Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Irina Alisova
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   1279 «Семейный бизнес» 15:39
Aleksandra Badisova
Sanktpēterburga   1127 «Вынос 1 метр» 13:09
Tapac Cимaнив
Maskavas apgabals   1192 «Пепелац имени Д.В.Гаева» 14:22
Ivan Danilov
Sanktpēterburga   1202 «Тройной орарь» 14:21
Alexander Grebenkov
Sanktpēterburga   1200 «Синтаксические животные» 14:20
Alexey Gurevich
Sanktpēterburga   1249 «Новый поворот» 15:11
Inna Kim
Sanktpēterburga   1128 «Загоны» 13:04
Mary Korzhemanova
Sanktpēterburga   167 «Его самопроизвольное перемещение» 12:07
Irina Krylova
Sanktpēterburga   1151 «Эквилибриум» 13:24
Artem Kyznetsov
Sanktpēterburga   155 «Four-leaf clover» 12:09
Sun Logrus
Sanktpēterburga   172 «Санлогрусята» 12:04
Konstantin Makov
Sanktpēterburga   1120 «MCTeam и подземные улитки» 12:54
Vera Podolyakina
Sanktpēterburga   1174 «По-Чудим» 13:34
Nathalie Selivanova
Sanktpēterburga   159 «Котики вперед» 11:55
Yulia Smirnova
Sanktpēterburga   1205 «Салли Махаек» 14:07
Katerina Tolmacheva
Sanktpēterburga   1162 «Дважды два» 13:31
Alexey Yuryevich
Sanktpēterburga   129 «ОВАЛ» 11:26
Marina Zinchuk
Sanktpēterburga   1176 «Чушка Кая» 13:59
Юлия Абдрашитова
Sanktpēterburga   1188 «Ананасик» 14:14
Роман Абибуллаев
Sanktpēterburga   137 «#доброподносом» 11:35
Мария Абрамова
Sanktpēterburga   1112 «Лиса Алиса и Кот Базилио» 12:51
Евгений Адаев
Sanktpēterburga   1108 «X-travel» 12:49
Сергей Азаров
Sanktpēterburga   1133 «Здесь могла быть ваша реклама» 13:09
Оля Александрова
Sanktpēterburga   1158 «SLAGAR» 13:33
Александр Алибутаев
Sanktpēterburga   1154 «Brainstorm» 13:29
Юрий Алимов
Sanktpēterburga   1139 «ДлинношЕЕЕ» 13:13
Мария Аль-Ради
Sanktpēterburga   1253 «Лиловые звери» 15:04
Михаил Амурский
Maskava   174 «Зевгма» 12:10
Андрей Афонюшкин
Sanktpēterburga   1116 «Лысые коты нагибаторы» 12:56
Рома Ахметьянов
Sanktpēterburga   1247 «ЛАЙК-ГЛОНАСС» 15:08
Анастасия Бабенко
Sanktpēterburga   111 «Шкальники» 11:08
Мария Бабурина
Sanktpēterburga   155 «Four-leaf clover» 12:09
Алёна Байкова
Sanktpēterburga   158 «О'лень» 11:46
Ирина Балыбердина
Sanktpēterburga   118 «Синдром Сосновки» 11:16
Александр Баранов
Sanktpēterburga   1103 «Йошта» 12:40
Александр Баранов
Sanktpēterburga   108 «Американка» 11:07
Екатерина Барашкова
Sanktpēterburga   1110 «СообразТим на пятерых» 12:44
Кирилл Барденков
Sanktpēterburga   138 «Крылатые гномы» 11:34
Светлана Барденкова
Sanktpēterburga   138 «Крылатые гномы» 11:34
Мария Барковская
Sanktpēterburga   1185 «Золотые» 13:53
Юрий Безруков
Sanktpēterburga   105 «Станция "Красные Зори"» 11:04
Любовь Белова
Sanktpēterburga   124 «Танки грязи не боятся» 11:23
Георгий Беляев
Sanktpēterburga   189 «Совсем Беляевы» 12:18
Надежда Беляева
Sanktpēterburga   1284 «Променад» 15:11
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   1146 «ГРДН КРЧ» 13:21
Алексей Беспятов
Sanktpēterburga   1212 «БеЗе» 14:23
Екатерина Бобкова
Sanktpēterburga   1180 «Ой, не знаю» 13:51
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   134 «Непедальные локомоты» 11:32
Анастасия Боженова
Sanktpēterburga   1205 «Салли Махаек» 14:07
Татьяна Бойцова
Sanktpēterburga   123 «Хлебные палочки с Никитой» 11:23
Юрий Бондарев
Sanktpēterburga   1101 «метро 2016» 12:49
Виктория Бородина
Sanktpēterburga   115 «Франкенвини» 11:11
Юра Бронников
Maskava   141 «Броуновское движение» 11:40
Юрий Бунаков
Sanktpēterburga   109 «БРысь» 11:05
Татьяна Бурлакова
Sanktpēterburga   120 «Суслички» 11:21
Ольга Бусыгина
Sanktpēterburga   175 «Неестественный отбор» 12:20
Вячеслав Буфетов
Sanktpēterburga   1173 «Ленинградцы» 13:53
Мария Василенко
Sanktpēterburga   123 «Хлебные палочки с Никитой» 11:23
Александра Васюк
Sanktpēterburga   1134 «Мешки с костями» 13:16
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   1134 «Мешки с костями» 13:16
Настя Вилкова
Ļeņingradas apgabals   1292 «3-14» 15:48
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   1117 «keepsake» 12:55
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   197 «Топонимический комиссар» 12:36
Алёна Власова
Sanktpēterburga   1133 «Здесь могла быть ваша реклама» 13:09
Тимофей Волков
Sanktpēterburga   153 «Веселая семейка» 11:50
Аня Волкова
Sanktpēterburga   1218 «Rolling Stones» 14:39
Наталья Волкова
Sanktpēterburga   153 «Веселая семейка» 11:50
Константин Воробьев
Sanktpēterburga   1165 «НеВерьВХудо» 13:28
Ольга Воронкова
Sanktpēterburga   1248 «Две столицы» 14:57
Дарья Вундер
Sanktpēterburga   1130 «Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"» 13:08
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   126 «Портал» 11:24
Дина Галкина
Sanktpēterburga   1146 «ГРДН КРЧ» 13:21
Валера Генералова
Sanktpēterburga   117 «Ту-104» 11:17
Руслан Гизаткулов
Sanktpēterburga   1262 «Русичи» 15:15
Фаина Гизаткулова
Sanktpēterburga   1262 «Русичи» 15:15
Майя Глумова
Maskava   174 «Зевгма» 12:10
Дмитрий Головкин
Sanktpēterburga   1135 «Оптимисты» 13:16
Дарья Гончарова
Sanktpēterburga   171 «Вилка и Шкаф» 12:02
Оля Гордиевская
Sanktpēterburga   1217 «Спортивный интерес» 14:47
Анна Горелик
Sanktpēterburga   1126 «Хакайна Тим» 13:12
Антон Готовцев
Sanktpēterburga   1229 «Улыбаемся и машем» 14:26
Евгений (Гений) Гребенев
Maskavas apgabals   1201 «МетроФан» 14:18
Алексей Гришин
Sanktpēterburga   1154 «Brainstorm» 13:29
Денис Гришин
Sanktpēterburga   1114 «Grinland Greenpieces» 12:52
Алёнка Гуревич
Sanktpēterburga   1249 «Новый поворот» 15:11
Марина Гусакова
Sanktpēterburga   156 «Унесённая ветром» 11:48
Ника Гусева
Sanktpēterburga   1264 «Гуси-Лебеди» 15:37
Мария Давыдова
Sanktpēterburga   1103 «Йошта» 12:40
Олечка Давыдова
Sanktpēterburga   155 «Four-leaf clover» 12:09
Дмитрий Денисов
Sanktpēterburga   119 «Сашина команда» 11:20
Наталия Денисова
Sanktpēterburga   1219 «Вакханалия мозга» 14:27
Юлия Дитяткина
Sanktpēterburga   1128 «Загоны» 13:04
Ирина Дмитриева
Sanktpēterburga   1183 «Дети Эйяфьядлайёкюдля» 14:11
Анастасия Добровольская
Sanktpēterburga   1208 «ИЛИТА» 14:19
Екатерина Добровольская
Sanktpēterburga   131 «las tortugas» 11:56
Александра Долгоаршинная
Sanktpēterburga   1118 «Ананасы» 12:44
Илларион Домелашвили
Ļeņingradas apgabals   1286 «Эффект Доплера» 15:41
Григорий Доротынский
Sanktpēterburga   186 «Nussknacker und seine Mannschaft» 12:25
Татьяна Дремова
Sanktpēterburga   1172 «До пятницы совершенно свободны» 13:52
Галя Дубова
Sanktpēterburga   1206 «RunTime Error» 14:36
Артур Дубро
Sanktpēterburga   1132 «Три Ноги» 13:15
Ирина Дубровская
Sanktpēterburga   1290 «Двое из ларца» 15:48
