Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Margarita Fanny Furgang
Sanktpēterburga   116 «Дирекция тяги» 10:40
Nikolay Korotkiy
Sanktpēterburga   129 «Лужский тупеж» 10:50
Konstantin Makov
Sanktpēterburga   112 «MCTEAM» 10:09
Екатерина Агер
Sanktpēterburga   124 «Человечки» 10:07
Екатерина Азарова
Sanktpēterburga   116 «Дирекция тяги» 10:40
Надежда Арефьева
Sanktpēterburga   105 «Шустрые друзья» 10:49
Григорий Баталов
Sanktpēterburga   166 «Вприпрыжку!» 10:51
Юрий Безруков
Sanktpēterburga   113 «Зачем снятся сны» 10:33
Константин Бирзнек
Sanktpēterburga   165 «Слономышь» 11:37
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   108 «Богданов-Ы» 11:43
Вера Брюханова
Sanktpēterburga   104 «ВейерштрассЕ» 11:16
Дмитрий БУРДИН
Sanktpēterburga   163 «Хорошие люди» 11:26
Светлана Бурдина
Sanktpēterburga   174 «Варвариус Элизиум» 11:25
Юлия Буренева
Sanktpēterburga   123 «В ожидании чуда» 10:15
Елена Бухтуева
Sanktpēterburga   103 «Маша и Медведь» 10:03
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   101 «Мешки с костями» 10:02
Татьяна Ведьгун
Sanktpēterburga   145 «ЧудАчки» 10:44
Настя Вилкова
Ļeņingradas apgabals   158 «АЕА» 11:35
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   165 «Слономышь» 11:37
Дмитрий Денисов
Sanktpēterburga   117 «Искатели трепангов» 10:57
Алексей Длугач
Maskava   140 «Назад, в будущее!» 11:41
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   160 «Шипшандр» 11:05
Миша Забелин
Sanktpēterburga   171 «Огурец» 10:53
Наталья Завёрткина
Sanktpēterburga   105 «Шустрые друзья» 10:49
Марина Засимова
Sanktpēterburga   126 «Бегущие по ветру» 11:44
Кирилл Золотов
Sanktpēterburga   153 «Чупакабрики» 10:06
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   110 «Da red goez fasta» 11:51
Екатерина Ивановна
Sanktpēterburga   172 «Пеший Тулиус» 11:03
Василий Калинин
Sanktpēterburga   111 «Улит и Ко» 11:24
Леся Калинина
Sanktpēterburga   168 «ITLady» 10:27
Мария Карамуллина
Sanktpēterburga   114 «Пятый этаж» 11:39
Алексей Качалов
Sanktpēterburga   169 «Карело-Сибирская магистраль» 11:48
Анастасия Качалова
Sanktpēterburga   169 «Карело-Сибирская магистраль» 11:48
Ирина Кирилова
Sanktpēterburga   168 «ITLady» 10:27
Антон Киршин
Sanktpēterburga   133 «ДиЕТА» 10:12
Олег Кисленко
Sanktpēterburga   146 «Планы на ветер» 12:00
Милана Ковалькова
Sanktpēterburga   172 «Пеший Тулиус» 11:03
Елена Козлова
Sanktpēterburga   160 «Шипшандр» 11:05
Ольга Короткая
Sanktpēterburga   129 «Лужский тупеж» 10:50
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   134 «Rabid Ferrets» 11:13
Галина Курмашева
Sanktpēterburga   111 «Улит и Ко» 11:24
Надежда Кухтенкова
Sanktpēterburga   144 «11 автобус» 10:47
Ольга Лысенко
Sanktpēterburga   130 «Картина маслом» 10:00
Анастасия Маслова
Sanktpēterburga   113 «Зачем снятся сны» 10:33
Светлана Медведева
Ļeņingradas apgabals   152 «Суслики» 11:46
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   107 «Corso & Co» 11:20
Марина Михайлова
Sanktpēterburga   118 «Marsach» 11:20
Александр Никоноров
Sanktpēterburga   156 «Пыщь-пыщь» 10:58
Анна Никонорова
Sanktpēterburga   156 «Пыщь-пыщь» 10:58
Ирина Пармёнова
Sanktpēterburga   105 «Шустрые друзья» 10:49
Елена Петровская
Sanktpēterburga   178 «Турбо-улитка» 10:04
Олег Попов
Maskava   132 «Слонопотам» 11:50
Сергей Рымарев
Puškina   115 «Городской наблюдатель» 10:00
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   146 «Планы на ветер» 12:00
Рита Саблина
Maskava   167 «Игрушечная мышь» 11:32
Артем Сальников
Sanktpēterburga   180 «Ноющий и Быстрый» 11:17
Лизка Самойлова
Sanktpēterburga   151 «Давай взорвём» 10:23
