Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Alexandra Dremina
London   113 «Чертоги Разума» 09:26
Ash Shevlyakov
Maskava   139 «Pantheon 91» 10:18
Света Боголюбова
Rīga   103 «Нерроу-гейдж рейлвей» 09:06
Игорь Голышев
Puškina   105 «Kullagar» 09:10
Нина Голяндина
Sanktpēterburga   111 «NA» 09:22
Алексей Зверев
Jekaterinburga   125 «ЧЖОК» 09:50
Иван Комаров
Maskava   153 «Buz» 10:46
Илья Мищенко
Sanktpēterburga   105 «Kullagar» 09:10
Дарья Низкая
Ļeņingradas apgabals   117 «БГмоты» 09:34
Роман Низкий
Ļeņingradas apgabals   117 «БГмоты» 09:34
Наталья Перкова
Tālo ārzemju pilsētas   103 «Нерроу-гейдж рейлвей» 09:06
Андрей Таранов
Maskava   115 «Bad Robot» 09:30
Павел Цупиков
Rīga   103 «Нерроу-гейдж рейлвей» 09:06
Margarita Alibekova
London   119 «Лихие хомяки» 09:38
Sergey Demyanov
London   107 «Добр бодр бобр Додр» 09:14
Anton Manoylov
London   131 «KTK» 10:02
Ольга Zap
London   127 «Ozzzzz» 09:54
Данко Алексеев
Rīga   103 «Нерроу-гейдж рейлвей» 09:06
Ольга Ефремова
Ļeņingradas apgabals   117 «БГмоты» 09:34
Михаил Нокель
Maskava   107 «Добр бодр бобр Додр» 09:14
Анастасия Обухова
London   133 «Правило буравчика» 10:06
Амирлан Сексенбаев
London   151 «Пирог с Бомбой» 10:42
Никита Труханов
Maskava   101 «Киса и Тюлень» 09:02
Алиса Чернявская
London   109 «Fox family» 09:18
Artur Alibekov
London   119 «Лихие хомяки» 09:38
Ksenia Peterneva
London   131 «KTK» 10:02
Sofia Tsvetkova
London   127 «Ozzzzz» 09:54
Жернов Антон
London   113 «Чертоги Разума» 09:26
Маша Гнитько
Jekaterinburga   125 «ЧЖОК» 09:50
Андрей Дворкин
London   133 «Правило буравчика» 10:06
Алина Иночкина
Sanktpēterburga   111 «NA» 09:22
Ирина Куриленко
Maskava   115 «Bad Robot» 09:30
Елена Кускова
London   133 «Правило буравчика» 10:06
Ван Ли
London   151 «Пирог с Бомбой» 10:42
Елена Ли
London   151 «Пирог с Бомбой» 10:42
Андрей Локоть
London   113 «Чертоги Разума» 09:26
Анна Мазур
Maskava   101 «Киса и Тюлень» 09:02
Андрей Петровец
London   109 «Fox family» 09:18
Владимир Рябченко
London   133 «Правило буравчика» 10:06
Тамерлан Сафин
London   151 «Пирог с Бомбой» 10:42
Мария Титова
London   113 «Чертоги Разума» 09:26
Ева Чернявская
London   109 «Fox family» 09:18
Владимир Чернявский
London   109 «Fox family» 09:18
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
101 09:02 Киса и Тюлень

101

Анна Мазур

Maskava

103 09:06 Нерроу-гейдж рейлвей

103

105 09:10 Kullagar

105

107 09:14 Добр бодр бобр Додр

107

109 09:18 Fox family

109

Андрей Петровец

London

Ева Чернявская

London

Владимир Чернявский

London

111 09:22 NA

111

Нина Голяндина

Sanktpēterburga

Алина Иночкина

Sanktpēterburga

113 09:26 Чертоги Разума

113

Жернов Антон

London

Андрей Локоть

London

Мария Титова

London

115 09:30 Bad Robot

115

Ирина Куриленко

Maskava

117 09:34 БГмоты

117

Дарья Низкая

Ļeņingradas apgabals

Роман Низкий

Ļeņingradas apgabals

Ольга Ефремова

Ļeņingradas apgabals

119 09:38 Лихие хомяки

119

Artur Alibekov

London

125 09:50 ЧЖОК

125

Маша Гнитько

Jekaterinburga

127 09:54 Ozzzzz

127

Sofia Tsvetkova

London

131 10:02 KTK

131

Ksenia Peterneva

London

133 10:06 Правило буравчика

133

Андрей Дворкин

London

Елена Кускова

London

Владимир Рябченко

London

139 10:18 Pantheon 91

139

Ash Shevlyakov

Maskava

151 10:42 Пирог с Бомбой

151

Ван Ли

London

Елена Ли

London

Тамерлан Сафин

London

153 10:46 Buz

153