Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Anton Antselevich
Jekaterinburga   199 «Медленные нейроны» 23:57
Elina Bazgutdinova
Sanktpēterburga   1113 «Реактивные пингвины *о*» 23:54
Natali Portnaya
Sanktpēterburga   1123 «Аборигены» 23:58
Ash Shevlyakov
Maskava   1248 «Арборея» 01:03
Kseniya Smaragdina
Sanktpēterburga   1214 «Тряся Маракасами» 00:47
Andrew Smirnov
Maskava   127 «Пюре из помешанных» 23:11
Darya Zamyatina
Sanktpēterburga   1227 «Десять килобайт» 00:51
Mansur Ziatdinov
Kazaņa   1234 «Казанские коты» 00:55
Риваль Абдрахманов
Sanktpēterburga   1125 «Доктор Оппенгеймер» 00:03
Алия Агаева
Sanktpēterburga   1146 «Велоцирапторы» 00:11
Елена Агашина
Sanktpēterburga   1226 «Ночная фурия» 00:40
Сергей Азаров
Sanktpēterburga   1256 «ANC» 01:51
Мария Аль-Ради
Sanktpēterburga   1252 «Слабоумие и отвага» 01:06
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   104 «Нас пятеро» 23:02
Михаил Анопренко
Sanktpēterburga   1105 «Брутальный бинарный осьминог» 23:59
Андрей Архипов
Sanktpēterburga   129 «Д'Амба» 23:17
Филипп Афанасьев
  135 «Slowpokes» 23:18
Алиса Афанасьева
Sanktpēterburga   1218 «Анакопия» 00:49
Алёна Байкова
Sanktpēterburga   198 «О'лень!» 23:49
Александр Баранов
Sanktpēterburga   126 «Йошта» 23:01
Мария Барковская
Sanktpēterburga   1182 «М&М» 00:48
Юрий Безруков
Sanktpēterburga   113 «Улица Красных Зорь» 23:06
Мария Белинская
Sanktpēterburga   1120 «Лопе де Вега» 00:02
Любовь Белова
Sanktpēterburga   154 «Танки грязи не боятся» 23:23
Екатерина Бобкова
Sanktpēterburga   197 «Мыкола» 23:47
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   109 «Два ёжика» 23:04
Дмитрий Бордюгов
Sanktpēterburga   1214 «Тряся Маракасами» 00:47
Анна Борковская
Sanktpēterburga   1181 «ёлки-метёлки» 00:32
Виктория Бородина
Sanktpēterburga   155 «Франкенвини» 23:23
Вера Брюханова
Sanktpēterburga   1159 «ВейерштрассЕ» 23:51
Константин Бусыгин
Sanktpēterburga   171 «Неестественный отбор» 23:34
Вячеслав Буфетов
Sanktpēterburga   1207 «Ленинградцы» 00:42
Анна Буфетова
Sanktpēterburga   1207 «Ленинградцы» 00:42
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   114 «Ежики в тумане» 23:11
Елена Бычкова
Maskava   1150 «Большой рыжий кот» 00:15
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   103 «Мешки с костями» 23:01
Вера Великородная
Maskava   127 «Пюре из помешанных» 23:11
Екатерина Верещагина
Sanktpēterburga   193 «Яакола и борода» 23:45
Дмитрий Виденичев
Sanktpēterburga   1153 «Летучие МыШки» 00:15
Александра Виноградова
Sanktpēterburga   192 «Фёдоры» 23:45
Александр Винокуров
Sanktpēterburga   1138 «Мазайцы» 00:07
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   1107 «Понедельник начинается в субботу» 00:00
Ксения Волкова
Sanktpēterburga   1186 «404_Not Found» 00:33
Татьяна Ворончук
Sanktpēterburga   1199 «Street invaders» 00:37
Антон Гаврилов
Sanktpēterburga   128 «Портал» 23:08
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   128 «Портал» 23:08
Надежда Галицкая
Sanktpēterburga   156 «Турандот» 23:25
Андрей Гарбарук
Sanktpēterburga   1179 «Клан Сусаниных» 00:23
Майя Глумова
Maskava   133 «Зевгма» 23:12
Антон Гогин
Maskava   1150 «Большой рыжий кот» 00:15
Дарья Гончарова
Sanktpēterburga   1101 «Вилка и Шкаф» 23:57
Екатерина Грачева
Maskava   193 «Яакола и борода» 23:45
Инна Грикурова
Sanktpēterburga   161 «Sunnyfamily» 23:26
Даня Гришина
Maskava   1206 «Два хомяка» 00:39
Маргарита Гуриева
Sanktpēterburga   184 «ГОРСВЕТ» 23:42
Мария Давыдова
Sanktpēterburga   126 «Йошта» 23:01
Наталия Демкович
Sanktpēterburga   102 «Точный расчет» 23:05
Дмитрий Денисов
Sanktpēterburga   123 «Сашина команда» 23:07
Алексей Длугач
Maskava   100 «Трям» 23:00
Наталья Долгушина
Sanktpēterburga   1201 «Окорочок мечты» 00:40
Мария Дорофейкова
Sanktpēterburga   1135 «Убегая от онейроида» 00:06
Александр Дракон
Maskavas apgabals   124 «Модуль ориентации» 23:09
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   146 «Взаимно хвостатые» 23:24
Андрей Егоров
Maskava   164 «Свинкопасы без бешеного поросенка» 23:32
Николай Епифанов
Sanktpēterburga   129 «Д'Амба» 23:17
Екатерина Ешмеметьева
Sanktpēterburga   1205 «Снится город» 00:42
Олег Зеленько
Maskava   188 «Сhats psychopathiques» 23:39
Ольга Зеленько
Maskava   188 «Сhats psychopathiques» 23:39
Ника Земляника
Sanktpēterburga   125 «Шустрилки» 23:21
Екатерина Золотых
Sanktpēterburga   1242 «GoldTeam» 00:59
Владимир Зохан
Sanktpēterburga   155 «Франкенвини» 23:23
Стефания Иваницкая
Sanktpēterburga   1213 «Кто такой Джон Галт?» 00:46
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   106 «После нас - хоть потом!» 23:02
Аглая Иванова
Sanktpēterburga   1236 «Юкатан-микс» 00:56
Елена Игнатенкова
Sanktpēterburga   169 «Кот и Рыж» 23:33
Валерия Иринчинова
Sanktpēterburga   1145 «Детству крышка» 00:32
Игорь Кадочников
Jekaterinburga   1232 «Случайный лес» 00:46
Владимир Капистка
Sanktpēterburga   1148 «Чип и Дейл» 23:23
Наталья Кедрова
Sanktpēterburga   1140 «ГПП» 00:08
Александра Киланова
Sanktpēterburga   1224 «Шарлатарла из Партарлы» 00:52
Арсений Кириллов
Sanktpēterburga   1105 «Брутальный бинарный осьминог» 23:59
Иван Кириллов
