Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Роман
Sanktpēterburga   X469 «Страна борщевиков» 11:18
Sofia Byzova
Sanktpēterburga   X4144 «По умолчанию» 13:48
Aleksandr Chuchunkov
Sanktpēterburga   X4127 «Бройлер 747» 13:14
Dmitry Girdyuk
Sanktpēterburga   X4117 «Славные иДиКсюДаэдры» 12:54
Alexander Grebenkov
Sanktpēterburga   X475 «Синтаксические животные» 11:30
Ivan I.
Sanktpēterburga   X460 «Грибники» 11:00
Dmitry Jemerov
Tālo ārzemju pilsētas   X4104 «JetBrains-Kotlin» 12:28
Anastasia Korablina
Sanktpēterburga   X443 «FooBar» 10:26
Yury Petrov
Tālo ārzemju pilsētas   X4119 «Север не найден» 12:58
Olga Verutina
Sanktpēterburga   X424 «Бегущая по волнам» 09:48
Елена Агашина
Sanktpēterburga   X422 «Мыха и другие зверьки» 09:44
Ксения Аксёнова
Sanktpēterburga   X4117 «Славные иДиКсюДаэдры» 12:54
Мария Амурская
Maskava   X412 «Зевгма» 09:24
Саша Арсеньева
Sanktpēterburga   X4139 «Проприоцепция» 13:38
Ирина Балыбердина
Sanktpēterburga   X423 «Фифа, Цаца и Фря» 09:46
Ирина Бегларян
Sanktpēterburga   X448 «Кайханга» 10:36
Юрий Безруков
Sanktpēterburga   X424 «Бегущая по волнам» 09:48
Мария Белинская
Sanktpēterburga   X479 «Лопе де Вега» 11:38
Елизавета Белугина
Sanktpēterburga   X425 «Банная дивизия» 09:50
Анна Бехтева
Sanktpēterburga   X423 «Фифа, Цаца и Фря» 09:46
Ксюша Бикеева
Sanktpēterburga   X4136 «Мятные лемуры на границе сознания» 13:32
Екатерина Бобкова
Sanktpēterburga   X404 «366 пеньков» 09:08
Лена Бобкова
Sanktpēterburga   X477 «JIC» 11:34
Татьяна Бойцова
Sanktpēterburga   X470 «Хлебные палочки с кунжутом» 11:20
Наталия Борзова
Sanktpēterburga   X466 «Выхухоль и Ко» 11:12
Вера Брюханова
Sanktpēterburga   X417 «ВейерштрассЕ» 09:34
Юлия Буренева
Sanktpēterburga   X413 «ZooPark» 09:26
Пётр Бурмистров
Maskava   X4105 «split-brain» 12:30
Наталия Вальтман
Sanktpēterburga   X481 «Банановый кекс» 11:42
Андрей Васильев
Sanktpēterburga   X403 «Прогрессоры» 09:06
Александра Васюк
Sanktpēterburga   X458 «Мешки с костями» 10:56
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   X458 «Мешки с костями» 10:56
Павел Вацков
Maskava   X421 «Делим на ноль» 09:42
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   X436 «Rabid Ferrets» 10:12
Анюта Вульф
Sanktpēterburga   X4140 «Тридцать восемь» 13:40
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   X402 «Полный дальше!» 09:04
Иван Генералов
Sanktpēterburga   X4115 «Куда-то туда» 12:50
Николай Гильченко
Sanktpēterburga   X464 «Фарш из опарышей» 11:08
Ольга Гильченко
Sanktpēterburga   X464 «Фарш из опарышей» 11:08
Владимир Голиков
Maskava   X459 «Бу-у-удьте любезны!!» 10:58
Татьяна Голикова
Maskava   X459 «Бу-у-удьте любезны!!» 10:58
Валерия Головина
Sanktpēterburga   X481 «Банановый кекс» 11:42
Михаил Дворкин
Sanktpēterburga   X4134 «ФТШата++» 13:28
Татьяна Дворкина
Sanktpēterburga   X4134 «ФТШата++» 13:28
Валя Дегай
Sanktpēterburga   X4139 «Проприоцепция» 13:38
Кирилл Дмитриев
Sanktpēterburga   X4135 «Врубай кассеты бати и рвём в Цинциннати» 13:30
Ирина Дмитриева
Sanktpēterburga   X438 «Панда и не панда» 10:16
Антон Ермаков
Sanktpēterburga   X472 «Эдгар Аллан По» 11:24
Тимофей Ермаков
Sanktpēterburga   X472 «Эдгар Аллан По» 11:24
Ася Ермакова
Sanktpēterburga   X472 «Эдгар Аллан По» 11:24
Евгения Ефимова
Sanktpēterburga   X489 «Мы очень адекватные» 11:58
Татьяна Жабинская
Sanktpēterburga   X478 «Бяки-Буки» 11:36
Татьяна Завальковская
Sanktpēterburga   X480 «Лукиновы» 11:40
Денис Завелев
Maskava   X401 «Ветряные мельницы вероятного противника» 09:02
Булат Зайнуллин
Jekaterinburga   X4120 «Кодятки» 13:00
Надежда Зонова
Sanktpēterburga   X427 «Отличники» 09:54
Александра Зотова
Sanktpēterburga   X430 «Corso & Co» 10:00
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   X402 «Полный дальше!» 09:04
Вера Иванова
Sanktpēterburga   X469 «Страна борщевиков» 11:18
Светлана Иванова
Sanktpēterburga   X491 «Моня» 12:02
Валентина Казакова
Sanktpēterburga   X496 «Девчата с огоньком» 12:12
Василий Катеринич
Maskava   X444 «Орден Занудных Лисы и Хомяка» 10:28
Елена Катеринич
Maskava   X444 «Орден Занудных Лисы и Хомяка» 10:28
Игорь Кашапов
Sanktpēterburga   X4142 «Выворотни» 13:44
Екатерина Кашапова
Sanktpēterburga   X4142 «Выворотни» 13:44
Владислав Ковалевский
Sanktpēterburga   X471 «Кот да Винчи» 11:22
Мария Козлова
Sanktpēterburga   X404 «366 пеньков» 09:08
Иван Комаров
Maskava   X400 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Дарья Коновалова
Sanktpēterburga   X407 «Бороться и искать!» 09:14
Мария Коржеманова
Sanktpēterburga   X418 «Пятый этаж» 09:36
Евгения Коркина
Sanktpēterburga   X498 «Uno Dos Tres» 12:16
Ольга Костина
Maskava   X408 «Давай срежем!» 09:16
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   X436 «Rabid Ferrets» 10:12
Сергей Крылов
Sanktpēterburga   X4123 «Барахло crew» 13:06
Дмитрий Крюков
Sanktpēterburga   X402 «Полный дальше!» 09:04
Сергей Кузнецов
Sanktpēterburga   X430 «Corso & Co» 10:00
Наталья Кузнецова
Sanktpēterburga   X441 «Редкие фамилии» 10:22
Соня Кузнецова
Sanktpēterburga   X464 «Фарш из опарышей» 11:08
Евгений Кулешов
Maskava   X4100 «Promenade» 12:20
Елизавета Лавриновская
Sanktpēterburga   X440 «RosasPandan» 10:20
Анна Лазарева
Sanktpēterburga   X4122 «Бриллиантовый десерт» 13:04
Валентина Лебедева
Pēterhofa   X442 «Альма-матер» 10:24
Дмитрий Маркевич
Sanktpēterburga   X4125 «Трава в горшке» 13:10
Анастасия Мартынова
Sanktpēterburga   X456 «Морские котики» 10:52
