Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Tatiana Astaikina
Sanktpēterburga   153 «Никакого академизма!» 10:00
Yury Luzyanin
Sanktpēterburga   148 «Просто команда» 10:00
Виктория Антонова
  184 «Vika» 10:00
Елена Аржанухина
Sanktpēterburga   154 «Никакого академизма! 2» 10:00
Олег Ассовский
Maskava   165 «Soxy team - M» 10:00
Константин Базаров
  181 «Ready-Steady-Go!» 10:00
Ирина Баранова
Sanktpēterburga   113 «Дуэт+» 10:00
Владимир Белоусов
Maskava   172 «Беззаботный орнитолог» 10:00
Татьяна Бурлакова
Sanktpēterburga   100 «Суслички» 10:00
Елена Бычкова
Maskava   128 «Большой Львиный прайд» 10:00
Игорь Винокуров
Sanktpēterburga   1103 «Игрик» 10:00
Екатерина Винокурова
Sanktpēterburga   1104 «КаТерина» 10:00
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   193 «Три комиссарские звёздочки» 10:00
Евгений (Гений) Гребенев
Maskavas apgabals   133 «Горький-150» 10:00
Людмилка Гусарова
Maskava   162 «Птичка Пепе» 10:00
Дмитрий Денисов
Sanktpēterburga   194 «Димина команда» 10:00
Лизавета Емельянова
Sanktpēterburga   170 «Бодрый Суслик 1» 10:00
Сергей Ильинский
Sanktpēterburga   101 «Суслички.» 10:00
Саша Кабайлов
Maskava   144 «Большой Львиный прайд» 10:00
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   111 «Улетайки» 10:00
Екатерина Качинская
Maskava   191 «Джульетта» 10:00
Екатерина Коляскина
Maskava   114 «солнышки! (1 шт)» 10:00
Полина Комаровская
Sanktpēterburga   163 «Никакого академизма 3» 10:00
Мария Коновалова
Sanktpēterburga   151 «Сами по себе 1» 10:00
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   159 «Rabid Ferrets» 10:00
Валентина Лебедева
Pēterhofa   116 «Альма-матер1» 10:00
Екатерина Лещинер
Maskava   131 «Чайка из Семейства кошачьих» 10:00
Лев Лещинер
Maskava   132 «Лев из Семейства кошачьих» 10:00
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   122 «Music&Math» 10:00
Наталия Мартынова
Sanktpēterburga   117 «Альма-матер2» 10:00
Игорь Мелентьев
Maskava   125 «Большой Львиный прайд» 10:00
Ирина Миллер
Sanktpēterburga   120 «Альма-матер4» 10:00
Володя Моргулис
Maskava   188 «Большой Львиный прайд» 10:00
Ирина Нецепляева
Ļeņingradas apgabals   130 «Сова» 10:00
Семён Орешко
Sanktpēterburga   176 «Веселый слонятк!» 10:00
Людмила Орлова
Maskava   158 «Монморанси» 10:00
Даша Парафонкина
Maskava   199 «Дряхлая метла» 10:00
Елена Пименова
Sanktpēterburga   155 «Пупсик 1» 10:00
Ольга Попова
Maskavas apgabals   129 «Большой Львиный прайд» 10:00
Алексей Поросятьев
Minska   1101 «Otryv.by» 10:00
Дмитрий Поспелов
Maskava   161 «Дмитрий Поспелов» 10:00
Любовь Пыстина
Maskava   171 «Большой Львиный прайд» 10:00
Ксения Романова
Tālo ārzemju pilsētas   175 «Rabid Ferrets» 10:00
Александра Рябикова
Maskava   108 «Большой Львиный прайд» 10:00
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   160 «Rabid Ferrets» 10:00
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   134 «Львёнка-Алёнка» 10:00
Сергей Сергеев
Maskava   190 «Отелло» 10:00
Сергей Смирнов
Maskava   119 «Большой Львиный прайд» 10:00
ЮлиЧ Смирнова-Продченко
Maskava   121 «Большой Львиный прайд» 10:00
Елена Спасская
Sanktpēterburga   152 «Сами по себе 2» 10:00
Владимир Стальмаков
  183 «Vovka» 10:00
Юля Степанова
Sanktpēterburga   195 «Juliett» 10:00
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   102 «Катина команда» 10:00
Олёна Филиппова