Татьяна Дудук
Sanktpēterburga   1143 «Rosas Pandan» 13:22
Игорь Душенин
Sanktpēterburga   142 «Bladecrawlers» 11:46
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   166 «Шипшандр» 12:03
Марина Егорова
Sanktpēterburga   1276 «Крабшейн, Гусейн и Кузя» 15:30
Ольга Есенина
Sanktpēterburga   174 «Зевгма» 12:10
Сергей Жуйков
Sanktpēterburga   185 «Тараканы» 12:27
Михаил Журавлёв
Sanktpēterburga   1160 «Ноги» 13:40
Владимир Зайцев
Sanktpēterburga   1234 «Мерлин, Рыжик и Кисельная барышня» 14:44
Елизавета Залевская
Sanktpēterburga   188 «Параноики» 12:19
Марина Захаренкова
Sanktpēterburga   108 «Американка» 11:07
Снежана Захарова
Sanktpēterburga   1224 «НЗ» 14:38
Станислав Зотин
Sanktpēterburga   1122 «ФПК» 12:53
Иван Зуев
Sanktpēterburga   1246 «ДАнтВан» 15:05
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   192 «Полный дальше!» 12:39
Иван Иванов
Sanktpēterburga   179 «Ой,Всё!» 12:16
Вера Иванова
Sanktpēterburga   1163 «Радио Ретро» 13:43
Константин Ивачёв
Sanktpēterburga   112 «NWD» 11:04
Сергей Ильинский
Sanktpēterburga   120 «Суслички» 11:21
Светлана Казакеева
Sanktpēterburga   1182 «Абракозябра» 14:01
Валентина Казакова
Sanktpēterburga   1166 «Ребята с огоньком» 13:49
Дмитрий Каллистов
Sanktpēterburga   1262 «Русичи» 15:15
Ольга Капустина
Sanktpēterburga   131 «las tortugas» 11:56
Павел Карагин
Sanktpēterburga   1202 «Тройной орарь» 14:21
Андрей Карелин
Sanktpēterburga   1287 «От заката до забора» 15:38
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   121 «Улетайки» 11:22
Анастасия Катковская
Sanktpēterburga   133 «Инсайт» 11:30
Алексей Качалов
Sanktpēterburga   113 «Карело-Сибирская Магистраль» 11:12
Анастасия Качалова
Sanktpēterburga   113 «Карело-Сибирская Магистраль» 11:12
Ирина Кирина
Sanktpēterburga   180 «Бегущие рок-н-ролльщики» 12:13
Евгений Киров
Sanktpēterburga   1281 «Внуки баклажанов ГМ» 15:39
Ольга Киселёва
Sanktpēterburga   132 «Бревно» 11:29
Дмитрий Кичинский
Sanktpēterburga   199 «Ultimate Survival» 12:39
Кристина Клейман
Sanktpēterburga   170 «RP Team» 12:11
Аня Климова
Sanktpēterburga   125 «Доктор Дапертутто» 11:24
Владислав Ковалевский
Sanktpēterburga   1150 «Метрошные котики» 13:34
Никита Коваль
Sanktpēterburga   157 «Грибники и Ко» 11:43
Николай Козак
Sanktpēterburga   1244 «Саолинь» 14:54
Елена Козлова
Sanktpēterburga   166 «Шипшандр» 12:03
Мария Козлова
Sanktpēterburga   1184 «Ин вино веритас!» 13:56
Николай Козырев
Sanktpēterburga   1227 «Флогистон» 14:28
Александр Кокорин
Sanktpēterburga   1294 «Кошкин дом v1» 15:56
Ольга Колесникова
Sanktpēterburga   1101 «метро 2016» 12:49
Татьяна Комарова
Sanktpēterburga   145 «Горячие пятки» 11:41
Юля Кондратьева
Sanktpēterburga   1155 «Жриггеры» 13:21
Василий Кондрашов
Sanktpēterburga   1106 «Трамвай №6» 12:45
Светлана Королева
Sanktpēterburga   1148 «В поисках полосатого слона» 13:38
Антон Корчагин
Maskava   1238 «Дримцаца» 14:58
Ольга Котлярская
Sanktpēterburga   1150 «Метрошные котики» 13:34
Алина Крамар
Sanktpēterburga   1225 «segmentation fault» 14:46
Нина Красавина
Sanktpēterburga   169 «Шевели булками» 12:00
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   1117 «keepsake» 12:55
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   116 «Rabid Ferrets» 11:19
Оксана Кудрявцева
Sanktpēterburga   1162 «Дважды два» 13:31
Алексей Кузнецов
Sanktpēterburga   151 «Слюнька разума» 11:53
Александра Кузнецова
Sanktpēterburga   1134 «Мешки с костями» 13:16
Татьяна Кузнецова
Sanktpēterburga   1156 «Предапокалиптические ежики» 13:32
Илья Кузьмин
Sanktpēterburga   179 «Ой,Всё!» 12:16
Лена Кулакова
Maskava   1129 «Ёжики в тумане» 13:22
Светлана Куликова
Maskavas apgabals   1198 «Пепяка с зеленью» 14:18
Виталий Курасов
Sanktpēterburga   181 «Очумелые ноги» 12:20
Дмитрий Лаврик
Sanktpēterburga   1231 «Ненуачо» 15:09
Антон Лавров
Sanktpēterburga   184 «Птенцы гнезда Петрова» 12:29
Наталья Лапина
Sanktpēterburga   186 «Nussknacker und seine Mannschaft» 12:25
Игорь Лапшов
Maskava   1104 «Посторонним В!» 12:45
Оксана Лебедева
Sanktpēterburga   1105 «Великолепная 4» 12:45
Дмитрий Лебедь
Sanktpēterburga   176 «Слоукот» 12:06
Татьяна Левичева
Puškina   118 «Синдром Сосновки» 11:16
Татьяна Лежева
Sanktpēterburga   1122 «ФПК» 12:53
Павел Лепехин
Sanktpēterburga   1271 «TeideMen» 15:36
Екатерина Лещинер
Maskava   1216 «Семейство кошачьих» 14:30
Андрей Ли
Sanktpēterburga   108 «Американка» 11:07
Вячеслав Лисицын
Sanktpēterburga   1202 «Тройной орарь» 14:21
Мария Лукьянова
Sanktpēterburga   152 «Пар мне в лицо» 11:48
Алина Малиновская
Sanktpēterburga   118 «Синдром Сосновки» 11:16
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   102 «Бурундуй» 11:00
Анна Марковская
Sanktpēterburga   1203 «Внучки Сусанина» 14:17
Анна Марморштейн
Sanktpēterburga   1235 «Уагадугу» 14:58
Андрей Матвеев
Sanktpēterburga   1210 «Подземный этаж» 14:10
Дмитрий Матвеенко
Sanktpēterburga   1196 «Скороходики» 14:09
Юля Мерчалова
Sanktpēterburga   140 «Сурикаты» 11:35
александра Михайлова
Sanktpēterburga   188 «Параноики» 12:19
Анна Моисеенко
Sanktpēterburga   1162 «Дважды два» 13:31
Дарья Молодова
Sanktpēterburga   1115 «Магические технари» 12:34
Антон Мурашов
Sanktpēterburga   1147 «Ладога» 13:23
Рома Мясников
Sanktpēterburga   1214 «Шел Шива по шоссе, сокрущая сущее» 14:56
Анна Неворотина
Sanktpēterburga   129 «ОВАЛ» 11:26
Владимир Нехорошкин
Sanktpēterburga   146 «Дикi Перцы» 11:44
Дарья Низкая
Ļeņingradas apgabals   1291 «Кошкин дом» 15:45
Роман Низкий
Ļeņingradas apgabals   1291 «Кошкин дом» 15:45
Алексей Николаев
Sanktpēterburga   1224 «НЗ» 14:38
Алексей Николаев
Sanktpēterburga   1229 «Улыбаемся и машем» 14:26
Ольга Николаева
Ļeņingradas apgabals   1104 «Посторонним В!» 12:45
Елена Новикова
Sanktpēterburga   1135 «Оптимисты» 13:16
Надежда Новоселова
Sanktpēterburga   136 «Муфта, Борода и Полботинка» 11:36
Семён Орешко
Sanktpēterburga   1170 «Метроняши» 13:58
Наталья Очева
Sanktpēterburga   140 «Сурикаты» 11:35
Дмитрий Павлов
Sanktpēterburga   1226 «ДиМари и Ко» 14:41
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   119 «Сашина команда» 11:20
Наталия Панова
Sanktpēterburga   1221 «Угарные энгрибердзики» 14:44
Екатерина Паршина
Sanktpēterburga   165 «Ёжик в тумане» 12:03
Наталья Пауте
Sanktpēterburga   182 «ПЯТНИЦА» 12:15
Андрей Перечицкий
Maskava   1192 «Пепелац имени Д.В.Гаева» 14:22
Антон Петров
Sanktpēterburga   1160 «Ноги» 13:40
Артур Петров
Sanktpēterburga   1160 «Ноги» 13:40
Василиса Петрова
Sanktpēterburga   1301 «Эльки» 14:40
Светлана Петрова
Sanktpēterburga   1184 «Ин вино веритас!» 13:56
Аня Петросян
