Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Daria Androsova
Maskava   L483 «Хатико» 11:46
Marie Kirillova
Sanktpēterburga   L4113 «Angry cats» 12:46
Aleksey Kulikov
Sanktpēterburga   L455 «Rapid Random Response Unit» 10:50
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   L406 «Трям» 09:12
Любовь Белова
Sanktpēterburga   L431 «Танки грязи не боятся» 10:02
Алина Бельтюкова
Sanktpēterburga   L427 «ялО» 09:54
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   L460 «Я, наверное, не поеду.» 11:00
Юра Бронников
Maskava   L453 «броуновское движение» 10:46
Дмитрий БУРДИН
Sanktpēterburga   L495 «Хорошие люди» 12:10
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   L433 «Ёжики в тумане» 10:06
Елена Бычкова
Maskava   L429 «Большой Рыжий Кот» 09:58
Александра Виноградова
Sanktpēterburga   L434 «Фёдоры» 10:08
Дина Галкина
Sanktpēterburga   L460 «Я, наверное, не поеду.» 11:00
Ольга Градова
Sanktpēterburga   L425 «Священная коровка» 09:50
Марина Григорьева
Sanktpēterburga   L448 «Котята» 10:36
Юлия Гриднева
Sanktpēterburga   L449 «Летучие голландцы» 10:38
Дмитрий Гурский
Sosnovy Bor   L408 «МанГурд» 09:16
Ольга Данилова
Sanktpēterburga   L450 «Орбита» 10:40
Анна Дуденина
Maskava   L464 «Банан» 11:08
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   L406 «Трям» 09:12
Марина Засимова
Sanktpēterburga   L481 «Навстречу ветру» 11:42
Марина Захаренкова
Sanktpēterburga   L424 «rev.com—21» 09:48
Дарья Игнатова
Maskava   L418 «Мятный карась» 09:36
Олеся Калинина
Sanktpēterburga   L416 «Крутые бобры» 09:32
Вера Кириллова
Sanktpēterburga   L432 «Лыжники» 10:04
Сергей Ковальчук
Kaluga   L405 «Большoй Львиный Прайд» 09:10
Мария Ковкова
Sanktpēterburga   L4107 «Лапки» 12:34
Виктор Колесников
Maskava   L420 «Пересечь по периметру!» 09:40
Камилла Колосова
Sanktpēterburga   L403 «Крошка По» 09:06
Мария Колычева
Sanktpēterburga   L476 «Мы Максята» 11:32
Мария Коняшкина
Sanktpēterburga   L459 «Невростеники» 10:58
Александр Коровин
Sanktpēterburga   L4108 «ЛИСЯТА» 12:36
Евгений Королёв
Sanktpēterburga   L451 «Стремиться» 10:42
Зоя Кудасова
Sanktpēterburga   L425 «Священная коровка» 09:50
Александра Кузнецова
Sanktpēterburga   L410 «Время вперёд» 09:20
Виктория Курская
Sanktpēterburga   L477 «Добродушные мишки» 11:34
Александр Лебедев
Sanktpēterburga   L4102 «Лебеди» 12:24
Ольга Лукашенко
Maskava   L400 «Луконя» 09:00
Евгения Макарова
Maskava   L456 «Макаровский мост» 10:52
Екатерина Маматказина
Sanktpēterburga   L442 «Бурундуй» 10:24
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   L442 «Бурундуй» 10:24
Леонид Мандельбаум
Sanktpēterburga   L424 «rev.com—21» 09:48
Андрей Марочкин
Maskava   L435 «Жахни Гвоздь!» 10:10
Ирина Мартынова
Maskava   L405 «Большoй Львиный Прайд» 09:10
Светлана Медведева
Ļeņingradas apgabals   L426 «Суслики» 09:52
Ирина Нецепляева
Ļeņingradas apgabals   L401 «Большой Львиный Прайд» 09:02
Наталия Образцова
Sanktpēterburga   L487 «Мальчики и девочка» 11:54
Анна Павлова
Maskava   L439 «Вместе весело гулять» 10:18
Елена Правенькая
Sanktpēterburga   L445 «AR-info.ru» 10:30
Георгий Разумов