Sanktpēterburga   1143 «Испанские сапоги» 00:09
Александра Кириллова
Sanktpēterburga   1166 «Дабл трабл» 00:21
Евгения Киселева
Sanktpēterburga   1152 «Винерс» 00:28
Артемий Козлов
Sanktpēterburga   1125 «Доктор Оппенгеймер» 00:03
Елена Козлова
Sanktpēterburga   146 «Взаимно хвостатые» 23:24
Иван Комаров
Jekaterinburga   1100 «Buz» 23:50
Андрей Комов
Maskava   118 «Wine Lovers» 23:09
Дарья Коновалова
Sanktpēterburga   165 «Богини...просто Богини» 00:34
Диана Конькова
Sanktpēterburga   196 «корюшка по жизни» 23:48
Светлана Королева
Sanktpēterburga   1137 «Код города» 00:13
Павел Коршиков
Sanktpēterburga   1170 «хищник на прогулке» 00:41
Татьяна Коршикова
Maskava   1170 «хищник на прогулке» 00:41
Дарья Кот
Maskava   163 «В штанах» 23:28
Катя Кошелева
Sanktpēterburga   1244 «Те ещё фрукты» 00:59
Олег Красавин
Sanktpēterburga   1240 «Дети Камбоджи» 00:58
Ольга Красковская
Sanktpēterburga   183 «Мы уйдем из зоопарка АА ААА» 23:55
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   185 «Rabid Ferrets» 23:41
Александр Круглов
Tvera   122 «Ежи пластуны» 23:06
Алена Кручинина
Maskava   135 «Slowpokes» 23:18
Татьяна Кузнецова
Sanktpēterburga   138 «Предапокалиптические ежики» 23:15
Ольга Кукаркина
Sanktpēterburga   1157 «Петровичи» 00:18
Лера Куксова
Sanktpēterburga   127 «Пюре из помешанных» 23:11
Инна Курдюмова
Sanktpēterburga   143 «Дети Солнца» 23:42
Юрий Курочкин
Sanktpēterburga   1250 «Toole» 01:06
Марина Кшевецкая
Sanktpēterburga   1159 «ВейерштрассЕ» 23:51
Татьяна Лагуткина
Sanktpēterburga   1255 «Белая Ночка» 01:09
Руслан Лапин
Sanktpēterburga   1243 «LapinKulta» 01:01
Анастасия Лапина
Sanktpēterburga   1243 «LapinKulta» 01:01
Евгения Ларина
Maskava   111 «неадекватные феечки» 23:05
Петр Левин
Sanktpēterburga   1154 «Зеленые и пушистые» 00:19
Евгения Левина
Maskava   137 «Blackadders» 23:25
Павел Лепехин
Sanktpēterburga   1237 «Логистика и Поиск Пути» 01:05
Юрий Лузик
Sanktpēterburga   1200 «Миньоны Грю» 00:39
Мария Лукьянова
Sanktpēterburga   1112 «Пар мне в лицо» 23:55
Дмитрий Лукьянчиков
Sanktpēterburga   1146 «Велоцирапторы» 00:11
Катя Макарова
Maskavas apgabals   1245 «Две столицы» 00:59
Лиза Макарова
Sanktpēterburga   1202 «***» 00:48
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   107 «Бурундуй» 23:03
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   1107 «Понедельник начинается в субботу» 00:00
Илья Марков
Sanktpēterburga   159 «Бегучий голландец» 23:28
Анастасия Мартынова
Sanktpēterburga   149 «Топ-топ менеджеры» 23:23
Павел Маслов
Sanktpēterburga   1241 «Оливье» 00:57
Дмитрий Матвеенко
Sanktpēterburga   1149 «Скороходики» 00:17
Ксения Медведева
Sanktpēterburga   134 «Таптыхины И+К» 23:00
Анастасия Мельникова
Maskava   101 «Шоу Чуха i Сверблячки» 23:00
Андрей Меньков
Sanktpēterburga   142 «Глюк» 23:17
Юля Мерчалова
Sanktpēterburga   150 «Сурикаты» 23:37
Нина Минина
Sanktpēterburga   144 «Цветы запоздалые» 23:16
Кузьмич Михаил
Sanktpēterburga   1261 «Филле и Рулле» 01:08
Никита Михайлов
Sanktpēterburga   1104 «Молодые ветра» 23:50
Анастасия Мишина
Sanktpēterburga   157 «Алтай» 23:27
Борис Моисеев
Maskava   1193 «Не думай» 00:36
Дарима Моренкова
Maskava   101 «Шоу Чуха i Сверблячки» 23:00
Ольга Морозова
Maskava   168 «Сонные Панды» 23:33
Александра Нагорная
Sanktpēterburga   1230 «Обожечтоянесу» 00:52
Ирина Наумчук
Sanktpēterburga   1126 «Неспящие в Петербурге» 00:05
Александр Никоноров
Sanktpēterburga   175 «Smart & Curious» 23:38
Анна Никонорова
Sanktpēterburga   175 «Smart & Curious» 23:38
Елена Новикова
Maskava   1206 «Два хомяка» 00:39
Надежда Новоселова
Sanktpēterburga   1201 «Окорочок мечты» 00:40
Дарья Осьмова
Sanktpēterburga   105 «Шэмодгома» 23:02
Наталья Очева
Sanktpēterburga   150 «Сурикаты» 23:37
Николай Павлов
Sanktpēterburga   1261 «Филле и Рулле» 01:08
Анна Павлова
Sanktpēterburga   1194 «Прекрасная Зелёная» 00:36
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   123 «Сашина команда» 23:07
Анна Паруль
Sanktpēterburga   1238 «Танцующие танчики» 00:56
Кирилл Петренко
Sanktpēterburga   197 «Мыкола» 23:47
Александр Петров
Sanktpēterburga   1247 «Специальная олимпиада» 01:03
Василиса Петрова
Sanktpēterburga   1131 «Эльки» 00:05
Машка Печникова
Maskava   1249 «Хаски в Каске» 01:05
Ирина Пименова
Maskava   179 «Монолит» 23:39
Марина Платонова
Sanktpēterburga   1109 «Хочу домой» 23:52
Ася Плеханова
Sanktpēterburga   1104 «Молодые ветра» 23:50
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   187 «Маруся и Co» 23:58
Михаил Пожилов
Maskava   1185 «Межвежуть» 00:32
Алексей Поликарпов
Sanktpēterburga   1251 «Прогулка FM» 01:02
Ольга Полищук
Sanktpēterburga   1130 «КСМ» 00:05
Надежда Полуэктова
Sanktpēterburga   120 «Dungeon Lords» 23:08
Ирина Поляк
Maskava   1193 «Не думай» 00:36
Анна Проворова
Sanktpēterburga   1216 «Ночные волки» 00:55
Максим Пухов
Sanktpēterburga   121 «ЧеПуха» 23:00
Галина Р
Sanktpēterburga   166 «Caracoles» 23:31
Елена Разенкова
Sanktpēterburga   133 «Зевгма» 23:12
Лидия Ракчеева
Sanktpēterburga   1154 «Зеленые и пушистые» 00:19
Рустем Рамазанов
Maskava   1119 «Шестеренка» 00:00
Алеся Резник
Sanktpēterburga   1151 «OK GOOGLE» 00:14
Сергей Реука
