Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
ALEKSEI ILIN
Sanktpēterburga   207 «NWQ - дети (энвэку-дети)» 09:14
Katerina Mikheeva
Sanktpēterburga   237 «Гравицапа» 10:14
Вера Брюханова
Sanktpēterburga   211 «Солнечная помидора» 09:22
Сергей Бычков
Sanktpēterburga   204 «Спасибо, Восемь!» 09:08
Мария Васильева
Sanktpēterburga   227 «Корабли лавировали, лавировали и не вылавировали.» 09:54
Ольга Голосова
Sanktpēterburga   248 «Отважные» 10:36
Анна Грушко
Sanktpēterburga   229 «Грушки» 09:58
Алексей Длугач
Maskava   232 «Олень под прикрытием» 10:04
Елена Елисеева
Sanktpēterburga   244 «ЛУЧ» 10:28
Дмитрий Зыков
Sanktpēterburga   239 «Ниндзяго» 10:18
Виктор Коваленко
Sanktpēterburga   224 «Коленки» 09:48
Ирина Конькова
Sanktpēterburga   258 «Полярные Совы» 10:56
Наталья Костерева
Maskava   232 «Олень под прикрытием» 10:04
Маргарита Крылова
Sanktpēterburga   200 «M&M» 09:00
Виктория Курская
Sanktpēterburga   222 «Добродушные мишки» 09:44
Александр Кухно
Sanktpēterburga   254 «Крылья свободы» 10:48
Наталия Петрова
Sanktpēterburga   236 «Storybrooke» 10:12
Алёна Севастьянова
Sanktpēterburga   231 «Львёнка-Алёнка» 10:02
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   231 «Львёнка-Алёнка» 10:02
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   231 «Львёнка-Алёнка» 10:02
Юрий Чаев
Maskava   232 «Олень под прикрытием» 10:04
Вика Антохина
Sanktpēterburga   228 «Бешеный поросёнок и свинкопас» 09:56
Наталия Блинова
Sanktpēterburga   243 «ТИГР» 10:26
Катерина Ватаманюк
Sanktpēterburga   238 «Танкисты» 10:16
Мария Волкова
Sanktpēterburga   253 «Бешеные ёжики» 10:46
Светлана Голомозая
Sanktpēterburga   251 «Хочу всё знать» 10:42
Жанна Григорьева
Sanktpēterburga   228 «Бешеный поросёнок и свинкопас» 09:56
Павел Коновалов
Sanktpēterburga   208 «Мистер Фокс» 09:16
Ольга Коротчина
Sanktpēterburga   252 «Smile» 10:44
Александр Кустов
Sanktpēterburga   241 «Чижики-Пыжики» 10:22
Максим Лавров
Sanktpēterburga   234 «Шировласики» 10:08
Анна Михайлова
Sanktpēterburga   206 «Бешеные черепахи» 09:12
Светлана Печенкина
Sanktpēterburga   249 «ВалеАле» 10:38
Александр Побудилин
Sanktpēterburga   247 «Кактус» 10:34
Александр Поточкин
Sanktpēterburga   233 «Космический крокодил» 10:06
Наталья Птицына
Sanktpēterburga   230 «Муми-тролли» 10:00
Наталия Романцева
Sanktpēterburga   259 «Единороги» 10:58
Елена Серебреникова
Sanktpēterburga   205 «Снусмумрики» 09:10
Юлия Ситник
Sanktpēterburga   250 «Кабанчики» 10:40
Таня Суханова