Sanktpēterburga   1206 «RunTime Error» 14:36
Елена Пименова
Sanktpēterburga   1191 «Пупсики» 14:08
Марина Платонова
Sanktpēterburga   1206 «RunTime Error» 14:36
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   194 «Маруся и Co» 12:23
Екатерина Плешанова
Sanktpēterburga   1148 «В поисках полосатого слона» 13:38
Ростислав Повесьма
Sanktpēterburga   1154 «Brainstorm» 13:29
Алёна Подгайская
Sanktpēterburga   1117 «keepsake» 12:55
Виктор Полуйко
Maskava   1138 «Этотыкакашка» 13:18
Вячеслав Полушин
Sanktpēterburga   1250 «От создателей» 15:01
Лёха Прохоренков
Sanktpēterburga   1278 «Почему бы и да?» 15:32
Андрей Пучков
Sanktpēterburga   190 «Всё успеть!» 12:26
Елена Разенкова
Sanktpēterburga   174 «Зевгма» 12:10
Алеся Резник
Sanktpēterburga   1214 «Шел Шива по шоссе, сокрущая сущее» 14:56
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   128 «Было бы нелепо» 11:25
Александр Рендаков
Sanktpēterburga   1155 «Жриггеры» 13:21
Инга Ренская
Sanktpēterburga   1195 «Специи» 14:15
Сергей Реука
Sanktpēterburga   1161 «Огни Самайна» 13:39
Светлана Румянцева
Sanktpēterburga   1148 «В поисках полосатого слона» 13:38
Алексей Руяткин
Sanktpēterburga   1122 «ФПК» 12:53
Наталья Рыбалко
Sanktpēterburga   1289 «ДиДжан» 15:43
Екатерина Рыжова
Sanktpēterburga   1199 «Веселые скифы» 14:30
Сергей Рымарев
Puškina   1272 «Городской наблюдатель» 15:16
Ира Савельева
Sanktpēterburga   1164 «Изучая звезды» 13:27
Мария Савина
Sanktpēterburga   1161 «Огни Самайна» 13:39
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   116 «Rabid Ferrets» 11:19
Елизавета Сафотерова
Sanktpēterburga   1130 «Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"» 13:08
Андрей Светлов
Sanktpēterburga   185 «Тараканы» 12:27
Алёна Севастьянова
Sanktpēterburga   130 «Львёнка-Алёнка» 11:30
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   130 «Львёнка-Алёнка» 11:30
Екатерина Селютина
Sanktpēterburga   125 «Доктор Дапертутто» 11:24
Рита Семенова
Sanktpēterburga   1181 «Power Rangers» 13:55
Константин Синявин
Sanktpēterburga   1277 «Синхрофазатрончик» 15:32
Анна Скворцова
Sanktpēterburga   154 «Трое в рамке» 11:45
Оксана Смоленкова
Sanktpēterburga   1190 «Обригаду» 14:12
Ирина Соколова
Ļeņingradas apgabals   1222 «ЁКЛМН» 14:43
Ника Соловьева
Sanktpēterburga   179 «Ой,Всё!» 12:16
Ольга Соловьева
Sanktpēterburga   129 «ОВАЛ» 11:26
Юрий Солодкин
Sanktpēterburga   1163 «Радио Ретро» 13:43
Елена Спасская
Sanktpēterburga   1155 «Жриггеры» 13:21
Сергей Степаненко
Sanktpēterburga   1163 «Радио Ретро» 13:43
Ксюша Студеникина
Sanktpēterburga   1259 «Отчаянные штурмовики» 15:12
АНДРЕЙ СУББОТИН
Sanktpēterburga   162 «Япона МАТЬ!» 12:05
Юлия Сугробова
Sanktpēterburga   1224 «НЗ» 14:38
Юлия Сысоева
Sanktpēterburga   1267 «Трэш и тюленики» 15:28
Татьяна Тараева
Sanktpēterburga   1137 «Феникс» 13:11
Елизавета Терновых
Sanktpēterburga   169 «Шевели булками» 12:00
Алиса Тимофеева
Sanktpēterburga   176 «Слоукот» 12:06
Маша Тимохина
Sanktpēterburga   183 «Ромашки» 12:22
Мария Торопова
Sanktpēterburga   1226 «ДиМари и Ко» 14:41
Сергей Третьяков
Sanktpēterburga   103 «Вместо танцев не получилось» 11:00
Мария Трусова
Sanktpēterburga   1183 «Дети Эйяфьядлайёкюдля» 14:11
Вера Тулькина
Sanktpēterburga   162 «Япона МАТЬ!» 12:05
Екатерина Тупицына
Sanktpēterburga   1107 «Полп» 12:47
Анна Уварова
Sanktpēterburga   1125 «Гламурные желуди» 13:03
Мария Урусова
Sanktpēterburga   1157 «Красавица и Чу!» 13:37
Елена Фоминова
Sanktpēterburga   1260 «Безбашенные гидробионты» 15:14
Наталия Фомичева
Sanktpēterburga   128 «Было бы нелепо» 11:25
Елена Химочка
Sanktpēterburga   104 «Маша и Медведь» 10:59
Кристина Хобня
Sanktpēterburga   1208 «ИЛИТА» 14:19
Оля Ходюкова
Sanktpēterburga   1104 «Посторонним В!» 12:45
Сергей Черевичко
Sanktpēterburga   133 «Инсайт» 11:30
Тамара Чудновская
Sanktpēterburga   1174 «По-Чудим» 13:34
Мария Чудова
Sanktpēterburga   163 «Чуды» 11:56
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   147 «Неугомонные проходимцы» 11:42
Василий Шамко
Sanktpēterburga   126 «Портал» 11:24
Василий Шешера
Sanktpēterburga   1242 «Поморы» 14:52
Александра Ширшова
Sanktpēterburga   1136 «Главное хвост!» 13:17
Александр Шпер
Maskava   124 «Танки грязи не боятся» 11:23
Наталья Шпер
Maskava   124 «Танки грязи не боятся» 11:23
Татьяна Шурпяк
Sanktpēterburga   1256 «Наши ноги не для скуки» 15:20
Андрей Янчук
Sanktpēterburga   101 «Пыдра» 10:57
Екатерина Ярополова
Sanktpēterburga   1158 «SLAGAR» 13:33
Marina .
Maskava   1113 «Carpe diem» 12:48
Natalya Gogonova
Sanktpēterburga   1257 «Краюхи» 15:20
Natalia Prudnikova
Sanktpēterburga   1252 «неожиданный визг» 15:13
Elias Vasiliev
Sanktpēterburga   191 «Бригада SOS» 12:31
Марина Vinnie
Sanktpēterburga   100 «Дохлый номер» 10:56
Ольга Аверкова
Sanktpēterburga   1230 «Молодцы» 14:50
Екатерина Акчурина
Sanktpēterburga   1231 «Ненуачо» 15:09
Владимир Андреев
Sanktpēterburga   1111 «Барбосы» 12:42
Сергей Багин
Sanktpēterburga   133 «Инсайт» 11:30
Наталья Бантимирова
Sanktpēterburga   152 «Пар мне в лицо» 11:48
Дмитрий Барашев
Sanktpēterburga   167 «Его самопроизвольное перемещение» 12:07
Евгений Бартель
Sanktpēterburga   1251 «Всё пучком» 15:00
Анастасия Белова
Sanktpēterburga   1189 «Бегущие банки» 14:14
Екатерина Беляева
Sanktpēterburga   127 «Профессор Ёж» 11:27
Антон Бойченко
Sanktpēterburga   1197 «Рой Бидрил» 14:11
Алла Ваулина
Sanktpēterburga   1213 «The Pooh» 14:48
Александр Верещагин
Sanktpēterburga   1255 «Креозотные крысы» 15:07
Андрей Воробьев
Sanktpēterburga   195 «Команда Z» 12:32
Татьяна Воронина
Sanktpēterburga   1113 «Carpe diem» 12:48
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   192 «Полный дальше!» 12:39
Антон Гаврилов
Sanktpēterburga   126 «Портал» 11:24
Ксения Гонченко
Sanktpēterburga   193 «МоСКиТы» 12:28
Стас Гордиенко
Sanktpēterburga   1219 «Вакханалия мозга» 14:27
Андрей Горячев
Sanktpēterburga   1239 «Зачемяздесь» 14:53
Андрей Гостев
Sanktpēterburga   1258 «Злой Крот» 15:18
Екатерина Григорьева
Sanktpēterburga   1269 «Умницы» 15:30
Жанна Григорьева
Sanktpēterburga   110 «Свинкопасы» 11:06
Анастасия Гуенко
Sanktpēterburga   1153 «Шэмодгома» 13:30
Наталья Долгушина
Sanktpēterburga   136 «Муфта, Борода и Полботинка» 11:36
Павел Дружков
Sanktpēterburga   1177 «Как два пальца» 13:47
Игорь Егоров
Sanktpēterburga   1237 «3Е» 14:55
Надежда Ерастова
Sanktpēterburga   1266 «Три танкистки» 15:11
Ольга Ефремова
Ļeņingradas apgabals   1291 «Кошкин дом» 15:45
ЕВГЕНИЯ ЖАДЬКОВА
Sanktpēterburga   1261 «Crazy Girls» 15:22
Екатерина Жгулева
Sanktpēterburga   1274 «Дьяволята» 15:31