Sanktpēterburga   1253 «Огни Самайна» 00:45
Янина Рец
Sanktpēterburga   1102 «Халапеньо» 23:57
Ната Рощупкина
Sanktpēterburga   1161 «Shopaholics» 00:46
Антон Рыжов
Sanktpēterburga   1153 «Летучие МыШки» 00:15
Рита Саблина
Maskava   1105 «Брутальный бинарный осьминог» 23:59
Мария Савина
Sanktpēterburga   1253 «Огни Самайна» 00:45
Анна Садовникова
Sanktpēterburga   1199 «Street invaders» 00:37
Алексей Самошилов
Maskava   1264 «Гости Столицы» 01:11
Евгений Сафошкин
Sanktpēterburga   1148 «Чип и Дейл» 23:23
Пак Святослав
Sanktpēterburga   1151 «OK GOOGLE» 00:14
Аня Селигерская
Sanktpēterburga   198 «О'лень!» 23:49
Екатерина Селютина
Sanktpēterburga   1107 «Понедельник начинается в субботу» 00:00
Оля Семакина
Sanktpēterburga   1267 «Мы всё равно согреемся» 01:09
Антон Семенов
Sanktpēterburga   160 «Свинксы» 23:27
Андрей Сингатов
Sanktpēterburga   1108 «Challenger» 23:52
Анна Слученкова
Maskava   193 «Яакола и борода» 23:45
Антон Соболев
Sanktpēterburga   1171 «Турболоси» 00:23
Мария Соколова
Sanktpēterburga   1173 «Петушки и Курочки» 00:25
Дмитрий Солнышкин
Sanktpēterburga   161 «Sunnyfamily» 23:26
Любовь Спиридонова
Sanktpēterburga   1158 «Полет нормальный» 00:18
Андрей Станкевич
Sanktpēterburga   1105 «Брутальный бинарный осьминог» 23:59
Елена Сурайкина
Sanktpēterburga   189 «Полуночники» 23:45
Максим Таланов
Jekaterinburga   1232 «Случайный лес» 00:46
Таша Тележкина
Maskava   1251 «Прогулка FM» 01:02
Михаил Тимошенко
Sanktpēterburga   1177 «В Процессе Обсуждения» 00:29
Алина Титова
Sanktpēterburga   103 «Мешки с костями» 23:01
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   119 «Божьи одуванчики» 23:01
Екатерина Ткаченко
Sanktpēterburga   117 «кли-кли» 23:04
Сашка Томашова
Sanktpēterburga   153 «Хурма» 23:27
Ирина Транькова
Sanktpēterburga   1129 «Осенняя пора» 00:04
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   1180 «Его Самопроизвольное Перемещение» 00:30
Жанна Тужик
Sanktpēterburga   1107 «Понедельник начинается в субботу» 00:00
Вера Тулькина
Sanktpēterburga   1189 «Япона Мать» 00:35
Галя Тюрина
Maskava   151 «Галка прилетела» 23:21
Елена Ульянова
Sanktpēterburga   1231 «nigh hunters» 00:53
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   139 «Ползём, любуемся пейзажем» 23:19
Маша Усачёва
Sanktpēterburga   139 «Ползём, любуемся пейзажем» 23:19
Олег Фафурин
Sanktpēterburga   1139 «Лихие 90-е» 00:08
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   1183 «Track-me.pro» 00:26
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   1259 «ВО» 01:08
Мария Федорова
Sanktpēterburga   1246 «Хась & asp» 01:04
Надежда Федорова
Sanktpēterburga   175 «Smart & Curious» 23:38
Юлия Федорова
Sanktpēterburga   1259 «ВО» 01:08
НАТАЛЬЯ ФЕРТОВА
Sanktpēterburga   1189 «Япона Мать» 00:35
Илья Фолитар
Tālo ārzemju pilsētas   1217 «I3» 00:52
Сергей Хомяков
Sanktpēterburga   1146 «Велоцирапторы» 00:11
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   119 «Божьи одуванчики» 23:01
Александра Цветкова
Maskava   135 «Slowpokes» 23:18
Анастасия Цыкина
Sanktpēterburga   1241 «Оливье» 00:57
Нина Червякова
Sanktpēterburga   110 «штормовые» 23:05
Виктор Чистяков
Sanktpēterburga   1200 «Миньоны Грю» 00:39
Дарина Чудинова
Sanktpēterburga   1125 «Доктор Оппенгеймер» 00:03
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   158 «Валенки» 23:18
Артур Шамсудинов
Sanktpēterburga   1146 «Велоцирапторы» 00:11
Рина Шершнёва
Sanktpēterburga   1133 «Евпатория» 00:06
Ольга Ширкова
Sanktpēterburga   1177 «В Процессе Обсуждения» 00:29
Александр Шолохов
Sanktpēterburga   1223 «Бегущие Черепахи» 00:50
Александр Шпер
Maskava   154 «Танки грязи не боятся» 23:23
Денис Щербаченко
Maskava   188 «Сhats psychopathiques» 23:39
Ася Эмбаухова
Maskava   118 «Wine Lovers» 23:09
Надежда Яковлева
Sanktpēterburga   1205 «Снится город» 00:42
Андрей Ярыгин
Sanktpēterburga   177 «Светлячки» 23:37
Svetlana Alex
Maskava   163 «В штанах» 23:28
Olga Antikyan
Sanktpēterburga   1260 «Adelante» 01:19
Elena Chervyakova
Sanktpēterburga   1141 «ГПП2» 00:08
Ninok Dolnik
Sanktpēterburga   1262 «Парапен» 01:11
Larisa Kuptsova
Sanktpēterburga   196 «корюшка по жизни» 23:48
Nadezhda Venedictova
Sanktpēterburga   1176 «capybara» 00:25
Тимофей Александров
Sanktpēterburga   1233 «Тоторо» 00:54
Ольга Асташенкова
Sanktpēterburga   1254 «МП» 01:07
Наталья Бантимирова
Sanktpēterburga   1112 «Пар мне в лицо» 23:55
Дмитрий Барашев
Sanktpēterburga   1180 «Его Самопроизвольное Перемещение» 00:30
Ольга Богданова
Maskava   1188 «пароход и крузенштерн» 00:41
Марина Боровкова
Maskava   108 «Маленькая компания» 23:04
Михаил Вилявдо
Sanktpēterburga   182 «бакуганы» 23:39
Оля Власова
Sanktpēterburga   183 «Мы уйдем из зоопарка АА ААА» 23:55
Татьяна Войстрик
Sanktpēterburga   1169 «Так или иначе» 00:29
Мария Волкова
Sanktpēterburga   1257 «Кто сказал, что я сдал?..» 01:08
Сергей Воронов
Veļikijnovgoroda   184 «ГОРСВЕТ» 23:42
Иван Гаврилов
Sanktpēterburga   1256 «ANC» 01:51
Борис Гельбштейн
Sanktpēterburga   1235 «Клуб имени третьего медвежонка» 00:54
Кирилл Глумов
Sanktpēterburga   1128 «Гнездо Глючей» 23:43
Анастасия Глушкова
Sanktpēterburga   141 «ДоМиНо» 23:16
