Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Stanislav Kondratev
Sanktpēterburga   238 «Парадигма» 10:16
Yury Luzyanin
Sanktpēterburga   276 «Мы только спросить» 11:32
Александр Аридов
Maskava   278 «Мандаринки» 11:36
Евгения Бокая
Sanktpēterburga   228 «Техно» 09:56
Юлия Буренева
Sanktpēterburga   202 «Очень даже может быть» 09:04
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   200 «Мешки с костями» 09:00
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   214 «Da Redz Goez Fasta» 09:28
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   272 «Портал» 11:24
Алексей Гайнулин
Sanktpēterburga   248 «NorWay» 10:36
Михаил Грищенко
Sanktpēterburga   210 «Дети понедельника» 09:20
Юлия Дубовицкая
Sanktpēterburga   210 «Дети понедельника» 09:20
Александр Емельянов
Maskavas apgabals   218 «Винни Пух и Ко» 09:36
Егор Ермаков
Sanktpēterburga   256 «С кем не бывает» 10:52
Марина Засимова
Sanktpēterburga   250 «Бегущие по ветру» 10:40
Инна Захарова
Sanktpēterburga   210 «Дети понедельника» 09:20
Станислав Зотин
Sanktpēterburga   216 «ФПК» 09:32
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   214 «Da Redz Goez Fasta» 09:28
Аня Карпова
Maskava   234 «Анонимные единороги» 10:08
Василий Катеринич
Maskava   226 «Орден Занудных Лисы и Хомяка» 09:52
Елена Катеринич
Maskava   226 «Орден Занудных Лисы и Хомяка» 09:52
Александра Комарова
Sanktpēterburga   200 «Мешки с костями» 09:00
Юлия Конотопова
Sanktpēterburga   250 «Бегущие по ветру» 10:40
Светлана Королева
Sanktpēterburga   220 «БелК2» 09:40
Светлана Кохановская
Sanktpēterburga   230 «Люди Че» 10:00
Валентина Маметьева
Maskavas apgabals   220 «БелК2» 09:40
Григорьева Мария
Sanktpēterburga   212 «Ёжики Хрюшечки» 09:24
Сергей Мельников
London   212 «Ёжики Хрюшечки» 09:24
Марина Михайлова
Sanktpēterburga   232 «Marsach» 10:04
Валерия Петрова
Sanktpēterburga   270 «Север не найден» 11:20
Ольга Попова
Maskavas apgabals   220 «БелК2» 09:40
Ольга Ремизова
Sanktpēterburga   228 «Техно» 09:56
Алексей Руяткин
Sanktpēterburga   216 «ФПК» 09:32
Елена Савчук
Sanktpēterburga   222 «Шустрые тихоходки» 09:44
Оксана Смоленкова
Sanktpēterburga   240 «Обригаду» 10:20
Володимир Солтанов
Maskava   260 «МорозКо» 11:00
Юлия Сорокина
Sanktpēterburga   206 «Вместе веселей» 09:12
Андрей Станкевич
Sanktpēterburga   212 «Ёжики Хрюшечки» 09:24
Александра Столярова
Sanktpēterburga   250 «Бегущие по ветру» 10:40
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   248 «NorWay» 10:36
Филипп Терехин
Maskava   258 «Таксомотор» 10:56
Наталья Токарь
Maskavas apgabals   220 «БелК2» 09:40
Александра Царёва
Sanktpēterburga   264 «Деффчонки» 11:08
Сергей Чернышев
Sanktpēterburga   230 «Люди Че» 10:00
Антон Шумилов
Sanktpēterburga   230 «Люди Че» 10:00
Елизавета Шумилова
Sanktpēterburga   230 «Люди Че» 10:00
Denis Ibaev
Sanktpēterburga   262 «+2» 11:04
Иван Андреев
Sanktpēterburga   246 «Телепузики» 10:32
Александра Гаврилова
Sanktpēterburga   266 «Акваланг» 11:12
Михаил Герасимов
Sanktpēterburga   254 «ЛУЧ» 10:48
Алексей Дятлов
Maskava   260 «МорозКо» 11:00
Александра Ершова
Sanktpēterburga   268 «Бодрые улитки» 11:16
Ирина Карпеева
Sanktpēterburga   274 «Могло быть лучше» 11:28
Вадим Неворотин
Sanktpēterburga   236 «АмаТуры» 10:12
Анна Носырева
Sanktpēterburga   224 «Нос в кошельке» 09:48
Анастасия С
Sanktpēterburga   252 «Стрела» 10:44
Александр Сперанцев
Sanktpēterburga   244 «Белокрылый психролют» 10:28
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   208 «Крошки Ру» 09:16
Александр Андреев
Sanktpēterburga   246 «Телепузики» 10:32
Сергей Андреев
Sanktpēterburga   246 «Телепузики» 10:32
Светлана Андреева