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   134 «Rabid Ferrets» 11:13
Елена Сергеева
Sanktpēterburga   121 «дикие лесные п» 11:34
Наталья Смирнова
Sanktpēterburga   122 «Родом из детства» 11:29
Оксана Смоленкова
Sanktpēterburga   184 «Обригаду» 10:39
Юлия Сорокина
Sanktpēterburga   181 «Вместе веселей» 10:16
Павел Спигин
Sanktpēterburga   154 «Ржавые гвозди» 11:15
Любовь Спиридонова
Sanktpēterburga   102 «STR» 10:37
Мария Спирина
Sanktpēterburga   160 «Шипшандр» 11:05
Андрей Станкевич
Sanktpēterburga   167 «Игрушечная мышь» 11:32
Александра Столярова
Sanktpēterburga   126 «Бегущие по ветру» 11:44
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   135 «Кайханга» 10:19
Андрей СУББОТИН
Sanktpēterburga   131 «Япона Мать» 10:42
Алина Титова
Sanktpēterburga   101 «Мешки с костями» 10:02
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   127 «ТИХО-ходы» 10:49
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   127 «ТИХО-ходы» 10:49
Анастасия Толстякова
Sanktpēterburga   111 «Улит и Ко» 11:24
Вера Тулькина
Sanktpēterburga   131 «Япона Мать» 10:42
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   109 «Ползем, любуемся пейзажем» 10:34
Кристина Ушакова
Sanktpēterburga   100 «Ириски» 10:43
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   128 «Профи» 10:28
Елена Фоминова
Sanktpēterburga   117 «Искатели трепангов» 10:57
Сергей Чернышев
Sanktpēterburga   125 «Люди Че» 11:11
Антон Шумилов
Sanktpēterburga   125 «Люди Че» 11:11
Александра Щапова
Sanktpēterburga   116 «Дирекция тяги» 10:40
Александр Ягунов
  177 «Шведский стол» 11:14
Андрей Янчук
Sanktpēterburga   155 «Пыдра» 11:08
r bt
Sanktpēterburga   136 «31июня» 10:00
Denis Ibaev
Sanktpēterburga   150 «+2» 10:22
Oxana Yurkova
Sanktpēterburga   116 «Дирекция тяги» 10:40
Кирилл Бавков
Sanktpēterburga   175 «Пятьдесят пять» 12:00
Николай Буренев
Sanktpēterburga   123 «В ожидании чуда» 10:15
Павел Буренев
Sanktpēterburga   123 «В ожидании чуда» 10:15
Илья Васильев
Sanktpēterburga   139 «Ветер в головах» 10:48
Ольга Верутина
Sanktpēterburga   113 «Зачем снятся сны» 10:33
Светлана Громова
Sanktpēterburga   138 «Топазы» 10:47
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   164 «Чем дальше в лес, тем толще корюшка» 11:19
Наталья Емельяненко
Sanktpēterburga   162 «Емеля» 10:52
Екатерина Жгулева
Sanktpēterburga   170 «Три девицы и вино» 11:21
Михаил Жуков
Sanktpēterburga   128 «Профи» 10:28
Ирина Иевлева
Sanktpēterburga   173 «ЛевЛев» 12:00
Виктория Иоффе
Sanktpēterburga   147 «Семья Иоффе» 10:36
Екатерина Кунгурова
Sanktpēterburga   118 «Marsach» 11:20
Дмитрий Лебедев
Sanktpēterburga   159 «Проще не придумаешь» 10:57
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   159 «Проще не придумаешь» 10:57
Владимир Моисеев
Maskava   149 «Тутузики» 11:00
Александр Николаев
Sanktpēterburga   176 «Барбарис» 12:00
Анастасия Петровна
Sanktpēterburga   172 «Пеший Тулиус» 11:03
Александр Плясов
Sanktpēterburga   142 «RussoTuristo» 11:50
Евгений Пузиков
Sanktpēterburga   119 «Заблокировано Роскомпозором» 11:23
Ольга Раева
Sanktpēterburga   109 «Ползем, любуемся пейзажем» 10:34
Анна Рымарева
Sanktpēterburga   120 «Уже не новички» 10:58
Елена Сальникова
Maskava   179 «think pink» 10:45
Александр Сидько
Sanktpēterburga   102 «STR» 10:37
Максим Славецкий
Sanktpēterburga   155 «Пыдра» 11:08
Вера Степанова
Sanktpēterburga   135 «Кайханга» 10:19
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   106 «Крошки Ру» 11:10
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   106 «Крошки Ру» 11:10
Екатерина Сучкова
Sanktpēterburga   182 «КаМаБо» 10:25
Александра Таланина
