Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Oleg Iglin
Maskava   432 «Мурр» 10:04
Masha Leybenzon
Maskava   432 «Мурр» 10:04
Olga Smirnova
Sanktpēterburga   481 «паники» 11:42
Наталья Авраменко
Sanktpēterburga   461 «А4» 11:02
Сергей Азаров
Sanktpēterburga   483 «Радамса» 11:46
Наталья Акимова
Maskava   419 «Команчи» 09:38
Константин Баранов
Sanktpēterburga   4101 «Могикане 2.0.» 12:22
Екатерина Баталова
Sanktpēterburga   4119 «Спарта» 12:58
Екатерина Березецкая
Sanktpēterburga   487 «Борзые щенки» 11:54
Екатерина Бобкова
Sanktpēterburga   427 «Мыкола» 09:54
Юра Бронников
Maskava   416 «Хоп Хей Хоп» 09:32
Елизавета Брук
Sanktpēterburga   450 «Бегущие к победе» 10:40
Алёна Власова
Sanktpēterburga   483 «Радамса» 11:46
Надежда Галицкая
Sanktpēterburga   4106 «McQueen» 12:32
Елена Говоренкова
Sanktpēterburga   467 «Молния» 11:14
Анна Грушко
Sanktpēterburga   4104 «Грушки» 12:28
Екатерина Заворова
Sanktpēterburga   414 «Дружба» 09:28
Кристина Иванова
Sanktpēterburga   482 «Крюказямбы отдыхают» 11:44
Полина Козлова
Sanktpēterburga   456 «кошки» 10:52
Мария Коржеманова
Sanktpēterburga   410 «Пятый этаж» 09:20
Нина Красавина
Sanktpēterburga   474 «Шевели извилинами» 11:28
Екатерина Кудряшова
Sanktpēterburga   463 «Бабочка и тюлени» 11:06
Наталия Курилович
Sanktpēterburga   454 «капитошки» 10:48
Елена Лежнина
Sanktpēterburga   452 «Пираты» 10:44
Лиза Макарова
Sanktpēterburga   4114 «Побегушкины» 12:48
Юля Мерчалова
Sanktpēterburga   405 «Ящеры» 09:10
Мария Мухина
Sanktpēterburga   479 «Смышлёные и симпатичные)» 11:38
Светлана Нечаева
Sanktpēterburga   4112 «Бригантина» 12:44
Василиса Петрова
Sanktpēterburga   428 «Борщевики» 09:56
Александр Прилуцкий
Sanktpēterburga   459 «Crazy House» 10:58
Ирина Пугачева
Sanktpēterburga   499 «Триумвират» 12:18
Надежда Риехакайнен
Maskava   407 «Николаевский Экспресс» 09:14
Алёна Севастьянова
Sanktpēterburga   415 «Львёнка-Алёнка» 09:30
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   415 «Львёнка-Алёнка» 09:30
Елена Старикова
Sanktpēterburga   472 «Наличники» 11:24
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   442 «ТИХО-ходы» 10:24
Андрей Файгенблат
Sanktpēterburga   422 «Ингерманландцы» 09:44
Наталья Федотовская
Sanktpēterburga   493 «Кроссовки» 12:06
Ольга Фокина
Sanktpēterburga   466 «Бегущие с ветром» 11:12
Наталья Харинская
Sanktpēterburga   484 «Поросятки» 11:48
Татьяна Харлашина
Sanktpēterburga   468 «пара-ходики» 11:16
Павел Чивиксин
Sanktpēterburga   4111 «Бродатый и пони» 12:42
Наталия Чивиксина
Sanktpēterburga   4111 «Бродатый и пони» 12:42
Алена Щурская
Sanktpēterburga   417 «Любопыты и следознайки» 09:34
Прохорова Юлия
Sanktpēterburga   477 «Котофеи» 11:34
Софья Яковлева
Maskava   403 «юные Карлсоны» 09:06
Anna Devyatova
Sanktpēterburga   457 «нОсы» 10:54
Evgenia Krasnikova
Sanktpēterburga   488 «Молния тут» 11:56
Lenka Silant'eva
Maskava   471 «Радуга-экспресс» 11:22
Татьяна Аржанова
Sanktpēterburga   498 «Черепашки» 12:16
Ольга Бабанина
Sanktpēterburga   436 «мумрики» 10:12
Евгений Балашов
Sanktpēterburga   4113 «Уламры» 12:46
Лев Беднягин
Sanktpēterburga   401 «ЛегоБратья» 09:02
Александр Белов
Sanktpēterburga   422 «Ингерманландцы» 09:44
Людмила Беньяминова
Sanktpēterburga   426 «Неопределившиеся» 09:52
Михаил Бойков
Sanktpēterburga   4103 «Творобухи» 12:26
Татьяна Волкова
Sanktpēterburga   409 «Коломенские волки» 09:18
Дима Герасимов
Sanktpēterburga   485 «Тимур и его команда» 11:50
Ксения Глебова
Sanktpēterburga   486 «Сумашедшая семейка» 11:52
Светлана Дроздова
Sanktpēterburga   4100 «Дрозды» 12:20
Гуторова Екатерина
Sanktpēterburga   434 «Бешеные треуглы» 10:08
Константин Екимов
Sanktpēterburga   439 «Север» 10:18
Наталья Завёрткина
Sanktpēterburga   431 «Шустряки» 10:02
Евгения Карлова
Sanktpēterburga   446 «Любитель муравьев и Компания» 10:32
Анна Королева
Sanktpēterburga   4110 «Снова не выспались!» 12:40
Андрей Кудров
Sanktpēterburga   495 «Апельсин» 12:10
Татьяна Кузьмина
Sanktpēterburga   443 «Ураган» 10:26
Екатерина Лудзская
