Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Csaba Berko
Helsinki   141 «Urál Bagoly» 13:00
Люба Александрова
Maskavas apgabals   116 «Сам-Сам» 12:32
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   101 «Трям» 12:02
Люба Астахова
Sanktpēterburga   109 «Aamusta valovirran» 12:18
Александр Баранов
Sanktpēterburga   136 «Весёлые Барашки» 12:50
Фёдор Бахарев
Sanktpēterburga   150 «КаФе» 13:40
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   108 «Две капитанки» 12:16
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   130 «Ежики в тумане» 12:40
Елена Бычкова
Maskava   114 «Большой Львиный Прайд» 12:28
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   107 «keepsake» 12:14
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   117 «Сказка о Тройке» 12:34
Антон Гогин
Maskava   116 «Сам-Сам» 12:32
Денис Гришин
Sanktpēterburga   111 «Grinland Greenpieces» 12:22
Мария Давыдова
Sanktpēterburga   136 «Весёлые Барашки» 12:50
Елена Дедова
Jekaterinburga   140 «Ленка и Коленка» 12:58
Ксения Дербикова
Maskava   103 «Улитки-про» 12:06
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   142 «Взаимно хвостатые» 13:02
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   101 «Трям» 12:02
Андрей Жердер
Sanktpēterburga   109 «Aamusta valovirran» 12:18
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   102 «Gas Powered Stick!!!» 12:04
Мария Зырянова
Jekaterinburga   140 «Ленка и Коленка» 12:58
Саша Кабайлов
Maskava   104 «Большой Львиный Прайд» 12:08
Анна Караваева
Sanktpēterburga   117 «Сказка о Тройке» 12:34
Константин Кноп
Sanktpēterburga   148 «Просто команда» 13:14
Елена Козлова
Sanktpēterburga   142 «Взаимно хвостатые» 13:02
Иван Комаров
Jekaterinburga   135 «Buz» 12:48
Лера Корнеева
Maskava   103 «Улитки-про» 12:06
Святослав Липей
Maskava   103 «Улитки-про» 12:06
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   101 «Трям» 12:02
Володя Моргулис
Maskava   114 «Большой Львиный Прайд» 12:28
Дарья Низкая
Ļeņingradas apgabals   144 «Кошкин дом» 13:06
Роман Низкий
Ļeņingradas apgabals   144 «Кошкин дом» 13:06
Аня Орлова
Maskava   137 «Мамонтята» 12:52
Ольга Попова
Maskavas apgabals   106 «NiceГра» 12:12
Сергей Реука
Sanktpēterburga   115 «Огни Самайна» 12:30
Александра Рябикова
Maskava   114 «Большой Львиный Прайд» 12:28
Мария Савина
Sanktpēterburga   115 «Огни Самайна» 12:30
Екатерина Селютина
Sanktpēterburga   117 «Сказка о Тройке» 12:34
Сергей Смирнов
Maskava   110 «Далече» 12:20
ЮлиЧ Смирнова-Продченко
Maskava   110 «Далече» 12:20
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   133 «Божьи одуванчики» 12:44
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   108 «Две капитанки» 12:16
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   106 «NiceГра» 12:12
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   105 «Валенки» 12:10
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   143 «Пупсики» 13:04
Анастасия Ядыкина
Maskava   113 «Везучие» 12:26
Mikhail Sorokin
Sanktpēterburga   149 «Шарли» 13:16
Elias Vasiliev
Sanktpēterburga   134 «Бригада SOS» 12:46
Марина Боровкова
Maskava   112 «маленькая компания» 12:24
Ольга Ефремова
Ļeņingradas apgabals   144 «Кошкин дом» 13:06
Таня Карягина
Maskava   110 «Далече» 12:20
Ольга Климова
Maskava   104 «Большой Львиный Прайд» 12:08
Маша Красносельская
Maskava   118 «figoverk» 12:36
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   107 «keepsake» 12:14
Анна Олейник
Sanktpēterburga   131 «Лена7» 12:42
Александра Савина
Sanktpēterburga   115 «Огни Самайна» 12:30
Поташова Софья
Sanktpēterburga   139 «Vs» 12:56
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   132 «Сашина команда» 12:38
Елена Шмакова
Sanktpēterburga   145 «Тётя Мотя» 13:08
Yulia Berko
Helsinki   141 «Urál Bagoly» 13:00
Екатерина Алёшина
Sanktpēterburga   150 «КаФе» 13:40
Виталий Анищенков
Sanktpēterburga   139 «Vs» 12:56
Александр Бондарь
Maskava   137 «Мамонтята» 12:52
Елена Быкова
Sanktpēterburga   130 «Ежики в тумане» 12:40
Маша Данилочкина
Maskava   104 «Большой Львиный Прайд» 12:08
Нина Иванова
Sanktpēterburga   105 «Валенки» 12:10
Ольга Икко
Helsinki   146 «Вышли к Херсону» 13:10
Вадим Канторов
Paris   135 «Buz» 12:48
Инга Кноп
Sanktpēterburga   148 «Просто команда» 13:14
Светлана Колмыкова
Sanktpēterburga   139 «Vs» 12:56
Анна Кротова
Helsinki   146 «Вышли к Херсону» 13:10
Екатерина Куксенок
Sanktpēterburga   134 «Бригада SOS» 12:46
Татьяна Куракина
Sanktpēterburga   149 «Шарли» 13:16
Наталия Любивая
Sanktpēterburga   133 «Божьи одуванчики» 12:44
Иван Малышко
Maskava   137 «Мамонтята» 12:52
Ольга Махненко
Maskava   112 «маленькая компания» 12:24
Алексей Михайлов
Maskava   113 «Везучие» 12:26
Николай Московой
Sanktpēterburga   134 «Бригада SOS» 12:46
Елена Олейник
Sanktpēterburga   131 «Лена7» 12:42
Анна Пименова
Sanktpēterburga   143 «Пупсики» 13:04
Григорий Речистов
Maskava   118 «figoverk» 12:36
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   102 «Gas Powered Stick!!!» 12:04
Наталья Токарь
Maskavas apgabals   106 «NiceГра» 12:12
Александра Упорникова
Helsinki   147 «Дуэт» 13:12
Анна Упорникова
Helsinki   146 «Вышли к Херсону» 13:10
Ирина Ханукаева
Helsinki   147 «Дуэт» 13:12
Елизавета Цфасман
Maskava   118 «figoverk» 12:36
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
101 12:02 Трям