Анастасия Маслова
Sanktpēterburga   X424 «Бегущая по волнам» 09:48
Юля Мерчалова
Sanktpēterburga   X429 «Большие Сурикаты» 09:58
Денис Механиков
Sanktpēterburga   X4149 «Кофе с молотком» 13:58
Станислав Минаев
Sanktpēterburga   X446 «Усы Надежды» 10:32
Ксения Миненкова
Sanktpēterburga   X494 «Братик и сестричка» 12:08
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   X430 «Corso & Co» 10:00
Денис Миняев
Sanktpēterburga   X425 «Банная дивизия» 09:50
Хельга Мочалова
Maskava   X415 «Ёжики танцуют» 09:30
Жанна Нарсия
Maskava   X433 «Слоупоки» 10:06
Наталья Нестерова
Sanktpēterburga   X4146 «Умные Улитки» 13:52
Валерия Никитина
Sanktpēterburga   X498 «Uno Dos Tres» 12:16
Дарья Николаева
Sanktpēterburga   X4117 «Славные иДиКсюДаэдры» 12:54
Александр Никоноров
Sanktpēterburga   X407 «Бороться и искать!» 09:14
Анна Никонорова
Sanktpēterburga   X407 «Бороться и искать!» 09:14
Анна Новикова
Sanktpēterburga   X445 «На волю, в пампасы!» 10:30
Елена Новикова
Sanktpēterburga   X458 «Мешки с костями» 10:56
Соня Оскольская
Sanktpēterburga   X476 «неспеша» 11:32
Наталья Очева
Sanktpēterburga   X429 «Большие Сурикаты» 09:58
Валерия Петрова
Sanktpēterburga   X4119 «Север не найден» 12:58
Светлана Петрова
Sanktpēterburga   X404 «366 пеньков» 09:08
Алина Пиляева
Sanktpēterburga   X468 «Дети лета» 11:16
Иван Пинчук
Sanktpēterburga   X455 «ЛИТЛ» 10:50
Анастасия Подругина
Maskava   X437 «Ландыши» 10:14
Валерия Подругина
Maskava   X437 «Ландыши» 10:14
Вячеслав Полушин
Sanktpēterburga   X4138 «Дачи и дачники» 13:36
Света Порохня
Sanktpēterburga   X462 «Звуки вуки» 11:04
Дмитрий Поспелов
Maskava   X436 «Rabid Ferrets» 10:12
Евгения Прилуцкая
Sanktpēterburga   X423 «Фифа, Цаца и Фря» 09:46
Сергей Примакин
Sanktpēterburga   X477 «JIC» 11:34
Максим Прокошин
Sanktpēterburga   X483 «Сосновамиборцы» 11:46
Юля Радковская
Maskava   X431 «Казус» 10:02
Елена Разенкова
Sanktpēterburga   X412 «Зевгма» 09:24
Евгений Романов
Maskava   X431 «Казус» 10:02
Антон Романченко
Sanktpēterburga   X425 «Банная дивизия» 09:50
Ната Рощупкина
Sanktpēterburga   X452 «Чашка чая» 10:44
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   X435 «hz» 10:10
Марина Сабельникова
Sanktpēterburga   X4140 «Тридцать восемь» 13:40
Михаил Садов
Sanktpēterburga   X493 «Мария Целеста» 12:06
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   X436 «Rabid Ferrets» 10:12
Антон Семенов
Sanktpēterburga   X447 «Сан-Симон» 10:34
Светлана Сидорова
Sanktpēterburga   X473 «Света, супер-Ксюша и гипер-Артем» 11:26
Антошка Сириченко
Sanktpēterburga   X440 «RosasPandan» 10:20
Евгения Скоробогатова
Sanktpēterburga   X460 «Грибники» 11:00
Евгения Скурат
Sanktpēterburga   X418 «Пятый этаж» 09:36
Анна Слизун
Sanktpēterburga   X481 «Банановый кекс» 11:42
Оксана Смоленкова
Sanktpēterburga   X463 «Обрегаду» 11:06
Ольга Соболева
Maskavas apgabals   X4102 «Отряд Р.» 12:24
Дмитрий Солнышкин
Sanktpēterburga   X447 «Сан-Симон» 10:34
Александра Соловьева
Maskava   X428 «Один удар - четыре дырки» 09:56
Юрий Солодкин
Sanktpēterburga   X469 «Страна борщевиков» 11:18
Татьяна Соломон
Sanktpēterburga   X484 «Бежим, и волосы назад» 11:48
Юлия Сопова
Sanktpēterburga   X434 «Пираты» 10:08
Любовь Спиридонова
Sanktpēterburga   X411 «STR» 09:22
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   X448 «Кайханга» 10:36
Алина Титова
Sanktpēterburga   X458 «Мешки с костями» 10:56
Анна Торопова
Sanktpēterburga   X452 «Чашка чая» 10:44
Мария Трусова
Sanktpēterburga   X438 «Панда и не панда» 10:16
Владимир Трушков
Maskava   X431 «Казус» 10:02
Михаил Тягур
Sanktpēterburga   X467 «Вишневый компот» 11:14
Дмитрий Удальцов
Maskava   X433 «Слоупоки» 10:06
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   X419 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:38
Кристина Ушакова
Sanktpēterburga   X406 «Ириски» 09:12
Любовь Хмельнова
Sanktpēterburga   X478 «Бяки-Буки» 11:36
Юлия Храмова
Maskava   X489 «Мы очень адекватные» 11:58
Александра Цветкова
Maskava   X465 «Slowpokes» 11:10
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   X484 «Бежим, и волосы назад» 11:48
Николай Чернев
Sanktpēterburga   X4122 «Бриллиантовый десерт» 13:04
Дарья Чернятчик
Sanktpēterburga   X450 «Четверо против ветра» 10:40
Андрей Чумаков
Sanktpēterburga   X4145 «Хамелеон» 13:50
Шейла Шейх
Maskava   X4105 «split-brain» 12:30
Юрий Шестернин
Ļeņingradas apgabals   X483 «Сосновамиборцы» 11:46
Елизавета Шестернина
Ļeņingradas apgabals   X483 «Сосновамиборцы» 11:46
Лиза Шилова
Sanktpēterburga   X488 «ШиМо» 11:56
Александр Шолохов
Sanktpēterburga   X426 «Бегущие Черепахи» 09:52
Александра Щапова
Sanktpēterburga   X457 «Дирекция тяги» 10:54
Бакшеева Юлия
Sanktpēterburga   X404 «366 пеньков» 09:08
Владислав Яковлев
Sanktpēterburga   X4142 «Выворотни» 13:44
Roman Chernyatchik
Sanktpēterburga   X450 «Четверо против ветра» 10:40
Nik Komarov
Sanktpēterburga   X443 «FooBar» 10:26
Dmitri Kovalenko
Maskava   X4129 «Парк Биттера» 13:18
Oxana Yurkova
Sanktpēterburga   X457 «Дирекция тяги» 10:54
Наталия Агафонова
Sanktpēterburga   X448 «Кайханга» 10:36
Екатерина Азарова
Sanktpēterburga   X457 «Дирекция тяги» 10:54
Иван Андреев
Sanktpēterburga   X4106 «Телепузики» 12:32
Анатолий Антонов
Sanktpēterburga   X409 «Тупиксы» 09:18
Наталия Вавилова
Sanktpēterburga   X495 «Лигазы» 12:10
Илья Васильев
Sanktpēterburga   X403 «Прогрессоры» 09:06
Дарья Васильева
Sanktpēterburga   X409 «Тупиксы» 09:18