Анна Григорьева
Sanktpēterburga   1155 «Чушка Кая» 00:27
Жанна Григорьева
Sanktpēterburga   164 «Свинкопасы без бешеного поросенка» 23:32
Анастасия Гуенко
Sanktpēterburga   105 «Шэмодгома» 23:02
Анна Гуськова
Sanktpēterburga   1218 «Анакопия» 00:49
Александра Денисенко
Sanktpēterburga   1127 «Сириус» 00:04
Екатерина Долбилова
Sanktpēterburga   104 «Нас пятеро» 23:02
Борис Дудин
Sanktpēterburga   1184 «Рыбы-оппоненты» 00:32
Екатерина Жгулева
Sanktpēterburga   1144 «Дьяволята» 00:10
Елена Зарюто
Maskava   1103 «Опилки» 23:51
Кристина Згирските
Sanktpēterburga   1163 «Шило в жопе» 00:10
Дмитрий Иванцов
Sanktpēterburga   1111 «Ой-ёй» 23:54
Ирина Изюмова
Sanktpēterburga   147 «Ягоды в ягодицах» 23:19
Михаил Иткин
Maskava   163 «В штанах» 23:28
Диана Кайбичева
Maskava   178 «Абракадабра» 23:59
Наталья Капистка
Sanktpēterburga   1148 «Чип и Дейл» 23:23
Мария Киреева
Sanktpēterburga   141 «ДоМиНо» 23:16
Виктор Кисточкин
Maskava   1265 «Делим на ноль» 01:10
Юлия Корсукова
Sanktpēterburga   1138 «Мазайцы» 00:07
Екатерина Кортелева
Sanktpēterburga   1167 «Шапито» 00:21
Анна Кузина
Sanktpēterburga   180 «Коза Пуховая» 23:39
Наталия Курилович
Sanktpēterburga   152 «капитошки» 23:35
Андрей Лазарев
Sanktpēterburga   1122 «Восемь, девять» 23:59
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   130 «Зер гут» 23:15
Ландышева Любовь
Sanktpēterburga   167 «Билет на балет» 23:29
Константин Ляпцев
Sanktpēterburga   1254 «МП» 01:07
Татьяна Малиновская
Vologda   1118 «Руки в боки» 00:01
Екатерина Маматказина
Sanktpēterburga   107 «Бурундуй» 23:03
Михаил Мельников
Sanktpēterburga   1171 «Турболоси» 00:23
Максим Михайлов
Sanktpēterburga   1254 «МП» 01:07
Александр Мищенко
Sanktpēterburga   127 «Пюре из помешанных» 23:11
Елена Морозова
Sanktpēterburga   1174 «Веселые утюги» 00:24
Руслан Никитин
Sanktpēterburga   164 «Свинкопасы без бешеного поросенка» 23:32
Роман Нуритдинов
Sanktpēterburga   1109 «Хочу домой» 23:52
Андрей Петриков
Sanktpēterburga   1258 «Hellfire club» 00:58
Наталья Плющикова
Sanktpēterburga   1167 «Шапито» 00:21
Анатолий Поляков
Sanktpēterburga   174 «Имени РайанаГослинга» 23:35
Наталия Пухова
Sanktpēterburga   121 «ЧеПуха» 23:00
Лариса Ракитина
Sanktpēterburga   1184 «Рыбы-оппоненты» 00:32
Марина Рупышева
Sanktpēterburga   145 «Клевые девчонки» 23:32
Анастасия Самусева
Ļeņingradas apgabals   1117 «Шпунтики» 00:01
Голубева Светлана
Sanktpēterburga   1136 «Индрики» 00:08
Екатерина Сененкова
Maskava   168 «Сонные Панды» 23:33
Марина Сироткина
Sanktpēterburga   1175 «Просто команда» 00:26
юю Снусмумрикова
Sanktpēterburga   1187 «мумики» 00:33
Илья Соловьев
Sanktpēterburga   1238 «Танцующие танчики» 00:56
Мария Спирина
Sanktpēterburga   146 «Взаимно хвостатые» 23:24
Юлия Тарасенко
Sanktpēterburga   165 «Богини...просто Богини» 00:34
Наталья Тимофеева
Sanktpēterburga   1165 «Бегущие тени» 00:10
Ольга Тимошина
Sanktpēterburga   192 «Фёдоры» 23:45
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   123 «Сашина команда» 23:07
Елена Федорова
Sanktpēterburga   172 «Деловые колбаски» 23:36
Даниил Фукалов
Sanktpēterburga   192 «Фёдоры» 23:45
Игорь Хан
Sanktpēterburga   1151 «OK GOOGLE» 00:14
Александр Химуля
Sanktpēterburga   1170 «хищник на прогулке» 00:41
Мария Хорькова
Jekaterinburga   199 «Медленные нейроны» 23:57
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   138 «Предапокалиптические ежики» 23:15
Евгения Цудикова
Sanktpēterburga   109 «Два ёжика» 23:04
Вероника Шатова
Sanktpēterburga   194 «Три грации» 23:47
Юлия Швецова
Sanktpēterburga   166 «Caracoles» 23:31
Татьяна Шубина
Sanktpēterburga   1155 «Чушка Кая» 00:27
Елена Шукшина
Maskavas apgabals   115 «Сарматы» 23:02
Dmitriy Kozorez
Sanktpēterburga   1247 «Специальная олимпиада» 01:03
Marina Kulibaba
Maskava   101 «Шоу Чуха i Сверблячки» 23:00
Artem Mashkovsky
Sanktpēterburga   1125 «Доктор Оппенгеймер» 00:03
Alina Nazinina
Sanktpēterburga   1154 «Зеленые и пушистые» 00:19
Alex Speedfire
Sanktpēterburga   1246 «Хась & asp» 01:04
Liza Uspenskaya
Sanktpēterburga   1102 «Халапеньо» 23:57
dmitry venedictov
Sanktpēterburga   1176 «capybara» 00:25
Nikita Zebrin
Maskava   1249 «Хаски в Каске» 01:05
Роман Абаев
Sanktpēterburga   1256 «ANC» 01:51
Александр Абакумов
Sanktpēterburga   136 «Принцип домино» 23:18
Николай Абакумов
Sanktpēterburga   136 «Принцип домино» 23:18
Тамара Абакумова
Sanktpēterburga   136 «Принцип домино» 23:18
Максим Авдеев
Maskava   1188 «пароход и крузенштерн» 00:41
Ольга Акимова
Sanktpēterburga   174 «Имени РайанаГослинга» 23:35
Людмила Александрова
Sanktpēterburga   1233 «Тоторо» 00:54
Наталья Аминева
Sanktpēterburga   1141 «ГПП2» 00:08
Ольга Амосова
Sanktpēterburga   1233 «Тоторо» 00:54
Анна Андорская
Sanktpēterburga   1244 «Те ещё фрукты» 00:59
Кирилл Аниськин
Sanktpēterburga   1267 «Мы всё равно согреемся» 01:09
Алексей Антипов
Sanktpēterburga   1199 «Street invaders» 00:37
Павел Антонец
Maskava   179 «Монолит» 23:39
Евгений Аполлонский
Sanktpēterburga   1109 «Хочу домой» 23:52
Дмитрий Аппен
Sanktpēterburga   1123 «Аборигены» 23:58
Иван Бабаев
Sanktpēterburga   1218 «Анакопия» 00:49
Анастасия Бабаева
Sanktpēterburga   1218 «Анакопия» 00:49
