Kategorija 

Parodyti nepanaudotas vietas

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Anastasia Gubaydullina
Sanktpēterburga   628 «Династия» 09:56
Masha Leybenzon
Maskava   606 «Муррр» 09:12
Настя VOLK
Pēterhofa   639 «Следопыты» 10:18
Наталья Авраменко
Sanktpēterburga   640 «A4» 10:20
Галина Анисимова
Sanktpēterburga   632 «Крысокотята» 10:04
Ирина Бегларян
Sanktpēterburga   670 «Лыжи беговые» 11:20
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   602 «Мешки с костями» 09:04
Анна Грушко
Sanktpēterburga   682 «Грушки» 11:44
Екатерина Гуторова
Sanktpēterburga   633 «Ленивцы» 10:06
Александр Егоров
Sanktpēterburga   646 «Фиолетовые ЗайЦы» 10:32
Арина Жуковская
Sanktpēterburga   678 «команда №» 11:36
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   600 «а» 09:00
Алена Ильина
Sanktpēterburga   660 «Yankiriki» 11:00
Анна Кибальник
Sanktpēterburga   611 «Суслики» 09:22
Елена Клявина
Sanktpēterburga   665 «Пандоламы» 11:10
Ольга Корчагина
Sanktpēterburga   676 «Готики-котики» 11:32
Елизавета Кузнецова
Sanktpēterburga   671 «Тыгдымские пони» 11:22
Мария Лазаревская
Maskava   649 «Коты-вопители» 10:38
Марина Макарова-Землянская
Sanktpēterburga   613 «Зямлики» 09:26
Евгений Миролюбов
Sanktpēterburga   634 «ПыльСтобом» 10:08
Марина Миронова
Sanktpēterburga   648 «Чижик П» 10:36
Анна Павлова
Sanktpēterburga   668 «Дорогу единорогу!» 11:16
Алина Пиляева
Sanktpēterburga   614 «Барышни» 09:28
Светлана Радионова
Sanktpēterburga   622 «Бродилки-ходилки» 09:44
Дарья Родионова
Sanktpēterburga   638 «Звездные котики» 10:16
Артем Русинов
Sanktpēterburga   626 «Четверо» 09:52
Сергей Рымарев
Puškina   601 «Городской наблюдатель» 09:02
Галина Силина
Maskava   617 «Прогульщики» 09:34
Наталья Смирнова
Sanktpēterburga   624 «Задорные кабачки» 09:48
Ольга Смуглина
Sanktpēterburga   666 «Уголочек неба» 11:12
Дмитрий Сокольских
Sanktpēterburga   619 «Бусявки» 09:38
Александра Соловьева
Maskava   619 «Бусявки» 09:38
Наталья Утина
Sanktpēterburga   642 «ПешеЁж» 10:24
Максим Ушаков
Maskava   606 «Муррр» 09:12
Алена Щурская
Sanktpēterburga   669 «ИгРоКи» 11:18
Svetlana Pashkova
Sanktpēterburga   627 «Солнечные пончики» 09:54
Владимир Белков
Pēterhofa   644 «Эксплореры» 10:28
Елена Бочкова
Sanktpēterburga   653 «Апельсин» 10:46
Светлана Ванюкова
Sanktpēterburga   652 «Единороги» 10:44
Ольга Веселова
Sanktpēterburga   659 «Мурино. Дети» 10:58
Светлана Голубева
Sanktpēterburga   651 «Молодцы» 10:42
Владимир Дзыгивский
Sanktpēterburga   683 «Царица полей» 11:46
Юлька Долгая
Ļeņingradas apgabals   637 «Долгие» 10:14
Красникова Евгения
Sanktpēterburga   647 «Молния ТуТ» 10:34
Анастасия Ефремова
Sanktpēterburga   631 «Нос в кошельке» 10:02
Наталья Иванова
Sanktpēterburga   629 «Виртуозы АННО» 09:58
Светлана Ильина
Sanktpēterburga   656 «Хаски» 10:52
Мария Каган
Sanktpēterburga   677 «Улисс» 11:34
Янина Ковалева
Sanktpēterburga   667 «Незнайки» 11:14
Ксения Коннова
Sanktpēterburga   672 «Дикие кони» 11:24
Оксана Лазарева
Sanktpēterburga   643 «Метеор» 10:26
