Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Юрий Васильев
Sanktpēterburga   L347 «Недвижимость на колесах» 10:34
Аня Вронская
Sanktpēterburga   L353 «Летающие гладиолусы» 10:46
Григорий Гуринский
Sanktpēterburga   L341 «Это мы,опилки&brain» 10:22
Татьяна Егорова
Sanktpēterburga   L343 «Zatuping race» 10:26
Вячеслав Ершов
Sanktpēterburga   L363 «Сосновка» 11:06
Елена Любченко
Sanktpēterburga   L361 «НиЧёТаК» 11:02
Дмитрий Некрестьянов
Sanktpēterburga   L341 «Это мы,опилки&brain» 10:22
Мария Савельева
Sanktpēterburga   L333 «Momentum» 10:06
Артем Сальников
Sanktpēterburga   L367 «БезСпешки» 11:14
Сергей Семенов
Sanktpēterburga   L345 «OpenAir» 10:30
Игорь Стародубцев
Sanktpēterburga   L351 «А почему бы и нет?» 10:42
Денис Степанов
Sanktpēterburga   L381 «SSFFGJ» 11:42
Анна Столярова
Sanktpēterburga   L337 «Три Узла» 10:14
Катя Углева
Sanktpēterburga   L365 «Сервелат из котиков» 11:10
Артем Варфоломеев
Sanktpēterburga   L379 «Varfolomeev team» 11:38
Анна Королева
Sanktpēterburga   L339 «Снова не выспались!» 10:18
Марина Морозова
Sanktpēterburga   L335 «Математики» 10:10
Александр Плясов
Sanktpēterburga   L371 «RussoTuristo» 11:22
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   L369 «Крошки Ру» 11:18
Кирилл Юрков
Sanktpēterburga   L339 «Снова не выспались!» 10:18
Олег Бубекин
Sanktpēterburga   L343 «Zatuping race» 10:26
Алексей Варфоломеев
Sanktpēterburga   L379 «Varfolomeev team» 11:38
Алексей Гаврилов
Sanktpēterburga   L337 «Три Узла» 10:14
Екатерина Голяпа
Sanktpēterburga   L333 «Momentum» 10:06
Евгений Гращенков
Sanktpēterburga   L367 «БезСпешки» 11:14
Надежда Завьялова
Sanktpēterburga   L333 «Momentum» 10:06
Алексей Кшуманев
Sanktpēterburga   L351 «А почему бы и нет?» 10:42
Степан Любченко
Sanktpēterburga   L361 «НиЧёТаК» 11:02
Максим Морозов
Sanktpēterburga   L335 «Математики» 10:10
Игорь Некрестьянов
  L335 «Математики» 10:10
Юлия Новикова
Sanktpēterburga   L333 «Momentum» 10:06
Екатерина Павлова
  L335 «Математики» 10:10
Мария Робуш
Sanktpēterburga   L363 «Сосновка» 11:06
Борис Селезнев
Sanktpēterburga   L361 «НиЧёТаК» 11:02
Федор Собакин
Sanktpēterburga   L347 «Недвижимость на колесах» 10:34
Маргарита Стельмакова
Sanktpēterburga   L353 «Летающие гладиолусы» 10:46
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   L369 «Крошки Ру» 11:18
Слава Тихонов
Sanktpēterburga   L365 «Сервелат из котиков» 11:10
Артём Топорков
Sosnovy Bor   L341 «Это мы,опилки&brain» 10:22
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L333 10:06 Momentum

L333

Екатерина Голяпа

Sanktpēterburga

Надежда Завьялова

Sanktpēterburga

Юлия Новикова

Sanktpēterburga

L335 10:10 Математики
Максим Морозов

Sanktpēterburga

Игорь Некрестьянов

Екатерина Павлова

L337 10:14 Три Узла

L337

Анна Столярова

Sanktpēterburga

Алексей Гаврилов

Sanktpēterburga

L339 10:18 Снова не выспались!
Анна Королева

Sanktpēterburga

Кирилл Юрков

Sanktpēterburga

L341 10:22 Это мы,опилки&brain

L341

Артём Топорков

Sosnovy Bor

L343 10:26 Zatuping race

L343

Олег Бубекин

Sanktpēterburga

L345 10:30 OpenAir

L345

Сергей Семенов

Sanktpēterburga

L347 10:34 Недвижимость на колесах

L347

Юрий Васильев

Sanktpēterburga

Федор Собакин

Sanktpēterburga

L351 10:42 А почему бы и нет?
Алексей Кшуманев

Sanktpēterburga

L353 10:46 Летающие гладиолусы

L353

Аня Вронская

Sanktpēterburga

Маргарита Стельмакова

Sanktpēterburga

L361 11:02 НиЧёТаК

L361

Елена Любченко

Sanktpēterburga

Степан Любченко

Sanktpēterburga

Борис Селезнев

Sanktpēterburga

L363 11:06 Сосновка
Вячеслав Ершов

Sanktpēterburga

Мария Робуш

Sanktpēterburga

L365 11:10 Сервелат из котиков

L365

Катя Углева

Sanktpēterburga

Слава Тихонов

Sanktpēterburga

L367 11:14 БезСпешки

L367

Евгений Гращенков

Sanktpēterburga

L369 11:18 Крошки Ру

L369

Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

L371 11:22 RussoTuristo
L379 11:38 Varfolomeev team

L379

Алексей Варфоломеев

Sanktpēterburga

L381 11:42 SSFFGJ

L381

Денис Степанов

Sanktpēterburga