Parodyti nepanaudotas vietas

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Ivan Danilov
Sanktpēterburga   100 «Выпьем за дым над Невой» 09:00
Elena Pisklyukova
Sanktpēterburga   122 «Синяя тележка с котиком» 09:11
Katerina Shananina
Maskava   142 «Гаттерии» 09:21
Мария Аникина
Sanktpēterburga   1100 «Инициативные лентяи» 09:50
Ольга Балашова
Maskava   196 «Изюмка и компания» 09:48
Григорий Баталов
Sanktpēterburga   160 «Вприпрыжку!» 09:30
Мария Белинская
Sanktpēterburga   148 «Лопе де Вега» 09:24
Любовь Белова
Sanktpēterburga   182 «Танки грязи не боятся» 09:41
Екатерина Бобкова
Sanktpēterburga   127 «#виNOяйца» 09:13
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   182 «Танки грязи не боятся» 09:41
Юрий Бондарев
Sanktpēterburga   155 «Удачный день» 09:27
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   190 «Ёжики в тумане» 09:45
Владислав Веселитский
Sanktpēterburga   151 «Магнолия» 09:25
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   1109 «Портал» 09:54
Галина Говорко
Maskavas apgabals   141 «Без присмотра» 09:20
Михаил Гурфинг
Sanktpēterburga   1111 «Гурфы» 09:55
Анна Дорошевская
Sanktpēterburga   157 «Не позвали, помнят» 09:28
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   184 «Сезон дождей» 09:42
Андрей Жемков
Maskava   118 «Кремни» 09:09
Юлия Жемкова
Maskava   118 «Кремни» 09:09
Марина Засимова
Sanktpēterburga   1112 «Бегущие по ветру» 09:56
Иван Зеленов
Sanktpēterburga   192 «Ли» 09:46
Анечка Иванова
Sanktpēterburga   115 «СНЕГ А» 09:07
Вера Иванова
Sanktpēterburga   199 «Проспект Просвещения» 09:49
Ольга Игнатьева
Sanktpēterburga   106 «Мозаика» 09:03
Павел Карагин
Sanktpēterburga   100 «Выпьем за дым над Невой» 09:00
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   164 «Дуэт+» 09:32
Юлия Кашапова
Sanktpēterburga   195 «Виктория» 09:47
Вера Кипяткова
Sanktpēterburga   198 «Ребрышки» 09:49
Ирина Кирилова
Sanktpēterburga   153 «Санки» 09:26
Елена Козлова
Sanktpēterburga   187 «Шипшандр» 09:43
Василий Кондрашов
Sanktpēterburga   120 «Трамвай №6» 09:10
Лера Крастынь
Sanktpēterburga   1103 «Кря и Ко» 09:51
Оксана Кринкина
Sanktpēterburga   153 «Санки» 09:26
Татьяна Кузнецова
Sanktpēterburga   144 «Бежим и волосы назад» 09:22
Галина Курмашева
Sanktpēterburga   130 «Улит и Ко» 09:15
Валентина Лебедева
Pēterhofa   108 «Альма-матер» 09:04
Валерий Леонтьев
Maskava   116 «Солидные не слишком» 09:08
Вячеслав Лисицын
Sanktpēterburga   100 «Выпьем за дым над Невой» 09:00
Аня Максимова
Sanktpēterburga   193 «Вагоновожатые» 09:46
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   1104 «Черные коты» 09:52
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   183 «Крокодилы, пальмы, баобабы» 09:41
Екатерина Милюкова
Maskava   105 «Ездовые кошаки» 09:02
Антон Миронов
Maskava   145 «Мимоходом» 09:22
Марина Михайлова
Sanktpēterburga   128 «Marsach» 09:14
Анна Москвина
Sanktpēterburga   136 «"Петербургские странники"» 09:18
Юрий Островский
Maskava   145 «Мимоходом» 09:22
Лида Перовская
Sanktpēterburga   123 «Кафка рабство» 09:11
Кирилл Петренко
Sanktpēterburga   132 «Мыкола» 09:16
