Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Nataly Ege
Sanktpēterburga   388 «Эге» 11:56
Галина Анисимова
Sanktpēterburga   303 «Крысокотята» 09:06
Людмила Арсентьева
Sanktpēterburga   391 «Мозговой шторм» 12:02
Наталия Бакатина
Sanktpēterburga   382 «ку-ку» 11:44
Алина Бельтюкова
Sanktpēterburga   3111 «ялО» 12:42
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   363 «Квiтней, Беларусь!» 11:06
Виктория Бородина
Sanktpēterburga   336 «Франкен-мини» 10:12
Юлия Бразовская
Sanktpēterburga   3105 «Муми с мамами» 12:30
Ирина Буданова
Sanktpēterburga   374 «Друзья искатели» 11:28
Максим Бурцев
Maskava   317 «Бегунцы с прицепом» 09:34
Ольга Бурцева
Maskava   317 «Бегунцы с прицепом» 09:34
Елена Бухтуева
Sanktpēterburga   311 «Маша и Медведь» 09:22
Татьяна Вальская
Sanktpēterburga   3109 «странники» 12:38
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   390 «Мешки с костями (подрастающее поколение)» 12:00
Екатерина Винокурова
Sanktpēterburga   3121 «НЕ-Е» 11:20
Наталья Волкова
Sanktpēterburga   360 «Мальчишки» 11:00
Дина Галкина
Sanktpēterburga   363 «Квiтней, Беларусь!» 11:06
Элина Геращенко
Sanktpēterburga   355 «Котейки» 10:50
Юлия Гриднева
Sanktpēterburga   350 «Летучие голландцы» 10:40
Антонина Гружевская
Sanktpēterburga   397 «Супер-пупер-герои» 12:14
Ольга Епифанова
Sanktpēterburga   340 «Яркие мыши» 10:20
Николай Иванов
Sanktpēterburga   3110 «Дядя Коля» 12:40
Татьяна Ильинская
Sanktpēterburga   301 «Нелепики» 09:02
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   300 «ВАН» 09:00
Вера Кириллова
Sanktpēterburga   300 «ВАН» 09:00
Екатерина Кортелева
Sanktpēterburga   342 «Кладоискатели» 10:24
Светлана Кохановская
Sanktpēterburga   337 «Лизун» 10:14
Александра Кузнецова
Sanktpēterburga   383 «Синхрофазотроники» 11:46
Лилия Курносенкова
Sanktpēterburga   377 «Иероглиф mini» 11:34
Светлана Куряшкина
Sanktpēterburga   3115 «Перворазы» 12:50
Татьяна Лагуткина
Sanktpēterburga   357 «Вика» 10:54
Наталья Лазаренкова
Sanktpēterburga   329 «комбо» 09:58
Александра Луканина
Sanktpēterburga   3108 «Катёнок и Ко» 12:36
Екатерина Луценко
Sanktpēterburga   396 «Четыре билета до Эдвенчер» 12:12
Алексей Махин
Sanktpēterburga   370 «ПЕЛЬМЕНИ» 11:20
Светлана Медведева
Ļeņingradas apgabals   316 «Суслики» 09:32
Евгений Миролюбов
Sanktpēterburga   368 «ПыльСтолбом» 11:16
Мария Михейшина
Sanktpēterburga   3100 «Весёлые пингвины» 12:20
Юлия Останина
Sanktpēterburga   395 «пушистые котятки» 12:10
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   349 «Оптимисты & Маруся» 10:38
Наталья Потарева
Sanktpēterburga   379 «Феникс» 11:38
Юлия Ратовская
Sanktpēterburga   309 «Royals and Rebels» 09:18
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   301 «Нелепики» 09:02
Евгений Романовский
Sanktpēterburga   381 «Крейсер Аврора» 11:42
Артем Русинов
Sanktpēterburga   359 «Четверо» 10:58
Екатерина Рыжова
Sanktpēterburga   373 «Блинчики с вареньем» 11:26
Юлия Сацюк
Maskavas apgabals   352 «Скоростные леопарды» 10:44
Екатерина Селютина
Sanktpēterburga   308 «Львенок и Черепаха» 09:16
Наталья Сергеева
Sanktpēterburga   348 «Синяя птица» 10:36
Елена Спасская
Sanktpēterburga   347 «Турбо» 10:34
Ольга Суворова
Sanktpēterburga   356 «Белки-Турки» 10:52
Анастасия Судакова
Sanktpēterburga   358 «Дружки-пирожки» 10:56
Анна Сущих
Sanktpēterburga   3114 «Розовые пони» 12:48
Горюк Татьяна
  3112 «Чучундрики» 12:44
Владимир Тихонов
Sanktpēterburga   369 «Щенячий патруль» 11:18
Эрлена Ткачева
Maskava   392 «Удачливые свинЯшки» 12:04
наталья туманова
Sanktpēterburga   371 «любознательные» 11:22
Наталья Утина
Sanktpēterburga   398 «ПешеЁж» 12:16
Екатерина Храброва
Sanktpēterburga   393 «Енотики» 12:06
Кирилл Чурилин
Sanktpēterburga   354 «Чёрная акула» 10:48
Наталья Чурилина
Sanktpēterburga   354 «Чёрная акула» 10:48
Алексей Шайтаров
Sanktpēterburga   394 «2+2» 12:08
Лида Шмакова
Sanktpēterburga   3106 «ГенчоИзабелла+» 12:32
Антон Шумилов
Sanktpēterburga   337 «Лизун» 10:14
Елизавета Шумилова
Sanktpēterburga   337 «Лизун» 10:14
Julia Duryagina
Sanktpēterburga   339 «Юната» 10:18
Oleg Ianchenkov
Sanktpēterburga   318 «Великолепная 4ка» 09:36
Юлия Александрова
Sanktpēterburga   345 «ПИН-код» 10:30
Вера Александровна
Sanktpēterburga   341 «Шустряки и Ко» 10:22
Иван Андреев
Sanktpēterburga   331 «Телепузики» 10:02
Диляра Бакирова
Sanktpēterburga   359 «Четверо» 10:58
Ольга Бахорина