Maskava   L435 «Жахни Гвоздь!» 10:10
Динара Разумова
Maskava   L435 «Жахни Гвоздь!» 10:10
Сергей Реука
Sanktpēterburga   L404 «Огни Самайна» 09:08
Сергей Рымарев
Puškina   L423 «Городской наблюдатель» 09:46
Антонина Рябова
Sanktpēterburga   L474 «Крошка Ру» 11:28
Мария Савина
Sanktpēterburga   L404 «Огни Самайна» 09:08
Анна Семенова
Sanktpēterburga   L465 «Погуляем» 11:10
Андрей Сингатов
Sanktpēterburga   L428 «Challenger» 09:56
Юлия Сингатова
Sanktpēterburga   L428 «Challenger» 09:56
Андрей Смирнов
Sanktpēterburga   L485 «November Charlie» 11:50
Даниил Смирнов
Sanktpēterburga   L485 «November Charlie» 11:50
Юрий Смирнов
Sanktpēterburga   L4109 «КомандаА» 12:38
Александра Столярова
Sanktpēterburga   L481 «Навстречу ветру» 11:42
Валентина Сулименко
Sanktpēterburga   L461 «Белая полоса» 11:02
Екатерина Сырейщикова
Maskava   L402 «Жесть» 09:04
Инна Тихонова
Maskava   L438 «WiFi северный» 10:16
Танюшка Филатенкова
Sanktpēterburga   L444 «TNT-Sisters» 10:28
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   L412 «NiceГра» 09:24
Татьяна Хромова
Maskava   L4110 «TatianaPavel» 12:40
Ксения Цаплина
Sanktpēterburga   L485 «November Charlie» 11:50
Александра Царёва
Sanktpēterburga   L471 «Деффчонки» 11:22
Татьяна Чепелюк
Sanktpēterburga   L410 «Время вперёд» 09:20
Ростислав Чурилов
Sanktpēterburga   L482 «Жуки» 11:44
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   L421 «Валенки» 09:42
Александра Шпарберг
Sanktpēterburga   L499 «Шпаруся» 12:18
Александр Шпер
Maskava   L431 «Танки грязи не боятся» 10:02
Наталья Шпер
Maskava   L431 «Танки грязи не боятся» 10:02
Константин Щербаков
Maskava   L414 «Биогеодвижение» 09:28
Анна Щербакова
Maskava   L414 «Биогеодвижение» 09:28
Marina Sorina
Maskava   L479 «Curious cats» 11:38
Настя VOLK
Pēterhofa   L413 «Крутые хомячки» 09:26
Светлана Балекина
Sanktpēterburga   L489 «Пушистики» 11:58
Николай Большаков
Maskava   L422 «Мохлики» 09:44
Надежда Высокосова
Sanktpēterburga   L494 «Позитив» 12:08
Ирина Герасимова
Sanktpēterburga   L498 «Пинки Винки» 12:16
Ольга Гончарова
Sanktpēterburga   L420 «Пересечь по периметру!» 09:40
Екатерина Душенина
Sanktpēterburga   L437 «Бродители» 10:14
Юлия Завадская
Sanktpēterburga   L403 «Крошка По» 09:06
Оксана Извекова
Sanktpēterburga   L4105 «Gemini» 12:30
Алина Иночкина
Sanktpēterburga   L486 «BalticSeals» 11:52
Ольга Казакова
Sanktpēterburga   L491 «Шустрая Каза» 12:02
Михаил Качалин
Maskava   L447 «T.A.R.D.I.S.» 10:34
Татьяна Кашичкина
Sanktpēterburga   L467 «Подружки» 11:14
Алена Кирилова
Sanktpēterburga   L4111 «Тандем» 12:42
Анна Кузина
Sanktpēterburga   L469 «Коза Пуховая» 11:18
Эрика Кузьменкова
Sanktpēterburga   L490 «Мьёльнир» 12:00
Алексей Кузьмин
Sanktpēterburga   L409 «Ветер странствий» 09:18
Оксана Лазарева
Sanktpēterburga   L452 «Ласточки» 10:44
Дмитрий Лебедев
Sanktpēterburga   L475 «Простая арифметика» 11:30
Елена Лембрикова
Sanktpēterburga   L4103 «Неваляшки» 12:26
Лидия Луппова
Sanktpēterburga   L417 «Любители» 09:34
Дарья Матыскевич
Ļeņingradas apgabals   L426 «Суслики» 09:52
Ольга Матыскевич
Ļeņingradas apgabals   L426 «Суслики» 09:52
