Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Yuly Kolesnikov
Maskava   126 «Красавица и Чу» 10:26
Дмитрий Богатырев
Puškina   147 «Ничего не жалко» 10:47
Андрей Бондарев
  174 «ВАИ» 11:14
Игорь Борковкин
Sanktpēterburga   133 «Пехота на марше» 10:33
Елена Валуй
Sanktpēterburga   141 «Мурашки» 10:41
Андрей Ватаманюк
Sanktpēterburga   113 «танкисты» 10:13
Ольга Давыдова
Sanktpēterburga   182 «Кембелтоны» 11:22
Юлия Давыдова
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   154 «'Элпиэсники» 10:54
Александр Егоров
Sanktpēterburga   1105 «Поющие коты» 11:45
Евгения Егорова
Sanktpēterburga   1105 «Поющие коты» 11:45
Марина Ефимова
Sanktpēterburga   133 «Пехота на марше» 10:33
Александр Заозерский
Sanktpēterburga   145 «Мартело» 10:45
Надежда Казакова
Sanktpēterburga   1166 «Медведи» 12:46
Татьяна Коваль
Ļeņingradas apgabals   151 «Мечта» 10:51
Александр Копелевич
Sanktpēterburga   1121 «Mini-любители Петербурга» 12:01
Александра Кузнецова
Sanktpēterburga   170 «Солнце» 11:10
Александр Кухно
Sanktpēterburga   175 «Школа Выживания «ПОКРОВ» - 1» 11:15
Ирина Левина
Sanktpēterburga   127 «Adagio» 10:27
Дарья Леонова
Sanktpēterburga   1165 «Лисы» 12:45
Вадим Лотарев
Sanktpēterburga   158 «Катя и Компания» 10:58
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   109 «Бурундуй» 10:09
Дарья Низкая
Ļeņingradas apgabals   115 «Кошкин дом» 10:15
Роман Низкий
Ļeņingradas apgabals   115 «Кошкин дом» 10:15
Анна Оскотская
Sanktpēterburga   149 «Эти из зоопарка.» 10:49
Наталья Парникель
Sanktpēterburga   165 «Девять месяцев» 11:05
Ирина Парфенова
Sanktpēterburga   119 «Торнадо» 10:19
Светлана Петрова
Sanktpēterburga   103 «Саныч и компания» 10:03
Ирина Пугачева
Sanktpēterburga   169 «Охтинцы» 11:09
Светлана Радионова
Sanktpēterburga   162 «Торопышки» 11:02
Алёна Севастьянова
Sanktpēterburga   101 «Львёнка-Алёнка» 10:01
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   101 «Львёнка-Алёнка» 10:01
Наталья Скарук
Sanktpēterburga   179 «Разноцветные Чижики-пыжики» 11:19
Сергей Смирнов
Sanktpēterburga   1167 «Белые Волки» 12:47
Юля Степанова
Sanktpēterburga   161 «Две Сони» 11:01
Алла Стоцкая
Sanktpēterburga   110 «Мушкетёры» 10:10
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   181 «ТИХО-ходы» 11:21
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   181 «ТИХО-ходы» 11:21
Мария Урусова
Sanktpēterburga   126 «Красавица и Чу» 10:26
Кирилл Чурилин
Sanktpēterburga   167 «Черная акула» 11:07
Наталья Чурилина
Sanktpēterburga   167 «Черная акула» 11:07
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   155 «Неугомонные проходимцы» 10:55
Оксана Шиндарева
Sanktpēterburga   185 «Слизерин» 11:25
Маргарита Шинкевич
Sanktpēterburga   122 «Толстопузики» 10:22
Алена Щурская
Sanktpēterburga   134 «А вдруг получится:)» 10:34
Елена Андреева
Sanktpēterburga   1163 «Эскамодор» 12:43
Дмитрий Бесхохлов
Sanktpēterburga   173 «Бегемотики» 11:13
Анна Будашкина
Sanktpēterburga   1102 «WOWA» 11:42
Антон Гаврилов
Sanktpēterburga   186 «Макстон» 11:26
Наталья Грохольская