Николай Бабаевский
Maskava   1249 «Хаски в Каске» 01:05
Анна Баканова
Алматы   1139 «Лихие 90-е» 00:08
Юлия Бакшеева
Sanktpēterburga   197 «Мыкола» 23:47
Александр Бандура
Sanktpēterburga   1144 «Дьяволята» 00:10
Алексей Белов
Sanktpēterburga   1244 «Те ещё фрукты» 00:59
Егор Белоцкий
Sanktpēterburga   1219 «Na'vi» 00:49
Анна Бирюкова-Романова
Sanktpēterburga   1251 «Прогулка FM» 01:02
Станислав Блинов
Sanktpēterburga   1223 «Бегущие Черепахи» 00:50
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   130 «Зер гут» 23:15
Светлана Богдашова
Sanktpēterburga   1214 «Тряся Маракасами» 00:47
Julie Бодунова
Sanktpēterburga   1217 «I3» 00:52
Диана Божемовская
Sanktpēterburga   1149 «Скороходики» 00:17
Екатерина Борилкевич
Sanktpēterburga   1227 «Десять килобайт» 00:51
Станислав Борисов
Sanktpēterburga   1111 «Ой-ёй» 23:54
Роман Борисов-Смирнов
Sanktpēterburga   143 «Дети Солнца» 23:42
Ирина Борисова-Смирнова
Sanktpēterburga   143 «Дети Солнца» 23:42
Лев Бреслав
Sanktpēterburga   159 «Бегучий голландец» 23:28
Елена Булдакова
Sanktpēterburga   1158 «Полет нормальный» 00:18
Александр Булдашов
Maskava   1249 «Хаски в Каске» 01:05
Алексей Буславьев
Jekaterinburga   199 «Медленные нейроны» 23:57
Ольга Бусыгина
Sanktpēterburga   171 «Неестественный отбор» 23:34
Сергей Быков
Sanktpēterburga   114 «Ежики в тумане» 23:11
Глеб Былев
Sanktpēterburga   1166 «Дабл трабл» 00:21
Евгения Былева
Sanktpēterburga   1166 «Дабл трабл» 00:21
Мила Быстрая
Sanktpēterburga   1173 «Петушки и Курочки» 00:25
Денис Быстрый
Sanktpēterburga   1173 «Петушки и Курочки» 00:25
Александр Васильев
Sanktpēterburga   1167 «Шапито» 00:21
Елена Васильева
Sanktpēterburga   1181 «ёлки-метёлки» 00:32
Александра Васюк
Sanktpēterburga   103 «Мешки с костями» 23:01
Павел Вацков
Maskava   1265 «Делим на ноль» 01:10
Анна Вилявдо
Sanktpēterburga   182 «бакуганы» 23:39
Арина Владимирская
Sanktpēterburga   1258 «Hellfire club» 00:58
Андриан Влахов
Sanktpēterburga   149 «Топ-топ менеджеры» 23:23
Светлана Волынец
Sanktpēterburga   1118 «Руки в боки» 00:01
Ксения Вютрих
Sanktpēterburga   1135 «Убегая от онейроида» 00:06
Елисей Гаврилов
Sanktpēterburga   1187 «мумики» 00:33
Магомед Гамзатов
Sanktpēterburga   1143 «Испанские сапоги» 00:09
Николай Гемель
Sanktpēterburga   105 «Шэмодгома» 23:02
Екатерина Гильдебрант
Sanktpēterburga   1238 «Танцующие танчики» 00:56
Марина Глумова
Sanktpēterburga   1128 «Гнездо Глючей» 23:43
Владислав Голубев
Sanktpēterburga   1136 «Индрики» 00:08
Максим Горбачев
Maskava   1126 «Неспящие в Петербурге» 00:05
Андрей Горбунов
Sanktpēterburga   167 «Билет на балет» 23:29
Софья Гордиенко
Sanktpēterburga   1187 «мумики» 00:33
Елена Горелова
Sanktpēterburga   1254 «МП» 01:07
Алексей Грунтов
Sanktpēterburga   1267 «Мы всё равно согреемся» 01:09
Вячеслав Гусев
Maskava   168 «Сонные Панды» 23:33
Екатерина Гусева
Sanktpēterburga   156 «Турандот» 23:25
Алексей Давыдов
Sanktpēterburga   1231 «nigh hunters» 00:53
Елена Дедова
Jekaterinburga   199 «Медленные нейроны» 23:57
Светлана Дениченко
Sanktpēterburga   1140 «ГПП» 00:08
Галина Деркунская
Ļeņingradas apgabals   1230 «Обожечтоянесу» 00:52
Марина Дорохова
Maskava   111 «неадекватные феечки» 23:05
Ассель Евгенова
Sanktpēterburga   1145 «Детству крышка» 00:32
Владислав Епифанов
Sanktpēterburga   129 «Д'Амба» 23:17
Ольга Епифанова
Sanktpēterburga   129 «Д'Амба» 23:17
Кирилл Ерастов
Sanktpēterburga   1214 «Тряся Маракасами» 00:47
Елена Ерохина
Puškina   1120 «Лопе де Вега» 00:02
Ксения Жагорина
Jekaterinburga   1100 «Buz» 23:50
Сергей Жданов
Sanktpēterburga   154 «Танки грязи не боятся» 23:23
Даниил Жмаев
Sanktpēterburga   1266 «induki» 01:13
Платон Жмаев
Sanktpēterburga   1266 «induki» 01:13
Катя Журавлёва
Sanktpēterburga   120 «Dungeon Lords» 23:08
Ольга Зайцева
Sanktpēterburga   187 «Маруся и Co» 23:58
Зульфия Зиятдинова
Kazaņa   1234 «Казанские коты» 00:55
Андрей Золотых
Sanktpēterburga   1242 «GoldTeam» 00:59
Ирина Зосимова
Maskavas apgabals   124 «Модуль ориентации» 23:09
Надежда Зубова
Sanktpēterburga   176 «Ре бемоль» 23:38
Павел Зун
Sanktpēterburga   1171 «Турболоси» 00:23
Владислав Иванкин
Sanktpēterburga   1241 «Оливье» 00:57
Евгений Иванов
Sanktpēterburga   1202 «***» 00:48
Ник Иванов
Sanktpēterburga   1263 «Три О» 01:11
Ирина Иванова
Sanktpēterburga   194 «Три грации» 23:47
Ксюша Иванова
Sanktpēterburga   1191 «Петербурженька» 00:35
Марина Иванова
Sanktpēterburga   194 «Три грации» 23:47
Нина Иванова
Sanktpēterburga   158 «Валенки» 23:18
Евгения Иову
Sanktpēterburga   1140 «ГПП» 00:08
Павел Исаченко
Sanktpēterburga   104 «Нас пятеро» 23:02
Армен Каграманян
Sanktpēterburga   1244 «Те ещё фрукты» 00:59
Арсен Каирканов
Алматы   1139 «Лихие 90-е» 00:08
Ольга Калинина
Sanktpēterburga   1235 «Клуб имени третьего медвежонка» 00:54
Мария Кантор
Sanktpēterburga   1252 «Слабоумие и отвага» 01:06
Ольга Кардаш
Sanktpēterburga   1223 «Бегущие Черепахи» 00:50
Наталья Каш
Sanktpēterburga   154 «Танки грязи не боятся» 23:23
Максим Киселевич
Maskava   125 «Шустрилки» 23:21
Василий Климко
Sanktpēterburga   1186 «404_Not Found» 00:33
Лев Колбачев
Sanktpēterburga   1251 «Прогулка FM» 01:02