Артем Виноходов
Sanktpēterburga   X482 «А татары будут?» 11:44
Татьяна Войстрик
Sanktpēterburga   X490 «Так или иначе» 12:00
Светлана Ворончихина
Sanktpēterburga   X4131 «Грешники» 13:22
Светлана Головкова
Sanktpēterburga   X4118 «Гатчинские Львы» 12:56
дмитрий горбанев
Sanktpēterburga   X495 «Лигазы» 12:10
Андрей Дерябин
Maskava   X4124 «Мы попробуем взлететь» 13:08
Никита Дюгуров
Sanktpēterburga   X439 «Настойка Стручкового Перца» 10:18
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   X453 «Флотская корюшка» 10:46
Алексей Еньков
Sanktpēterburga   X454 «TeamName» 10:48
Александра Еращенкова
Sanktpēterburga   X4132 «White Horse» 13:24
Екатерина Жгулева
Sanktpēterburga   X414 «Дьяволята» 09:28
Екатерина Жданникова
Maskava   X4109 «ЖВП» 12:38
Сергей Задворьев
Sanktpēterburga   X482 «А татары будут?» 11:44
Ирина Иевлева
Sanktpēterburga   X4112 «ЛевЛев» 12:44
Любовь Исакова
Sosnovy Bor   X4114 «Соболиный пух» 12:48
Анна Ким
Sanktpēterburga   X485 «Пчелоконтора» 11:50
Екатерина Комалева
Sanktpēterburga   X4130 «Saaupunki» 13:20
Елена Конакова
Sanktpēterburga   X4148 «могучие рейнджеры» 13:56
Екатерина Копелиович
Maskava   X461 «Pizza» 11:02
Михаил Краснощеков
Sanktpēterburga   X486 «Летучий Голландец» 11:52
Александра Ляхова
Sanktpēterburga   X4147 «Страшная и горжусь этим» 13:54
Роман Макаров
Sanktpēterburga   X451 «Вепрь» 10:42
Марина Маньшина
Sanktpēterburga   X422 «Мыха и другие зверьки» 09:44
Наталья Махина
Sanktpēterburga   X4116 «Ситхи рядом» 12:52
Юлия Минутина
Sanktpēterburga   X476 «неспеша» 11:32
Дмитрий Михайлов
Sanktpēterburga   X410 «Ничего Нового» 09:20
Анна Михайлова
Sanktpēterburga   X4143 «Бешеные черепахи» 13:46
Вадим Неворотин
Sanktpēterburga   X4110 «АмаТуры» 12:40
Михаил Нокель
Maskava   X400 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Тимурка Нуров
Sanktpēterburga   X4135 «Врубай кассеты бати и рвём в Цинциннати» 13:30
Анна Олейник
Sanktpēterburga   X4113 «Лена» 12:46
Константин Павлов
Sanktpēterburga   X432 «Лысые бобры» 10:04
Надежда Подливаева
Sanktpēterburga   X448 «Кайханга» 10:36
Сергей Потапов
Sanktpēterburga   X451 «Вепрь» 10:42
Ольга Раева
Sanktpēterburga   X419 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:38
Василий Сидоров
Sanktpēterburga   X4137 «Спасатели Малибу» 13:34
Александр Сидько
Sanktpēterburga   X411 «STR» 09:22
Марат Тазеев
Kazaņa   X454 «TeamName» 10:48
Александр Тамм
Sanktpēterburga   X4111 «Аксолотль» 12:42
Юлия Тарасенко
Sanktpēterburga   X405 «Богини...Просто Богини» 09:10
Артур Токарчук
Maskava   X499 «just walk» 12:18
Павел Федотов
Sanktpēterburga   X420 «Ведро Мидий» 09:40
Дмитрий Финеев
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   X4103 «Четверо смелых» 12:26
Максим Хузин
Sanktpēterburga   X4135 «Врубай кассеты бати и рвём в Цинциннати» 13:30
Ольга Чечулина
Sanktpēterburga   X416 «вожди» 09:32
Людмила Шершун
Sanktpēterburga   X4126 «Белая ладья» 13:12
Олег Шпынов
Sanktpēterburga   X450 «Четверо против ветра» 10:40
Алёна Шпынова
Sanktpēterburga   X450 «Четверо против ветра» 10:40
Жанна Якуничева
Sanktpēterburga   X419 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:38
Veniamin K
Sanktpēterburga   X486 «Летучий Голландец» 11:52
Irina Vasileva
Sanktpēterburga   X475 «Синтаксические животные» 11:30
Elizavata Zavyalova
Maskava   X4129 «Парк Биттера» 13:18
Лилия Абдулина
Sanktpēterburga   X4104 «JetBrains-Kotlin» 12:28
Виктор Азаров
Sanktpēterburga   X410 «Ничего Нового» 09:20
Алексей Акимов
Maskava   X431 «Казус» 10:02
Денис Александров
Sanktpēterburga   X482 «А татары будут?» 11:44
Александр Андреев
Sanktpēterburga   X4106 «Телепузики» 12:32
Светлана Андреева
Sanktpēterburga   X4106 «Телепузики» 12:32
Яна Андронова
Sanktpēterburga   X485 «Пчелоконтора» 11:50
Алексей Антышев
Sanktpēterburga   X4118 «Гатчинские Львы» 12:56
Ринат Аскапов
Sanktpēterburga   X4148 «могучие рейнджеры» 13:56
Елизавета Балдина
Sanktpēterburga   X455 «ЛИТЛ» 10:50
Александр Бандура
Sanktpēterburga   X414 «Дьяволята» 09:28
Марина Бандура
Sanktpēterburga   X414 «Дьяволята» 09:28
Мария Бесчастная
Sanktpēterburga   X4135 «Врубай кассеты бати и рвём в Цинциннати» 13:30
Илья Бичучер
Maskava   X410 «Ничего Нового» 09:20
Анастасия Боженова
Sanktpēterburga   X470 «Хлебные палочки с кунжутом» 11:20
Денис Борисов
Sanktpēterburga   X441 «Редкие фамилии» 10:22
Ольга Бруховецкая
Sanktpēterburga   X4126 «Белая ладья» 13:12
Татьяна Бугаенко
Sanktpēterburga   X416 «вожди» 09:32
Даниил Булиткин
Sanktpēterburga   X420 «Ведро Мидий» 09:40
Павел Буренев
Sanktpēterburga   X413 «ZooPark» 09:26
Татьяна Буркова
Sanktpēterburga   X4119 «Север не найден» 12:58
Марина Васильева
Sanktpēterburga   X445 «На волю, в пампасы!» 10:30
Елизавета Верещагина
Sanktpēterburga   X4108 «Самогонки» 12:36
Наталья Верт
Sanktpēterburga   X462 «Звуки вуки» 11:04
Антон Власов
Sanktpēterburga   X4127 «Бройлер 747» 13:14
Ксения Возмителенко
Sanktpēterburga   X414 «Дьяволята» 09:28
Галина Воробьева
Sanktpēterburga   X419 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:38
Игорь Ворончихин
Ļeņingradas apgabals   X4131 «Грешники» 13:22
Ира Воропаева
Sanktpēterburga   X4127 «Бройлер 747» 13:14
Ольга Высоцкая
Sanktpēterburga   X484 «Бежим, и волосы назад» 11:48
Татьяна Высоцкая
Sanktpēterburga   X453 «Флотская корюшка» 10:46
Ксения Вютрих
Sanktpēterburga   X482 «А татары будут?» 11:44
Варвара Гагарина