Sanktpēterburga   163 «Человеки» 11:03
Ольга Ефремова
Ļeņingradas apgabals   115 «Кошкин дом» 10:15
Екатерина Заворова
Sanktpēterburga   125 «Дружба» 10:25
Ольга Исакова
Sanktpēterburga   1102 «WOWA» 11:42
Ирина Казакова
Sanktpēterburga   178 «Стремительные черепахи» 11:18
Ольга Коротчина
Sanktpēterburga   121 «Следопыты» 10:21
Наталия Курилович
Sanktpēterburga   114 «капитошки» 10:14
Сергей Малов
Ļeņingradas apgabals   171 «Лучики» 11:11
Анна Михайлова
Sanktpēterburga   143 «Бешеные черепахи» 10:43
Алексей Озеров
Sanktpēterburga   130 «Чебурец» 10:30
Галина Озерова
Sanktpēterburga   130 «Чебурец» 10:30
Анна Олейник
Sanktpēterburga   153 «Лена» 10:53
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   135 «Непобедимая косточка» 10:35
Алексей Рабизо
Sanktpēterburga   183 «Монстрики» 11:23
Юлия Ситник
Sanktpēterburga   137 «NumberOne» 10:37
Ольга Соколова
Sanktpēterburga   118 «Индоутки» 10:18
Елена Федорова
Sanktpēterburga   159 «Мечтатели» 10:59
Марина Цыганова
Sanktpēterburga   138 «Оптимисты» 10:38
Максим Чухнюк
Sanktpēterburga   155 «Неугомонные проходимцы» 10:55
Евгения Ястребова
Sanktpēterburga   166 «Чудо-богатыри» 11:06
Александр Абакумов
Sanktpēterburga   155 «Неугомонные проходимцы» 10:55
Дарья Абрамова
Sanktpēterburga   1163 «Эскамодор» 12:43
Софья Алмоян
Sanktpēterburga   125 «Дружба» 10:25
Анна Андреева
Sanktpēterburga   1163 «Эскамодор» 12:43
Соломыкина Арсения
Sanktpēterburga   1165 «Лисы» 12:45
Миша Афанасьев
Sanktpēterburga   163 «Человеки» 11:03
Диана Банникова
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   154 «'Элпиэсники» 10:54
Антон Баранов
Sanktpēterburga   110 «Мушкетёры» 10:10
Александра Баранова
Sanktpēterburga   1102 «WOWA» 11:42
Максим Бесхохлов
Sanktpēterburga   173 «Бегемотики» 11:13
Вера Бесхохлова
Sanktpēterburga   173 «Бегемотики» 11:13
Юлия Богатырева
Puškina   147 «Ничего не жалко» 10:47
Яна Богатырева
Puškina   147 «Ничего не жалко» 10:47
Алена Бондарева
  174 «ВАИ» 11:14
Анна Буторина
Sanktpēterburga   141 «Мурашки» 10:41
Елена Вишневская
Sanktpēterburga   163 «Человеки» 11:03
Елена Вишневская
Sanktpēterburga   163 «Человеки» 11:03
Максим Гаврилов
Sanktpēterburga   186 «Макстон» 11:26
Тимофей Ганков
Sanktpēterburga   113 «танкисты» 10:13
Марфа Гнедовская
Sanktpēterburga   135 «Непобедимая косточка» 10:35
Александр Голышев
Sanktpēterburga   150 «Корнет Карлссон» 10:50
Арсений Голышев
Sanktpēterburga   150 «Корнет Карлссон» 10:50
Андрей Горохов
Sanktpēterburga   157 «Скоростные ястребы» 10:57
Антон Гришанов
Sanktpēterburga   110 «Мушкетёры» 10:10
Валерий Давыдов
Sanktpēterburga   182 «Кембелтоны» 11:22
Дарья Давыдова
Sanktpēterburga   182 «Кембелтоны» 11:22
Лиза Демьянова
Sanktpēterburga   118 «Индоутки» 10:18
Александра Дмитриева
Sanktpēterburga   125 «Дружба» 10:25
Катерина Дуплий
Sanktpēterburga   1163 «Эскамодор» 12:43
Даша Егорова
Sanktpēterburga   185 «Слизерин» 11:25
Полина Егорова
Sanktpēterburga   185 «Слизерин» 11:25
Алина Елинер
Sanktpēterburga   166 «Чудо-богатыри» 11:06
Валерия Елинер
Sanktpēterburga   166 «Чудо-богатыри» 11:06
