Parodyti nepanaudotas vietas

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Konstantin Makov
Sanktpēterburga   112 «MCTEAM» 09:00
Екатерина Агер
Sanktpēterburga   124 «Человечки» 09:00
Екатерина Азарова
Sanktpēterburga   116 «Дирекция тяги» 09:00
Надежда Арефьева
Sanktpēterburga   105 «Шустрые друзья» 09:00
Юрий Безруков
Sanktpēterburga   113 «Зачем снятся сны» 09:00
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   137 «Белый Ус» 09:00
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   108 «Ы-Богданов» 09:00
Вера Брюханова
Sanktpēterburga   104 «ВейерштрассЕ» 09:00
Юлия Буренева
Sanktpēterburga   123 «В ожидании чуда» 09:00
Елена Бухтуева
Sanktpēterburga   103 «Маша и Медведь» 09:00
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   101 «Мешки с костями» 09:00
Татьяна Ведьгун
Sanktpēterburga   145 «ЧудАчки» 09:00
Настя Вилкова
Ļeņingradas apgabals   158 «АЕА» 09:00
Алексей Длугач
Maskava   140 «Назад, в будущее!» 09:00
Наталья Завёрткина
Sanktpēterburga   105 «Шустрые друзья» 09:00
Марина Засимова
Sanktpēterburga   126 «Бегущие по ветру» 09:00
Кирилл Золотов
Sanktpēterburga   153 «Чупакабрики» 09:00
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   110 «Da red goez fasta» 09:00
Вальдемар К
Maskava   148 «iTeam» 09:00
Василий Калинин
Sanktpēterburga   111 «Улит и Ко» 09:00
Мария Карамуллина
Sanktpēterburga   114 «Пятый этаж» 09:00
Антон Киршин
Sanktpēterburga   133 «ДиЕТА» 09:00
Елена Козлова
Sanktpēterburga   160 «Шипшандр» 09:00
Юлия Корнильева
Sanktpēterburga   157 «Багштак» 09:00
Ольга Короткая
Sanktpēterburga   129 «häntä» 09:00
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   134 «Rabid Ferrets» 09:00
Галина Курмашева
Sanktpēterburga   111 «Улит и Ко» 09:00
Надежда Кухтенкова
Sanktpēterburga   144 «11 автобус» 09:00
Ольга Лысенко
Sanktpēterburga   130 «Картина маслом» 09:00
Светлана Медведева
Ļeņingradas apgabals   152 «Суслики» 09:00
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   107 «Corso & Co» 09:00
Марина Михайлова
Sanktpēterburga   118 «Marsach» 09:00
Александр Никоноров
Sanktpēterburga   156 «Пыщь-пыщь» 09:00
Анна Никонорова
Sanktpēterburga   156 «Пыщь-пыщь» 09:00
Ирина Пармёнова
Sanktpēterburga   105 «Шустрые друзья» 09:00
Олег Попов
Maskava   132 «Слонопотам» 09:00
Сергей Рымарев
Puškina   115 «Городской наблюдатель» 09:00
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   146 «Планы на ветер» 09:00
Лизка Самойлова
Sanktpēterburga   151 «Давай взорвём» 09:00
Елена Сергеева
Sanktpēterburga   121 «дикие лесные п» 09:00
Евгения Скурат
Sanktpēterburga   114 «Пятый этаж» 09:00
Наталья Смирнова
Sanktpēterburga   122 «Родом из детства» 09:00
Павел Спигин
Sanktpēterburga   154 «Ржавые гвозди» 09:00
Любовь Спиридонова
Sanktpēterburga   102 «STR» 09:00
Мария Спирина
Sanktpēterburga   160 «Шипшандр» 09:00
Александра Столярова
Sanktpēterburga   126 «Бегущие по ветру» 09:00
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   135 «Кайханга» 09:00
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   127 «ТИХО-ходы» 09:00
Анастасия Толстякова
Sanktpēterburga   111 «Улит и Ко» 09:00
Вера Тулькина
Sanktpēterburga   131 «Япона Мать» 09:00
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   109 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:00
Кристина Ушакова
Sanktpēterburga   100 «Ириски» 09:00
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   128 «Профи» 09:00
Антон Шумилов
Sanktpēterburga   125 «Люди Че» 09:00
Александра Щапова
Sanktpēterburga   116 «Дирекция тяги» 09:00
Андрей Янчук
Sanktpēterburga   155 «Пыдра» 09:00
r bt
Sanktpēterburga   136 «31июня» 09:00
Denis Ibaev
Sanktpēterburga   150 «+2» 09:00
Павел Буренев
Sanktpēterburga   123 «В ожидании чуда» 09:00
Илья Васильев
Sanktpēterburga   139 «Прогрессоры» 09:00
Ольга Верутина
Sanktpēterburga   113 «Зачем снятся сны» 09:00
Светлана Громова
Sanktpēterburga   138 «Топазы» 09:00
Виктория Иоффе
Sanktpēterburga   147 «Семья Иоффе» 09:00
Дмитрий Лебедев
Sanktpēterburga   159 «Проще не придумаешь» 09:00
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   159 «Проще не придумаешь» 09:00
Владимир Моисеев
Maskava   149 «Тутузики» 09:00
Иван Павлик
Sanktpēterburga   161 «Gouryella» 09:00
Александр Плясов
Sanktpēterburga   142 «RussoTuristo» 09:00
Ольга Раева
Sanktpēterburga   109 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:00
Анна Рымарева
Sanktpēterburga   120 «Уже не новички» 09:00
Александр Сидько