Sanktpēterburga   225 «Луковицы» 09:50
Антонина Царенкова
Sanktpēterburga   245 «МолодЁжь» 10:30
Елена Алешина
Sanktpēterburga   212 «Груши бьют баклуши» 09:24
Бельды Анастасия
Sanktpēterburga   255 «Маленькие леди» 10:50
Александр Ануфриенко
Sanktpēterburga   240 «КМС» 10:20
Татьяна Ануфриенко
Sanktpēterburga   240 «КМС» 10:20
Марина Ариян
Sanktpēterburga   240 «КМС» 10:20
Анна Бам
Sanktpēterburga   222 «Добродушные мишки» 09:44
Григорий Бам
Sanktpēterburga   222 «Добродушные мишки» 09:44
Алена Бельды
Sanktpēterburga   241 «Чижики-Пыжики» 10:22
Василий Блинов
Sanktpēterburga   243 «ТИГР» 10:26
Александра Бобырь
Sanktpēterburga   249 «ВалеАле» 10:38
Евгений Бойко
Sanktpēterburga   256 «Орлята» 10:52
Анна Буланова
Sanktpēterburga   249 «ВалеАле» 10:38
Валерия Буланова
Sanktpēterburga   249 «ВалеАле» 10:38
Олеся Бычкова
Sanktpēterburga   204 «Спасибо, Восемь!» 09:08
Иван Ватаманюк
Sanktpēterburga   238 «Танкисты» 10:16
Алиса Веретенникова
Sanktpēterburga   252 «Smile» 10:44
Ольга Веретенникова
Sanktpēterburga   252 «Smile» 10:44
Артем Витов
Sanktpēterburga   223 «Гуливеры и Лилипуты» 09:46
Артур Волков
Sanktpēterburga   226 «Много» 09:52
Алиса Волкова
Sanktpēterburga   234 «Шировласики» 10:08
Александра Вологдина
Sanktpēterburga   253 «Бешеные ёжики» 10:46
Дарина Вологдина
Sanktpēterburga   253 «Бешеные ёжики» 10:46
Ольга Вологдина
Sanktpēterburga   253 «Бешеные ёжики» 10:46
Надежда Герасимова
Sanktpēterburga   255 «Маленькие леди» 10:50
Вероника Голданова
Sanktpēterburga   254 «Крылья свободы» 10:48
Майя Голомозая
Sanktpēterburga   251 «Хочу всё знать» 10:42
Александр Городецкий
Sanktpēterburga   233 «Космический крокодил» 10:06
Серафима Грушко
Sanktpēterburga   229 «Грушки» 09:58
Софья Гусева
Sanktpēterburga   256 «Орлята» 10:52
Кирилл Дорошев
Sanktpēterburga   254 «Крылья свободы» 10:48
Александра Дудникова
Sanktpēterburga   248 «Отважные» 10:36
Дарья Егорова
Sanktpēterburga   223 «Гуливеры и Лилипуты» 09:46
Миша Елисеев
Sanktpēterburga   244 «ЛУЧ» 10:28
Анна Елисеева
Sanktpēterburga   244 «ЛУЧ» 10:28
Михаил Жуков
Sanktpēterburga   207 «NWQ - дети (энвэку-дети)» 09:14
Тимофей Захаров
Sanktpēterburga   246 «Захаровы и Парьевы» 10:32
Диана Зыкова
Sanktpēterburga   239 «Ниндзяго» 10:18
Екатерина Зыкова
Sanktpēterburga   239 «Ниндзяго» 10:18
Светлана Зыкова
Sanktpēterburga   239 «Ниндзяго» 10:18
Даша Иванова
Sanktpēterburga   225 «Луковицы» 09:50
Мирослава Иванова
Мурманск   226 «Много» 09:52
Даниил Ильин
