириченко
Sanktpēterburga   139 «Rosas pandan» 09:39
Андрей Скворцов
Sanktpēterburga   1169 «Царица полей» 11:49
Денис Слезкин
Sanktpēterburga   1243 «Профессор ёж» 13:03
Александр Смирнов
Maskava   1257 «Парадиз» 13:17
Сергей Снарский
Sanktpēterburga   1109 «Шопоголики» 10:49
Наталья Соболева
Sanktpēterburga   1261 «Flying high and low» 13:21
Светлана Соболева
Sanktpēterburga   1275 «Пятый Бугол» 13:35
Андрей Соколов
Sanktpēterburga   1267 «Флогистон» 13:27
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   184 «ЁКЛМН» 10:24
Александр Сорвин
Sanktpēterburga   185 «Люди ТДИ» 10:25
Мария Сорвина
Sanktpēterburga   185 «Люди ТДИ» 10:25
Антон Сорокин
Sanktpēterburga   1200 «Муж и жена» 12:20
Андрей Сташевский
Sanktpēterburga   1275 «Пятый Бугол» 13:35
Татьяна Степина
Sanktpēterburga   178 «Синяки в коленках» 10:18
Екатерина Стукова
Sanktpēterburga   1268 «За Кирикова!» 13:28
Юлия Суворова
Sanktpēterburga   135 «Эллепузики» 09:35
Анна Сысоева
Sanktpēterburga   1234 «Ханнила» 12:54
Анна Табулович
Sanktpēterburga   1196 «Пар мне в лицо» 12:16
Ольга Тараканчикова
Sanktpēterburga   1111 «Сириус» 10:51
Олег Тарасов
Sanktpēterburga   1210 «Львы Панджшера» 12:30
Анна Татарко
Maskava   107 «Операция Ы» 09:07
Полина Тикко
Sanktpēterburga   1171 «Море» 11:51
Ирина Тимофеева
Sanktpēterburga   191 «Трава в горшке» 10:31
Олеся Томашенко
Sanktpēterburga   132 «Модильон» 09:32
Анна Торопова
Sanktpēterburga   1109 «Шопоголики» 10:49
Лидия Тригубенко
Sanktpēterburga   185 «Люди ТДИ» 10:25
Нина Тухватулина
Maskava   1161 «Искатели Приключений» 11:41
Александр Уксусов
Sanktpēterburga   116 «Северное сияние» 09:16
Александр Усачёв
Sanktpēterburga   113 «Ползём, любуемся пейзажем» 09:13
Елена Фалькина
Sanktpēterburga   1212 «Лема» 12:32
Дмитрий Фатеев
Sanktpēterburga   1192 «Зубробизоны» 12:12
Настя Фёдорова
Sanktpēterburga   1197 «Без фанатизма» 12:17
Оксана Федотова
Sanktpēterburga   1266 «Идимон» 13:26
Татьяна Федотова
Sanktpēterburga   1106 «Птички-птички» 10:46
Роман Фертов
Sanktpēterburga   199 «ЯПОНА МАТЬ!» 10:39
Анастасия Холодная
Sanktpēterburga   1138 «Точный расчёт» 11:18
Александр Храмов
Sanktpēterburga   1280 «Команда» 13:40
Алексей Храмов
Sanktpēterburga   1280 «Команда» 13:40
Лиза Целищева
Sanktpēterburga   1216 «Предапокалиптические ежики» 12:36
Александр Чебыкин
Sanktpēterburga   1275 «Пятый Бугол» 13:35
Мария Чурилова
Sanktpēterburga   1108 «Мармышкина каша» 10:48
Олег Шалабодов
Sanktpēterburga   1230 «Новая жизнь!» 12:50
Арина Шалабодова
Sanktpēterburga   1230 «Новая жизнь!» 12:50
Василий Шамко
Sanktpēterburga   134 «Портал» 09:34
Дарья Шарун
Maskava   1201 «Там-дам» 12:21
Елена Шаруха
Viborga   1183 «Помеха справа» 12:03
Игорь Шебаршов
Sanktpēterburga   105 «Leone di San Marco» 09:05
Марина Широкова
Sanktpēterburga   111 «Мыха и ко.» 09:11
Дмитрий Шпагин
Sanktpēterburga   1125 «Первая ласточка» 11:05
Юлия Шумбар
Sanktpēterburga   1182 «Малютки» 12:02
Мария Щиплецова
Sanktpēterburga   1142 «Маша и Медведь» 11:22
Наталья Щиплецова
Sanktpēterburga   1142 «Маша и Медведь» 11:22
Ольга Яблокова
Sanktpēterburga   1183 «Помеха справа» 12:03
Евгения Якимова
Sanktpēterburga   1113 «Реванш» 10:53
Михаил Яковлев
Sanktpēterburga   1199 «Руки Crew» 12:19
Анастасия Яцницкая
Sanktpēterburga   149 «Уголочек неба» 09:49
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 09:00 Трям

100

101 09:01 Бурундуй

101

Виктория Маматказина

Sanktpēterburga

102 09:02 Просто так!

102

Дмитрий Баранов

Maskavas apgabals

Алина Корнеева

Maskavas apgabals

103 09:03 Улетайки

103

104 09:04 Суд на воздушной ватрушке

104

105 09:05 Leone di San Marco

105

Елена Игнатова

Sanktpēterburga

Игорь Шебаршов

Sanktpēterburga

106 09:06 Кенгуру и панда

106

Мария Трусова

Sanktpēterburga

107 09:07 Операция Ы

107

Анна Татарко

Maskava

108 09:08 Улица Красных Зорь

108

Юрий Безруков

Sanktpēterburga

Ольга Верутина

Sanktpēterburga

109 09:09 солнышки!