Михаил Жуков
Sanktpēterburga   1201 «МетроФан» 14:18
Наталья Завёрткина
Sanktpēterburga   1270 «Шустрики» 15:24
Юрий Зарудко
Sanktpēterburga   1109 «Новая папка» 12:46
Эльвира Зинова
Sanktpēterburga   193 «МоСКиТы» 12:28
Сергей Иванов
Sanktpēterburga   1220 «Космос» 14:35
Геннадий Игин
Sanktpēterburga   1228 «кот и лиса» 14:29
Надежда Игошина
Sanktpēterburga   1125 «Гламурные желуди» 13:03
Жанетта Карелина
Sanktpēterburga   1287 «От заката до забора» 15:38
Анна Кашутина
Sanktpēterburga   1293 «2 столицы» 15:55
Вера Кириллова
Sanktpēterburga   120 «Суслички» 11:21
Александр Киселев
Sanktpēterburga   132 «Бревно» 11:29
Александра Ковалевская
Sanktpēterburga   143 «Доба дута!» 11:38
Александра Косинская
Sanktpēterburga   119 «Сашина команда» 11:20
Татьяна Крылова
Sanktpēterburga   114 «Шустрая шиншилла» 11:08
Анна Кузина
Sanktpēterburga   1236 «Коза Пуховая» 14:51
Екатерина Куприянова
Sanktpēterburga   1254 «Чрезмерно воспитанные и весёлые» 15:17
Татьяна Курасова
Sanktpēterburga   181 «Очумелые ноги» 12:20
Наталия Курилович
Sanktpēterburga   160 «капитошки» 11:52
Алёна Лаврентьева
Sanktpēterburga   1113 «Carpe diem» 12:48
Любовь Ландышева
Sanktpēterburga   187 «Купчинский экспресс» 12:21
Ольга Лашкина
Maskava   1238 «Дримцаца» 14:58
Елизавета Логашева
Tālo ārzemju pilsētas   1127 «Вынос 1 метр» 13:09
Александр Мазнин
Sanktpēterburga   1154 «Brainstorm» 13:29
Екатерина Маляренко
Sanktpēterburga   1281 «Внуки баклажанов ГМ» 15:39
Екатерина Маматказина
Sanktpēterburga   102 «Бурундуй» 11:00
Юлия Минутина
Sanktpēterburga   1172 «До пятницы совершенно свободны» 13:52
Дмитрий Михайлов
Sanktpēterburga   1144 «Коалы» 13:35
Павел Михайлов
Sanktpēterburga   1168 «Один в городе» 13:47
Наталия Моисеева
Sanktpēterburga   139 «Амбивалентные ленивцы» 11:33
АННА МОЛОДОВА
Sanktpēterburga   148 «32 фуэте» 11:47
Марина Мухина
Sanktpēterburga   1274 «Дьяволята» 15:31
Герман Мютте
Sanktpēterburga   1280 «3x4» 16:11
Сергей Нажесткин
Maskava   1198 «Пепяка с зеленью» 14:18
Вадим Неворотин
Sanktpēterburga   129 «ОВАЛ» 11:26
Дмитрий Некрасов
Sanktpēterburga   196 «Unknown» 12:36
Руслан Никитин
Sanktpēterburga   110 «Свинкопасы» 11:06
Сергей Образцов
Sanktpēterburga   1111 «Барбосы» 12:42
Алена Паршина
Sanktpēterburga   1218 «Rolling Stones» 14:39
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   1124 «Пассат» 12:50
Денис Петров
Sanktpēterburga   1194 «Рискнемздоровьем» 14:00
Антон Плотников
Krasnojarska   1188 «Ананасик» 14:14
Антон Полубояринов
Sanktpēterburga   1245 «ALAN» 15:08
Екатерина Пучкова
Sanktpēterburga   190 «Всё успеть!» 12:26
Лариса Ракитина
Sanktpēterburga   159 «Котики вперед» 11:55
Родион Рыбалко
Sanktpēterburga   1289 «ДиДжан» 15:43
Елена Рыбкина
Sanktpēterburga   1145 «Безумные Рыбники» 13:25
Анастасия С
Sanktpēterburga   144 «Стрела» 11:39
Александра Савина
Sanktpēterburga   1161 «Огни Самайна» 13:39
Анастасия Самусева
Ļeņingradas apgabals   1232 «Шпунтики» 14:03
Тёма Саралийский
Sanktpēterburga   112 «NWD» 11:04
Зоя Сергеева
Sanktpēterburga   1131 «Юрьев день» 13:05
Волков Сергей
Sanktpēterburga   1129 «Ёжики в тумане» 13:22
Галина Синкевич
Sanktpēterburga   1209 «Грибная Охота» 14:21
Марина Сироткина
Sanktpēterburga   1123 «Не Секирка» 12:57
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   161 «Ёжики в морковке» 12:08
Дмитрий Соболев
Sanktpēterburga   1219 «Вакханалия мозга» 14:27
Татьяна Соломон
Sanktpēterburga   1156 «Предапокалиптические ежики» 13:32
Мария Спирина
Sanktpēterburga   166 «Шипшандр» 12:03
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   107 «Крошки Ру» 11:02
Максим Суслин
Sanktpēterburga   1275 «Лошадка светлая» 15:35
Дмитрий Трунин
Sanktpēterburga   1200 «Синтаксические животные» 14:20
Александр Трусов
Sanktpēterburga   1155 «Жриггеры» 13:21
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   119 «Сашина команда» 11:20
Евгений Факторович
Sanktpēterburga   1124 «Пассат» 12:50
Дмитрий Федотов
Sanktpēterburga   1283 «Метро 2015» 15:44
Филипп Федулов
Sanktpēterburga   1113 «Carpe diem» 12:48
Евгения Фельдина
Sanktpēterburga   161 «Ёжики в морковке» 12:08
Никита Ховайко
Sanktpēterburga   175 «Неестественный отбор» 12:20
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   1156 «Предапокалиптические ежики» 13:32
Оксана Чугунова
Sanktpēterburga   1176 «Чушка Кая» 13:59
Антон Чухнов
Sanktpēterburga   139 «Амбивалентные ленивцы» 11:33
Юлия Швецова
Sanktpēterburga   1102 «логисты» 12:43
Николай Шнаревич
Sanktpēterburga   155 «Four-leaf clover» 12:09
Ксения Шурухина
Sanktpēterburga   135 «Многоликий пингвин» 11:27
федор щеголев
Sanktpēterburga   1243 «Я и бал королей» 15:50
Dmitry Fomin
Sanktpēterburga   1151 «Эквилибриум» 13:24
Alex Lozinskyi
Sanktpēterburga   1164 «Изучая звезды» 13:27
Yury Luzyanin
Sanktpēterburga   1144 «Коалы» 13:35
Роман Абаев
Sanktpēterburga   1133 «Здесь могла быть ваша реклама» 13:09
Сергей Аверков
Sanktpēterburga   1230 «Молодцы» 14:50
Ксения Азеева
Sanktpēterburga   1212 «БеЗе» 14:23
Наталия Акулова
Sanktpēterburga   1139 «ДлинношЕЕЕ» 13:13
Эльдар Акчурин
Sanktpēterburga   1231 «Ненуачо» 15:09
Ангелина Алексеева
Sanktpēterburga   1209 «Грибная Охота» 14:21
Ольга Алексеевна
Sanktpēterburga   1231 «Ненуачо» 15:09
Александр Альхов
Sanktpēterburga   1279 «Семейный бизнес» 15:39
Ирина Андреева
Sanktpēterburga   1111 «Барбосы» 12:42
Светлана Андрос
Sanktpēterburga   122 «Дуэт+» 11:22
Анастасия Арсеньева
Sanktpēterburga   1268 «Бобродесантники» 15:28
Михаил Артемьев
Sanktpēterburga   161 «Ёжики в морковке» 12:08
Алексей Бабенко
Sanktpēterburga   1217 «Спортивный интерес» 14:47
Анастасия Бабкина
Sanktpēterburga   1116 «Лысые коты нагибаторы» 12:56
Наташа Бакатина
Sanktpēterburga   141 «Броуновское движение» 11:40
Юлия Бакшеева
Sanktpēterburga   1184 «Ин вино веритас!» 13:56
Александр Бандура
Sanktpēterburga   1274 «Дьяволята» 15:31
Сергей Банкевич
Sanktpēterburga   135 «Многоликий пингвин» 11:27
Рустэм Батталов
Sanktpēterburga   1286 «Эффект Доплера» 15:41
Ирина Бахвалова
Sanktpēterburga   1241 «Сёстры Барбашёвы» 15:06
Валерия Бежанова
Sanktpēterburga   109 «БРысь» 11:05
Анастасия Безрукова
Sanktpēterburga   1203 «Внучки Сусанина» 14:17
Яна Белокур
Sanktpēterburga   1118 «Ананасы» 12:44
Артём Белых
Sanktpēterburga   171 «Вилка и Шкаф» 12:02
Наталья Беляева
Sanktpēterburga   189 «Совсем Беляевы» 12:18
Ольга Беспятова
Sanktpēterburga   1212 «БеЗе» 14:23
Елена Бессонова
Sanktpēterburga   1247 «ЛАЙК-ГЛОНАСС» 15:08
Татьяна Бирюкова
Sanktpēterburga   1227 «Флогистон» 14:28
Вячеслав Близгарёв
Sanktpēterburga   199 «Ultimate Survival» 12:39
