Komandas numurs Starta laiks Kategorija Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
200 09:00 Atlants Yet another team

200

700 09:00 Sfinksa Время собирать валежник

700

Егор Есенков

London

Анна Мазур

London

P400 09:00 Lauva-Pro Yestny Yuveleertor

P400

701 09:02 Sfinksa Изподкустовые выползни
Mariana Pereira

Tālo ārzemju pilsētas

Антон Гуревич

London

Василий Соколов

London

801 09:02 Grifs Nevermore

801

Dmitry Lavrov

New York

Roman Lavrov

New York

P401 09:02 Lauva-Pro На вираже

P401

Анастасия Крюкова

Rīga

202 09:04 Atlants Бегущий голод

202

Rustam Miftakhutdinov

Tālo ārzemju pilsētas

P402 09:04 Lauva-Pro Доблесть и апельсин

P402

Konstantin Yakushev

London

703 09:06 Sfinksa Альтернативно Адекватные

703

Станислав Жорин

London

Анна Ильина

London

Дмитрий Степаненко

London

803 09:06 Grifs Пляшущие человечки

803

Даша Байдакова

London

Маша Жарова

London

204 09:08 Atlants Burger Hunters

204

Isa Chakarian

New York

704 09:08 Sfinksa Север не найден

704

P404 09:08 Lauva-Pro Love

P404

Evgenia Logunova

Tālo ārzemju pilsētas

705 09:10 Sfinksa Почтмейстер

705

805 09:10 Grifs Сякухачи

805

Anastasiia Soloshchuk

London

P405 09:10 Lauva-Pro ТИХО-ходы

P405

206 09:12 Atlants Пойдем туда, не знаем куда

206

Andrey Kashin

Maskava

Яна Кашинская

Maskava

706 09:12 Sfinksa Fox family

706

Андрей Петровец

London

Ева Чернявская

London

Владимир Чернявский

London

P406 09:12 Lauva-Pro Alice

P406

John Mollon

Tālo ārzemju pilsētas

707 09:14 Sfinksa Nutty cyan pandas

707

Alexandra Boykova

Maskava

P407 09:14 Lauva-Pro крахмальные воротнички
208 09:16 Atlants Tigers

208

Alina Tsyba

London

Leonid Stolyarov

London

708 09:16 Sfinksa Замзунзуберлижфиналиш

708

Антонина Герасёва

Maskavas apgabals

Татьяна Устинова

London

709 09:18 Sfinksa Добр бодр бобр Додр

709

Роберт Хасанов

Tālo ārzemju pilsētas

Вадим Канторов

Paris

P409 09:18 Lauva-Pro Посторонним В

P409

Denis Semenov

Sanktpēterburga

Таня Федорова

Sanktpēterburga

210 09:20 Atlants Рикша

210

710 09:20 Sfinksa Quick Lone Fox

710

P410 09:20 Lauva-Pro Нас не догонят!

P410

Михаил Рязанов

London

Сергей Рязанов

London

711 09:22 Sfinksa USS Enterprise

711

Katya Chudakova

London

Mike Ovchinnikov

London

Waclaw Shakura

London

P411 09:22 Lauva-Pro Бритиш Белки

P411

Оля Ля

Rīga

212 09:24 Atlants Bimal

212

712 09:24 Sfinksa VPitereVIPit'

712

Ksenia Manoylova

London

Alina Urban

London

Max Urban

London

P412 09:24 Lauva-Pro С кем поведешься...

