Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Helena Annenkova
Rīga   164 «Шерочка с Машерочкой» 11:04
Mary Korzhemanova
Sanktpēterburga   106 «Пятый этаж» 10:06
Asya Kravets
Minska   103 «Радзівілы маюць рацыю» 10:03
Irina Pavlova
Rīga   152 «Рижские Белки» 10:52
Ptitza S4astja
Maskava   115 «ноги-крылья-хвост» 10:15
Viktorija Sjargi
Rīga   122 «Банда Мориарти» 10:22
Anastasija Sokolova
Rīga   168 «Югенд» 11:08
Romans Zaharovs
Rīga   168 «Югенд» 11:08
Viktor Zenin
Minska   103 «Радзівілы маюць рацыю» 10:03
Алёна Александрова
Maskavas apgabals   161 «Feelin' good» 11:01
Лайтарук Алла
Maskava   136 «Love» 10:36
Михаил Амурский
Maskava   126 «Зевгма» 10:26
Анатолий Аникин
Maskava   141 «трактористы &co» 10:41
Юрий Бондарев
Sanktpēterburga   124 «Удачный день» 10:24
Ольга Бородина
Maskava   104 «Сильная, смелая, но...» 10:04
Ольга Бурцева
Maskava   119 «Без ансамбля» 10:19
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   117 «Toponīmikas komisārs» 10:17
Олеся Волкова
Rīga   142 «Trakie seski» 10:42
Антон Выдрин
Sanktpēterburga   156 «Вояджер» 10:56
Анастасия Галимова
Rīga   1118 «Снег» 11:58
Майя Глумова
Maskava   126 «Зевгма» 10:26
Владимир Голиков
Maskava   138 «имени пионера-героя Муси Пинкензона» 10:38
Елена Дедова
Jekaterinburga   150 «Медленные нейроны» 10:50
Татьяна Дудук
Sanktpēterburga   114 «Rosas Pandan» 10:14
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   110 «Хвостатые» 10:10
Мария З
Sanktpēterburga   155 «The Пен-Мех» 10:55
Александра Зотова
Sanktpēterburga   120 «Corso & Co» 10:20
Вадимъ Ивановъ
Sanktpēterburga   130 «Культурная столица» 10:30
Татьяна Карманова
Sanktpēterburga   107 «Железные Пони» 10:07
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   121 «Улетающие ХБ» 10:21
Екатерина Качинская
Maskava   158 «Катя+Серёжа» 10:58
Наталья Кемурджиан
Sanktpēterburga   131 «Голубой вагон» 10:31
Ольга Киселёва
Sanktpēterburga   140 «Бревно» 10:40
Елена Козлова
Sanktpēterburga   110 «Хвостатые» 10:10
Екатерина Коляскина
Maskava   105 «солнышки!» 10:05
Иван Комаров
Maskava   102 «Buz» 10:02
Елена Коршунова
Sanktpēterburga   107 «Железные Пони» 10:07
Ирина Кравченко
Sanktpēterburga   129 «Синий Кабанчик» 10:29
Никита Краснов
Sanktpēterburga   155 «The Пен-Мех» 10:55
Сергей Кузнецов
Sanktpēterburga   120 «Corso & Co» 10:20
Алина Мазеева
Sanktpēterburga   137 «Кочевники на галёрке» 10:37
Ксения Макарова
Sanktpēterburga   163 «Jolly Barnacle» 11:03
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   117 «Toponīmikas komisārs» 10:17
Дмитрий Миненков
Sanktpēterburga   133 «Почти итальянцы» 10:33
Ксения Миненкова
Sanktpēterburga   133 «Почти итальянцы» 10:33
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   120 «Corso & Co» 10:20
Надежда Минкина
Maskava   162 «Hamsters» 11:02
Надежда Овсянникова
Maskava   115 «ноги-крылья-хвост» 10:15
Ольга Одинцова
Sanktpēterburga   135 «Косинусоида» 10:35
Юрий Островский
Maskava   132 «Мимоходом» 10:32
Василиса Петрова
Sanktpēterburga   113 «Ellki» 10:13
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   123 «Маруся и Co» 10:23
Анастасия Подругина
Maskava   134 «Ландыши» 10:34
Валерия Подругина
Maskava   134 «Ландыши» 10:34
Анастасия Потягалова
Maskava   105 «солнышки!» 10:05
Юлия Разумовская
Sanktpēterburga   110 «Хвостатые» 10:10
Инна Райхман
Rīga   154 «Одни за всех» 10:54
Сергей Расторопов