Sanktpēterburga   424 «Лошадь под ковром» 09:48
Татьяна Матюшина
Sanktpēterburga   465 «ФОРМУЛА УДАЧИ» 11:10
Ольга Михайленко
Sanktpēterburga   423 «Триопсы» 09:46
Ольга Некруткина
Sanktpēterburga   459 «Crazy House» 10:58
Галина Озерова
Sanktpēterburga   420 «Аня» 09:40
Петр Орлов
Sanktpēterburga   408 «RED EAGLS» 09:16
Инна Парфенова
Sanktpēterburga   455 «Лиговчане» 10:50
Юлия Пересторонина
Sanktpēterburga   470 «Подружки» 11:20
Елена Петрова
Sanktpēterburga   462 «Селедка на свободе» 11:04
Светлана Питаль
Sanktpēterburga   438 «СВ-плюс» 10:16
Наталья Полюшкова
Sanktpēterburga   490 «Северный ветер» 12:00
Константин Попов
Sanktpēterburga   4107 «DreamTeam» 12:34
Анна Предеина
Sanktpēterburga   4109 «Enjoy English» 12:38
Елена прудова
Sanktpēterburga   4108 «Весенние перевертыши» 12:36
Дмитрий Пухов
Sanktpēterburga   429 «Ну Фсееее..» 09:58
Наталия Пухова
Sanktpēterburga   429 «Ну Фсееее..» 09:58
Ольга Ракитова
Sanktpēterburga   475 «Остров» 11:30
Мария Ребрикова
Maskava   418 «Колесо» 09:42
Андрей Риехакайнен
Sanktpēterburga   407 «Николаевский Экспресс» 09:14
Валерия Рябкова
Sanktpēterburga   4102 «Гепарды» 12:24
Алексей Савельев
Sanktpēterburga   441 «Бодр с Бодренком» 10:22
Светлана Саволайнен
Sanktpēterburga   435 «Жизнелюбы» 10:10
Василий Самохин
Sanktpēterburga   429 «Ну Фсееее..» 09:58
Разживина Светлана
Sanktpēterburga   469 «Смайлики» 11:18
Ольга Смуглина
Sanktpēterburga   444 «Фиалки» 10:28
Владимир Соколов
Sanktpēterburga   4113 «Уламры» 12:46
Галина Соколова
Sanktpēterburga   458 «Ясные соколы» 10:56
Ольга Соколова
Sanktpēterburga   473 «Панда» 11:26
Юлия Сопова
Sanktpēterburga   452 «Пираты» 10:44
Марина Тарасова
Sanktpēterburga   429 «Ну Фсееее..» 09:58
Анжелика Худина
Sanktpēterburga   476 «Веселые ребята» 11:32
Анна Цветкова
Sanktpēterburga   494 «Ночные фурии» 12:08
Наталия Цилевич
Sanktpēterburga   404 «Айгер» 09:08
Ольга Чечулина
Sanktpēterburga   402 «Вожди» 09:04
Наталия Шувалова
Sanktpēterburga   496 «Грифоны» 12:12
Яворская Элла
Sanktpēterburga   447 «полнолуние» 10:34
Мария Юшкова
Maskava   400 «Гаврюша» 09:00
Платон Авдеев
Sanktpēterburga   4102 «Гепарды» 12:24
Инна Авдеева
Sanktpēterburga   4102 «Гепарды» 12:24
Алексей Авинкин
Sanktpēterburga   495 «Апельсин» 12:10
Вероника Авраменко
Sanktpēterburga   461 «А4» 11:02
Софья Алмоян
Sanktpēterburga   414 «Дружба» 09:28
Анна Антрушина
Sanktpēterburga   490 «Северный ветер» 12:00
Анна Аржанова
Sanktpēterburga   498 «Черепашки» 12:16
Елена Атаманова
Sanktpēterburga   477 «Котофеи» 11:34
Мария Атаманова
Sanktpēterburga   477 «Котофеи» 11:34
Александра Балашова
Sanktpēterburga   4113 «Уламры» 12:46
Егор Баранов
Sanktpēterburga   4101 «Могикане 2.0.» 12:22
Дарья Баранова
Sanktpēterburga   469 «Смайлики» 11:18
Виктория Барышникова
Sanktpēterburga   427 «Мыкола» 09:54
Мирон Баталов
Sanktpēterburga   4119 «Спарта» 12:58
Виктор Бахурин
Sanktpēterburga   438 «СВ-плюс» 10:16
Тимур Бахчян
Sanktpēterburga   485 «Тимур и его команда» 11:50
Марк Беднягин
Sanktpēterburga   401 «ЛегоБратья» 09:02
Константин Белоконев
Sanktpēterburga   475 «Остров» 11:30
Варвара Березецкая
Sanktpēterburga   487 «Борзые щенки» 11:54
Василиса Березецкая
Sanktpēterburga   487 «Борзые щенки» 11:54
Дмитрий Березецкий
Sanktpēterburga   487 «Борзые щенки» 11:54
Александр Богатов
Sanktpēterburga   467 «Молния» 11:14
Станислав Богатырев
Sanktpēterburga   448 «SVSYr» 10:36
Юрий Богатырев
Sanktpēterburga   448 «SVSYr» 10:36
Полина Бойкова
Sanktpēterburga   4103 «Творобухи» 12:26
Алексей Бойцов
Sanktpēterburga   445 «Кактусы» 10:30
Алена Бойцова
Sanktpēterburga   444 «Фиалки» 10:28
Екатерина Бойцова
Sanktpēterburga   445 «Кактусы» 10:30
Михаил Болбат
Sanktpēterburga   4109 «Enjoy English» 12:38
Лиза Бронникова
Maskava   416 «Хоп Хей Хоп» 09:32
Владислав Брук
Sanktpēterburga   427 «Мыкола» 09:54
Ника Брук
Sanktpēterburga   451 «Неважно» 10:42
Софья Брук
Sanktpēterburga   450 «Бегущие к победе» 10:40
Борис Бурдин
Sanktpēterburga   423 «Триопсы» 09:46
Елизавета Бурдина
Sanktpēterburga   423 «Триопсы» 09:46