101

102 12:04 Gas Powered Stick!!!

102

Евгений Соколов

Sanktpēterburga

103 12:06 Улитки-про

103

104 12:08 Большой Львиный Прайд

104

Маша Данилочкина

Maskava

105 12:10 Валенки

105

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

106 12:12 NiceГра

106

Ольга Попова

Maskavas apgabals

Наталья Токарь

Maskavas apgabals

107 12:14 keepsake

107

108 12:16 Две капитанки

108

109 12:18 Aamusta valovirran

109

Люба Астахова

Sanktpēterburga

Андрей Жердер

Sanktpēterburga

110 12:20 Далече

110

111 12:22 Grinland Greenpieces

111

Денис Гришин

Sanktpēterburga

112 12:24 маленькая компания

112

Ольга Махненко

Maskava

113 12:26 Везучие

113

Алексей Михайлов

Maskava

114 12:28 Большой Львиный Прайд

114

115 12:30 Огни Самайна

115

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

116 12:32 Сам-Сам

116

117 12:34 Сказка о Тройке

117

118 12:36 figoverk

118

Григорий Речистов

Maskava

Елизавета Цфасман

Maskava

130 12:40 Ежики в тумане

130

Елена Быкова

Sanktpēterburga

131 12:42 Лена7

131

Анна Олейник

Sanktpēterburga

Елена Олейник

Sanktpēterburga

132 12:38 Сашина команда

132

133 12:44 Божьи одуванчики

133

Наталия Любивая

Sanktpēterburga

134 12:46 Бригада SOS

134

Elias Vasiliev

Sanktpēterburga

Екатерина Куксенок

Sanktpēterburga

Николай Московой

Sanktpēterburga

135 12:48 Buz

135

Иван Комаров

Jekaterinburga

Вадим Канторов

Paris

136 12:50 Весёлые Барашки

136

137 12:52 Мамонтята

137

Александр Бондарь

Maskava

Иван Малышко

Maskava

139 12:56 Vs

139

Поташова Софья

Sanktpēterburga

Виталий Анищенков

Sanktpēterburga

Светлана Колмыкова

Sanktpēterburga

140 12:58 Ленка и Коленка

140

141 13:00 Urál Bagoly

141

Csaba Berko

Helsinki

Yulia Berko

Helsinki

142 13:02 Взаимно хвостатые

142

Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Елена Козлова

Sanktpēterburga

143 13:04 Пупсики

143

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

Анна Пименова

Sanktpēterburga

144 13:06 Кошкин дом

144

Дарья Низкая

Ļeņingradas apgabals

Роман Низкий

Ļeņingradas apgabals

Ольга Ефремова

Ļeņingradas apgabals

145 13:08 Тётя Мотя

145

Елена Шмакова

Sanktpēterburga

146 13:10 Вышли к Херсону

146

Ольга Икко

Helsinki

Анна Кротова

Helsinki

Анна Упорникова

Helsinki

147 13:12 Дуэт

147

Александра Упорникова

Helsinki

Ирина Ханукаева

Helsinki

148 13:14 Просто команда

148

Инга Кноп

Sanktpēterburga

149 13:16 Шарли

149

Mikhail Sorokin

Sanktpēterburga

Татьяна Куракина

Sanktpēterburga

150 13:40 КаФе

150

Фёдор Бахарев

Sanktpēterburga

Екатерина Алёшина

Sanktpēterburga