Sanktpēterburga   346 «Следопыты» 10:32
Валерия Белоцерковская
Maskavas apgabals   324 «Дежурные по апрелю» 09:48
Ольга Бурмистрова
Sanktpēterburga   387 «Шаролёт» 11:54
Михаил Вилявдо
Sanktpēterburga   384 «бакуганы» 11:48
Лидия Винокурова
Sanktpēterburga   3102 «Тёма & Тима» 12:24
Андрей Вихров
Maskava   307 «Ходики» 09:14
Екатерина Воронина
Maskava   322 «VitalyKo» 09:44
Андрей Горячев
Sanktpēterburga   326 «Барсы» 09:52
Светлана Григорьева
Sanktpēterburga   362 «Энергия» 11:04
Александра Громова
Sanktpēterburga   353 «ЛМСС» 10:46
Кристина Губская
Sanktpēterburga   3102 «Тёма & Тима» 12:24
Ирина Дубянская
Sanktpēterburga   327 «Бабуины» 09:54
Сергей Игнатьев
Maskava   310 «Золотая Веверица» 09:20
Вера Калинкина
Sanktpēterburga   313 «Багира» 09:26
Мария Колпакова
Maskava   375 «Динамомашина» 11:30
Яна Крупец
Sanktpēterburga   3101 «Пингвины из Ленинграда» 12:22
Марина Латышева
Sanktpēterburga   343 «Ержи» 10:26
Надежда Лисянская
Sanktpēterburga   380 «MMMM» 11:40
Леонид Мандельбаум
Sanktpēterburga   355 «Котейки» 10:50
Татьяна Манухина
Sanktpēterburga   378 «Синебрюхие хомячки» 11:36
Ольга Матыскевич
Ļeņingradas apgabals   316 «Суслики» 09:32
Анна Наруск
Sanktpēterburga   3113 «БыстроСмурфы» 12:46
Александр Никифоров
Sanktpēterburga   319 «Кифирчики» 09:38
Лидия Попова
Sanktpēterburga   3104 «Весёлый шурикат» 12:28
Евгения Праксина
Sanktpēterburga   364 «Девочки» 11:08
Елена Рзаева
Sanktpēterburga   306 «Супер Семейка» 09:12
Татьяна Романова
Sanktpēterburga   386 «Дружная банда» 11:52
Антонина Рябова
Sanktpēterburga   389 «Крошка Ру» 11:58
Анастасия С
Sanktpēterburga   320 «Стрела» 09:40
Анна Савина
Sanktpēterburga   3119 «САД» 12:58
Анна Савинова
Sanktpēterburga   312 «Двойняшки» 09:24
Гузель Самигулина
Sanktpēterburga   314 «Ага» 09:28
Дмитрий Сахно
Sanktpēterburga   376 «Драконы» 11:32
Инга Сенорм
Sanktpēterburga   315 «Leo&Taras» 09:30
Надежда Сизова
Sanktpēterburga   365 «Розовые единорожки» 11:10
настя скребутан
Sanktpēterburga   3116 «Суслики-гимнасты» 12:52
Мария Темчина
Maskava   305 «Мумитролли» 09:10
Николай Триумфов
Sanktpēterburga   366 «Слава и Ко» 11:12
Елена Федорова
Sanktpēterburga   361 «Стражи Галактики» 11:02
Мария Шарапова
  3112 «Чучундрики» 12:44
Вероника Шатова
Sanktpēterburga   385 «Вперед к победе» 11:50
Ирина Шурка
Sanktpēterburga   338 «Я такая» 10:16
Савелий Щукин
Veļikijnovgoroda   399 «Савелий» 12:18
Герман Абанов
Sanktpēterburga   393 «Енотики» 12:06
Николай Агафонов
Sanktpēterburga   314 «Ага» 09:28
Алевтина Агафонова
Sanktpēterburga   314 «Ага» 09:28
Ольга Азаренкова
Sanktpēterburga   3111 «ялО» 12:42
Светлана Андерс
Sanktpēterburga   302 «Дуэт+» 09:04
Александр Андреев
Sanktpēterburga   331 «Телепузики» 10:02
Светлана Андреева
Sanktpēterburga   331 «Телепузики» 10:02
Василий Анисимов
Sanktpēterburga   303 «Крысокотята» 09:06
Артем Арефьев
Sanktpēterburga   3109 «странники» 12:38
Алиса Арсентьева
Sanktpēterburga   391 «Мозговой шторм» 12:02
Даниил Багров
Sanktpēterburga   347 «Турбо» 10:34
Ирина Багрова
Sanktpēterburga   347 «Турбо» 10:34
Ульяна Багрянцева
Sanktpēterburga   328 «азарт» 09:56
Анна Бакутина
Sanktpēterburga   303 «Крысокотята» 09:06
Светлана Бакутина
Sanktpēterburga   303 «Крысокотята» 09:06
Мирослав Бараев
Sanktpēterburga   3116 «Суслики-гимнасты» 12:52
Дарья Барковская
Sanktpēterburga   304 «Золотые» 09:08
Елизавета Белоцерковская
Maskavas apgabals   324 «Дежурные по апрелю» 09:48
Светлана Бердник
Sanktpēterburga   357 «Вика» 10:54
Валентина Близнюк
Sanktpēterburga   329 «комбо» 09:58
Алексей Богорад
Sanktpēterburga   353 «ЛМСС» 10:46
Михаил Богорад
Sanktpēterburga   353 «ЛМСС» 10:46
дарья бочарникова
Sanktpēterburga   372 «первопроходцы» 11:24
диана бочарникова
Sanktpēterburga   372 «первопроходцы» 11:24
Арсений Бредников
Sanktpēterburga   3101 «Пингвины из Ленинграда» 12:22
Ольга Бредникова
Sanktpēterburga   3101 «Пингвины из Ленинграда» 12:22
Василиса Бурцева
Maskava   317 «Бегунцы с прицепом» 09:34
Михаил Бухтуев
Sanktpēterburga   311 «Маша и Медведь» 09:22
Ян Вальский
Sanktpēterburga   3109 «странники» 12:38
Дарья Васечкина
Sanktpēterburga   385 «Вперед к победе» 11:50
Валерия Васильева
Sanktpēterburga   338 «Я такая» 10:16
Надежда Васильева
Sanktpēterburga   388 «Эге» 11:56
Настя Васильева
Sanktpēterburga   339 «Юната» 10:18
Анна Вилявдо
Sanktpēterburga   384 «бакуганы» 11:48
Клавдия Вилявдо
