Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Natalia Levtsova
Sanktpēterburga   552 «Неделимые» 10:44
Sun Logrus
Sanktpēterburga   570 «Ищейки» 11:20
Вера Брюханова
Sanktpēterburga   572 «ВейерштрассЕ» 10:40
Инна Грикурова
Sanktpēterburga   511 «Sunnyfamily» 09:22
Мария Костылева
Sanktpēterburga   518 «Штурмовики Дарта Вейдера» 09:36
Елизавета Кузнецова
Sanktpēterburga   542 «Гарцующие олени» 10:24
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   553 «Пенелопа Гну» 10:46
Вадим Лотарев
Sanktpēterburga   523 «КатяВасиЯ» 09:46
Мария Малышева
Sanktpēterburga   519 «ТАМ-Тарарам» 09:38
Полина Мальченко
Sanktpēterburga   514 «Офелия Кошечкина» 09:28
Наталья Михайлова
Sanktpēterburga   500 «Ветер странствий» 09:00
Любовь Наймарк
Sanktpēterburga   560 «Бобры» 11:00
Наталья Очева
Sanktpēterburga   510 «Сурикаты Васьки» 09:20
Александра Павлова
Sanktpēterburga   513 «Свинксы» 09:26
Светлана Радионова
Sanktpēterburga   532 «Неспешарики» 10:04
Настя Радченко
Sanktpēterburga   508 «Друзья Тихона» 09:16
Ирина Радюшкина
Sanktpēterburga   541 «К+К» 10:22
Сергей Рымарев
Puškina   530 «Городской наблюдатель» 10:00
Антон Семенов
Sanktpēterburga   513 «Свинксы» 09:26
Дмитрий Солнышкин
Sanktpēterburga   511 «Sunnyfamily» 09:22
Илья Сотников
Sanktpēterburga   516 «Крылатый Хык» 09:32
Ирина Ульянова
Sanktpēterburga   525 «Священный брокколь» 09:50
Анна Цветкова
Sanktpēterburga   580 «2.5 кота» 11:40
Светлана Шапошникова
Maskava   510 «Сурикаты Васьки» 09:20
Александр Шеянов
Sanktpēterburga   504 «Пони» 09:08
Маргарита Шинкевич
Sanktpēterburga   515 «Толстопузики» 09:30
Яна Богатырёва
Puškina   521 «Ничего не жалко» 09:42
Брунгильда Веселитская
Sanktpēterburga   507 «Монстрёжики» 09:14
Екатерина Волохонская
Sanktpēterburga   560 «Бобры» 11:00
Евгений Горелкин
Sanktpēterburga   531 «венарс» 10:02
Марина Засимова
Sanktpēterburga   563 «Девочки-красавицы» 11:06
Марина Иванова
Sanktpēterburga   534 «торпеды» 10:08
Татьяна Крылова
Sanktpēterburga   520 «Шустрая шиншилла» 09:40
Анна Михайлова
Sanktpēterburga   543 «Бешеные черепахи» 10:26
Галина Морозова
Sanktpēterburga   522 «Кабанчик» 09:44
Анна Олейник
Sanktpēterburga   535 «Лена» 10:10
Ольга Падалко
Sanktpēterburga   505 «Хатифнатты» 09:10
Анна Подраменская
Sanktpēterburga   561 «Веселые папуасики» 11:02
Евгения Романова
Maskavas apgabals   501 «Лосики» 09:02
Илья Филипцов
Sanktpēterburga   524 «Блэк Джек» 09:48
Надежда Хохлова
Sanktpēterburga   506 «Стрекочи» 09:12
Василий Абросимов
Sanktpēterburga   570 «Ищейки» 11:20
Петр Абросимов
Sanktpēterburga   570 «Ищейки» 11:20
Софья Абросимова
Sanktpēterburga   570 «Ищейки» 11:20
Слада Андреева
Sanktpēterburga   563 «Девочки-красавицы» 11:06
Мария Богатырева
Sanktpēterburga   521 «Ничего не жалко» 09:42
Софья Богденко
Sanktpēterburga   520 «Шустрая шиншилла» 09:40
Юрий Богденко
Sanktpēterburga   520 «Шустрая шиншилла» 09:40
Владимир Бурмистров
Sanktpēterburga   519 «ТАМ-Тарарам» 09:38
Владислав Веселитский
Sanktpēterburga   507 «Монстрёжики» 09:14
Дарья Волкова
Sanktpēterburga   522 «Кабанчик» 09:44
Ксюша Герасимова
Sanktpēterburga   516 «Крылатый Хык» 09:32
Мария Гладкова
Sanktpēterburga   552 «Неделимые» 10:44
Дарья Гломаздо
Sanktpēterburga   506 «Стрекочи» 09:12
Елена Гломаздо
Sanktpēterburga   506 «Стрекочи» 09:12
Александр Голышев
Sanktpēterburga   509 «No name» 09:18
Арсений Голышев
Sanktpēterburga   509 «No name» 09:18
Арсений Горелкин
Sanktpēterburga   531 «венарс» 10:02
Екатерина Горелкина
Sanktpēterburga   531 «венарс» 10:02
Лев Грачев
Sanktpēterburga   506 «Стрекочи» 09:12
Зоя Григорьева
Sanktpēterburga   525 «Священный брокколь» 09:50
Юрий Гусев
Sanktpēterburga   512 «Веснушки» 09:24
Инна Гусева
Sanktpēterburga   512 «Веснушки» 09:24
Мария Гусева
Sanktpēterburga   512 «Веснушки» 09:24
Колесник Даниил
Sanktpēterburga   500 «Ветер странствий» 09:00
Наталья Дмитриева
Sanktpēterburga   507 «Монстрёжики» 09:14