P412

Mari So

London

Юлия Филиппова

London

713 09:26 Sfinksa Жирафы-Грачуны

713

Софья Герасимова

London

Иван Савельев

London

Кирилл Храпоничев

London

P413 09:26 Lauva-Pro charged particles

P413

Ekaterina Brocke

Stokholma

Maria Tudorovskaya

London

714 09:28 Sfinksa Чертоги разума

714

Andrey Lokot

London

Maria Titova

London

Anton Zhernov

London

P414 09:28 Lauva-Pro Я не пойду на Бегущий Город

P414

715 09:30 Sfinksa NAN

715

Нина Голяндина

Sanktpēterburga

P415 09:30 Lauva-Pro Тюлени

P415

Anna Chernova

London

716 09:32 Sfinksa ТуРРРисты

716

Анна Горелик

Sanktpēterburga

Дмитрий Лысенко

Sanktpēterburga

P416 09:32 Lauva-Pro Buttercup Cucumberbatch

P416

Александра Насимова

London

717 09:34 Sfinksa Утконос

717

Андрей Комаров

Sanktpēterburga

Анна Малова

Sanktpēterburga

P417 09:34 Lauva-Pro Not Fast, Just Furious

P417

Konstantin Pozdniakov

London

Anna Verkhodanova

London

ANNA VERSHININA

London

718 09:36 Sfinksa Команда, которой не было

718

Andrei Tereskin

London

P418 09:36 Lauva-Pro Corgis & Dorgis

P418

Natalie Klisevica

Tālo ārzemju pilsētas

Evia Horoneko

Tālo ārzemju pilsētas

Artur Lyasenko

Tālo ārzemju pilsētas

Yuri Vorontsov

Tālo ārzemju pilsētas

P419 09:38 Lauva-Pro Кулики

P419

Алена Куликова

Maskava

P420 09:40 Lauva-Pro Pinkie Poopsies

P420

Игорь Григорьев

Maskava

P421 09:42 Lauva-Pro 'Mericans Abroad

P421

Lindsay DeLorenzo

London

P422 09:44 Lauva-Pro Bloch

P422

Ilya Saunkin

London

Anna Saunkina

London

P423 09:46 Lauva-Pro bashukteam

P423

Pavel Kalinnikov

London

Tsimafei Khatkevich

London

P424 09:48 Lauva-Pro Interns

P424

Belen Barbed

London

Maria Pandele

London

Ben Withers

London

Tim Krief

London

M430 10:00 Lauva-Mini Be Determined Self-confident Mettlesome

M430

P430 10:00 Lauva-Pro Pandas

P430

Mike Bourke

Southampton

731 10:02 Sfinksa Города дальнего зарубежья

731

Vlad Romanenko

Tālo ārzemju pilsētas

Владимир Артюхов

Лондон

Юлиана Романенко

Лондон

Ольга Сахаревич

Лондон

M431 10:02 Lauva-Mini Moscow United

M431

Елизавета Маляревская

Maskava

732 10:04 Sfinksa Масонские свинки

732

Ilia Lvov

London

Yaroslav Melnyk

London

Stella Mikhailova

London

P432 10:04 Lauva-Pro Lambda

P432

Ирина Броварь

Tālo ārzemju pilsētas

Артём Таболин

Maskava

733 10:06 Sfinksa ЧЖОК

733

Иван Бурмистров

Jekaterinburga

Анастасия Бурмистрова

Jekaterinburga

Маша Гнитько

Jekaterinburga

M433 10:06 Lauva-Mini NorGi

M433

Марта Макарова

London

Ольга Макарова

Sanktpēterburga

P433 10:06 Lauva-Pro Bad Robot

P433

Артур Алибеков

London

Маргарита Алибекова

London

Ирина Куриленко

London

734 10:08 Sfinksa Редупликация дефинестрации

734

Boris Okun

London

Pleskanovskaya Yulia

London

M434 10:08 Lauva-Mini Бурят_в_душе

M434

Mark Lyubarskiy

London

Dimit Namdakova

London

Sayana Namdakova

London

P434 10:08 Lauva-Pro Ai-luli-luli

P434

Igor Fedotov