Вадим Блинков
Sanktpēterburga   1105 «Великолепная 4» 12:45
Юлия Блинкова
Sanktpēterburga   1105 «Великолепная 4» 12:45
Данила Бобков
Sanktpēterburga   1157 «Красавица и Чу!» 13:37
Вера Бобылёва
Sanktpēterburga   1266 «Три танкистки» 15:11
Татьяна Бобылёва
Sanktpēterburga   1266 «Три танкистки» 15:11
Дмитрий Богатырёв
Sanktpēterburga   1141 «Ничего не жалко» 13:24
Юля Богатырева
Puškina   1141 «Ничего не жалко» 13:24
Яна Богатырева
Puškina   1141 «Ничего не жалко» 13:24
Андрей Богачев
Sanktpēterburga   1218 «Rolling Stones» 14:39
Софья Богденко
Sanktpēterburga   114 «Шустрая шиншилла» 11:08
Юрий Богденко
Sanktpēterburga   114 «Шустрая шиншилла» 11:08
Анастасия Бодрова
Sanktpēterburga   1151 «Эквилибриум» 13:24
Яна Бойцова
Sanktpēterburga   142 «Bladecrawlers» 11:46
Ксения Борисова
Sanktpēterburga   1258 «Злой Крот» 15:18
Александра Борунова
Sanktpēterburga   1221 «Угарные энгрибердзики» 14:44
Елизавета Брук
Sanktpēterburga   1180 «Ой, не знаю» 13:51
Соня Брук
Sanktpēterburga   1180 «Ой, не знаю» 13:51
Юрий Брылев
Sanktpēterburga   1218 «Rolling Stones» 14:39
Ольга Будниченко
Sanktpēterburga   1252 «неожиданный визг» 15:13
Андрей Бузыкин
Sanktpēterburga   117 «Ту-104» 11:17
Константин Бусыгин
Sanktpēterburga   175 «Неестественный отбор» 12:20
Евгений Бутусов
Sanktpēterburga   1267 «Трэш и тюленики» 15:28
Анна Буфетова
Sanktpēterburga   1173 «Ленинградцы» 13:53
Михаил Бухтуев
Sanktpēterburga   104 «Маша и Медведь» 10:59
Алексей Варавва
Sanktpēterburga   1260 «Безбашенные гидробионты» 15:14
Никита Василенко
Sanktpēterburga   123 «Хлебные палочки с Никитой» 11:23
Александра Васильева
Sanktpēterburga   1200 «Синтаксические животные» 14:20
Ирина Васильева
Sanktpēterburga   1200 «Синтаксические животные» 14:20
Мария Васильева
Sanktpēterburga   1106 «Трамвай №6» 12:45
Константин Вейгандт
Sanktpēterburga   1124 «Пассат» 12:50
Ольга Верутина
Sanktpēterburga   105 «Станция "Красные Зори"» 11:04
Дмитрий Визжачих
Sanktpēterburga   103 «Вместо танцев не получилось» 11:00
Ольга Власова
Sanktpēterburga   1235 «Уагадугу» 14:58
Влада Войко
Sanktpēterburga   1234 «Мерлин, Рыжик и Кисельная барышня» 14:44
Алексей Войтылов
Sanktpēterburga   146 «Дикi Перцы» 11:44
Виктория Войтылова
Sanktpēterburga   146 «Дикi Перцы» 11:44
Даниил Волков
Sanktpēterburga   153 «Веселая семейка» 11:50
Дмитрий Волков
Sanktpēterburga   153 «Веселая семейка» 11:50
Ирина Волкова
Sanktpēterburga   1165 «НеВерьВХудо» 13:28
Екатерина Володкович
Sanktpēterburga   1244 «Саолинь» 14:54
Игорь Воробьев
Sanktpēterburga   168 «Эффект Допплера» 11:51
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   1110 «СообразТим на пятерых» 12:44
Антон Воскобович
Sanktpēterburga   167 «Его самопроизвольное перемещение» 12:07
Любовь Гаврилова
Sanktpēterburga   126 «Портал» 11:24
Анастасия Гагарина
Sanktpēterburga   1260 «Безбашенные гидробионты» 15:14
Борис Гельбштейн
Sanktpēterburga   1131 «Юрьев день» 13:05
Сергей Глубоков
Sanktpēterburga   1127 «Вынос 1 метр» 13:09
Мария Гнедова
Sanktpēterburga   1259 «Отчаянные штурмовики» 15:12
Андрей Горбунов
Sanktpēterburga   187 «Купчинский экспресс» 12:21
Мария Горбунова
Sanktpēterburga   1129 «Ёжики в тумане» 13:22
Роман Городилов
Sanktpēterburga   1262 «Русичи» 15:15
Светлана Горохова
Sanktpēterburga   149 «Скоростные ястребы» 11:43
Дмитрий Григорьев
Sanktpēterburga   1255 «Креозотные крысы» 15:07
Анастасия Гупалова
Sanktpēterburga   172 «Санлогрусята» 12:04
Константин Гусак
Sanktpēterburga   1282 «Life78» 15:49
Лариса Данилова
Sanktpēterburga   134 «Непедальные локомоты» 11:32
Наталия Добрякова
Sanktpēterburga   1269 «Умницы» 15:30
Александр Довыденков
Puškina   1141 «Ничего не жалко» 13:24
Александр Додонов
Sanktpēterburga   1199 «Веселые скифы» 14:30
Екатерина Додонова
Sanktpēterburga   1199 «Веселые скифы» 14:30
Анна Доротынская
Sanktpēterburga   186 «Nussknacker und seine Mannschaft» 12:25
Вячеслав Дробков
Sanktpēterburga   199 «Ultimate Survival» 12:39
Мария Дубовцева
Sanktpēterburga   1132 «Три Ноги» 13:15
Борис Дудин
Sanktpēterburga   159 «Котики вперед» 11:55
Виктор Дудин
Sanktpēterburga   1225 «segmentation fault» 14:46
Александра Дундур
Sanktpēterburga   1170 «Метроняши» 13:58
Таисия Евтюкова
Sanktpēterburga   1278 «Почему бы и да?» 15:32
Глеб Егоров
Sanktpēterburga   1259 «Отчаянные штурмовики» 15:12
Кирилл Егоров
Sanktpēterburga   1237 «3Е» 14:55
Алена Егорова
Sanktpēterburga   1226 «ДиМари и Ко» 14:41
Ирина Егорова
Sanktpēterburga   1237 «3Е» 14:55
Сергей Езерский
Sanktpēterburga   154 «Трое в рамке» 11:45
Алина Епанечкина
Sanktpēterburga   1115 «Магические технари» 12:34
Анна Еремеева
Maskava   193 «МоСКиТы» 12:28
Ася Еремина
Sanktpēterburga   123 «Хлебные палочки с Никитой» 11:23
Ангелина Есина
Sanktpēterburga   170 «RP Team» 12:11
Татьяна Жуйкова
Sanktpēterburga   185 «Тараканы» 12:27
Ангелина Жуковская
Sanktpēterburga   1207 «СуперМарио» 14:17
Константин Журавлев
Sanktpēterburga   1173 «Ленинградцы» 13:53
Виктория Зарудко
Sanktpēterburga   1109 «Новая папка» 12:46
Алина Захарова
Sanktpēterburga   1259 «Отчаянные штурмовики» 15:12
Яна Захарова
Sanktpēterburga   180 «Бегущие рок-н-ролльщики» 12:13
Татьяна Золина
Sanktpēterburga   148 «32 фуэте» 11:47
Владимир Зохан
Sanktpēterburga   115 «Франкенвини» 11:11
Данила Зуев
Sanktpēterburga   1246 «ДАнтВан» 15:05
Анна Иванова
Sanktpēterburga   1277 «Синхрофазатрончик» 15:32
Софья Иванова
Sanktpēterburga   1147 «Ладога» 13:23
Екатерина Ивановна
Колпино   168 «Эффект Допплера» 11:51
Сергей Иванченко
Sanktpēterburga   191 «Бригада SOS» 12:31
Анна Игнатова
Sanktpēterburga   1210 «Подземный этаж» 14:10
вероника ильина
Sanktpēterburga   1243 «Я и бал королей» 15:50
Марина Ильина
Sanktpēterburga   149 «Скоростные ястребы» 11:43
Елизавета Исаева
Sanktpēterburga   157 «Грибники и Ко» 11:43
Татьяна Исаева
Sanktpēterburga   1230 «Молодцы» 14:50
Николай Исайкин
Sanktpēterburga   1250 «От создателей» 15:01
Константин Казакеев
Sanktpēterburga   1182 «Абракозябра» 14:01
Екатерина Кайгородцева
Sanktpēterburga   1158 «SLAGAR» 13:33
Екатерина Калачева
Sanktpēterburga   1286 «Эффект Доплера» 15:41
Анна Калина
Sanktpēterburga   143 «Доба дута!» 11:38
Дарья Калинина
Sanktpēterburga   1183 «Дети Эйяфьядлайёкюдля» 14:11
Ольга Калинина
Sanktpēterburga   1131 «Юрьев день» 13:05
Мария Кантор
Sanktpēterburga   1253 «Лиловые звери» 15:04
Елена Карпова
Sanktpēterburga   1166 «Ребята с огоньком» 13:49
Тимур Касимов
Sanktpēterburga   175 «Неестественный отбор» 12:20
Егор Кикеев
Sanktpēterburga   1177 «Как два пальца» 13:47
Марина Кикеева