Александр Бэнг
Sanktpēterburga   448 «SVSYr» 10:36
Мария Васильева
Sanktpēterburga   426 «Неопределившиеся» 09:52
Алла Власова
Sanktpēterburga   483 «Радамса» 11:46
Яна Войцеховская
Sanktpēterburga   494 «Ночные фурии» 12:08
Станислав Войцеховский
Sanktpēterburga   494 «Ночные фурии» 12:08
Кирилл Волков
Sanktpēterburga   409 «Коломенские волки» 09:18
алена воробьева
Sanktpēterburga   491 «красавицы» 12:02
Яна Воробьева
Sanktpēterburga   491 «красавицы» 12:02
Наталья Гаврилова
Sanktpēterburga   426 «Неопределившиеся» 09:52
Елена Герц
Sanktpēterburga   453 «Питер ФМ» 10:46
Матвей Герц
Sanktpēterburga   453 «Питер ФМ» 10:46
Леонид Гирш
Sanktpēterburga   404 «Айгер» 09:08
Эдуард Гирш
Sanktpēterburga   404 «Айгер» 09:08
Елена Гиршова
Sanktpēterburga   459 «Crazy House» 10:58
Егор Говоренков
Sanktpēterburga   467 «Молния» 11:14
Владимир Григорьев
Sanktpēterburga   448 «SVSYr» 10:36
Татьяна Громова
Sanktpēterburga   435 «Жизнелюбы» 10:10
Серафима Грушко
Sanktpēterburga   4104 «Грушки» 12:28
Евгений Гуля
Sanktpēterburga   484 «Поросятки» 11:48
Петр Гуля
Sanktpēterburga   484 «Поросятки» 11:48
Михаил Гурын
Sanktpēterburga   411 «Бусинки» 09:22
Светлана Гурына
Sanktpēterburga   411 «Бусинки» 09:22
Николай Гуторов
Sanktpēterburga   434 «Бешеные треуглы» 10:08
Инна Гуторова
Sanktpēterburga   434 «Бешеные треуглы» 10:08
Геннадий Данилов
Sanktpēterburga   426 «Неопределившиеся» 09:52
Дмитрий Даньков
Sanktpēterburga   411 «Бусинки» 09:22
Наталья Данькова
Sanktpēterburga   411 «Бусинки» 09:22
Лиза Демьянова
Sanktpēterburga   473 «Панда» 11:26
Алексей Диденко
Sanktpēterburga   482 «Крюказямбы отдыхают» 11:44
Александра Дмитриева
Sanktpēterburga   414 «Дружба» 09:28
Елена Дмитриева
Sanktpēterburga   485 «Тимур и его команда» 11:50
Мария Добровольская
Sanktpēterburga   472 «Наличники» 11:24
Артем Дроздов
Sanktpēterburga   4100 «Дрозды» 12:20
Мария Дроздова
Sanktpēterburga   4100 «Дрозды» 12:20
Тима Дувакин-Комаров
Sanktpēterburga   413 «Весёлый ветер» 09:26
Нина Дыл
Sanktpēterburga   430 «Танки грязи не боятся» 10:00
Маша Екимова
Sanktpēterburga   439 «Север» 10:18
Артем Емельянов
Sanktpēterburga   457 «нОсы» 10:54
Илья Еськин
Sanktpēterburga   400 «Гаврюша» 09:00
Ольга Еськина
Sanktpēterburga   400 «Гаврюша» 09:00
Александр Журавлев
Sanktpēterburga   476 «Веселые ребята» 11:32
Егор Завадский
Sanktpēterburga   430 «Танки грязи не боятся» 10:00
Михаил Задорский
Sanktpēterburga   452 «Пираты» 10:44
Владимир Заика
Sanktpēterburga   479 «Смышлёные и симпатичные)» 11:38
Татьяна Зиноевич
Sanktpēterburga   414 «Дружба» 09:28
Дарья Зуева
Sanktpēterburga   469 «Смайлики» 11:18
Арина Иванова
Sanktpēterburga   436 «мумрики» 10:12
Даниил Иглин
Maskava   432 «Мурр» 10:04
Софья Иглина
Maskava   432 «Мурр» 10:04
галя игнатьева
Sanktpēterburga   491 «красавицы» 12:02
Данила Иполитов
Sanktpēterburga   494 «Ночные фурии» 12:08
Дарья Исаченкова
Sanktpēterburga   497 «Дандя и Паштет» 12:14
Павел Кавеев
Sanktpēterburga   497 «Дандя и Паштет» 12:14
Антон Каган
Sanktpēterburga   473 «Панда» 11:26
Паша Каган
Sanktpēterburga   473 «Панда» 11:26
Галина Калабуш
Sanktpēterburga   467 «Молния» 11:14
Ольга Карапетян
Maskava   419 «Команчи» 09:38
Юрий Карапетян
Maskava   419 «Команчи» 09:38
Леонид Карлов
Sanktpēterburga   446 «Любитель муравьев и Компания» 10:32
Ольга Карманова
Sanktpēterburga   451 «Неважно» 10:42
Елена Кирвалидзе
Sanktpēterburga   439 «Север» 10:18
Ксения Кирвалидзе
Sanktpēterburga   439 «Север» 10:18
Максим Кодесников
Sanktpēterburga   465 «ФОРМУЛА УДАЧИ» 11:10
Олеся Колабаева
Sanktpēterburga   456 «кошки» 10:52
Анна Кольцова
Sanktpēterburga   420 «Аня» 09:40
Екатерина Кольцова
Sanktpēterburga   420 «Аня» 09:40
Яна Корнева
Sanktpēterburga   427 «Мыкола» 09:54
Дарья Королева
Sanktpēterburga   4110 «Снова не выспались!» 12:40
Иван Красников
Sanktpēterburga   488 «Молния тут» 11:56
Евгений Кришталевич
Sanktpēterburga   496 «Грифоны» 12:12
Мария Кришталевич
Sanktpēterburga   496 «Грифоны» 12:12
Арсений Кувалдин
Sanktpēterburga   4104 «Грушки» 12:28