Maskava   164 «Soxy team - F» 10:00
Наталия Фомичева
Sanktpēterburga   109 «Было бы нелепо» 10:00
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   135 «Валенки 3» 10:00
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   156 «Пупсик 2» 10:00
Варвара Базарова
Maskavas apgabals   182 «Ready-Steady-Go!!» 10:00
Алена Баринова
Maskava   124 «Большой Львиный прайд» 10:00
Алексей Богорац
Maskava   123 «Большой Львиный прайд» 10:00
Николай Большаков
Maskava   141 «Бегущий дед» 10:00
Марина Боровкова
Maskava   186 «Маленькая компания» 10:00
Галина Ефимова
Maskava   173 «Беззаботный ихтиолог» 10:00
Дарья Игнатова
Maskava   180 «Мятный карась» 10:00
Таня Карягина
Maskava   137 «Большой Львиный прайд» 10:00
Ольга Климова
Maskava   145 «Большой Львиный прайд» 10:00
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   107 «Зер гут» 10:00
Алексей Машинистов
Maskava   174 «Путешественник» 10:00
Павел Морозов
Sanktpēterburga   196 «Линдси» 10:00
Анна Носова
Sanktpēterburga   112 «Улетайки. Часть 1» 10:00
Светлана Образцова
Sanktpēterburga   198 «Шустрая пантеррра» 10:00
Анастасия Потягалова
Maskava   115 «солнышки! (2 шт)» 10:00
Надежда Пушкина
Maskava   147 «ПушкинЪ» 10:00
Юлия Ситник
Sanktpēterburga   197 «KintiS» 10:00
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   127 «Крошка Ру» 10:00
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   126 «Джеймс Бонд» 10:00
Павел Толмачев
Maskava   138 «Большой Львиный прайд» 10:00
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   177 «Базилиус» 10:00
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   189 «Сашина команда» 10:00
Мария Фоменко
Sanktpēterburga   142 «Большой Львиный прайд» 10:00
Надежда Шошина
Sanktpēterburga   167 «кроме шила и гвоздя-2» 10:00
Александр Абакумов
Sanktpēterburga   185 «Валенки 4» 10:00
Виктория Арсентьева
Sanktpēterburga   157 «Пупсик 3» 10:00
Владимир Воробьев
Sanktpēterburga   166 «кроме шила и гвоздя» 10:00
Татьяна Горобец
Sanktpēterburga   169 «Бодрый Суслик 2» 10:00
Татьяна Данилова
Kirova   187 «Обычное название» 10:00
Кадрия Еникеева
Sanktpēterburga   110 «Было бы нелепо» 10:00
Нина Иванова
Sanktpēterburga   149 «Валенки 2» 10:00
Наталья Изотова
Sanktpēterburga   136 «Скоростные ястребы 1» 10:00
Марина Ильина
Sanktpēterburga   139 «Скоростные ястребы 2» 10:00
Екатерина Кравцова
Sanktpēterburga   105 «Зер гут» 10:00
Мария Кравцова
Sanktpēterburga   106 «Зер гут» 10:00
Ирина Мартынова
Maskava   192 «Mumumba» 10:00
Елена Нечаева
Sanktpēterburga   118 «Альма-матер3» 10:00
Александр Парафонкин
Maskava   104 «Две капитанки (ч.2)» 10:00
Марина Рубина
Sanktpēterburga   150 «Валенки 1» 10:00
Гульмира Русецкая
Sanktpēterburga   140 «Скоростные ястребы 3» 10:00
Ольга Рябова
Pēterhofa   146 «Альма-матер5» 10:00
Екатерина Склярова
Citas Baltkrievijas pilsētas   1102 «Отрыв.by» 10:00
Ирина Сухорукова
Ļeņingradas apgabals   168 «Альма-матер6» 10:00
Елена Торохтунова
Petrozavodska   1100 «команда 1100» 10:00
Елена Торохтунова
Petrozavodska   1100 «команда 1100» 10:00
Константин Тютин
Sanktpēterburga   178 «Базилиус плюс» 10:00
Елена Шмакова
Sanktpēterburga   179 «ЕЕ» 10:00
Павел Юнин
Maskava   143 «Большой Львиный прайд» 10:00
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 10:00 Суслички
101 10:00 Суслички.
102 10:00 Катина команда
104 10:00 Две капитанки (ч.2)
Александр Парафонкин

