Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Алина Апушкина
Sanktpēterburga   130 «Путешественники России» 10:00
Светик Барышева
Sanktpēterburga   148 «Куда глаза глядят» 10:36
Дмитрий Булавинов
Sanktpēterburga   143 «22 суток» 10:26
Миронова Валентина
Ļeņingradas apgabals   100 «Лисичкины лапки» 09:00
Елена Валуй
Sanktpēterburga   132 «Мурашки» 10:04
Илья Викторов
Sanktpēterburga   157 «Ривенделл» 10:54
Надежда Галицкая
Sanktpēterburga   101 «Молния» 09:02
Мария Гречишникова
Sanktpēterburga   122 «смелые» 09:44
Татьяна Зуева
Maskavas apgabals   149 «Азюня в лимузине с бензиновым смузззззи» 10:38
Светлана Колмакова
Sanktpēterburga   152 «Медведики» 10:44
Татьяна Кострова
Sanktpēterburga   153 «Nika» 10:46
Ульяна Курдюмова
  142 «Детективы» 10:24
Данил Лученазаров
Sanktpēterburga   127 «Фантастика» 09:54
Марина Павлова
Sanktpēterburga   105 «Шерстяные банки» 09:10
Степан Рудченко
Sanktpēterburga   128 «Огненные стрелки» 09:56
Ирина Семичева
Sanktpēterburga   155 «НуПаГоДиМа» 10:50
Сергей Слепов
Sanktpēterburga   144 «Шершни» 10:28
Наталья Харинская
Sanktpēterburga   102 «Фиджики» 09:04
Борис Чертенков
Sanktpēterburga   123 «Буль-Буль» 09:46
Егор Шелков
Sanktpēterburga   134 «Морские котики» 10:08
Александра Шпарберг
Sanktpēterburga   137 «Команда Автоботов» 10:14
Андрей Ямбаев
Sanktpēterburga   124 «Fly» 09:48
Наталия Абрамова
Sanktpēterburga   154 «Маша и медведи» 10:48
Ольга Быкова
Sanktpēterburga   140 «Давай, быстрее!» 10:20
Михаил Вилявдо
Sanktpēterburga   151 «бакуганы» 10:42
Константин Волков
Sanktpēterburga   136 «Волки» 10:12
Петр Глебовский
Sanktpēterburga   129 «Черные орлы» 09:58
Екатерина Зверева
Sanktpēterburga   146 «Ма-Тари-Кари» 10:32
Андрей Иванов
Sanktpēterburga   103 «Находчивые тугодумы» 09:06
Анастасия Кузнецова
Sanktpēterburga   120 «Стремительные котики» 09:40
Юлия Милюкова
Sanktpēterburga   141 «Monkeys СПб» 10:22
Наталья Муратова
Sanktpēterburga   133 «Палатка номер шесть» 10:06
Светлана Пильганчук
Sanktpēterburga   150 «Шустрые черепашки» 10:40
Дeниc Плaкcин
Sanktpēterburga   121 «Друзья Алисы» 09:42
Ольга Талашенко
Sanktpēterburga   126 «Заведу-Запутаю» 09:52
Ольга Фролова
Sanktpēterburga   147 «Покемоны» 10:34
Константин Александров
Sanktpēterburga   137 «Команда Автоботов» 10:14
Юрий Александров
Sanktpēterburga   137 «Команда Автоботов» 10:14
Варвара Амельчук
Sanktpēterburga   135 «Джузеппе сизый нос» 10:10
Артем Андреев
Sanktpēterburga   122 «смелые» 09:44
Юлия Андреева
Sanktpēterburga   122 «смелые» 09:44
Екатерина Анисимова
Sanktpēterburga   131 «Картошечки» 10:02
Виктория Артамошина
Sanktpēterburga   132 «Мурашки» 10:04
Надежда Ахимбекова
Sanktpēterburga   135 «Джузеппе сизый нос» 10:10
Евгений Барышев
Sanktpēterburga   148 «Куда глаза глядят» 10:36
Евгений Барышев
Sanktpēterburga   148 «Куда глаза глядят» 10:36
Влад Беляков
Sanktpēterburga   158 «Белки» 10:56
Дмитрий Беляков