Sanktpēterburga   207 «NWQ - дети (энвэку-дети)» 09:14
Мария Каврук
Sanktpēterburga   256 «Орлята» 10:52
Егор Киселев
Sanktpēterburga   235 «Жвачка» 10:10
Максим Коваленко
Sanktpēterburga   224 «Коленки» 09:48
Тимофей Козлов
Sanktpēterburga   221 «Ежи и Петруччо» 09:42
Егор Коновалов
Sanktpēterburga   208 «Мистер Фокс» 09:16
Варя Коновалова
Sanktpēterburga   208 «Мистер Фокс» 09:16
Василиса Коновалова
Sanktpēterburga   208 «Мистер Фокс» 09:16
Кристина Конькова
Sanktpēterburga   258 «Полярные Совы» 10:56
Андрей Коротчин
Sanktpēterburga   252 «Smile» 10:44
Михаил Костин
Sanktpēterburga   204 «Спасибо, Восемь!» 09:08
Марина Костина
Sanktpēterburga   204 «Спасибо, Восемь!» 09:08
Кристина Крижанаускайте
Sanktpēterburga   256 «Орлята» 10:52
Мария Крылова
Sanktpēterburga   200 «M&M» 09:00
Арсений Кувалдин
Sanktpēterburga   229 «Грушки» 09:58
Артём Кустов
Sanktpēterburga   241 «Чижики-Пыжики» 10:22
Алёна Кустова
Sanktpēterburga   241 «Чижики-Пыжики» 10:22
София Кухно
Sanktpēterburga   254 «Крылья свободы» 10:48
Вера Лаврова
Sanktpēterburga   234 «Шировласики» 10:08
Алексей Ладыгин
Sanktpēterburga   238 «Танкисты» 10:16
Аркадий Лукашин
Sanktpēterburga   205 «Снусмумрики» 09:10
Fhntvbq Львов
Sanktpēterburga   206 «Бешеные черепахи» 09:12
Дарья Маринович
Sanktpēterburga   225 «Луковицы» 09:50
Наталия Махова
Sanktpēterburga   258 «Полярные Совы» 10:56
Татьяна Махова
Sanktpēterburga   258 «Полярные Совы» 10:56
Лолита Миронова
Sanktpēterburga   227 «Корабли лавировали, лавировали и не вылавировали.» 09:54
Алексей Михеев
Ļeņingradas apgabals   237 «Гравицапа» 10:14
Андрей Михеев
Ļeņingradas apgabals   237 «Гравицапа» 10:14
Диана Музыка
Sanktpēterburga   212 «Груши бьют баклуши» 09:24
Кира Музыка
Sanktpēterburga   212 «Груши бьют баклуши» 09:24
Алексей Мунгалов
Sanktpēterburga   242 «Мечъ» 10:24
Феодор Мунгалов
Sanktpēterburga   242 «Мечъ» 10:24
Анастасия Мунгалова
Sanktpēterburga   242 «Мечъ» 10:24
Анна Науменко
Sanktpēterburga   248 «Отважные» 10:36
Кирилл Науменко
Sanktpēterburga   248 «Отважные» 10:36
Иван Носов
Sanktpēterburga   243 «ТИГР» 10:26
Алексей Образцов
Sanktpēterburga   250 «Кабанчики» 10:40
Светлана Образцова
Sanktpēterburga   250 «Кабанчики» 10:40
Александра Оль
Sanktpēterburga   221 «Ежи и Петруччо» 09:42
Евгений Оль
Sanktpēterburga   221 «Ежи и Петруччо» 09:42
Варвара Ордина
Sanktpēterburga   235 «Жвачка» 10:10
Вадим Парьев
Sanktpēterburga   246 «Захаровы и Парьевы» 10:32
Валера Парьев
Sanktpēterburga   246 «Захаровы и Парьевы» 10:32