Александра Ермошина
Sanktpēterburga   1165 «Лисы» 12:45
Маргарита Ефимова
Sanktpēterburga   179 «Разноцветные Чижики-пыжики» 11:19
Анна Заозерская
Sanktpēterburga   145 «Мартело» 10:45
Александр Заозерский
Sanktpēterburga   145 «Мартело» 10:45
Татьяна Зиноевич
Sanktpēterburga   125 «Дружба» 10:25
Максим Иванов
Sanktpēterburga   1167 «Белые Волки» 12:47
Глеб Изотов
Sanktpēterburga   157 «Скоростные ястребы» 10:57
Федор Ильин
Sanktpēterburga   157 «Скоростные ястребы» 10:57
Марина Ильина
Sanktpēterburga   157 «Скоростные ястребы» 10:57
Олег Исаков
Sanktpēterburga   1102 «WOWA» 11:42
Артем Казаков
Sanktpēterburga   178 «Стремительные черепахи» 11:18
Вадим Казаков
Sanktpēterburga   178 «Стремительные черепахи» 11:18
Сергей Казаков
Sanktpēterburga   178 «Стремительные черепахи» 11:18
Виталий Какаев
Пушкин   174 «ВАИ» 11:14
Иван Какаев
Пушкин   174 «ВАИ» 11:14
Антон Ковалев
Sanktpēterburga   119 «Торнадо» 10:19
Илья Ковалев
Sanktpēterburga   119 «Торнадо» 10:19
Юрий Коваль
Ļeņingradas apgabals   151 «Мечта» 10:51
Степан Кольцов
Sanktpēterburga   126 «Красавица и Чу» 10:26
Дарья Кольцова
Sanktpēterburga   126 «Красавица и Чу» 10:26
Антонина Кондакова
Sanktpēterburga   183 «Монстрики» 11:23
Андрей Коротчин
Sanktpēterburga   121 «Следопыты» 10:21
Вячеслав Коротчин
Sanktpēterburga   121 «Следопыты» 10:21
Виктор Костюк
Sanktpēterburga   170 «Солнце» 11:10
Инна Костюк
Sanktpēterburga   170 «Солнце» 11:10
Галина Краснянская
Sanktpēterburga   1101 «Активные новички» 11:41
Надежда Кузнецова
Sanktpēterburga   110 «Мушкетёры» 10:10
Вероника Курилович
Sanktpēterburga   114 «капитошки» 10:14
Максим Курилович
Sanktpēterburga   114 «капитошки» 10:14
Елена Курчакова
Sanktpēterburga   141 «Мурашки» 10:41
Семён Кухно
Sanktpēterburga   177 «Школа Выживания «ПОКРОВ» - 2» 11:17
Алексей Ладыгин
Sanktpēterburga   113 «танкисты» 10:13
Кирилл Ладыгин
Sanktpēterburga   113 «танкисты» 10:13
Александр Левин
Sanktpēterburga   127 «Adagio» 10:27
Максим Литовченко
Sanktpēterburga   1166 «Медведи» 12:46
Сергей Логинов
Sanktpēterburga   177 «Школа Выживания «ПОКРОВ» - 2» 11:17
Катя Лотарева
Sanktpēterburga   158 «Катя и Компания» 10:58
Алина Лукьянович
Sanktpēterburga   181 «ТИХО-ходы» 11:21
Артемий Львов
Sanktpēterburga   143 «Бешеные черепахи» 10:43
Константин Мазалов
Sanktpēterburga   175 «Школа Выживания «ПОКРОВ» - 1» 11:15
Денис Максимов
Sanktpēterburga   175 «Школа Выживания «ПОКРОВ» - 1» 11:15
Виктория Маматказина
Sanktpēterburga   109 «Бурундуй» 10:09
Андрей Манаков
Sanktpēterburga   177 «Школа Выживания «ПОКРОВ» - 2» 11:17
Никита Михайлов
Sanktpēterburga   169 «Охтинцы» 11:09
Елена Михайлова
Sanktpēterburga   169 «Охтинцы» 11:09
Татьяна Молчанова
Sanktpēterburga   109 «Бурундуй» 10:09
Павел Муравник
Sanktpēterburga   141 «Мурашки» 10:41
Жанна Набиджанова
Sanktpēterburga   179 «Разноцветные Чижики-пыжики» 11:19
Ярослав Нарышкин
Sanktpēterburga   134 «А вдруг получится:)» 10:34
Светлана Нарышкина
Sanktpēterburga   134 «А вдруг получится:)» 10:34
София Настас
Sanktpēterburga   161 «Две Сони» 11:01