Елена Кудлинг
Sanktpēterburga   453 «Питер ФМ» 10:46
Федор Кудлинг
Sanktpēterburga   453 «Питер ФМ» 10:46
Глеб Кудров
Sanktpēterburga   495 «Апельсин» 12:10
Евгения Кудряшова
Sanktpēterburga   463 «Бабочка и тюлени» 11:06
Ольга Кулик
Sanktpēterburga   478 «Семья Корлеоне» 11:36
Марк Курдадзе
Sanktpēterburga   4114 «Побегушкины» 12:48
Вероника Курилович
Sanktpēterburga   454 «капитошки» 10:48
Максим Курилович
Sanktpēterburga   454 «капитошки» 10:48
Андрей Курлыкин
Sanktpēterburga   443 «Ураган» 10:26
Иван Курлыкин
Sanktpēterburga   443 «Ураган» 10:26
Тимофей Лапшин
Sanktpēterburga   457 «нОсы» 10:54
Иванна Ларченко
Sanktpēterburga   483 «Радамса» 11:46
Катя Лебедева
Sanktpēterburga   412 «Лебеди» 09:24
Таисия Лежнина
Sanktpēterburga   452 «Пираты» 10:44
Таисия Лудзская
Sanktpēterburga   424 «Лошадь под ковром» 09:48
Алина Лукьянович
Sanktpēterburga   442 «ТИХО-ходы» 10:24
Света Луцман
Sanktpēterburga   405 «Ящеры» 09:10
Гриша Львов
Sanktpēterburga   413 «Весёлый ветер» 09:26
Анна Львова
Sanktpēterburga   486 «Сумашедшая семейка» 11:52
Елена Любич
Sanktpēterburga   428 «Борщевики» 09:56
Надежда Любич
Sanktpēterburga   428 «Борщевики» 09:56
Даниил Ляхт
Sanktpēterburga   413 «Весёлый ветер» 09:26
Максим Макаров
Sanktpēterburga   4114 «Побегушкины» 12:48
Василиса Маракшина
Sanktpēterburga   470 «Подружки» 11:20
Екатерина Марина
Sanktpēterburga   413 «Весёлый ветер» 09:26
Давлат Мастаманди
Sanktpēterburga   435 «Жизнелюбы» 10:10
Виктория Матюшина
Sanktpēterburga   465 «ФОРМУЛА УДАЧИ» 11:10
Татьяна Медведчикова
Sanktpēterburga   4103 «Творобухи» 12:26
Степан Мерчалов
Sanktpēterburga   405 «Ящеры» 09:10
Иванов Михаил
Sanktpēterburga   436 «мумрики» 10:12
Светлана Михайлова
Sanktpēterburga   450 «Бегущие к победе» 10:40
Денис Мишин
Sanktpēterburga   480 «Ушастые медведи» 11:40
Наталья Муратова
Sanktpēterburga   451 «Неважно» 10:42
Яна Мухамеджанова
Sanktpēterburga   465 «ФОРМУЛА УДАЧИ» 11:10
Олег Мухамедзянов
Sanktpēterburga   4114 «Побегушкины» 12:48
Григорий Непеин
Sanktpēterburga   408 «RED EAGLS» 09:16
София Непеина
Sanktpēterburga   408 «RED EAGLS» 09:16
Александр Нечаев
Sanktpēterburga   4112 «Бригантина» 12:44
Григорий Нечаев
Sanktpēterburga   495 «Апельсин» 12:10
Дмитрий Нечаев
Sanktpēterburga   4112 «Бригантина» 12:44
Федор Нечаев
Sanktpēterburga   4112 «Бригантина» 12:44
Екатерина Новикова
Sanktpēterburga   470 «Подружки» 11:20
Гоша Овсянников
Maskavas apgabals   406 «Улитоны» 09:12
Алексей Озеров
Sanktpēterburga   4118 «День и Ночь» 12:56
Мария Озерова
Sanktpēterburga   420 «Аня» 09:40
Анастасия Опельская
Sanktpēterburga   4109 «Enjoy English» 12:38
Анастасия Орлова
Sanktpēterburga   408 «RED EAGLS» 09:16
александр панин
Sanktpēterburga   481 «паники» 11:42
дмитрий панин
Sanktpēterburga   481 «паники» 11:42
иван панин
Sanktpēterburga   481 «паники» 11:42
Константин Пармёнов
Sanktpēterburga   431 «Шустряки» 10:02
Ирина Парменова
Sanktpēterburga   431 «Шустряки» 10:02
Даниил Парфенов
Sanktpēterburga   455 «Лиговчане» 10:50
Елизавета Перлова
Sanktpēterburga   415 «Львёнка-Алёнка» 09:30
Игорь Петров
Sanktpēterburga   417 «Любопыты и следознайки» 09:34
Фёдор Петров
Sanktpēterburga   462 «Селедка на свободе» 11:04
Василиса Петрова
Sanktpēterburga   428 «Борщевики» 09:56
Тёма Пинаджан
Maskavas apgabals   406 «Улитоны» 09:12
Алена Пинаева
Sanktpēterburga   450 «Бегущие к победе» 10:40
Дмитрий Писков
Maskava   471 «Радуга-экспресс» 11:22
Миша Писков
Maskava   471 «Радуга-экспресс» 11:22
Саша Пискова
Maskava   471 «Радуга-экспресс» 11:22
Егор Подгорский
Sanktpēterburga   409 «Коломенские волки» 09:18
Егор Попов
Sanktpēterburga   4107 «DreamTeam» 12:34
Кирилл Попов
Sanktpēterburga   4107 «DreamTeam» 12:34
Михаил Прибора
Sanktpēterburga   4101 «Могикане 2.0.» 12:22
Иван Прохоров
Sanktpēterburga   477 «Котофеи» 11:34
Анна Прудова
Sanktpēterburga   4108 «Весенние перевертыши» 12:36
Елизавета Пряникова
Sanktpēterburga   409 «Коломенские волки» 09:18
Егор Пугачев
Sanktpēterburga   499 «Триумвират» 12:18
Мария Раевская