Ольга Леонова
Maskava   604 «Ежевика» 09:08
Алексей Логинов
Sanktpēterburga   657 «Дети ПКТ» 10:54
Екатерина Марина
Sanktpēterburga   620 «Ветербург» 09:40
Владимир Мартьянов
Sanktpēterburga   609 «У нас лапки» 09:18
Анна Меркулова
Sanktpēterburga   608 «Мурашки» 09:16
Галина Озерова
Sanktpēterburga   610 «GHJ» 09:20
Инна Парфенова
Sanktpēterburga   662 «Лиговчане» 11:04
Юлия Пересторонина
Sanktpēterburga   654 «Подружки» 10:48
Светлана Петренко
Sanktpēterburga   630 «PetrenCo» 10:00
Ольга Покровская
Sanktpēterburga   675 «Опаньки» 11:30
Марина Пуляевская
Sanktpēterburga   663 «Пуля» 11:06
Евгения Русинова
Sanktpēterburga   673 «Гостья из будущего» 11:26
Анастасия С
Sanktpēterburga   641 «Стрела» 10:22
Екатерина Сахно
Sanktpēterburga   664 «Группа искателей» 11:08
Диана Соболева
Pēterhofa   636 «Круче тучи» 10:12
Анастасия Суховерова
Pēterhofa   639 «Следопыты» 10:18
Анна Хазанова
Sanktpēterburga   616 «Неторопыжки» 09:32
Антон Чернышев
Sanktpēterburga   679 «Фанта» 11:38
Василий Анисимов
Sanktpēterburga   632 «Крысокотята» 10:04
Анна Антонова
Sanktpēterburga   619 «Бусявки» 09:38
Лариса Баданина
Sanktpēterburga   642 «ПешеЁж» 10:24
Татьяна Баданина
Sanktpēterburga   642 «ПешеЁж» 10:24
Диляра Бакирова
Sanktpēterburga   626 «Четверо» 09:52
Артём Бегларян
Sanktpēterburga   670 «Лыжи беговые» 11:20
Владимир Бегларян
Sanktpēterburga   670 «Лыжи беговые» 11:20
Александра Белугина
Sanktpēterburga   650 «УльЯша» 10:40
Георгий Бочков
Sanktpēterburga   653 «Апельсин» 10:46
Елизавета Брук
Sanktpēterburga   658 «мимоходом» 10:56
Ника Брук
Sanktpēterburga   658 «мимоходом» 10:56
Ксения Ванюкова
Sanktpēterburga   652 «Единороги» 10:44
Алексей Виноградов
Sanktpēterburga   674 «ВоеводаВин» 11:28
Максим Виноградов
Sanktpēterburga   674 «ВоеводаВин» 11:28
Роман Виноградов
Sanktpēterburga   674 «ВоеводаВин» 11:28
Григорий Воевода
Sanktpēterburga   674 «ВоеводаВин» 11:28
Ярослав Волков
Pēterhofa   636 «Круче тучи» 10:12
Екатерина Волкова
Pēterhofa   644 «Эксплореры» 10:28
Миша Ганкин
Sanktpēterburga   646 «Фиолетовые ЗайЦы» 10:32
Яна Гринфельд
Sanktpēterburga   650 «УльЯша» 10:40
Серафима Грушко
Sanktpēterburga   682 «Грушки» 11:44
Денис Губайдуллин
Sanktpēterburga   628 «Династия» 09:56
Дмитрий Губайдуллин
Sanktpēterburga   628 «Династия» 09:56
Тимур Губайдуллин
Sanktpēterburga   628 «Династия» 09:56
Николай Гуторов
Sanktpēterburga   633 «Ленивцы» 10:06
Иван Дзыгивский
Sanktpēterburga   683 «Царица полей» 11:46
Степан Долгий
Ļeņingradas apgabals   637 «Долгие» 10:14
Софья Дубинина
Pēterhofa   644 «Эксплореры» 10:28
Дмитрий Дымов
Sanktpēterburga   659 «Мурино. Дети» 10:58
Елена Емельяненко
Sanktpēterburga   621 «Хотим всё знать» 09:42
Екатерина Ефремова
Sanktpēterburga   631 «Нос в кошельке» 10:02
Анна Жуковская
Sanktpēterburga   678 «команда №» 11:36
Валентина Жуковская
Sanktpēterburga   678 «команда №» 11:36
Елизавета Захарова
Pēterhofa   644 «Эксплореры» 10:28
Артем Иванов
Sanktpēterburga   629 «Виртуозы АННО» 09:58
Степа Иванов