Maskava   162 «Hamsters» 11:02
Евгения Рутковская
Sanktpēterburga   143 «Орден Лисы-Колбасы» 10:43
Саша Рушайло-Арно
Maskava   139 «"Время пожрать"» 10:39
Евгений Сафошкин
Sanktpēterburga   129 «Синий Кабанчик» 10:29
Виктория Святловская
Maskava   147 «В-О-С-У» 10:47
Сергей Сергеев
Maskava   158 «Катя+Серёжа» 10:58
Андрей Сецко
Maskava   162 «Hamsters» 11:02
Софья Соболь
Maskava   111 «Ежи на отдыхе» 10:11
Елена Соловьева
Maskavas apgabals   161 «Feelin' good» 11:01
Виктория Сумачёва
Sanktpēterburga   143 «Орден Лисы-Колбасы» 10:43
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   118 «ТИХО-ходы» 10:18
Мария Урусова
Sanktpēterburga   141 «трактористы &co» 10:41
Евгений Факторович
Sanktpēterburga   125 «Пассат» 10:25
Елена Харюкова
Sanktpēterburga   157 «Мимухрюкли» 10:57
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   149 «Божьи одуванчики» 10:49
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   100 «Валенки» 10:00
Анастасия Шангина
Sanktpēterburga   155 «The Пен-Мех» 10:55
Наталья Шерстнева
Maskava   104 «Сильная, смелая, но...» 10:04
Александра Щапова
Sanktpēterburga   130 «Культурная столица» 10:30
Надежда Яковлева
Sanktpēterburga   137 «Кочевники на галёрке» 10:37
Dace Jasvina
Rīga   144 «Глен Гленн» 10:44
HANNA PAPOVA
Tallina   136 «Love» 10:36
Eugenia Tarakanova
Rīga   141 «трактористы &co» 10:41
Anna Vērdiņa
Rīga   165 «Rīgas olbaltumvielas/белки» 11:05
Дмитрий Барашев
Sanktpēterburga   159 «Обнаруженные безнадзорные предметы» 10:59
Марина Боровкова
Maskava   166 «Вперед по стенке» 11:06
Мария Боровкова
Maskava   166 «Вперед по стенке» 11:06
Анна Венидиктова
Rīga   151 «Лада и Бурундуки» 10:51
Андрей Вечерский
Sanktpēterburga   156 «Вояджер» 10:56
Айгуль Воронова
Maskavas apgabals   145 «Бизоны Хиггса» 10:45
Татьяна Голикова
Maskava   138 «имени пионера-героя Муси Пинкензона» 10:38
Бекетова Дарья
Maskava   104 «Сильная, смелая, но...» 10:04
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   167 «Антарес» 11:07
Александр Киселев
Sanktpēterburga   140 «Бревно» 10:40
Светлана Козеровская
Maskava   147 «В-О-С-У» 10:47
Екатерина Лудзская
Sanktpēterburga   160 «Лошадь под ковром» 11:00
Дмитрий Малышев
Sanktpēterburga   156 «Вояджер» 10:56
Елена Нестерова
Sanktpēterburga   112 «Aukštadvaris» 10:12
Андрей Осипов
Sanktpēterburga   112 «Aukštadvaris» 10:12
Елена Сальникова
Maskava   101 «двое из Сарова» 10:01
Евгения Скурат
Sanktpēterburga   106 «Пятый этаж» 10:06
Владимир Соколов
Sanktpēterburga   128 «Клетчатее чем зайцы» 10:28
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   108 «Крошки Ру» 10:08
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   108 «Крошки Ру» 10:08
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   127 «Мозг и Мускул» 10:27
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   109 «Сашина команда» 10:09
Мария Хорькова
Jekaterinburga   150 «Медленные нейроны» 10:50
Вячеслав Чекушин
Rīga   146 «На вираже» 10:46
Olga Beljakova
Rīga   152 «Рижские Белки» 10:52
Aleksej Lokazjuk
Rīga   168 «Югенд» 11:08
Elena Luschenko
Rīga   152 «Рижские Белки» 10:52
Andrey Meshcheryakov
Maskava   102 «Buz» 10:02
Dina Morozova
Rīga   122 «Банда Мориарти» 10:22
Olga Paškovska
Rīga   122 «Банда Мориарти» 10:22
Egita Prāma
Rīga   165 «Rīgas olbaltumvielas/белки» 11:05
Gints Vērdiņš
Rīga   165 «Rīgas olbaltumvielas/белки» 11:05
Indars Vērdiņš