Maskava

Bogdana Shtoma

Maskava

735 10:10 Sfinksa Targaryen Dragons

735

Koji Benstead

London

Yuri Benstead

London

Janina Zylinska

London

M435 10:10 Lauva-Mini Гена-Лена и два покемона

M435

Геннадий Грива

London

Зоя Грива

London

Михаил Грива

London

P435 10:10 Lauva-Pro The Hitchhiker's Guide to the City

P435

Анна Булдакова

London

Сергей Яковлев

London

Марина Яковлева

Maskava

M436 10:12 Lauva-Mini Black Panther

M436

Iryna Abah

London

Chima Abah

London

Hannah Abah

London

Сергей Фоменко

Ukrainas pilsētas

P436 10:12 Lauva-Pro Abelonian

P436

M437 10:14 Lauva-Mini Leisurely troll

M437

Siew Kim Tan

London

P437 10:14 Lauva-Pro рыбу нужно заслужить

P437

Liubov Belyaeva

London

M438 10:16 Lauva-Mini Победа

M438

Iulianna Kuznetsova

London

Larisa Kuznetsova

London

P438 10:16 Lauva-Pro Constellation

P438

Людмила Филимонова

Maskava

M439 10:18 Lauva-Mini Назло рекордам

M439

Stephan Dyakonov

Tālo ārzemju pilsētas

Kirill Skorodelov

Tālo ārzemju pilsētas

Peter Skorodelov

Tālo ārzemju pilsētas

P439 10:18 Lauva-Pro Редькины друзья

P439

Анастасия Соболева

London

M440 10:20 Lauva-Mini Кембриджский неуч

M440

P440 10:20 Lauva-Pro November Charlie

P440

Андрей Смирнов

Sanktpēterburga

Ксения Цаплина

Sanktpēterburga

Даниил Смирнов

Sanktpēterburga

P441 10:22 Lauva-Pro Песодетекторы

P441

Anna Cherkashina

London

P444 10:28 Lauva-Pro No name

P444

M445 10:30 Lauva-Mini BTW

M445

Лана Байда

Sanktpēterburga

Андрей Байда

Sanktpēterburga

Варя Байда

Sanktpēterburga

Наташа Байда

Sanktpēterburga

P445 10:30 Lauva-Pro L & J

P445

Якоб Лейфланд

London

P446 10:32 Lauva-Pro Все в сером

P446

Дмитрий Дьяченко

Maskava

Анна Попова

Maskava

M447 10:34 Lauva-Mini MZ

M447

Екатерина Фигурнова

London

P447 10:34 Lauva-Pro Team 3

P447

Alexandru Ene

London

Marcin Kolny

London

Enusoiu Sorana

London

Peiyan Yang

London

M448 10:36 Lauva-Mini NMS

M448

Sepp Renfer

London

My-Yen Ngo

London

Vladimir Radzivil

London

Nyla Renfer

London

P448 10:36 Lauva-Pro Sherlocked

P448

Olga Demidova

Maskava

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Nick Abalov
London   P414 «Я не пойду на Бегущий Город» 09:28
Mir Wasi Ahmed
London   212 «Bimal» 09:24
Alexander Bayandin
London   P414 «Я не пойду на Бегущий Город» 09:28
Ekaterina Brocke
Stokholma   P413 «charged particles» 09:26
Vladimir Chernov
Maskava   P415 «Тюлени» 09:30
Dmitry Demenchuk
London   M433 «NorGi» 10:06
Olga Demidova
Maskava   P448 «Sherlocked» 10:36
Alexandra Dremina
London   714 «Чертоги разума» 09:28
Misha Gerasimenko
Tālo ārzemju pilsētas   P414 «Я не пойду на Бегущий Город» 09:28
Andrey Kashin
Maskava   206 «Пойдем туда, не знаем куда» 09:12
Alexandra Kinevskaya
Maskava   P402 «Доблесть и апельсин» 09:04
Dmitry Lavrov
New York   801 «Nevermore» 09:02
Irina Pavlova
Rīga   P411 «Бритиш Белки» 09:22
Yury Petrov