Sanktpēterburga   629 «Виртуозы АННО» 09:58
Евгения Ильина
Sanktpēterburga   656 «Хаски» 10:52
Елена Ильина
Sanktpēterburga   656 «Хаски» 10:52
Анна Иукканен
Sanktpēterburga   667 «Незнайки» 11:14
Георгий Иукканен
Sanktpēterburga   667 «Незнайки» 11:14
Александр Кабаченко
Sanktpēterburga   624 «Задорные кабачки» 09:48
Алексей Кабаченко
Sanktpēterburga   624 «Задорные кабачки» 09:48
Павел Каган
Sanktpēterburga   677 «Улисс» 11:34
Слава Капранов
Maskava   604 «Ежевика» 09:08
Степан Кашелкин
Sanktpēterburga   631 «Нос в кошельке» 10:02
Даниил Кисляков
Sanktpēterburga   682 «Грушки» 11:44
Рома Климов
Sanktpēterburga   629 «Виртуозы АННО» 09:58
Андрей Коваленко
Sanktpēterburga   643 «Метеор» 10:26
Артём Коннов
Sanktpēterburga   672 «Дикие кони» 11:24
Дарья Коннова
Sanktpēterburga   672 «Дикие кони» 11:24
Надежда Коннова
Sanktpēterburga   672 «Дикие кони» 11:24
Дарья Кочнева
Sanktpēterburga   676 «Готики-котики» 11:32
Сергей Крамбалев
Sanktpēterburga   642 «ПешеЁж» 10:24
Иван Красников
Sanktpēterburga   647 «Молния ТуТ» 10:34
Аксинья Кузьмина
Pēterhofa   639 «Следопыты» 10:18
Наталья Кузьмина
Sanktpēterburga   652 «Единороги» 10:44
София Кузьмина
Sanktpēterburga   652 «Единороги» 10:44
Владимир Куракин
Sanktpēterburga   656 «Хаски» 10:52
Тимофей Курамшин
Sanktpēterburga   659 «Мурино. Дети» 10:58
Анна Курамшина
Sanktpēterburga   659 «Мурино. Дети» 10:58
Светлана Лазаревская
Maskava   649 «Коты-вопители» 10:38
Даниил Левкин
Sanktpēterburga   680 «Болтуны» 11:40
Прохор Леонов
Maskava   604 «Ежевика» 09:08
Тихон Леонов
Maskava   604 «Ежевика» 09:08
Ирина Липатникова
Sanktpēterburga   650 «УльЯша» 10:40
Ульяна Липатникова
Sanktpēterburga   650 «УльЯша» 10:40
Татьяна Лунько
Sanktpēterburga   619 «Бусявки» 09:38
Андрей Макаров-Землянский
Sanktpēterburga   613 «Зямлики» 09:26
Виктория Маннинен
Sanktpēterburga   680 «Болтуны» 11:40
Георгий Маракшин
Sanktpēterburga   654 «Подружки» 10:48
Василиса Маракшина
Sanktpēterburga   654 «Подружки» 10:48
Лиза Марченко
Sanktpēterburga   646 «Фиолетовые ЗайЦы» 10:32
Паша Марченко
Sanktpēterburga   646 «Фиолетовые ЗайЦы» 10:32
Дмитрий Мельников
Sanktpēterburga   623 «Здесь могла быть ваша реклама» 09:46
Любовь Мельникова
Sanktpēterburga   623 «Здесь могла быть ваша реклама» 09:46
Александр Меркулов
Sanktpēterburga   608 «Мурашки» 09:16
Георгий Миролюбов
Sanktpēterburga   634 «ПыльСтобом» 10:08
Катерина Миролюбова
Sanktpēterburga   634 «ПыльСтобом» 10:08
Ольга Миролюбова
Sanktpēterburga   634 «ПыльСтобом» 10:08
Евгения Миронова
Sanktpēterburga   648 «Чижик П» 10:36
Светлана Михайлова
Sanktpēterburga   658 «мимоходом» 10:56
Татьяна Нахимовская
Sanktpēterburga   651 «Молодцы» 10:42
Артем Нахимовский
Sanktpēterburga   651 «Молодцы» 10:42
Екатерина Новикова
Sanktpēterburga   654 «Подружки» 10:48
Анна Носырева
Sanktpēterburga   631 «Нос в кошельке» 10:02
Алексей Озеров
Sanktpēterburga   612 «nby» 09:24
Кира Оснач
Sanktpēterburga   660 «Yankiriki» 11:00
Светлана Оснач
Sanktpēterburga   660 «Yankiriki» 11:00
Юлия Останина