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   119 «Маня на Nissan-е» 09:09
Майя Покотилова
Maskava   139 «ГулиГули» 09:19
Татьяна Попова
Sanktpēterburga   191 «Островитяне» 09:45
Сергей Реука
Sanktpēterburga   135 «Огни Самайна» 09:17
Евгения Ривкина
Sanktpēterburga   197 «Кареатиды» 09:48
Дарья Родионова
Sanktpēterburga   103 «Сюзор и Ко» 09:01
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   1105 «Планы на ветер» 09:52
Сергей Серов
Sanktpēterburga   111 «Физики и лирики» 09:05
Наталья Смирнова
Sanktpēterburga   114 «О'кей, Гугл!» 09:07
Оксана Смоленкова
Sanktpēterburga   1102 «Обригаду» 09:51
Ольга Смуглина
Sanktpēterburga   133 «Уголочек неба» 09:16
Софья Соболь
Sanktpēterburga   110 «Ежи на отдыхе» 09:05
Александра Солодова
Sanktpēterburga   129 «Бегущие с Фонтанки» 09:14
Юлия Сорокина
Sanktpēterburga   102 «Вместе веселей» 09:01
Любовь Спиридонова
Sanktpēterburga   161 «Полет нормальный» 09:30
Татьяна Степанова
Sanktpēterburga   199 «Проспект Просвещения» 09:49
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   154 «ТаНи» 09:27
Александра Столярова
Sanktpēterburga   1112 «Бегущие по ветру» 09:56
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   117 «ТИХО-ходы» 09:08
Анастасия Толстякова
Sanktpēterburga   130 «Улит и Ко» 09:15
Мария Урусова
Sanktpēterburga   126 «Снова здорОво» 09:13
Олеся Усанова
Maskava   116 «Солидные не слишком» 09:08
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   104 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:02
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   1104 «Черные коты» 09:52
Анна Хижняк
Sanktpēterburga   134 «Айга» 09:17
Елена Цветкова
Sanktpēterburga   149 «Прогульщицы» 09:24
Александр Шпер
Maskava   182 «Танки грязи не боятся» 09:41
Иван Андреев
Sanktpēterburga   188 «Телепузики» 09:44
Ольга Андреева
Sanktpēterburga   152 «Чайники-3» 09:26
Николай Большаков
Maskava   180 «Мохлики» 09:40
Марина Боровкова
Maskava   107 «маленькая компания» 09:03
Тамара Буляница
Sanktpēterburga   1108 «Волчья родня» 09:54
Наталья Волкова
Sanktpēterburga   1107 «В шортах» 09:53
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   194 «Пьюшки» 09:47
Ирина Голубева
Sanktpēterburga   112 «Птица» 09:06
Виктория Грибова
Sanktpēterburga   1101 «Слоны Петербурга» 09:50
Дарья Дацкевич
Maskava   142 «Гаттерии» 09:21
Наталья Емельяненко
Sanktpēterburga   1110 «Емеля» 09:55
Ольга Замула
Sanktpēterburga   158 «Фалафельки» 09:29
Максим Зубаха
Sanktpēterburga   186 «Капибара» 09:43
Анна Иванова
Sanktpēterburga   111 «Физики и лирики» 09:05
Ирина Иевлева
Sanktpēterburga   1106 «ЛевЛев» 09:53
Елена К
Sanktpēterburga   137 «Прекрасная и Ко» 09:18
Вероника Коняева
Sanktpēterburga   143 «Бегущий по поребрику» 09:21
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   101 «Плывем вперед по абрису» 09:00
Марина Маньшина
Sanktpēterburga   181 «Мыха и Ко.» 09:40
Елена Нестеренко
Maskava   163 «Crazy noisy bizarre team» 09:31
Галина Озерова
Sanktpēterburga   185 «Солнышко» 09:42
Ольга Очерет
Sanktpēterburga   1113 «Изобретатели» 09:56
Наталья Птицына