Sanktpēterburga   143 «Фрукты» 10:00
Мария Трубикова
Sanktpēterburga   183 «Сказочный патруль» 11:13
Александра Тылик
Sanktpēterburga   138 «Топазы» 10:47
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   117 «Искатели трепангов» 10:57
Михаил Федоров
Sanktpēterburga   119 «Заблокировано Роскомпозором» 11:23
Жанна Якуничева
Sanktpēterburga   109 «Ползем, любуемся пейзажем» 10:34
Наталия Агафонова
Sanktpēterburga   135 «Кайханга» 10:19
Иван Агер
Sanktpēterburga   124 «Человечки» 10:07
Мария Баранова
Veļikijnovgoroda   122 «Родом из детства» 11:29
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   144 «11 автобус» 10:47
Алексей Богданов
Sanktpēterburga   108 «Богданов-Ы» 11:43
Кирилл Бойцов
Sanktpēterburga   165 «Слономышь» 11:37
Катя Больбат
Sanktpēterburga   158 «АЕА» 11:35
Николай Будин
Sanktpēterburga   167 «Игрушечная мышь» 11:32
Елена Булдакова
Sanktpēterburga   102 «STR» 10:37
Варвара Бурдина
Sanktpēterburga   174 «Варвариус Элизиум» 11:25
Михаил Бухтуев
Sanktpēterburga   103 «Маша и Медведь» 10:03
Василий Быков
Sanktpēterburga   178 «Турбо-улитка» 10:04
Дмитрий Вавер
Sanktpēterburga   139 «Ветер в головах» 10:48
Елена Вальд
Sanktpēterburga   162 «Емеля» 10:52
Виталий Ватулин
Ļeņingradas apgabals   163 «Хорошие люди» 11:26
Ксения Возмителенко
Sanktpēterburga   170 «Три девицы и вино» 11:21
Галина Воробьева
Sanktpēterburga   109 «Ползем, любуемся пейзажем» 10:34
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   110 «Da red goez fasta» 11:51
Татьяна Высоцкая
Sanktpēterburga   164 «Чем дальше в лес, тем толще корюшка» 11:19
Газар Газарьянц
Sanktpēterburga   129 «Лужский тупеж» 10:50
Виктор Громов
Sanktpēterburga   138 «Топазы» 10:47
Владислав Декалов
Sanktpēterburga   139 «Ветер в головах» 10:48
Екатерина Долгих
Sanktpēterburga   178 «Турбо-улитка» 10:04
Наталья Егорова
Sanktpēterburga   153 «Чупакабрики» 10:06
Мария Ершова
Sanktpēterburga   166 «Вприпрыжку!» 10:51
Ирина Ефимова
Sanktpēterburga   145 «ЧудАчки» 10:44
Максим Житов
Sanktpēterburga   163 «Хорошие люди» 11:26
Анастасия Зубарева
Sanktpēterburga   166 «Вприпрыжку!» 10:51
Елена Иваничева
Sanktpēterburga   165 «Слономышь» 11:37
Артём Иванов
Puškina   175 «Пятьдесят пять» 12:00
Анечка Иванова
Sanktpēterburga   129 «Лужский тупеж» 10:50
Сергей Иванченко
Sanktpēterburga   139 «Ветер в головах» 10:48
Вадим Иевлев
Sanktpēterburga   173 «ЛевЛев» 12:00
Дмитрий Иоффе
Sanktpēterburga   147 «Семья Иоффе» 10:36
Лев Иоффе
Sanktpēterburga   147 «Семья Иоффе» 10:36
Павел Исаченко
Sanktpēterburga   110 «Da red goez fasta» 11:51
Юля Калихевич
Sanktpēterburga   112 «MCTEAM» 10:09
Дарья Киршина
Sanktpēterburga   133 «ДиЕТА» 10:12
Елена Киршина
Sanktpēterburga   133 «ДиЕТА» 10:12
Таисия Киршина
Sanktpēterburga   133 «ДиЕТА» 10:12
Мария Козлова
Sanktpēterburga   145 «ЧудАчки» 10:44
Дарья Коновалова
Sanktpēterburga   156 «Пыщь-пыщь» 10:58
Светлана Кохановская
Sanktpēterburga   125 «Люди Че» 11:11
Марина Кошкина
Sanktpēterburga   173 «ЛевЛев» 12:00
Алексей Кулеш
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   154 «Ржавые гвозди» 11:15
Анна Купрякова
Sanktpēterburga   147 «Семья Иоффе» 10:36
Марина Кшевецкая
Sanktpēterburga   104 «ВейерштрассЕ» 11:16
Андрей Ладутенко
Sanktpēterburga   155 «Пыдра» 11:08
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   144 «11 автобус» 10:47
Михаил Лебедев
Sanktpēterburga   159 «Проще не придумаешь» 10:57
Надежда Лебедева
Sanktpēterburga   107 «Corso & Co» 11:20
Александр Лысенко
Sanktpēterburga   130 «Картина маслом» 10:00
Екатерина Магедова
Sanktpēterburga   122 «Родом из детства» 11:29
Дарья Матыскевич
Ļeņingradas apgabals   152 «Суслики» 11:46