Sanktpēterburga   609 «У нас лапки» 09:18
Родион Очерет
Sanktpēterburga   620 «Ветербург» 09:40
Полина Павлова
Sanktpēterburga   668 «Дорогу единорогу!» 11:16
Даниил Парфенов
Sanktpēterburga   662 «Лиговчане» 11:04
Алина Паршакова
Sanktpēterburga   611 «Суслики» 09:22
Владимир Пашков
Sanktpēterburga   627 «Солнечные пончики» 09:54
Даниил Пашков
Sanktpēterburga   627 «Солнечные пончики» 09:54
Станислав Пашков
Sanktpēterburga   627 «Солнечные пончики» 09:54
Денис Петренко
Sanktpēterburga   630 «PetrenCo» 10:00
Ксения Петренко
Sanktpēterburga   630 «PetrenCo» 10:00
Сергей Петренко
Sanktpēterburga   630 «PetrenCo» 10:00
Алёна Пинаева
Sanktpēterburga   658 «мимоходом» 10:56
Вениамин Платунов
Sanktpēterburga   677 «Улисс» 11:34
Алина Покровская
Sanktpēterburga   675 «Опаньки» 11:30
Евгения Покровская
Sanktpēterburga   675 «Опаньки» 11:30
Иван Покровский
Sanktpēterburga   675 «Опаньки» 11:30
Антон Пуляевский
Sanktpēterburga   663 «Пуля» 11:06
Михаил Пуляевский
Sanktpēterburga   663 «Пуля» 11:06
Михаил Радионов
Sanktpēterburga   622 «Бродилки-ходилки» 09:44
Владимир Родионов
Sanktpēterburga   638 «Звездные котики» 10:16
Роман Русинов
Sanktpēterburga   626 «Четверо» 09:52
Юлия Русинова
Sanktpēterburga   626 «Четверо» 09:52
Михаил Рымарев
Puškina   601 «Городской наблюдатель» 09:02
Елена Рымарева
Puškina   601 «Городской наблюдатель» 09:02
Алексей С
Sanktpēterburga   641 «Стрела» 10:22
Анна С
Sanktpēterburga   641 «Стрела» 10:22
Павел С
Sanktpēterburga   641 «Стрела» 10:22
Екатерина Савченко
Sanktpēterburga   616 «Неторопыжки» 09:32
Яна Сазыкина
Sanktpēterburga   660 «Yankiriki» 11:00
Дмитрий Сахно
Sanktpēterburga   664 «Группа искателей» 11:08
Надежда Сенина
Sanktpēterburga   671 «Тыгдымские пони» 11:22
Виктория Сенчугова
Sanktpēterburga   624 «Задорные кабачки» 09:48
Мирослава Серова
Sanktpēterburga   648 «Чижик П» 10:36
Полина Серова
Sanktpēterburga   648 «Чижик П» 10:36
Алексей Силин
Maskava   617 «Прогульщики» 09:34
Иван Сквозников
Sanktpēterburga   603 «Сквозняки» 09:06
Алиса Сквозникова
Sanktpēterburga   603 «Сквозняки» 09:06
Вероника Скворцова
Sanktpēterburga   621 «Хотим всё знать» 09:42
Тимофей Сурков
Sanktpēterburga   651 «Молодцы» 10:42
Милена Тимофеева
Sanktpēterburga   614 «Барышни» 09:28
Наталья Томашевская
Sanktpēterburga   681 «Молчуны» 11:42
Евгения Трейвус
Sanktpēterburga   616 «Неторопыжки» 09:32
Лев Хазанов
Sanktpēterburga   616 «Неторопыжки» 09:32
Виктория Хоменкова
Sanktpēterburga   663 «Пуля» 11:06
Вячеслав Храбров
Sanktpēterburga   661 «Геймеры» 11:02
Роман Чернышев
Sanktpēterburga   679 «Фанта» 11:38
Анастасия Чернышева
Sanktpēterburga   679 «Фанта» 11:38
Антонина Чернышева
Sanktpēterburga   679 «Фанта» 11:38
Вадим Широков
Pēterhofa   639 «Следопыты» 10:18
Георгий Шонин
Sanktpēterburga   618 «ВместеШоны» 09:36
Юлия Шпак
Sanktpēterburga   677 «Улисс» 11:34
Полина Щека
Sanktpēterburga   609 «У нас лапки» 09:18
Софья Щека
Sanktpēterburga   609 «У нас лапки» 09:18
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
600 09:00 а
Алексей Иванов