Константин Парьев
Sanktpēterburga   246 «Захаровы и Парьевы» 10:32
Елизавета Перлова
Sanktpēterburga   231 «Львёнка-Алёнка» 10:02
Дмитрий Петров
Sanktpēterburga   236 «Storybrooke» 10:12
Александра Петрова
Sanktpēterburga   236 «Storybrooke» 10:12
Виталия Петрова
Sanktpēterburga   236 «Storybrooke» 10:12
Екатерина Пешкова
Sanktpēterburga   240 «КМС» 10:20
Иван Пикалёв
Sanktpēterburga   200 «M&M» 09:00
Яна Пикалёва
Sanktpēterburga   200 «M&M» 09:00
Стелла Побудилина
Sanktpēterburga   247 «Кактус» 10:34
Даниил Поточкин
Sanktpēterburga   233 «Космический крокодил» 10:06
Илья Птицын
Sanktpēterburga   230 «Муми-тролли» 10:00
Константин Птицын
Sanktpēterburga   230 «Муми-тролли» 10:00
Надежда Птицына
Sanktpēterburga   230 «Муми-тролли» 10:00
Денис Резвых
Sanktpēterburga   243 «ТИГР» 10:26
Иван Резников
Sanktpēterburga   235 «Жвачка» 10:10
Олег Риво
Sanktpēterburga   207 «NWQ - дети (энвэку-дети)» 09:14
Роман Романцев
Sanktpēterburga   259 «Единороги» 10:58
Полина Романцева
Sanktpēterburga   259 «Единороги» 10:58
Максим Салин
Sanktpēterburga   221 «Ежи и Петруччо» 09:42
Яна Сербина
Sanktpēterburga   226 «Много» 09:52
Софья Симашева
Sanktpēterburga   255 «Маленькие леди» 10:50
Никита Ситник
Sanktpēterburga   250 «Кабанчики» 10:40
Владимир Смирнов
Sanktpēterburga   237 «Гравицапа» 10:14
Мария Солодовникова
Sanktpēterburga   255 «Маленькие леди» 10:50
Елизавета Старцева
Sanktpēterburga   227 «Корабли лавировали, лавировали и не вылавировали.» 09:54
Алиса Суханова
Sanktpēterburga   212 «Груши бьют баклуши» 09:24
Даниил Сучков
Sanktpēterburga   201 «КаМаБо» 09:02
Сергей Тимкин
Sanktpēterburga   220 «QuattroTim» 09:40
Мария Тимкина
Sanktpēterburga   220 «QuattroTim» 09:40
Иван Тимофеев
Sanktpēterburga   220 «QuattroTim» 09:40
Ева Убыйвовк
Sanktpēterburga   211 «Солнечная помидора» 09:22
Арина Фетисова
Sanktpēterburga   251 «Хочу всё знать» 10:42
Оксана Фетисова
Sanktpēterburga   251 «Хочу всё знать» 10:42
Алексей Хохлов
Sanktpēterburga   235 «Жвачка» 10:10
Григорий Цепенников
Sanktpēterburga   245 «МолодЁжь» 10:30
Лёня Цепенников
Sanktpēterburga   245 «МолодЁжь» 10:30
Тима Цепенников
Sanktpēterburga   245 «МолодЁжь» 10:30
Эмилия Чеснокова
Sanktpēterburga   227 «Корабли лавировали, лавировали и не вылавировали.» 09:54
Дмитрий Шебаршев
Sanktpēterburga   226 «Много» 09:52
Макар Яковлев
Sanktpēterburga   201 «КаМаБо» 09:02
Мария Яковлева
Sanktpēterburga   201 «КаМаБо» 09:02
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
200 09:00 M&M