Алина Незговорова
Sanktpēterburga   171 «Лучики» 11:11
Алеша Образцов
Sanktpēterburga   137 «NumberOne» 10:37
Света Образцова
Sanktpēterburga   137 «NumberOne» 10:37
Коля Озеров
Sanktpēterburga   130 «Чебурец» 10:30
Маша Озерова
Sanktpēterburga   130 «Чебурец» 10:30
Елена Олейник
Sanktpēterburga   153 «Лена» 10:53
Александра Оль
Sanktpēterburga   111 «Ежи и Петруччо» 10:11
Евгений Оль
Sanktpēterburga   111 «Ежи и Петруччо» 10:11
Алена Онищенко
Sanktpēterburga   170 «Солнце» 11:10
Антон Оскотский
Kazaņa   149 «Эти из зоопарка.» 10:49
Артем Павлов
Sanktpēterburga   1166 «Медведи» 12:46
Виктория Парникель
Sanktpēterburga   165 «Девять месяцев» 11:05
Леонид Парникель
Sanktpēterburga   165 «Девять месяцев» 11:05
Максим Парникель
Sanktpēterburga   165 «Девять месяцев» 11:05
Константин Парфенов
Sanktpēterburga   119 «Торнадо» 10:19
Александр Петров
Sanktpēterburga   103 «Саныч и компания» 10:03
Игорь Петров
Sanktpēterburga   134 «А вдруг получится:)» 10:34
Даниил Пешин
Sanktpēterburga   1167 «Белые Волки» 12:47
Николай Пилицын
Sanktpēterburga   1103 «Ух!» 11:43
Анастасия Праксина
Sanktpēterburga   1101 «Активные новички» 11:41
Евгения Праксина
Sanktpēterburga   1101 «Активные новички» 11:41
Наталия Праксина
Sanktpēterburga   1101 «Активные новички» 11:41
Василиса Приходько
Sanktpēterburga   158 «Катя и Компания» 10:58
Сергей Прокопович
Sanktpēterburga   103 «Саныч и компания» 10:03
Егор Пугачев
Sanktpēterburga   169 «Охтинцы» 11:09
Петр Рабизо
Sanktpēterburga   183 «Монстрики» 11:23
Анна Радионова
Sanktpēterburga   162 «Торопышки» 11:02
Марина Рубина
Sanktpēterburga   155 «Неугомонные проходимцы» 10:55
Егор Сайкин
Sanktpēterburga   1167 «Белые Волки» 12:47
Александр Сараф
Sanktpēterburga   103 «Саныч и компания» 10:03
Никита Ситник
Sanktpēterburga   137 «NumberOne» 10:37
Артём Скарук
Sanktpēterburga   179 «Разноцветные Чижики-пыжики» 11:19
Александр Сперанцев
Sanktpēterburga   149 «Эти из зоопарка.» 10:49
Алиса Степанова
Sanktpēterburga   1121 «Mini-любители Петербурга» 12:01
Сергей Татамиров
Sanktpēterburga   177 «Школа Выживания «ПОКРОВ» - 2» 11:17
Татьяна Торопова
Sanktpēterburga   171 «Лучики» 11:11
Софья Факторович
Sanktpēterburga   135 «Непобедимая косточка» 10:35
Николай Федоров
Sanktpēterburga   159 «Мечтатели» 10:59
Данил Халяпин
Sanktpēterburga   1103 «Ух!» 11:43
Алена Халяпина
Sanktpēterburga   1103 «Ух!» 11:43
Степан Хожаев
Sanktpēterburga   175 «Школа Выживания «ПОКРОВ» - 1» 11:15
Михаил Цукерман
Sanktpēterburga   166 «Чудо-богатыри» 11:06
Кирилл Цыганов
Sanktpēterburga   138 «Оптимисты» 10:38
Сергей Цыганов
Sanktpēterburga   138 «Оптимисты» 10:38
София Чепелеуц
Sanktpēterburga   161 «Две Сони» 11:01
Федор Чурилин
Sanktpēterburga   167 «Черная акула» 11:07
Александр Шакиров
Sanktpēterburga   142 «Альбатроша» 10:42
Валерий Шакиров
Sanktpēterburga   142 «Альбатроша» 10:42
Иван Шинкевич
Sanktpēterburga   122 «Толстопузики» 10:22
Сами Юнес
Sanktpēterburga   122 «Толстопузики» 10:22
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
101 10:01 Львёнка-Алёнка