Sanktpēterburga

601 09:02 Городской наблюдатель
Михаил Рымарев

Puškina

Елена Рымарева

Puškina

602 09:04 Мешки с костями
Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

603 09:06 Сквозняки
Иван Сквозников

Sanktpēterburga

Алиса Сквозникова

Sanktpēterburga

604 09:08 Ежевика
Слава Капранов

Maskava

Прохор Леонов

Maskava

Тихон Леонов

Maskava

606 09:12 Муррр
608 09:16 Мурашки
Анна Меркулова

Sanktpēterburga

Александр Меркулов

Sanktpēterburga

609 09:18 У нас лапки
Юлия Останина

Sanktpēterburga

Полина Щека

Sanktpēterburga

Софья Щека

Sanktpēterburga

610 09:20 GHJ
Галина Озерова

Sanktpēterburga

611 09:22 Суслики
Анна Кибальник

Sanktpēterburga

Алина Паршакова

Sanktpēterburga

612 09:24 nby
Алексей Озеров

Sanktpēterburga

613 09:26 Зямлики
Андрей Макаров-Землянский

Sanktpēterburga

614 09:28 Барышни
Алина Пиляева

Sanktpēterburga

Милена Тимофеева

Sanktpēterburga

616 09:32 Неторопыжки
Анна Хазанова

Sanktpēterburga

Екатерина Савченко

Sanktpēterburga

Евгения Трейвус

Sanktpēterburga

Лев Хазанов

Sanktpēterburga

617 09:34 Прогульщики
Алексей Силин

Maskava

618 09:36 ВместеШоны
Георгий Шонин

Sanktpēterburga

619 09:38 Бусявки
Анна Антонова

Sanktpēterburga

Татьяна Лунько

Sanktpēterburga

620 09:40 Ветербург
Родион Очерет

Sanktpēterburga

621 09:42 Хотим всё знать
Елена Емельяненко

Sanktpēterburga

Вероника Скворцова

Sanktpēterburga

622 09:44 Бродилки-ходилки
Михаил Радионов

Sanktpēterburga

623 09:46 Здесь могла быть ваша реклама
Дмитрий Мельников

Sanktpēterburga

Любовь Мельникова

Sanktpēterburga

624 09:48 Задорные кабачки
Александр Кабаченко

Sanktpēterburga

Алексей Кабаченко

Sanktpēterburga

Виктория Сенчугова

Sanktpēterburga

626 09:52 Четверо
Артем Русинов

Sanktpēterburga

Диляра Бакирова

Sanktpēterburga

Роман Русинов

Sanktpēterburga

Юлия Русинова

Sanktpēterburga

627 09:54 Солнечные пончики
Svetlana Pashkova

Sanktpēterburga

Владимир Пашков

Sanktpēterburga

Даниил Пашков

Sanktpēterburga

Станислав Пашков

Sanktpēterburga

628 09:56 Династия
Anastasia Gubaydullina

Sanktpēterburga

Денис Губайдуллин

Sanktpēterburga

Дмитрий Губайдуллин

Sanktpēterburga

Тимур Губайдуллин

Sanktpēterburga

629 09:58 Виртуозы АННО
Артем Иванов

Sanktpēterburga

Степа Иванов

Sanktpēterburga

Рома Климов

Sanktpēterburga

630 10:00 PetrenCo
Денис Петренко

Sanktpēterburga

Ксения Петренко

Sanktpēterburga

Сергей Петренко