Sanktpēterburga   1177 «Как два пальца» 13:47
Константин Кирьянов
Sanktpēterburga   1108 «X-travel» 12:49
Анна Киселева
Sanktpēterburga   1234 «Мерлин, Рыжик и Кисельная барышня» 14:44
Юлия Клементьева
Sanktpēterburga   136 «Муфта, Борода и Полботинка» 11:36
Александр Клюкин
Sanktpēterburga   131 «las tortugas» 11:56
Иван Князев
Sanktpēterburga   195 «Команда Z» 12:32
Мария Кобышева
Sanktpēterburga   1278 «Почему бы и да?» 15:32
Инна Ковалевская
Sanktpēterburga   143 «Доба дута!» 11:38
Сергей Ковалевский
Sanktpēterburga   143 «Доба дута!» 11:38
Ирина Козлова
Sanktpēterburga   190 «Всё успеть!» 12:26
тимофей козляк
Sanktpēterburga   1243 «Я и бал королей» 15:50
Максим Койнов
Sanktpēterburga   1181 «Power Rangers» 13:55
Алёна Колобкова
Sanktpēterburga   1276 «Крабшейн, Гусейн и Кузя» 15:30
Екатерина Колпакова
Sanktpēterburga   183 «Ромашки» 12:22
Александра Ком
Sanktpēterburga   1135 «Оптимисты» 13:16
Мария Комарова
Sanktpēterburga   1253 «Лиловые звери» 15:04
Валентина Кондрашова
Sanktpēterburga   1280 «3x4» 16:11
Марина Кондрашова
Sanktpēterburga   1106 «Трамвай №6» 12:45
Юлия Коновалова
Sanktpēterburga   1203 «Внучки Сусанина» 14:17
Сергей Коноплёв
Sanktpēterburga   1227 «Флогистон» 14:28
Федор Коньков
Sanktpēterburga   188 «Параноики» 12:19
Александр Копотилов
Sanktpēterburga   1226 «ДиМари и Ко» 14:41
Наталья Коркина
Sanktpēterburga   136 «Муфта, Борода и Полботинка» 11:36
Надежда Коробкина
Sanktpēterburga   1115 «Магические технари» 12:34
Игорь Королёв
Sanktpēterburga   1147 «Ладога» 13:23
Ирина Корчагина
Sanktpēterburga   171 «Вилка и Шкаф» 12:02
Иван Котов
Sanktpēterburga   1126 «Хакайна Тим» 13:12
Юля Кочубеева
Sanktpēterburga   1277 «Синхрофазатрончик» 15:32
Ольга Красковская
Sanktpēterburga   1235 «Уагадугу» 14:58
Андрей Кратенков
Sanktpēterburga   1229 «Улыбаемся и машем» 14:26
Мария Круговая
Sanktpēterburga   142 «Bladecrawlers» 11:46
Эрин Крукс
Sanktpēterburga   1290 «Двое из ларца» 15:48
Дарья Крюкова
Sanktpēterburga   1267 «Трэш и тюленики» 15:28
Лена Кузина
Sanktpēterburga   1236 «Коза Пуховая» 14:51
Игорь Кузнецов
Sanktpēterburga   1105 «Великолепная 4» 12:45
Елена Кузнецова
Sanktpēterburga   1248 «Две столицы» 14:57
Мария Кузнецова
Sanktpēterburga   196 «Unknown» 12:36
Екатерина Куксенок
Sanktpēterburga   191 «Бригада SOS» 12:31
Татьяна Куприянова
Sanktpēterburga   1241 «Сёстры Барбашёвы» 15:06
Вероника Курилович
Sanktpēterburga   160 «капитошки» 11:52
Максим Курилович
Sanktpēterburga   160 «капитошки» 11:52
Сергей Курилович
Sanktpēterburga   160 «капитошки» 11:52
Оля Куценко
Sanktpēterburga   159 «Котики вперед» 11:55
Антонина Лаврова
Sanktpēterburga   184 «Птенцы гнезда Петрова» 12:29
Вероника Лаврова
Sanktpēterburga   184 «Птенцы гнезда Петрова» 12:29
Наталия Лаврова
Sanktpēterburga   184 «Птенцы гнезда Петрова» 12:29
Антон Ланцов
Sanktpēterburga   135 «Многоликий пингвин» 11:27
Роман Ларионов
Sanktpēterburga   199 «Ultimate Survival» 12:39
Екатерина Лепехина
Sanktpēterburga   1271 «TeideMen» 15:36
Лев Лещинер
Maskava   1216 «Семейство кошачьих» 14:30
Павел Липанов
Sanktpēterburga   1213 «The Pooh» 14:48
Сергей Маков
Sanktpēterburga   1120 «MCTeam и подземные улитки» 12:54
Андрей Максимов
Sanktpēterburga   1119 «Панда не претендует на победу» 12:52
Шохиста Мамбетова
Sanktpēterburga   1118 «Ананасы» 12:44
Десислава Маринова
Sanktpēterburga   158 «О'лень» 11:46
Ксения Марковских
Sanktpēterburga   1182 «Абракозябра» 14:01
Наталья Махина
Sanktpēterburga   1110 «СообразТим на пятерых» 12:44
Мария Мащенко
Ļeņingradas apgabals   1232 «Шпунтики» 14:03
Дмитрий Медведев
Sanktpēterburga   1242 «Поморы» 14:52
Ксения Медведева
Sanktpēterburga   1203 «Внучки Сусанина» 14:17
Артем Мельниченко
Sanktpēterburga   111 «Шкальники» 11:08
Александр Метелица
Sanktpēterburga   122 «Дуэт+» 11:22
Милослава Метелица
Sanktpēterburga   122 «Дуэт+» 11:22
Людмила Метелкина
Sanktpēterburga   1115 «Магические технари» 12:34
Денис Механиков
Sanktpēterburga   161 «Ёжики в морковке» 12:08
Наталья Меховская
Sanktpēterburga   1274 «Дьяволята» 15:31
Мария Мидюсова-Рожновская
Sanktpēterburga   146 «Дикi Перцы» 11:44
Наталья Мизюк
Sanktpēterburga   1239 «Зачемяздесь» 14:53
Ольга Микрюкова
Sanktpēterburga   1261 «Crazy Girls» 15:22
Светлана Микутель
Sanktpēterburga   1245 «ALAN» 15:08
Полищук Милена
Волжский   168 «Эффект Допплера» 11:51
Анастасия Милиганова
Sanktpēterburga   142 «Bladecrawlers» 11:46
Наталья Мирошникова
Maskava   1138 «Этотыкакашка» 13:18
Мария Митрофанова
Sanktpēterburga   1166 «Ребята с огоньком» 13:49
Евгений Михайлов
Sanktpēterburga   1197 «Рой Бидрил» 14:11
Женя Михальчук
Sanktpēterburga   1125 «Гламурные желуди» 13:03
Марина Мишенина
Sanktpēterburga   1137 «Феникс» 13:11
Алексей Моисеенко
Sanktpēterburga   1162 «Дважды два» 13:31
Илья Молодов
Sanktpēterburga   148 «32 фуэте» 11:47
Татьяна Молчанова
Sanktpēterburga   102 «Бурундуй» 11:00
Александра Мужчинина
Sanktpēterburga   1177 «Как два пальца» 13:47
Валерия Музыка
Sanktpēterburga   170 «RP Team» 12:11
Василий Мусяков
Sanktpēterburga   1222 «ЁКЛМН» 14:43
Наталия Мухина
Sanktpēterburga   180 «Бегущие рок-н-ролльщики» 12:13
Егор Мютте
Sanktpēterburga   1280 «3x4» 16:11
Никита Никитин
Sanktpēterburga   158 «О'лень» 11:46
Мария Никитина
Sanktpēterburga   1251 «Всё пучком» 15:00
Анна Никова
Maskava   1244 «Саолинь» 14:54
Максим Новиков
Sanktpēterburga   1250 «От создателей» 15:01
Павел Новиков
Sanktpēterburga   1107 «Полп» 12:47
Анна Носова
Sanktpēterburga   121 «Улетайки» 11:22
Елизавета Обласова
Sanktpēterburga   1181 «Power Rangers» 13:55
Светлана Образцова
Sanktpēterburga   1111 «Барбосы» 12:42
Вера Оконешникова
Sanktpēterburga   1258 «Злой Крот» 15:18
Юлия Омельчук
Sanktpēterburga   1269 «Умницы» 15:30
Светлана Осипова
Sanktpēterburga   1222 «ЁКЛМН» 14:43
Дарья Осьмова
Sanktpēterburga   1153 «Шэмодгома» 13:30
Марьяна Очева
Sanktpēterburga   140 «Сурикаты» 11:35
Настя Павлюк
Sanktpēterburga   1136 «Главное хвост!» 13:17
Дмитрий Панов
Sanktpēterburga   1221 «Угарные энгрибердзики» 14:44
Славик Панусин
Sanktpēterburga   100 «Дохлый номер» 10:56
Ирина Парменова
Sanktpēterburga   1270 «Шустрики» 15:24
Кирилл Пасько
Sanktpēterburga   1196 «Скороходики» 14:09
Андрей Пауте
Sanktpēterburga   182 «ПЯТНИЦА» 12:15
Антон Перков
Sanktpēterburga   1112 «Лиса Алиса и Кот Базилио» 12:51
Анна Пиккин
Sanktpēterburga   1176 «Чушка Кая» 13:59
Крэйг Пиккин
Sanktpēterburga   1176 «Чушка Кая» 13:59
Анна Пименова
Sanktpēterburga   1191 «Пупсики» 14:08
Вадим Плеханов
Sanktpēterburga   194 «Маруся и Co» 12:23
Константин Подгайский