Sanktpēterburga   102 «STR» 09:00
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   106 «Крошки Ру» 09:00
Александра Таланина
Sanktpēterburga   143 «Фрукты» 09:00
Александра Тылик
Sanktpēterburga   138 «Топазы» 09:00
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   117 «Искатели трепангов» 09:00
Михаил Федоров
Sanktpēterburga   119 «Заблокировано Роскомпозором» 09:00
Жанна Якуничева
Sanktpēterburga   109 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:00
Nikolay Korotkiy
Sanktpēterburga   129 «häntä» 09:00
Лилия Агафонова
Sanktpēterburga   154 «Ржавые гвозди» 09:00
Иван Агер
Sanktpēterburga   124 «Человечки» 09:00
Мария Баранова
Veļikijnovgoroda   122 «Родом из детства» 09:00
Сергей Белоусов
Sanktpēterburga   137 «Белый Ус» 09:00
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   144 «11 автобус» 09:00
Алексей Богданов
Sanktpēterburga   108 «Ы-Богданов» 09:00
Катя Больбат
Sanktpēterburga   158 «АЕА» 09:00
Михаил Бухтуев
Sanktpēterburga   103 «Маша и Медведь» 09:00
Людмила Веркина
Sanktpēterburga   130 «Картина маслом» 09:00
Галина Воробьева
Sanktpēterburga   109 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:00
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   110 «Da red goez fasta» 09:00
Антон Выдрин
Sanktpēterburga   129 «häntä» 09:00
Ирина Ефимова
Sanktpēterburga   145 «ЧудАчки» 09:00
Михаил Жуков
Sanktpēterburga   128 «Профи» 09:00
Дмитрий Иоффе
Sanktpēterburga   147 «Семья Иоффе» 09:00
Лев Иоффе
Sanktpēterburga   147 «Семья Иоффе» 09:00
Дарья Киршина
Sanktpēterburga   133 «ДиЕТА» 09:00
Елена Киршина
Sanktpēterburga   133 «ДиЕТА» 09:00
Таисия Киршина
Sanktpēterburga   133 «ДиЕТА» 09:00
Олег Кисленко
Sanktpēterburga   146 «Планы на ветер» 09:00
Мария Козлова
Sanktpēterburga   145 «ЧудАчки» 09:00
Дарья Коновалова
Sanktpēterburga   156 «Пыщь-пыщь» 09:00
Сергей Корнильев
Sanktpēterburga   157 «Багштак» 09:00
Светлана Кохановская
Sanktpēterburga   125 «Люди Че» 09:00
Екатерина Кунгурова
Sanktpēterburga   118 «Marsach» 09:00
Марина Кшевецкая
Sanktpēterburga   104 «ВейерштрассЕ» 09:00
Игорь Лабутин
Sanktpēterburga   161 «Gouryella» 09:00
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   144 «11 автобус» 09:00
Михаил Лебедев
Sanktpēterburga   159 «Проще не придумаешь» 09:00
Александр Лысенко
Sanktpēterburga   130 «Картина маслом» 09:00
Екатерина Магедова
Sanktpēterburga   122 «Родом из детства» 09:00
Анастасия Маслова
Sanktpēterburga   113 «Зачем снятся сны» 09:00
Дарья Матыскевич
Ļeņingradas apgabals   152 «Суслики» 09:00
Ольга Матыскевич
Ļeņingradas apgabals   152 «Суслики» 09:00
Максим Мерзлозубов
Sanktpēterburga   154 «Ржавые гвозди» 09:00
Александр Михайлов
Sanktpēterburga   118 «Marsach» 09:00
Александра Онучина
Sanktpēterburga   151 «Давай взорвём» 09:00
Олег Петров
Sanktpēterburga   143 «Фрукты» 09:00
Надежда Подливаева
Sanktpēterburga   135 «Кайханга» 09:00
Михаил Рымарев
Puškina   115 «Городской наблюдатель» 09:00
Надежда Рымарева
Puškina   115 «Городской наблюдатель» 09:00
Роман Рыскаленко
Maskava   142 «RussoTuristo» 09:00
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   134 «Rabid Ferrets» 09:00
Тата Север
Sanktpēterburga   136 «31июня» 09:00
Сергей Смирнов
Sanktpēterburga   122 «Родом из детства» 09:00
Вера Созонова
Sanktpēterburga   114 «Пятый этаж» 09:00
Александр Соловьев
Sanktpēterburga   154 «Ржавые гвозди» 09:00
Алиса Сподынейко
Sanktpēterburga   158 «АЕА» 09:00
Дмитрий Степура
Sanktpēterburga   120 «Уже не новички» 09:00
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   106 «Крошки Ру» 09:00
Андрей Субботин
Sanktpēterburga   131 «Япона Мать» 09:00
Татьяна Таланина
Sanktpēterburga   143 «Фрукты» 09:00
Дмитрий Тихонов
Sanktpēterburga   141 «Братство кольца» 09:00
Анастасия Тихонова
Sanktpēterburga   141 «Братство кольца» 09:00
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   127 «ТИХО-ходы» 09:00
Роман Фертов
Sanktpēterburga   131 «Япона Мать» 09:00
Наталья Фертова
Sanktpēterburga   131 «Япона Мать» 09:00
Артем Цимко
Ļeņingradas apgabals   152 «Суслики» 09:00
Александр Чеботарев
Maskava   149 «Тутузики» 09:00
Сергей Чернышев
Sanktpēterburga   125 «Люди Че» 09:00
Елизавета Шумилова
Sanktpēterburga   125 «Люди Че» 09:00
Татьяна Юрьева
Sanktpēterburga   145 «ЧудАчки» 09:00
Елена Яковлева
Sanktpēterburga   150 «+2» 09:00
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 09:00 Ириски
101 09:00 Мешки с костями
Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