Станислав Кондратенко
Sanktpēterburga   1226 «Ночная фурия» 00:40
Елена Константинова
Sanktpēterburga   141 «ДоМиНо» 23:16
Катя Кончина
Sanktpēterburga   1180 «Его Самопроизвольное Перемещение» 00:30
Юля Корнеева
Sanktpēterburga   151 «Галка прилетела» 23:21
Ирина Корчагина
Sanktpēterburga   1101 «Вилка и Шкаф» 23:57
Евгения Корякина
Sanktpēterburga   1118 «Руки в боки» 00:01
Елена Кочкина
Sanktpēterburga   1177 «В Процессе Обсуждения» 00:29
Александра Кравченко
Sanktpēterburga   147 «Ягоды в ягодицах» 23:19
Елена Крылова
Sanktpēterburga   108 «Маленькая компания» 23:04
Лена Кузина
Sanktpēterburga   180 «Коза Пуховая» 23:39
Мария Кузина
Maskava   1119 «Шестеренка» 00:00
Анна Кузнецова
Maskava   1119 «Шестеренка» 00:00
Полина Кулакова
Sanktpēterburga   114 «Ежики в тумане» 23:11
Олег Курдюмов
Sanktpēterburga   143 «Дети Солнца» 23:42
Сергей Курилович
Sanktpēterburga   152 «капитошки» 23:35
Наталья Кызина
Sanktpēterburga   1240 «Дети Камбоджи» 00:58
Виктор Лавриновский
Sanktpēterburga   132 «Rosas Pandan» 23:15
Михаил Лагутенков
Sanktpēterburga   102 «Точный расчет» 23:05
Анна Лазарева
Sanktpēterburga   1122 «Восемь, девять» 23:59
Анастасия Лазутина
Sanktpēterburga   142 «Глюк» 23:17
Дмитрий Лапсин
Sanktpēterburga   1227 «Десять килобайт» 00:51
Ольга Лаптева
Sanktpēterburga   1230 «Обожечтоянесу» 00:52
Дмитрий Латыпов
  122 «Ежи пластуны» 23:06
Екатерина Лебедева
Maskava   179 «Монолит» 23:39
Сергей Левин
Maskava   137 «Blackadders» 23:25
Екатерина Лепехина
Sanktpēterburga   1237 «Логистика и Поиск Пути» 01:05
Екатерина Леушева
Sanktpēterburga   169 «Кот и Рыж» 23:33
Александр Либер
Sanktpēterburga   1224 «Шарлатарла из Партарлы» 00:52
Екатерина Ломаева
Sanktpēterburga   1245 «Две столицы» 00:59
Юлия Львова
Sanktpēterburga   189 «Полуночники» 23:45
Наталия Любивая
Sanktpēterburga   119 «Божьи одуванчики» 23:01
Николай Любич
Sanktpēterburga   1131 «Эльки» 00:05
Олеся Маврина
Sanktpēterburga   1174 «Веселые утюги» 00:24
Ольга Макарова
Sanktpēterburga   113 «Улица Красных Зорь» 23:06
Яночка Макарцева
Tula   172 «Деловые колбаски» 23:36
Виктория Малечкина
Sanktpēterburga   1187 «мумики» 00:33
Десислава Маринова
Sanktpēterburga   198 «О'лень!» 23:49
Маргарита Маркова
Sanktpēterburga   1145 «Детству крышка» 00:32
Аня Марморштейн
Sanktpēterburga   1191 «Петербурженька» 00:35
Михаил Марсавин
Sanktpēterburga   1220 «Выпь» 00:50
Елизавета Марсавина
Sanktpēterburga   1220 «Выпь» 00:50
Елена Матвеева
Sanktpēterburga   1227 «Десять килобайт» 00:51
Анастасия Махнева
Sanktpēterburga   190 «ТИХО-ходы» 23:45
Мария Мащенко
Ļeņingradas apgabals   1117 «Шпунтики» 00:01
Иван Медведев
Sanktpēterburga   134 «Таптыхины И+К» 23:00
Евгения Мезенина
Sanktpēterburga   1152 «Винерс» 00:28
Александр Мельников
Maskava   101 «Шоу Чуха i Сверблячки» 23:00
Полина Михайлова
Sanktpēterburga   1267 «Мы всё равно согреемся» 01:09
Круглов Миша
Sanktpēterburga   1191 «Петербурженька» 00:35
Елизавета Московкина
Sanktpēterburga   132 «Rosas Pandan» 23:15
Марина Мухина
Sanktpēterburga   1144 «Дьяволята» 00:10
Андрей Мясников
Sanktpēterburga   1216 «Ночные волки» 00:55
Юлия Нагурянская
Sanktpēterburga   145 «Клевые девчонки» 23:32
Антон Назаров
Sanktpēterburga   159 «Бегучий голландец» 23:28
Николай Нарыжный
Sanktpēterburga   120 «Dungeon Lords» 23:08
Оксана Наумчук
Maskava   1126 «Неспящие в Петербурге» 00:05
Ольга Николаева
Sanktpēterburga   1230 «Обожечтоянесу» 00:52
Борис Новиков
Sanktpēterburga   177 «Светлячки» 23:37
Елена Новикова
Sanktpēterburga   103 «Мешки с костями» 23:01
Даниил Овчинников
Sanktpēterburga   196 «корюшка по жизни» 23:48
Алексей Озеров
Sanktpēterburga   1255 «Белая Ночка» 01:09
Галина Озерова
Sanktpēterburga   1255 «Белая Ночка» 01:09
Павлова Ольга
Sanktpēterburga   1194 «Прекрасная Зелёная» 00:36
Майя Орехова
Sanktpēterburga   1176 «capybara» 00:25
Димуля Павленко
Sanktpēterburga   1138 «Мазайцы» 00:07
Александра Павлова
Sanktpēterburga   160 «Свинксы» 23:27
Александра Панкратова
Tvera   122 «Ежи пластуны» 23:06
Мария Пахмутова
Sanktpēterburga   110 «штормовые» 23:05
Сергей Перков
Sanktpēterburga   171 «Неестественный отбор» 23:34
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   1134 «Рискнемздоровьем» 23:43
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   144 «Цветы запоздалые» 23:16
Ольга Площинская
Sanktpēterburga   1157 «Петровичи» 00:18
Роман Площинский
Sanktpēterburga   1157 «Петровичи» 00:18
Мария Плющикова
Sanktpēterburga   1167 «Шапито» 00:21
Мария Полищук
Sanktpēterburga   1130 «КСМ» 00:05
Дмитрий Поляков
Maskava   179 «Монолит» 23:39
Ольга Полякова
Sanktpēterburga   174 «Имени РайанаГослинга» 23:35
Дмитрий Пороменский
Sanktpēterburga   1228 «логисты» 00:54
Александра Потёмкина
Sanktpēterburga   1213 «Кто такой Джон Галт?» 00:46
Иван Пузырев
Sanktpēterburga   1247 «Специальная олимпиада» 01:03
Татьяна Резниченко
Sanktpēterburga   1118 «Руки в боки» 00:01
Марина Рубина
Sanktpēterburga   136 «Принцип домино» 23:18
Галина Рыбка
Sanktpēterburga   189 «Полуночники» 23:45
Елена Рыжова
Sanktpēterburga   1241 «Оливье» 00:57
Александра Савина
Sanktpēterburga   1253 «Огни Самайна» 00:45
Наталья Самошилова