Sanktpēterburga   485 «Тимур и его команда» 11:50
Софья Разживина
Sanktpēterburga   469 «Смайлики» 11:18
Артём Ребриков
Maskava   418 «Колесо» 09:42
Дмитрий Ребриков
Maskava   418 «Колесо» 09:42
Кристина Риехакайнен
Maskava   407 «Николаевский Экспресс» 09:14
Петр Риехакайнен
Maskava   407 «Николаевский Экспресс» 09:14
Егор Румянцев
Maskava   419 «Команчи» 09:38
Варвара Рябкова
Sanktpēterburga   4102 «Гепарды» 12:24
Николай Савельев
Sanktpēterburga   441 «Бодр с Бодренком» 10:22
Василий Саволайнен
Sanktpēterburga   435 «Жизнелюбы» 10:10
Сергей Савоськин
Sanktpēterburga   4109 «Enjoy English» 12:38
Александр Салин
Sanktpēterburga   423 «Триопсы» 09:46
Глеб Семенков
Sanktpēterburga   478 «Семья Корлеоне» 11:36
Игорь Семенков
Sanktpēterburga   478 «Семья Корлеоне» 11:36
Анна Серажутдинова
Sanktpēterburga   476 «Веселые ребята» 11:32
Ирина Сергеенко
Sanktpēterburga   499 «Триумвират» 12:18
Андрей Смуглин
Sanktpēterburga   445 «Кактусы» 10:30
Екатерина Смуглина
Sanktpēterburga   445 «Кактусы» 10:30
Елена Смуглина
Sanktpēterburga   444 «Фиалки» 10:28
Вера Сняткова
Sanktpēterburga   4118 «День и Ночь» 12:56
Вика Сняткова
Sanktpēterburga   4118 «День и Ночь» 12:56
Марина Сняткова
Sanktpēterburga   4118 «День и Ночь» 12:56
Тимофей Соколов
Sanktpēterburga   458 «Ясные соколы» 10:56
Юлия Старикова
Sanktpēterburga   472 «Наличники» 11:24
Софья Султанова
Sanktpēterburga   472 «Наличники» 11:24
Наташа Терновых
Sanktpēterburga   474 «Шевели извилинами» 11:28
Анна Тихомирова
Sanktpēterburga   4107 «DreamTeam» 12:34
Саша Тихонова
Maskava   406 «Улитоны» 09:12
Иван Толмачев
Sanktpēterburga   475 «Остров» 11:30
Елена Толмачева
Sanktpēterburga   475 «Остров» 11:30
Дмитрий Трушин
Sanktpēterburga   431 «Шустряки» 10:02
Евгений Ушаков
Sanktpēterburga   480 «Ушастые медведи» 11:40
Глеб Файгенблат
Sanktpēterburga   422 «Ингерманландцы» 09:44
Павел Федоров
Sanktpēterburga   415 «Львёнка-Алёнка» 09:30
Лев Федотовский
Sanktpēterburga   493 «Кроссовки» 12:06
Егор Фокин
Sanktpēterburga   466 «Бегущие с ветром» 11:12
Михаил Харлашин
Sanktpēterburga   468 «пара-ходики» 11:16
Павел Харлашин
Sanktpēterburga   468 «пара-ходики» 11:16
Александр Хлапов
Sanktpēterburga   4106 «McQueen» 12:32
Павел Чагадар
Sanktpēterburga   4106 «McQueen» 12:32
Татьяна Чагадар
Sanktpēterburga   4106 «McQueen» 12:32
Ирина Черепанова
Sanktpēterburga   498 «Черепашки» 12:16
Константин Черняев
Sanktpēterburga   410 «Пятый этаж» 09:20
София Черняева
Sanktpēterburga   410 «Пятый этаж» 09:20
Денис Чечулин
Sanktpēterburga   402 «Вожди» 09:04
Сергей Чечулин
Sanktpēterburga   402 «Вожди» 09:04
София Чивиксина
Sanktpēterburga   4111 «Бродатый и пони» 12:42
Татьяна Чивиксина
Sanktpēterburga   4111 «Бродатый и пони» 12:42
Татьяна Чурбакова
Sanktpēterburga   442 «ТИХО-ходы» 10:24
Александр Шакиров
Sanktpēterburga   440 «Альбатроша» 10:20
Валерий Шакиров
Sanktpēterburga   440 «Альбатроша» 10:20
Владислава Шалапанова
Sanktpēterburga   470 «Подружки» 11:20
Полина Шаповалова
Sanktpēterburga   4108 «Весенние перевертыши» 12:36
Светлана Шарова
Sanktpēterburga   451 «Неважно» 10:42
Савелий Шевелев
Sanktpēterburga   430 «Танки грязи не боятся» 10:00
Юлия Шевелева
Sanktpēterburga   430 «Танки грязи не боятся» 10:00
Алексей Шонин
Sanktpēterburga   455 «Лиговчане» 10:50
Георгий Шонин
Sanktpēterburga   455 «Лиговчане» 10:50
даша шумова
Sanktpēterburga   491 «красавицы» 12:02
Кирилл Юрков
Sanktpēterburga   4110 «Снова не выспались!» 12:40
Александра Юркова
Sanktpēterburga   4110 «Снова не выспались!» 12:40
Павел Юшков
Maskava   400 «Гаврюша» 09:00
Таисия Яворская
Sanktpēterburga   447 «полнолуние» 10:34
Илья Яворский
Sanktpēterburga   447 «полнолуние» 10:34
Михаил Яворский
Sanktpēterburga   447 «полнолуние» 10:34
Даниил Яковенко
Sanktpēterburga   476 «Веселые ребята» 11:32
Георгий Яковлев
Maskava   403 «юные Карлсоны» 09:06
Вероника Яковлева
Tālo ārzemju pilsētas   403 «юные Карлсоны» 09:06
Анастасия Яцницкая
Sanktpēterburga   444 «Фиалки» 10:28
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
400 09:00 Гаврюша