102 09:00 STR
103 09:00 Маша и Медведь
Елена Бухтуева

Sanktpēterburga

Михаил Бухтуев

Sanktpēterburga

104 09:00 ВейерштрассЕ
Вера Брюханова

Sanktpēterburga

Марина Кшевецкая

Sanktpēterburga

105 09:00 Шустрые друзья
106 09:00 Крошки Ру
Евгений Стоцкий

Sanktpēterburga

107 09:00 Corso & Co
Андрей Минкин

Sanktpēterburga

108 09:00 Ы-Богданов
Алексей Богданов

Sanktpēterburga

109 09:00 Ползем, любуемся пейзажем
Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Ольга Раева

Sanktpēterburga

Галина Воробьева

Sanktpēterburga

110 09:00 Da red goez fasta
Алексей Иванов

Sanktpēterburga

Евгения Выборнова

Sanktpēterburga

111 09:00 Улит и Ко
112 09:00 MCTEAM
Konstantin Makov

Sanktpēterburga

113 09:00 Зачем снятся сны
Юрий Безруков

Sanktpēterburga

Ольга Верутина

Sanktpēterburga

Анастасия Маслова

Sanktpēterburga

114 09:00 Пятый этаж
Евгения Скурат

Sanktpēterburga

Вера Созонова

Sanktpēterburga

115 09:00 Городской наблюдатель
Михаил Рымарев

Puškina

Надежда Рымарева

Puškina

116 09:00 Дирекция тяги
117 09:00 Искатели трепангов
118 09:00 Marsach
Екатерина Кунгурова