Sanktpēterburga   162 «Муми-тролли» 09:31
Марина Пчелкина
Sanktpēterburga   109 «Палема» 09:04
Ольга Раева
Sanktpēterburga   104 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:02
Мария Ребенко
Sanktpēterburga   121 «Неугомонные кардамоны» 09:10
Юрий Серов
Sanktpēterburga   111 «Физики и лирики» 09:05
Анастасия Серова
Sanktpēterburga   111 «Физики и лирики» 09:05
Иван Соболев
Maskava   125 «Паруса «Крузенштерна»» 09:12
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   113 «Крошки Ру» 09:06
Екатерина Сучкова
Sanktpēterburga   131 «КаМаБо» 09:15
Олег Тарасов
Sanktpēterburga   189 «Джин и Тоник» 09:44
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   138 «Базилус» 09:19
Анна Ушакова
Sanktpēterburga   146 «Аннушка» 09:23
Светлана Холодкевич
Sanktpēterburga   124 «Хронические индейцы» 09:12
Наталия Цилевич
Sanktpēterburga   140 «Айгер» 09:20
Елена Шадрина
Sanktpēterburga   150 «Экстремум» 09:25
Жанна Якуничева
Sanktpēterburga   104 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:02
Инна Авдонина
Sanktpēterburga   143 «Бегущий по поребрику» 09:21
Юлия Аксельрод
Sanktpēterburga   193 «Вагоновожатые» 09:46
Таисия Амитина
Sanktpēterburga   110 «Ежи на отдыхе» 09:05
Александр Андреев
Sanktpēterburga   188 «Телепузики» 09:44
Светлана Андреева
Sanktpēterburga   188 «Телепузики» 09:44
Елена Антонова
Sanktpēterburga   103 «Сюзор и Ко» 09:01
Светлана Артёмовна
Sanktpēterburga   106 «Мозаика» 09:03
Александр Бодров
Sanktpēterburga   157 «Не позвали, помнят» 09:28
Елизавета Брук
Sanktpēterburga   127 «#виNOяйца» 09:13
Татьяна Ведьгун
Sanktpēterburga   121 «Неугомонные кардамоны» 09:10
Галина Воробьева
Sanktpēterburga   104 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:02
Ирина Воротынцева
Sanktpēterburga   197 «Кареатиды» 09:48
Антон Выдрин
Sanktpēterburga   115 «СНЕГ А» 09:07
Валерия Гарвацкая
Sanktpēterburga   1103 «Кря и Ко» 09:51
Ирина Грищенко
Sanktpēterburga   147 «Дети понедельника» 09:23
Михаил Грищенко
Sanktpēterburga   147 «Дети понедельника» 09:23
Любовь Гультяева
Sanktpēterburga   109 «Палема» 09:04
Ирина Гурфинг
Sanktpēterburga   1111 «Гурфы» 09:55
Марина Данилова
Sanktpēterburga   158 «Фалафельки» 09:29
Надя Дмитренко
Sanktpēterburga   107 «маленькая компания» 09:03
Наталья Дмитриева
Sanktpēterburga   151 «Магнолия» 09:25
Елена Емельяненко
Sanktpēterburga   1110 «Емеля» 09:55
Елена Ерохина
Puškina   148 «Лопе де Вега» 09:24
Чингиз Зиннатуллин
Sanktpēterburga   136 «"Петербургские странники"» 09:18
Елена Зиннатуллина
Sanktpēterburga   136 «"Петербургские странники"» 09:18
Екатерина Зубаха
Sanktpēterburga   186 «Капибара» 09:43
Наталья Зубаха
Sanktpēterburga   186 «Капибара» 09:43
Виктор Зяблов
Maskava   159 «Турдей» 09:29
Юрий Игнатьев
Sanktpēterburga   106 «Мозаика» 09:03
Леся Калинина
Sanktpēterburga   153 «Санки» 09:26
Ольга Колыханова
Maskava   105 «Ездовые кошаки» 09:02
Марина Кондрашова
Sanktpēterburga   120 «Трамвай №6» 09:10
Марина Кошкина
Sanktpēterburga   1106 «ЛевЛев» 09:53
Сергей Крылов
Sanktpēterburga   127 «#виNOяйца» 09:13
Марина Крылова