200

Мария Крылова

Sanktpēterburga

Иван Пикалёв

Sanktpēterburga

Яна Пикалёва

Sanktpēterburga

201 09:02 КаМаБо

201

Даниил Сучков

Sanktpēterburga

Макар Яковлев

Sanktpēterburga

Мария Яковлева

Sanktpēterburga

204 09:08 Спасибо, Восемь!

204

Сергей Бычков

Sanktpēterburga

Олеся Бычкова

Sanktpēterburga

Михаил Костин

Sanktpēterburga

Марина Костина

Sanktpēterburga

205 09:10 Снусмумрики

205

Аркадий Лукашин

Sanktpēterburga

206 09:12 Бешеные черепахи

206

Анна Михайлова

Sanktpēterburga

Fhntvbq Львов

Sanktpēterburga

207 09:14 NWQ - дети (энвэку-дети)

207

ALEKSEI ILIN

Sanktpēterburga

Михаил Жуков

Sanktpēterburga

Даниил Ильин

Sanktpēterburga

Олег Риво

Sanktpēterburga

208 09:16 Мистер Фокс

208

Егор Коновалов

Sanktpēterburga

Варя Коновалова

Sanktpēterburga

Василиса Коновалова

Sanktpēterburga

211 09:22 Солнечная помидора

211

Вера Брюханова

Sanktpēterburga

Ева Убыйвовк

Sanktpēterburga

212 09:24 Груши бьют баклуши

212

Елена Алешина

Sanktpēterburga

Диана Музыка

Sanktpēterburga

Кира Музыка

Sanktpēterburga

Алиса Суханова

Sanktpēterburga

220 09:40 QuattroTim

220

Сергей Тимкин

Sanktpēterburga

Мария Тимкина

Sanktpēterburga

Иван Тимофеев

Sanktpēterburga

221 09:42 Ежи и Петруччо

221

Тимофей Козлов

Sanktpēterburga

Александра Оль

Sanktpēterburga

Евгений Оль

Sanktpēterburga

Максим Салин

Sanktpēterburga

222 09:44 Добродушные мишки
Анна Бам

Sanktpēterburga

Григорий Бам

Sanktpēterburga

223 09:46 Гуливеры и Лилипуты

223

Артем Витов

Sanktpēterburga

Дарья Егорова

Sanktpēterburga

224 09:48 Коленки

224

Максим Коваленко

Sanktpēterburga

225 09:50 Луковицы

225

Таня Суханова

Sanktpēterburga

Даша Иванова

Sanktpēterburga

Дарья Маринович

Sanktpēterburga

226 09:52 Много

226

Артур Волков

Sanktpēterburga

Мирослава Иванова

Мурманск

Яна Сербина

Sanktpēterburga

Дмитрий Шебаршев

Sanktpēterburga

227 09:54 Корабли лавировали, лавировали и не вылавировали.