Ольга Матыскевич
Ļeņingradas apgabals   152 «Суслики» 11:46
Максим Мерзлозубов
Sanktpēterburga   154 «Ржавые гвозди» 11:15
Зарина Мецкер
Sanktpēterburga   153 «Чупакабрики» 10:06
Анастасия Мизюркина
Sanktpēterburga   174 «Варвариус Элизиум» 11:25
Александр Михайлов
Sanktpēterburga   118 «Marsach» 11:20
Владимир Мозговой
Sanktpēterburga   100 «Ириски» 10:43
Артем Морковин
Sanktpēterburga   101 «Мешки с костями» 10:02
Елизавета Морозова
Sanktpēterburga   162 «Емеля» 10:52
Ирина Наумчик
Sanktpēterburga   111 «Улит и Ко» 11:24
Елена Николаева
Citas Volgas federālā apgabala pilsētas   176 «Барбарис» 12:00
Игорь Никулин
Sanktpēterburga   181 «Вместе веселей» 10:16
Ирина Никулина
Sanktpēterburga   181 «Вместе веселей» 10:16
Елена Нургалиева
Sanktpēterburga   131 «Япона Мать» 10:42
Петр Окунев
Sanktpēterburga   112 «MCTEAM» 10:09
Александра Онучина
Sanktpēterburga   151 «Давай взорвём» 10:23
Екатерина Павленкович
Sanktpēterburga   183 «Сказочный патруль» 11:13
Павел Павленкович
Sanktpēterburga   183 «Сказочный патруль» 11:13
Галина Панфилова
Sanktpēterburga   170 «Три девицы и вино» 11:21
Олег Петров
Sanktpēterburga   143 «Фрукты» 10:00
Надежда Подливаева
Sanktpēterburga   135 «Кайханга» 10:19
Наталия Подсухина
Sanktpēterburga   123 «В ожидании чуда» 10:15
Наталья Попцова
Sanktpēterburga   100 «Ириски» 10:43
Евгения Прокошина
Sanktpēterburga   100 «Ириски» 10:43
Наталья Рассказова
Sanktpēterburga   174 «Варвариус Элизиум» 11:25
Любовь Румянцева
Sanktpēterburga   155 «Пыдра» 11:08
Тоня Румянцева
Sanktpēterburga   127 «ТИХО-ходы» 10:49
Лев Рымарев
Sanktpēterburga   120 «Уже не новички» 10:58
Михаил Рымарев
Puškina   115 «Городской наблюдатель» 10:00
Надежда Рымарева
Puškina   115 «Городской наблюдатель» 10:00
Роман Рыскаленко
Maskava   142 «RussoTuristo» 11:50
Евгений Рябович
Sanktpēterburga   138 «Топазы» 10:47
Виктория Сальникова
Sanktpēterburga   180 «Ноющий и Быстрый» 11:17
Тата Север
Sanktpēterburga   136 «31июня» 10:00
Павел Семернин
Sanktpēterburga   101 «Мешки с костями» 10:02
Сергей Смирнов
Sanktpēterburga   122 «Родом из детства» 11:29
Елена Смирнова
Sanktpēterburga   142 «RussoTuristo» 11:50
Вера Созонова
Sanktpēterburga   114 «Пятый этаж» 11:39
Александр Соловьев
Sanktpēterburga   154 «Ржавые гвозди» 11:15
Евгений Соловьев
Sanktpēterburga   163 «Хорошие люди» 11:26
Карина Соловьева
Sanktpēterburga   113 «Зачем снятся сны» 10:33
Любовь Сорокина
Sanktpēterburga   181 «Вместе веселей» 10:16
Алиса Сподынейко
Sanktpēterburga   158 «АЕА» 11:35
Дмитрий Степура
Sanktpēterburga   120 «Уже не новички» 10:58
Татьяна Таланина
Sanktpēterburga   143 «Фрукты» 10:00
Дмитрий Тихонов
Sanktpēterburga   141 «Братство кольца» 11:14
Анастасия Тихонова
Sanktpēterburga   141 «Братство кольца» 11:14
Елена Ткаченко
Sanktpēterburga   184 «Обригаду» 10:39
Дмитрий Трушин
Sanktpēterburga   105 «Шустрые друзья» 10:49
Юрий Туловский
Sanktpēterburga   131 «Япона Мать» 10:42
Виктор Федоров
Sanktpēterburga   182 «КаМаБо» 10:25
Екатерина Федорова
Sanktpēterburga   119 «Заблокировано Роскомпозором» 11:23
Мария Федорова
Sanktpēterburga   119 «Заблокировано Роскомпозором» 11:23
Олег Христенко
Maskava   167 «Игрушечная мышь» 11:32
Артем Цимко
Ļeņingradas apgabals   152 «Суслики» 11:46
Александр Чеботарев
Maskava   149 «Тутузики» 11:00
Наталья Чернышева
Sanktpēterburga   162 «Емеля» 10:52
Елена Черняк
Sanktpēterburga   120 «Уже не новички» 10:58
Константин Шмалёв
Sanktpēterburga   178 «Турбо-улитка» 10:04
Татьяна Юрьева
Sanktpēterburga   145 «ЧудАчки» 10:44
Елена Яковлева
Sanktpēterburga   150 «+2» 10:22
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 10:43 Ириски