400

Илья Еськин

Sanktpēterburga

Ольга Еськина

Sanktpēterburga

Павел Юшков

Maskava

401 09:02 ЛегоБратья

401

Лев Беднягин

Sanktpēterburga

Марк Беднягин

Sanktpēterburga

МГУ , 610
402 09:04 Вожди

402

Ольга Чечулина

Sanktpēterburga

Денис Чечулин

Sanktpēterburga

Сергей Чечулин

Sanktpēterburga

403 09:06 юные Карлсоны

403

Георгий Яковлев

Maskava

Вероника Яковлева

Tālo ārzemju pilsētas

404 09:08 Айгер

404

Леонид Гирш

Sanktpēterburga

Эдуард Гирш

Sanktpēterburga

405 09:10 Ящеры

405

Юля Мерчалова

Sanktpēterburga

Света Луцман

Sanktpēterburga

Степан Мерчалов

Sanktpēterburga

406 09:12 Улитоны

406

Гоша Овсянников

Maskavas apgabals

Тёма Пинаджан

Maskavas apgabals

Саша Тихонова

Maskava

407 09:14 Николаевский Экспресс
Кристина Риехакайнен

Maskava

Петр Риехакайнен

Maskava

408 09:16 RED EAGLS

408

Петр Орлов

Sanktpēterburga

Григорий Непеин

Sanktpēterburga

София Непеина

Sanktpēterburga

Анастасия Орлова

Sanktpēterburga

409 09:18 Коломенские волки

409

Кирилл Волков

Sanktpēterburga

Егор Подгорский

Sanktpēterburga

Елизавета Пряникова

Sanktpēterburga

410 09:20 Пятый этаж

410

Константин Черняев

Sanktpēterburga

София Черняева

Sanktpēterburga

411 09:22 Бусинки

411

Михаил Гурын

Sanktpēterburga

Светлана Гурына

Sanktpēterburga

Дмитрий Даньков

Sanktpēterburga

Наталья Данькова

Sanktpēterburga

412 09:24 Лебеди

412

Катя Лебедева

Sanktpēterburga

413 09:26 Весёлый ветер

413

Тима Дувакин-Комаров

Sanktpēterburga

Гриша Львов

Sanktpēterburga

Даниил Ляхт

Sanktpēterburga

Екатерина Марина

Sanktpēterburga

414 09:28 Дружба

414

Софья Алмоян

Sanktpēterburga

Александра Дмитриева

Sanktpēterburga

Татьяна Зиноевич

Sanktpēterburga

415 09:30 Львёнка-Алёнка

415

Елизавета Перлова

Sanktpēterburga

Павел Федоров

Sanktpēterburga

416 09:32 Хоп Хей Хоп

416

Лиза Бронникова

Maskava

417 09:34 Любопыты и следознайки

417

Алена Щурская

Sanktpēterburga

Игорь Петров

Sanktpēterburga

418 09:42 Колесо

418

Артём Ребриков

Maskava

Дмитрий Ребриков

Maskava

419 09:38 Команчи

419

Ольга Карапетян

Maskava

Юрий Карапетян

Maskava

Егор Румянцев

Maskava

420 09:40 Аня

420

Галина Озерова

Sanktpēterburga

Анна Кольцова

Sanktpēterburga

Екатерина Кольцова

Sanktpēterburga

Мария Озерова

Sanktpēterburga

422 09:44 Ингерманландцы

422

Глеб Файгенблат

Sanktpēterburga

423 09:46 Триопсы

423

Борис Бурдин

Sanktpēterburga

Елизавета Бурдина

Sanktpēterburga

Александр Салин

Sanktpēterburga

424 09:48 Лошадь под ковром

424

Таисия Лудзская

Sanktpēterburga

426 09:52 Неопределившиеся

426

Мария Васильева

Sanktpēterburga

Наталья Гаврилова

Sanktpēterburga

Геннадий Данилов

Sanktpēterburga

427 09:54 Мыкола

427

Виктория Барышникова

Sanktpēterburga

Владислав Брук

Sanktpēterburga

Яна Корнева

Sanktpēterburga

428 09:56 Борщевики

428

Елена Любич

Sanktpēterburga

Надежда Любич

Sanktpēterburga

Василиса Петрова

Sanktpēterburga

429 09:58 Ну Фсееее..