Sanktpēterburga   1117 «keepsake» 12:55
Антон Подкопаев
Sanktpēterburga   1225 «segmentation fault» 14:46
Марина Половикова
Sanktpēterburga   1207 «СуперМарио» 14:17
Виктория Понявина
Sanktpēterburga   1269 «Умницы» 15:30
Дмитрий Попов
Sanktpēterburga   1256 «Наши ноги не для скуки» 15:20
Максим Попов
Sanktpēterburga   186 «Nussknacker und seine Mannschaft» 12:25
Мария Попова
Sanktpēterburga   1181 «Power Rangers» 13:55
Татьяна Путырская
Sanktpēterburga   1221 «Угарные энгрибердзики» 14:44
Александр Пучков
Sanktpēterburga   190 «Всё успеть!» 12:26
Демид Рабчевский
Sanktpēterburga   1150 «Метрошные котики» 13:34
Маргарита Радевич
Sanktpēterburga   1261 «Crazy Girls» 15:22
Юлия Разумовская
Sanktpēterburga   166 «Шипшандр» 12:03
Женя Родионова
Sanktpēterburga   1244 «Саолинь» 14:54
Евгений Рудаков
Sanktpēterburga   1282 «Life78» 15:49
Александр Румянцев
Sanktpēterburga   1193 «гимназисты» 14:13
Михаил Румянцев
Sanktpēterburga   1193 «гимназисты» 14:13
Павел Рыбкин
Sanktpēterburga   1145 «Безумные Рыбники» 13:25
Михаил Рымарев
Puškina   1272 «Городской наблюдатель» 15:16
Дарья Рябова
Sanktpēterburga   1242 «Поморы» 14:52
николай сакович
Sanktpēterburga   1243 «Я и бал королей» 15:50
Дмитрий Самолетов
Sanktpēterburga   1270 «Шустрики» 15:24
Андрей Сапронов
Sanktpēterburga   1144 «Коалы» 13:35
Алексей Сафаралеев
Sanktpēterburga   171 «Вилка и Шкаф» 12:02
Людмила Свентусова
Sanktpēterburga   1134 «Мешки с костями» 13:16
Евгения Светлова
Sanktpēterburga   185 «Тараканы» 12:27
Пак Святослав
Sanktpēterburga   1214 «Шел Шива по шоссе, сокрущая сущее» 14:56
Мария Селькова
Sanktpēterburga   1165 «НеВерьВХудо» 13:28
Дарья Семенова
Sanktpēterburga   154 «Трое в рамке» 11:45
Светлана Семенова
Sanktpēterburga   193 «МоСКиТы» 12:28
Игорь Сидоров
Sanktpēterburga   1136 «Главное хвост!» 13:17
Тимур Симоненко
Sanktpēterburga   152 «Пар мне в лицо» 11:48
Маша Синкевич
Sanktpēterburga   1209 «Грибная Охота» 14:21
Олег Синявин
Sanktpēterburga   1277 «Синхрофазатрончик» 15:32
Владимир Скипор
Sanktpēterburga   157 «Грибники и Ко» 11:43
Макс Славецкий
Sanktpēterburga   101 «Пыдра» 10:57
Виктор Смирнов
Sanktpēterburga   1205 «Салли Махаек» 14:07
Дмитрий Смирнов
Sanktpēterburga   1189 «Бегущие банки» 14:14
Николай Смирнов
Sanktpēterburga   1197 «Рой Бидрил» 14:11
Александра Смоленкова
Sanktpēterburga   1190 «Обригаду» 14:12
Татьяна Смоленкова
Sanktpēterburga   1190 «Обригаду» 14:12
Вера Созонова
Sanktpēterburga   167 «Его самопроизвольное перемещение» 12:07
Владимир Соколов
Sanktpēterburga   1248 «Две столицы» 14:57
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   1222 «ЁКЛМН» 14:43
Алена Соколова
Sanktpēterburga   1248 «Две столицы» 14:57
Юлия Спасская
Sanktpēterburga   1150 «Метрошные котики» 13:34
Ксения Спесивцева
Sanktpēterburga   1228 «кот и лиса» 14:29
Алиса Сподынейко
Sanktpēterburga   1292 «3-14» 15:48
Евгений Стельмах
Sanktpēterburga   1193 «гимназисты» 14:13
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   107 «Крошки Ру» 11:02
Алексей Стрельцов
Sanktpēterburga   144 «Стрела» 11:39
Павел Стрельцов
Sanktpēterburga   144 «Стрела» 11:39
Илья Суворов
Sanktpēterburga   1247 «ЛАЙК-ГЛОНАСС» 15:08
Вероника Суханова
Sanktpēterburga   1182 «Абракозябра» 14:01
Елизавета Тарасенкова
Sanktpēterburga   1250 «От создателей» 15:01
Татьяна Темерева
Sanktpēterburga   135 «Многоликий пингвин» 11:27
Дмитрий Терентьев
Sanktpēterburga   1207 «СуперМарио» 14:17
Сергей Терещенко
Sanktpēterburga   1225 «segmentation fault» 14:46
Марина Титова
Sanktpēterburga   1254 «Чрезмерно воспитанные и весёлые» 15:17
Ксения Тодорова
Sanktpēterburga   114 «Шустрая шиншилла» 11:08
Ольга Трусова
Sanktpēterburga   1109 «Новая папка» 12:46
Галина Тузникова
Sanktpēterburga   137 «#доброподносом» 11:35
Леонид Туманов
Sanktpēterburga   1197 «Рой Бидрил» 14:11
Дмитрий Тупицын
Sanktpēterburga   1107 «Полп» 12:47
Никита Тхоржевский
Sanktpēterburga   1132 «Три Ноги» 13:15
Наталия Тюнева
Sanktpēterburga   1210 «Подземный этаж» 14:10
Дмитрий Тюфтяков
Sanktpēterburga   1109 «Новая папка» 12:46
Ольга Умрихина
Sanktpēterburga   1147 «Ладога» 13:23
Анна Ушакова
Sanktpēterburga   1242 «Поморы» 14:52
Елена Фалькина
Sanktpēterburga   1175 «Лема» 13:27
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   1201 «МетроФан» 14:18
Марина Фёдорова
Sanktpēterburga   102 «Бурундуй» 11:00
Роман Фертов
Sanktpēterburga   162 «Япона МАТЬ!» 12:05
НАТАЛЬЯ ФЕРТОВА
Sanktpēterburga   162 «Япона МАТЬ!» 12:05
Виктория Филаретова
Sanktpēterburga   1261 «Crazy Girls» 15:22
Елена Филинова
Sanktpēterburga   1253 «Лиловые звери» 15:04
Ирина Фильченко
Sanktpēterburga   157 «Грибники и Ко» 11:43
Сергей Фомиченков
Sanktpēterburga   176 «Слоукот» 12:06
Александра Фомиченкова
Sanktpēterburga   176 «Слоукот» 12:06
Антон Форсилов
Sanktpēterburga   1246 «ДАнтВан» 15:05
Даниил Форсилов
Sanktpēterburga   1246 «ДАнтВан» 15:05
Елизавета Холодкевич
Sanktpēterburga   145 «Горячие пятки» 11:41
Светлана Холодкевич
Sanktpēterburga   145 «Горячие пятки» 11:41
Анастасия Хэбашеску
Sanktpēterburga   1254 «Чрезмерно воспитанные и весёлые» 15:17
Дмитрий Цвик
Maskava   1293 «2 столицы» 15:55
Андрей Челядник
Sanktpēterburga   1104 «Посторонним В!» 12:45
Татьяна Чернышева
Sanktpēterburga   158 «О'лень» 11:46
ксения чичикина
Sanktpēterburga   1125 «Гламурные желуди» 13:03
Александр Чудов
Sanktpēterburga   163 «Чуды» 11:56
Алла Чудова
Sanktpēterburga   163 «Чуды» 11:56
Юлия Чудова
Sanktpēterburga   163 «Чуды» 11:56
Максим Чухнюк
Sanktpēterburga   147 «Неугомонные проходимцы» 11:42
Александр Чучунков
Sanktpēterburga   1151 «Эквилибриум» 13:24
Ксения Шаврина
Sanktpēterburga   1268 «Бобродесантники» 15:28
Макс Шальков
Sanktpēterburga   1239 «Зачемяздесь» 14:53
Екатерина Шапкина
Sanktpēterburga   1268 «Бобродесантники» 15:28
Ольга Шемякина
Sanktpēterburga   195 «Команда Z» 12:32
Сергей Шилин
Ļeņingradas apgabals   1278 «Почему бы и да?» 15:32
Анастасия Шилина
Sanktpēterburga   1191 «Пупсики» 14:08
Ирина Шилина
Sanktpēterburga   1191 «Пупсики» 14:08
Надежда Шиманович
Sanktpēterburga   1276 «Крабшейн, Гусейн и Кузя» 15:30
Елена Широкова
Sanktpēterburga   1294 «Кошкин дом v1» 15:56
Мила Шкарлат
Sanktpēterburga   1287 «От заката до забора» 15:38
Глеб Шпаков
Колпино   168 «Эффект Допплера» 11:51
Максим Щеников
Sanktpēterburga   1185 «Золотые» 13:53
Мария Щиплецова
Sanktpēterburga   104 «Маша и Медведь» 10:59
Наталья Щиплецова
Sanktpēterburga   104 «Маша и Медведь» 10:59
Татьяна Юрченкова
Sanktpēterburga   1173 «Ленинградцы» 13:53
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 10:56 Дохлый номер