Maskava

105 10:00 Зер гут
Екатерина Кравцова

Sanktpēterburga

106 10:00 Зер гут
Мария Кравцова

Sanktpēterburga

107 10:00 Зер гут
108 10:00 Большой Львиный прайд
109 10:00 Было бы нелепо
110 10:00 Было бы нелепо
Кадрия Еникеева

Sanktpēterburga

111 10:00 Улетайки
112 10:00 Улетайки. Часть 1
Анна Носова

Sanktpēterburga

113 10:00 Дуэт+
Ирина Баранова

Sanktpēterburga

114 10:00 солнышки! (1 шт)
115 10:00 солнышки! (2 шт)
116 10:00 Альма-матер1
117 10:00 Альма-матер2
118 10:00 Альма-матер3
Елена Нечаева

Sanktpēterburga

119 10:00 Большой Львиный прайд
120 10:00 Альма-матер4
Ирина Миллер

Sanktpēterburga

121 10:00 Большой Львиный прайд
122 10:00 Music&Math
123 10:00 Большой Львиный прайд
124 10:00 Большой Львиный прайд
125 10:00 Большой Львиный прайд
126 10:00 Джеймс Бонд
127 10:00 Крошка Ру
128 10:00 Большой Львиный прайд
129 10:00 Большой Львиный прайд
Ольга Попова

Maskavas apgabals

130 10:00 Сова
Ирина Нецепляева

Ļeņingradas apgabals

131 10:00 Чайка из Семейства кошачьих
132 10:00 Лев из Семейства кошачьих
133 10:00 Горький-150
134 10:00 Львёнка-Алёнка
135 10:00 Валенки 3
Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

136 10:00 Скоростные ястребы 1
Наталья Изотова

Sanktpēterburga

137 10:00 Большой Львиный прайд
138 10:00 Большой Львиный прайд
139 10:00 Скоростные ястребы 2
Марина Ильина

Sanktpēterburga

140 10:00 Скоростные ястребы 3
Гульмира Русецкая

Sanktpēterburga

141 10:00 Бегущий дед
142 10:00 Большой Львиный прайд
Мария Фоменко

Sanktpēterburga

143 10:00 Большой Львиный прайд
Павел Юнин

Maskava

144 10:00 Большой Львиный прайд
145 10:00 Большой Львиный прайд
146 10:00 Альма-матер5
Ольга Рябова

Pēterhofa

147 10:00 ПушкинЪ
148 10:00 Просто команда
Yury Luzyanin

Sanktpēterburga

149 10:00 Валенки 2
Нина Иванова

Sanktpēterburga

150 10:00 Валенки 1
Марина Рубина

Sanktpēterburga

151 10:00 Сами по себе 1
152 10:00 Сами по себе 2
Елена Спасская

Sanktpēterburga

153 10:00 Никакого академизма!
Tatiana Astaikina

Sanktpēterburga

154 10:00 Никакого академизма! 2
155 10:00 Пупсик 1
Елена Пименова

Sanktpēterburga

156 10:00 Пупсик 2
Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

157 10:00 Пупсик 3
Виктория Арсентьева

Sanktpēterburga

158 10:00 Монморанси
159 10:00 Rabid Ferrets
Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

160 10:00 Rabid Ferrets
Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

161 10:00 Дмитрий Поспелов
162 10:00 Птичка Пепе
163 10:00 Никакого академизма 3
164 10:00 Soxy team - F
165 10:00 Soxy team - M
166 10:00 кроме шила и гвоздя
Владимир Воробьев

Sanktpēterburga

167 10:00 кроме шила и гвоздя-2
Надежда Шошина

Sanktpēterburga

168 10:00 Альма-матер6
Ирина Сухорукова

Ļeņingradas apgabals

169 10:00 Бодрый Суслик 2
Татьяна Горобец

Sanktpēterburga

170 10:00 Бодрый Суслик 1
171 10:00 Большой Львиный прайд
172 10:00 Беззаботный орнитолог
173 10:00 Беззаботный ихтиолог
174 10:00 Путешественник
175 10:00 Rabid Ferrets
Ксения Романова

Tālo ārzemju pilsētas

176 10:00 Веселый слонятк!
Семён Орешко

Sanktpēterburga

177 10:00 Базилиус
Алиса Тютина

Sanktpēterburga

178 10:00 Базилиус плюс
Константин Тютин

Sanktpēterburga

179 10:00 ЕЕ
Елена Шмакова

Sanktpēterburga

180 10:00 Мятный карась
181 10:00 Ready-Steady-Go!
182 10:00 Ready-Steady-Go!!
183 10:00 Vovka
184 10:00 Vika
185 10:00 Валенки 4
Александр Абакумов

Sanktpēterburga

186 10:00 Маленькая компания
187 10:00 Обычное название
Татьяна Данилова

Kirova

188 10:00 Большой Львиный прайд
189 10:00 Сашина команда
190 10:00 Отелло
191 10:00 Джульетта
192 10:00 Mumumba
Ирина Мартынова

Maskava

193 10:00 Три комиссарские звёздочки
194 10:00 Димина команда
195 10:00 Juliett
Юля Степанова

Sanktpēterburga

196 10:00 Линдси
Павел Морозов

Sanktpēterburga

197 10:00 KintiS
Юлия Ситник

Sanktpēterburga

198 10:00 Шустрая пантеррра
199 10:00 Дряхлая метла
1100 10:00 команда 1100
Елена Торохтунова

Petrozavodska

Елена Торохтунова

Petrozavodska

1101 10:00 Otryv.by
1102 10:00 Отрыв.by
Екатерина Склярова

Citas Baltkrievijas pilsētas

1103 10:00 Игрик
1104 10:00 КаТерина