Rīga   165 «Rīgas olbaltumvielas/белки» 11:05
Martins Verdins
Rīga   152 «Рижские Белки» 10:52
Изабелла Амитина
Sanktpēterburga   149 «Божьи одуванчики» 10:49
Таисия Амитина
Sanktpēterburga   111 «Ежи на отдыхе» 10:11
Антон Анцелевич
Jekaterinburga   150 «Медленные нейроны» 10:50
Никита Артюшов
Sanktpēterburga   135 «Косинусоида» 10:35
Татьяна Беляева
Sanktpēterburga   156 «Вояджер» 10:56
Сергей Боков
Rīga   145 «Бизоны Хиггса» 10:45
Алексей Буславьев
Jekaterinburga   150 «Медленные нейроны» 10:50
Алексей Венидиктов
Rīga   151 «Лада и Бурундуки» 10:51
Газар Газарьянц
Sanktpēterburga   107 «Железные Пони» 10:07
Ольга Груздева
Rīga   164 «Шерочка с Машерочкой» 11:04
Евгений Гуменюк
Sanktpēterburga   131 «Голубой вагон» 10:31
Иван Гуменюк
Sanktpēterburga   131 «Голубой вагон» 10:31
Марина Добрецова
Sanktpēterburga   121 «Улетающие ХБ» 10:21
Светлана Дорохова
Sanktpēterburga   124 «Удачный день» 10:24
Михаил Занин
Sanktpēterburga   157 «Мимухрюкли» 10:57
Нина Иванова
Sanktpēterburga   100 «Валенки» 10:00
Елена Ильясова
Maskava   139 «"Время пожрать"» 10:39
Ксения Камалдинова
Sanktpēterburga   106 «Пятый этаж» 10:06
Полина Карамышева
Rīga   154 «Одни за всех» 10:54
Ксения Кликунова
Sanktpēterburga   157 «Мимухрюкли» 10:57
Владислав Колосов
Rīga   144 «Глен Гленн» 10:44
Вероника Колосова
Rīga   144 «Глен Гленн» 10:44
Сергей Корякин
Maskava   104 «Сильная, смелая, но...» 10:04
Анастасия Крюкова
Rīga   146 «На вираже» 10:46
Валентина Кузнецова
Maskava   101 «двое из Сарова» 10:01
Ирина Лебедева
Sanktpēterburga   128 «Клетчатее чем зайцы» 10:28
Маша Лисицкая
Sanktpēterburga   157 «Мимухрюкли» 10:57
Сергей Лудзский
Sanktpēterburga   160 «Лошадь под ковром» 11:00
Дмитрий Лысенко
Sanktpēterburga   133 «Почти итальянцы» 10:33
Елена Любич
Sanktpēterburga   113 «Ellki» 10:13
Полина Мазо
Sanktpēterburga   121 «Улетающие ХБ» 10:21
Аида Макаренко
Rīga   159 «Обнаруженные безнадзорные предметы» 10:59
Сергей Маршалов
Rīga   151 «Лада и Бурундуки» 10:51
Татьяна Матанцева
Rīga   164 «Шерочка с Машерочкой» 11:04
Владимир Мироновский
Maskava   134 «Ландыши» 10:34
Евгений Пастернак
Maskava   139 «"Время пожрать"» 10:39
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   125 «Пассат» 10:25
Вадим Плеханов
Sanktpēterburga   123 «Маруся и Co» 10:23
Анастасия Полянская
Maskava   139 «"Время пожрать"» 10:39
Гирт Попов
Rīga   144 «Глен Гленн» 10:44
Ольга Пташинская
Sanktpēterburga   125 «Пассат» 10:25
Елена Рыжикова
Sanktpēterburga   125 «Пассат» 10:25
Надежда Светлакова
Rīga   1118 «Снег» 11:58
Александр Смирнов
Baltijas valstu pilsētas   145 «Бизоны Хиггса» 10:45
Андрей Солозобов
Sanktpēterburga   135 «Косинусоида» 10:35
Дина Старцева
Maskava   147 «В-О-С-У» 10:47
Александра Толоконникова
Maskava   162 «Hamsters» 11:02
Павел Усик
Sanktpēterburga   121 «Улетающие ХБ» 10:21
Анна Уфлянд
Baltijas valstu pilsētas   135 «Косинусоида» 10:35
Валентина Филиппова
Rīga   164 «Шерочка с Машерочкой» 11:04
Ирина Чаевская
Rīga   154 «Одни за всех» 10:54
Алла Чекушина
Rīga   146 «На вираже» 10:46
Татьяна Чурбакова
Sanktpēterburga   118 «ТИХО-ходы» 10:18
Виктория Шалдова
Rīga   154 «Одни за всех» 10:54
Татьяна Штейнберг
Maskava   147 «В-О-С-У» 10:47
Александра Шубина
Maskava   142 «Trakie seski» 10:42
Софья Яковлева
Maskava   134 «Ландыши» 10:34
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 10:00 Валенки

