Kategorija 

Parodyti nepanaudotas vietas

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Юрий Александров
Sanktpēterburga   102 «Компрэндики?!» 09:04
Надежда Галицкая
Sanktpēterburga   120 «Молния» 09:40
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   137 «Географики» 10:14
Николай Епифанов
Sanktpēterburga   131 «Яркие котики» 10:02
Ольга Епифанова
Sanktpēterburga   131 «Яркие котики» 10:02
Дмитрий Зыков
Sanktpēterburga   111 «monkey Ди» 09:22
Василий Канаев
Sanktpēterburga   102 «Компрэндики?!» 09:04
Игорь Лабутин
Sanktpēterburga   130 «Рома» 10:00
Ирина Семичева
Sanktpēterburga   100 «НуПаГоДима» 09:00
Кирилл Чурилин
Sanktpēterburga   136 «Чёрная акула» 10:12
Наталья Чурилина
Sanktpēterburga   136 «Чёрная акула» 10:12
Александра Шпарберг
Sanktpēterburga   134 «Команда Автоботов» 10:08
Наталия Абрамова
Sanktpēterburga   150 «Маша и медведи» 10:40
AleX Кочетов
Sanktpēterburga   132 «H2O» 10:04
Наталья Птицына
Sanktpēterburga   133 «Муми-тролли» 10:06
Настя Скребутан
Sanktpēterburga   138 «Суслики в бегах» 10:16
Снежана Соловьева
Sanktpēterburga   121 «Втроём» 09:42
Артур Александров
Sanktpēterburga   102 «Компрэндики?!» 09:04
Константин Александров
Sanktpēterburga   134 «Команда Автоботов» 10:08
Юрий Александров
Sanktpēterburga   134 «Команда Автоботов» 10:08
Тимофей Евдокимов
Sanktpēterburga   137 «Географики» 10:14
Ярослав Епифанов
Sanktpēterburga   131 «Яркие котики» 10:02
Олег Золотарев
Sanktpēterburga   150 «Маша и медведи» 10:40
Анна Золотарева
Sanktpēterburga   150 «Маша и медведи» 10:40
Мария Золотарева
Sanktpēterburga   150 «Маша и медведи» 10:40
Диана Зыкова
Sanktpēterburga   111 «monkey Ди» 09:22
Светлана Зыкова
Sanktpēterburga   111 «monkey Ди» 09:22
Елена Канаева
Sanktpēterburga   102 «Компрэндики?!» 09:04
Софья Коротченко
Sanktpēterburga   141 «МАРСианки» 10:22
Саша Кочетов
Sanktpēterburga   132 «H2O» 10:04
Роман Лабутин
Sanktpēterburga   130 «Рома» 10:00
Мария Лисенко
Sanktpēterburga   141 «МАРСианки» 10:22
Маргарита Малыхина
Sanktpēterburga   141 «МАРСианки» 10:22
Анастасия Мысь
Sanktpēterburga   122 «Весёлые лягушки» 09:44
Виктор Мысь
Sanktpēterburga   122 «Весёлые лягушки» 09:44
Ольга Мысь
Sanktpēterburga   122 «Весёлые лягушки» 09:44
Константин Птицын
Sanktpēterburga   133 «Муми-тролли» 10:06
Надежда Птицына
Sanktpēterburga   133 «Муми-тролли» 10:06
Дарья Семенова
Sanktpēterburga   122 «Весёлые лягушки» 09:44
Серафима Скребутан
Sanktpēterburga   138 «Суслики в бегах» 10:16
Павел Смирнов
Sanktpēterburga   123 «сс база» 09:46
Станислав Смирнов
Sanktpēterburga   123 «сс база» 09:46
Игорь Соловьев
Sanktpēterburga   121 «Втроём» 09:42
Алена Соловьева
Sanktpēterburga   121 «Втроём» 09:42
Софья Сущих
Sanktpēterburga   123 «сс база» 09:46
Александр Хлапов
Sanktpēterburga   120 «Молния» 09:40
Михаил Чернобривец
Sanktpēterburga   134 «Команда Автоботов» 10:08
Фёдор Чурилин
Sanktpēterburga   136 «Чёрная акула» 10:12
Екатерина Чурилина
Sanktpēterburga   136 «Чёрная акула» 10:12
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 09:00 НуПаГоДима
Ирина Семичева

Sanktpēterburga

102 09:04 Компрэндики?!
Василий Канаев

Sanktpēterburga

Артур Александров

Sanktpēterburga

Елена Канаева

Sanktpēterburga

111 09:22 monkey Ди
Дмитрий Зыков

Sanktpēterburga

Диана Зыкова

Sanktpēterburga

Светлана Зыкова

Sanktpēterburga

120 09:40 Молния
Александр Хлапов

Sanktpēterburga

121 09:42 Втроём
Игорь Соловьев

Sanktpēterburga

Алена Соловьева

Sanktpēterburga

122 09:44 Весёлые лягушки
Анастасия Мысь

Sanktpēterburga

Виктор Мысь

Sanktpēterburga

Ольга Мысь

Sanktpēterburga

Дарья Семенова

Sanktpēterburga

123 09:46 сс база
Павел Смирнов

Sanktpēterburga

Станислав Смирнов

Sanktpēterburga

Софья Сущих

Sanktpēterburga

130 10:00 Рома
Игорь Лабутин

Sanktpēterburga

Роман Лабутин

Sanktpēterburga

131 10:02 Яркие котики
Ярослав Епифанов

Sanktpēterburga

132 10:04 H2O
AleX Кочетов

Sanktpēterburga

Саша Кочетов

Sanktpēterburga

133 10:06 Муми-тролли
Константин Птицын

Sanktpēterburga

Надежда Птицына

Sanktpēterburga

134 10:08 Команда Автоботов
Константин Александров

Sanktpēterburga

Юрий Александров

Sanktpēterburga

Михаил Чернобривец

Sanktpēterburga

136 10:12 Чёрная акула
Кирилл Чурилин

Sanktpēterburga

Фёдор Чурилин

Sanktpēterburga

Екатерина Чурилина

Sanktpēterburga

137 10:14 Географики
Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Тимофей Евдокимов

Sanktpēterburga

138 10:16 Суслики в бегах
Серафима Скребутан

Sanktpēterburga

141 10:22 МАРСианки
Софья Коротченко

Sanktpēterburga

Мария Лисенко

Sanktpēterburga

Маргарита Малыхина

Sanktpēterburga

150 10:40 Маша и медведи
Олег Золотарев

Sanktpēterburga

Анна Золотарева

Sanktpēterburga

Мария Золотарева

Sanktpēterburga