Tālo ārzemju pilsētas   704 «Север не найден» 09:08
Sergei Ponomarjov
London   735 «Targaryen Dragons» 10:10
Vlad Romanenko
Tālo ārzemju pilsētas   731 «Города дальнего зарубежья» 10:02
Denis Semenov
Sanktpēterburga   P409 «Посторонним В» 09:18
Veronika Shishonkova
London   732 «Масонские свинки» 10:04
Svyatoslav Usachev
London   705 «Почтмейстер» 09:10
Konstantin Yegupov
London   P432 «Lambda» 10:04
Лана Байда
Sanktpēterburga   M445 «BTW» 10:30
Ирина Броварь
Tālo ārzemju pilsētas   P432 «Lambda» 10:04
Виктор Булдаков
Maskava   P435 «The Hitchhiker's Guide to the City» 10:10
Антон Быков
London   707 «Nutty cyan pandas» 09:14
Надежда Волкова
Maskava   701 «Изподкустовые выползни» 09:02
Александр Герасёв
Maskavas apgabals   708 «Замзунзуберлижфиналиш» 09:16
Нина Голяндина
Sanktpēterburga   715 «NAN» 09:30
Анна Горелик
Sanktpēterburga   716 «ТуРРРисты» 09:32
Андрей Гущин
Maskava   200 «Yet another team» 09:00
Марина Данилова
Sanktpēterburga   P406 «Alice» 09:12
Иван Евплов
Maskava   P415 «Тюлени» 09:30
Мария Иванова
Maskava   P400 «Yestny Yuveleertor» 09:00
Андрей Комаров
Sanktpēterburga   717 «Утконос» 09:34
Иван Комаров
Maskava   709 «Добр бодр бобр Додр» 09:18
Иван Комиссаров
Maskava   707 «Nutty cyan pandas» 09:14
Михаил Кравцов
Maskava   P400 «Yestny Yuveleertor» 09:00
Сергей Кубышин
Maskava   710 «Quick Lone Fox» 09:20
Федор Куликов
Maskava   P419 «Кулики» 09:38
Алла Лайтарук
Maskava   P404 «Love» 09:08
Константин Лихоманов
Jekaterinburga   703 «Альтернативно Адекватные» 09:06
Александр Макаров
London   M433 «NorGi» 10:06
Василий Маляревский
Maskava   M431 «Moscow United» 10:02
Сергей Мельников
London   704 «Север не найден» 09:08
Ксения Миненкова
Sanktpēterburga   716 «ТуРРРисты» 09:32
Надежда Неуймина
London   P410 «Нас не догонят!» 09:20
Елена Никонова
Maskava   P430 «Pandas» 10:00
Ксения Пересветова
Maskava   P446 «Все в сером» 10:32
Валерия Петрова
Sanktpēterburga   704 «Север не найден» 09:08
Андрей Смирнов
Sanktpēterburga   P440 «November Charlie» 10:20
Андрей Таранов
London   P433 «Bad Robot» 10:06
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   P405 «ТИХО-ходы» 09:10
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   P405 «ТИХО-ходы» 09:10
Максим Филимонов
Sergijevposada   P438 «Constellation» 10:16
Евгений Филиппов
Maskava   P412 «С кем поведешься...» 09:24
Роберт Хасанов
Tālo ārzemju pilsētas   709 «Добр бодр бобр Додр» 09:18
Ксения Цаплина
Sanktpēterburga   P440 «November Charlie» 10:20
Алексей Черепанов
Maskava   P432 «Lambda» 10:04
Алиса Чернявская
London   706 «Fox family» 09:12
Петя Шестов
Maskava   M430 «Be Determined Self-confident Mettlesome» 10:00
Ириша Шестова
Maskava   M430 «Be Determined Self-confident Mettlesome» 10:00
Сергей Шишлов
Maskava   M440 «Кембриджский неуч» 10:20
Елена Шмутер
London   M435 «Гена-Лена и два покемона» 10:10
Iryna Abah
London   M436 «Black Panther» 10:12
Belen Barbed
London   P424 «Interns» 09:48
Alla Chekushina
