Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Maxim Melnikov
Maskava   552 «Зимбабве бедит» 10:44
Елизавета Беспалова
Maskava   552 «Зимбабве бедит» 10:44
Аня Брутман
Sanktpēterburga   532 «Все те же» 10:04
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   562 «Портал» 11:04
Николай Гемель
Sanktpēterburga   568 «Мегалеты» 11:16
Григорий Данилюк
Sanktpēterburga   582 «Hot Coffee» 11:44
Святослав Деменков
Sanktpēterburga   546 «Осколки Кеско» 10:32
Юрий Дилин
Sanktpēterburga   568 «Мегалеты» 11:16
Мария Загородная
Sanktpēterburga   572 «А кто бедный котик» 11:24
Лидия Зайцева
Sanktpēterburga   560 «Hic sunt dracones» 11:00
Иван Затолокин
Maskava   564 «Друзья-уроды» 11:08
Алексей Зборовский
Sanktpēterburga   536 «Катамаран» 10:12
Сергей Зимацкий
Sanktpēterburga   540 «Кучкуйся, пушись» 10:20
Юлия Игнатьева
Sanktpēterburga   568 «Мегалеты» 11:16
Дмитрий Истомин
Sanktpēterburga   532 «Все те же» 10:04
Екатерина Казакова
Sanktpēterburga   540 «Кучкуйся, пушись» 10:20
Ольга Колыханова
Maskava   530 «Ездовые кошаки» 10:00
Андрей Красавин
Sanktpēterburga   582 «Hot Coffee» 11:44
Екатерина Кропочева
Maskava   542 «Шестой класс» 10:24
Инна Курдюмова
  534 «Молния» 10:08
Дмитрий Ларин
Maskava   544 «Бешеные собаки» 10:28
Екатерина Милюкова
Maskava   530 «Ездовые кошаки» 10:00
Борис Миронов
Sanktpēterburga   540 «Кучкуйся, пушись» 10:20
Дарья Низкая
Ļeņingradas apgabals   574 «БГмоты» 11:28
Роман Низкий
Ļeņingradas apgabals   574 «БГмоты» 11:28
Виктор Ремез
Sanktpēterburga   570 «Так я нарушил закон» 11:20
Наталья Смирнова
Sanktpēterburga   538 «Где педали?» 10:16
Данил Терновых
Ļeņingradas apgabals   532 «Все те же» 10:04
Аля Фёдорова
Maskava   564 «Друзья-уроды» 11:08
Анна Чмыхова
Maskava   542 «Шестой класс» 10:24
Ольга Ефремова
Ļeņingradas apgabals   574 «БГмоты» 11:28
Михаил Любарец
Sanktpēterburga   582 «Hot Coffee» 11:44
Александра Маньковская
Sanktpēterburga   566 «Озорные тУпики» 11:12
Денис Мурашов
Sanktpēterburga   550 «роллеркат» 10:40
Ирина Петрова
Sanktpēterburga   556 «Free solo» 10:52
Михаил Рабчинский
Sanktpēterburga   584 «Вакуум» 11:48
Ирина Сибирцева
Sanktpēterburga   558 «Зерк» 10:56
Игорь Цветков
Maskava   554 «Blanquiazul Team» 10:48
Елена Червякова
Sanktpēterburga   550 «роллеркат» 10:40
Илья Шлегель
Sanktpēterburga   580 «Львы» 11:40
Нелли Александрова
Sanktpēterburga   580 «Львы» 11:40
Яна Богатырёва
Puškina   548 «Ничего не жалко» 10:36
Алексей Большаков
Sanktpēterburga   540 «Кучкуйся, пушись» 10:20
Вадим Валуйский
Sanktpēterburga   582 «Hot Coffee» 11:44
Анастасия Величко
Sanktpēterburga   558 «Зерк» 10:56
Александр Довыденков
Puškina   548 «Ничего не жалко» 10:36
Эдгар Колесников
Sanktpēterburga   536 «Катамаран» 10:12
Ульяна Курдюмова
  534 «Молния» 10:08
Екатерина Магедова
Sanktpēterburga   538 «Где педали?» 10:16
Дмитрий Матвеев
Sanktpēterburga   546 «Осколки Кеско» 10:32
Мария Мельникова
Maskava   552 «Зимбабве бедит» 10:44
Мария Мотыгина
Puškina   548 «Ничего не жалко» 10:36
Анастасия Мурашова
Sanktpēterburga   550 «роллеркат» 10:40
Герман Никифоров
Sanktpēterburga   566 «Озорные тУпики» 11:12
Василий Рабчинский
Sanktpēterburga   584 «Вакуум» 11:48
Аглая Рахова
Sanktpēterburga   580 «Львы» 11:40
Сергей Смирнов
Sanktpēterburga   538 «Где педали?» 10:16
Александр Траскин
Sanktpēterburga   536 «Катамаран» 10:12
Айсылу Чемекова
Sanktpēterburga   580 «Львы» 11:40
Василий Шамко
Sanktpēterburga   562 «Портал» 11:04
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
530 10:00 Ездовые кошаки

530

532 10:04 Все те же

532

Аня Брутман

Sanktpēterburga

Данил Терновых

Ļeņingradas apgabals

534 10:08 Молния

534

Ульяна Курдюмова

536 10:12 Катамаран

536

Эдгар Колесников

Sanktpēterburga

Александр Траскин

Sanktpēterburga

538 10:16 Где педали?

