Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Mariia Anikeeva
Tālo ārzemju pilsētas   128 «3L» 08:56
Dmitry Jemerov
Tālo ārzemju pilsētas   133 «yole&eugeny» 09:06
Andrew Mende
Sanktpēterburga   145 «Кот шрёдингера» 09:30
Irina Pavlova
Rīga   140 «Milano proteina» 09:20
Alexandra Shurpyak
Sanktpēterburga   145 «Кот шрёдингера» 09:30
Martins Verdins
Rīga   140 «Milano proteina» 09:20
Ирина Балыбердина
Sanktpēterburga   110 «Фифа, Цаца и Фря» 08:20
Наташа Барсова
Sanktpēterburga   143 «Барсы++» 09:26
Анна Бехтева
Sanktpēterburga   110 «Фифа, Цаца и Фря» 08:20
Татьяна Бородавкина
Tālo ārzemju pilsētas   145 «Кот шрёдингера» 09:30
Елена Бычкова
Maskava   115 «Рыжий Котик» 08:30
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   104 «La Piovra» 08:08
Евгений Геращенко
Sanktpēterburga   136 «Гроза болот» 09:12
Антон Гогин
Maskava   115 «Рыжий Котик» 08:30
Анна Гурьянова
Maskava   119 «Вставная челюсть» 08:38
Наталья Долгушина
Sanktpēterburga   147 «Agenzia 6» 09:34
Галя Дубова
Sanktpēterburga   148 «Runtime error» 09:36
Анна Еремина
Tālo ārzemju pilsētas   141 «gnomlis» 09:22
Андрей Жердер
Sanktpēterburga   139 «Dalla alba alla luce» 09:18
Юлия Зырина
Tālo ārzemju pilsētas   118 «Мечты сбываются!!» 08:36
Александр Игнатов
Maskava   102 «Красные лисы» 08:04
Дарья Игнатова
Maskava   102 «Красные лисы» 08:04
Лера Корнеева
Maskava   109 «Sognatore» 08:18
Светлана Королева
Sanktpēterburga   120 «Галопом по Европам» 08:40
Дарья Королькова
Sanktpēterburga   116 «DreamTeam» 08:32
Екатерина Лещинер
Maskava   113 «Семейство кошачьих» 08:26
Катька Малкова
Maskava   108 «Бoльшой Львиный прaйд» 08:16
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   109 «Sognatore» 08:18
Игорь Манжай
Maskava   126 «АК МЭИ» 08:52
Света Манжай
Maskava   126 «АК МЭИ» 08:52
Виктория Менде
Sanktpēterburga   145 «Кот шрёдингера» 09:30
Володя Моргулис
Maskava   108 «Бoльшой Львиный прaйд» 08:16
Екатерина Мотькина
Sanktpēterburga   146 «ARENAS» 09:32
Надежда Новоселова
Sanktpēterburga   123 «Non lo so» 08:46
Кирилл Петренко
Sanktpēterburga   105 «Мыкола Питерский» 08:10
Ольга Попова
Maskavas apgabals   108 «Бoльшой Львиный прaйд» 08:16
Александр Потапенко
Tālo ārzemju pilsētas   142 «Метроном» 09:24
Евгения Прилуцкая
Sanktpēterburga   110 «Фифа, Цаца и Фря» 08:20
Андрей Пучков
Sanktpēterburga   135 «Всё успеть!» 09:10
Александра Рябикова
Maskava   108 «Бoльшой Львиный прaйд» 08:16
Виктория Святловская
Maskava   122 «Райффлезия» 08:44
Сергей Смирнов
Maskava   127 «Большой Львиный Прайд» 08:54
ЮлиЧ Смирнова-Продченко
Maskava   127 «Большой Львиный Прайд» 08:54
Юрий Суркис
Sanktpēterburga   110 «Фифа, Цаца и Фря» 08:20
Евгения Суслова
Maskava   112 «Кисса и Грей» 08:24
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   106 «ТИХО-ходы» 08:12
Павел Тобенгауз
Maskava   119 «Вставная челюсть» 08:38
Алексей Толок
Maskavas apgabals   119 «Вставная челюсть» 08:38
Татьяна Толок
Maskava   119 «Вставная челюсть» 08:38
Юлия Трушик
Maskavas apgabals   101 «Огого» 08:02
Дмитрий Туманов
Tālo ārzemju pilsētas   128 «3L» 08:56
Мария Урусова
Sanktpēterburga   132 «Tre mondi» 09:04
Илья Фолитар
Tālo ārzemju pilsētas   117 «Tin Solders» 08:34
Роберт Хасанов
Tālo ārzemju pilsētas   128 «3L» 08:56
Оля Ходюкова
Sanktpēterburga   135 «Всё успеть!» 09:10
Александр Чеченин
Maskava   131 «Партизаны» 09:02
Марина Чугунова
Maskavas apgabals   124 «Оранжевая Горняшка» 08:48
Шейла Шейх
Tālo ārzemju pilsētas   144 «У меня нет идей» 09:28
Марина Якимович
Tālo ārzemju pilsētas   142 «Метроном» 09:24
Vladimir Kozis
Maskava   134 «Жиробасы» 09:08
Марина Боровкова
Maskava   138 «маленькая компания» 09:16
Наталья Володина
Maskava   129 «Веники» 08:58