Rīga   P401 «На вираже» 09:02
Alexander Cheparukhin
London   718 «Команда, которой не было» 09:36
Anthony DeLorenzo
London   P421 «'Mericans Abroad» 09:42
Alexandru Ene
London   P447 «Team 3» 10:34
Igor Fedotov
Maskava   P434 «Ai-luli-luli» 10:08
Evgenii Gorbatikov
London   P446 «Все в сером» 10:32
Dmitriy Grigoryev
New York   204 «Burger Hunters» 09:08
Natalie Klisevica
Tālo ārzemju pilsētas   P418 «Corgis & Dorgis» 09:36
Marcin Kolny
London   P447 «Team 3» 10:34
Yulia Lyubarskaya
London   M434 «Бурят_в_душе» 10:08
Anton Manoylov
London   712 «VPitereVIPit'» 09:24
John Mollon
Tālo ārzemju pilsētas   P406 «Alice» 09:12
Tigran Nagapetyan
London   P436 «Abelonian» 10:12
Aleksei Nesterov
London   805 «Сякухачи» 09:10
Boris Okun
London   734 «Редупликация дефинестрации» 10:08
Maria Pandele
London   P424 «Interns» 09:48
Margarita Pavlichenko
London   P417 «Not Fast, Just Furious» 09:34
Andrey Pereverzin
London   210 «Рикша» 09:20
Michiel Questier
London   M437 «Leisurely troll» 10:14
Sepp Renfer
London   M448 «NMS» 10:36
Ilya Saunkin
London   P422 «Bloch» 09:44
Anton Sharapov
London   713 «Жирафы-Грачуны» 09:26
Maria Sokolikova
London   P437 «рыбу нужно заслужить» 10:14
Anastasiya Sologub
London   P423 «bashukteam» 09:46
Alina Tsyba
London   208 «Tigers» 09:16
Ben Withers
London   P424 «Interns» 09:48
Taiana Zakharchenko
London   711 «USS Enterprise» 09:22
Нино Акопова
Maskava   P407 «крахмальные воротнички» 09:14
Мария Залевская
London   P441 «Песодетекторы» 10:22
Алексей Катышев
London   P416 «Buttercup Cucumberbatch» 09:32
Артём Кузнецов
London   M438 «Победа» 10:16
Максим Кузнецов
Maskava   200 «Yet another team» 09:00
Ирина Лурье
London   P415 «Тюлени» 09:30
Михаил Нокель
Maskava   709 «Добр бодр бобр Додр» 09:18
Екатерина Павлова
London   P414 «Я не пойду на Бегущий Город» 09:28
Женя Пюрьбеева
Maskava   P420 «Pinkie Poopsies» 09:40
Лариса Ракитина
Sanktpēterburga   P445 «L & J» 10:30
Сергей Сапего
Maskava   202 «Бегущий голод» 09:04
Александр Тимин
Maskava   704 «Север не найден» 09:08
Никита Труханов
London   700 «Время собирать валежник» 09:00
Михаил Фигурнов
London   M447 «MZ» 10:34
Вячеслав Чекушин
Rīga   P401 «На вираже» 09:02
Алёна Шлыкова
London   803 «Пляшущие человечки» 09:06
Chima Abah
London   M436 «Black Panther» 10:12
Hannah Abah
London   M436 «Black Panther» 10:12
Liubov Belyaeva
London   P437 «рыбу нужно заслужить» 10:14
Koji Benstead
London   735 «Targaryen Dragons» 10:10
Yuri Benstead
London   735 «Targaryen Dragons» 10:10
Mike Bourke
Southampton   P430 «Pandas» 10:00
Alexandra Boykova
Maskava   707 «Nutty cyan pandas» 09:14
Isa Chakarian
New York   204 «Burger Hunters» 09:08
Anna Cherkashina
London   P441 «Песодетекторы» 10:22
Anna Chernova
London   P415 «Тюлени» 09:30
Katya Chudakova
London   711 «USS Enterprise» 09:22
Lindsay DeLorenzo
London   P421 «'Mericans Abroad» 09:42
Stephan Dyakonov
Tālo ārzemju pilsētas   M439 «Назло рекордам» 10:18
Evia Horoneko