538

Екатерина Магедова

Sanktpēterburga

Сергей Смирнов

Sanktpēterburga

540 10:20 Кучкуйся, пушись

540

Борис Миронов

Sanktpēterburga

Алексей Большаков

Sanktpēterburga

542 10:24 Шестой класс

542

544 10:28 Бешеные собаки

544

546 10:32 Осколки Кеско

546

Дмитрий Матвеев

Sanktpēterburga

548 10:36 Ничего не жалко

548

Яна Богатырёва

Puškina

Александр Довыденков

Puškina

Мария Мотыгина

Puškina

550 10:40 роллеркат

550

Денис Мурашов

Sanktpēterburga

Анастасия Мурашова

Sanktpēterburga

552 10:44 Зимбабве бедит

552

Maxim Melnikov

Maskava

Мария Мельникова

Maskava

554 10:48 Blanquiazul Team

554

556 10:52 Free solo

556

Ирина Петрова

Sanktpēterburga

558 10:56 Зерк

558

Анастасия Величко

Sanktpēterburga

560 11:00 Hic sunt dracones

560

Лидия Зайцева

Sanktpēterburga

562 11:04 Портал

562

Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

564 11:08 Друзья-уроды

564

566 11:12 Озорные тУпики

566

Герман Никифоров

Sanktpēterburga

568 11:16 Мегалеты

568

Николай Гемель

Sanktpēterburga

Юрий Дилин

Sanktpēterburga

Юлия Игнатьева

Sanktpēterburga

570 11:20 Так я нарушил закон

570

Виктор Ремез

Sanktpēterburga

572 11:24 А кто бедный котик

572

574 11:28 БГмоты

574

Дарья Низкая

Ļeņingradas apgabals

Роман Низкий

Ļeņingradas apgabals

Ольга Ефремова

Ļeņingradas apgabals

580 11:40 Львы

580

Илья Шлегель

Sanktpēterburga

Нелли Александрова

Sanktpēterburga

Аглая Рахова

Sanktpēterburga

Айсылу Чемекова

Sanktpēterburga

582 11:44 Hot Coffee

582

Михаил Любарец

Sanktpēterburga

Вадим Валуйский

Sanktpēterburga

584 11:48 Вакуум

584

Василий Рабчинский

Sanktpēterburga

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
530 10:00 Ездовые кошаки

530

534 10:08 Молния

534

Ульяна Курдюмова

542 10:24 Шестой класс

542

544 10:28 Бешеные собаки

544

546 10:32 Осколки Кеско

546

Дмитрий Матвеев

Sanktpēterburga

548 10:36 Ничего не жалко

548

Яна Богатырёва

Puškina

Александр Довыденков

Puškina

Мария Мотыгина

Puškina

552 10:44 Зимбабве бедит

552

Maxim Melnikov

Maskava

Мария Мельникова

Maskava

556 10:52 Free solo

556

Ирина Петрова

Sanktpēterburga

558 10:56 Зерк

558

Анастасия Величко

Sanktpēterburga

560 11:00 Hic sunt dracones

560

Лидия Зайцева

Sanktpēterburga

562 11:04 Портал

562

Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

570 11:20 Так я нарушил закон

570

Виктор Ремез

Sanktpēterburga

574 11:28 БГмоты

574

Дарья Низкая

Ļeņingradas apgabals

Роман Низкий

Ļeņingradas apgabals

Ольга Ефремова

Ļeņingradas apgabals

580 11:40 Львы

580

Илья Шлегель

Sanktpēterburga

Нелли Александрова

Sanktpēterburga

Аглая Рахова

Sanktpēterburga

Айсылу Чемекова

Sanktpēterburga

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
532 10:04 Все те же

532

Аня Брутман

Sanktpēterburga

Данил Терновых

Ļeņingradas apgabals

536 10:12 Катамаран

536

Эдгар Колесников

Sanktpēterburga

Александр Траскин

Sanktpēterburga

538 10:16 Где педали?

538

Екатерина Магедова

Sanktpēterburga

Сергей Смирнов

Sanktpēterburga

540 10:20 Кучкуйся, пушись

540

Борис Миронов

Sanktpēterburga

Алексей Большаков

Sanktpēterburga

554 10:48 Blanquiazul Team

554

564 11:08 Друзья-уроды

564

568 11:16 Мегалеты

568

Николай Гемель

Sanktpēterburga

Юрий Дилин

Sanktpēterburga

Юлия Игнатьева

Sanktpēterburga

582 11:44 Hot Coffee

582

Михаил Любарец

Sanktpēterburga

Вадим Валуйский

Sanktpēterburga

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
550 10:40 роллеркат

550

Денис Мурашов

Sanktpēterburga

Анастасия Мурашова

Sanktpēterburga

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
572 11:24 А кто бедный котик

572

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
584 11:48 Вакуум

584

Василий Рабчинский

Sanktpēterburga