Марьяна З
Maskava   125 «Прочерк» 08:50
Светлана Козеровская
Maskava   122 «Райффлезия» 08:44
Мария Комар
Jaroslavļa   103 «Добр бодр бобр Додр» 08:06
Анна Красникова
Tālo ārzemju pilsētas   137 «тигр идет!» 09:14
Ольга Махненко
Maskava   138 «маленькая компания» 09:16
Михаил Нокель
Maskava   103 «Добр бодр бобр Додр» 08:06
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   100 «Пассат» 08:00
Екатерина Пучкова
Sanktpēterburga   135 «Всё успеть!» 09:10
Владимир Сербиненко
Tālo ārzemju pilsētas   103 «Добр бодр бобр Додр» 08:06
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   121 «Крошки Ру» 08:42
Елена Стриженова
Maskava   130 «propuzzolente di Pigrizia» 09:00
Евгений Факторович
Sanktpēterburga   100 «Пассат» 08:00
Алексей Юдаков
Maskava   130 «propuzzolente di Pigrizia» 09:00
Eugenia Dubova
Sanktpēterburga   133 «yole&eugeny» 09:06
Klementiev Eduard
Tālo ārzemju pilsētas   147 «Agenzia 6» 09:34
Anastasia Eremina
Tālo ārzemju pilsētas   141 «gnomlis» 09:22
Alisa Ermikhina
Tālo ārzemju pilsētas   141 «gnomlis» 09:22
Anna Kostyleva
Maskava   134 «Жиробасы» 09:08
Alexander Kuklev
Tālo ārzemju pilsētas   141 «gnomlis» 09:22
Jevgenija Pavlova
Tālo ārzemju pilsētas   140 «Milano proteina» 09:20
Aleksandr Uspenskii
Sanktpēterburga   147 «Agenzia 6» 09:34
Лусине Авагян
Tālo ārzemju pilsētas   132 «Tre mondi» 09:04
Дарья Агафонова
Maskava   102 «Красные лисы» 08:04
Филипп Арена
Tālo ārzemju pilsētas   146 «ARENAS» 09:32
Люба Астахова
Sanktpēterburga   139 «Dalla alba alla luce» 09:18
Алексей Б.
Sanktpēterburga   116 «DreamTeam» 08:32
Алексей Барсов
Tālo ārzemju pilsētas   143 «Барсы++» 09:26
Артём Басалаев
Saint-Genis-Pouilly   144 «У меня нет идей» 09:28
Кирилл Батюков
Tālo ārzemju pilsētas   143 «Барсы++» 09:26
Юлия Бодунова
Sanktpēterburga   117 «Tin Solders» 08:34
Ирина Карманова
Maskava   105 «Мыкола Питерский» 08:10
Дмитрий Картавенко
Maskava   129 «Веники» 08:58
Алена Кислицина
Maskava   126 «АК МЭИ» 08:52
Юлия Клементьева
Tālo ārzemju pilsētas   123 «Non lo so» 08:46
Наталья Коркина
Sanktpēterburga   123 «Non lo so» 08:46
Антон Кулаков
Maskava   124 «Оранжевая Горняшка» 08:48
Ольга Л.
Sanktpēterburga   116 «DreamTeam» 08:32
Лев Лещинер
Maskava   113 «Семейство кошачьих» 08:26
Элина Лукьянович
Sanktpēterburga   107 «Неместные» 08:14
Елена Лущенко
Rīga   140 «Milano proteina» 09:20
Анастасия Махнева
Sanktpēterburga   107 «Неместные» 08:14
Юлия Михеева
Maskava   131 «Партизаны» 09:02
Анастасия Мочалина
Maskava   123 «Non lo so» 08:46
Вадим Назаров
Maskava   126 «АК МЭИ» 08:52
Татьяна Ростовцева-Батюкова
Tālo ārzemju pilsētas   143 «Барсы++» 09:26
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   121 «Крошки Ру» 08:42
Дмитрий Султанов
Maskava   105 «Мыкола Питерский» 08:10
Дмитрий Тихонов
Sanktpēterburga   107 «Неместные» 08:14
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   106 «ТИХО-ходы» 08:12
Игорь Трушик
Maskavas apgabals   101 «Огого» 08:02
Ольга Трушик
Maskavas apgabals   101 «Огого» 08:02
Лариса Успенская
Sanktpēterburga   114 «J» 08:28
Елизабет Фелдманн
Tālo ārzemju pilsētas   118 «Мечты сбываются!!» 08:36
Илья Фишман
Tālo ārzemju pilsētas   137 «тигр идет!» 09:14
Станислав Х.
Sanktpēterburga   116 «DreamTeam» 08:32
Андрей Челядник
Sanktpēterburga   135 «Всё успеть!» 09:10
Илья Чирков
Tālo ārzemju pilsētas   132 «Tre mondi» 09:04
Инна Чиркова
Tālo ārzemju pilsētas   132 «Tre mondi» 09:04
Татьяна Чурбакова
Sanktpēterburga   106 «ТИХО-ходы» 08:12
Денис Шашурин
Maskava   112 «Кисса и Грей» 08:24
Анна Шашурина
Maskava   112 «Кисса и Грей» 08:24
Фелдманн Юп
Tālo ārzemju pilsētas   118 «Мечты сбываются!!» 08:36
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 08:00 Пассат