109

110 09:10 Жопа моя бурундучья

110

Sun Logrus

Sanktpēterburga

111 09:11 Мыха и ко.

111

Марина Широкова

Sanktpēterburga

112 09:12 Айгер

112

Эдуард Гирш

Sanktpēterburga

113 09:13 Ползём, любуемся пейзажем

113

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Александр Усачёв

Sanktpēterburga

114 09:14 Хыщники

114

Екатерина Коробкова

Maskava

115 09:15 В поисках котиков

115

Мария Порцель

Sanktpēterburga

116 09:16 Северное сияние

116

Инна Курдюмова

Sanktpēterburga

Светлана Кондрашова

Sanktpēterburga

Александр Уксусов

Sanktpēterburga

117 09:17 Крошки Ру

117

118 09:18 Не естественный отбор

118

Ольга Бусыгина

Sanktpēterburga

Александра Бусыгина

Sanktpēterburga

Евгений Пелых

Sanktpēterburga

119 09:19 Радзівілы маюць рацыю

119

Viktor Zenin

Minska

120 09:20 Йо-хо-хо и бутылка Клейна

120

Денис Гришин

Sanktpēterburga

Марина Исупова

Sanktpēterburga

121 09:21 Суслички

121

122 09:22 RR

122

123 09:23 Corso & Co

123

125 09:25 Дуэт+

125

Ирина Баранова

Sanktpēterburga

Александр Метелица

Sanktpēterburga

Татьяна Мурашова

Sanktpēterburga

126 09:26 El Clásico

126

127 09:27 Фифа, Цаца и Фря

127

Анна Бехтева

Sanktpēterburga

Юрий Суркис

Sanktpēterburga

128 09:28 Си Ху Лун Цзин

128

Евгений Чернов

Sanktpēterburga

129 09:29 К2

129

130 09:30 Rabid Ferrets

130

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Ксения Романова

Maskava

131 09:31 Клей БФ

131

Надежда Белая

Maskava

Александр Белый

Maskava

132 09:32 Модильон

132

Наталья Демина

Sanktpēterburga

Анастасия Кухарь

Tvera

Олеся Томашенко

Sanktpēterburga

133 09:33 Aukštadvaris

133

Андрей Осипов

Sanktpēterburga

134 09:34 Портал

134

Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

135 09:35 Эллепузики

135

Мария Белешева

Sanktpēterburga

Юлия Суворова

Sanktpēterburga

136 09:36 Зер гут

136

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

137 09:37 Эльки
Елена Любич

Sanktpēterburga

138 09:38 Дважды два

138

Katerina Tolmacheva

Sanktpēterburga

139 09:39 Rosas pandan
Татьяна Дудук

Sanktpēterburga

Михаил Карманов

Sanktpēterburga

Антошка Сириченко

Sanktpēterburga

140 09:40 Ы-Бо

140

Наталия Боровикова

Sanktpēterburga

141 09:41 Сан-Симон

141

Инна Грикурова

Sanktpēterburga

Александра Павлова

Sanktpēterburga

Антон Семенов

Sanktpēterburga

142 09:42 0_O

142

Татьяна Петрачук

Sanktpēterburga

143 09:43 Пятый этаж

143

Mary Korzhemanova

Sanktpēterburga

Дмитрий Барашев

Sanktpēterburga

144 09:44 Хорошее название

144

Юлия Слипец

Sanktpēterburga

Сергей Новак

Sanktpēterburga

145 09:45 Куницы

145

146 09:46 АмаТуры

146

147 09:47 Дети лейтенанта Шмидта

147

Никита Ховайко

Sanktpēterburga

Надежда Можгова

Sanktpēterburga

Никита Павлюк

Sanktpēterburga

Егор Петров

Sanktpēterburga

148 09:48 Пальто на голое тело, туфли на босу ногу

148

149 09:49 Уголочек неба

149

Ольга Смуглина

Sanktpēterburga

Анна Горностаева

Sanktpēterburga

Анастасия Яцницкая

Sanktpēterburga

150 09:50 Топонимическая комиссия

150

151 09:51 Love

151

152 09:52 Мятный карась

152

153 09:53 Неофиты

153

Антон Аксёнов

Sanktpēterburga

Натали Аксёнова

Sanktpēterburga

Евгений Рябченко

Sanktpēterburga

154 09:54 Зависть

154

155 09:55 Yellow Sailor

155

Александр Юдин

Sanktpēterburga

156 09:56 Имени Брэда Питта
Katerina Khrabrykh

Sanktpēterburga

Наташа Кирдис

Sanktpēterburga

Варвара Лымарь

Sanktpēterburga

Наташа Притыковская

Maskava

157 09:57 онишкоманда

157

Виктория Володова

Sanktpēterburga

Галина Прокофьева

Sanktpēterburga

Женя Ростовцева

Sanktpēterburga

158 09:58 Люблю хоккей

158

Юля Степанова

Sanktpēterburga

Павел Морозов

Sanktpēterburga

159 09:59 Морские котики

159

Юлия Маругина

Sanktpēterburga

Максим Кожин

Maskava

Дарья Прайс

Sanktpēterburga

160 10:00 Танки грязи не боятся

160

161 10:01 Шипшандр

161

Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Мария Спирина

Sanktpēterburga

162 10:02 Валенки

162

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga