Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Fedor Ivanov
London   L480 «Krisp» 11:40
Ирина Армашева
Sanktpēterburga   L426 «Mashuk» 09:52
Михаил Белов
Maskava   L463 «ApprovalMax» 11:06
Дмитрий Бляшук
Maskava   L460 «Неудержимые» 11:00
Юра Бронников
Maskava   L408 «Броуновское движение» 09:16
Елена Бычкова
Maskava   L442 «Большой Рыжий Кот Далече /Faraway Ginger Maine-Coon/» 10:24
Антон Волков
Maskava   L426 «Mashuk» 09:52
Михаил Волович
Maskava   L436 «Лагавулин» 10:12
Антон Гогин
Maskava   L442 «Большой Рыжий Кот Далече /Faraway Ginger Maine-Coon/» 10:24
Андрей Жердер
Sanktpēterburga   L434 «От рассвета до Просвета» 10:08
Дарья Игнатова
Maskava   L456 «Мятный карась» 10:52
Наталья Июдина
Maskava   L434 «От рассвета до Просвета» 10:08
Денис Крюков
Maskava   L452 «The Animals» 10:44
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   L418 «Большой Львиный прайд» 09:36
Володя Моргулис
Maskava   L418 «Большой Львиный прайд» 09:36
Сергей Реука
Sanktpēterburga   L446 «Огни Самайна» 10:32
Ольга Родионова
Maskava   L452 «The Animals» 10:44
Вячеслав Рожков
Maskava   L430 «Дядиславы» 10:00
Мария Савина
Sanktpēterburga   L446 «Огни Самайна» 10:32
Екатерина Селютина
Sanktpēterburga   L412 «Львенок и Черепаха» 09:24
Кирилл Сетдеков
Maskava   L404 «CalamariRaceTeam» 09:08
Сергей Смирнов
Maskava   L442 «Большой Рыжий Кот Далече /Faraway Ginger Maine-Coon/» 10:24
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   L400 «Неместные» 09:00
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   L410 «ТИХО-ходы» 09:18
Константин Щербаков
Maskava   L428 «Биогеодвижение» 09:56
Анна Щербакова
Maskava   L428 «Биогеодвижение» 09:56
Александра Юшкевич
Sanktpēterburga   L481 «Pugofka» 11:42
Марина Янковская
Maskava   L416 «Fish Fingers and Custard» 09:32
Katarzyna Chlebek
London   L458 «#polishcouple» 10:56
Nadezhda Degtiareva
Tālo ārzemju pilsētas   L448 «Kon-Tiki» 10:36
Maksim G
Jekaterinburga   L461 «M&M's» 11:02
giles hadman
London   L462 «Ross Lads» 11:04
Natalja Jakunina
Baltijas valstu pilsētas   L440 «Sikkel» 10:20
Marcin Kolny
London   L458 «#polishcouple» 10:56
James Ma
London   L472 «Kotiki» 11:24
Aleksei Shiryaev
Citas Dienvidu federālā apgabala pilsētas   L426 «Mashuk» 09:52
Rita Zeigman
Jekaterinburga   L461 «M&M's» 11:02
Rodion Zheludkov
Maskava   L444 «R&T» 10:28
Андрей Байда
Sanktpēterburga   L420 «BTW» 09:40
Лана Байда
Sanktpēterburga   L420 «BTW» 09:40
Светлана Козеровская
Maskava   L402 «East, west, London the best» 09:04
Анна Мартынова
Maskava   L414 «Пингвины» 09:28
Владимир Палюлин
Tālo ārzemju pilsētas   L471 «Северяне» 11:22
Марина Пюрьбеева
Maskava   L422 «Headless chickens» 09:44
Алина Тяжелова
London   L454 «Кроллинги» 10:48
Артур Хамитов
Maskava   L416 «Fish Fingers and Custard» 09:32
Tatiana Aronova
Maskava   L444 «R&T» 10:28
lorna hadman
London   L462 «Ross Lads» 11:04
Alexandra Ivanova
London   L480 «Krisp» 11:40
Andrei Potapkin
Tālo ārzemju pilsētas   L448 «Kon-Tiki» 10:36
Diane ross
London   L462 «Ross Lads» 11:04
Duncan ross
London   L462 «Ross Lads» 11:04
Anastasiia Rozhkova
Maskava   L430 «Дядиславы» 10:00
Anna Rozhkova
Maskava   L430 «Дядиславы» 10:00
Ekaterina Rozhkova
Maskava   L430 «Дядиславы» 10:00
Люба Астахова
Sanktpēterburga   L434 «От рассвета до Просвета» 10:08
Варя Байда
Sanktpēterburga   L420 «BTW» 09:40
Лиза Бронникова
Maskava   L408 «Броуновское движение» 09:16
Анна Буслаева
Maskava   L460 «Неудержимые» 11:00
Дмитрий Козеровский
Maskava   L402 «East, west, London the best» 09:04
Алина Лукьянович
Sanktpēterburga   L410 «ТИХО-ходы» 09:18
Сергей Лукьянович
Sanktpēterburga   L410 «ТИХО-ходы» 09:18
Элина Лукьянович
Sanktpēterburga   L400 «Неместные» 09:00
Елена Мартынова
Maskava   L436 «Лагавулин» 10:12
Алексей Матюхин
Maskava   L460 «Неудержимые» 11:00
Екатерина Матюхина
Maskava   L460 «Неудержимые» 11:00
Айбек Мухамедов
London   L471 «Северяне» 11:22
Калашникова Наталия
London   L471 «Северяне» 11:22
Сергей Патрохин
Maskava   L434 «От рассвета до Просвета» 10:08
Александр Петрачков
London   L454 «Кроллинги» 10:48
Сергей Петрачков
London   L454 «Кроллинги» 10:48
Анна Петрачкова
London   L454 «Кроллинги» 10:48
Иван Сергеев
Sanktpēterburga   L481 «Pugofka» 11:42
Елена Сергеева
Ļeņingradas apgabals   L442 «Большой Рыжий Кот Далече /Faraway Ginger Maine-Coon/» 10:24
Екатерина Степалина
Maskava   L463 «ApprovalMax» 11:06
Юлия Тихонова
Maskava   L402 «East, west, London the best» 09:04
Виталий Юшкевич
Sanktpēterburga   L481 «Pugofka» 11:42
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L400 09:00 Неместные