100

Владимир Мозговой

Sanktpēterburga

Наталья Попцова

Sanktpēterburga

Евгения Прокошина

Sanktpēterburga

101 10:02 Мешки с костями

101

Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Алина Титова

Sanktpēterburga

Артем Морковин

Sanktpēterburga

Павел Семернин

Sanktpēterburga

102 10:37 STR

102

Елена Булдакова

Sanktpēterburga

103 10:03 Маша и Медведь

103

Елена Бухтуева

Sanktpēterburga

Михаил Бухтуев

Sanktpēterburga

104 11:16 ВейерштрассЕ

104

Вера Брюханова

Sanktpēterburga

Марина Кшевецкая

Sanktpēterburga

105 10:49 Шустрые друзья

105

Дмитрий Трушин

Sanktpēterburga

106 11:10 Крошки Ру

106

107 11:20 Corso & Co

107

Андрей Минкин

Sanktpēterburga

Надежда Лебедева

Sanktpēterburga

108 11:43 Богданов-Ы

108

Алексей Богданов

Sanktpēterburga

109 10:34 Ползем, любуемся пейзажем

109

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Ольга Раева

Sanktpēterburga

Галина Воробьева

Sanktpēterburga

110 11:51 Da red goez fasta

110

Алексей Иванов

Sanktpēterburga

Евгения Выборнова

Sanktpēterburga

Павел Исаченко

Sanktpēterburga

111 11:24 Улит и Ко

111

Ирина Наумчик

Sanktpēterburga

112 10:09 MCTEAM

112

Konstantin Makov

Sanktpēterburga

Юля Калихевич

Sanktpēterburga

Петр Окунев

Sanktpēterburga

113 10:33 Зачем снятся сны

113

Юрий Безруков

Sanktpēterburga

Ольга Верутина

Sanktpēterburga

Карина Соловьева

Sanktpēterburga

114 11:39 Пятый этаж

114

Вера Созонова

Sanktpēterburga

115 10:00 Городской наблюдатель

115

Михаил Рымарев

Puškina

Надежда Рымарева

Puškina

116 10:40 Дирекция тяги

116

Margarita Fanny Furgang

Sanktpēterburga

Oxana Yurkova

Sanktpēterburga

117 10:57 Искатели трепангов

117

118 11:20 Marsach

118

Александр Михайлов

Sanktpēterburga

119 11:23 Заблокировано Роскомпозором

119

Михаил Федоров

Sanktpēterburga

Екатерина Федорова

Sanktpēterburga

Мария Федорова

Sanktpēterburga

120 10:58 Уже не новички

120

Анна Рымарева

Sanktpēterburga

Лев Рымарев

Sanktpēterburga

Дмитрий Степура

Sanktpēterburga

Елена Черняк

Sanktpēterburga

121 11:34 дикие лесные п

121

Елена Сергеева

Sanktpēterburga

122 11:29 Родом из детства

122

Мария Баранова

Veļikijnovgoroda

Екатерина Магедова

Sanktpēterburga

Сергей Смирнов

Sanktpēterburga

123 10:15 В ожидании чуда

123

Юлия Буренева

Sanktpēterburga

Павел Буренев

Sanktpēterburga

Наталия Подсухина

Sanktpēterburga

124 10:07 Человечки

124

Екатерина Агер

Sanktpēterburga

Иван Агер

Sanktpēterburga

125 11:11 Люди Че

125

Антон Шумилов

Sanktpēterburga

Светлана Кохановская

Sanktpēterburga

126 11:44 Бегущие по ветру

126

127 10:49 ТИХО-ходы

127

Тоня Румянцева

Sanktpēterburga

128 10:28 Профи

128

Ирина Федорова

Sanktpēterburga

Михаил Жуков

Sanktpēterburga

129 10:50 Лужский тупеж

129

Nikolay Korotkiy

Sanktpēterburga

Ольга Короткая

Sanktpēterburga

Газар Газарьянц

Sanktpēterburga

Анечка Иванова

Sanktpēterburga

130 10:00 Картина маслом

130

Ольга Лысенко

Sanktpēterburga

Александр Лысенко

Sanktpēterburga

131 10:42 Япона Мать

131

Вера Тулькина

Sanktpēterburga

Елена Нургалиева

Sanktpēterburga

Юрий Туловский

Sanktpēterburga

132 11:50 Слонопотам

132

133 10:12 ДиЕТА

133

Антон Киршин

Sanktpēterburga

Дарья Киршина

Sanktpēterburga

Елена Киршина

Sanktpēterburga

Таисия Киршина

Sanktpēterburga

134 11:13 Rabid Ferrets

134

Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

135 10:19 Кайханга

135

Елена Стрелина

Sanktpēterburga

Вера Степанова

Sanktpēterburga

Наталия Агафонова

Sanktpēterburga

Надежда Подливаева

Sanktpēterburga

136 10:00 31июня

136

r bt

Sanktpēterburga

Тата Север

Sanktpēterburga

138 10:47 Топазы

138

Виктор Громов

Sanktpēterburga

Евгений Рябович

Sanktpēterburga

139 10:48 Ветер в головах

139

Илья Васильев

Sanktpēterburga

Дмитрий Вавер

Sanktpēterburga

Владислав Декалов

Sanktpēterburga

Сергей Иванченко

Sanktpēterburga

140 11:41 Назад, в будущее!