429

430 10:00 Танки грязи не боятся

430

Нина Дыл

Sanktpēterburga

Егор Завадский

Sanktpēterburga

Савелий Шевелев

Sanktpēterburga

Юлия Шевелева

Sanktpēterburga

431 10:02 Шустряки

431

Константин Пармёнов

Sanktpēterburga

Ирина Парменова

Sanktpēterburga

Дмитрий Трушин

Sanktpēterburga

432 10:04 Мурр

432

Oleg Iglin

Maskava

Masha Leybenzon

Maskava

Даниил Иглин

Maskava

Софья Иглина

Maskava

434 10:08 Бешеные треуглы

434

Николай Гуторов

Sanktpēterburga

Инна Гуторова

Sanktpēterburga

435 10:10 Жизнелюбы

435

Татьяна Громова

Sanktpēterburga

Давлат Мастаманди

Sanktpēterburga

Василий Саволайнен

Sanktpēterburga

436 10:12 мумрики

436

Ольга Бабанина

Sanktpēterburga

Арина Иванова

Sanktpēterburga

Иванов Михаил

Sanktpēterburga

438 10:16 СВ-плюс

438

Виктор Бахурин

Sanktpēterburga

439 10:18 Север

439

Маша Екимова

Sanktpēterburga

Елена Кирвалидзе

Sanktpēterburga

Ксения Кирвалидзе

Sanktpēterburga

440 10:20 Альбатроша

440

Александр Шакиров

Sanktpēterburga

Валерий Шакиров

Sanktpēterburga

610
441 10:22 Бодр с Бодренком

441

Николай Савельев

Sanktpēterburga

442 10:24 ТИХО-ходы

442

Алина Лукьянович

Sanktpēterburga

Татьяна Чурбакова

Sanktpēterburga

443 10:26 Ураган

443

Андрей Курлыкин

Sanktpēterburga

Иван Курлыкин

Sanktpēterburga

444 10:28 Фиалки

444

Ольга Смуглина

Sanktpēterburga

Алена Бойцова

Sanktpēterburga

Елена Смуглина

Sanktpēterburga

Анастасия Яцницкая

Sanktpēterburga

445 10:30 Кактусы

445

Алексей Бойцов

Sanktpēterburga

Екатерина Бойцова

Sanktpēterburga

Андрей Смуглин

Sanktpēterburga

Екатерина Смуглина

Sanktpēterburga

446 10:32 Любитель муравьев и Компания

446

Леонид Карлов

Sanktpēterburga

447 10:34 полнолуние

447

Яворская Элла

Sanktpēterburga

Таисия Яворская

Sanktpēterburga

Илья Яворский

Sanktpēterburga

Михаил Яворский

Sanktpēterburga

448 10:36 SVSYr

448

Станислав Богатырев

Sanktpēterburga

Юрий Богатырев

Sanktpēterburga

Александр Бэнг

Sanktpēterburga

Владимир Григорьев

Sanktpēterburga

450 10:40 Бегущие к победе

450

Елизавета Брук

Sanktpēterburga

Софья Брук

Sanktpēterburga

Светлана Михайлова

Sanktpēterburga

Алена Пинаева

Sanktpēterburga

451 10:42 Неважно

451

Ника Брук

Sanktpēterburga

Ольга Карманова

Sanktpēterburga

Наталья Муратова

Sanktpēterburga

Светлана Шарова

Sanktpēterburga

452 10:44 Пираты

452

Елена Лежнина

Sanktpēterburga

Юлия Сопова

Sanktpēterburga

Михаил Задорский

Sanktpēterburga

Таисия Лежнина

Sanktpēterburga

453 10:46 Питер ФМ

453

Елена Герц

Sanktpēterburga

Матвей Герц

Sanktpēterburga

Елена Кудлинг

Sanktpēterburga

Федор Кудлинг

Sanktpēterburga

454 10:48 капитошки

454

Вероника Курилович

Sanktpēterburga

Максим Курилович

Sanktpēterburga

455 10:50 Лиговчане

455

Инна Парфенова

Sanktpēterburga

Даниил Парфенов

Sanktpēterburga

Алексей Шонин

Sanktpēterburga

Георгий Шонин

Sanktpēterburga

456 10:52 кошки

456

Полина Козлова

Sanktpēterburga

Олеся Колабаева

Sanktpēterburga

457 10:54 нОсы

457

Anna Devyatova

Sanktpēterburga

Артем Емельянов

Sanktpēterburga

Тимофей Лапшин

Sanktpēterburga

Гимназия 155
458 10:56 Ясные соколы

458

Тимофей Соколов

Sanktpēterburga

459 10:58 Crazy House

459

Елена Гиршова

Sanktpēterburga

461 11:02 А4

461

Вероника Авраменко

Sanktpēterburga

Купчино , 318 школа , ТЮТ
462 11:04 Селедка на свободе

462

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Фёдор Петров

Sanktpēterburga

463 11:06 Бабочка и тюлени

463

Евгения Кудряшова

Sanktpēterburga

465 11:10 ФОРМУЛА УДАЧИ

465

Максим Кодесников

Sanktpēterburga

Виктория Матюшина

Sanktpēterburga

Яна Мухамеджанова

Sanktpēterburga

466 11:12 Бегущие с ветром

466

Ольга Фокина

Sanktpēterburga

Егор Фокин

Sanktpēterburga

школа №566 , 566 ,
467 11:14 Молния

467

Александр Богатов

Sanktpēterburga

Егор Говоренков

Sanktpēterburga

Галина Калабуш

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , Петер-Сервис , школа №327
468 11:16 пара-ходики

468

Михаил Харлашин

Sanktpēterburga

Павел Харлашин

Sanktpēterburga

469 11:18 Смайлики

469

Дарья Баранова

Sanktpēterburga

Дарья Зуева

Sanktpēterburga

Софья Разживина

Sanktpēterburga

470 11:20 Подружки

470

Василиса Маракшина

Sanktpēterburga

Екатерина Новикова

Sanktpēterburga

Владислава Шалапанова

Sanktpēterburga

471 11:22 Радуга-экспресс

471

Дмитрий Писков

Maskava

Миша Писков

Maskava

Саша Пискова

Maskava

472 11:24 Наличники

472

Мария Добровольская

Sanktpēterburga

Юлия Старикова

Sanktpēterburga

Софья Султанова

Sanktpēterburga

Васильевский Остров , детскийсад28
473 11:26 Панда

473

Ольга Соколова

Sanktpēterburga

Лиза Демьянова

Sanktpēterburga

Антон Каган

Sanktpēterburga

Паша Каган

Sanktpēterburga

474 11:28 Шевели извилинами

474

Нина Красавина

Sanktpēterburga

Наташа Терновых

Sanktpēterburga

475 11:30 Остров

475

Ольга Ракитова

Sanktpēterburga

Константин Белоконев

Sanktpēterburga

Иван Толмачев

Sanktpēterburga

Елена Толмачева

Sanktpēterburga

476 11:32 Веселые ребята

476

Александр Журавлев

Sanktpēterburga

Анна Серажутдинова

Sanktpēterburga

Даниил Яковенко

Sanktpēterburga

477 11:34 Котофеи

477

Прохорова Юлия

Sanktpēterburga

Елена Атаманова

Sanktpēterburga

Мария Атаманова

Sanktpēterburga

Иван Прохоров

Sanktpēterburga

478 11:36 Семья Корлеоне

478

Ольга Кулик

Sanktpēterburga

Глеб Семенков

Sanktpēterburga

Игорь Семенков

Sanktpēterburga

479 11:38 Смышлёные и симпатичные)