100

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

101 10:01 двое из Сарова

101

Валентина Кузнецова

Maskava

102 10:02 Buz

102

Andrey Meshcheryakov

Maskava

103 10:03 Радзівілы маюць рацыю

103

Asya Kravets

Minska

Viktor Zenin

Minska

104 10:04 Сильная, смелая, но...

104

Сергей Корякин

Maskava

105 10:05 солнышки!

105

106 10:06 Пятый этаж

106

Mary Korzhemanova

Sanktpēterburga

Евгения Скурат

Sanktpēterburga

Ксения Камалдинова

Sanktpēterburga

107 10:07 Железные Пони

107

Газар Газарьянц

Sanktpēterburga

108 10:08 Крошки Ру

108

109 10:09 Сашина команда

109

110 10:10 Хвостатые

110

Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Елена Козлова

Sanktpēterburga

111 10:11 Ежи на отдыхе

111

Таисия Амитина

Sanktpēterburga

112 10:12 Aukštadvaris

112

Андрей Осипов

Sanktpēterburga

113 10:13 Ellki

113

Елена Любич

Sanktpēterburga

114 10:14 Rosas Pandan

114

Татьяна Дудук

Sanktpēterburga

115 10:15 ноги-крылья-хвост

115

117 10:17 Toponīmikas komisārs

117

118 10:18 ТИХО-ходы

118

Татьяна Чурбакова

Sanktpēterburga

119 10:19 Без ансамбля

119

120 10:20 Corso & Co

120

121 10:21 Улетающие ХБ

121

Марина Добрецова

Sanktpēterburga

Полина Мазо

Sanktpēterburga

Павел Усик

Sanktpēterburga

122 10:22 Банда Мориарти

122

Dina Morozova

Rīga

Olga Paškovska

Rīga

123 10:23 Маруся и Co

123

Вадим Плеханов

Sanktpēterburga

124 10:24 Удачный день

124

Юрий Бондарев

Sanktpēterburga

Светлана Дорохова

Sanktpēterburga

125 10:25 Пассат

125

Галина Перетягина

Sanktpēterburga

Ольга Пташинская

Sanktpēterburga

Елена Рыжикова

Sanktpēterburga

126 10:26 Зевгма

126

127 10:27 Мозг и Мускул

127

Алиса Тютина

Sanktpēterburga

128 10:28 Клетчатее чем зайцы

128

Ирина Лебедева

Sanktpēterburga

129 10:29 Синий Кабанчик

129

130 10:30 Культурная столица

130

131 10:31 Голубой вагон

131

Евгений Гуменюк

Sanktpēterburga

Иван Гуменюк

Sanktpēterburga

132 10:32 Мимоходом

132

133 10:33 Почти итальянцы

133

Дмитрий Лысенко

Sanktpēterburga

134 10:34 Ландыши

134

Владимир Мироновский

Maskava

Софья Яковлева

Maskava

135 10:35 Косинусоида

135

Ольга Одинцова

Sanktpēterburga

Никита Артюшов

Sanktpēterburga

Андрей Солозобов

Sanktpēterburga

Анна Уфлянд

Baltijas valstu pilsētas