Tālo ārzemju pilsētas   P418 «Corgis & Dorgis» 09:36
Pavel Kalinnikov
London   P423 «bashukteam» 09:46
Tsimafei Khatkevich
London   P423 «bashukteam» 09:46
Tim Krief
London   P424 «Interns» 09:48
Iulianna Kuznetsova
London   M438 «Победа» 10:16
Larisa Kuznetsova
London   M438 «Победа» 10:16
Roman Lavrov
New York   801 «Nevermore» 09:02
Evgenia Logunova
Tālo ārzemju pilsētas   P404 «Love» 09:08
Andrey Lokot
London   714 «Чертоги разума» 09:28
Ilia Lvov
London   732 «Масонские свинки» 10:04
Artur Lyasenko
Tālo ārzemju pilsētas   P418 «Corgis & Dorgis» 09:36
Mark Lyubarskiy
London   M434 «Бурят_в_душе» 10:08
Ksenia Manoylova
London   712 «VPitereVIPit'» 09:24
Yaroslav Melnyk
London   732 «Масонские свинки» 10:04
Rustam Miftakhutdinov
Tālo ārzemju pilsētas   202 «Бегущий голод» 09:04
Stella Mikhailova
London   732 «Масонские свинки» 10:04
Dimit Namdakova
London   M434 «Бурят_в_душе» 10:08
Sayana Namdakova
London   M434 «Бурят_в_душе» 10:08
My-Yen Ngo
London   M448 «NMS» 10:36
Mike Ovchinnikov
London   711 «USS Enterprise» 09:22
Mariana Pereira
Tālo ārzemju pilsētas   701 «Изподкустовые выползни» 09:02
Konstantin Pozdniakov
London   P417 «Not Fast, Just Furious» 09:34
Vladimir Radzivil
London   M448 «NMS» 10:36
Nyla Renfer
London   M448 «NMS» 10:36
Anna Saunkina
London   P422 «Bloch» 09:44
Waclaw Shakura
London   711 «USS Enterprise» 09:22
Bogdana Shtoma
Maskava   P434 «Ai-luli-luli» 10:08
Kirill Skorodelov
Tālo ārzemju pilsētas   M439 «Назло рекордам» 10:18
Peter Skorodelov
Tālo ārzemju pilsētas   M439 «Назло рекордам» 10:18
Mari So
London   P412 «С кем поведешься...» 09:24
Anastasiia Soloshchuk
London   805 «Сякухачи» 09:10
Enusoiu Sorana
London   P447 «Team 3» 10:34
Leonid Stolyarov
London   208 «Tigers» 09:16
Siew Kim Tan
London   M437 «Leisurely troll» 10:14
Andrei Tereskin
London   718 «Команда, которой не было» 09:36
Maria Titova
London   714 «Чертоги разума» 09:28
Maria Tudorovskaya
London   P413 «charged particles» 09:26
Alina Urban
London   712 «VPitereVIPit'» 09:24
Max Urban
London   712 «VPitereVIPit'» 09:24
Anna Verkhodanova
London   P417 «Not Fast, Just Furious» 09:34
ANNA VERSHININA
London   P417 «Not Fast, Just Furious» 09:34
Yuri Vorontsov
Tālo ārzemju pilsētas   P418 «Corgis & Dorgis» 09:36
Konstantin Yakushev
London   P402 «Доблесть и апельсин» 09:04
Peiyan Yang
London   P447 «Team 3» 10:34
Pleskanovskaya Yulia
London   734 «Редупликация дефинестрации» 10:08
Anton Zhernov
London   714 «Чертоги разума» 09:28
Janina Zylinska
London   735 «Targaryen Dragons» 10:10
Артур Алибеков
London   P433 «Bad Robot» 10:06
Маргарита Алибекова
London   P433 «Bad Robot» 10:06
Владимир Артюхов
Лондон   731 «Города дальнего зарубежья» 10:02
Андрей Байда
Sanktpēterburga   M445 «BTW» 10:30
Варя Байда
Sanktpēterburga   M445 «BTW» 10:30
Наташа Байда
Sanktpēterburga   M445 «BTW» 10:30
Даша Байдакова
London   803 «Пляшущие человечки» 09:06
Анна Булдакова