Sanktpēterburga   X405 «Богини...Просто Богини» 09:10
Саша Гершович
Maskava   X461 «Pizza» 11:02
Мария Гончарова
Sanktpēterburga   X4108 «Самогонки» 12:36
Инна Грикурова
Sanktpēterburga   X447 «Сан-Симон» 10:34
Ксения Громова
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   X4124 «Мы попробуем взлететь» 13:08
Алексей Груздев
Sanktpēterburga   X426 «Бегущие Черепахи» 09:52
Татьяна Губенко
Sanktpēterburga   X4102 «Отряд Р.» 12:24
Владимир Гусельников
Sanktpēterburga   X441 «Редкие фамилии» 10:22
Ольга Доброхотова
Sanktpēterburga   X4147 «Страшная и горжусь этим» 13:54
Анна Дырдина
Sanktpēterburga   X420 «Ведро Мидий» 09:40
Артём Евсеев
Sanktpēterburga   X479 «Лопе де Вега» 11:38
Ольга Епифанова
Sanktpēterburga   X429 «Большие Сурикаты» 09:58
Ольга Еремина
Sanktpēterburga   X471 «Кот да Винчи» 11:22
Екатерина Жаркова
Sanktpēterburga   X4132 «White Horse» 13:24
Елизавета Жаркова
Sanktpēterburga   X4132 «White Horse» 13:24
Анна Жданникова
Maskava   X4109 «ЖВП» 12:38
Николай Жильцов
Sanktpēterburga   X462 «Звуки вуки» 11:04
Алексей Заварзин
Sanktpēterburga   X498 «Uno Dos Tres» 12:16
Сергей Задорский
Sanktpēterburga   X434 «Пираты» 10:08
Илья Закирзянов
Sanktpēterburga   X4149 «Кофе с молотком» 13:58
Алеся Законникова
Sanktpēterburga   X422 «Мыха и другие зверьки» 09:44
Андрей Зонов
Sanktpēterburga   X427 «Отличники» 09:54
Екатерина Зыблева
Sanktpēterburga   X496 «Девчата с огоньком» 12:12
Вячеслав Иванов
Sanktpēterburga   X4117 «Славные иДиКсюДаэдры» 12:54
Алина Иванова
Maskava   X4131 «Грешники» 13:22
Сергей Иванченко
Sanktpēterburga   X403 «Прогрессоры» 09:06
Елена Игнатьева
Sanktpēterburga   X4113 «Лена» 12:46
Вадим Иевлев
Sanktpēterburga   X4112 «ЛевЛев» 12:44
Ольга Кардаш
Sanktpēterburga   X426 «Бегущие Черепахи» 09:52
Елена Карпова
Sanktpēterburga   X496 «Девчата с огоньком» 12:12
Павел Кизин
Maskavas apgabals   X400 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Виктор Кисточкин
Maskava   X421 «Делим на ноль» 09:42
Маргарита Клочкова
Sanktpēterburga   X4146 «Умные Улитки» 13:52
Екатерина Ковылова
Sanktpēterburga   X432 «Лысые бобры» 10:04
Анита Колесникова
Sanktpēterburga   X4113 «Лена» 12:46
Виктор Комалев
Sanktpēterburga   X4130 «Saaupunki» 13:20
Анастасия Комалева
Sanktpēterburga   X4130 «Saaupunki» 13:20
Станислав Кондратенко
Sanktpēterburga   X422 «Мыха и другие зверьки» 09:44
Наталья Кононова
Sanktpēterburga   X4137 «Спасатели Малибу» 13:34
Таня Корнева
Sanktpēterburga   X4139 «Проприоцепция» 13:38
Маргарита Коровина
Maskava   X461 «Pizza» 11:02
Александра Королева
Maskava   X4131 «Грешники» 13:22
Надежда Королёва
Sanktpēterburga   X411 «STR» 09:22
Екатерина Короткова
Maskava   X4105 «split-brain» 12:30
Марина Кошкина
Sanktpēterburga   X4112 «ЛевЛев» 12:44
Алена Кручинина
Maskava   X465 «Slowpokes» 11:10
Ольга Кузменко
Sanktpēterburga   X498 «Uno Dos Tres» 12:16
Ольга Кузнецова
Sanktpēterburga   X4132 «White Horse» 13:24
Екатерина Кузьмина
Sanktpēterburga   X471 «Кот да Винчи» 11:22
Алексей Кулешов
Maskava   X4100 «Promenade» 12:20
Светлана Кулешова
Maskava   X4100 «Promenade» 12:20
Коля Куропаткин
Sanktpēterburga   X432 «Лысые бобры» 10:04
Ася Кушнарёва
Maskava   X4100 «Promenade» 12:20
Марина Кшевецкая
Sanktpēterburga   X417 «ВейерштрассЕ» 09:34
Любовь Лаевская
Sanktpēterburga   X4126 «Белая ладья» 13:12
Екатерина Лазарева
Sanktpēterburga   X4149 «Кофе с молотком» 13:58
Мария Лёвина
Sanktpēterburga   X4102 «Отряд Р.» 12:24
Елена Лежнина
Sanktpēterburga   X434 «Пираты» 10:08
Таисия Лежнина
Sanktpēterburga   X434 «Пираты» 10:08
София Лисненко
Sanktpēterburga   X4133 «Татарино» 13:26
Екатерина Ломерт
Sanktpēterburga   X420 «Ведро Мидий» 09:40
Александр Лукинов
Sanktpēterburga   X480 «Лукиновы» 11:40
Артемий Львов
Sanktpēterburga   X4143 «Бешеные черепахи» 13:46
Наталия Макарова
Sanktpēterburga   X409 «Тупиксы» 09:18
Евгения Маслова
Sanktpēterburga   X4136 «Мятные лемуры на границе сознания» 13:32
Борис Матвеев
Sanktpēterburga   X4116 «Ситхи рядом» 12:52
Мишель Матвеев
Sanktpēterburga   X456 «Морские котики» 10:52
Ирина Матюшина
Sanktpēterburga   X478 «Бяки-Буки» 11:36
Екатерина Мельник
Sanktpēterburga   X491 «Моня» 12:02
Ирина Миллер
Sanktpēterburga   X442 «Альма-матер» 10:24
Светлана Милославская
Sanktpēterburga   X4111 «Аксолотль» 12:42
Дмитрий Миненков
Sanktpēterburga   X494 «Братик и сестричка» 12:08
Владимир Мироновский
Maskava   X437 «Ландыши» 10:14
Мария Митрофанова
Sanktpēterburga   X496 «Девчата с огоньком» 12:12
Светлана Михайлова
Sanktpēterburga   X4123 «Барахло crew» 13:06
Наталия Михеева
Sanktpēterburga   X4113 «Лена» 12:46
Екатерина Мишко
Sanktpēterburga   X440 «RosasPandan» 10:20
Владимир Мозговой
Sanktpēterburga   X406 «Ириски» 09:12
Ксения Мороз
Sanktpēterburga   X406 «Ириски» 09:12
Виктор Морозов
Sanktpēterburga   X488 «ШиМо» 11:56
Мария Морозова
Sanktpēterburga   X488 «ШиМо» 11:56
Анна Неворотина
Sanktpēterburga   X4110 «АмаТуры» 12:40
Елена Нечаева
Sanktpēterburga   X442 «Альма-матер» 10:24
Анна Никифорова
Sosnovy Bor   X4114 «Соболиный пух» 12:48
Надежда Никулина
Ļeņingradas apgabals   X4114 «Соболиный пух» 12:48
Максим Новиков
Sanktpēterburga   X4138 «Дачи и дачники» 13:36
Семен Новиков
Sanktpēterburga   X445 «На волю, в пампасы!» 10:30
Мария Новикова
Sanktpēterburga   X492 «Новикова» 12:04
Ольга Новикова
Sanktpēterburga   X490 «Так или иначе» 12:00
Андрей Овечкин
Sanktpēterburga   X4145 «Хамелеон» 13:50
Анна Откеева