Maskava   1264 «Гости Столицы» 01:11
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   185 «Rabid Ferrets» 23:41
Алексей Сафаралеев
Sanktpēterburga   1101 «Вилка и Шкаф» 23:57
Виктория Семенова
Sanktpēterburga   160 «Свинксы» 23:27
Бармалей Сердюкин
Sanktpēterburga   1173 «Петушки и Курочки» 00:25
Владимир Середин
Sanktpēterburga   110 «штормовые» 23:05
Светлана Сечина
Sanktpēterburga   1181 «ёлки-метёлки» 00:32
Кирилл Сибирев
Maskava   196 «корюшка по жизни» 23:48
Тимур Симоненко
Sanktpēterburga   1112 «Пар мне в лицо» 23:55
Анастасия Сингатова
Sanktpēterburga   1108 «Challenger» 23:52
Вероника Сингатова
Sanktpēterburga   1108 «Challenger» 23:52
Ада Сироткина
Sanktpēterburga   1175 «Просто команда» 00:26
Алёна Скороспехова
Sanktpēterburga   1138 «Мазайцы» 00:07
Екатерина Слинькова
Sanktpēterburga   153 «Хурма» 23:27
Татьяна Смирнова
Sanktpēterburga   176 «Ре бемоль» 23:38
Мария Соболева
Sanktpēterburga   110 «штормовые» 23:05
Григорий Солнышкин
Sanktpēterburga   161 «Sunnyfamily» 23:26
Максим Солнышкин
Sanktpēterburga   161 «Sunnyfamily» 23:26
Сергей Соловьев
Sanktpēterburga   1219 «Na'vi» 00:49
Екатерина Соловьева
Maskava   1185 «Межвежуть» 00:32
Татьяна Соломон
Sanktpēterburga   138 «Предапокалиптические ежики» 23:15
Татьяна Старикова
Maskava   1103 «Опилки» 23:51
Анастасия Старцева
Sanktpēterburga   1155 «Чушка Кая» 00:27
Ольга Стельман
Sanktpēterburga   189 «Полуночники» 23:45
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   144 «Цветы запоздалые» 23:16
Андрей СУББОТИН
Sanktpēterburga   1189 «Япона Мать» 00:35
Александра Суворова
Sanktpēterburga   1133 «Евпатория» 00:06
Мария Сухар
Sanktpēterburga   1252 «Слабоумие и отвага» 01:06
Анна Табулович
Sanktpēterburga   1112 «Пар мне в лицо» 23:55
Ольга Тараканчикова
Sanktpēterburga   1127 «Сириус» 00:04
Женик Терентьева
Sanktpēterburga   184 «ГОРСВЕТ» 23:42
Даниил Тимофеев
Sanktpēterburga   1165 «Бегущие тени» 00:10
Илья Тимофеев
Sanktpēterburga   1165 «Бегущие тени» 00:10
Михаил Тимофеев
Sanktpēterburga   1165 «Бегущие тени» 00:10
Владислава Тихомирова
Jekaterinburga   1100 «Buz» 23:50
Дмитрий Тихонов
Sanktpēterburga   190 «ТИХО-ходы» 23:45
Александр Толстой
Sanktpēterburga   1266 «induki» 01:13
Анна Торопова
Sanktpēterburga   1161 «Shopaholics» 00:46
Ольга Тренина
Sanktpēterburga   1109 «Хочу домой» 23:52
Наталья Тупикина
Maskava   125 «Шустрилки» 23:21
Мария Тучина
Sanktpēterburga   142 «Глюк» 23:17
Александр Усачев
Sanktpēterburga   139 «Ползём, любуемся пейзажем» 23:19
Михаил Усачёв
Sanktpēterburga   139 «Ползём, любуемся пейзажем» 23:19
Наталья Усачёва
Sanktpēterburga   1252 «Слабоумие и отвага» 01:06
Дмитрий Федоров
Sanktpēterburga   1183 «Track-me.pro» 00:26
Анастасия Федорова
Sanktpēterburga   117 «кли-кли» 23:04
Роман Фертов
Sanktpēterburga   1189 «Япона Мать» 00:35
Максим Филимонов
Sanktpēterburga   1233 «Тоторо» 00:54
Ярослав Фомичев
Sanktpēterburga   157 «Алтай» 23:27
Наталия Фомичева
Sanktpēterburga   100 «Трям» 23:00
Катерина Фрей
Sanktpēterburga   1137 «Код города» 00:13
Артем Халфин
Sanktpēterburga   1260 «Adelante» 01:19
Майя Хасина
Sanktpēterburga   159 «Бегучий голландец» 23:28
Анастасия Холодная
Sanktpēterburga   102 «Точный расчет» 23:05
Елена Холодякова
Sanktpēterburga   1134 «Рискнемздоровьем» 23:43
Игорь Хорошилов
Maskava   118 «Wine Lovers» 23:09
Нина Хорошилова
Maskava   118 «Wine Lovers» 23:09
Марина Хохрякова
Sanktpēterburga   1169 «Так или иначе» 00:29
Паша Чагадар
Sanktpēterburga   1219 «Na'vi» 00:49
Татьяна Чагадар
Sanktpēterburga   1219 «Na'vi» 00:49
Илья Чалов
Tvera   122 «Ежи пластуны» 23:06
Анастасия Часовская
Maskava   1245 «Две столицы» 00:59
Татьяна Чернышева
Sanktpēterburga   171 «Неестественный отбор» 23:34
Егор Чумаков
Sanktpēterburga   1135 «Убегая от онейроида» 00:06
Татьяна Чурбакова
Sanktpēterburga   119 «Божьи одуванчики» 23:01
Ника Шавинская
Maskava   1129 «Осенняя пора» 00:04
Валерий Шаманин
Sanktpēterburga   1257 «Кто сказал, что я сдал?..» 01:08
Василий Шамко
Sanktpēterburga   128 «Портал» 23:08
Екатерина Шатова
Maskava   1103 «Опилки» 23:51
Ольга Шеленкова
Sanktpēterburga   153 «Хурма» 23:27
Андрей Шелестов
Sanktpēterburga   1213 «Кто такой Джон Галт?» 00:46
Светлана Ширинская
Maskava   1103 «Опилки» 23:51
Светлана Шишкина
Sanktpēterburga   1145 «Детству крышка» 00:32
Вика Шишкова
Sanktpēterburga   183 «Мы уйдем из зоопарка АА ААА» 23:55
Катя Шишкова
Sanktpēterburga   183 «Мы уйдем из зоопарка АА ААА» 23:55
Валерий Шкаленко
Sanktpēterburga   142 «Глюк» 23:17
Людмила Шолохова
Sanktpēterburga   1223 «Бегущие Черепахи» 00:50
Владислав Шукшин
Maskavas apgabals   115 «Сарматы» 23:02
Константин Шукшин
Maskavas apgabals   115 «Сарматы» 23:02
Максим Щеников
Sanktpēterburga   1182 «М&М» 00:48
Ирина Югай
Sanktpēterburga   1176 «capybara» 00:25
Маша Юрко
Sanktpēterburga   1177 «В Процессе Обсуждения» 00:29
Татьяна Юрченкова
Sanktpēterburga   1207 «Ленинградцы» 00:42
Юрий Яковлев
Sanktpēterburga   1163 «Шило в жопе» 00:10
Аня Ярыгина
Sanktpēterburga   177 «Светлячки» 23:37
Александр Яхнев
Sanktpēterburga   1135 «Убегая от онейроида» 00:06
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 23:00 Трям