Sanktpēterburga   158 «Белки» 10:56
Ксения Белякова
Sanktpēterburga   158 «Белки» 10:56
Алексей Боревич
Sanktpēterburga   111 «О-Сциллограф Фарфуркиса» 09:22
Альберт Боревич
Sanktpēterburga   111 «О-Сциллограф Фарфуркиса» 09:22
Андрей Боревич
Sanktpēterburga   111 «О-Сциллограф Фарфуркиса» 09:22
Анатолий Булавинов
Sanktpēterburga   143 «22 суток» 10:26
Григорий Буторин
Sanktpēterburga   132 «Мурашки» 10:04
Василий Быков
Sanktpēterburga   140 «Давай, быстрее!» 10:20
Анатолий Быстров
Sanktpēterburga   120 «Стремительные котики» 09:40
Клавдия Вилявдо
Sanktpēterburga   151 «бакуганы» 10:42
Владлен Власов
Dubna   149 «Азюня в лимузине с бензиновым смузззззи» 10:38
Ольга Власова
Dubna   149 «Азюня в лимузине с бензиновым смузззззи» 10:38
Анна Волкова
Sanktpēterburga   136 «Волки» 10:12
Дарья Волкова
Sanktpēterburga   136 «Волки» 10:12
Мария Волкова
Sanktpēterburga   136 «Волки» 10:12
Даша Выступец
Sanktpēterburga   145 «Ричи» 10:30
Ульяна Выступец
Sanktpēterburga   145 «Ричи» 10:30
Дарья Герасимова
Sanktpēterburga   157 «Ривенделл» 10:54
Полина Герасимова
Sanktpēterburga   157 «Ривенделл» 10:54
Ирина Гладкова
Sanktpēterburga   143 «22 суток» 10:26
Глеб Глебовский
Sanktpēterburga   129 «Черные орлы» 09:58
Евгений Гуля
Sanktpēterburga   102 «Фиджики» 09:04
Козлов Денис
Sanktpēterburga   159 «Суер-Выер» 10:58
Вера Дорожкина
Sanktpēterburga   134 «Морские котики» 10:08
Александра Елена
Sanktpēterburga   144 «Шершни» 10:28
Дмитрий Захезин
Sanktpēterburga   102 «Фиджики» 09:04
Ольга Захезина
Sanktpēterburga   102 «Фиджики» 09:04
Михаил Зиновьев
Sanktpēterburga   124 «Fly» 09:48
Олег Золотарев
Sanktpēterburga   154 «Маша и медведи» 10:48
Мария Золотарева
Sanktpēterburga   154 «Маша и медведи» 10:48
Андрей Зуев
Dubna   149 «Азюня в лимузине с бензиновым смузззззи» 10:38
Михаил Иванов
Sanktpēterburga   103 «Находчивые тугодумы» 09:06
Мухаммед Исмиоилов
Sanktpēterburga   130 «Путешественники России» 10:00
Светлана Калинина
Sanktpēterburga   131 «Картошечки» 10:02
Александра Колмакова
Sanktpēterburga   152 «Медведики» 10:44
Вероника Кострова
Sanktpēterburga   153 «Nika» 10:46
Георгий Коузов
Sanktpēterburga   125 «Солнечный Зайчик» 09:50
Пётр Коузов
Sanktpēterburga   125 «Солнечный Зайчик» 09:50
Анна Коузова
Sanktpēterburga   125 «Солнечный Зайчик» 09:50
Алиса Крым
Sanktpēterburga   131 «Картошечки» 10:02
Алексей Кузнецов
Sanktpēterburga   120 «Стремительные котики» 09:40
Нина Кузьмина
Sanktpēterburga   147 «Покемоны» 10:34
Олег Курдюмов
  142 «Детективы» 10:24
София Лищук
Sanktpēterburga   135 «Джузеппе сизый нос» 10:10
Андрей Лурье
Sanktpēterburga   133 «Палатка номер шесть» 10:06
Александр Лученазаров
Sanktpēterburga   127 «Фантастика» 09:54
Наташа Львова
Sanktpēterburga   131 «Картошечки» 10:02
Елизавета Миронова
Ļeņingradas apgabals   100 «Лисичкины лапки» 09:00
Даня Михайлов
Sanktpēterburga   129 «Черные орлы» 09:58
Олег Мошкин