101

103 10:03 Саныч и компания

103

Александр Петров

Sanktpēterburga

Сергей Прокопович

Sanktpēterburga

Александр Сараф

Sanktpēterburga

109 10:09 Бурундуй

109

Виктория Маматказина

Sanktpēterburga

Татьяна Молчанова

Sanktpēterburga

110 10:10 Мушкетёры

110

Алла Стоцкая

Sanktpēterburga

Антон Баранов

Sanktpēterburga

Антон Гришанов

Sanktpēterburga

Надежда Кузнецова

Sanktpēterburga

111 10:11 Ежи и Петруччо

111

Александра Оль

Sanktpēterburga

Евгений Оль

Sanktpēterburga

113 10:13 танкисты

113

Тимофей Ганков

Sanktpēterburga

Алексей Ладыгин

Sanktpēterburga

Кирилл Ладыгин

Sanktpēterburga

114 10:14 капитошки
Вероника Курилович

Sanktpēterburga

Максим Курилович

Sanktpēterburga

115 10:15 Кошкин дом

115

Дарья Низкая

Ļeņingradas apgabals

Роман Низкий

Ļeņingradas apgabals

Ольга Ефремова

Ļeņingradas apgabals

118 10:18 Индоутки

118

Ольга Соколова

Sanktpēterburga

Лиза Демьянова

Sanktpēterburga

119 10:19 Торнадо

119

Антон Ковалев

Sanktpēterburga

Илья Ковалев

Sanktpēterburga

Константин Парфенов

Sanktpēterburga

121 10:21 Следопыты

121

Андрей Коротчин

Sanktpēterburga

Вячеслав Коротчин

Sanktpēterburga

122 10:22 Толстопузики

122

Иван Шинкевич

Sanktpēterburga

Сами Юнес

Sanktpēterburga

125 10:25 Дружба

125

Софья Алмоян

Sanktpēterburga

Александра Дмитриева

Sanktpēterburga

Татьяна Зиноевич

Sanktpēterburga

126 10:26 Красавица и Чу

126

Yuly Kolesnikov

Maskava

Мария Урусова

Sanktpēterburga

Степан Кольцов

Sanktpēterburga

Дарья Кольцова

Sanktpēterburga

127 10:27 Adagio

127

Ирина Левина

Sanktpēterburga

Александр Левин

Sanktpēterburga

130 10:30 Чебурец

130

Алексей Озеров

Sanktpēterburga

Галина Озерова

Sanktpēterburga

Коля Озеров

Sanktpēterburga

Маша Озерова

Sanktpēterburga

133 10:33 Пехота на марше

133

134 10:34 А вдруг получится:)