Sanktpēterburga   384 «бакуганы» 11:48
Алексей Виноградов
Sanktpēterburga   378 «Синебрюхие хомячки» 11:36
Артем Винокуров
Sanktpēterburga   3102 «Тёма & Тима» 12:24
Григорий Вихров
Maskava   307 «Ходики» 09:14
Екатерина Вихрова
Maskava   307 «Ходики» 09:14
Ирина Вишневская
Sanktpēterburga   376 «Драконы» 11:32
Тимофей Волков
Sanktpēterburga   360 «Мальчишки» 11:00
Анастасия Голованова
Sanktpēterburga   335 «Ракета» 10:10
Вера Голованова
Sanktpēterburga   335 «Ракета» 10:10
Ульяна Голышева
Puškina   309 «Royals and Rebels» 09:18
Иван Горюк
  3112 «Чучундрики» 12:44
Алёна Горячева
Sanktpēterburga   326 «Барсы» 09:52
Егор Григорьев
Sanktpēterburga   362 «Энергия» 11:04
Тимофей Губский
Sanktpēterburga   3102 «Тёма & Тима» 12:24
Максим Гулев
Sanktpēterburga   346 «Следопыты» 10:32
Александр Дворак
Sanktpēterburga   376 «Драконы» 11:32
Екатерина Додонова
Sanktpēterburga   373 «Блинчики с вареньем» 11:26
Мария Додонова
Sanktpēterburga   373 «Блинчики с вареньем» 11:26
Александр Дудик
Sanktpēterburga   380 «MMMM» 11:40
Алексей Дюжев
Sanktpēterburga   341 «Шустряки и Ко» 10:22
Михаил Дюжев
Sanktpēterburga   341 «Шустряки и Ко» 10:22
Виктор Ельонышев
Sanktpēterburga   393 «Енотики» 12:06
Влад Ендржеевский
Sanktpēterburga   374 «Друзья искатели» 11:28
Ярослав Епифанов
Sanktpēterburga   340 «Яркие мыши» 10:20
Владимир Ершов
Sanktpēterburga   3113 «БыстроСмурфы» 12:46
Филипп Ершов
Sanktpēterburga   3113 «БыстроСмурфы» 12:46
Алексей Жарков
Sanktpēterburga   3107 «Molnia» 12:34
Игорь Жарков
Sanktpēterburga   3107 «Molnia» 12:34
Серафим Журавлев
Sanktpēterburga   369 «Щенячий патруль» 11:18
Ярослав Зазулин
Sanktpēterburga   385 «Вперед к победе» 11:50
Татьяна Земриб
Sanktpēterburga   383 «Синхрофазотроники» 11:46
Марианна Золина
Sanktpēterburga   391 «Мозговой шторм» 12:02
Мария Золина
Sanktpēterburga   391 «Мозговой шторм» 12:02
Андрей Зохан
Sanktpēterburga   336 «Франкен-мини» 10:12
Владимир Зохан
Sanktpēterburga   336 «Франкен-мини» 10:12
Алексей Иванников
Sanktpēterburga   300 «ВАН» 09:00
Иван Иванов
Sanktpēterburga   3109 «странники» 12:38
Константин Иванов
Sanktpēterburga   3110 «Дядя Коля» 12:40
Павел Иванов
Sanktpēterburga   3110 «Дядя Коля» 12:40
Александра Иванова
Sanktpēterburga   3110 «Дядя Коля» 12:40
Анна Иванова
Sanktpēterburga   3114 «Розовые пони» 12:48
Ирина Иванова
Sanktpēterburga   399 «Савелий» 12:18
Марина Иванова
Sanktpēterburga   385 «Вперед к победе» 11:50
Нина Иванова
Sanktpēterburga   333 «Симба» 10:06
Ангелина Игнатьева
Maskava   310 «Золотая Веверица» 09:20
Галина Игнатьева
Veļikijnovgoroda   399 «Савелий» 12:18
Наталья Игнатьева
Maskava   310 «Золотая Веверица» 09:20
Соня К
Sanktpēterburga   313 «Багира» 09:26
Андрей Кабанов
Sanktpēterburga   330 «Принцип домино» 10:00
Тарас Калинко
Sanktpēterburga   315 «Leo&Taras» 09:30
Андрей Карякин
Sanktpēterburga   309 «Royals and Rebels» 09:18
Софья Квасова
Sanktpēterburga   353 «ЛМСС» 10:46
Таис Кивилева
Sanktpēterburga   339 «Юната» 10:18
Андрей Кириллов
Sanktpēterburga   396 «Четыре билета до Эдвенчер» 12:12
Анна Кириллова
Sanktpēterburga   396 «Четыре билета до Эдвенчер» 12:12
Виталий Козлов
Maskava   322 «VitalyKo» 09:44
Сергей Козлов
Maskava   322 «VitalyKo» 09:44
Евгения Козлова
Sanktpēterburga   3121 «НЕ-Е» 11:20
Надежда Козлова
Sanktpēterburga   3121 «НЕ-Е» 11:20
Семён Колосов
Maskava   325 «Стремительные ястребы» 09:50
Марина Колосова
Maskava   325 «Стремительные ястребы» 09:50
Юлия Колосова
Maskava   325 «Стремительные ястребы» 09:50
Карина Комилова
Sanktpēterburga   355 «Котейки» 10:50
Михаил Коноплев
Sanktpēterburga   340 «Яркие мыши» 10:20
Наталия Коноплева
Sanktpēterburga   340 «Яркие мыши» 10:20
Максим Копытов
Sanktpēterburga   348 «Синяя птица» 10:36
Григорий Коронов
Sanktpēterburga   397 «Супер-пупер-герои» 12:14
Ксения Кортелева
Sanktpēterburga   342 «Кладоискатели» 10:24
Арсений Костин
Sanktpēterburga   378 «Синебрюхие хомячки» 11:36
Евдоша Кочубей
Sanktpēterburga   382 «ку-ку» 11:44
Соня Кочубей
Sanktpēterburga   382 «ку-ку» 11:44
Сергей Крамбалев
Sanktpēterburga   398 «ПешеЁж» 12:16
Саша Крас
Sanktpēterburga   345 «ПИН-код» 10:30
Юлия Крас
Sanktpēterburga   345 «ПИН-код» 10:30
Алеся Кривобокова
Sanktpēterburga   349 «Оптимисты & Маруся» 10:38
Екатерина Крицук
Sanktpēterburga   350 «Летучие голландцы» 10:40
Владислав Кришневский
Sanktpēterburga   3118 «ВаВиЛе» 12:56
Лев Кришневский