Sanktpēterburga   X454 «TeamName» 10:48
Алена Охотникова
Sanktpēterburga   X439 «Настойка Стручкового Перца» 10:18
Александра Павлова
Sanktpēterburga   X447 «Сан-Симон» 10:34
Екатерина Пантелеева
Sanktpēterburga   X4107 «Мымли вслух» 12:34
Вероника Панченко
Sanktpēterburga   X4118 «Гатчинские Львы» 12:56
Наталья Панюшкина
Maskava   X459 «Бу-у-удьте любезны!!» 10:58
Полина Перстнева
Sanktpēterburga   X432 «Лысые бобры» 10:04
Дарья Пестова
Sanktpēterburga   X4144 «По умолчанию» 13:48
Екатерина Петрова
Sanktpēterburga   X490 «Так или иначе» 12:00
Елена Петрова
Sanktpēterburga   X4134 «ФТШата++» 13:28
Ирина Печенькина
Sanktpēterburga   X4139 «Проприоцепция» 13:38
Владимир Пинаев
Sanktpēterburga   X4123 «Барахло crew» 13:06
Елизавета Пинчук
Sanktpēterburga   X455 «ЛИТЛ» 10:50
Таисия Пинчук
Sanktpēterburga   X455 «ЛИТЛ» 10:50
Светлана Плакидина
Sanktpēterburga   X479 «Лопе де Вега» 11:38
Ольга Плаксина
Sanktpēterburga   X485 «Пчелоконтора» 11:50
Артемий Платонов
Sanktpēterburga   X473 «Света, супер-Ксюша и гипер-Артем» 11:26
Варвара Подругина
Maskava   X437 «Ландыши» 10:14
Наталия Подсухина
Sanktpēterburga   X413 «ZooPark» 09:26
Сергей Поздняков
Sanktpēterburga   X4137 «Спасатели Малибу» 13:34
Виктор Полозов
Sanktpēterburga   X475 «Синтаксические животные» 11:30
Татьяна Пшеничная
Sanktpēterburga   X484 «Бежим, и волосы назад» 11:48
Юлия Ракита
Sanktpēterburga   X411 «STR» 09:22
Виктория Родина
Sanktpēterburga   X429 «Большие Сурикаты» 09:58
Станислав Росинкевич
Sanktpēterburga   X491 «Моня» 12:02
Евгений Рулёв
Sanktpēterburga   X486 «Летучий Голландец» 11:52
Юлия Рябова
Sanktpēterburga   X4137 «Спасатели Малибу» 13:34
Андрей Савельев
Sanktpēterburga   X4145 «Хамелеон» 13:50
Ильдар Саитов
Sanktpēterburga   X4148 «могучие рейнджеры» 13:56
Юлия Самохина
Sanktpēterburga   X468 «Дети лета» 11:16
Александр Самсонов
Sanktpēterburga   X491 «Моня» 12:02
Кирилл Сапожников
Sanktpēterburga   X477 «JIC» 11:34
Елена Сапожникова
Sanktpēterburga   X477 «JIC» 11:34
Настя Селезнева
Sanktpēterburga   X4127 «Бройлер 747» 13:14
Татьяна Селиванова
Sanktpēterburga   X497 «Мосбург» 12:14
Ксения Сидорова
Sanktpēterburga   X473 «Света, супер-Ксюша и гипер-Артем» 11:26
Елена Скворцова
Sanktpēterburga   X4147 «Страшная и горжусь этим» 13:54
Максим Смирнов
Sanktpēterburga   X4118 «Гатчинские Львы» 12:56
Софья Смирнова
Sanktpēterburga   X4102 «Отряд Р.» 12:24
Игорь Смоленков
Sanktpēterburga   X463 «Обрегаду» 11:06
Андрей Смоленский
Sanktpēterburga   X415 «Ёжики танцуют» 09:30
Мария Соболева
Sanktpēterburga   X466 «Выхухоль и Ко» 11:12
Константин Соболь
Sosnovy Bor   X4114 «Соболиный пух» 12:48
Артём Соловьев
Maskava   X428 «Один удар - четыре дырки» 09:56
Ольга Степанянц
Maskava   X401 «Ветряные мельницы вероятного противника» 09:02
Екатерина Суева
Sanktpēterburga   X4138 «Дачи и дачники» 13:36
Александр Суринов
Sanktpēterburga   X4149 «Кофе с молотком» 13:58
Юрий Суркис
Sanktpēterburga   X423 «Фифа, Цаца и Фря» 09:46
Маша Табитуева
Maskava   X461 «Pizza» 11:02
Ирина Тимофеева
Sanktpēterburga   X4125 «Трава в горшке» 13:10
Александра Тихонова
Sanktpēterburga   X4122 «Бриллиантовый десерт» 13:04
Олеся Томашенко
Sanktpēterburga   X475 «Синтаксические животные» 11:30
Дмитрий Узор
Sanktpēterburga   X4136 «Мятные лемуры на границе сознания» 13:32
Кирилл Уланов
Sanktpēterburga   X467 «Вишневый компот» 11:14
Яна Ундозёрова
Sanktpēterburga   X4115 «Куда-то туда» 12:50
Алексей Ушаков
Sanktpēterburga   X479 «Лопе де Вега» 11:38
Сергей Ушаков
Sanktpēterburga   X406 «Ириски» 09:12
Владимир Федоров
Sanktpēterburga   X4148 «могучие рейнджеры» 13:56
Артем Федулин
Sanktpēterburga   X403 «Прогрессоры» 09:06
Михаил Филиппов
Sanktpēterburga   X402 «Полный дальше!» 09:04
Екатерина Финеева
Maskava   X4103 «Четверо смелых» 12:26
Ольга Харитонова
Sanktpēterburga   X409 «Тупиксы» 09:18
Георгий Харламов
Sanktpēterburga   X4130 «Saaupunki» 13:20
Наталья Хомутова
Sanktpēterburga   X486 «Летучий Голландец» 11:52
Марина Хохрякова
Sanktpēterburga   X490 «Так или иначе» 12:00
Нина Червякова
Sanktpēterburga   X466 «Выхухоль и Ко» 11:12
Роман Чернин
Sanktpēterburga   X412 «Зевгма» 09:24
Александра Чернозубенко
Sanktpēterburga   X485 «Пчелоконтора» 11:50
Человек Четвертый
Sanktpēterburga   X4136 «Мятные лемуры на границе сознания» 13:32
Денис Чечулин
Sanktpēterburga   X416 «вожди» 09:32
Сергей Чечулин
Sanktpēterburga   X416 «вожди» 09:32
Лада Чижова
Sanktpēterburga   X4125 «Трава в горшке» 13:10
Дарья Чуркина
Sanktpēterburga   X439 «Настойка Стручкового Перца» 10:18
Дмитрий Шадеркин
Sanktpēterburga   X462 «Звуки вуки» 11:04
Дина Шаршакова
Sanktpēterburga   X464 «Фарш из опарышей» 11:08
Ольга Шершун
Sanktpēterburga   X4126 «Белая ладья» 13:12
Виктор Шеянов
Sanktpēterburga   X439 «Настойка Стручкового Перца» 10:18
Илья Шилов
Sanktpēterburga   X488 «ШиМо» 11:56
Михаил Шишкин
Sanktpēterburga   X4108 «Самогонки» 12:36
Наталия Шишкина
Sanktpēterburga   X4108 «Самогонки» 12:36
Давид Шниперсон
Maskava   X400 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Людмила Шолохова
Sanktpēterburga   X426 «Бегущие Черепахи» 09:52
Евгения Штутина
Sanktpēterburga   X4138 «Дачи и дачники» 13:36
Захар Яковлев
Sanktpēterburga   X4134 «ФТШата++» 13:28
Михаил Яковлев
Sanktpēterburga   X425 «Банная дивизия» 09:50
Виктор Яценко
Sanktpēterburga   X467 «Вишневый компот» 11:14
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
X400 09:00 Добр бодр бобр Додр

