Parādīt dalībniekus

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti
1103 Радзівілы маюць рацыю 10:03 25
103

Asya Kravets

Minska

Viktor Zenin

Minska

1105 солнышки! 10:05 25
105

1106 Пятый этаж 10:06 25
106

Mary Korzhemanova

Sanktpēterburga

Евгения Скурат

Sanktpēterburga

Ксения Камалдинова

Sanktpēterburga

1110 Хвостатые 10:10 25
110

Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Елена Козлова

Sanktpēterburga

1122 Банда Мориарти 10:22 25
122

Dina Morozova

Rīga

Olga Paškovska

Rīga

1125 Пассат 10:25 25
125

Галина Перетягина

Sanktpēterburga

Ольга Пташинская

Sanktpēterburga

Елена Рыжикова

Sanktpēterburga

1126 Зевгма 10:26 25
126

1134 Ландыши 10:34 25
134

Владимир Мироновский

Maskava

Софья Яковлева

Maskava

1137 Кочевники на галёрке 10:37 25
137

1143 Орден Лисы-Колбасы 10:43 25
143

1152 Рижские Белки 10:52 25
152

Olga Beljakova

Rīga

Elena Luschenko

Rīga

Martins Verdins

Rīga

1155 The Пен-Мех 10:55 25
155

Мария З

Sanktpēterburga

Никита Краснов

Sanktpēterburga

1156 Вояджер 10:56 25
156

Антон Выдрин

Sanktpēterburga

Татьяна Беляева

Sanktpēterburga

1157 Мимухрюкли 10:57 25
157

Елена Харюкова

Sanktpēterburga

Михаил Занин

Sanktpēterburga

Ксения Кликунова

Sanktpēterburga

Маша Лисицкая

Sanktpēterburga

1159 Обнаруженные безнадзорные предметы 10:59 25
159

Аида Макаренко

Rīga

11118 Снег 11:58 25
1118

Надежда Светлакова

Rīga

17100 Валенки 10:00 24
100

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

17102 Buz 10:02 24
102

Andrey Meshcheryakov

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

17104 Сильная, смелая, но... 10:04 24
104

Сергей Корякин

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

17111 Ежи на отдыхе 10:11 24
111

Таисия Амитина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

17112 Aukštadvaris 10:12 24
112

Андрей Осипов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

17114 Rosas Pandan 10:14 24
114

Татьяна Дудук

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

17118 ТИХО-ходы 10:18 24
118

Татьяна Чурбакова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

17119 Без ансамбля 10:19 24
119

Neapmeklētie kontrolpunkti

17120 Corso & Co 10:20 24
120

Neapmeklētie kontrolpunkti

17121 Улетающие ХБ 10:21 24
121

Марина Добрецова

Sanktpēterburga

Полина Мазо

Sanktpēterburga

Павел Усик

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

17124 Удачный день 10:24 24
124

Юрий Бондарев

Sanktpēterburga

Светлана Дорохова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

17129 Синий Кабанчик 10:29 24
129

Neapmeklētie kontrolpunkti

17133 Почти итальянцы 10:33 24
133

Дмитрий Лысенко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

17136 Love 10:36 24
136

Neapmeklētie kontrolpunkti

17140 Бревно 10:40 24
140

Neapmeklētie kontrolpunkti

17141 трактористы &co 10:41 24
141

Neapmeklētie kontrolpunkti

17144 Глен Гленн 10:44 24
144

Dace Jasvina

Rīga

Владислав Колосов

Rīga

Вероника Колосова

Rīga

Гирт Попов

Rīga

Neapmeklētie kontrolpunkti

17145 Бизоны Хиггса 10:45 24
145

Айгуль Воронова

Maskavas apgabals

Сергей Боков

Rīga

Александр Смирнов

Baltijas valstu pilsētas

Neapmeklētie kontrolpunkti

17161 Feelin' good 11:01 24
161

Neapmeklētie kontrolpunkti

17162 Hamsters 11:02 24
162

Александра Толоконникова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

17163 Jolly Barnacle 11:03 24
163

Neapmeklētie kontrolpunkti

17166 Вперед по стенке 11:06 24
166

Neapmeklētie kontrolpunkti

17168 Югенд 11:08 24
168

Aleksej Lokazjuk

Rīga

Neapmeklētie kontrolpunkti

40107 Железные Пони 10:07 23
107

Газар Газарьянц

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

40109 Сашина команда 10:09 23
109

Neapmeklētie kontrolpunkti

40115 ноги-крылья-хвост 10:15 23
115

Neapmeklētie kontrolpunkti

40117 Toponīmikas komisārs 10:17 23
117

Neapmeklētie kontrolpunkti

40130 Культурная столица 10:30 23
130

Neapmeklētie kontrolpunkti

40135 Косинусоида 10:35 23
135

Ольга Одинцова

Sanktpēterburga

Никита Артюшов

Sanktpēterburga

Андрей Солозобов

Sanktpēterburga

Анна Уфлянд

Baltijas valstu pilsētas

Neapmeklētie kontrolpunkti

40138 имени пионера-героя Муси Пинкензона 10:38 23
138

Neapmeklētie kontrolpunkti

40139 "Время пожрать" 10:39 23
139

Елена Ильясова

Maskava

Евгений Пастернак

Maskava

Анастасия Полянская

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

40142 Trakie seski 10:42 23
142

Александра Шубина

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

40146 На вираже 10:46 23
146

Анастасия Крюкова

Rīga

Алла Чекушина

Rīga

Neapmeklētie kontrolpunkti

40147 В-О-С-У 10:47 23
147

Дина Старцева

Maskava

Татьяна Штейнберг

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

40149 Божьи одуванчики 10:49 23
149

Изабелла Амитина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

40150 Медленные нейроны 10:50 23
150

Елена Дедова

Jekaterinburga

Антон Анцелевич

Jekaterinburga

Алексей Буславьев

Jekaterinburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

40160 Лошадь под ковром 11:00 23
160

Сергей Лудзский

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

40167 Антарес 11:07 23
167

Сергей Егоров

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

55113 Ellki 10:13 22
113

Елена Любич

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

55123 Маруся и Co 10:23 22
123

Вадим Плеханов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

55128 Клетчатее чем зайцы 10:28 22
128

Ирина Лебедева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

55132 Мимоходом 10:32 22
132

Neapmeklētie kontrolpunkti

55158 Катя+Серёжа 10:58 22
158

Neapmeklētie kontrolpunkti

55164 Шерочка с Машерочкой 11:04 22
164

Ольга Груздева

Rīga

Татьяна Матанцева

Rīga

Валентина Филиппова

Rīga

Neapmeklētie kontrolpunkti

61108 Крошки Ру 10:08 21
108

Neapmeklētie kontrolpunkti

61131 Голубой вагон 10:31 21
131

Евгений Гуменюк

Sanktpēterburga

Иван Гуменюк

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

61165 Rīgas olbaltumvielas/белки 11:05 21
165

Egita Prāma

Rīga

Gints Vērdiņš

Rīga

Indars Vērdiņš

Rīga

Neapmeklētie kontrolpunkti

64101 двое из Сарова 10:01 20
101

Валентина Кузнецова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

65127 Мозг и Мускул 10:27 15
127

Алиса Тютина

Sanktpēterburga

Numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti
154 Одни за всех 10:54 23
154

Полина Карамышева

Rīga

Ирина Чаевская

Rīga

Виктория Шалдова

Rīga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Numurs Komandas nosaukums Starts
151 Лада и Бурундуки 10:51
151

Алексей Венидиктов

Rīga

Сергей Маршалов

Rīga

Parādīt dalībniekus