479

Мария Мухина

Sanktpēterburga

Владимир Заика

Sanktpēterburga

480 11:40 Ушастые медведи

480

Денис Мишин

Sanktpēterburga

Евгений Ушаков

Sanktpēterburga

481 11:42 паники

481

Olga Smirnova

Sanktpēterburga

александр панин

Sanktpēterburga

дмитрий панин

Sanktpēterburga

иван панин

Sanktpēterburga

482 11:44 Крюказямбы отдыхают

482

Алексей Диденко

Sanktpēterburga

610 , 239 , Яндекс
483 11:46 Радамса

483

Сергей Азаров

Sanktpēterburga

Алёна Власова

Sanktpēterburga

Алла Власова

Sanktpēterburga

Иванна Ларченко

Sanktpēterburga

484 11:48 Поросятки

484

Евгений Гуля

Sanktpēterburga

Петр Гуля

Sanktpēterburga

485 11:50 Тимур и его команда

485

Дима Герасимов

Sanktpēterburga

Тимур Бахчян

Sanktpēterburga

Елена Дмитриева

Sanktpēterburga

Мария Раевская

Sanktpēterburga

486 11:52 Сумашедшая семейка

486

Ксения Глебова

Sanktpēterburga

Анна Львова

Sanktpēterburga

487 11:54 Борзые щенки

487

Варвара Березецкая

Sanktpēterburga

Василиса Березецкая

Sanktpēterburga

Дмитрий Березецкий

Sanktpēterburga

488 11:56 Молния тут

488

Evgenia Krasnikova

Sanktpēterburga

Иван Красников

Sanktpēterburga

490 12:00 Северный ветер
Анна Антрушина

Sanktpēterburga

491 12:02 красавицы

491

алена воробьева

Sanktpēterburga

Яна Воробьева

Sanktpēterburga

галя игнатьева

Sanktpēterburga

даша шумова

Sanktpēterburga

493 12:06 Кроссовки

493

Лев Федотовский

Sanktpēterburga

494 12:08 Ночные фурии

494

Анна Цветкова

Sanktpēterburga

Яна Войцеховская

Sanktpēterburga

Станислав Войцеховский

Sanktpēterburga

Данила Иполитов

Sanktpēterburga

495 12:10 Апельсин

495

Андрей Кудров

Sanktpēterburga

Алексей Авинкин

Sanktpēterburga

Глеб Кудров

Sanktpēterburga

Григорий Нечаев

Sanktpēterburga

496 12:12 Грифоны

496

Евгений Кришталевич

Sanktpēterburga

Мария Кришталевич

Sanktpēterburga

497 12:14 Дандя и Паштет

497

Дарья Исаченкова

Sanktpēterburga

Павел Кавеев

Sanktpēterburga

498 12:16 Черепашки

498

Анна Аржанова

Sanktpēterburga

Ирина Черепанова

Sanktpēterburga

499 12:18 Триумвират

499

Ирина Пугачева

Sanktpēterburga

Егор Пугачев

Sanktpēterburga

Ирина Сергеенко

Sanktpēterburga

4100 12:20 Дрозды

4100

Артем Дроздов

Sanktpēterburga

Мария Дроздова

Sanktpēterburga

4101 12:22 Могикане 2.0.

4101

Егор Баранов

Sanktpēterburga

Михаил Прибора

Sanktpēterburga

4102 12:24 Гепарды

4102

Платон Авдеев

Sanktpēterburga

Инна Авдеева

Sanktpēterburga

Варвара Рябкова

Sanktpēterburga

4103 12:26 Творобухи

4103

Михаил Бойков

Sanktpēterburga

Полина Бойкова

Sanktpēterburga

Татьяна Медведчикова

Sanktpēterburga

4104 12:28 Грушки

4104

Анна Грушко

Sanktpēterburga

Серафима Грушко

Sanktpēterburga

Арсений Кувалдин

Sanktpēterburga

4106 12:32 McQueen

4106

Александр Хлапов

Sanktpēterburga

Павел Чагадар

Sanktpēterburga

Татьяна Чагадар

Sanktpēterburga

4107 12:34 DreamTeam

4107

Егор Попов

Sanktpēterburga

Кирилл Попов

Sanktpēterburga

Анна Тихомирова

Sanktpēterburga

4108 12:36 Весенние перевертыши

4108

Елена прудова

Sanktpēterburga

Анна Прудова

Sanktpēterburga

Полина Шаповалова

Sanktpēterburga

4109 12:38 Enjoy English

4109

Анна Предеина

Sanktpēterburga

Михаил Болбат

Sanktpēterburga

Анастасия Опельская

Sanktpēterburga

Сергей Савоськин

Sanktpēterburga

4110 12:40 Снова не выспались!

4110

Анна Королева

Sanktpēterburga

Дарья Королева

Sanktpēterburga

Кирилл Юрков

Sanktpēterburga

Александра Юркова

Sanktpēterburga

4111 12:42 Бродатый и пони

4111

Павел Чивиксин

Sanktpēterburga

София Чивиксина

Sanktpēterburga

Татьяна Чивиксина

Sanktpēterburga

4112 12:44 Бригантина

4112

Александр Нечаев

Sanktpēterburga

Дмитрий Нечаев

Sanktpēterburga

Федор Нечаев

Sanktpēterburga

4113 12:46 Уламры

4113

Александра Балашова

Sanktpēterburga

4114 12:48 Побегушкины
Лиза Макарова

Sanktpēterburga

Марк Курдадзе

Sanktpēterburga

Максим Макаров

Sanktpēterburga

Олег Мухамедзянов

Sanktpēterburga

4118 12:56 День и Ночь

4118

Алексей Озеров

Sanktpēterburga

Вера Сняткова

Sanktpēterburga

Вика Сняткова

Sanktpēterburga

Марина Сняткова

Sanktpēterburga

4119 12:58 Спарта

4119

Мирон Баталов

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , 610 , #МШМ , #Fenestra