X400

Павел Кизин

Maskavas apgabals

Давид Шниперсон

Maskava

X401 09:02 Ветряные мельницы вероятного противника

X401

Ольга Степанянц

Maskava

X402 09:04 Полный дальше!

X402

Алексей Иванов

Sanktpēterburga

Дмитрий Крюков

Sanktpēterburga

Михаил Филиппов

Sanktpēterburga

X403 09:06 Прогрессоры

X403

Илья Васильев

Sanktpēterburga

Сергей Иванченко

Sanktpēterburga

Артем Федулин

Sanktpēterburga

X404 09:08 366 пеньков

X404

X405 09:10 Богини...Просто Богини
Юлия Тарасенко

Sanktpēterburga

Варвара Гагарина

Sanktpēterburga

X406 09:12 Ириски

X406

Владимир Мозговой

Sanktpēterburga

Ксения Мороз

Sanktpēterburga

Сергей Ушаков

Sanktpēterburga

X407 09:14 Бороться и искать!

X407

X408 09:16 Давай срежем!

X408

X409 09:18 Тупиксы

X409

Наталия Макарова

Sanktpēterburga

Ольга Харитонова

Sanktpēterburga

X410 09:20 Ничего Нового

X410

Виктор Азаров

Sanktpēterburga

Илья Бичучер

Maskava

X411 09:22 STR

X411

Надежда Королёва

Sanktpēterburga

Юлия Ракита

Sanktpēterburga

X412 09:24 Зевгма

X412

Роман Чернин

Sanktpēterburga

X413 09:26 ZooPark

X413

Юлия Буренева

Sanktpēterburga

Павел Буренев

Sanktpēterburga

Наталия Подсухина

Sanktpēterburga

X414 09:28 Дьяволята

X414

Александр Бандура

Sanktpēterburga

Марина Бандура

Sanktpēterburga

Ксения Возмителенко

Sanktpēterburga

X415 09:30 Ёжики танцуют

X415

Андрей Смоленский

Sanktpēterburga

X416 09:32 вожди

X416

Ольга Чечулина

Sanktpēterburga

Татьяна Бугаенко

Sanktpēterburga

Денис Чечулин

Sanktpēterburga

Сергей Чечулин

Sanktpēterburga

X417 09:34 ВейерштрассЕ

X417

Вера Брюханова

Sanktpēterburga

Марина Кшевецкая

Sanktpēterburga

X418 09:36 Пятый этаж

X418

X419 09:38 Ползем, любуемся пейзажем

X419

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Ольга Раева

Sanktpēterburga

Галина Воробьева

Sanktpēterburga

X420 09:40 Ведро Мидий

X420

Павел Федотов

Sanktpēterburga

Даниил Булиткин

Sanktpēterburga

Анна Дырдина

Sanktpēterburga

Екатерина Ломерт

Sanktpēterburga

X421 09:42 Делим на ноль

X421

Виктор Кисточкин

Maskava

X422 09:44 Мыха и другие зверьки

X422

Елена Агашина

Sanktpēterburga

Алеся Законникова

Sanktpēterburga

Станислав Кондратенко

Sanktpēterburga

X423 09:46 Фифа, Цаца и Фря

X423

Анна Бехтева

Sanktpēterburga

Юрий Суркис

Sanktpēterburga

X424 09:48 Бегущая по волнам

X424

Olga Verutina

Sanktpēterburga

Юрий Безруков

Sanktpēterburga

X425 09:50 Банная дивизия

X425

Денис Миняев

Sanktpēterburga

Михаил Яковлев

Sanktpēterburga

X426 09:52 Бегущие Черепахи

X426

Алексей Груздев

Sanktpēterburga

Ольга Кардаш

Sanktpēterburga

Людмила Шолохова

Sanktpēterburga

X427 09:54 Отличники

X427

Надежда Зонова

Sanktpēterburga

Андрей Зонов

Sanktpēterburga

X428 09:56 Один удар - четыре дырки

X428

Артём Соловьев

Maskava

X429 09:58 Большие Сурикаты

X429

Юля Мерчалова

Sanktpēterburga

Наталья Очева

Sanktpēterburga

Ольга Епифанова

Sanktpēterburga

Виктория Родина

Sanktpēterburga

X430 10:00 Corso & Co

X430

X431 10:02 Казус

X431

Алексей Акимов

Maskava

X432 10:04 Лысые бобры

X432

Екатерина Ковылова

Sanktpēterburga

Коля Куропаткин

Sanktpēterburga

Полина Перстнева

Sanktpēterburga

X433 10:06 Слоупоки

X433

X434 10:08 Пираты

X434

Юлия Сопова

Sanktpēterburga

Сергей Задорский

Sanktpēterburga

Елена Лежнина

Sanktpēterburga

Таисия Лежнина

Sanktpēterburga

X435 10:10 hz
X436 10:12 Rabid Ferrets

X436

X437 10:14 Ландыши

X437

Владимир Мироновский

Maskava

Варвара Подругина

Maskava

X438 10:16 Панда и не панда

X438

Мария Трусова

Sanktpēterburga

X439 10:18 Настойка Стручкового Перца

X439

Никита Дюгуров

Sanktpēterburga

Алена Охотникова

Sanktpēterburga

Дарья Чуркина

Sanktpēterburga

Виктор Шеянов

Sanktpēterburga

X440 10:20 RosasPandan

X440

Екатерина Мишко

Sanktpēterburga

X441 10:22 Редкие фамилии
Денис Борисов

Sanktpēterburga

Владимир Гусельников

Sanktpēterburga

X442 10:24 Альма-матер

X442

Ирина Миллер

Sanktpēterburga

Елена Нечаева

Sanktpēterburga

X443 10:26 FooBar
Anastasia Korablina

Sanktpēterburga

Nik Komarov

Sanktpēterburga

X444 10:28 Орден Занудных Лисы и Хомяка

X444

X445 10:30 На волю, в пампасы!