Sanktpēterburga   3118 «ВаВиЛе» 12:56
Милана Кришневский
Sanktpēterburga   3118 «ВаВиЛе» 12:56
София Кришневский
Sanktpēterburga   3118 «ВаВиЛе» 12:56
Константин Крусанов
Sanktpēterburga   3104 «Весёлый шурикат» 12:28
Александра Крусанова
Sanktpēterburga   3104 «Весёлый шурикат» 12:28
Иван Кузнецов
Sanktpēterburga   380 «MMMM» 11:40
Кира Кулешова
Sanktpēterburga   382 «ку-ку» 11:44
Илья Курносенков
Sanktpēterburga   377 «Иероглиф mini» 11:34
Таисия Курносенкова
Sanktpēterburga   377 «Иероглиф mini» 11:34
Алиса Курчавина
Sanktpēterburga   332 «Розочка» 10:04
Екатерина Курчавина
Sanktpēterburga   332 «Розочка» 10:04
Виктор Куряшкин
Sanktpēterburga   3115 «Перворазы» 12:50
Тимур Куряшкин
Sanktpēterburga   3115 «Перворазы» 12:50
Ульяна Куряшкина
Sanktpēterburga   3115 «Перворазы» 12:50
Мария Лазаревская
Maskava   324 «Дежурные по апрелю» 09:48
Наталья Лазаревская
Maskava   324 «Дежурные по апрелю» 09:48
Евгений Лазаренков
Sanktpēterburga   328 «азарт» 09:56
Илья Латышев
Sanktpēterburga   343 «Ержи» 10:26
Вера Латышева
Sanktpēterburga   343 «Ержи» 10:26
Александр Луканин
Sanktpēterburga   3108 «Катёнок и Ко» 12:36
Екатерина Луканина
Sanktpēterburga   3108 «Катёнок и Ко» 12:36
Аркадий Лукашин
Sanktpēterburga   3105 «Муми с мамами» 12:30
Максим Ляпин
Maskava   305 «Мумитролли» 09:10
арина малышева
Sanktpēterburga   329 «комбо» 09:58
Денис Манухин
Sanktpēterburga   378 «Синебрюхие хомячки» 11:36
Евгений Мареев
Sanktpēterburga   318 «Великолепная 4ка» 09:36
Елизавета Мареева
Sanktpēterburga   318 «Великолепная 4ка» 09:36
Елена Марченко
Sanktpēterburga   335 «Ракета» 10:10
Ольга Марченко
Sanktpēterburga   335 «Ракета» 10:10
Дарья Матыскевич
Ļeņingradas apgabals   316 «Суслики» 09:32
Андрей Махин
Sanktpēterburga   370 «ПЕЛЬМЕНИ» 11:20
Мария Махина
Sanktpēterburga   370 «ПЕЛЬМЕНИ» 11:20
Надежда Махина
Sanktpēterburga   370 «ПЕЛЬМЕНИ» 11:20
Артем Медников
Sanktpēterburga   356 «Белки-Турки» 10:52
Степан Мельников
Sanktpēterburga   365 «Розовые единорожки» 11:10
Любовь Мельникова
Sanktpēterburga   365 «Розовые единорожки» 11:10
Софья Мельникова
Sanktpēterburga   365 «Розовые единорожки» 11:10
Александр Метелица
Sanktpēterburga   302 «Дуэт+» 09:04
Илья Метелица
Sanktpēterburga   302 «Дуэт+» 09:04
Тимофей Минин
Sanktpēterburga   328 «азарт» 09:56
Георгий Миролюбов
Sanktpēterburga   368 «ПыльСтолбом» 11:16
Виктория Миршавка
Sanktpēterburga   357 «Вика» 10:54
Татьяна Михайловна
Sanktpēterburga   341 «Шустряки и Ко» 10:22
Людмила Михеева
Sanktpēterburga   344 «ЮММ» 10:28
Юлия Михеева
Sanktpēterburga   344 «ЮММ» 10:28
Иван Москалев
Sanktpēterburga   362 «Энергия» 11:04
Марина Москалева
Sanktpēterburga   362 «Энергия» 11:04
Алена Муравьева
Sanktpēterburga   342 «Кладоискатели» 10:24
Мария Муравьева
Sanktpēterburga   342 «Кладоискатели» 10:24
полина наумова
Sanktpēterburga   329 «комбо» 09:58
настя никитина
Sanktpēterburga   371 «любознательные» 11:22
Артём Никифоров
Sanktpēterburga   319 «Кифирчики» 09:38
Александр Никотин
Sanktpēterburga   346 «Следопыты» 10:32
Любовь Никотина
Sanktpēterburga   346 «Следопыты» 10:32
Марина Новобранцева
Sanktpēterburga   3107 «Molnia» 12:34
Матвей Оксентюк
Sanktpēterburga   389 «Крошка Ру» 11:58
Олег Оксентюк
Sanktpēterburga   389 «Крошка Ру» 11:58
Таисия Оксентюк
Sanktpēterburga   389 «Крошка Ру» 11:58
Алена Онищенко
Sanktpēterburga   383 «Синхрофазотроники» 11:46
Валерия Острикова
Sanktpēterburga   332 «Розочка» 10:04
Ольга Острикова
Sanktpēterburga   332 «Розочка» 10:04
Григорий Петров
Sanktpēterburga   396 «Четыре билета до Эдвенчер» 12:12
Галя Подгорная
Sanktpēterburga   345 «ПИН-код» 10:30
даня пожарнов
Sanktpēterburga   371 «любознательные» 11:22
Олег Поленков
Sanktpēterburga   304 «Золотые» 09:08
Елена Пономарева
Sanktpēterburga   327 «Бабуины» 09:54
Марина Попова
Maskava   305 «Мумитролли» 09:10
Валерия Портнова
Sanktpēterburga   327 «Бабуины» 09:54
Герман Потарев
Sanktpēterburga   379 «Феникс» 11:38
Даниил Потарев
Sanktpēterburga   379 «Феникс» 11:38
Илья Потарев
Sanktpēterburga   379 «Феникс» 11:38
Анастасия Праксина
Sanktpēterburga   364 «Девочки» 11:08
Наталия Праксина
Sanktpēterburga   364 «Девочки» 11:08
Варвара Пронина
Sanktpēterburga   307 «Ходики» 09:14
владимир путрин
Sanktpēterburga   372 «первопроходцы» 11:24
Елена Ратовская
Sanktpēterburga   309 «Royals and Rebels» 09:18
Тамара Рейгельман
Sanktpēterburga   301 «Нелепики» 09:02
