Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Liza Uspenskaya
Sanktpēterburga   2151 «checkmate» 00:15
Светлана Аполлонова
Sanktpēterburga   291 «Светики» 23:45
Паша Борисов
Orla   2191 «ЛПХ» 00:35
Марина Выжевская
Sanktpēterburga   2212 «Енот» 00:46
Катерина Горбунова
Sanktpēterburga   2156 «Ушла за Пивом» 00:18
Юлия Каргина
Sanktpēterburga   2216 «Karkusha» 00:48
Светлана Кингисепп
Sanktpēterburga   2141 «трио» 00:10
Елена Козлова
Sanktpēterburga   2116 «Шипшандр» 23:58
Оля Корешева
Sanktpēterburga   2231 «Напарниковый эффект» 00:55
Светлана Королева
Sanktpēterburga   291 «Светики» 23:45
Наталья Кызина
Sanktpēterburga   2208 «Забытые ботинки» 00:44
Кири Лл
Sanktpēterburga   2234 «Вектор» 00:57
Михаил Лобанов
Sanktpēterburga   2236 «Светлячки» 00:58
Лиза Макарова
Sanktpēterburga   2166 «Орден дохлой вороны» 00:23
Дмитрий Маркевич
Sanktpēterburga   2111 «Шарики» 23:55
Паша Никитин
Sanktpēterburga   2212 «Енот» 00:46
Мария Опаркина
Maskava   211 «Algonquin» 23:05
Василиса Петрова
Sanktpēterburga   2218 «Эльки» 00:49
Надежда Полуэктова
Sanktpēterburga   2214 «Dungeon Lords» 00:47
Татьяна Пузырева
Sanktpēterburga   271 «Почетный эскорт свинки Пеппы» 23:35
Янина Рец
Sanktpēterburga   2151 «checkmate» 00:15
Андрей Синкевич
Sanktpēterburga   251 «Змейки» 23:25
Виктория Скрыльник
Maskava   211 «Algonquin» 23:05
Юлия Сорокина
Sanktpēterburga   2136 «Втроём веселей» 00:08
Виктория Толкачева
Sanktpēterburga   2101 «Летят веселые уклейки» 23:50
Алексей Трофимов
Ļeņingradas apgabals   2191 «ЛПХ» 00:35
Роман Чередниченко
Sanktpēterburga   241 «Зоопарк» 23:20
Юра Чикалёв
Sanktpēterburga   2221 «Рыбы не умирают!» 00:50
Марк Ярмолинский
Sanktpēterburga   2176 «Марсений» 00:28
Лариса Долгова
Sanktpēterburga   281 «Inside» 23:40
Егор Ермаков
Sanktpēterburga   2222 «Отважные оленята» 00:51
Коля Ка
Sanktpēterburga   2146 «Аракфакра!» 00:13
Юрий Морозенко
Sanktpēterburga   2106 «Дружба народов» 23:53
Светлана Рудакова
Sanktpēterburga   2232 «Снежок» 00:56
Игорь Уколов
Sanktpēterburga   2226 «Супер Еж» 00:53
Маргарита Шлыкова
Sanktpēterburga   2224 «Blue Shark» 00:52
Татьяна Шурпяк
Sanktpēterburga   2204 «Leporidae» 00:42
Василий Акимов
Sanktpēterburga   2236 «Светлячки» 00:58
Юра Анагамин
Sanktpēterburga   251 «Змейки» 23:25
Светлана Андрос
Sanktpēterburga   261 «Дуэт+» 23:30
Иванова Анна
Sanktpēterburga   2171 «J» 00:25
Ирина Баранова
Sanktpēterburga   261 «Дуэт+» 23:30
Татьяна Варлакова
Sanktpēterburga   2226 «Супер Еж» 00:53
Роман Гагарский
Sanktpēterburga   2224 «Blue Shark» 00:52
Александр Гладков
Sanktpēterburga   2196 «Бурелом напролом» 00:38
Роман Головченко
Sanktpēterburga   2106 «Дружба народов» 23:53
Матвей Гузин
Sanktpēterburga   2136 «Втроём веселей» 00:08
Владимир Гуревич
Sanktpēterburga   2204 «Leporidae» 00:42
Эдуард Даниловский
Sanktpēterburga   2111 «Шарики» 23:55
Игорь Долгополов
Sanktpēterburga   2181 «Инсайт» 00:30
Лиза Доррер
Sanktpēterburga   2231 «Напарниковый эффект» 00:55
Кирилл Дробаченко
Sanktpēterburga   2166 «Орден дохлой вороны» 00:23
Ксюша Евсеенкова
Sanktpēterburga   2228 «КЕП» 00:54
Ирина Евстигнеева
Sanktpēterburga   2101 «Летят веселые уклейки» 23:50
Ирина Егорова
Sanktpēterburga   2146 «Аракфакра!» 00:13
Татьяна Звягинцева
Sanktpēterburga   2211 «ё-вело» 00:45
Антон Зельдин
Sanktpēterburga   2231 «Напарниковый эффект» 00:55
Ангелина Иванова
Sanktpēterburga   2111 «Шарики» 23:55
Вячеслав Иванченко
Sanktpēterburga   2106 «Дружба народов» 23:53
Михаил Каргин
Sanktpēterburga   2216 «Karkusha» 00:48
Наташа Качаева
Sanktpēterburga   2141 «трио» 00:10
Александр Козловский
Sanktpēterburga   2146 «Аракфакра!» 00:13
Юля Кондратьева
Sanktpēterburga   2191 «ЛПХ» 00:35
Александр Левин
Maskava   211 «Algonquin» 23:05
Елена Любич
Sanktpēterburga   2218 «Эльки» 00:49
Оля ля
Sanktpēterburga   2234 «Вектор» 00:57
Иван Меньшиков
Sanktpēterburga   2222 «Отважные оленята» 00:51
Александр Метелица
Sanktpēterburga   261 «Дуэт+» 23:30
Николай Нарыжный
Sanktpēterburga   2214 «Dungeon Lords» 00:47
Артём Никонов
Sanktpēterburga   2116 «Шипшандр» 23:58
Анна Павлова
Sanktpēterburga   2141 «трио» 00:10
Александр Поваров
Sanktpēterburga   241 «Зоопарк» 23:20
Валентина Поварова
Sanktpēterburga   241 «Зоопарк» 23:20
Валерия Подкидышева
Sanktpēterburga   2221 «Рыбы не умирают!» 00:50
Борис Поспехов
Sanktpēterburga   2228 «КЕП» 00:54
Екатерина Пузырева
Sanktpēterburga   271 «Почетный эскорт свинки Пеппы» 23:35
Сергей Слепов
Sanktpēterburga   2216 «Karkusha» 00:48
Елена Слепова
Sanktpēterburga   2216 «Karkusha» 00:48
Николай Смирнов
Sanktpēterburga   2232 «Снежок» 00:56
Антон Сорокин
Sanktpēterburga   2136 «Втроём веселей» 00:08
Олег Степанов
Sanktpēterburga   281 «Inside» 23:40
Екатерина Сумцова
Sanktpēterburga   2181 «Инсайт» 00:30
Лариса Успенская
Sanktpēterburga   2171 «J» 00:25
Павел Хоменко
Sanktpēterburga   2111 «Шарики» 23:55
Екатерина Хомутникова
Sanktpēterburga   2141 «трио» 00:10
Любовь Чернышева
Sanktpēterburga   2222 «Отважные оленята» 00:51
Игорь Шенцов
Sanktpēterburga   2222 «Отважные оленята» 00:51
Арсений Ярмолинский
Sanktpēterburga   2176 «Марсений» 00:28
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
211 23:05 Algonquin