140

141 11:14 Братство кольца

141

Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

Анастасия Тихонова

Sanktpēterburga

142 11:50 RussoTuristo

142

Роман Рыскаленко

Maskava

Елена Смирнова

Sanktpēterburga

143 10:00 Фрукты

143

Олег Петров

Sanktpēterburga

Татьяна Таланина

Sanktpēterburga

144 10:47 11 автобус

144

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Валентина Лапковская

Sanktpēterburga

145 10:44 ЧудАчки

145

Ирина Ефимова

Sanktpēterburga

Мария Козлова

Sanktpēterburga

Татьяна Юрьева

Sanktpēterburga

146 12:00 Планы на ветер

146

Олег Кисленко

Sanktpēterburga

147 10:36 Семья Иоффе

147

Виктория Иоффе

Sanktpēterburga

Дмитрий Иоффе

Sanktpēterburga

Лев Иоффе

Sanktpēterburga

Анна Купрякова

Sanktpēterburga

149 11:00 Тутузики

149

Александр Чеботарев

Maskava

150 10:22 +2

150

Denis Ibaev

Sanktpēterburga

Елена Яковлева

Sanktpēterburga

151 10:23 Давай взорвём

151

Александра Онучина

Sanktpēterburga

152 11:46 Суслики

152

Светлана Медведева

Ļeņingradas apgabals

Дарья Матыскевич

Ļeņingradas apgabals

Ольга Матыскевич

Ļeņingradas apgabals

Артем Цимко

Ļeņingradas apgabals

153 10:06 Чупакабрики

153

Кирилл Золотов

Sanktpēterburga

Наталья Егорова

Sanktpēterburga

Зарина Мецкер

Sanktpēterburga

154 11:15 Ржавые гвозди

154

Павел Спигин

Sanktpēterburga

Алексей Кулеш

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Максим Мерзлозубов

Sanktpēterburga

Александр Соловьев

Sanktpēterburga

155 11:08 Пыдра

155

Андрей Янчук

Sanktpēterburga

Андрей Ладутенко

Sanktpēterburga

Любовь Румянцева

Sanktpēterburga

156 10:58 Пыщь-пыщь

156

Дарья Коновалова

Sanktpēterburga

158 11:35 АЕА

158

Настя Вилкова

Ļeņingradas apgabals

Катя Больбат

Sanktpēterburga

Алиса Сподынейко

Sanktpēterburga

159 10:57 Проще не придумаешь

159

Михаил Лебедев

Sanktpēterburga

160 11:05 Шипшандр

160

Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Мария Спирина

Sanktpēterburga

162 10:52 Емеля

162

Елена Вальд

Sanktpēterburga

Елизавета Морозова

Sanktpēterburga

Наталья Чернышева

Sanktpēterburga

163 11:26 Хорошие люди

163

Дмитрий БУРДИН

Sanktpēterburga

Виталий Ватулин

Ļeņingradas apgabals

Максим Житов

Sanktpēterburga

Евгений Соловьев

Sanktpēterburga

164 11:19 Чем дальше в лес, тем толще корюшка

164

Сергей Егоров

Sanktpēterburga

Татьяна Высоцкая

Sanktpēterburga

165 11:37 Слономышь

165

Кирилл Бойцов

Sanktpēterburga

Елена Иваничева

Sanktpēterburga

166 10:51 Вприпрыжку!