Sanktpēterburga

Александр Михайлов

Sanktpēterburga

119 09:00 Заблокировано Роскомпозором
Михаил Федоров

Sanktpēterburga

120 09:00 Уже не новички
Анна Рымарева

Sanktpēterburga

Дмитрий Степура

Sanktpēterburga

121 09:00 дикие лесные п
Елена Сергеева

Sanktpēterburga

122 09:00 Родом из детства
Мария Баранова

Veļikijnovgoroda

Екатерина Магедова

Sanktpēterburga

Сергей Смирнов

Sanktpēterburga

123 09:00 В ожидании чуда
Юлия Буренева

Sanktpēterburga

Павел Буренев

Sanktpēterburga

124 09:00 Человечки
Екатерина Агер

Sanktpēterburga

Иван Агер

Sanktpēterburga

125 09:00 Люди Че
Антон Шумилов

Sanktpēterburga

Светлана Кохановская

Sanktpēterburga

Сергей Чернышев

Sanktpēterburga

Елизавета Шумилова

Sanktpēterburga

126 09:00 Бегущие по ветру
127 09:00 ТИХО-ходы
Марина Тихонова

Sanktpēterburga

128 09:00 Профи
Ирина Федорова

Sanktpēterburga

Михаил Жуков

Sanktpēterburga

129 09:00 häntä
Ольга Короткая

Sanktpēterburga

Nikolay Korotkiy

Sanktpēterburga

Антон Выдрин

Sanktpēterburga

130 09:00 Картина маслом
Ольга Лысенко

Sanktpēterburga

Людмила Веркина

Sanktpēterburga

Александр Лысенко

Sanktpēterburga

131 09:00 Япона Мать
Вера Тулькина

Sanktpēterburga

Андрей Субботин

Sanktpēterburga

Роман Фертов

Sanktpēterburga

Наталья Фертова

Sanktpēterburga

132 09:00 Слонопотам
133 09:00 ДиЕТА
Антон Киршин

Sanktpēterburga

Дарья Киршина

Sanktpēterburga

Елена Киршина

Sanktpēterburga

Таисия Киршина

Sanktpēterburga

134 09:00 Rabid Ferrets
Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

135 09:00 Кайханга
Елена Стрелина

Sanktpēterburga

Надежда Подливаева

Sanktpēterburga

136 09:00 31июня
r bt

Sanktpēterburga

Тата Север

Sanktpēterburga

137 09:00 Белый Ус
Сергей Белоусов

Sanktpēterburga

138 09:00 Топазы
139 09:00 Прогрессоры
Илья Васильев

Sanktpēterburga

140 09:00 Назад, в будущее!
141 09:00 Братство кольца
Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

Анастасия Тихонова

Sanktpēterburga

142 09:00 RussoTuristo
Роман Рыскаленко

Maskava

143 09:00 Фрукты
Олег Петров

Sanktpēterburga

Татьяна Таланина

Sanktpēterburga

144 09:00 11 автобус
Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Валентина Лапковская

Sanktpēterburga

145 09:00 ЧудАчки
Ирина Ефимова

Sanktpēterburga

Мария Козлова

Sanktpēterburga

Татьяна Юрьева

Sanktpēterburga

146 09:00 Планы на ветер
Олег Кисленко

Sanktpēterburga

147 09:00 Семья Иоффе
Виктория Иоффе

Sanktpēterburga

Дмитрий Иоффе

Sanktpēterburga

Лев Иоффе

Sanktpēterburga

148 09:00 iTeam
149 09:00 Тутузики
Александр Чеботарев

Maskava

150 09:00 +2
Denis Ibaev

Sanktpēterburga

Елена Яковлева

Sanktpēterburga

151 09:00 Давай взорвём
Александра Онучина

Sanktpēterburga

152 09:00 Суслики
Светлана Медведева

Ļeņingradas apgabals

Дарья Матыскевич

Ļeņingradas apgabals

Ольга Матыскевич

Ļeņingradas apgabals

Артем Цимко

Ļeņingradas apgabals

153 09:00 Чупакабрики
Кирилл Золотов

Sanktpēterburga

154 09:00 Ржавые гвозди
Павел Спигин

Sanktpēterburga

Лилия Агафонова

Sanktpēterburga

Максим Мерзлозубов

Sanktpēterburga

Александр Соловьев

Sanktpēterburga

155 09:00 Пыдра
Андрей Янчук

Sanktpēterburga

156 09:00 Пыщь-пыщь
Дарья Коновалова

Sanktpēterburga

157 09:00 Багштак
Сергей Корнильев

Sanktpēterburga

158 09:00 АЕА
Настя Вилкова

Ļeņingradas apgabals

Катя Больбат

Sanktpēterburga

Алиса Сподынейко

Sanktpēterburga

159 09:00 Проще не придумаешь
Михаил Лебедев

Sanktpēterburga

160 09:00 Шипшандр
Елена Козлова

Sanktpēterburga

Мария Спирина

Sanktpēterburga

161 09:00 Gouryella
Иван Павлик

Sanktpēterburga

Игорь Лабутин

Sanktpēterburga