Кирилл Рзаев
Sanktpēterburga   306 «Супер Семейка» 09:12
Полина Рзаева
Sanktpēterburga   306 «Супер Семейка» 09:12
Егор Романов
Sanktpēterburga   386 «Дружная банда» 11:52
Елизавета Романова
Sanktpēterburga   386 «Дружная банда» 11:52
Всеволод Романовский
Sanktpēterburga   381 «Крейсер Аврора» 11:42
Марина Рубина
Sanktpēterburga   330 «Принцип домино» 10:00
Михаил Рузанов
Sanktpēterburga   3105 «Муми с мамами» 12:30
Мария Рузанова
Sanktpēterburga   3105 «Муми с мамами» 12:30
Роман Русинов
Sanktpēterburga   359 «Четверо» 10:58
Юлия Русинова
Sanktpēterburga   359 «Четверо» 10:58
Михаил Ручьев
Sanktpēterburga   360 «Мальчишки» 11:00
Ольга Ручьева
Sanktpēterburga   360 «Мальчишки» 11:00
Ксения Рыжова
Sanktpēterburga   373 «Блинчики с вареньем» 11:26
Даня Рябчиков
Sanktpēterburga   375 «Динамомашина» 11:30
Кеша Рябчиков
Sanktpēterburga   375 «Динамомашина» 11:30
Катя Рязановская
Maskava   375 «Динамомашина» 11:30
Александр Савин
Sanktpēterburga   3119 «САД» 12:58
Дарья Савина
Sanktpēterburga   3119 «САД» 12:58
Евгений Савинов
Sanktpēterburga   312 «Двойняшки» 09:24
Вероника Савинова
Sanktpēterburga   312 «Двойняшки» 09:24
Екатерина Сахно
Sanktpēterburga   376 «Драконы» 11:32
Виктория Сацюк
Maskavas apgabals   352 «Скоростные леопарды» 10:44
Антонина Свентусова
Sanktpēterburga   390 «Мешки с костями (подрастающее поколение)» 12:00
Людмила Свентусова
Sanktpēterburga   390 «Мешки с костями (подрастающее поколение)» 12:00
Михаил Селютин
Sanktpēterburga   308 «Львенок и Черепаха» 09:16
Анна Семенова
Sanktpēterburga   397 «Супер-пупер-герои» 12:14
Мария Семенова
Sanktpēterburga   397 «Супер-пупер-герои» 12:14
Леон Сенорм
Sanktpēterburga   315 «Leo&Taras» 09:30
Серафима Скребутан
Sanktpēterburga   3116 «Суслики-гимнасты» 12:52
Андрей Смирнов
Maskava   392 «Удачливые свинЯшки» 12:04
Иван Смирнов
Sanktpēterburga   333 «Симба» 10:06
Миша Смирнов
Sanktpēterburga   3103 «Чубака» 12:26
Анна Смирнова
Sanktpēterburga   356 «Белки-Турки» 10:52
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   3103 «Чубака» 12:26
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   350 «Летучие голландцы» 10:40
Полина Смирнова
Sanktpēterburga   350 «Летучие голландцы» 10:40
Мария Спасская
Sanktpēterburga   347 «Турбо» 10:34
Дмитрий Стасевич
Citas Baltkrievijas pilsētas   363 «Квiтней, Беларусь!» 11:06
Анна Стрельцова
Sanktpēterburga   320 «Стрела» 09:40
Владислав Судаков
Sanktpēterburga   358 «Дружки-пирожки» 10:56
Наталия Судакова
Sanktpēterburga   358 «Дружки-пирожки» 10:56
Галина Сучкова
Sanktpēterburga   348 «Синяя птица» 10:36
Софья Сущих
Sanktpēterburga   3114 «Розовые пони» 12:48
Роман Телятьев
Sanktpēterburga   387 «Шаролёт» 11:54
Софья Телятьева
Sanktpēterburga   387 «Шаролёт» 11:54
Светлана Тихонова
Sanktpēterburga   369 «Щенячий патруль» 11:18
Вячеслав Триумфов
Sanktpēterburga   366 «Слава и Ко» 11:12
Максим Труфанов
Sanktpēterburga   386 «Дружная банда» 11:52
даниил туманов
Sanktpēterburga   371 «любознательные» 11:22
Матвей Федоров
Sanktpēterburga   3100 «Весёлые пингвины» 12:20
Николай Федоров
Sanktpēterburga   361 «Стражи Галактики» 11:02
Олег Федоров
Sanktpēterburga   3100 «Весёлые пингвины» 12:20
Иосиф Хаит
Maskava   351 «Шапирское семейство» 10:42
Олег Хаит
Maskava   351 «Шапирское семейство» 10:42
Вячеслав Храбров
Sanktpēterburga   393 «Енотики» 12:06
Артем Цимко
Ļeņingradas apgabals   316 «Суслики» 09:32
Мария Чернокова
Sanktpēterburga   3109 «странники» 12:38
Борис Черномордик
Sanktpēterburga   3103 «Чубака» 12:26
Мария Чуприс
Sanktpēterburga   349 «Оптимисты & Маруся» 10:38
Фёдор Чурилин
Sanktpēterburga   354 «Чёрная акула» 10:48
Андрей Шайтаров
Sanktpēterburga   394 «2+2» 12:08
Галина Шайтарова
Sanktpēterburga   394 «2+2» 12:08
Светлана Шайтарова
Sanktpēterburga   394 «2+2» 12:08
Евгений Шмаков
Sanktpēterburga   3106 «ГенчоИзабелла+» 12:32
Полина Шмакова
Sanktpēterburga   3106 «ГенчоИзабелла+» 12:32
Екатерина Шустова
Sanktpēterburga   348 «Синяя птица» 10:36
Полина Щека
Sanktpēterburga   395 «пушистые котятки» 12:10
Софья Щека
Sanktpēterburga   395 «пушистые котятки» 12:10
Мария Щиплецова
Sanktpēterburga   311 «Маша и Медведь» 09:22
Наталья Щиплецова
Sanktpēterburga   311 «Маша и Медведь» 09:22
Дэниз Эге
Sanktpēterburga   388 «Эге» 11:56
Денис Янченков
Sanktpēterburga   318 «Великолепная 4ка» 09:36
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
300 09:00 ВАН