Sanktpēterburga   246 «Телепузики» 10:32
Светлана Артемова
Sanktpēterburga   204 «Мозаика» 09:08
Светс Балацкая
Maskava   234 «Анонимные единороги» 10:08
Василиса Белей
Sanktpēterburga   268 «Бодрые улитки» 11:16
Николай Буренев
Sanktpēterburga   202 «Очень даже может быть» 09:04
Павел Буренев
Sanktpēterburga   202 «Очень даже может быть» 09:04
Ольга Буренева
Sanktpēterburga   202 «Очень даже может быть» 09:04
Дмитрий Галкин
Maskava   278 «Мандаринки» 11:36
Ирина Герасимова
Sanktpēterburga   254 «ЛУЧ» 10:48
Марина Гладкая
Maskava   258 «Таксомотор» 10:56
Анатолий Гладкий
Maskava   258 «Таксомотор» 10:56
Надежда Гончаренко
Sanktpēterburga   264 «Деффчонки» 11:08
Ирина Грищенко
Sanktpēterburga   210 «Дети понедельника» 09:20
Анастасия де Векки
Sanktpēterburga   268 «Бодрые улитки» 11:16
Екатерина Елагина
Sanktpēterburga   228 «Техно» 09:56
Елена Елисеева
Sanktpēterburga   254 «ЛУЧ» 10:48
Анна Еслисеева
Sanktpēterburga   254 «ЛУЧ» 10:48
Анастасия Ефремова
Sanktpēterburga   224 «Нос в кошельке» 09:48
Дарья Ефремова
Sanktpēterburga   224 «Нос в кошельке» 09:48
Алёна Захарова
Sanktpēterburga   238 «Парадигма» 10:16
Юрий Игнатьев
Sanktpēterburga   204 «Мозаика» 09:08
Ольга Игнатьева
Sanktpēterburga   204 «Мозаика» 09:08
Павел Исаченко
Sanktpēterburga   214 «Da Redz Goez Fasta» 09:28
Александр Кашелкин
Sanktpēterburga   224 «Нос в кошельке» 09:48
Алексей Кокошко
Sanktpēterburga   268 «Бодрые улитки» 11:16
Антон Коновалов
Maskava   260 «МорозКо» 11:00
Елена Крикорова
Maskavas apgabals   218 «Винни Пух и Ко» 09:36
Роман Кулишенко
Sanktpēterburga   228 «Техно» 09:56
Александр Лаврешин
Maskava   234 «Анонимные единороги» 10:08
Полина Лузянина
Sanktpēterburga   276 «Мы только спросить» 11:32
Александр Михайлов
Sanktpēterburga   232 «Marsach» 10:04
Вячеслав Михайлов
Sanktpēterburga   266 «Акваланг» 11:12
Светлана Михайлова
Sanktpēterburga   266 «Акваланг» 11:12
Ольга Можгова
Sanktpēterburga   222 «Шустрые тихоходки» 09:44
Анна Неворотина
Sanktpēterburga   236 «АмаТуры» 10:12
Игорь Никулин
Sanktpēterburga   206 «Вместе веселей» 09:12
Ирина Никулина
Sanktpēterburga   206 «Вместе веселей» 09:12
Андрей Новиков
Sanktpēterburga   274 «Могло быть лучше» 11:28
Елена Новикова
Sanktpēterburga   200 «Мешки с костями» 09:00
Мария Новикова
Sanktpēterburga   274 «Могло быть лучше» 11:28
Татьяна Новикова
Sanktpēterburga   274 «Могло быть лучше» 11:28
Сергей Поромов
Tālo ārzemju pilsētas   212 «Ёжики Хрюшечки» 09:24
Светлана Пуртова
Sanktpēterburga   240 «Обригаду» 10:20
Полина Рощина
Sanktpēterburga   256 «С кем не бывает» 10:52
Сергей Свистов
Sanktpēterburga   232 «Marsach» 10:04
Георгий Семёнов
Sanktpēterburga   238 «Парадигма» 10:16
Анна Семёнова
Sanktpēterburga   222 «Шустрые тихоходки» 09:44
Дарья Семёнова
Sanktpēterburga   244 «Белокрылый психролют» 10:28
Игорь Смоленков
Sanktpēterburga   240 «Обригаду» 10:20
Любовь Сорокина
Sanktpēterburga   206 «Вместе веселей» 09:12
Ксения Столярова
Sanktpēterburga   256 «С кем не бывает» 10:52
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   208 «Крошки Ру» 09:16
Алексей Стрельцов
Sanktpēterburga   252 «Стрела» 10:44
Павел Стрельцов
Sanktpēterburga   252 «Стрела» 10:44
Анна Стрельцова
Sanktpēterburga   252 «Стрела» 10:44
Александр Фарафонов
Maskava   278 «Мандаринки» 11:36
Василий Шамко
Sanktpēterburga   272 «Портал» 11:24
Надежда Шель
Sanktpēterburga   222 «Шустрые тихоходки» 09:44
Денис Шкиря
Sanktpēterburga   256 «С кем не бывает» 10:52
Вероника Штейнгардт
Maskava   278 «Мандаринки» 11:36
Елена Яковлева
Sanktpēterburga   262 «+2» 11:04
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
200 09:00 Мешки с костями