134

Алена Щурская

Sanktpēterburga

Ярослав Нарышкин

Sanktpēterburga

Светлана Нарышкина

Sanktpēterburga

Игорь Петров

Sanktpēterburga

135 10:35 Непобедимая косточка

135

Марфа Гнедовская

Sanktpēterburga

Софья Факторович

Sanktpēterburga

137 10:37 NumberOne

137

Юлия Ситник

Sanktpēterburga

Алеша Образцов

Sanktpēterburga

Света Образцова

Sanktpēterburga

Никита Ситник

Sanktpēterburga

138 10:38 Оптимисты
Кирилл Цыганов

Sanktpēterburga

Сергей Цыганов

Sanktpēterburga

141 10:41 Мурашки

141

Елена Валуй

Sanktpēterburga

Анна Буторина

Sanktpēterburga

Елена Курчакова

Sanktpēterburga

Павел Муравник

Sanktpēterburga

142 10:42 Альбатроша

142

Александр Шакиров

Sanktpēterburga

Валерий Шакиров

Sanktpēterburga

143 10:43 Бешеные черепахи

143

Анна Михайлова

Sanktpēterburga

Артемий Львов

Sanktpēterburga

145 10:45 Мартело

145

Анна Заозерская

Sanktpēterburga

Александр Заозерский

Sanktpēterburga

147 10:47 Ничего не жалко

147

Юлия Богатырева

Puškina

Яна Богатырева

Puškina

149 10:49 Эти из зоопарка.