L400

Элина Лукьянович

Sanktpēterburga

L402 09:04 East, west, London the best

L402

Дмитрий Козеровский

Maskava

Юлия Тихонова

Maskava

L404 09:08 CalamariRaceTeam

L404

L408 09:16 Броуновское движение

L408

Лиза Бронникова

Maskava

L410 09:18 ТИХО-ходы

L410

Алина Лукьянович

Sanktpēterburga

Сергей Лукьянович

Sanktpēterburga

L412 09:24 Львенок и Черепаха

L412

L414 09:28 Пингвины

L414

L416 09:32 Fish Fingers and Custard

L416

L418 09:36 Большой Львиный прайд

L418

L420 09:40 BTW

L420

Андрей Байда

Sanktpēterburga

Лана Байда

Sanktpēterburga

Варя Байда

Sanktpēterburga

L422 09:44 Headless chickens

L422

L426 09:52 Mashuk

L426

Ирина Армашева

Sanktpēterburga

Aleksei Shiryaev

Citas Dienvidu federālā apgabala pilsētas

L428 09:56 Биогеодвижение

L428

L430 10:00 Дядиславы

L430

Anastasiia Rozhkova

Maskava

Anna Rozhkova

Maskava

Ekaterina Rozhkova

Maskava

L434 10:08 От рассвета до Просвета

L434

Андрей Жердер

Sanktpēterburga

Люба Астахова

Sanktpēterburga

Сергей Патрохин

Maskava

L436 10:12 Лагавулин

L436

Елена Мартынова

Maskava

L440 10:20 Sikkel

L440

Natalja Jakunina

Baltijas valstu pilsētas

L442 10:24 Большой Рыжий Кот Далече /Faraway Ginger Maine-Coon/

L442

Елена Сергеева

Ļeņingradas apgabals

L444 10:28 R&T

L444

Tatiana Aronova

Maskava

L446 10:32 Огни Самайна

L446

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

L448 10:36 Kon-Tiki

L448

Nadezhda Degtiareva

Tālo ārzemju pilsētas

Andrei Potapkin

Tālo ārzemju pilsētas

L452 10:44 The Animals

L452

L454 10:48 Кроллинги

L454

Александр Петрачков

London

Сергей Петрачков

London

Анна Петрачкова

London

L456 10:52 Мятный карась

L456

L458 10:56 #polishcouple

L458

L460 11:00 Неудержимые

L460

Анна Буслаева

Maskava

Алексей Матюхин

Maskava

Екатерина Матюхина

Maskava

L461 11:02 M&M's

L461

Maksim G

Jekaterinburga

Rita Zeigman

Jekaterinburga

L462 11:04 Ross Lads

L462

giles hadman

London

lorna hadman

London

Diane ross

London

Duncan ross

London

L463 11:06 ApprovalMax

L463

Екатерина Степалина

Maskava

L471 11:22 Северяне
Владимир Палюлин

Tālo ārzemju pilsētas

Айбек Мухамедов

London

Калашникова Наталия

London

L472 11:24 Kotiki

L472

James Ma

London

L480 11:40 Krisp

L480

Fedor Ivanov

London

Alexandra Ivanova

London

L481 11:42 Pugofka

L481

Иван Сергеев

Sanktpēterburga

Виталий Юшкевич

Sanktpēterburga