Mājas  >  Notikumi  >  Metropolia: two capitals  >  Dalībnieki  >  Two capitals en     ru   ua

Metropolia: two capitals

Dalībnieki

Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Михаил Амурский
Maskava   D15 «Зевгма» 12:15
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   D20 «Львиный прайд» 12:20
Вера Баринова
Maskava   D30 «Три сорванные башни» 12:30
Дмитрий Богатырев
Puškina   D60 «Переподвыподверт» 13:00
Сергей Воротынцев
Maskava   D65 «Е95» 13:05
Майя Глумова
Maskava   D15 «Зевгма» 12:15
Александра Гудан
Sanktpēterburga   D30 «Три сорванные башни» 12:30
Алексей Длугач
Maskava   D20 «Львиный прайд» 12:20
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   D20 «Львиный прайд» 12:20
Иван Кириллов
Sanktpēterburga   D50 «Испанские сапоги» 12:50
Ольга Кольцова
Sanktpēterburga   D60 «Переподвыподверт» 13:00
Виктор Лавров
Sanktpēterburga   D70 «Система многих единиц» 13:10
Игорь Лапшов
Maskava   D25 «М-11» 12:25
Татьяна Левичева
Puškina   D60 «Переподвыподверт» 13:00
Андрей Макаренцев
Maskava   D05 «Скотобаза» 12:05
Екатерина Михайловская
Sanktpēterburga   D45 «Вперед по стенке» 12:45
Ольга Николаева
Ļeņingradas apgabals   D25 «М-11» 12:25
Давид Парунакян
Maskava   D30 «Три сорванные башни» 12:30
Алексей Погибелев
Sanktpēterburga   D60 «Переподвыподверт» 13:00
Елена Разенкова
Sanktpēterburga   D15 «Зевгма» 12:15
Александра Скакун
Sanktpēterburga   D55 «13й двойной спешенный полуэскадрон им. А.Н. Радищева» 12:55
Людмила Соловова
Maskava   D65 «Е95» 13:05
Александр Тейнович
Sanktpēterburga   D05 «Скотобаза» 12:05
Катя Третьякова
Maskava   D65 «Е95» 13:05
Мария Абрамова
Sanktpēterburga   D00 «Шустрые тихоходы» 12:00
Мария Боровкова
Maskava   D45 «Вперед по стенке» 12:45
Анна Гуськова
Sanktpēterburga   D15 «Зевгма» 12:15
Надежда Жданова
Maskava   D55 «13й двойной спешенный полуэскадрон им. А.Н. Радищева» 12:55
Антон Перков
Sanktpēterburga   D00 «Шустрые тихоходы» 12:00
Ксения Силина
Maskava   D55 «13й двойной спешенный полуэскадрон им. А.Н. Радищева» 12:55
Вадим Ской
Sanktpēterburga   D55 «13й двойной спешенный полуэскадрон им. А.Н. Радищева» 12:55
Андрей Сылка
Maskava   D00 «Шустрые тихоходы» 12:00
Дмитрий Филипенко
Sanktpēterburga   D65 «Е95» 13:05
Мария Фоменко
Sanktpēterburga   D20 «Львиный прайд» 12:20
Юля Борисенко
Sanktpēterburga   D45 «Вперед по стенке» 12:45
Ольга Гуренко
Maskava   D40 «Сегодня - полубашни» 12:40
Фуад Иманов
Maskava   D00 «Шустрые тихоходы» 12:00
Александр Конов
Maskava   D70 «Система многих единиц» 13:10
Василиса Ризова
Maskava   D50 «Испанские сапоги» 12:50
Роман Слюньков
Sanktpēterburga   D70 «Система многих единиц» 13:10
Елена Сурпина
Sanktpēterburga   D40 «Сегодня - полубашни» 12:40
Андрей Тарельников
Maskava   D50 «Испанские сапоги» 12:50
Анастасия Тейнович
Sanktpēterburga   D05 «Скотобаза» 12:05
Эльвира Фаткуллина
Maskava   D70 «Система многих единиц» 13:10
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
D00 12:00 Шустрые тихоходы
Мария Абрамова

Sanktpēterburga

Антон Перков

Sanktpēterburga

Фуад Иманов

Maskava

D05 12:05 Скотобаза
Анастасия Тейнович

Sanktpēterburga

D15 12:15 Зевгма
D20 12:20 Львиный прайд
D25 12:25 М-11
D30 12:30 Три сорванные башни
D40 12:40 Сегодня - полубашни
Ольга Гуренко

Maskava

Елена Сурпина

Sanktpēterburga

D45 12:45 Вперед по стенке
Юля Борисенко

Sanktpēterburga

D50 12:50 Испанские сапоги
Иван Кириллов

Sanktpēterburga

Василиса Ризова

Maskava

Андрей Тарельников

Maskava

D55 12:55 13й двойной спешенный полуэскадрон им. А.Н. Радищева
D60 13:00 Переподвыподверт
D65 13:05 Е95
D70 13:10 Система многих единиц
Виктор Лавров

Sanktpēterburga

Александр Конов

Maskava

Роман Слюньков

Sanktpēterburga

Эльвира Фаткуллина

Maskava