100

101 08:02 Огого

101

Юлия Трушик

Maskavas apgabals

Игорь Трушик

Maskavas apgabals

Ольга Трушик

Maskavas apgabals

102 08:04 Красные лисы

102

Дарья Агафонова

Maskava

103 08:06 Добр бодр бобр Додр

103

104 08:08 La Piovra

104

105 08:10 Мыкола Питерский

105

Ирина Карманова

Maskava

Дмитрий Султанов

Maskava

106 08:12 ТИХО-ходы

106

Марина Тихонова

Sanktpēterburga

Татьяна Чурбакова

Sanktpēterburga

107 08:14 Неместные

107

Элина Лукьянович

Sanktpēterburga

Анастасия Махнева

Sanktpēterburga

Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

108 08:16 Бoльшой Львиный прaйд

108

109 08:18 Sognatore

109

110 08:20 Фифа, Цаца и Фря

110

112 08:24 Кисса и Грей

112

Денис Шашурин

Maskava

Анна Шашурина

Maskava

113 08:26 Семейство кошачьих

113

Лев Лещинер

Maskava

114 08:28 J

114

Лариса Успенская

Sanktpēterburga

115 08:30 Рыжий Котик

115

116 08:32 DreamTeam

116

Алексей Б.

Sanktpēterburga

Ольга Л.

Sanktpēterburga

Станислав Х.

Sanktpēterburga

117 08:34 Tin Solders

117

Илья Фолитар

Tālo ārzemju pilsētas

Юлия Бодунова

Sanktpēterburga

118 08:36 Мечты сбываются!!