Елена Морозова
Sanktpēterburga   L496 «Лосиные лосины» 12:12
Ирина Никонорова
Sanktpēterburga   L4100 «Пятиринки» 12:20
Анна Носова
Sanktpēterburga   L411 «Анна и К» 09:22
Дмитрий Патерекас
Maskava   L415 «20 лет в офсайде» 09:30
Сергей Полищук
Sanktpēterburga   L4109 «КомандаА» 12:38
Марина Румянцева
Sanktpēterburga   L444 «TNT-Sisters» 10:28
Оксана Русанова
Maskava   L412 «NiceГра» 09:24
Вадим Синьков
Maskava   L419 «Авантюристы поневоле» 09:38
Евгения Смирнова
Sanktpēterburga   L457 «Сами с усами» 10:54
Кирилл Стариков
Sanktpēterburga   L497 «Гнездо Глючей» 12:14
Александра Суринова
Maskava   L419 «Авантюристы поневоле» 09:38
Ольга Тимошина
Sanktpēterburga   L434 «Фёдоры» 10:08
Дмитрий Ткаленко
Sanktpēterburga   L406 «Трям» 09:12
Мария Трубикова
Sanktpēterburga   L4112 «Сказочный патруль» 12:44
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   L472 «Мозг и Мускул» 11:24
Мария Фоменко
Sanktpēterburga   L406 «Трям» 09:12
Даниил Фукалов
Sanktpēterburga   L434 «Фёдоры» 10:08
Наталья Яковлева
Sanktpēterburga   L478 «Сайка и компания» 11:36
Руслан Яколцевич
Minska   L488 «Налей и отойди» 11:56
Полина ...
Sanktpēterburga   L473 «КРИСТАЛЛ» 11:26
Виктор ....
Sanktpēterburga   L473 «КРИСТАЛЛ» 11:26
Александра Cпирина
Sanktpēterburga   L441 «Селяне-младшие» 10:22
Sergey Kulikov
Sanktpēterburga   L455 «Rapid Random Response Unit» 10:50
Maria Kulikova
Sanktpēterburga   L455 «Rapid Random Response Unit» 10:50
Елена Акимова
Maskava   L493 «Ротонда-70» 12:06
Константин Александров
Sanktpēterburga   L499 «Шпаруся» 12:18
Юрий Александров
Sanktpēterburga   L499 «Шпаруся» 12:18
Иван Алексеенко
Sanktpēterburga   L487 «Мальчики и девочка» 11:54
Степан Алексеенко
Sanktpēterburga   L487 «Мальчики и девочка» 11:54
Фёдор Алексеенко
Sanktpēterburga   L487 «Мальчики и девочка» 11:54
Варвара Амельчук
Sanktpēterburga   L430 «Имени дрозда команда» 10:00
Федор Амельчук
Sanktpēterburga   L430 «Имени дрозда команда» 10:00
Александр Антонов
Sanktpēterburga   L473 «КРИСТАЛЛ» 11:26
Анжела Антонова
Sanktpēterburga   L473 «КРИСТАЛЛ» 11:26
Арина Бабенчук
Maskava   L480 «Поющие коты» 11:40
Наталия Бакатина
Sanktpēterburga   L453 «броуновское движение» 10:46
Григорий Бам
Sanktpēterburga   L477 «Добродушные мишки» 11:34
Елена Большакова
Maskava   L422 «Мохлики» 09:44
Евгений Буслаев
Maskava   L418 «Мятный карась» 09:36
Юлия Буянова
Sanktpēterburga   L468 «Сирень» 11:16
Сергей Быков
Sanktpēterburga   L433 «Ёжики в тумане» 10:06
Елена Быкова
Sanktpēterburga   L433 «Ёжики в тумане» 10:06
Елена Веремчук
Sanktpēterburga   L448 «Котята» 10:36
Ирина Войтенкова
Sanktpēterburga   L451 «Стремиться» 10:42
Виталий Волков
Pēterhofa   L413 «Крутые хомячки» 09:26
Михаил Волков
Sanktpēterburga   L4105 «Gemini» 12:30
Ярослав Волков
Pēterhofa   L413 «Крутые хомячки» 09:26
Сергей Вязов
Sanktpēterburga   L441 «Селяне-младшие» 10:22
Алена Гирько
Maskava   L456 «Макаровский мост» 10:52
Елена Говоренкова
Sanktpēterburga   L452 «Ласточки» 10:44
Антон Гогин
Maskava   L429 «Большой Рыжий Кот» 09:58
Надежда Гончаренко
Sanktpēterburga   L471 «Деффчонки» 11:22