136 10:36 Love

136

137 10:37 Кочевники на галёрке

137

138 10:38 имени пионера-героя Муси Пинкензона

138

139 10:39 "Время пожрать"

139

Елена Ильясова

Maskava

Евгений Пастернак

Maskava

Анастасия Полянская

Maskava

140 10:40 Бревно

140

141 10:41 трактористы &co

141

142 10:42 Trakie seski

142

Александра Шубина

Maskava

143 10:43 Орден Лисы-Колбасы

143

144 10:44 Глен Гленн

144

Dace Jasvina

Rīga

Владислав Колосов

Rīga

Вероника Колосова

Rīga

Гирт Попов

Rīga

145 10:45 Бизоны Хиггса

145

Айгуль Воронова

Maskavas apgabals

Сергей Боков

Rīga

Александр Смирнов

Baltijas valstu pilsētas

146 10:46 На вираже

146

Анастасия Крюкова

Rīga

Алла Чекушина

Rīga

147 10:47 В-О-С-У

147

Дина Старцева

Maskava

Татьяна Штейнберг

Maskava

149 10:49 Божьи одуванчики

149

Изабелла Амитина

Sanktpēterburga

150 10:50 Медленные нейроны

150

Елена Дедова

Jekaterinburga

Антон Анцелевич

Jekaterinburga

Алексей Буславьев

Jekaterinburga

151 10:51 Лада и Бурундуки

151

Алексей Венидиктов

Rīga

Сергей Маршалов

Rīga

152 10:52 Рижские Белки

152

Olga Beljakova

Rīga

Elena Luschenko

Rīga

Martins Verdins

Rīga

154 10:54 Одни за всех

154

Полина Карамышева

Rīga

Ирина Чаевская

Rīga

Виктория Шалдова

Rīga

155 10:55 The Пен-Мех

155

Мария З

Sanktpēterburga

Никита Краснов

Sanktpēterburga

156 10:56 Вояджер

156

Антон Выдрин

Sanktpēterburga

Татьяна Беляева

Sanktpēterburga

157 10:57 Мимухрюкли

157

Елена Харюкова

Sanktpēterburga

Михаил Занин

Sanktpēterburga

Ксения Кликунова

Sanktpēterburga

Маша Лисицкая

Sanktpēterburga

158 10:58 Катя+Серёжа

158

159 10:59 Обнаруженные безнадзорные предметы

159

Аида Макаренко

Rīga

160 11:00 Лошадь под ковром

160

Сергей Лудзский

Sanktpēterburga

161 11:01 Feelin' good

161

162 11:02 Hamsters

162

Александра Толоконникова

Maskava

163 11:03 Jolly Barnacle

163

164 11:04 Шерочка с Машерочкой

164

Ольга Груздева

Rīga

Татьяна Матанцева

Rīga

Валентина Филиппова

Rīga

165 11:05 Rīgas olbaltumvielas/белки

165

Egita Prāma

Rīga

Gints Vērdiņš

Rīga

Indars Vērdiņš

Rīga

166 11:06 Вперед по стенке

166

167 11:07 Антарес

167

Сергей Егоров

Sanktpēterburga

168 11:08 Югенд

168

Aleksej Lokazjuk

Rīga

1118 11:58 Снег

1118

Надежда Светлакова

Rīga