Sanktpēterburga

631 10:02 Нос в кошельке
Екатерина Ефремова

Sanktpēterburga

Степан Кашелкин

Sanktpēterburga

Анна Носырева

Sanktpēterburga

632 10:04 Крысокотята
Василий Анисимов

Sanktpēterburga

633 10:06 Ленивцы
Николай Гуторов

Sanktpēterburga

634 10:08 ПыльСтобом
Георгий Миролюбов

Sanktpēterburga

Катерина Миролюбова

Sanktpēterburga

Ольга Миролюбова

Sanktpēterburga

636 10:12 Круче тучи
Ярослав Волков

Pēterhofa

637 10:14 Долгие
Юлька Долгая

Ļeņingradas apgabals

Степан Долгий

Ļeņingradas apgabals

638 10:16 Звездные котики
Владимир Родионов

Sanktpēterburga

639 10:18 Следопыты
Настя VOLK

Pēterhofa

Аксинья Кузьмина

Pēterhofa

Вадим Широков

Pēterhofa

640 10:20 A4
641 10:22 Стрела
Анастасия С

Sanktpēterburga

Алексей С

Sanktpēterburga

Анна С

Sanktpēterburga

Павел С

Sanktpēterburga

642 10:24 ПешеЁж
Наталья Утина

Sanktpēterburga

Лариса Баданина

Sanktpēterburga

Татьяна Баданина

Sanktpēterburga

Сергей Крамбалев

Sanktpēterburga

643 10:26 Метеор
Андрей Коваленко

Sanktpēterburga

644 10:28 Эксплореры
Екатерина Волкова

Pēterhofa

Софья Дубинина

Pēterhofa

Елизавета Захарова

Pēterhofa

646 10:32 Фиолетовые ЗайЦы
Миша Ганкин

Sanktpēterburga

Лиза Марченко

Sanktpēterburga

Паша Марченко

Sanktpēterburga

647 10:34 Молния ТуТ
Иван Красников

Sanktpēterburga

648 10:36 Чижик П
Евгения Миронова

Sanktpēterburga

Мирослава Серова

Sanktpēterburga

Полина Серова

Sanktpēterburga

649 10:38 Коты-вопители
Светлана Лазаревская

Maskava

650 10:40 УльЯша
Александра Белугина

Sanktpēterburga

Яна Гринфельд

Sanktpēterburga

Ирина Липатникова

Sanktpēterburga

Ульяна Липатникова

Sanktpēterburga

651 10:42 Молодцы
Татьяна Нахимовская

Sanktpēterburga

Артем Нахимовский

Sanktpēterburga

Тимофей Сурков

Sanktpēterburga

652 10:44 Единороги
Ксения Ванюкова

Sanktpēterburga

Наталья Кузьмина

Sanktpēterburga

София Кузьмина

Sanktpēterburga

653 10:46 Апельсин
Елена Бочкова

Sanktpēterburga

Георгий Бочков

Sanktpēterburga

654 10:48 Подружки
Георгий Маракшин

Sanktpēterburga

Василиса Маракшина

Sanktpēterburga

Екатерина Новикова

Sanktpēterburga

656 10:52 Хаски
Евгения Ильина

Sanktpēterburga

Елена Ильина

Sanktpēterburga

Владимир Куракин

Sanktpēterburga

657 10:54 Дети ПКТ
658 10:56 мимоходом
Елизавета Брук

Sanktpēterburga

Ника Брук

Sanktpēterburga

Светлана Михайлова

Sanktpēterburga

Алёна Пинаева

Sanktpēterburga