Sanktpēterburga   183 «Крокодилы, пальмы, баобабы» 09:41
Светлана Кувенева
Sanktpēterburga   136 «"Петербургские странники"» 09:18
Константин Кудряшов
Sanktpēterburga   1103 «Кря и Ко» 09:51
Полина Кулакова
Sanktpēterburga   190 «Ёжики в тумане» 09:45
Екатерина Кунгурова
Sanktpēterburga   128 «Marsach» 09:14
Татьяна Лагуткина
Sanktpēterburga   185 «Солнышко» 09:42
Наталья Луцак
Sanktpēterburga   150 «Экстремум» 09:25
Леонид Мандельбаум
Sanktpēterburga   183 «Крокодилы, пальмы, баобабы» 09:41
Наталия Мартынова
Sanktpēterburga   108 «Альма-матер» 09:04
Александр Метелица
Sanktpēterburga   164 «Дуэт+» 09:32
Елена Минина
Sanktpēterburga   149 «Прогульщицы» 09:24
Нина Минина
Sanktpēterburga   154 «ТаНи» 09:27
Александр Михайлов
Sanktpēterburga   128 «Marsach» 09:14
София Назарова
Sanktpēterburga   189 «Джин и Тоник» 09:44
Елена Нечаева
Sanktpēterburga   108 «Альма-матер» 09:04
Кирилл Никитин
Sanktpēterburga   103 «Сюзор и Ко» 09:01
Георгий Овсянников
Maskavas apgabals   116 «Солидные не слишком» 09:08
Алексей Озеров
Sanktpēterburga   185 «Солнышко» 09:42
Светлана Орницан
Sanktpēterburga   138 «Базилус» 09:19
Андрей Очерет
Sanktpēterburga   1113 «Изобретатели» 09:56
Родион Очерет
Sanktpēterburga   1113 «Изобретатели» 09:56
Виктория Палитко
Sanktpēterburga   134 «Айга» 09:17
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   154 «ТаНи» 09:27
Алина Пиляева
Sanktpēterburga   126 «Снова здорОво» 09:13
Алла Пименова
Sanktpēterburga   108 «Альма-матер» 09:04
Светлана Плакидина
Sanktpēterburga   148 «Лопе де Вега» 09:24
Вадим Плеханов
Sanktpēterburga   119 «Маня на Nissan-е» 09:09
Павел Покотилов
Sanktpēterburga   139 «ГулиГули» 09:19
Владимир Попов
Sanktpēterburga   133 «Уголочек неба» 09:16
Гульнара Попова
Sanktpēterburga   191 «Островитяне» 09:45
Екатерина Попова
Sanktpēterburga   112 «Птица» 09:06
Илья Птицын
Sanktpēterburga   162 «Муми-тролли» 09:31
Константин Птицын
Sanktpēterburga   162 «Муми-тролли» 09:31
Надежда Птицына
Sanktpēterburga   162 «Муми-тролли» 09:31
Мария Раззак
Sanktpēterburga   1101 «Слоны Петербурга» 09:50
Ольга Родионова
Sanktpēterburga   103 «Сюзор и Ко» 09:01
Арслан Самитов
Sanktpēterburga   1101 «Слоны Петербурга» 09:50
Татьяна Соколова
Sanktpēterburga   152 «Чайники-3» 09:26
Юрий Солодкин
Sanktpēterburga   199 «Проспект Просвещения» 09:49
Светлана Стоцкая
Sanktpēterburga   1108 «Волчья родня» 09:54
Елена Тахир
Sanktpēterburga   149 «Прогульщицы» 09:24
Елена Фалькина
Sanktpēterburga   109 «Палема» 09:04
Галина Федорова
Sanktpēterburga   131 «КаМаБо» 09:15
Владимир Фирсов
Sanktpēterburga   129 «Бегущие с Фонтанки» 09:14
Елизавета Холодкевич
Sanktpēterburga   124 «Хронические индейцы» 09:12
Анна Цветкова
Sanktpēterburga   122 «Синяя тележка с котиком» 09:11
Константин Чепуркин
Sanktpēterburga   198 «Ребрышки» 09:49
Полина Черкалина
Maskava   163 «Crazy noisy bizarre team» 09:31
Василий Шамко
Sanktpēterburga   1109 «Портал» 09:54
Юрий Широков
Maskava   142 «Гаттерии» 09:21
Мария Яковлева
Sanktpēterburga   131 «КаМаБо» 09:15
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 09:00 Выпьем за дым над Невой
Ivan Danilov