Ника Гулак
Sanktpēterburga   L467 «Подружки» 11:14
Светлана Дмитриева
Sanktpēterburga   L415 «20 лет в офсайде» 09:30
Станислава Душенина
Sanktpēterburga   L437 «Бродители» 10:14
Надежда Душечкина
Sanktpēterburga   L412 «NiceГра» 09:24
Марина Евдокимова
Sanktpēterburga   L425 «Священная коровка» 09:50
Даша Елькина
Sanktpēterburga   L409 «Ветер странствий» 09:18
Кадрия Еникеева
Sanktpēterburga   L432 «Лыжники» 10:04
Радосвет Ершов
Sanktpēterburga   L4100 «Пятиринки» 12:20
Сергей Ершов
Sanktpēterburga   L4100 «Пятиринки» 12:20
Майя Ершова
Sanktpēterburga   L4100 «Пятиринки» 12:20
Наталья Жуковская
Sanktpēterburga   L411 «Анна и К» 09:22
Оксана Журавлева
Sanktpēterburga   L440 «Катерок» 10:20
Ирина Зверева
Sanktpēterburga   L494 «Позитив» 12:08
Инна Зинина
Sanktpēterburga   L430 «Имени дрозда команда» 10:00
Владислав Зоммер
Ļeņingradas apgabals   L401 «Большой Львиный Прайд» 09:02
Денис Зуев
Sanktpēterburga   L403 «Крошка По» 09:06
Антонина Зуева
Sanktpēterburga   L470 «БМВ» 11:20
Софья Зуева
Sanktpēterburga   L470 «БМВ» 11:20
Федор Иночкин
Sanktpēterburga   L486 «BalticSeals» 11:52
Виктория Калинина
Sanktpēterburga   L416 «Крутые бобры» 09:32
Светлана Калинина
Sanktpēterburga   L416 «Крутые бобры» 09:32
Екатерина Качалина
Maskava   L447 «T.A.R.D.I.S.» 10:34
Мария Кашичкина
Sanktpēterburga   L467 «Подружки» 11:14
Алексей Кириллов
Sanktpēterburga   L4113 «Angry cats» 12:46
Александр Кирилов
Sanktpēterburga   L4111 «Тандем» 12:42
Данила Ковков
Sanktpēterburga   L4107 «Лапки» 12:34
Мария Коган
Sanktpēterburga   L4103 «Неваляшки» 12:26
Андрей Колычев
Sanktpēterburga   L476 «Мы Максята» 11:32
Максим Колычев
Sanktpēterburga   L476 «Мы Максята» 11:32
Анна Конарева
Sanktpēterburga   L410 «Время вперёд» 09:20
Татьяна Кораблина
Maskava   L479 «Curious cats» 11:38
Игорь Коровин
Sanktpēterburga   L4108 «ЛИСЯТА» 12:36
Георгий Крицук
Sanktpēterburga   L449 «Летучие голландцы» 10:38
Екатерина Крицук
Sanktpēterburga   L449 «Летучие голландцы» 10:38
Сергей Крицук
Sanktpēterburga   L449 «Летучие голландцы» 10:38
Елена Кузина
Sanktpēterburga   L469 «Коза Пуховая» 11:18
Антон Кузнецов
Sanktpēterburga   L4107 «Лапки» 12:34
Роман Кузьменков
Sanktpēterburga   L490 «Мьёльнир» 12:00
Кристина Кузьменкова
Sanktpēterburga   L490 «Мьёльнир» 12:00
Евгения Кузьмина
Sanktpēterburga   L409 «Ветер странствий» 09:18
Полина Курская
Sanktpēterburga   L477 «Добродушные мишки» 11:34
Татьяна Ланьшина
Sanktpēterburga   L430 «Имени дрозда команда» 10:00
Евгения Лауниц
Maskava   L419 «Авантюристы поневоле» 09:38
Александра Лебедева
Sanktpēterburga   L4102 «Лебеди» 12:24
Полина Лебедева
Sanktpēterburga   L4102 «Лебеди» 12:24
Максим Мамаев
Sanktpēterburga   L4111 «Тандем» 12:42
Виктория Маматказина
Sanktpēterburga   L442 «Бурундуй» 10:24
Матвей Оксентюк
Sanktpēterburga   L474 «Крошка Ру» 11:28
Олег Оксентюк
Sanktpēterburga   L474 «Крошка Ру» 11:28
Таисия Оксентюк
Sanktpēterburga   L474 «Крошка Ру» 11:28
Андрей Опадчий
Maskava   L438 «WiFi северный» 10:16
Варвара Павленкович
Sanktpēterburga   L4112 «Сказочный патруль» 12:44
Павел Павленкович