659 10:58 Мурино. Дети
Ольга Веселова

Sanktpēterburga

Дмитрий Дымов

Sanktpēterburga

Тимофей Курамшин

Sanktpēterburga

Анна Курамшина

Sanktpēterburga

660 11:00 Yankiriki
Алена Ильина

Sanktpēterburga

Кира Оснач

Sanktpēterburga

Светлана Оснач

Sanktpēterburga

Яна Сазыкина

Sanktpēterburga

661 11:02 Геймеры
Вячеслав Храбров

Sanktpēterburga

662 11:04 Лиговчане
Инна Парфенова

Sanktpēterburga

Даниил Парфенов

Sanktpēterburga

663 11:06 Пуля
Антон Пуляевский

Sanktpēterburga

Михаил Пуляевский

Sanktpēterburga

Виктория Хоменкова

Sanktpēterburga

664 11:08 Группа искателей
Дмитрий Сахно

Sanktpēterburga

665 11:10 Пандоламы
Елена Клявина

Sanktpēterburga

666 11:12 Уголочек неба
Ольга Смуглина

Sanktpēterburga

667 11:14 Незнайки
Янина Ковалева

Sanktpēterburga

Анна Иукканен

Sanktpēterburga

Георгий Иукканен

Sanktpēterburga

668 11:16 Дорогу единорогу!
Анна Павлова

Sanktpēterburga

Полина Павлова

Sanktpēterburga

669 11:18 ИгРоКи
Алена Щурская

Sanktpēterburga

670 11:20 Лыжи беговые
Ирина Бегларян

Sanktpēterburga

Артём Бегларян

Sanktpēterburga

Владимир Бегларян

Sanktpēterburga

671 11:22 Тыгдымские пони
Надежда Сенина

Sanktpēterburga

672 11:24 Дикие кони
Ксения Коннова

Sanktpēterburga

Артём Коннов

Sanktpēterburga

Дарья Коннова

Sanktpēterburga

Надежда Коннова

Sanktpēterburga

673 11:26 Гостья из будущего
674 11:28 ВоеводаВин
Алексей Виноградов

Sanktpēterburga

Максим Виноградов

Sanktpēterburga

Роман Виноградов

Sanktpēterburga

Григорий Воевода

Sanktpēterburga

675 11:30 Опаньки
Алина Покровская

Sanktpēterburga

Евгения Покровская

Sanktpēterburga

Иван Покровский

Sanktpēterburga

676 11:32 Готики-котики
Дарья Кочнева

Sanktpēterburga

677 11:34 Улисс
Мария Каган

Sanktpēterburga

Павел Каган

Sanktpēterburga

Вениамин Платунов

Sanktpēterburga

Юлия Шпак

Sanktpēterburga

678 11:36 команда №
Анна Жуковская

Sanktpēterburga

Валентина Жуковская

Sanktpēterburga

679 11:38 Фанта
Антон Чернышев

Sanktpēterburga

Роман Чернышев

Sanktpēterburga

Анастасия Чернышева

Sanktpēterburga

Антонина Чернышева

Sanktpēterburga

680 11:40 Болтуны
Даниил Левкин

Sanktpēterburga

Виктория Маннинен

Sanktpēterburga

681 11:42 Молчуны
Наталья Томашевская

Sanktpēterburga

682 11:44 Грушки
Анна Грушко

Sanktpēterburga

Серафима Грушко

Sanktpēterburga

Даниил Кисляков

Sanktpēterburga

683 11:46 Царица полей
Иван Дзыгивский

Sanktpēterburga