Sanktpēterburga

Павел Карагин

Sanktpēterburga

101 09:00 Плывем вперед по абрису
102 09:01 Вместе веселей
Юлия Сорокина

Sanktpēterburga

103 09:01 Сюзор и Ко
Елена Антонова

Sanktpēterburga

Кирилл Никитин

Sanktpēterburga

Ольга Родионова

Sanktpēterburga

104 09:02 Ползем, любуемся пейзажем
Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Ольга Раева

Sanktpēterburga

Галина Воробьева

Sanktpēterburga

105 09:02 Ездовые кошаки
Ольга Колыханова

Maskava

106 09:03 Мозаика
Светлана Артёмовна

Sanktpēterburga

Юрий Игнатьев

Sanktpēterburga

107 09:03 маленькая компания
Надя Дмитренко

Sanktpēterburga

108 09:04 Альма-матер
Наталия Мартынова

Sanktpēterburga

Елена Нечаева

Sanktpēterburga

Алла Пименова

Sanktpēterburga

109 09:04 Палема
Любовь Гультяева

Sanktpēterburga

Елена Фалькина

Sanktpēterburga

110 09:05 Ежи на отдыхе
Софья Соболь

Sanktpēterburga

Таисия Амитина

Sanktpēterburga

111 09:05 Физики и лирики
Сергей Серов

Sanktpēterburga

Анна Иванова

Sanktpēterburga

Юрий Серов

Sanktpēterburga

112 09:06 Птица
Ирина Голубева

Sanktpēterburga

Екатерина Попова

Sanktpēterburga

113 09:06 Крошки Ру
114 09:07 О'кей, Гугл!
115 09:07 СНЕГ А
Анечка Иванова

Sanktpēterburga

Антон Выдрин

Sanktpēterburga

116 09:08 Солидные не слишком
Георгий Овсянников

Maskavas apgabals

117 09:08 ТИХО-ходы
118 09:09 Кремни
119 09:09 Маня на Nissan-е
Вадим Плеханов

Sanktpēterburga

120 09:10 Трамвай №6
Марина Кондрашова

Sanktpēterburga

121 09:10 Неугомонные кардамоны
Мария Ребенко

Sanktpēterburga

Татьяна Ведьгун

Sanktpēterburga

122 09:11 Синяя тележка с котиком
Elena Pisklyukova

Sanktpēterburga

Анна Цветкова

Sanktpēterburga

123 09:11 Кафка рабство
Лида Перовская

Sanktpēterburga

124 09:12 Хронические индейцы
Елизавета Холодкевич

Sanktpēterburga

125 09:12 Паруса «Крузенштерна»
126 09:13 Снова здорОво
Мария Урусова

Sanktpēterburga

Алина Пиляева

Sanktpēterburga

127 09:13 #виNOяйца
Елизавета Брук

Sanktpēterburga

Сергей Крылов

Sanktpēterburga

128 09:14 Marsach
Екатерина Кунгурова

Sanktpēterburga

Александр Михайлов

Sanktpēterburga

129 09:14 Бегущие с Фонтанки
Владимир Фирсов

Sanktpēterburga

130 09:15 Улит и Ко
131 09:15 КаМаБо
Галина Федорова

Sanktpēterburga

Мария Яковлева

Sanktpēterburga

132 09:16 Мыкола
133 09:16 Уголочек неба
Ольга Смуглина

Sanktpēterburga

Владимир Попов

Sanktpēterburga

134 09:17 Айга
Анна Хижняк

Sanktpēterburga

Виктория Палитко

Sanktpēterburga

135 09:17 Огни Самайна
Сергей Реука

Sanktpēterburga

136 09:18 "Петербургские странники"
Анна Москвина

Sanktpēterburga

Чингиз Зиннатуллин

Sanktpēterburga

Елена Зиннатуллина

Sanktpēterburga

Светлана Кувенева

Sanktpēterburga

137 09:18 Прекрасная и Ко
Елена К

Sanktpēterburga

138 09:19 Базилус
Алиса Тютина

Sanktpēterburga

Светлана Орницан

Sanktpēterburga

139 09:19 ГулиГули
Павел Покотилов

Sanktpēterburga

140 09:20 Айгер
141 09:20 Без присмотра
Галина Говорко

Maskavas apgabals

142 09:21 Гаттерии
Юрий Широков

Maskava

143 09:21 Бегущий по поребрику
Инна Авдонина

Sanktpēterburga

144 09:22 Бежим и волосы назад
145 09:22 Мимоходом
146 09:23 Аннушка
Анна Ушакова