100

Наталия Фомичева

Sanktpēterburga

101 23:00 Шоу Чуха i Сверблячки

101

Marina Kulibaba

Maskava

Александр Мельников

Maskava

102 23:05 Точный расчет

102

Михаил Лагутенков

Sanktpēterburga

Анастасия Холодная

Sanktpēterburga

103 23:01 Мешки с костями

103

Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Алина Титова

Sanktpēterburga

Александра Васюк

Sanktpēterburga

Елена Новикова

Sanktpēterburga

104 23:02 Нас пятеро

104

Павел Исаченко

Sanktpēterburga

105 23:02 Шэмодгома

105

Дарья Осьмова

Sanktpēterburga

Николай Гемель

Sanktpēterburga

106 23:02 После нас - хоть потом!

106

Алексей Иванов

Sanktpēterburga

107 23:03 Бурундуй

107

108 23:04 Маленькая компания

108

Елена Крылова

Sanktpēterburga

109 23:04 Два ёжика

109

110 23:05 штормовые

110

Нина Червякова

Sanktpēterburga

Мария Пахмутова

Sanktpēterburga

Владимир Середин

Sanktpēterburga

Мария Соболева

Sanktpēterburga

111 23:05 неадекватные феечки

111

Марина Дорохова

Maskava

113 23:06 Улица Красных Зорь

113

Юрий Безруков

Sanktpēterburga

Ольга Макарова

Sanktpēterburga

114 23:11 Ежики в тумане

114

Сергей Быков

Sanktpēterburga

Полина Кулакова

Sanktpēterburga

115 23:02 Сарматы

115

Елена Шукшина

Maskavas apgabals

Владислав Шукшин

Maskavas apgabals

Константин Шукшин

Maskavas apgabals

117 23:04 кли-кли

117

Анастасия Федорова

Sanktpēterburga

118 23:09 Wine Lovers

118

Игорь Хорошилов

Maskava

Нина Хорошилова

Maskava

119 23:01 Божьи одуванчики

119

Наталия Любивая

Sanktpēterburga

Татьяна Чурбакова

Sanktpēterburga

120 23:08 Dungeon Lords

120

Катя Журавлёва

Sanktpēterburga

Николай Нарыжный

Sanktpēterburga

121 23:00 ЧеПуха

121

Максим Пухов

Sanktpēterburga

Наталия Пухова

Sanktpēterburga

122 23:06 Ежи пластуны

122

Дмитрий Латыпов

Александра Панкратова

Tvera

Илья Чалов

Tvera

123 23:07 Сашина команда

123

124 23:09 Модуль ориентации

124

Ирина Зосимова

Maskavas apgabals

125 23:21 Шустрилки

125

Ника Земляника

Sanktpēterburga

Максим Киселевич

Maskava

Наталья Тупикина

Maskava

126 23:01 Йошта

126

127 23:11 Пюре из помешанных

127

128 23:08 Портал

128

Антон Гаврилов

Sanktpēterburga

Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

129 23:17 Д'Амба

129

Андрей Архипов

Sanktpēterburga

Владислав Епифанов

Sanktpēterburga

Ольга Епифанова

Sanktpēterburga

130 23:15 Зер гут

130

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

132 23:15 Rosas Pandan

132

Виктор Лавриновский

Sanktpēterburga

Елизавета Московкина

Sanktpēterburga

133 23:12 Зевгма

133

134 23:00 Таптыхины И+К

134

Иван Медведев

Sanktpēterburga

135 23:18 Slowpokes

135

136 23:18 Принцип домино

136

Александр Абакумов

Sanktpēterburga

Николай Абакумов

Sanktpēterburga

Тамара Абакумова

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

137 23:25 Blackadders

137

Сергей Левин

Maskava

138 23:15 Предапокалиптические ежики

138

Татьяна Соломон

Sanktpēterburga

139 23:19 Ползём, любуемся пейзажем

139

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Маша Усачёва

Sanktpēterburga

Александр Усачев

Sanktpēterburga

Михаил Усачёв

Sanktpēterburga

141 23:16 ДоМиНо

141

Мария Киреева

Sanktpēterburga

Елена Константинова

Sanktpēterburga

142 23:17 Глюк

142

Андрей Меньков

Sanktpēterburga

Анастасия Лазутина

Sanktpēterburga

Мария Тучина

Sanktpēterburga

Валерий Шкаленко

Sanktpēterburga

143 23:42 Дети Солнца

143

Инна Курдюмова

Sanktpēterburga

Роман Борисов-Смирнов

Sanktpēterburga

Ирина Борисова-Смирнова

Sanktpēterburga

Олег Курдюмов

Sanktpēterburga

144 23:16 Цветы запоздалые

144

Нина Минина

Sanktpēterburga

Татьяна Петрова

Sanktpēterburga

Татьяна Степанянц

Sanktpēterburga

145 23:32 Клевые девчонки

145

Юлия Нагурянская

Sanktpēterburga

146 23:24 Взаимно хвостатые

146

Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Мария Спирина

Sanktpēterburga

147 23:19 Ягоды в ягодицах

147

Ирина Изюмова

Sanktpēterburga

Александра Кравченко

Sanktpēterburga

149 23:23 Топ-топ менеджеры

149

Андриан Влахов

Sanktpēterburga

150 23:37 Сурикаты

150

Юля Мерчалова

Sanktpēterburga

Наталья Очева

Sanktpēterburga

151 23:21 Галка прилетела

151

Юля Корнеева

Sanktpēterburga

152 23:35 капитошки

152

Сергей Курилович

Sanktpēterburga

153 23:27 Хурма

153

Сашка Томашова

Sanktpēterburga

Екатерина Слинькова

Sanktpēterburga

Ольга Шеленкова

Sanktpēterburga

154 23:23 Танки грязи не боятся

154

Любовь Белова

Sanktpēterburga

Сергей Жданов

Sanktpēterburga

Наталья Каш

Sanktpēterburga

155 23:23 Франкенвини

155

156 23:25 Турандот

156

Екатерина Гусева

Sanktpēterburga

157 23:27 Алтай

157

Ярослав Фомичев

Sanktpēterburga

158 23:18 Валенки

158

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

159 23:28 Бегучий голландец

159

Илья Марков

Sanktpēterburga

Лев Бреслав

Sanktpēterburga

Антон Назаров

Sanktpēterburga

Майя Хасина

Sanktpēterburga

160 23:27 Свинксы

160

Антон Семенов

Sanktpēterburga

Александра Павлова

Sanktpēterburga

Виктория Семенова

Sanktpēterburga

161 23:26 Sunnyfamily

161

Инна Грикурова

Sanktpēterburga

Григорий Солнышкин

Sanktpēterburga

Максим Солнышкин

Sanktpēterburga

163 23:28 В штанах

163

164 23:32 Свинкопасы без бешеного поросенка

164

165 00:34 Богини...просто Богини

165

166 23:31 Caracoles

166

Галина Р

Sanktpēterburga

Юлия Швецова

Sanktpēterburga

167 23:29 Билет на балет

167

Андрей Горбунов

Sanktpēterburga

168 23:33 Сонные Панды

168

Вячеслав Гусев

Maskava

169 23:33 Кот и Рыж

169

Екатерина Леушева

Sanktpēterburga

171 23:34 Неестественный отбор

171

Ольга Бусыгина

Sanktpēterburga

Сергей Перков

Sanktpēterburga

Татьяна Чернышева

Sanktpēterburga

172 23:36 Деловые колбаски

172

Елена Федорова

Sanktpēterburga

Яночка Макарцева

Tula

174 23:35 Имени РайанаГослинга

174

Ольга Акимова

Sanktpēterburga

Ольга Полякова

Sanktpēterburga

175 23:38 Smart & Curious

175

176 23:38 Ре бемоль

176

Надежда Зубова

Sanktpēterburga

Татьяна Смирнова

Sanktpēterburga

177 23:37 Светлячки

177

Андрей Ярыгин

Sanktpēterburga

Борис Новиков

Sanktpēterburga

Аня Ярыгина

Sanktpēterburga

178 23:59 Абракадабра

178

179 23:39 Монолит
Павел Антонец

Maskava

Екатерина Лебедева

Maskava

Дмитрий Поляков

Maskava

180 23:39 Коза Пуховая

180

Анна Кузина

Sanktpēterburga

Лена Кузина

Sanktpēterburga

182 23:39 бакуганы

182

Михаил Вилявдо

Sanktpēterburga

Анна Вилявдо

Sanktpēterburga

183 23:55 Мы уйдем из зоопарка АА ААА

183

Оля Власова

Sanktpēterburga

Вика Шишкова

Sanktpēterburga

Катя Шишкова

Sanktpēterburga

184 23:42 ГОРСВЕТ

184

Сергей Воронов

Veļikijnovgoroda

Женик Терентьева

Sanktpēterburga

185 23:41 Rabid Ferrets

185

Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

187 23:58 Маруся и Co

187

Ольга Зайцева

Sanktpēterburga

188 23:39 Сhats psychopathiques

188

189 23:45 Полуночники

189

Юлия Львова

Sanktpēterburga

Галина Рыбка

Sanktpēterburga

Ольга Стельман

Sanktpēterburga

190 23:45 ТИХО-ходы
Анастасия Махнева

Sanktpēterburga

Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

192 23:45 Фёдоры

192

193 23:45 Яакола и борода

193

194 23:47 Три грации

194

Ирина Иванова

Sanktpēterburga

Марина Иванова

Sanktpēterburga

196 23:48 корюшка по жизни

196

Диана Конькова

Sanktpēterburga

Larisa Kuptsova

Sanktpēterburga

Даниил Овчинников

Sanktpēterburga

Кирилл Сибирев

Maskava

197 23:47 Мыкола

197

Юлия Бакшеева

Sanktpēterburga

198 23:49 О'лень!

198

Алёна Байкова

Sanktpēterburga

Десислава Маринова

Sanktpēterburga

199 23:57 Медленные нейроны

199

Anton Antselevich

Jekaterinburga

Алексей Буславьев

Jekaterinburga

Елена Дедова

Jekaterinburga

1100 23:50 Buz

1100

Иван Комаров

Jekaterinburga

Ксения Жагорина

Jekaterinburga

Владислава Тихомирова

Jekaterinburga

1101 23:57 Вилка и Шкаф

1101

Ирина Корчагина

Sanktpēterburga

Алексей Сафаралеев

Sanktpēterburga

1102 23:57 Халапеньо

1102

Янина Рец

Sanktpēterburga

Liza Uspenskaya

Sanktpēterburga

1103 23:51 Опилки

1103

Татьяна Старикова

Maskava

Екатерина Шатова

Maskava

Светлана Ширинская

Maskava

1104 23:50 Молодые ветра

1104