227

Лолита Миронова

Sanktpēterburga

Елизавета Старцева

Sanktpēterburga

Эмилия Чеснокова

Sanktpēterburga

228 09:56 Бешеный поросёнок и свинкопас

228

229 09:58 Грушки

229

Анна Грушко

Sanktpēterburga

Серафима Грушко

Sanktpēterburga

Арсений Кувалдин

Sanktpēterburga

230 10:00 Муми-тролли

230

Илья Птицын

Sanktpēterburga

Константин Птицын

Sanktpēterburga

Надежда Птицына

Sanktpēterburga

231 10:02 Львёнка-Алёнка

231

Елизавета Перлова

Sanktpēterburga

232 10:04 Олень под прикрытием

232

233 10:06 Космический крокодил

233

Александр Городецкий

Sanktpēterburga

Даниил Поточкин

Sanktpēterburga

234 10:08 Шировласики

234

Максим Лавров

Sanktpēterburga

Алиса Волкова

Sanktpēterburga

Вера Лаврова

Sanktpēterburga

235 10:10 Жвачка

235

Егор Киселев

Sanktpēterburga

Варвара Ордина

Sanktpēterburga

Иван Резников

Sanktpēterburga

Алексей Хохлов

Sanktpēterburga

236 10:12 Storybrooke

236

Дмитрий Петров

Sanktpēterburga

Александра Петрова

Sanktpēterburga

Виталия Петрова

Sanktpēterburga

237 10:14 Гравицапа

237

Katerina Mikheeva

Sanktpēterburga

Алексей Михеев

Ļeņingradas apgabals

Андрей Михеев

Ļeņingradas apgabals

Владимир Смирнов

Sanktpēterburga

238 10:16 Танкисты

238

Иван Ватаманюк

Sanktpēterburga

Алексей Ладыгин

Sanktpēterburga

239 10:18 Ниндзяго

239

Дмитрий Зыков

Sanktpēterburga

Диана Зыкова

Sanktpēterburga

Екатерина Зыкова

Sanktpēterburga

Светлана Зыкова

Sanktpēterburga

240 10:20 КМС

240

Александр Ануфриенко

Sanktpēterburga

Татьяна Ануфриенко

Sanktpēterburga

Марина Ариян

Sanktpēterburga

Екатерина Пешкова

Sanktpēterburga

241 10:22 Чижики-Пыжики

241

Алена Бельды

Sanktpēterburga

Артём Кустов

Sanktpēterburga

Алёна Кустова

Sanktpēterburga

242 10:24 Мечъ

242

Алексей Мунгалов

Sanktpēterburga

Феодор Мунгалов

Sanktpēterburga

Анастасия Мунгалова

Sanktpēterburga

243 10:26 ТИГР

243

Василий Блинов

Sanktpēterburga

Иван Носов

Sanktpēterburga

Денис Резвых

Sanktpēterburga

244 10:28 ЛУЧ

244

Елена Елисеева

Sanktpēterburga

Миша Елисеев

Sanktpēterburga

Анна Елисеева

Sanktpēterburga

245 10:30 МолодЁжь
Григорий Цепенников

Sanktpēterburga

Лёня Цепенников

Sanktpēterburga

Тима Цепенников

Sanktpēterburga

246 10:32 Захаровы и Парьевы

246

Тимофей Захаров

Sanktpēterburga

Вадим Парьев

Sanktpēterburga

Валера Парьев

Sanktpēterburga

Константин Парьев

Sanktpēterburga

247 10:34 Кактус

247

Стелла Побудилина

Sanktpēterburga

248 10:36 Отважные

248

Ольга Голосова

Sanktpēterburga

Александра Дудникова

Sanktpēterburga

Анна Науменко

Sanktpēterburga

Кирилл Науменко

Sanktpēterburga

249 10:38 ВалеАле

249

Александра Бобырь

Sanktpēterburga

Анна Буланова

Sanktpēterburga

Валерия Буланова

Sanktpēterburga

250 10:40 Кабанчики

250

Юлия Ситник

Sanktpēterburga

Алексей Образцов

Sanktpēterburga

Светлана Образцова

Sanktpēterburga

Никита Ситник

Sanktpēterburga

251 10:42 Хочу всё знать

251

Майя Голомозая

Sanktpēterburga

Арина Фетисова

Sanktpēterburga

Оксана Фетисова

Sanktpēterburga

252 10:44 Smile
Алиса Веретенникова

Sanktpēterburga

Ольга Веретенникова

Sanktpēterburga

Андрей Коротчин

Sanktpēterburga

253 10:46 Бешеные ёжики

253

Мария Волкова

Sanktpēterburga

Александра Вологдина

Sanktpēterburga

Дарина Вологдина

Sanktpēterburga

Ольга Вологдина

Sanktpēterburga

254 10:48 Крылья свободы

254

Вероника Голданова

Sanktpēterburga

Кирилл Дорошев

Sanktpēterburga

София Кухно

Sanktpēterburga

255 10:50 Маленькие леди

255

Бельды Анастасия

Sanktpēterburga

Надежда Герасимова

Sanktpēterburga

Софья Симашева

Sanktpēterburga

Мария Солодовникова

Sanktpēterburga

256 10:52 Орлята

256

Евгений Бойко

Sanktpēterburga

Софья Гусева

Sanktpēterburga

Мария Каврук

Sanktpēterburga

Кристина Крижанаускайте

Sanktpēterburga

258 10:56 Полярные Совы

258

Ирина Конькова

Sanktpēterburga

Кристина Конькова

Sanktpēterburga

Наталия Махова

Sanktpēterburga

Татьяна Махова

Sanktpēterburga

259 10:58 Единороги

259

Роман Романцев

Sanktpēterburga

Полина Романцева

Sanktpēterburga