211

Александр Левин

Maskava

Москва
241 23:20 Зоопарк

241

Александр Поваров

Sanktpēterburga

Валентина Поварова

Sanktpēterburga

251 23:25 Змейки

251

Юра Анагамин

Sanktpēterburga

261 23:30 Дуэт+

261

Светлана Андрос

Sanktpēterburga

Ирина Баранова

Sanktpēterburga

Александр Метелица

Sanktpēterburga

271 23:35 Почетный эскорт свинки Пеппы

271

Екатерина Пузырева

Sanktpēterburga

281 23:40 Inside

281

Лариса Долгова

Sanktpēterburga

Олег Степанов

Sanktpēterburga

291 23:45 Светики

291

2101 23:50 Летят веселые уклейки

2101

Ирина Евстигнеева

Sanktpēterburga

2106 23:53 Дружба народов

2106

Юрий Морозенко

Sanktpēterburga

Роман Головченко

Sanktpēterburga

Вячеслав Иванченко

Sanktpēterburga

2111 23:55 Шарики
Эдуард Даниловский

Sanktpēterburga

Ангелина Иванова

Sanktpēterburga

Павел Хоменко

Sanktpēterburga

2116 23:58 Шипшандр

2116

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Артём Никонов

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПбГПУ
2136 00:08 Втроём веселей