100

Марина Vinnie

Sanktpēterburga

Славик Панусин

Sanktpēterburga

101 10:57 Пыдра

101

Андрей Янчук

Sanktpēterburga

Макс Славецкий

Sanktpēterburga

102 11:00 Бурундуй

102

Татьяна Молчанова

Sanktpēterburga

Марина Фёдорова

Sanktpēterburga

103 11:00 Вместо танцев не получилось

103

Дмитрий Визжачих

Sanktpēterburga

104 10:59 Маша и Медведь

104

Елена Химочка

Sanktpēterburga

Михаил Бухтуев

Sanktpēterburga

Мария Щиплецова

Sanktpēterburga

Наталья Щиплецова

Sanktpēterburga

105 11:04 Станция "Красные Зори"

105

Юрий Безруков

Sanktpēterburga

Ольга Верутина

Sanktpēterburga

107 11:02 Крошки Ру

107

Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

108 11:07 Американка

108

109 11:05 БРысь

109

Юрий Бунаков

Sanktpēterburga

Валерия Бежанова

Sanktpēterburga

110 11:06 Свинкопасы

110

111 11:08 Шкальники

111

Артем Мельниченко

Sanktpēterburga

112 11:04 NWD

112

113 11:12 Карело-Сибирская Магистраль

113

114 11:08 Шустрая шиншилла

114

Софья Богденко

Sanktpēterburga

Юрий Богденко

Sanktpēterburga

Ксения Тодорова

Sanktpēterburga

115 11:11 Франкенвини

115

Владимир Зохан

Sanktpēterburga

116 11:19 Rabid Ferrets

116

Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

117 11:17 Ту-104

117

Андрей Бузыкин

Sanktpēterburga

118 11:16 Синдром Сосновки

118

119 11:20 Сашина команда

119

120 11:21 Суслички

120

121 11:22 Улетайки

121

Анна Носова

Sanktpēterburga

122 11:22 Дуэт+

122

Светлана Андрос

Sanktpēterburga

Александр Метелица

Sanktpēterburga

Милослава Метелица

Sanktpēterburga

123 11:23 Хлебные палочки с Никитой

123

Никита Василенко

Sanktpēterburga

Ася Еремина

Sanktpēterburga

124 11:23 Танки грязи не боятся

124

125 11:24 Доктор Дапертутто

125

126 11:24 Портал

126

Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

Антон Гаврилов

Sanktpēterburga

Любовь Гаврилова

Sanktpēterburga

127 11:27 Профессор Ёж

127

128 11:25 Было бы нелепо

128

129 11:26 ОВАЛ

129

Alexey Yuryevich

Sanktpēterburga

130 11:30 Львёнка-Алёнка

130

131 11:56 las tortugas

131

Александр Клюкин

Sanktpēterburga

132 11:29 Бревно

132

133 11:30 Инсайт

133

134 11:32 Непедальные локомоты
Лариса Данилова

Sanktpēterburga

135 11:27 Многоликий пингвин

135

Сергей Банкевич

Sanktpēterburga

Антон Ланцов

Sanktpēterburga

Татьяна Темерева

Sanktpēterburga

136 11:36 Муфта, Борода и Полботинка

136

Юлия Клементьева

Sanktpēterburga

Наталья Коркина

Sanktpēterburga

137 11:35 #доброподносом

137

Галина Тузникова

Sanktpēterburga

138 11:34 Крылатые гномы

138

139 11:33 Амбивалентные ленивцы

139

Антон Чухнов

Sanktpēterburga

140 11:35 Сурикаты

140

Юля Мерчалова

Sanktpēterburga

Наталья Очева

Sanktpēterburga

Марьяна Очева

Sanktpēterburga

141 11:40 Броуновское движение

141

Наташа Бакатина

Sanktpēterburga

142 11:46 Bladecrawlers

142

Игорь Душенин

Sanktpēterburga

Яна Бойцова

Sanktpēterburga

Мария Круговая

Sanktpēterburga

Анастасия Милиганова

Sanktpēterburga

143 11:38 Доба дута!

143