118

Юлия Зырина

Tālo ārzemju pilsētas

Елизабет Фелдманн

Tālo ārzemju pilsētas

Фелдманн Юп

Tālo ārzemju pilsētas

119 08:38 Вставная челюсть

119

120 08:40 Галопом по Европам

120

121 08:42 Крошки Ру

121

Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

122 08:44 Райффлезия

122

123 08:46 Non lo so

123

Юлия Клементьева

Tālo ārzemju pilsētas

Наталья Коркина

Sanktpēterburga

Анастасия Мочалина

Maskava

124 08:48 Оранжевая Горняшка

124

Марина Чугунова

Maskavas apgabals

Антон Кулаков

Maskava

125 08:50 Прочерк

125

126 08:52 АК МЭИ

126

Алена Кислицина

Maskava

Вадим Назаров

Maskava

127 08:54 Большой Львиный Прайд

127

128 08:56 3L

128

Mariia Anikeeva

Tālo ārzemju pilsētas

Дмитрий Туманов

Tālo ārzemju pilsētas

Роберт Хасанов

Tālo ārzemju pilsētas

129 08:58 Веники

129

Дмитрий Картавенко

Maskava

130 09:00 propuzzolente di Pigrizia

130

131 09:02 Партизаны

131

Юлия Михеева

Maskava

132 09:04 Tre mondi

132

Мария Урусова

Sanktpēterburga

Лусине Авагян

Tālo ārzemju pilsētas

Илья Чирков

Tālo ārzemju pilsētas

Инна Чиркова

Tālo ārzemju pilsētas

133 09:06 yole&eugeny

133

Dmitry Jemerov

Tālo ārzemju pilsētas

Eugenia Dubova

Sanktpēterburga

134 09:08 Жиробасы

134

Vladimir Kozis

Maskava

Anna Kostyleva

Maskava

135 09:10 Всё успеть!

135

Андрей Пучков

Sanktpēterburga

Оля Ходюкова

Sanktpēterburga

Андрей Челядник

Sanktpēterburga

136 09:12 Гроза болот

136

137 09:14 тигр идет!

137

Анна Красникова

Tālo ārzemju pilsētas

Илья Фишман

Tālo ārzemju pilsētas

138 09:16 маленькая компания

138

139 09:18 Dalla alba alla luce

139

Андрей Жердер

Sanktpēterburga

Люба Астахова

Sanktpēterburga

140 09:20 Milano proteina

140

Jevgenija Pavlova

Tālo ārzemju pilsētas

Елена Лущенко

Rīga

141 09:22 gnomlis

141

Анна Еремина

Tālo ārzemju pilsētas

Anastasia Eremina

Tālo ārzemju pilsētas

Alisa Ermikhina

Tālo ārzemju pilsētas

Alexander Kuklev

Tālo ārzemju pilsētas

142 09:24 Метроном

142

Александр Потапенко

Tālo ārzemju pilsētas

Марина Якимович

Tālo ārzemju pilsētas

143 09:26 Барсы++

143

Наташа Барсова

Sanktpēterburga

Алексей Барсов

Tālo ārzemju pilsētas

Кирилл Батюков

Tālo ārzemju pilsētas

Татьяна Ростовцева-Батюкова

Tālo ārzemju pilsētas

144 09:28 У меня нет идей

144

Шейла Шейх

Tālo ārzemju pilsētas

Артём Басалаев

Saint-Genis-Pouilly

145 09:30 Кот шрёдингера

145

Andrew Mende

Sanktpēterburga

Alexandra Shurpyak

Sanktpēterburga

Татьяна Бородавкина

Tālo ārzemju pilsētas

Виктория Менде

Sanktpēterburga

146 09:32 ARENAS

146

Филипп Арена

Tālo ārzemju pilsētas

147 09:34 Agenzia 6

147

Klementiev Eduard

Tālo ārzemju pilsētas

Aleksandr Uspenskii

Sanktpēterburga

148 09:36 Runtime error

148

Галя Дубова

Sanktpēterburga