X445

Анна Новикова

Sanktpēterburga

Марина Васильева

Sanktpēterburga

Семен Новиков

Sanktpēterburga

X446 10:32 Усы Надежды

X446

X447 10:34 Сан-Симон

X447

Антон Семенов

Sanktpēterburga

Инна Грикурова

Sanktpēterburga

Александра Павлова

Sanktpēterburga

X448 10:36 Кайханга

X448

X450 10:40 Четверо против ветра
Roman Chernyatchik

Sanktpēterburga

Олег Шпынов

Sanktpēterburga

Алёна Шпынова

Sanktpēterburga

X451 10:42 Вепрь

X451

Роман Макаров

Sanktpēterburga

Сергей Потапов

Sanktpēterburga

X452 10:44 Чашка чая
Ната Рощупкина

Sanktpēterburga

Анна Торопова

Sanktpēterburga

X453 10:46 Флотская корюшка
Сергей Егоров

Sanktpēterburga

Татьяна Высоцкая

Sanktpēterburga

X454 10:48 TeamName

X454

Алексей Еньков

Sanktpēterburga

Анна Откеева

Sanktpēterburga

X455 10:50 ЛИТЛ

X455

Иван Пинчук

Sanktpēterburga

Елизавета Балдина

Sanktpēterburga

Елизавета Пинчук

Sanktpēterburga

Таисия Пинчук

Sanktpēterburga

X456 10:52 Морские котики

X456

Мишель Матвеев

Sanktpēterburga

X457 10:54 Дирекция тяги

X457

Oxana Yurkova

Sanktpēterburga

X458 10:56 Мешки с костями

X458

Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Елена Новикова

Sanktpēterburga

Алина Титова

Sanktpēterburga

X459 10:58 Бу-у-удьте любезны!!
Наталья Панюшкина

Maskava

X460 11:00 Грибники

X460

Ivan I.

Sanktpēterburga

X461 11:02 Pizza

X461

Саша Гершович

Maskava

Маргарита Коровина

Maskava

Маша Табитуева

Maskava

X462 11:04 Звуки вуки

X462

Света Порохня

Sanktpēterburga

Наталья Верт

Sanktpēterburga

Николай Жильцов

Sanktpēterburga

Дмитрий Шадеркин

Sanktpēterburga

X463 11:06 Обрегаду

X463

Игорь Смоленков

Sanktpēterburga

X464 11:08 Фарш из опарышей

X464

Соня Кузнецова

Sanktpēterburga

Дина Шаршакова

Sanktpēterburga

X465 11:10 Slowpokes

X465

Алена Кручинина

Maskava

X466 11:12 Выхухоль и Ко

X466

Мария Соболева

Sanktpēterburga

Нина Червякова

Sanktpēterburga

X467 11:14 Вишневый компот

X467

Михаил Тягур

Sanktpēterburga

Кирилл Уланов

Sanktpēterburga

Виктор Яценко

Sanktpēterburga

X468 11:16 Дети лета

X468

Алина Пиляева

Sanktpēterburga

Юлия Самохина

Sanktpēterburga

X469 11:18 Страна борщевиков

X469

Роман

Sanktpēterburga

Вера Иванова

Sanktpēterburga

Юрий Солодкин

Sanktpēterburga

X470 11:20 Хлебные палочки с кунжутом

X470

Анастасия Боженова

Sanktpēterburga

X471 11:22 Кот да Винчи

X471

Ольга Еремина

Sanktpēterburga

Екатерина Кузьмина

Sanktpēterburga

X472 11:24 Эдгар Аллан По

X472

Антон Ермаков

Sanktpēterburga

Ася Ермакова

Sanktpēterburga

X473 11:26 Света, супер-Ксюша и гипер-Артем

X473

Артемий Платонов

Sanktpēterburga

Ксения Сидорова

Sanktpēterburga

X475 11:30 Синтаксические животные

X475

Alexander Grebenkov

Sanktpēterburga

Irina Vasileva

Sanktpēterburga

Виктор Полозов

Sanktpēterburga

Олеся Томашенко

Sanktpēterburga

X476 11:32 неспеша

X476

Юлия Минутина

Sanktpēterburga

X477 11:34 JIC

X477

Лена Бобкова

Sanktpēterburga

Кирилл Сапожников

Sanktpēterburga

Елена Сапожникова

Sanktpēterburga

X478 11:36 Бяки-Буки

X478

Ирина Матюшина

Sanktpēterburga

X479 11:38 Лопе де Вега

X479

Артём Евсеев

Sanktpēterburga

Светлана Плакидина

Sanktpēterburga

Алексей Ушаков

Sanktpēterburga

X480 11:40 Лукиновы

X480

Александр Лукинов

Sanktpēterburga

X481 11:42 Банановый кекс

X481

X482 11:44 А татары будут?

X482

Денис Александров

Sanktpēterburga

Ксения Вютрих

Sanktpēterburga

X483 11:46 Сосновамиборцы

X483

Юрий Шестернин

Ļeņingradas apgabals

X484 11:48 Бежим, и волосы назад

X484

Ольга Высоцкая

Sanktpēterburga

Татьяна Пшеничная

Sanktpēterburga

X485 11:50 Пчелоконтора
Анна Ким

Sanktpēterburga

Яна Андронова

Sanktpēterburga

Ольга Плаксина

Sanktpēterburga

Александра Чернозубенко

Sanktpēterburga

X486 11:52 Летучий Голландец

X486

Veniamin K

Sanktpēterburga

Евгений Рулёв

Sanktpēterburga

Наталья Хомутова

Sanktpēterburga

X488 11:56 ШиМо

X488

Лиза Шилова

Sanktpēterburga

Виктор Морозов

Sanktpēterburga

Мария Морозова

Sanktpēterburga

Илья Шилов

Sanktpēterburga

X489 11:58 Мы очень адекватные

X489

X490 12:00 Так или иначе

X490

Ольга Новикова

Sanktpēterburga

Екатерина Петрова

Sanktpēterburga

Марина Хохрякова

Sanktpēterburga

X491 12:02 Моня

X491

Екатерина Мельник

Sanktpēterburga

Станислав Росинкевич

Sanktpēterburga

Александр Самсонов

Sanktpēterburga

X492 12:04 Новикова

X492

Мария Новикова

Sanktpēterburga

X493 12:06 Мария Целеста

X493

Михаил Садов

Sanktpēterburga

X494 12:08 Братик и сестричка

X494

Дмитрий Миненков

Sanktpēterburga

X495 12:10 Лигазы

X495

X496 12:12 Девчата с огоньком

X496

Екатерина Зыблева

Sanktpēterburga

Елена Карпова

Sanktpēterburga

Мария Митрофанова

Sanktpēterburga

X497 12:14 Мосбург

X497

Татьяна Селиванова

Sanktpēterburga

X498 12:16 Uno Dos Tres

X498

Алексей Заварзин

Sanktpēterburga

Ольга Кузменко

Sanktpēterburga

X499 12:18 just walk

X499

X4100 12:20 Promenade

X4100

Алексей Кулешов

Maskava

Светлана Кулешова

Maskava

Ася Кушнарёва

Maskava

X4102 12:24 Отряд Р.