Sanktpēterburga   L4112 «Сказочный патруль» 12:44
Владимир Павлюк
Sanktpēterburga   L445 «AR-info.ru» 10:30
Ирина Плотникова
Sanktpēterburga   L498 «Пинки Винки» 12:16
Буянова Полина
Sanktpēterburga   L468 «Сирень» 11:16
Дмитрий Постников
Sanktpēterburga   L478 «Сайка и компания» 11:36
Иван Постников
Sanktpēterburga   L478 «Сайка и компания» 11:36
Ирина Постникова
Sanktpēterburga   L478 «Сайка и компания» 11:36
Лидия Пучко
Sanktpēterburga   L470 «БМВ» 11:20
Вера Рой
Sanktpēterburga   L4111 «Тандем» 12:42
Марина Рубина
Sanktpēterburga   L421 «Валенки» 09:42
Татьяна Рыленко
Sanktpēterburga   L494 «Позитив» 12:08
Михаил Рымарев
Puškina   L423 «Городской наблюдатель» 09:46
Надежда Рымарева
Puškina   L423 «Городской наблюдатель» 09:46
Александра Савина
Sanktpēterburga   L404 «Огни Самайна» 09:08
Елизавета Садкова
Sanktpēterburga   L467 «Подружки» 11:14
Семён Садунов
Sanktpēterburga   L4101 «Слоны Петербурга» 12:22
Арслан Самитов
Sanktpēterburga   L4101 «Слоны Петербурга» 12:22
Елена Самитова
Sanktpēterburga   L4101 «Слоны Петербурга» 12:22
Виктор Семенов
Sanktpēterburga   L465 «Погуляем» 11:10
Виталий Семенов
Sanktpēterburga   L465 «Погуляем» 11:10
Мария Семенова
Sanktpēterburga   L465 «Погуляем» 11:10
Кирилл Сингатов
Sanktpēterburga   L428 «Challenger» 09:56
Анастасия Сингатова
Sanktpēterburga   L428 «Challenger» 09:56
Дмитрий Смирнов
Sanktpēterburga   L457 «Сами с усами» 10:54
Егор Смирнов
Sanktpēterburga   L457 «Сами с усами» 10:54
Юрий Смирнов
Sanktpēterburga   L494 «Позитив» 12:08
Диана Соболева
Pēterhofa   L413 «Крутые хомячки» 09:26
Екатерина Солод
Sanktpēterburga   L440 «Катерок» 10:20
Ольга Солод
Sanktpēterburga   L440 «Катерок» 10:20
Сергей Солод
Sanktpēterburga   L440 «Катерок» 10:20
Евгений Спирин
Sanktpēterburga   L441 «Селяне-младшие» 10:22
Мария Спирина
Sanktpēterburga   L441 «Селяне-младшие» 10:22
Марина Старикова
Sanktpēterburga   L497 «Гнездо Глючей» 12:14
Станислава Старикова
Sanktpēterburga   L497 «Гнездо Глючей» 12:14
Наталья Стеклова
Sanktpēterburga   L4103 «Неваляшки» 12:26
Дмитрий Сулименко
Sanktpēterburga   L461 «Белая полоса» 11:02
Александр Суринов
Maskava   L419 «Авантюристы поневоле» 09:38
Виктория Темирова
Sanktpēterburga   L450 «Орбита» 10:40
Ася Тес
Kijeva   L488 «Налей и отойди» 11:56
Михаил Тишков
Sanktpēterburga   L417 «Любители» 09:34
Нина Тишкова
Sanktpēterburga   L417 «Любители» 09:34
Иван Толстой
Sanktpēterburga   L459 «Невростеники» 10:58
Анна Трифонова
Sanktpēterburga   L489 «Пушистики» 11:58
Ольга Углева
Sanktpēterburga   L468 «Сирень» 11:16
Рома Храмов
Sanktpēterburga   L448 «Котята» 10:36
Юлия Челакова
Sanktpēterburga   L464 «Банан» 11:08
Андрей Черников
Sanktpēterburga   L416 «Крутые бобры» 09:32
Александра Чернышева
Sanktpēterburga   L4108 «ЛИСЯТА» 12:36
Лиза Шевченко
Sanktpēterburga   L448 «Котята» 10:36
Дарья Шмелева
Maskava   L447 «T.A.R.D.I.S.» 10:34
Мария Шмидт
Maskava   L488 «Налей и отойди» 11:56
Татьяна Щепкина
Maskava   L439 «Вместе весело гулять» 10:18
Элина Яндовка
Sanktpēterburga   L409 «Ветер странствий» 09:18
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L400 09:00 Луконя