300

Вера Кириллова

Sanktpēterburga

Алексей Иванников

Sanktpēterburga

РГПУ им. А.И.Герцена
301 09:02 Нелепики

301

Тамара Рейгельман

Sanktpēterburga

302 09:04 Дуэт+

302

Светлана Андерс

Sanktpēterburga

Александр Метелица

Sanktpēterburga

Илья Метелица

Sanktpēterburga

303 09:06 Крысокотята

303

Василий Анисимов

Sanktpēterburga

Анна Бакутина

Sanktpēterburga

Светлана Бакутина

Sanktpēterburga

304 09:08 Золотые

304

Дарья Барковская

Sanktpēterburga

Олег Поленков

Sanktpēterburga

305 09:10 Мумитролли

305

Максим Ляпин

Maskava

Марина Попова

Maskava

306 09:12 Супер Семейка

306

Елена Рзаева

Sanktpēterburga

Кирилл Рзаев

Sanktpēterburga

Полина Рзаева

Sanktpēterburga

307 09:14 Ходики

307

Григорий Вихров

Maskava

Екатерина Вихрова

Maskava

Варвара Пронина

Sanktpēterburga

308 09:16 Львенок и Черепаха

308

Михаил Селютин

Sanktpēterburga

309 09:18 Royals and Rebels

309

Юлия Ратовская

Sanktpēterburga

Ульяна Голышева

Puškina

Андрей Карякин

Sanktpēterburga

Елена Ратовская

Sanktpēterburga

310 09:20 Золотая Веверица

310

Ангелина Игнатьева

Maskava

Наталья Игнатьева

Maskava

311 09:22 Маша и Медведь

311

Елена Бухтуева

Sanktpēterburga

Михаил Бухтуев

Sanktpēterburga

Мария Щиплецова

Sanktpēterburga

Наталья Щиплецова

Sanktpēterburga

312 09:24 Двойняшки

312

Анна Савинова

Sanktpēterburga

Евгений Савинов

Sanktpēterburga

Вероника Савинова

Sanktpēterburga

313 09:26 Багира

313

Вера Калинкина

Sanktpēterburga

Соня К

Sanktpēterburga

314 09:28 Ага

314

Николай Агафонов

Sanktpēterburga

Алевтина Агафонова

Sanktpēterburga

315 09:30 Leo&Taras

315

Инга Сенорм

Sanktpēterburga

Тарас Калинко

Sanktpēterburga

Леон Сенорм

Sanktpēterburga

316 09:32 Суслики

316

Светлана Медведева

Ļeņingradas apgabals

Ольга Матыскевич

Ļeņingradas apgabals

Дарья Матыскевич

Ļeņingradas apgabals

Артем Цимко

Ļeņingradas apgabals

Сертолово
317 09:34 Бегунцы с прицепом

317

Василиса Бурцева

Maskava

318 09:36 Великолепная 4ка

318

Oleg Ianchenkov

Sanktpēterburga

Евгений Мареев

Sanktpēterburga

Елизавета Мареева

Sanktpēterburga

Денис Янченков

Sanktpēterburga

319 09:38 Кифирчики

319

Артём Никифоров

Sanktpēterburga

320 09:40 Стрела

320

Анастасия С

Sanktpēterburga

Анна Стрельцова

Sanktpēterburga

Гимназия №271
322 09:44 VitalyKo

322

Виталий Козлов

Maskava

Сергей Козлов

Maskava

324 09:48 Дежурные по апрелю

324

Елизавета Белоцерковская

Maskavas apgabals

Мария Лазаревская

Maskava

Наталья Лазаревская

Maskava

325 09:50 Стремительные ястребы

325

Семён Колосов

Maskava

Марина Колосова

Maskava

Юлия Колосова

Maskava

326 09:52 Барсы

326

Андрей Горячев

Sanktpēterburga

Алёна Горячева

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПб
327 09:54 Бабуины

327

Елена Пономарева

Sanktpēterburga

Валерия Портнова

Sanktpēterburga

328 09:56 азарт

328

Ульяна Багрянцева

Sanktpēterburga

Евгений Лазаренков

Sanktpēterburga

Тимофей Минин

Sanktpēterburga

Павловск
329 09:58 комбо

329

Валентина Близнюк

Sanktpēterburga

арина малышева

Sanktpēterburga

полина наумова

Sanktpēterburga

Павловск
330 10:00 Принцип домино

330

Андрей Кабанов

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

331 10:02 Телепузики

331

Иван Андреев

Sanktpēterburga

Александр Андреев

Sanktpēterburga

Светлана Андреева

Sanktpēterburga

332 10:04 Розочка

332

Алиса Курчавина

Sanktpēterburga

Екатерина Курчавина

Sanktpēterburga