200

Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Елена Новикова

Sanktpēterburga

202 09:04 Очень даже может быть

202

Юлия Буренева

Sanktpēterburga

Николай Буренев

Sanktpēterburga

Павел Буренев

Sanktpēterburga

Ольга Буренева

Sanktpēterburga

204 09:08 Мозаика

204

Светлана Артемова

Sanktpēterburga

Юрий Игнатьев

Sanktpēterburga

Ольга Игнатьева

Sanktpēterburga

206 09:12 Вместе веселей

206

Юлия Сорокина

Sanktpēterburga

Игорь Никулин

Sanktpēterburga

Ирина Никулина

Sanktpēterburga

Любовь Сорокина

Sanktpēterburga

208 09:16 Крошки Ру

208

Евгений Стоцкий

Sanktpēterburga

210 09:20 Дети понедельника

210

Инна Захарова

Sanktpēterburga

Ирина Грищенко

Sanktpēterburga

212 09:24 Ёжики Хрюшечки

212

Сергей Поромов

Tālo ārzemju pilsētas

214 09:28 Da Redz Goez Fasta

214

Алексей Иванов

Sanktpēterburga

Павел Исаченко

Sanktpēterburga

216 09:32 ФПК

216

218 09:36 Винни Пух и Ко

218

Елена Крикорова

Maskavas apgabals

220 09:40 БелК2

220

222 09:44 Шустрые тихоходки

222

Елена Савчук

Sanktpēterburga

Ольга Можгова

Sanktpēterburga

Анна Семёнова

Sanktpēterburga

Надежда Шель

Sanktpēterburga

224 09:48 Нос в кошельке

224

Анна Носырева

Sanktpēterburga

Анастасия Ефремова

Sanktpēterburga

Дарья Ефремова

Sanktpēterburga

Александр Кашелкин

Sanktpēterburga

226 09:52 Орден Занудных Лисы и Хомяка

226

228 09:56 Техно

228

Евгения Бокая

Sanktpēterburga

Ольга Ремизова

Sanktpēterburga

Екатерина Елагина

Sanktpēterburga

Роман Кулишенко

Sanktpēterburga

230 10:00 Люди Че

230

232 10:04 Marsach

232

Александр Михайлов

Sanktpēterburga

Сергей Свистов

Sanktpēterburga

234 10:08 Анонимные единороги

234

Светс Балацкая

Maskava

Александр Лаврешин

Maskava

236 10:12 АмаТуры

236

Анна Неворотина

Sanktpēterburga

238 10:16 Парадигма

238

Stanislav Kondratev

Sanktpēterburga

Алёна Захарова

Sanktpēterburga

Георгий Семёнов

Sanktpēterburga

240 10:20 Обригаду
Светлана Пуртова

Sanktpēterburga

Игорь Смоленков

Sanktpēterburga

244 10:28 Белокрылый психролют

244

Дарья Семёнова

Sanktpēterburga

246 10:32 Телепузики

246

Иван Андреев

Sanktpēterburga

Александр Андреев

Sanktpēterburga

Сергей Андреев

Sanktpēterburga

Светлана Андреева

Sanktpēterburga

248 10:36 NorWay

248

250 10:40 Бегущие по ветру

250

252 10:44 Стрела

252

Анастасия С

Sanktpēterburga

Алексей Стрельцов

Sanktpēterburga

Павел Стрельцов

Sanktpēterburga

Анна Стрельцова

Sanktpēterburga

254 10:48 ЛУЧ

254

Ирина Герасимова

Sanktpēterburga

Елена Елисеева

Sanktpēterburga

Анна Еслисеева

Sanktpēterburga

256 10:52 С кем не бывает

256

Егор Ермаков

Sanktpēterburga

Полина Рощина

Sanktpēterburga

Ксения Столярова

Sanktpēterburga

Денис Шкиря

Sanktpēterburga

258 10:56 Таксомотор

258

Марина Гладкая

Maskava

Анатолий Гладкий

Maskava

260 11:00 МорозКо

260

Антон Коновалов

Maskava

262 11:04 +2

262

Denis Ibaev

Sanktpēterburga

Елена Яковлева

Sanktpēterburga

264 11:08 Деффчонки

264

Надежда Гончаренко

Sanktpēterburga

266 11:12 Акваланг

266

Вячеслав Михайлов

Sanktpēterburga

Светлана Михайлова

Sanktpēterburga

268 11:16 Бодрые улитки

268

Василиса Белей

Sanktpēterburga

Анастасия де Векки

Sanktpēterburga

Алексей Кокошко

Sanktpēterburga

270 11:20 Север не найден

270

272 11:24 Портал

272

Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

274 11:28 Могло быть лучше

274

Ирина Карпеева

Sanktpēterburga

Андрей Новиков

Sanktpēterburga

Мария Новикова

Sanktpēterburga

Татьяна Новикова

Sanktpēterburga

276 11:32 Мы только спросить

276

Yury Luzyanin

Sanktpēterburga

Полина Лузянина

Sanktpēterburga

278 11:36 Мандаринки

278

Дмитрий Галкин

Maskava

Александр Фарафонов

Maskava

Вероника Штейнгардт

Maskava