Лариса Дуда
Sanktpēterburga   534 «торпеды» 10:08
Саша Дулова
Sanktpēterburga   553 «Пенелопа Гну» 10:46
Алёна Звонарева
Sanktpēterburga   503 «Ringers» 09:06
Любовь Зинченко
Sanktpēterburga   543 «Бешеные черепахи» 10:26
Юрий Зинченко
Sanktpēterburga   543 «Бешеные черепахи» 10:26
Анастасия Зонова
Sanktpēterburga   503 «Ringers» 09:06
Светлана Зонова
Sanktpēterburga   503 «Ringers» 09:06
Костя Костылев
Sanktpēterburga   518 «Штурмовики Дарта Вейдера» 09:36
Максим Куцаев
Maskavas apgabals   501 «Лосики» 09:02
Маргарита Кшевецкая
Sanktpēterburga   502 «Радость» 09:04
Марина Кшевецкая
Sanktpēterburga   572 «ВейерштрассЕ» 10:40
Андрей Кшевецкий
Sanktpēterburga   502 «Радость» 09:04
Михаил Кшевецкий
Sanktpēterburga   502 «Радость» 09:04
Георгий Левцов
Sanktpēterburga   552 «Неделимые» 10:44
Даниил Левцов
Sanktpēterburga   552 «Неделимые» 10:44
Екатерина Лотарева
Sanktpēterburga   523 «КатяВасиЯ» 09:46
Артемий Львов
Sanktpēterburga   543 «Бешеные черепахи» 10:26
Артемий Малышев
Sanktpēterburga   519 «ТАМ-Тарарам» 09:38
София Мальченко
Sanktpēterburga   514 «Офелия Кошечкина» 09:28
Дмитрий Мамаев
Sanktpēterburga   562 «Мамонты» 11:04
Марина Мамаева
Sanktpēterburga   562 «Мамонты» 11:04
Таисия Мамаева
Sanktpēterburga   562 «Мамонты» 11:04
Мирон Мигунов
Sanktpēterburga   518 «Штурмовики Дарта Вейдера» 09:36
Юстина Мигунова
Sanktpēterburga   518 «Штурмовики Дарта Вейдера» 09:36
Артём Муртузалиев
Sanktpēterburga   535 «Лена» 10:10
Анна Нечипоренко
Sanktpēterburga   553 «Пенелопа Гну» 10:46
Вениамин Нечипоренко
Sanktpēterburga   531 «венарс» 10:02
Мария Осадчая
Sanktpēterburga   560 «Бобры» 11:00
Михаил Осадчий
Sanktpēterburga   560 «Бобры» 11:00
Александр Падалко
Sanktpēterburga   505 «Хатифнатты» 09:10
Андрей Падалко
Sanktpēterburga   505 «Хатифнатты» 09:10
Ксения Перова
Sanktpēterburga   541 «К+К» 10:22
Вера Подгузова
Sanktpēterburga   534 «торпеды» 10:08
Екатерина Подраменская
Sanktpēterburga   561 «Веселые папуасики» 11:02
София Подраменская
Sanktpēterburga   561 «Веселые папуасики» 11:02
Влада Пономарева
Sanktpēterburga   525 «Священный брокколь» 09:50
Анна Потапова
Sanktpēterburga   500 «Ветер странствий» 09:00
Василиса Приходько
Sanktpēterburga   523 «КатяВасиЯ» 09:46
Анна Радионова
Sanktpēterburga   532 «Неспешарики» 10:04
Яна Радченко
Sanktpēterburga   508 «Друзья Тихона» 09:16
Полина Ракова
Sanktpēterburga   516 «Крылатый Хык» 09:32
Варвара Рогозина
Sanktpēterburga   571 «Стремительные» 11:22
Александра Романова
Maskavas apgabals   501 «Лосики» 09:02
Анна Романова
Maskavas apgabals   501 «Лосики» 09:02
Борис Рудля
Sanktpēterburga   564 «Крендели» 11:08
Вениамин Рудля
Sanktpēterburga   564 «Крендели» 11:08
Михаил Рымарев
Puškina   530 «Городской наблюдатель» 10:00
Виктория Семенова
Sanktpēterburga   513 «Свинксы» 09:26
Иван Сенин
Sanktpēterburga   542 «Гарцующие олени» 10:24
Татьяна Симонова
Sanktpēterburga   580 «2.5 кота» 11:40
Григорий Солнышкин
Sanktpēterburga   511 «Sunnyfamily» 09:22
Максим Солнышкин
Sanktpēterburga   511 «Sunnyfamily» 09:22
Рада Солынина
Sanktpēterburga   502 «Радость» 09:04
Таня Сотникова
Sanktpēterburga   516 «Крылатый Хык» 09:32
Кира Трофимова
Sanktpēterburga   541 «К+К» 10:22
Ева Убыйвовк
Sanktpēterburga   572 «ВейерштрассЕ» 10:40
Рената Убыйвовк
Sanktpēterburga   572 «ВейерштрассЕ» 10:40
Люба Филипцова
Sanktpēterburga   524 «Блэк Джек» 09:48
Лиза Ханина
Sanktpēterburga   571 «Стремительные» 11:22
Алиса Цветкова
Sanktpēterburga   580 «2.5 кота» 11:40
Данил Цой
Sanktpēterburga   580 «2.5 кота» 11:40
Андрей Шапошников
Maskava   510 «Сурикаты Васьки» 09:20
Екатерина Шеянова
Sanktpēterburga   504 «Пони» 09:08
Лиза Шеянова
Sanktpēterburga   504 «Пони» 09:08
Иван Шинкевич
Sanktpēterburga   515 «Толстопузики» 09:30
Сергей Якименко
Sanktpēterburga   500 «Ветер странствий» 09:00
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
500 09:00 Ветер странствий