166

Мария Ершова

Sanktpēterburga

Анастасия Зубарева

Sanktpēterburga

167 11:32 Игрушечная мышь

167

Николай Будин

Sanktpēterburga

Олег Христенко

Maskava

168 10:27 ITLady

168

Леся Калинина

Sanktpēterburga

Ирина Кирилова

Sanktpēterburga

169 11:48 Карело-Сибирская магистраль

169

170 11:21 Три девицы и вино

170

Ксения Возмителенко

Sanktpēterburga

Галина Панфилова

Sanktpēterburga

171 10:53 Огурец

171

Миша Забелин

Sanktpēterburga

172 11:03 Пеший Тулиус

172

173 12:00 ЛевЛев

173

Ирина Иевлева

Sanktpēterburga

Вадим Иевлев

Sanktpēterburga

Марина Кошкина

Sanktpēterburga

174 11:25 Варвариус Элизиум

174

Варвара Бурдина

Sanktpēterburga

Анастасия Мизюркина

Sanktpēterburga

Наталья Рассказова

Sanktpēterburga

175 12:00 Пятьдесят пять

175

Кирилл Бавков

Sanktpēterburga

Артём Иванов

Puškina

176 12:00 Барбарис

176

Елена Николаева

Citas Volgas federālā apgabala pilsētas

177 11:14 Шведский стол

177

178 10:04 Турбо-улитка

178

Василий Быков

Sanktpēterburga

Екатерина Долгих

Sanktpēterburga

Константин Шмалёв

Sanktpēterburga

179 10:45 think pink

179

180 11:17 Ноющий и Быстрый

180

Виктория Сальникова

Sanktpēterburga

181 10:16 Вместе веселей

181

Юлия Сорокина

Sanktpēterburga

Игорь Никулин

Sanktpēterburga

Ирина Никулина

Sanktpēterburga

Любовь Сорокина

Sanktpēterburga

182 10:25 КаМаБо

182

Виктор Федоров

Sanktpēterburga

183 11:13 Сказочный патруль

183

Екатерина Павленкович

Sanktpēterburga

Павел Павленкович

Sanktpēterburga

184 10:39 Обригаду

184

Елена Ткаченко

Sanktpēterburga

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
102 10:37 STR

102

Елена Булдакова

Sanktpēterburga

104 11:16 ВейерштрассЕ

104

Вера Брюханова

Sanktpēterburga

Марина Кшевецкая

Sanktpēterburga

111 11:24 Улит и Ко

111

Ирина Наумчик

Sanktpēterburga

113 10:33 Зачем снятся сны

113

Юрий Безруков

Sanktpēterburga

Ольга Верутина

Sanktpēterburga

Карина Соловьева

Sanktpēterburga

114 11:39 Пятый этаж

114

Вера Созонова

Sanktpēterburga

116 10:40 Дирекция тяги

116

Margarita Fanny Furgang

Sanktpēterburga

Oxana Yurkova

Sanktpēterburga

117 10:57 Искатели трепангов

117

131 10:42 Япона Мать

131

Вера Тулькина

Sanktpēterburga

Елена Нургалиева

Sanktpēterburga

Юрий Туловский

Sanktpēterburga

132 11:50 Слонопотам

132

139 10:48 Ветер в головах

139

Илья Васильев

Sanktpēterburga

Дмитрий Вавер

Sanktpēterburga

Владислав Декалов

Sanktpēterburga

Сергей Иванченко

Sanktpēterburga

140 11:41 Назад, в будущее!

140

142 11:50 RussoTuristo

142

Роман Рыскаленко

Maskava

Елена Смирнова

Sanktpēterburga

144 10:47 11 автобус

144

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Валентина Лапковская

Sanktpēterburga

145 10:44 ЧудАчки

145

Ирина Ефимова

Sanktpēterburga

Мария Козлова

Sanktpēterburga

Татьяна Юрьева

Sanktpēterburga

149 11:00 Тутузики

149

Александр Чеботарев

Maskava

152 11:46 Суслики

152

Светлана Медведева

Ļeņingradas apgabals

Дарья Матыскевич

Ļeņingradas apgabals

Ольга Матыскевич

Ļeņingradas apgabals

Артем Цимко

Ļeņingradas apgabals

156 10:58 Пыщь-пыщь

156

Дарья Коновалова

Sanktpēterburga

158 11:35 АЕА

158

Настя Вилкова

Ļeņingradas apgabals

Катя Больбат

Sanktpēterburga

Алиса Сподынейко

Sanktpēterburga

159 10:57 Проще не придумаешь

159

Михаил Лебедев

Sanktpēterburga

166 10:51 Вприпрыжку!