X4102

Ольга Соболева

Maskavas apgabals

Татьяна Губенко

Sanktpēterburga

Мария Лёвина

Sanktpēterburga

Софья Смирнова

Sanktpēterburga

X4103 12:26 Четверо смелых

X4103

Дмитрий Финеев

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Екатерина Финеева

Maskava

X4104 12:28 JetBrains-Kotlin

X4104

Dmitry Jemerov

Tālo ārzemju pilsētas

Лилия Абдулина

Sanktpēterburga

X4105 12:30 split-brain

X4105

Екатерина Короткова

Maskava

X4106 12:32 Телепузики
Иван Андреев

Sanktpēterburga

Александр Андреев

Sanktpēterburga

Светлана Андреева

Sanktpēterburga

X4107 12:34 Мымли вслух

X4107

Екатерина Пантелеева

Sanktpēterburga

X4108 12:36 Самогонки

X4108

Елизавета Верещагина

Sanktpēterburga

Мария Гончарова

Sanktpēterburga

Михаил Шишкин

Sanktpēterburga

Наталия Шишкина

Sanktpēterburga

X4109 12:38 ЖВП

X4109

Анна Жданникова

Maskava

X4110 12:40 АмаТуры

X4110

Анна Неворотина

Sanktpēterburga

X4111 12:42 Аксолотль

X4111

Александр Тамм

Sanktpēterburga

Светлана Милославская

Sanktpēterburga

X4112 12:44 ЛевЛев

X4112

Ирина Иевлева

Sanktpēterburga

Вадим Иевлев

Sanktpēterburga

Марина Кошкина

Sanktpēterburga

X4113 12:46 Лена

X4113

Анна Олейник

Sanktpēterburga

Елена Игнатьева

Sanktpēterburga

Анита Колесникова

Sanktpēterburga

Наталия Михеева

Sanktpēterburga

X4114 12:48 Соболиный пух

X4114

Анна Никифорова

Sosnovy Bor

Надежда Никулина

Ļeņingradas apgabals

Константин Соболь

Sosnovy Bor

X4115 12:50 Куда-то туда

X4115

Иван Генералов

Sanktpēterburga

Яна Ундозёрова

Sanktpēterburga

X4116 12:52 Ситхи рядом

X4116

Наталья Махина

Sanktpēterburga

Борис Матвеев

Sanktpēterburga

X4117 12:54 Славные иДиКсюДаэдры

X4117

Dmitry Girdyuk

Sanktpēterburga

Вячеслав Иванов

Sanktpēterburga

X4118 12:56 Гатчинские Львы

X4118

Алексей Антышев

Sanktpēterburga

Вероника Панченко

Sanktpēterburga

Максим Смирнов

Sanktpēterburga

X4119 12:58 Север не найден

X4119

Yury Petrov

Tālo ārzemju pilsētas

Татьяна Буркова

Sanktpēterburga

X4120 13:00 Кодятки

X4120

X4122 13:04 Бриллиантовый десерт

X4122

Анна Лазарева

Sanktpēterburga

Николай Чернев

Sanktpēterburga

Александра Тихонова

Sanktpēterburga

X4123 13:06 Барахло crew

X4123

Сергей Крылов

Sanktpēterburga

Светлана Михайлова

Sanktpēterburga

Владимир Пинаев

Sanktpēterburga

X4124 13:08 Мы попробуем взлететь

X4124

Ксения Громова

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

X4125 13:10 Трава в горшке

X4125

Ирина Тимофеева

Sanktpēterburga

Лада Чижова

Sanktpēterburga

X4126 13:12 Белая ладья

X4126

Людмила Шершун

Sanktpēterburga

Ольга Бруховецкая

Sanktpēterburga

Любовь Лаевская

Sanktpēterburga

Ольга Шершун

Sanktpēterburga

X4127 13:14 Бройлер 747
Aleksandr Chuchunkov

Sanktpēterburga

Антон Власов

Sanktpēterburga

Ира Воропаева

Sanktpēterburga

Настя Селезнева

Sanktpēterburga

X4129 13:18 Парк Биттера

X4129

Elizavata Zavyalova

Maskava

X4130 13:20 Saaupunki

X4130

Виктор Комалев

Sanktpēterburga

Анастасия Комалева

Sanktpēterburga

Георгий Харламов

Sanktpēterburga

X4131 13:22 Грешники

X4131

Игорь Ворончихин

Ļeņingradas apgabals

Алина Иванова

Maskava

Александра Королева

Maskava

X4132 13:24 White Horse

X4132

Екатерина Жаркова

Sanktpēterburga

Елизавета Жаркова

Sanktpēterburga

Ольга Кузнецова

Sanktpēterburga

X4133 13:26 Татарино

X4133

София Лисненко

Sanktpēterburga

X4134 13:28 ФТШата++

X4134

Михаил Дворкин

Sanktpēterburga

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Захар Яковлев

Sanktpēterburga

X4135 13:30 Врубай кассеты бати и рвём в Цинциннати

X4135

Тимурка Нуров

Sanktpēterburga

Максим Хузин

Sanktpēterburga

Мария Бесчастная

Sanktpēterburga

X4136 13:32 Мятные лемуры на границе сознания

X4136

Ксюша Бикеева

Sanktpēterburga

Евгения Маслова

Sanktpēterburga

Дмитрий Узор

Sanktpēterburga

Человек Четвертый

Sanktpēterburga

X4137 13:34 Спасатели Малибу

X4137

Наталья Кононова

Sanktpēterburga

Сергей Поздняков

Sanktpēterburga

Юлия Рябова

Sanktpēterburga

X4138 13:36 Дачи и дачники

X4138

Максим Новиков

Sanktpēterburga

Екатерина Суева

Sanktpēterburga

Евгения Штутина

Sanktpēterburga

X4139 13:38 Проприоцепция

X4139

Саша Арсеньева

Sanktpēterburga

Валя Дегай

Sanktpēterburga

Таня Корнева

Sanktpēterburga

Ирина Печенькина

Sanktpēterburga

X4140 13:40 Тридцать восемь

X4140

X4142 13:44 Выворотни

X4142

X4143 13:46 Бешеные черепахи

X4143

Анна Михайлова

Sanktpēterburga

Артемий Львов

Sanktpēterburga

X4144 13:48 По умолчанию
Sofia Byzova

Sanktpēterburga

Дарья Пестова

Sanktpēterburga

X4145 13:50 Хамелеон

X4145

Андрей Чумаков

Sanktpēterburga

Андрей Овечкин

Sanktpēterburga

Андрей Савельев

Sanktpēterburga

X4146 13:52 Умные Улитки

X4146

Маргарита Клочкова

Sanktpēterburga

X4147 13:54 Страшная и горжусь этим

X4147

Ольга Доброхотова

Sanktpēterburga

Елена Скворцова

Sanktpēterburga

X4148 13:56 могучие рейнджеры

X4148

Елена Конакова

Sanktpēterburga

Ринат Аскапов

Sanktpēterburga

Ильдар Саитов

Sanktpēterburga

Владимир Федоров

Sanktpēterburga

X4149 13:58 Кофе с молотком

X4149

Илья Закирзянов

Sanktpēterburga

Екатерина Лазарева

Sanktpēterburga

Александр Суринов

Sanktpēterburga