London   P435 «The Hitchhiker's Guide to the City» 10:10
Иван Бурмистров
Jekaterinburga   733 «ЧЖОК» 10:06
Анастасия Бурмистрова
Jekaterinburga   733 «ЧЖОК» 10:06
Антонина Герасёва
Maskavas apgabals   708 «Замзунзуберлижфиналиш» 09:16
Софья Герасимова
London   713 «Жирафы-Грачуны» 09:26
Маша Гнитько
Jekaterinburga   733 «ЧЖОК» 10:06
Геннадий Грива
London   M435 «Гена-Лена и два покемона» 10:10
Зоя Грива
London   M435 «Гена-Лена и два покемона» 10:10
Михаил Грива
London   M435 «Гена-Лена и два покемона» 10:10
Игорь Григорьев
Maskava   P420 «Pinkie Poopsies» 09:40
Антон Гуревич
London   701 «Изподкустовые выползни» 09:02
Дмитрий Дьяченко
Maskava   P446 «Все в сером» 10:32
Егор Есенков
London   700 «Время собирать валежник» 09:00
Маша Жарова
London   803 «Пляшущие человечки» 09:06
Станислав Жорин
London   703 «Альтернативно Адекватные» 09:06
Анна Ильина
London   703 «Альтернативно Адекватные» 09:06
Вадим Канторов
Paris   709 «Добр бодр бобр Додр» 09:18
Яна Кашинская
Maskava   206 «Пойдем туда, не знаем куда» 09:12
Анастасия Крюкова
Rīga   P401 «На вираже» 09:02
Алена Куликова
Maskava   P419 «Кулики» 09:38
Ирина Куриленко
London   P433 «Bad Robot» 10:06
Якоб Лейфланд
London   P445 «L & J» 10:30
Дмитрий Лысенко
Sanktpēterburga   716 «ТуРРРисты» 09:32
Оля Ля
Rīga   P411 «Бритиш Белки» 09:22
Анна Мазур
London   700 «Время собирать валежник» 09:00
Марта Макарова
London   M433 «NorGi» 10:06
Ольга Макарова
Sanktpēterburga   M433 «NorGi» 10:06
Анна Малова
Sanktpēterburga   717 «Утконос» 09:34
Елизавета Маляревская
Maskava   M431 «Moscow United» 10:02
Александра Насимова
London   P416 «Buttercup Cucumberbatch» 09:32
Андрей Петровец
London   706 «Fox family» 09:12
Анна Попова
Maskava   P446 «Все в сером» 10:32
Юлиана Романенко
Лондон   731 «Города дальнего зарубежья» 10:02
Михаил Рязанов
London   P410 «Нас не догонят!» 09:20
Сергей Рязанов
London   P410 «Нас не догонят!» 09:20
Иван Савельев
London   713 «Жирафы-Грачуны» 09:26
Ольга Сахаревич
Лондон   731 «Города дальнего зарубежья» 10:02
Даниил Смирнов
Sanktpēterburga   P440 «November Charlie» 10:20
Анастасия Соболева
London   P439 «Редькины друзья» 10:18
Василий Соколов
London   701 «Изподкустовые выползни» 09:02
Дмитрий Степаненко
London   703 «Альтернативно Адекватные» 09:06
Артём Таболин
Maskava   P432 «Lambda» 10:04
Татьяна Устинова
London   708 «Замзунзуберлижфиналиш» 09:16
Таня Федорова
Sanktpēterburga   P409 «Посторонним В» 09:18
Екатерина Фигурнова
London   M447 «MZ» 10:34
Людмила Филимонова
Maskava   P438 «Constellation» 10:16
Юлия Филиппова
London   P412 «С кем поведешься...» 09:24
Сергей Фоменко
Ukrainas pilsētas   M436 «Black Panther» 10:12
Кирилл Храпоничев
London   713 «Жирафы-Грачуны» 09:26
Ева Чернявская
London   706 «Fox family» 09:12
Владимир Чернявский
London   706 «Fox family» 09:12
Сергей Яковлев
London   P435 «The Hitchhiker's Guide to the City» 10:10
Марина Яковлева
Maskava   P435 «The Hitchhiker's Guide to the City» 10:10