L400

L401 09:02 Большой Львиный Прайд

L401

Ирина Нецепляева

Ļeņingradas apgabals

Владислав Зоммер

Ļeņingradas apgabals

L402 09:04 Жесть

L402

L403 09:06 Крошка По

L403

Юлия Завадская

Sanktpēterburga

Денис Зуев

Sanktpēterburga

L404 09:08 Огни Самайна

L404

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Александра Савина

Sanktpēterburga

L405 09:10 Большoй Львиный Прайд

L405

L406 09:12 Трям

L406

L408 09:16 МанГурд

L408

L409 09:18 Ветер странствий

L409

Даша Елькина

Sanktpēterburga

Евгения Кузьмина

Sanktpēterburga

Элина Яндовка

Sanktpēterburga

L410 09:20 Время вперёд

L410

Анна Конарева

Sanktpēterburga

L411 09:22 Анна и К

L411

Анна Носова

Sanktpēterburga

Наталья Жуковская

Sanktpēterburga

L412 09:24 NiceГра

L412

Надежда Душечкина

Sanktpēterburga

L413 09:26 Крутые хомячки

L413

Настя VOLK

Pēterhofa

Виталий Волков

Pēterhofa

Ярослав Волков

Pēterhofa

Диана Соболева

Pēterhofa

L414 09:28 Биогеодвижение

L414

L415 09:30 20 лет в офсайде

L415

Светлана Дмитриева

Sanktpēterburga

L416 09:32 Крутые бобры

L416

Олеся Калинина

Sanktpēterburga

Виктория Калинина

Sanktpēterburga

Светлана Калинина

Sanktpēterburga

Андрей Черников

Sanktpēterburga

L417 09:34 Любители

L417

Лидия Луппова

Sanktpēterburga

Михаил Тишков

Sanktpēterburga

Нина Тишкова

Sanktpēterburga

L418 09:36 Мятный карась

L418

Евгений Буслаев

Maskava

L419 09:38 Авантюристы поневоле

L419

Евгения Лауниц

Maskava

Александр Суринов

Maskava

L420 09:40 Пересечь по периметру!