166

Мария Ершова

Sanktpēterburga

Анастасия Зубарева

Sanktpēterburga

170 11:21 Три девицы и вино

170

Ксения Возмителенко

Sanktpēterburga

Галина Панфилова

Sanktpēterburga

171 10:53 Огурец

171

Миша Забелин

Sanktpēterburga

172 11:03 Пеший Тулиус

172

179 10:45 think pink

179

184 10:39 Обригаду

184

Елена Ткаченко

Sanktpēterburga

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 10:43 Ириски

100

Владимир Мозговой

Sanktpēterburga

Наталья Попцова

Sanktpēterburga

Евгения Прокошина

Sanktpēterburga

101 10:02 Мешки с костями

101

Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Алина Титова

Sanktpēterburga

Артем Морковин

Sanktpēterburga

Павел Семернин

Sanktpēterburga

103 10:03 Маша и Медведь

103

Елена Бухтуева

Sanktpēterburga

Михаил Бухтуев

Sanktpēterburga

105 10:49 Шустрые друзья

105

Дмитрий Трушин

Sanktpēterburga

106 11:10 Крошки Ру

106

107 11:20 Corso & Co

107

Андрей Минкин

Sanktpēterburga

Надежда Лебедева

Sanktpēterburga

109 10:34 Ползем, любуемся пейзажем

109

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Ольга Раева

Sanktpēterburga

Галина Воробьева

Sanktpēterburga

110 11:51 Da red goez fasta

110

Алексей Иванов

Sanktpēterburga

Евгения Выборнова

Sanktpēterburga

Павел Исаченко

Sanktpēterburga

112 10:09 MCTEAM

112

Konstantin Makov

Sanktpēterburga

Юля Калихевич

Sanktpēterburga

Петр Окунев

Sanktpēterburga

115 10:00 Городской наблюдатель

115

Михаил Рымарев

Puškina

Надежда Рымарева

Puškina

118 11:20 Marsach

118

Александр Михайлов

Sanktpēterburga

119 11:23 Заблокировано Роскомпозором

119

Михаил Федоров

Sanktpēterburga

Екатерина Федорова

Sanktpēterburga

Мария Федорова

Sanktpēterburga

120 10:58 Уже не новички

120

Анна Рымарева

Sanktpēterburga

Лев Рымарев

Sanktpēterburga

Дмитрий Степура

Sanktpēterburga

Елена Черняк

Sanktpēterburga

122 11:29 Родом из детства

122

Мария Баранова

Veļikijnovgoroda

Екатерина Магедова

Sanktpēterburga

Сергей Смирнов

Sanktpēterburga

123 10:15 В ожидании чуда

123

Юлия Буренева

Sanktpēterburga

Павел Буренев

Sanktpēterburga

Наталия Подсухина

Sanktpēterburga

124 10:07 Человечки

124

Екатерина Агер

Sanktpēterburga

Иван Агер

Sanktpēterburga

125 11:11 Люди Че

125

Антон Шумилов

Sanktpēterburga

Светлана Кохановская

Sanktpēterburga

126 11:44 Бегущие по ветру

126

127 10:49 ТИХО-ходы

127

Тоня Румянцева

Sanktpēterburga

128 10:28 Профи

128

Ирина Федорова

Sanktpēterburga

Михаил Жуков

Sanktpēterburga

130 10:00 Картина маслом

130

Ольга Лысенко

Sanktpēterburga

Александр Лысенко

Sanktpēterburga

133 10:12 ДиЕТА

133

Антон Киршин

Sanktpēterburga

Дарья Киршина

Sanktpēterburga

Елена Киршина

Sanktpēterburga

Таисия Киршина

Sanktpēterburga

134 11:13 Rabid Ferrets

134

Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

135 10:19 Кайханга

135

Елена Стрелина

Sanktpēterburga

Вера Степанова

Sanktpēterburga

Наталия Агафонова

Sanktpēterburga

Надежда Подливаева

Sanktpēterburga

136 10:00 31июня

136

r bt

Sanktpēterburga

Тата Север

Sanktpēterburga

138 10:47 Топазы

138

Виктор Громов

Sanktpēterburga

Евгений Рябович

Sanktpēterburga

141 11:14 Братство кольца

141

Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

Анастасия Тихонова

Sanktpēterburga

143 10:00 Фрукты

143

Олег Петров

Sanktpēterburga

Татьяна Таланина

Sanktpēterburga

146 12:00 Планы на ветер

146

Олег Кисленко

Sanktpēterburga

147 10:36 Семья Иоффе

147

Виктория Иоффе

Sanktpēterburga

Дмитрий Иоффе

Sanktpēterburga

Лев Иоффе

Sanktpēterburga

Анна Купрякова

Sanktpēterburga

150 10:22 +2

150

Denis Ibaev

Sanktpēterburga

Елена Яковлева

Sanktpēterburga

151 10:23 Давай взорвём

151

Александра Онучина

Sanktpēterburga

153 10:06 Чупакабрики

153

Кирилл Золотов

Sanktpēterburga

Наталья Егорова

Sanktpēterburga

Зарина Мецкер

Sanktpēterburga

155 11:08 Пыдра

155

Андрей Янчук

Sanktpēterburga

Андрей Ладутенко

Sanktpēterburga

Любовь Румянцева

Sanktpēterburga

160 11:05 Шипшандр

160

Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Мария Спирина

Sanktpēterburga

162 10:52 Емеля

162

Елена Вальд

Sanktpēterburga

Елизавета Морозова

Sanktpēterburga

Наталья Чернышева

Sanktpēterburga

164 11:19 Чем дальше в лес, тем толще корюшка

164

Сергей Егоров

Sanktpēterburga

Татьяна Высоцкая

Sanktpēterburga

165 11:37 Слономышь

165

Кирилл Бойцов

Sanktpēterburga

Елена Иваничева

Sanktpēterburga

167 11:32 Игрушечная мышь

167

Николай Будин

Sanktpēterburga

Олег Христенко

Maskava

168 10:27 ITLady

168

Леся Калинина

Sanktpēterburga

Ирина Кирилова

Sanktpēterburga

169 11:48 Карело-Сибирская магистраль

169

173 12:00 ЛевЛев

173

Ирина Иевлева

Sanktpēterburga

Вадим Иевлев

Sanktpēterburga

Марина Кошкина

Sanktpēterburga

174 11:25 Варвариус Элизиум

174

Варвара Бурдина

Sanktpēterburga

Анастасия Мизюркина

Sanktpēterburga

Наталья Рассказова

Sanktpēterburga

176 12:00 Барбарис

176

Елена Николаева

Citas Volgas federālā apgabala pilsētas

177 11:14 Шведский стол

177

178 10:04 Турбо-улитка

178

Василий Быков

Sanktpēterburga

Екатерина Долгих

Sanktpēterburga

Константин Шмалёв

Sanktpēterburga

181 10:16 Вместе веселей

181

Юлия Сорокина

Sanktpēterburga

Игорь Никулин

Sanktpēterburga

Ирина Никулина

Sanktpēterburga

Любовь Сорокина

Sanktpēterburga

182 10:25 КаМаБо

182

Виктор Федоров

Sanktpēterburga

183 11:13 Сказочный патруль

183

Екатерина Павленкович

Sanktpēterburga

Павел Павленкович

Sanktpēterburga

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
108 11:43 Богданов-Ы

108

Алексей Богданов

Sanktpēterburga

121 11:34 дикие лесные п

121

Елена Сергеева

Sanktpēterburga

129 10:50 Лужский тупеж

129

Nikolay Korotkiy

Sanktpēterburga

Ольга Короткая

Sanktpēterburga

Газар Газарьянц

Sanktpēterburga

Анечка Иванова

Sanktpēterburga

154 11:15 Ржавые гвозди

154

Павел Спигин

Sanktpēterburga

Алексей Кулеш

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Максим Мерзлозубов

Sanktpēterburga

Александр Соловьев

Sanktpēterburga

163 11:26 Хорошие люди

163

Дмитрий БУРДИН

Sanktpēterburga

Виталий Ватулин

Ļeņingradas apgabals

Максим Житов

Sanktpēterburga

Евгений Соловьев

Sanktpēterburga

180 11:17 Ноющий и Быстрый

180

Виктория Сальникова

Sanktpēterburga