500

Колесник Даниил

Sanktpēterburga

Анна Потапова

Sanktpēterburga

Сергей Якименко

Sanktpēterburga

501 09:02 Лосики

501

Максим Куцаев

Maskavas apgabals

Александра Романова

Maskavas apgabals

Анна Романова

Maskavas apgabals

502 09:04 Радость

502

Маргарита Кшевецкая

Sanktpēterburga

Андрей Кшевецкий

Sanktpēterburga

Михаил Кшевецкий

Sanktpēterburga

Рада Солынина

Sanktpēterburga

503 09:06 Ringers

503

Алёна Звонарева

Sanktpēterburga

Анастасия Зонова

Sanktpēterburga

Светлана Зонова

Sanktpēterburga

504 09:08 Пони

504

Екатерина Шеянова

Sanktpēterburga

Лиза Шеянова

Sanktpēterburga

505 09:10 Хатифнатты

505

Ольга Падалко

Sanktpēterburga

Александр Падалко

Sanktpēterburga

Андрей Падалко

Sanktpēterburga

506 09:12 Стрекочи

506

Дарья Гломаздо

Sanktpēterburga

Елена Гломаздо

Sanktpēterburga

Лев Грачев

Sanktpēterburga

507 09:14 Монстрёжики

507

Владислав Веселитский

Sanktpēterburga

Наталья Дмитриева

Sanktpēterburga

508 09:16 Друзья Тихона

508

Настя Радченко

Sanktpēterburga

Яна Радченко

Sanktpēterburga

509 09:18 No name

509

Александр Голышев

Sanktpēterburga

Арсений Голышев

Sanktpēterburga

510 09:20 Сурикаты Васьки

510

Наталья Очева

Sanktpēterburga

Андрей Шапошников

Maskava

511 09:22 Sunnyfamily

511

Инна Грикурова

Sanktpēterburga

Григорий Солнышкин

Sanktpēterburga

Максим Солнышкин

Sanktpēterburga

610 , СПбГУ
512 09:24 Веснушки

512

Юрий Гусев

Sanktpēterburga

Инна Гусева

Sanktpēterburga

Мария Гусева

Sanktpēterburga

513 09:26 Свинксы

513

Антон Семенов

Sanktpēterburga

Виктория Семенова

Sanktpēterburga

652
514 09:28 Офелия Кошечкина

514

София Мальченко

Sanktpēterburga

515 09:30 Толстопузики

515

Иван Шинкевич

Sanktpēterburga

516 09:32 Крылатый Хык

516

Илья Сотников

Sanktpēterburga

Ксюша Герасимова

Sanktpēterburga

Полина Ракова

Sanktpēterburga

Таня Сотникова

Sanktpēterburga

518 09:36 Штурмовики Дарта Вейдера

518

Костя Костылев

Sanktpēterburga

Мирон Мигунов

Sanktpēterburga

Юстина Мигунова

Sanktpēterburga

519 09:38 ТАМ-Тарарам

519

Мария Малышева

Sanktpēterburga

Владимир Бурмистров

Sanktpēterburga

Артемий Малышев

Sanktpēterburga

520 09:40 Шустрая шиншилла

520

Софья Богденко

Sanktpēterburga

Юрий Богденко

Sanktpēterburga

521 09:42 Ничего не жалко

521

Мария Богатырева

Sanktpēterburga

522 09:44 Кабанчик

522

Дарья Волкова

Sanktpēterburga

523 09:46 КатяВасиЯ

523

Вадим Лотарев

Sanktpēterburga

Екатерина Лотарева