L420

L421 09:42 Валенки

L421

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

L422 09:44 Мохлики

L422

Елена Большакова

Maskava

L423 09:46 Городской наблюдатель

L423

Михаил Рымарев

Puškina

Надежда Рымарева

Puškina

L424 09:48 rev.com—21

L424

L425 09:50 Священная коровка

L425

Ольга Градова

Sanktpēterburga

Зоя Кудасова

Sanktpēterburga

Марина Евдокимова

Sanktpēterburga

L426 09:52 Суслики
Светлана Медведева

Ļeņingradas apgabals

Дарья Матыскевич

Ļeņingradas apgabals

Ольга Матыскевич

Ļeņingradas apgabals

L427 09:54 ялО

L427

L428 09:56 Challenger

L428

Юлия Сингатова

Sanktpēterburga

Кирилл Сингатов

Sanktpēterburga

Анастасия Сингатова

Sanktpēterburga

L429 09:58 Большой Рыжий Кот

L429

Антон Гогин

Maskava

L430 10:00 Имени дрозда команда
Варвара Амельчук

Sanktpēterburga

Федор Амельчук

Sanktpēterburga

Инна Зинина

Sanktpēterburga

Татьяна Ланьшина

Sanktpēterburga

L431 10:02 Танки грязи не боятся

L431

L432 10:04 Лыжники

L432

Вера Кириллова

Sanktpēterburga

Кадрия Еникеева

Sanktpēterburga

L433 10:06 Ёжики в тумане
Сергей Быков

Sanktpēterburga

Елена Быкова

Sanktpēterburga

L434 10:08 Фёдоры

L434

L435 10:10 Жахни Гвоздь!
L437 10:14 Бродители

L437

Станислава Душенина

Sanktpēterburga

L438 10:16 WiFi северный

L438

Андрей Опадчий

Maskava

L439 10:18 Вместе весело гулять

L439

Татьяна Щепкина

Maskava

L440 10:20 Катерок

L440

Оксана Журавлева

Sanktpēterburga

Екатерина Солод

Sanktpēterburga

Ольга Солод

Sanktpēterburga

Сергей Солод

Sanktpēterburga

L441 10:22 Селяне-младшие

L441

Александра Cпирина

Sanktpēterburga

Сергей Вязов

Sanktpēterburga

Евгений Спирин

Sanktpēterburga

Мария Спирина

Sanktpēterburga

L442 10:24 Бурундуй

L442

Виктория Маматказина

Sanktpēterburga

L444 10:28 TNT-Sisters

L444

L445 10:30 AR-info.ru

L445

Владимир Павлюк

Sanktpēterburga

L447 10:34 T.A.R.D.I.S.

L447

Екатерина Качалина

Maskava

Дарья Шмелева

Maskava

L448 10:36 Котята

L448

Елена Веремчук

Sanktpēterburga

Рома Храмов

Sanktpēterburga

Лиза Шевченко

Sanktpēterburga

L449 10:38 Летучие голландцы

L449

Юлия Гриднева

Sanktpēterburga

Георгий Крицук

Sanktpēterburga

Екатерина Крицук

Sanktpēterburga

Сергей Крицук

Sanktpēterburga

L450 10:40 Орбита

L450

Ольга Данилова

Sanktpēterburga

Виктория Темирова

Sanktpēterburga

L451 10:42 Стремиться

L451

Ирина Войтенкова

Sanktpēterburga

L452 10:44 Ласточки

L452

Елена Говоренкова

Sanktpēterburga

L453 10:46 броуновское движение
Наталия Бакатина

Sanktpēterburga

L455 10:50 Rapid Random Response Unit
Aleksey Kulikov

Sanktpēterburga

Sergey Kulikov

Sanktpēterburga

Maria Kulikova

Sanktpēterburga

L456 10:52 Макаровский мост

L456

Алена Гирько

Maskava

L457 10:54 Сами с усами
Дмитрий Смирнов

Sanktpēterburga

Егор Смирнов

Sanktpēterburga

L459 10:58 Невростеники
Иван Толстой

Sanktpēterburga

L460 11:00 Я, наверное, не поеду.

L460

L461 11:02 Белая полоса

L461

Дмитрий Сулименко

Sanktpēterburga

L464 11:08 Банан

L464

Юлия Челакова

Sanktpēterburga

L465 11:10 Погуляем

L465

Анна Семенова

Sanktpēterburga

Виктор Семенов

Sanktpēterburga

Виталий Семенов

Sanktpēterburga

Мария Семенова

Sanktpēterburga

L467 11:14 Подружки

L467

Ника Гулак

Sanktpēterburga

Мария Кашичкина

Sanktpēterburga

Елизавета Садкова

Sanktpēterburga

L468 11:16 Сирень

L468

Юлия Буянова

Sanktpēterburga

Буянова Полина

Sanktpēterburga

Ольга Углева

Sanktpēterburga

L469 11:18 Коза Пуховая

L469

Анна Кузина

Sanktpēterburga

Елена Кузина

Sanktpēterburga

L470 11:20 БМВ

L470

Антонина Зуева

Sanktpēterburga

Софья Зуева

Sanktpēterburga

Лидия Пучко

Sanktpēterburga

L471 11:22 Деффчонки

L471

Надежда Гончаренко

Sanktpēterburga

L472 11:24 Мозг и Мускул

L472

Алиса Тютина

Sanktpēterburga

L473 11:26 КРИСТАЛЛ

L473

Полина ...

Sanktpēterburga

Виктор ....