Sanktpēterburga   156 «Мы» 10:52
Ольга Мошкина
Sanktpēterburga   156 «Мы» 10:52
Семен Муравник
Sanktpēterburga   132 «Мурашки» 10:04
Виктор Муравьев
Sanktpēterburga   130 «Путешественники России» 10:00
Александр Мухин
Sanktpēterburga   126 «Заведу-Запутаю» 09:52
Максуд Насимов
Sanktpēterburga   130 «Путешественники России» 10:00
Павел Павлов
Sanktpēterburga   105 «Шерстяные банки» 09:10
Катя Павлова
Sanktpēterburga   105 «Шерстяные банки» 09:10
Маша Павлова
Sanktpēterburga   105 «Шерстяные банки» 09:10
Екатерина Пильганчук
Sanktpēterburga   150 «Шустрые черепашки» 10:40
Сергей Пильганчук
Sanktpēterburga   150 «Шустрые черепашки» 10:40
Нил Подозеров
Sanktpēterburga   159 «Суер-Выер» 10:58
Вероника Подозерова
Sanktpēterburga   159 «Суер-Выер» 10:58
Светлана Подозерова
Sanktpēterburga   159 «Суер-Выер» 10:58
Аня Пучкова
Sanktpēterburga   146 «Ма-Тари-Кари» 10:32
Артем Раджабов
Sanktpēterburga   141 «Monkeys СПб» 10:22
Артемий Рудченко
Sanktpēterburga   128 «Огненные стрелки» 09:56
Савелий Рудченко
Sanktpēterburga   128 «Огненные стрелки» 09:56
Виринея Сверлова
Sanktpēterburga   145 «Ричи» 10:30
Женя Сверлова
Sanktpēterburga   145 «Ричи» 10:30
Дима Семичев
Sanktpēterburga   155 «НуПаГоДиМа» 10:50
Елена Слепова
Sanktpēterburga   144 «Шершни» 10:28
Мария Слепова
Sanktpēterburga   144 «Шершни» 10:28
Юрий Спиридонов
Sanktpēterburga   121 «Друзья Алисы» 09:42
Елизавета Спиридонова
Sanktpēterburga   121 «Друзья Алисы» 09:42
Виктория Талашенко
Sanktpēterburga   126 «Заведу-Запутаю» 09:52
Екатерина Талашенко
Sanktpēterburga   126 «Заведу-Запутаю» 09:52
Максим Труфанов
Sanktpēterburga   141 «Monkeys СПб» 10:22
Руслан Труфанов
Sanktpēterburga   141 «Monkeys СПб» 10:22
Сергей Тюкавин
Sanktpēterburga   146 «Ма-Тари-Кари» 10:32
Инга Тюкавина
Sanktpēterburga   146 «Ма-Тари-Кари» 10:32
Ирина Федоренкова
Sanktpēterburga   153 «Nika» 10:46
Екатерина Федорова
Sanktpēterburga   122 «смелые» 09:44
Артем Фролов
Sanktpēterburga   147 «Покемоны» 10:34
Александр Хлапов
Sanktpēterburga   101 «Молния» 09:02
Татьяна Чагадар
Sanktpēterburga   101 «Молния» 09:02
Михаил Чернобривец
Sanktpēterburga   137 «Команда Автоботов» 10:14
Олег Чертенков
Sanktpēterburga   123 «Буль-Буль» 09:46
Анастасия Чертенкова
Sanktpēterburga   123 «Буль-Буль» 09:46
Анна Чертенкова
Sanktpēterburga   123 «Буль-Буль» 09:46
Александра Шарикова
Sanktpēterburga   140 «Давай, быстрее!» 10:20
Светлана Шарова
Sanktpēterburga   133 «Палатка номер шесть» 10:06
Михаил Шевцов
Sanktpēterburga   155 «НуПаГоДиМа» 10:50
Марина Шевцова
Sanktpēterburga   155 «НуПаГоДиМа» 10:50
Пелагея Шелкова
Sanktpēterburga   134 «Морские котики» 10:08
Анна Шилова
Sanktpēterburga   135 «Джузеппе сизый нос» 10:10
Михаил Шугуров
Sanktpēterburga   143 «22 суток» 10:26
Александр Яковлев
Sanktpēterburga   133 «Палатка номер шесть» 10:06
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 09:00 Лисичкины лапки