Валерия Острикова

Sanktpēterburga

Ольга Острикова

Sanktpēterburga

333 10:06 Симба

333

Нина Иванова

Sanktpēterburga

Иван Смирнов

Sanktpēterburga

335 10:10 Ракета

335

Анастасия Голованова

Sanktpēterburga

Вера Голованова

Sanktpēterburga

Елена Марченко

Sanktpēterburga

Ольга Марченко

Sanktpēterburga

336 10:12 Франкен-мини

336

Андрей Зохан

Sanktpēterburga

Владимир Зохан

Sanktpēterburga

337 10:14 Лизун

337

Санкт-Петербург , школа №510 , Люди Че , 510
338 10:16 Я такая

338

Ирина Шурка

Sanktpēterburga

Валерия Васильева

Sanktpēterburga

339 10:18 Юната

339

Julia Duryagina

Sanktpēterburga

Настя Васильева

Sanktpēterburga

Таис Кивилева

Sanktpēterburga

340 10:20 Яркие мыши

340

Ярослав Епифанов

Sanktpēterburga

Михаил Коноплев

Sanktpēterburga

Наталия Коноплева

Sanktpēterburga

341 10:22 Шустряки и Ко

341

Алексей Дюжев

Sanktpēterburga

Михаил Дюжев

Sanktpēterburga

Татьяна Михайловна

Sanktpēterburga

342 10:24 Кладоискатели

342

Ксения Кортелева

Sanktpēterburga

Алена Муравьева

Sanktpēterburga

Мария Муравьева

Sanktpēterburga

343 10:26 Ержи

343

Илья Латышев

Sanktpēterburga

Вера Латышева

Sanktpēterburga

344 10:28 ЮММ

344

Людмила Михеева

Sanktpēterburga

Юлия Михеева

Sanktpēterburga

РГПУ им. А.И.Герцена
345 10:30 ПИН-код

345

Саша Крас

Sanktpēterburga

Юлия Крас

Sanktpēterburga

Галя Подгорная

Sanktpēterburga

346 10:32 Следопыты

346

Ольга Бахорина

Sanktpēterburga

Максим Гулев

Sanktpēterburga

Александр Никотин

Sanktpēterburga

Любовь Никотина

Sanktpēterburga

347 10:34 Турбо

347

Елена Спасская

Sanktpēterburga

Даниил Багров

Sanktpēterburga

Ирина Багрова

Sanktpēterburga

Мария Спасская

Sanktpēterburga

348 10:36 Синяя птица

348

Максим Копытов

Sanktpēterburga

Галина Сучкова

Sanktpēterburga

Екатерина Шустова

Sanktpēterburga

349 10:38 Оптимисты & Маруся

349

Алеся Кривобокова

Sanktpēterburga

Мария Чуприс

Sanktpēterburga

Приморский район , ГБОУ лицей №64
350 10:40 Летучие голландцы

350

Юлия Гриднева

Sanktpēterburga

Екатерина Крицук

Sanktpēterburga

Ирина Смирнова

Sanktpēterburga

Полина Смирнова

Sanktpēterburga

351 10:42 Шапирское семейство

351

Иосиф Хаит

Maskava

Олег Хаит

Maskava

352 10:44 Скоростные леопарды

352

Юлия Сацюк

Maskavas apgabals

Виктория Сацюк

Maskavas apgabals

353 10:46 ЛМСС

353

Алексей Богорад

Sanktpēterburga

Михаил Богорад

Sanktpēterburga

Софья Квасова

Sanktpēterburga

354 10:48 Чёрная акула

354

Кирилл Чурилин

Sanktpēterburga

Фёдор Чурилин

Sanktpēterburga

355 10:50 Котейки

355

Карина Комилова

Sanktpēterburga

НИУ ИТМО , Школа 141 , Фау Санкт-Петербургский ЦППК
356 10:52 Белки-Турки

356

Ольга Суворова

Sanktpēterburga

Артем Медников

Sanktpēterburga

Анна Смирнова

Sanktpēterburga

357 10:54 Вика

357

Светлана Бердник

Sanktpēterburga

Виктория Миршавка

Sanktpēterburga

358 10:56 Дружки-пирожки

358

Владислав Судаков

Sanktpēterburga

Наталия Судакова

Sanktpēterburga

359 10:58 Четверо

359

Артем Русинов

Sanktpēterburga

Роман Русинов

Sanktpēterburga

Юлия Русинова

Sanktpēterburga

360 11:00 Мальчишки

360

Тимофей Волков

Sanktpēterburga

Михаил Ручьев

Sanktpēterburga

Ольга Ручьева

Sanktpēterburga

361 11:02 Стражи Галактики

361

Елена Федорова

Sanktpēterburga

Николай Федоров

Sanktpēterburga

362 11:04 Энергия

362

Егор Григорьев

Sanktpēterburga

Иван Москалев

Sanktpēterburga

Марина Москалева

Sanktpēterburga

363 11:06 Квiтней, Беларусь!