Sanktpēterburga

Александр Антонов

Sanktpēterburga

Анжела Антонова

Sanktpēterburga

L474 11:28 Крошка Ру

L474

Матвей Оксентюк

Sanktpēterburga

Олег Оксентюк

Sanktpēterburga

Таисия Оксентюк

Sanktpēterburga

L475 11:30 Простая арифметика

L475

L476 11:32 Мы Максята

L476

Мария Колычева

Sanktpēterburga

Андрей Колычев

Sanktpēterburga

Максим Колычев

Sanktpēterburga

L477 11:34 Добродушные мишки

L477

Григорий Бам

Sanktpēterburga

Полина Курская

Sanktpēterburga

L478 11:36 Сайка и компания

L478

Дмитрий Постников

Sanktpēterburga

Иван Постников

Sanktpēterburga

Ирина Постникова

Sanktpēterburga

L479 11:38 Curious cats

L479

Marina Sorina

Maskava

Татьяна Кораблина

Maskava

L480 11:40 Поющие коты

L480

Арина Бабенчук

Maskava

L481 11:42 Навстречу ветру

L481

L482 11:44 Жуки

L482

L483 11:46 Хатико
Daria Androsova

Maskava

L485 11:50 November Charlie

L485

Андрей Смирнов

Sanktpēterburga

Даниил Смирнов

Sanktpēterburga

Ксения Цаплина

Sanktpēterburga

L486 11:52 BalticSeals

L486

Алина Иночкина

Sanktpēterburga

Федор Иночкин

Sanktpēterburga

L487 11:54 Мальчики и девочка

L487

Иван Алексеенко

Sanktpēterburga

Степан Алексеенко

Sanktpēterburga

Фёдор Алексеенко

Sanktpēterburga

L488 11:56 Налей и отойди
Ася Тес

Kijeva

Мария Шмидт

Maskava

L489 11:58 Пушистики

L489

Анна Трифонова

Sanktpēterburga

L490 12:00 Мьёльнир
Роман Кузьменков

Sanktpēterburga

Кристина Кузьменкова

Sanktpēterburga

L491 12:02 Шустрая Каза

L491

Ольга Казакова

Sanktpēterburga

L493 12:06 Ротонда-70

L493

Елена Акимова

Maskava

L494 12:08 Позитив

L494

Ирина Зверева

Sanktpēterburga

Татьяна Рыленко

Sanktpēterburga

Юрий Смирнов

Sanktpēterburga

L495 12:10 Хорошие люди

L495

Дмитрий БУРДИН

Sanktpēterburga

L496 12:12 Лосиные лосины

L496

Елена Морозова

Sanktpēterburga

L497 12:14 Гнездо Глючей

L497

Марина Старикова

Sanktpēterburga

Станислава Старикова

Sanktpēterburga

L498 12:16 Пинки Винки

L498

Ирина Плотникова

Sanktpēterburga

L499 12:18 Шпаруся

L499

Константин Александров

Sanktpēterburga

Юрий Александров

Sanktpēterburga

L4100 12:20 Пятиринки

L4100

Радосвет Ершов

Sanktpēterburga

Сергей Ершов

Sanktpēterburga

Майя Ершова

Sanktpēterburga

L4101 12:22 Слоны Петербурга

L4101

Семён Садунов

Sanktpēterburga

Арслан Самитов

Sanktpēterburga

Елена Самитова

Sanktpēterburga

L4102 12:24 Лебеди

L4102

Александра Лебедева

Sanktpēterburga

Полина Лебедева

Sanktpēterburga

L4103 12:26 Неваляшки

L4103

Мария Коган

Sanktpēterburga

Наталья Стеклова

Sanktpēterburga

L4105 12:30 Gemini

L4105

Михаил Волков

Sanktpēterburga

L4107 12:34 Лапки

L4107

Мария Ковкова

Sanktpēterburga

Данила Ковков

Sanktpēterburga

Антон Кузнецов

Sanktpēterburga

L4108 12:36 ЛИСЯТА

L4108

Игорь Коровин

Sanktpēterburga

Александра Чернышева

Sanktpēterburga

L4109 12:38 КомандаА
Юрий Смирнов

Sanktpēterburga

Сергей Полищук

Sanktpēterburga

L4110 12:40 TatianaPavel

L4110

L4111 12:42 Тандем

L4111

Алена Кирилова

Sanktpēterburga

Александр Кирилов

Sanktpēterburga

Максим Мамаев

Sanktpēterburga

Вера Рой

Sanktpēterburga

L4112 12:44 Сказочный патруль

L4112

Варвара Павленкович

Sanktpēterburga

Павел Павленкович

Sanktpēterburga

L4113 12:46 Angry cats

L4113

Marie Kirillova

Sanktpēterburga

Алексей Кириллов

Sanktpēterburga