Sanktpēterburga

Василиса Приходько

Sanktpēterburga

524 09:48 Блэк Джек

524

Илья Филипцов

Sanktpēterburga

Люба Филипцова

Sanktpēterburga

525 09:50 Священный брокколь

525

Ирина Ульянова

Sanktpēterburga

Зоя Григорьева

Sanktpēterburga

Влада Пономарева

Sanktpēterburga

Академические классы , 619
530 10:00 Городской наблюдатель

530

Михаил Рымарев

Puškina

531 10:02 венарс

531

Арсений Горелкин

Sanktpēterburga

Екатерина Горелкина

Sanktpēterburga

Вениамин Нечипоренко

Sanktpēterburga

532 10:04 Неспешарики

532

Анна Радионова

Sanktpēterburga

534 10:08 торпеды

534

Марина Иванова

Sanktpēterburga

Лариса Дуда

Sanktpēterburga

Вера Подгузова

Sanktpēterburga

610
535 10:10 Лена

535

Анна Олейник

Sanktpēterburga

Артём Муртузалиев

Sanktpēterburga

541 10:22 К+К

541

Ксения Перова

Sanktpēterburga

Кира Трофимова

Sanktpēterburga

542 10:24 Гарцующие олени

542

Иван Сенин

Sanktpēterburga

543 10:26 Бешеные черепахи

543

Анна Михайлова

Sanktpēterburga

Любовь Зинченко

Sanktpēterburga

Юрий Зинченко

Sanktpēterburga

Артемий Львов

Sanktpēterburga

552 10:44 Неделимые

552

Natalia Levtsova

Sanktpēterburga

Мария Гладкова

Sanktpēterburga

Георгий Левцов

Sanktpēterburga

Даниил Левцов

Sanktpēterburga

553 10:46 Пенелопа Гну

553

Саша Дулова

Sanktpēterburga

Анна Нечипоренко

Sanktpēterburga

560 11:00 Бобры

560

Любовь Наймарк

Sanktpēterburga

Мария Осадчая

Sanktpēterburga

Михаил Осадчий

Sanktpēterburga

561 11:02 Веселые папуасики

561

Екатерина Подраменская

Sanktpēterburga

София Подраменская

Sanktpēterburga

562 11:04 Мамонты

562

Дмитрий Мамаев

Sanktpēterburga

Марина Мамаева

Sanktpēterburga

Таисия Мамаева

Sanktpēterburga

563 11:06 Девочки-красавицы

563

Слада Андреева

Sanktpēterburga

564 11:08 Крендели

564

Борис Рудля

Sanktpēterburga

Вениамин Рудля

Sanktpēterburga

570 11:20 Ищейки

570

Sun Logrus

Sanktpēterburga

Василий Абросимов

Sanktpēterburga

Петр Абросимов

Sanktpēterburga

Софья Абросимова

Sanktpēterburga

571 11:22 Стремительные

571

Варвара Рогозина

Sanktpēterburga

Лиза Ханина

Sanktpēterburga

572 10:40 ВейерштрассЕ

572

Вера Брюханова

Sanktpēterburga

Марина Кшевецкая

Sanktpēterburga

Ева Убыйвовк

Sanktpēterburga

Рената Убыйвовк

Sanktpēterburga

574 11:38 No name

574

580 11:40 2.5 кота

580

Анна Цветкова

Sanktpēterburga

Татьяна Симонова

Sanktpēterburga

Алиса Цветкова

Sanktpēterburga

Данил Цой

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург