Kategorija 

Parādīt dalībniekus

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti
1L404 CalamariRaceTeam 09:08 29
L404

1L408 Броуновское движение 09:16 29
L408

Лиза Бронникова

Maskava

1L416 Fish Fingers and Custard 09:32 29
L416

1L418 Большой Львиный прайд 09:36 29
L418

1L422 Headless chickens 09:44 29
L422

1L426 Mashuk 09:52 29
L426

Ирина Армашева

Sanktpēterburga

Aleksei Shiryaev

Citas Dienvidu federālā apgabala pilsētas

1L428 Биогеодвижение 09:56 29
L428

1L434 От рассвета до Просвета 10:08 29
L434

Андрей Жердер

Sanktpēterburga

Люба Астахова

Sanktpēterburga

Сергей Патрохин

Maskava

1L440 Sikkel 10:20 29
L440

Natalja Jakunina

Baltijas valstu pilsētas

1L444 R&T 10:28 29
L444

Tatiana Aronova

Maskava

1L446 Огни Самайна 10:32 29
L446

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

1L448 Kon-Tiki 10:36 29
L448

Nadezhda Degtiareva

Tālo ārzemju pilsētas

Andrei Potapkin

Tālo ārzemju pilsētas

1L456 Мятный карась 10:52 29
L456

1L463 ApprovalMax 11:06 29
L463

Екатерина Степалина

Maskava

1L480 Krisp 11:40 29
L480

Fedor Ivanov

London

Alexandra Ivanova

London

16L412 Львенок и Черепаха 09:24 28
L412

Neapmeklētie kontrolpunkti

16L414 Пингвины 09:28 28
L414

Neapmeklētie kontrolpunkti

18L442 Большой Рыжий Кот Далече /Faraway Ginger Maine-Coon/ 10:24 27
L442

Елена Сергеева

Ļeņingradas apgabals

Neapmeklētie kontrolpunkti

19L402 East, west, London the best 09:04 26
L402

Дмитрий Козеровский

Maskava

Юлия Тихонова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

20L430 Дядиславы 10:00 23
L430

Anastasiia Rozhkova

Maskava

Anna Rozhkova

Maskava

Ekaterina Rozhkova

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

21L461 M&M's 11:02 21
L461

Maksim G

Jekaterinburga

Rita Zeigman

Jekaterinburga

22L400 Неместные 09:00 20
L400

Элина Лукьянович

Sanktpēterburga

23L458 #polishcouple 10:56 14
L458

24L410 ТИХО-ходы 09:18 0
L410

Алина Лукьянович

Sanktpēterburga

Сергей Лукьянович

Sanktpēterburga

Numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti
L481 Pugofka 11:42 29
L481

Иван Сергеев

Sanktpēterburga

Виталий Юшкевич

Sanktpēterburga

Numurs Komandas nosaukums Starts
L420 BTW 09:40
L420

Андрей Байда

Sanktpēterburga

Лана Байда

Sanktpēterburga

Варя Байда

Sanktpēterburga

L436 Лагавулин 10:12
L436

Елена Мартынова

Maskava

L452 The Animals 10:44
L452

L454 Кроллинги 10:48
L454

Александр Петрачков

London

Сергей Петрачков

London

Анна Петрачкова

London

L460 Неудержимые 11:00
L460

Анна Буслаева

Maskava

Алексей Матюхин

Maskava

Екатерина Матюхина

Maskava

L462 Ross Lads 11:04
L462

giles hadman

London

lorna hadman

London

Diane ross

London

Duncan ross

London

L471 Северяне 11:22
Владимир Палюлин

Tālo ārzemju pilsētas

Айбек Мухамедов

London

Калашникова Наталия

London

L472 Kotiki 11:24
L472

James Ma

London

Parādīt dalībniekus