363

Дина Галкина

Sanktpēterburga

Дмитрий Стасевич

Citas Baltkrievijas pilsētas

364 11:08 Девочки

364

Анастасия Праксина

Sanktpēterburga

Наталия Праксина

Sanktpēterburga

365 11:10 Розовые единорожки

365

Надежда Сизова

Sanktpēterburga

Степан Мельников

Sanktpēterburga

Любовь Мельникова

Sanktpēterburga

Софья Мельникова

Sanktpēterburga

366 11:12 Слава и Ко

366

Вячеслав Триумфов

Sanktpēterburga

368 11:16 ПыльСтолбом

368

Георгий Миролюбов

Sanktpēterburga

369 11:18 Щенячий патруль

369

Серафим Журавлев

Sanktpēterburga

Светлана Тихонова

Sanktpēterburga

370 11:20 ПЕЛЬМЕНИ

370

Алексей Махин

Sanktpēterburga

Андрей Махин

Sanktpēterburga

Мария Махина

Sanktpēterburga

Надежда Махина

Sanktpēterburga

СПбГЭУ , 261 , 610 , СПГУЭиФ
371 11:22 любознательные

371

настя никитина

Sanktpēterburga

даня пожарнов

Sanktpēterburga

даниил туманов

Sanktpēterburga

372 11:24 первопроходцы

372

дарья бочарникова

Sanktpēterburga

диана бочарникова

Sanktpēterburga

владимир путрин

Sanktpēterburga

Павловск
373 11:26 Блинчики с вареньем

373

Екатерина Додонова

Sanktpēterburga

Мария Додонова

Sanktpēterburga

Ксения Рыжова

Sanktpēterburga

374 11:28 Друзья искатели

374

Ирина Буданова

Sanktpēterburga

Влад Ендржеевский

Sanktpēterburga

375 11:30 Динамомашина

375

Даня Рябчиков

Sanktpēterburga

Кеша Рябчиков

Sanktpēterburga

Катя Рязановская

Maskava

376 11:32 Драконы

376

Дмитрий Сахно

Sanktpēterburga

Ирина Вишневская

Sanktpēterburga

Александр Дворак

Sanktpēterburga

Екатерина Сахно

Sanktpēterburga

377 11:34 Иероглиф mini

377

Илья Курносенков

Sanktpēterburga

Таисия Курносенкова

Sanktpēterburga

378 11:36 Синебрюхие хомячки

378

Алексей Виноградов

Sanktpēterburga

Арсений Костин

Sanktpēterburga

Денис Манухин

Sanktpēterburga

школа №503
379 11:38 Феникс

379

Герман Потарев

Sanktpēterburga

Даниил Потарев

Sanktpēterburga

Илья Потарев

Sanktpēterburga

школа 504
380 11:40 MMMM
Александр Дудик

Sanktpēterburga

Иван Кузнецов

Sanktpēterburga

381 11:42 Крейсер Аврора

381

Всеволод Романовский

Sanktpēterburga

382 11:44 ку-ку

382

Евдоша Кочубей

Sanktpēterburga

Соня Кочубей

Sanktpēterburga

Кира Кулешова

Sanktpēterburga

300
383 11:46 Синхрофазотроники

383

Татьяна Земриб

Sanktpēterburga

Алена Онищенко

Sanktpēterburga

384 11:48 бакуганы

384

Михаил Вилявдо

Sanktpēterburga

Анна Вилявдо

Sanktpēterburga

Клавдия Вилявдо

Sanktpēterburga

385 11:50 Вперед к победе

385

Дарья Васечкина

Sanktpēterburga

Ярослав Зазулин

Sanktpēterburga

Марина Иванова

Sanktpēterburga

386 11:52 Дружная банда

386

Егор Романов

Sanktpēterburga

Елизавета Романова

Sanktpēterburga

Максим Труфанов

Sanktpēterburga

387 11:54 Шаролёт
Роман Телятьев

Sanktpēterburga

Софья Телятьева

Sanktpēterburga

306
388 11:56 Эге

388

Nataly Ege

Sanktpēterburga

Надежда Васильева

Sanktpēterburga

Дэниз Эге

Sanktpēterburga

389 11:58 Крошка Ру

389

Матвей Оксентюк

Sanktpēterburga

Олег Оксентюк

Sanktpēterburga

Таисия Оксентюк

Sanktpēterburga

390 12:00 Мешки с костями (подрастающее поколение)

390

Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Антонина Свентусова

Sanktpēterburga

Людмила Свентусова

Sanktpēterburga

391 12:02 Мозговой шторм

391

Алиса Арсентьева

Sanktpēterburga

Марианна Золина

Sanktpēterburga

Мария Золина

Sanktpēterburga

392 12:04 Удачливые свинЯшки

392

Андрей Смирнов

Maskava

393 12:06 Енотики

393

Герман Абанов

Sanktpēterburga

Виктор Ельонышев

Sanktpēterburga

Вячеслав Храбров

Sanktpēterburga

394 12:08 2+2

394

Андрей Шайтаров

Sanktpēterburga

Галина Шайтарова

Sanktpēterburga

Светлана Шайтарова

Sanktpēterburga

395 12:10 пушистые котятки

395

Юлия Останина

Sanktpēterburga

Полина Щека

Sanktpēterburga

Софья Щека

Sanktpēterburga

396 12:12 Четыре билета до Эдвенчер

396

Андрей Кириллов

Sanktpēterburga

Анна Кириллова

Sanktpēterburga

Григорий Петров

Sanktpēterburga

397 12:14 Супер-пупер-герои

397

Григорий Коронов

Sanktpēterburga

Анна Семенова

Sanktpēterburga

Мария Семенова

Sanktpēterburga

398 12:16 ПешеЁж

398

Наталья Утина

Sanktpēterburga

Сергей Крамбалев

Sanktpēterburga

399 12:18 Савелий

399

Савелий Щукин

Veļikijnovgoroda

Ирина Иванова

Sanktpēterburga

Галина Игнатьева

Veļikijnovgoroda

3100 12:20 Весёлые пингвины

3100

Матвей Федоров

Sanktpēterburga

Олег Федоров

Sanktpēterburga

3101 12:22 Пингвины из Ленинграда

3101

Яна Крупец

Sanktpēterburga

Арсений Бредников

Sanktpēterburga

Ольга Бредникова

Sanktpēterburga

3102 12:24 Тёма & Тима

3102

Артем Винокуров

Sanktpēterburga

Тимофей Губский

Sanktpēterburga

3103 12:26 Чубака
Миша Смирнов

Sanktpēterburga

Ирина Смирнова

Sanktpēterburga

Борис Черномордик

Sanktpēterburga

3104 12:28 Весёлый шурикат

3104

Лидия Попова

Sanktpēterburga

Константин Крусанов

Sanktpēterburga

Александра Крусанова

Sanktpēterburga

3105 12:30 Муми с мамами

3105

Аркадий Лукашин

Sanktpēterburga

Михаил Рузанов

Sanktpēterburga

Мария Рузанова

Sanktpēterburga

3106 12:32 ГенчоИзабелла+

3106

Лида Шмакова

Sanktpēterburga

Евгений Шмаков

Sanktpēterburga

Полина Шмакова

Sanktpēterburga

3107 12:34 Molnia

3107

Алексей Жарков

Sanktpēterburga

Игорь Жарков

Sanktpēterburga

Марина Новобранцева

Sanktpēterburga

3108 12:36 Катёнок и Ко

3108

Александр Луканин

Sanktpēterburga

Екатерина Луканина

Sanktpēterburga

3109 12:38 странники

3109

Артем Арефьев

Sanktpēterburga

Ян Вальский

Sanktpēterburga

Иван Иванов

Sanktpēterburga

Мария Чернокова

Sanktpēterburga

3110 12:40 Дядя Коля

3110

Николай Иванов

Sanktpēterburga

Константин Иванов

Sanktpēterburga

Павел Иванов

Sanktpēterburga

Александра Иванова

Sanktpēterburga

3111 12:42 ялО

3111

Ольга Азаренкова

Sanktpēterburga

3112 12:44 Чучундрики

3112

3113 12:46 БыстроСмурфы

3113

Анна Наруск

Sanktpēterburga

Владимир Ершов

Sanktpēterburga

Филипп Ершов

Sanktpēterburga

3114 12:48 Розовые пони

3114

Анна Сущих

Sanktpēterburga

Анна Иванова

Sanktpēterburga

Софья Сущих

Sanktpēterburga

3115 12:50 Перворазы
Виктор Куряшкин

Sanktpēterburga

Тимур Куряшкин

Sanktpēterburga

Ульяна Куряшкина

Sanktpēterburga

Пушкин
3116 12:52 Суслики-гимнасты

3116

Мирослав Бараев

Sanktpēterburga

Серафима Скребутан

Sanktpēterburga

3118 12:56 ВаВиЛе

3118

Владислав Кришневский

Sanktpēterburga

Лев Кришневский

Sanktpēterburga

Милана Кришневский

Sanktpēterburga

София Кришневский

Sanktpēterburga

3119 12:58 САД

3119

Анна Савина

Sanktpēterburga

Александр Савин

Sanktpēterburga

Дарья Савина

Sanktpēterburga

3120 10:55 No name

3120

3121 11:20 НЕ-Е

3121

Евгения Козлова

Sanktpēterburga

Надежда Козлова

Sanktpēterburga