Sanktpēterburga

147 09:23 Дети понедельника
Ирина Грищенко

Sanktpēterburga

Михаил Грищенко

Sanktpēterburga

148 09:24 Лопе де Вега
Елена Ерохина

Puškina

Светлана Плакидина

Sanktpēterburga

149 09:24 Прогульщицы
Елена Цветкова

Sanktpēterburga

Елена Минина

Sanktpēterburga

Елена Тахир

Sanktpēterburga

150 09:25 Экстремум
Елена Шадрина

Sanktpēterburga

Наталья Луцак

Sanktpēterburga

151 09:25 Магнолия
Наталья Дмитриева

Sanktpēterburga

152 09:26 Чайники-3
Ольга Андреева

Sanktpēterburga

Татьяна Соколова

Sanktpēterburga

153 09:26 Санки
Ирина Кирилова

Sanktpēterburga

Леся Калинина

Sanktpēterburga

154 09:27 ТаНи
Нина Минина

Sanktpēterburga

Татьяна Петрова

Sanktpēterburga

155 09:27 Удачный день
Юрий Бондарев

Sanktpēterburga

156 09:28 STR
157 09:28 Не позвали, помнят
Александр Бодров

Sanktpēterburga

158 09:29 Фалафельки
Ольга Замула

Sanktpēterburga

Марина Данилова

Sanktpēterburga

159 09:29 Турдей
Виктор Зяблов

Maskava

160 09:30 Вприпрыжку!
161 09:30 Полет нормальный
162 09:31 Муми-тролли
Илья Птицын

Sanktpēterburga

Константин Птицын

Sanktpēterburga

Надежда Птицына

Sanktpēterburga

163 09:31 Crazy noisy bizarre team
Полина Черкалина

Maskava

164 09:32 Дуэт+
Александр Метелица

Sanktpēterburga

180 09:40 Мохлики
181 09:40 Мыха и Ко.
182 09:41 Танки грязи не боятся
183 09:41 Крокодилы, пальмы, баобабы
Марина Крылова

Sanktpēterburga

Леонид Мандельбаум

Sanktpēterburga

184 09:42 Сезон дождей
Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

185 09:42 Солнышко
Галина Озерова

Sanktpēterburga

Татьяна Лагуткина

Sanktpēterburga

Алексей Озеров

Sanktpēterburga

186 09:43 Капибара
Максим Зубаха

Sanktpēterburga

Екатерина Зубаха

Sanktpēterburga

Наталья Зубаха

Sanktpēterburga

187 09:43 Шипшандр
Елена Козлова

Sanktpēterburga

188 09:44 Телепузики
Иван Андреев

Sanktpēterburga

Александр Андреев

Sanktpēterburga

Светлана Андреева

Sanktpēterburga

189 09:44 Джин и Тоник
Олег Тарасов

Sanktpēterburga

София Назарова

Sanktpēterburga

190 09:45 Ёжики в тумане
Полина Кулакова

Sanktpēterburga

191 09:45 Островитяне
Татьяна Попова

Sanktpēterburga

Гульнара Попова

Sanktpēterburga

192 09:46 Ли
Иван Зеленов

Sanktpēterburga

193 09:46 Вагоновожатые
Аня Максимова

Sanktpēterburga

Юлия Аксельрод

Sanktpēterburga

194 09:47 Пьюшки
195 09:47 Виктория
Юлия Кашапова

Sanktpēterburga

196 09:48 Изюмка и компания
197 09:48 Кареатиды
Ирина Воротынцева

Sanktpēterburga

198 09:49 Ребрышки
Вера Кипяткова

Sanktpēterburga

Константин Чепуркин

Sanktpēterburga

199 09:49 Проспект Просвещения
Вера Иванова

Sanktpēterburga

Юрий Солодкин

Sanktpēterburga

1100 09:50 Инициативные лентяи
Мария Аникина

Sanktpēterburga

1101 09:50 Слоны Петербурга
Мария Раззак

Sanktpēterburga

Арслан Самитов

Sanktpēterburga

1102 09:51 Обригаду
1103 09:51 Кря и Ко
Лера Крастынь

Sanktpēterburga

Валерия Гарвацкая

Sanktpēterburga

Константин Кудряшов

Sanktpēterburga

1104 09:52 Черные коты
1105 09:52 Планы на ветер
1106 09:53 ЛевЛев
Ирина Иевлева

Sanktpēterburga

Марина Кошкина

Sanktpēterburga

1107 09:53 В шортах
1108 09:54 Волчья родня
Светлана Стоцкая

Sanktpēterburga

1109 09:54 Портал
Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

1110 09:55 Емеля
Елена Емельяненко

Sanktpēterburga

1111 09:55 Гурфы
Михаил Гурфинг

Sanktpēterburga

Ирина Гурфинг

Sanktpēterburga

1112 09:56 Бегущие по ветру
1113 09:56 Изобретатели
Ольга Очерет

Sanktpēterburga

Андрей Очерет

Sanktpēterburga

Родион Очерет

Sanktpēterburga