Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Vita Krylova
Maskava   700 «Ложь о потустороннем» 09:00
Евгений Аверкин
Maskava   705 «Шизики шутят» 09:10
Екатерина Аленэ
Kijeva   722 «Доктор ШТО» 09:44
Михаил Амурский
Maskava   731 «Зевгма» 10:02
Юлия Верхолаз
Maskava   705 «Шизики шутят» 09:10
Александр Воронов
Maskava   721 «Затратный трататаэдр» 09:42
Елена Галицкая
Kijeva   702 «Ололо» 09:04
Ната Гелетий
Maskava   720 «Три Звездочки» 09:40
Майя Глумова
Maskava   731 «Зевгма» 10:02
Анна Гурьянова
Maskava   705 «Шизики шутят» 09:10
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   717 «Случайный сарос» 09:34
Денис Завелев
Maskava   700 «Ложь о потустороннем» 09:00
Виталий Квитковский
Maskava   720 «Три Звездочки» 09:40
Алена Кислицина
Maskava   719 «KVN - АК МЭИ» 09:38
Ваня Колос
Kijeva   722 «Доктор ШТО» 09:44
Игорь Манжай
Maskava   719 «KVN - АК МЭИ» 09:38
Даша Метлицкая
Maskava   709 «Шизофазия» 09:18
Вадим Назаров
Maskava   719 «KVN - АК МЭИ» 09:38
Евгения Попова
Sanktpēterburga   735 «Ёжики-хрюшечки и прочие Карлсоны» 10:10
Дмитрий Поспелов
Maskava   703 «Мельница» 09:06
Елена Разенкова
Sanktpēterburga   731 «Зевгма» 10:02
Алексей Рязанов
Maskava   733 «Еноты Интернета» 13:10
Варвара Секова
Maskava   705 «Шизики шутят» 09:10
Игорь Тимашев
Maskava   704 «Соймы на Ильмене» 09:08
Максим Тисейко
Kijeva   722 «Доктор ШТО» 09:44
Нина Трунина
Sanktpēterburga   717 «Случайный сарос» 09:34
Юлия Усенко
Kijeva   706 «Капитошка» 09:12
Александр Хачатурян
Maskava   708 «Муякан» 09:16
Алексей Айрапетов
Maskava   707 «Умортерра» 09:14
Ирина Богомолова
Maskava   703 «Мельница» 09:06
Галина Ганичева
Sanktpēterburga   716 «Вспомнить все» 09:32
Диан Жемолдинов
Maskava   700 «Ложь о потустороннем» 09:00
Дарья Козека
Kijeva   701 «КотанЫ» 09:02
Дмитрий Корженевский
Maskava   718 «Northwind» 09:36
Валентина Кочергина
Maskava   732 «Зеленый слон» 10:04
Анна Кулибабина
Maskava   718 «Northwind» 09:36
Аня Локштанова
Maskavas apgabals   704 «Соймы на Ильмене» 09:08
Екатерина Нигова
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   707 «Умортерра» 09:14
Михаил Пядёркин
Maskava   735 «Ёжики-хрюшечки и прочие Карлсоны» 10:10
Анна Рязанова
Maskava   733 «Еноты Интернета» 13:10
Николай Скавинский
Maskava   709 «Шизофазия» 09:18
Андрей Станкевич
Sanktpēterburga   735 «Ёжики-хрюшечки и прочие Карлсоны» 10:10
Юра Сытый
Kijeva   723 «МИКс» 09:46
Миха Аралов
Kijeva   723 «МИКс» 09:46
Ксю Аралова
Kijeva   723 «МИКс» 09:46
Павел Ганичев
Sanktpēterburga   716 «Вспомнить все» 09:32
Евгений Гельфер
Maskava   708 «Муякан» 09:16
Алексей Головнов
Kijeva   738 «Когіто» 10:16
Виталий Гольдштейн
Maskava   735 «Ёжики-хрюшечки и прочие Карлсоны» 10:10
Вячеслав Горбоносов
Maskava   718 «Northwind» 09:36
Михаил Горчаков
Maskava   720 «Три Звездочки» 09:40
Наталья Кочергина
Maskava   732 «Зеленый слон» 10:04
Дмитрий Крестьянко
Maskava   703 «Мельница» 09:06
Юлия Левицкая
Maskava   708 «Муякан» 09:16
Юлия Левицкая
Maskava   708 «Муякан» 09:16
Гриша Локштанов
Maskavas apgabals   704 «Соймы на Ильмене» 09:08
Андрей Мартыненко
Kijeva   710 «КЩХЛ» 09:20
Игорь Москаленко
Kijeva   723 «МИКс» 09:46
Евгений Науменко
Kijeva   710 «КЩХЛ» 09:20
Михаил Нокель
Maskava   721 «Затратный трататаэдр» 09:42
Алексей Рыжов
Maskava   733 «Еноты Интернета» 13:10
Вера Соколова
Maskava   704 «Соймы на Ильмене» 09:08
Света Федяева
Maskava   719 «KVN - АК МЭИ» 09:38
Никита Филь
Kijeva   738 «Когіто» 10:16
Михаил Челышев
Maskava   731 «Зевгма» 10:02
Дмитрий Шапкин
Kijeva   702 «Ололо» 09:04
Дмитрий Шапкин
Kijeva   701 «КотанЫ» 09:02
Роман Шаповалов
Maskava   721 «Затратный трататаэдр» 09:42
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
700 09:00 Ложь о потустороннем