100

Миронова Валентина

Ļeņingradas apgabals

Елизавета Миронова

Ļeņingradas apgabals

101 09:02 Молния

101

Александр Хлапов

Sanktpēterburga

Татьяна Чагадар

Sanktpēterburga

102 09:04 Фиджики

102

Евгений Гуля

Sanktpēterburga

Дмитрий Захезин

Sanktpēterburga

Ольга Захезина

Sanktpēterburga

103 09:06 Находчивые тугодумы

103

Андрей Иванов

Sanktpēterburga

Михаил Иванов

Sanktpēterburga

105 09:10 Шерстяные банки

105

Марина Павлова

Sanktpēterburga

Павел Павлов

Sanktpēterburga

Катя Павлова

Sanktpēterburga

Маша Павлова

Sanktpēterburga

111 09:22 О-Сциллограф Фарфуркиса

111

Алексей Боревич

Sanktpēterburga

Альберт Боревич

Sanktpēterburga

Андрей Боревич

Sanktpēterburga

120 09:40 Стремительные котики
Анатолий Быстров

Sanktpēterburga

Алексей Кузнецов

Sanktpēterburga

121 09:42 Друзья Алисы

121

Дeниc Плaкcин

Sanktpēterburga

Юрий Спиридонов

Sanktpēterburga

Елизавета Спиридонова

Sanktpēterburga

122 09:44 смелые

122

Артем Андреев

Sanktpēterburga

Юлия Андреева

Sanktpēterburga

Екатерина Федорова

Sanktpēterburga

123 09:46 Буль-Буль

123

Олег Чертенков

Sanktpēterburga

Анастасия Чертенкова

Sanktpēterburga

Анна Чертенкова

Sanktpēterburga

124 09:48 Fly

124

Андрей Ямбаев

Sanktpēterburga

Михаил Зиновьев

Sanktpēterburga

125 09:50 Солнечный Зайчик

125

Георгий Коузов

Sanktpēterburga

Пётр Коузов

Sanktpēterburga

Анна Коузова

Sanktpēterburga

126 09:52 Заведу-Запутаю

126

Александр Мухин

Sanktpēterburga

Виктория Талашенко

Sanktpēterburga

Екатерина Талашенко

Sanktpēterburga

127 09:54 Фантастика

127

Александр Лученазаров

Sanktpēterburga

128 09:56 Огненные стрелки

128

Артемий Рудченко

Sanktpēterburga

Савелий Рудченко

Sanktpēterburga

129 09:58 Черные орлы

129

Глеб Глебовский

Sanktpēterburga

Даня Михайлов

Sanktpēterburga

130 10:00 Путешественники России

130

Алина Апушкина

Sanktpēterburga

Мухаммед Исмиоилов

Sanktpēterburga

Виктор Муравьев

Sanktpēterburga

Максуд Насимов

Sanktpēterburga

131 10:02 Картошечки

131

Екатерина Анисимова

Sanktpēterburga

Светлана Калинина

Sanktpēterburga

Алиса Крым

Sanktpēterburga

Наташа Львова

Sanktpēterburga

132 10:04 Мурашки

132

Елена Валуй

Sanktpēterburga

Виктория Артамошина

Sanktpēterburga

Григорий Буторин

Sanktpēterburga

Семен Муравник

Sanktpēterburga

133 10:06 Палатка номер шесть

133

Андрей Лурье

Sanktpēterburga

Светлана Шарова

Sanktpēterburga

Александр Яковлев

Sanktpēterburga

134 10:08 Морские котики

134

Егор Шелков

Sanktpēterburga

Вера Дорожкина

Sanktpēterburga

Пелагея Шелкова

Sanktpēterburga

135 10:10 Джузеппе сизый нос
Варвара Амельчук

Sanktpēterburga

Надежда Ахимбекова

Sanktpēterburga

София Лищук