149

Анна Оскотская

Sanktpēterburga

Антон Оскотский

Kazaņa

Александр Сперанцев

Sanktpēterburga

150 10:50 Корнет Карлссон
Александр Голышев

Sanktpēterburga

Арсений Голышев

Sanktpēterburga

151 10:51 Мечта

151

Татьяна Коваль

Ļeņingradas apgabals

Юрий Коваль

Ļeņingradas apgabals

153 10:53 Лена

153

Анна Олейник

Sanktpēterburga

Елена Олейник

Sanktpēterburga

154 10:54 'Элпиэсники

154

Юлия Давыдова

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Диана Банникова

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

155 10:55 Неугомонные проходимцы

155

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Максим Чухнюк

Sanktpēterburga

Александр Абакумов

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

157 10:57 Скоростные ястребы

157

Андрей Горохов

Sanktpēterburga

Глеб Изотов

Sanktpēterburga

Федор Ильин

Sanktpēterburga

Марина Ильина

Sanktpēterburga

158 10:58 Катя и Компания

158

Вадим Лотарев

Sanktpēterburga

Катя Лотарева

Sanktpēterburga

Василиса Приходько

Sanktpēterburga

159 10:59 Мечтатели

159

Елена Федорова

Sanktpēterburga

Николай Федоров

Sanktpēterburga

161 11:01 Две Сони

161

Юля Степанова

Sanktpēterburga

София Настас

Sanktpēterburga

София Чепелеуц

Sanktpēterburga

162 11:02 Торопышки

162

Анна Радионова

Sanktpēterburga

163 11:03 Человеки

163

Миша Афанасьев

Sanktpēterburga

Елена Вишневская

Sanktpēterburga

Елена Вишневская

Sanktpēterburga

165 11:05 Девять месяцев

165

Виктория Парникель

Sanktpēterburga

Леонид Парникель

Sanktpēterburga

Максим Парникель

Sanktpēterburga

166 11:06 Чудо-богатыри
Алина Елинер

Sanktpēterburga

Валерия Елинер

Sanktpēterburga

Михаил Цукерман

Sanktpēterburga

167 11:07 Черная акула

167

Кирилл Чурилин

Sanktpēterburga

Федор Чурилин

Sanktpēterburga

169 11:09 Охтинцы
Ирина Пугачева

Sanktpēterburga

Никита Михайлов

Sanktpēterburga

Елена Михайлова

Sanktpēterburga

Егор Пугачев

Sanktpēterburga

170 11:10 Солнце

170

Виктор Костюк

Sanktpēterburga

Инна Костюк

Sanktpēterburga

Алена Онищенко

Sanktpēterburga

171 11:11 Лучики

171

Сергей Малов

Ļeņingradas apgabals

Алина Незговорова

Sanktpēterburga

Татьяна Торопова

Sanktpēterburga

173 11:13 Бегемотики
Максим Бесхохлов

Sanktpēterburga

Вера Бесхохлова

Sanktpēterburga

174 11:14 ВАИ

174

Алена Бондарева

Виталий Какаев

Пушкин

Иван Какаев

Пушкин

175 11:15 Школа Выживания «ПОКРОВ» - 1

175

Константин Мазалов

Sanktpēterburga

Денис Максимов

Sanktpēterburga

Степан Хожаев

Sanktpēterburga

177 11:17 Школа Выживания «ПОКРОВ» - 2

177

Семён Кухно

Sanktpēterburga

Сергей Логинов

Sanktpēterburga

Андрей Манаков

Sanktpēterburga

Сергей Татамиров

Sanktpēterburga

178 11:18 Стремительные черепахи
Ирина Казакова

Sanktpēterburga

Артем Казаков

Sanktpēterburga

Вадим Казаков

Sanktpēterburga

Сергей Казаков

Sanktpēterburga

179 11:19 Разноцветные Чижики-пыжики

179

Наталья Скарук

Sanktpēterburga

Маргарита Ефимова

Sanktpēterburga

Жанна Набиджанова

Sanktpēterburga

Артём Скарук

Sanktpēterburga

181 11:21 ТИХО-ходы

181

Алина Лукьянович

Sanktpēterburga

182 11:22 Кембелтоны

182

Ольга Давыдова

Sanktpēterburga

Валерий Давыдов

Sanktpēterburga

Дарья Давыдова

Sanktpēterburga

183 11:23 Монстрики

183

Алексей Рабизо

Sanktpēterburga

Антонина Кондакова

Sanktpēterburga

Петр Рабизо

Sanktpēterburga

185 11:25 Слизерин

185

Даша Егорова

Sanktpēterburga

Полина Егорова

Sanktpēterburga

186 11:26 Макстон

186

Антон Гаврилов

Sanktpēterburga

Максим Гаврилов

Sanktpēterburga

1101 11:41 Активные новички

1101

Галина Краснянская

Sanktpēterburga

Анастасия Праксина

Sanktpēterburga

Евгения Праксина

Sanktpēterburga

Наталия Праксина

Sanktpēterburga

1102 11:42 WOWA

1102

Анна Будашкина

Sanktpēterburga

Ольга Исакова

Sanktpēterburga

Александра Баранова

Sanktpēterburga

Олег Исаков

Sanktpēterburga

1103 11:43 Ух!

1103

Николай Пилицын

Sanktpēterburga

Данил Халяпин

Sanktpēterburga

Алена Халяпина

Sanktpēterburga

1105 11:45 Поющие коты

1105

1121 12:01 Mini-любители Петербурга

1121

Алиса Степанова

Sanktpēterburga

1163 12:43 Эскамодор

1163

Елена Андреева

Sanktpēterburga

Дарья Абрамова

Sanktpēterburga

Анна Андреева

Sanktpēterburga

Катерина Дуплий

Sanktpēterburga

1165 12:45 Лисы

1165

Дарья Леонова

Sanktpēterburga

Соломыкина Арсения

Sanktpēterburga

Александра Ермошина

Sanktpēterburga

1166 12:46 Медведи

1166

Максим Литовченко

Sanktpēterburga

Артем Павлов

Sanktpēterburga

1167 12:47 Белые Волки

1167

Сергей Смирнов

Sanktpēterburga

Максим Иванов

Sanktpēterburga

Даниил Пешин

Sanktpēterburga

Егор Сайкин

Sanktpēterburga