700

Формула ОТ , Следопыт , ё-game , МХТИ - РХТУ им. Д.И.Менделеева
701 09:02 КотанЫ

701

Дмитрий Шапкин

Kijeva

702 09:04 Ололо

702

Дмитрий Шапкин

Kijeva

703 09:06 Мельница

703

Дмитрий Крестьянко

Maskava

704 09:08 Соймы на Ильмене

704

Аня Локштанова

Maskavas apgabals

Гриша Локштанов

Maskavas apgabals

Вера Соколова

Maskava

705 09:10 Шизики шутят

705

МГУ , Следопыт , Гимназия №1543 , Москва , МХТИ - РХТУ им. Д.И.Менделеева , ЧГК
706 09:12 Капитошка

706

707 09:14 Умортерра

707

Екатерина Нигова

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

708 09:16 Муякан

708

Евгений Гельфер

Maskava

Юлия Левицкая

Maskava

Юлия Левицкая

Maskava

ЛЭШ , Гимназия №1543
709 09:18 Шизофазия

709

710 09:20 КЩХЛ

710

Андрей Мартыненко

Kijeva

Евгений Науменко

Kijeva

716 09:32 Вспомнить все

716

Павел Ганичев

Sanktpēterburga

717 09:34 Случайный сарос

717

Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Нина Трунина

Sanktpēterburga

718 09:36 Northwind

718

Вячеслав Горбоносов

Maskava

ЛЭШ
719 09:38 KVN - АК МЭИ

719

Света Федяева

Maskava

МГУ , Альпклуб МЭИ , МГТУ им. Н.Э.Баумана
720 09:40 Три Звездочки

720

Михаил Горчаков

Maskava

МГУ , Следопыт , НИУ МЭИ
721 09:42 Затратный трататаэдр

721

Михаил Нокель

Maskava

Роман Шаповалов

Maskava

МГУ , Формула ОТ , Следопыт , ВМК , Москва , tratata
722 09:44 Доктор ШТО

722

723 09:46 МИКс

723

Миха Аралов

Kijeva

Ксю Аралова

Kijeva

Игорь Москаленко

Kijeva

731 10:02 Зевгма

731

Михаил Челышев

Maskava

732 10:04 Зеленый слон

732

Наталья Кочергина

Maskava

733 13:10 Еноты Интернета

733

Алексей Рыжов

Maskava

734 10:08 Fen'o'men

734

735 10:10 Ёжики-хрюшечки и прочие Карлсоны

735

Евгения Попова

Sanktpēterburga

Виталий Гольдштейн

Maskava

738 10:16 Когіто

738

Алексей Головнов

Kijeva

Никита Филь

Kijeva