Sanktpēterburga

Анна Шилова

Sanktpēterburga

136 10:12 Волки

136

Анна Волкова

Sanktpēterburga

Дарья Волкова

Sanktpēterburga

Мария Волкова

Sanktpēterburga

137 10:14 Команда Автоботов

137

Константин Александров

Sanktpēterburga

Юрий Александров

Sanktpēterburga

Михаил Чернобривец

Sanktpēterburga

140 10:20 Давай, быстрее!

140

Ольга Быкова

Sanktpēterburga

Василий Быков

Sanktpēterburga

Александра Шарикова

Sanktpēterburga

141 10:22 Monkeys СПб

141

Юлия Милюкова

Sanktpēterburga

Артем Раджабов

Sanktpēterburga

Максим Труфанов

Sanktpēterburga

Руслан Труфанов

Sanktpēterburga

142 10:24 Детективы

142

Олег Курдюмов

143 10:26 22 суток

143

Анатолий Булавинов

Sanktpēterburga

Ирина Гладкова

Sanktpēterburga

Михаил Шугуров

Sanktpēterburga

144 10:28 Шершни

144

Сергей Слепов

Sanktpēterburga

Александра Елена

Sanktpēterburga

Елена Слепова

Sanktpēterburga

Мария Слепова

Sanktpēterburga

145 10:30 Ричи

145

Даша Выступец

Sanktpēterburga

Ульяна Выступец

Sanktpēterburga

Виринея Сверлова

Sanktpēterburga

Женя Сверлова

Sanktpēterburga

146 10:32 Ма-Тари-Кари

146

Аня Пучкова

Sanktpēterburga

Сергей Тюкавин

Sanktpēterburga

Инга Тюкавина

Sanktpēterburga

147 10:34 Покемоны

147

Ольга Фролова

Sanktpēterburga

Нина Кузьмина

Sanktpēterburga

Артем Фролов

Sanktpēterburga

148 10:36 Куда глаза глядят

148

Евгений Барышев

Sanktpēterburga

Евгений Барышев

Sanktpēterburga

149 10:38 Азюня в лимузине с бензиновым смузззззи

149

Татьяна Зуева

Maskavas apgabals

Владлен Власов

Dubna

Ольга Власова

Dubna

Андрей Зуев

Dubna

150 10:40 Шустрые черепашки

150

Екатерина Пильганчук

Sanktpēterburga

Сергей Пильганчук

Sanktpēterburga

151 10:42 бакуганы

151

Михаил Вилявдо

Sanktpēterburga

Клавдия Вилявдо

Sanktpēterburga

152 10:44 Медведики

152

Александра Колмакова

Sanktpēterburga

153 10:46 Nika

153

Вероника Кострова

Sanktpēterburga

Ирина Федоренкова

Sanktpēterburga

154 10:48 Маша и медведи

154

Олег Золотарев

Sanktpēterburga

Мария Золотарева

Sanktpēterburga

155 10:50 НуПаГоДиМа

155

Ирина Семичева

Sanktpēterburga

Дима Семичев

Sanktpēterburga

Михаил Шевцов

Sanktpēterburga

Марина Шевцова

Sanktpēterburga

156 10:52 Мы

156

Олег Мошкин

Sanktpēterburga

Ольга Мошкина

Sanktpēterburga

157 10:54 Ривенделл

157

Илья Викторов

Sanktpēterburga

Дарья Герасимова

Sanktpēterburga

Полина Герасимова

Sanktpēterburga

158 10:56 Белки

158

Влад Беляков

Sanktpēterburga

Дмитрий Беляков

Sanktpēterburga

Ксения Белякова

Sanktpēterburga

159 10:58 Суер-Выер

159

Козлов Денис

Sanktpēterburga

Нил Подозеров

Sanktpēterburga

Вероника Подозерова

Sanktpēterburga

Светлана Подозерова

Sanktpēterburga