Parādīt dalībniekus

Bez ierobežojumiem

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks
1245 АвтоАсс 11:30 16:32 5:02 22 -1:45 3:17
245
Алексей Кашин

Maskavas apgabals

Андрей Степашкин

Maskavas apgabals

Галина Шубина

Maskavas apgabals


2244 _АМТ 11:28 17:51 6:23 22 -2:45 3:38
244
Юлия Кощеева

Maskavas apgabals

Антон Меденников

Maskava


3209 Быдло из Московской области 10:18 17:02 6:44 22 -1:35 5:09
209

Riteņu

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks
1502 Питер FM 10:04 15:24 5:20 21 -2:15 3:05
502
Дина Климентьева

Sanktpēterburga

Борис Хвостиченко

Sanktpēterburga


2505 Мартовские НоСки 10:10 15:51 5:41 21 -2:15 3:26
505
3527 Velocat.ru 10:54 16:43 5:49 21 -2:15 3:34
527
Игорь Величкин

Maskava

Роман Никитин

Maskava

Елена Пьянкова

Maskava

Михаил Титков

Maskava


Skrējiena

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks
1321 ЛЯгуха-Вездеход 10:42 15:27 4:45 24 -3:00 1:45
Дмитрий Адамский

Maskava

Алексей Савватеев

Maskava


2342 Феи Друидоff 11:24 16:48 5:24 24 -2:00 3:24
Анна Авраменко

Maskavas apgabals


3306 Мнемоники 10:12 15:04 4:52 24 -1:15 3:37

Transporta

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks
1109 Бескомпромиссная ЛЯгуха 10:18 18:15 7:57 21 -2:30 5:27
109
2112 KrySteLoZa [НМ] 10:24 18:50 8:26 21 -0:45 7:41
112
3124 Пулей в улей (МГТУ) 10:48 20:56 10:08 21 -1:15 8:53
124
Наталья Соколова

Maskava


Kategorijas, bez laika skaitīšana

Pastaigas

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti
1400 Пряники 10:00 33
Анастасия Протасова

Maskava


1402 пара пар сапог 10:04 33
Николай Бортников

Maskava

Алексей Кузнецов

Maskava

Марина Пономарева

Maskava

Марина Филина

Maskava


1404 матросы 10:08 33
Светлана Артемова

Maskava


1405 Лобанчики 10:10 33
Иван Лобанов

Maskava


1406 УГаР 10:12 33
Ганелес

Maskava

Татьяна Журавлева

Maskava

Яков Карпунькин

Maskava

Уварова

Maskava


1407 Маньяки-приключенцы 10:14 33
Саша Исаков

Maskavas apgabals

Людмила Исакова

Maskavas apgabals

Никита Сусоров

Maskava


1409 Снежные Волки 10:18 33
Анастасия Березина

Maskava

Станислава Киблик

Maskava

Мария Устинова

Maskava


1411 Летающий цирк 10:22 33
Ксения Исаева

Maskava

Павел Новичков

Maskava

Максим Уланов

Maskavas apgabals


1417 Удачливые приезжие 10:34 33
Виктор Немытов

Maskava

Надежда Осадчиева

Maskava


1421 Бродячие псы 10:42 33
Кирилл Быков

Maskava

Александр Кочкин

Maskava

Антон Полунин

Maskava

Ольга Телкова

Maskava


1423 Большие Коты 10:46 33
Ольга Плаксина


1425 Кремлетрип 10:50 33

1431 Собинбанк 11:02 33
Амиран Татарашвили

Maskava


1437 Рикошет 11:14 33
Андрей Некрасов

Maskavas apgabals

Елена Коноплева

Maskava

Дмитрий Крылов

Maskavas apgabals

Константин Репекто

Maskavas apgabals


1438 Snake-II 11:16 33
Нина Минина

Sanktpēterburga

Елена Ерохина

Puškina


1439 Туда и обратно 11:18 33
Марина Новожилова

Maskava

Александр Скоробутов

Maskava


1444 Не туда 11:28 33
Бакланов

Maskava

Бакланова

Maskava


1448 LiYan and LeeBu 11:36 33
Лиза Буяновская

Sanktpēterburga

Елизавета Янковская

Sanktpēterburga


1449 УРРА 11:38 33
Евгения Калинникова

Maskava

Ольга Карпинская

Maskava

Александр Русинов

Maskava


1451 Контакт М1 11:42 33
Галина Жильцова

Sanktpēterburga

Елена Шадыханова

Maskava


1453 МОЛНИЯ! 11:46 33
Андрюшка Степанов

Maskava

Танюшка Степанова

Maskava


1455 Кактус 11:50 33
Мария Рубайло

Maskava

Сергей Чернов

Maskava


1456 Huber 11:52 33
Александр Митяев

Maskava

Алексей Окунев

Maskava

Александра Укладова

Maskava

Александр Цирлин

Maskava


1464 Рыбки 12:08 33
Лешка

Maskava

Машка

Maskava


1472 Ку-Ку 12:24 33
Александра Шершнева

Maskava


1478 I4I42I356 12:36 33
478
Денис Ветчинкин

Maskava

Даша Зуева

Maskava


1479 Sisters 12:38 33
Галина Большакова

Maskava

Татьяна Большакова

Maskava


1480 Кремни 12:40 33
480
Юлия Хаки

Maskava


1486 Мозговой штурм 12:52 33
486
Сергей Голубев

Maskava

Владислав Лукьянчеко

Анастасия Пивоварова

Maskava


1493 Sergo&Juli 13:06 33
493
1497 Николаевский Экспресс 13:14 33
497
1498 Ржавое ведро 13:16 33
498
Павел Левдиков

Ирина Лосева

Maskava

Валерия Михайлик

Maskava


14133 Биогеодвижение 14:26 33
4133
Алексей Вышивкин

Maskava

Владимир Феодоритов

Maskava


Parādīt dalībniekus