2136

Юлия Сорокина

Sanktpēterburga

Матвей Гузин

Sanktpēterburga

Антон Сорокин

Sanktpēterburga

2141 00:10 трио

2141

Наташа Качаева

Sanktpēterburga

Анна Павлова

Sanktpēterburga

Екатерина Хомутникова

Sanktpēterburga

2146 00:13 Аракфакра!

2146

Коля Ка

Sanktpēterburga

Ирина Егорова

Sanktpēterburga

Александр Козловский

Sanktpēterburga

2151 00:15 checkmate

2151

Liza Uspenskaya

Sanktpēterburga

Янина Рец

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
2156 00:18 Ушла за Пивом

2156

2166 00:23 Орден дохлой вороны
Лиза Макарова

Sanktpēterburga

Кирилл Дробаченко

Sanktpēterburga

2171 00:25 J
Иванова Анна

Sanktpēterburga

Лариса Успенская

Sanktpēterburga

2176 00:28 Марсений

2176

Арсений Ярмолинский

Sanktpēterburga

2181 00:30 Инсайт

2181

Игорь Долгополов

Sanktpēterburga

Екатерина Сумцова

Sanktpēterburga

2191 00:35 ЛПХ

2191

Алексей Трофимов

Ļeņingradas apgabals

Юля Кондратьева

Sanktpēterburga

2196 00:38 Бурелом напролом

2196

Александр Гладков

Sanktpēterburga

2204 00:42 Leporidae
Татьяна Шурпяк

Sanktpēterburga

Владимир Гуревич

Sanktpēterburga

СПбСО , Intermedia , Hare , НИУ ИТМО
2208 00:44 Забытые ботинки

2208

Наталья Кызина

Sanktpēterburga

2211 00:45 ё-вело

2211

Татьяна Звягинцева

Sanktpēterburga

2212 00:46 Енот

2212

Паша Никитин

Sanktpēterburga

2214 00:47 Dungeon Lords

2214

Николай Нарыжный

Sanktpēterburga

2216 00:48 Karkusha

2216

Юлия Каргина

Sanktpēterburga

Михаил Каргин

Sanktpēterburga

Сергей Слепов

Sanktpēterburga

Елена Слепова

Sanktpēterburga

2218 00:49 Эльки

2218

Елена Любич

Sanktpēterburga

2221 00:50 Рыбы не умирают!
Юра Чикалёв

Sanktpēterburga

Валерия Подкидышева

Sanktpēterburga

2222 00:51 Отважные оленята
Егор Ермаков

Sanktpēterburga

Иван Меньшиков

Sanktpēterburga

Любовь Чернышева

Sanktpēterburga

Игорь Шенцов

Sanktpēterburga

2224 00:52 Blue Shark

2224

Роман Гагарский

Sanktpēterburga

2226 00:53 Супер Еж

2226

Игорь Уколов

Sanktpēterburga

Татьяна Варлакова

Sanktpēterburga

2228 00:54 КЕП

2228

Ксюша Евсеенкова

Sanktpēterburga

Борис Поспехов

Sanktpēterburga

2231 00:55 Напарниковый эффект
Оля Корешева

Sanktpēterburga

Лиза Доррер

Sanktpēterburga

Антон Зельдин

Sanktpēterburga

2232 00:56 Снежок

2232

Николай Смирнов

Sanktpēterburga

2234 00:57 Вектор

2234

Кири Лл

Sanktpēterburga

Оля ля

Sanktpēterburga

2236 00:58 Светлячки

2236

Михаил Лобанов

Sanktpēterburga

Василий Акимов

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПбГПУ