Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Mary Korzhemanova
Sanktpēterburga   411 «Пятый этаж» 09:22
Nataliya Lider
Sanktpēterburga   449 «Крендели» 10:38
Olga Smirnova
Sanktpēterburga   473 «pan_in» 11:26
Valentina Zvonareva
Sanktpēterburga   414 «Рингеры» 09:28
Юлия Аверьянова
Sanktpēterburga   4101 «Ладога1» 12:22
Наталья Авраменко
Sanktpēterburga   454 «А4 пополам» 10:48
Лизавета Агуреева
Sanktpēterburga   453 «Дважды два» 10:46
Наталия Антонова
Sanktpēterburga   400 «Зелёные единорожки» 09:00
Татьяна Антонюк
Sanktpēterburga   4105 «Следопыты» 12:30
Светлана Арбузова
Sanktpēterburga   4119 «Навигаторы» 12:58
Оксана Бобошко
Sanktpēterburga   490 «Лиза и Ко» 12:00
Екатерина Богатырёва
Sanktpēterburga   487 «Чёрный волк» 11:54
Елизавета Брук
Sanktpēterburga   485 «Сонямба» 11:50
Елена Валуй
Sanktpēterburga   412 «Мурашки» 09:24
Елена Васильева
Sanktpēterburga   431 «Полярные Суслики» 10:02
Антон Гаврилов
Sanktpēterburga   478 «Макстон» 11:36
Максим Гаврилов
Sanktpēterburga   478 «Макстон» 11:36
Ольга Гаврилова
Sanktpēterburga   4113 «Самоесложное» 12:46
Елена Говоренкова
Sanktpēterburga   438 «Молния» 10:16
Мария Годящева
Sanktpēterburga   4108 «Великолепная четверка» 12:36
Анна Грушко
Sanktpēterburga   4102 «Грушки» 12:24
Катерина Гусева
Maskava   476 «Los elefantes» 11:32
Алла Дерман
Sanktpēterburga   429 «Городские Бобры» 09:58
Татьяна Дремова
Sanktpēterburga   413 «Сократ» 09:26
Инна Жестоканова
Sanktpēterburga   499 «Crocodili» 12:18
Елизавета Кавеева
Sanktpēterburga   4109 «Левандовски» 12:38
Дмитрий Каганер
Sanktpēterburga   413 «Сократ» 09:26
Ольга Карачева
Sanktpēterburga   474 «Пятак» 11:28
Мария Каспарова
Sanktpēterburga   480 «МВСВ» 11:40
Валентина Кондратова
Sanktpēterburga   419 «Art&Science» 09:38
Мария Костылева
Sanktpēterburga   436 «Беззубики» 10:12
Нина Красавина
Sanktpēterburga   425 «Шевели булками» 09:50
Ольга Кукаркина
Sanktpēterburga   427 «именинники» 09:54
Надежда Кухтенкова
Sanktpēterburga   418 «Фиолетовые» 09:36
Елизавета Кушнир
Sanktpēterburga   410 «Шаляй-Валяй» 09:20
Наталья Лазаренкова
Sanktpēterburga   465 «Фродо» 11:10
Татьяна Лежева
Sanktpēterburga   497 «Одна такая команда» 12:14
Наталья Леонтьева
Maskava   407 «Лягующие мотообры» 09:14
Сергей Лис
Sanktpēterburga   413 «Сократ» 09:26
Вадим Лотарев
Sanktpēterburga   433 «Катя и Компания» 10:06
Александра Луканина
Sanktpēterburga   434 «Катёнок и Ко» 10:08
Ирина Миллер
Sanktpēterburga   435 «Тупые ножи» 10:10
Юлия Некрасова
Sanktpēterburga   471 «квартет» 11:22
Ирина Орлова
Sanktpēterburga   470 «Выручайки» 11:20
Виктория Пожарская
Sanktpēterburga   469 «Ленивые Ежики» 11:18
Артем Русинов
Sanktpēterburga   4116 «Четверо» 12:52
Екатерина Салогуб
Sanktpēterburga   477 «Букашки» 11:34
Алёна Севастьянова
Sanktpēterburga   421 «Львёнка-Алёнка» 09:42
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   421 «Львёнка-Алёнка» 09:42
Наталья Сергеева
Sanktpēterburga   420 «синяя птица» 09:40
Егор Серов
Maskava   402 «Быстрые черепахи» 09:04
Аня Смирнова
Sanktpēterburga   440 «Everybody lies» 10:20
Саша Соловьёва
Sanktpēterburga   495 «Kind of Magic» 12:10
Илья Сотников
Sanktpēterburga   446 «Крылатый Хык» 10:32
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   450 «ТИХО-ходы» 10:40
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   450 «ТИХО-ходы» 10:40
Наталия Тихонова
Maskava   408 «Улитоны» 09:16
Ольга Фокина
Sanktpēterburga   488 «Бегущие с ветром» 11:56
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   421 «Львёнка-Алёнка» 09:42
Наталья Чурилина
Sanktpēterburga   491 «Черная акула» 12:02
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   430 «Неугомонные проходимцы» 10:00
Андрей Шапошников
Maskava   472 «Gravity Falls» 11:24
Светлана Шапошникова
Maskava   472 «Gravity Falls» 11:24
Маргарита Шинкевич
Sanktpēterburga   422 «Толстопузики» 09:44
Алена Щурская
Sanktpēterburga   417 «Шустрая семейка» 09:34
Татьяна Ямся
Sanktpēterburga   494 «Медленные козявочки» 12:08
Olga Antikyan
Sanktpēterburga   492 «талисман» 12:04
Андрей Авременко
Sanktpēterburga   455 «А4» 10:50
Олеся Адамская
Sanktpēterburga   4111 «Буби-буби» 12:42
Ольга Бабанина
Sanktpēterburga   460 «мумрики» 11:00
Диляра Бакирова
Sanktpēterburga   4116 «Четверо» 12:52
Лев Беднягин
Sanktpēterburga   484 «Бешеные псы» 11:48
Ольга Веселова
Sanktpēterburga   486 «Одуванчики» 11:52
Ольга Вильде
Sanktpēterburga   4112 «Секрет семейного счастья» 12:44
Елена Вишневская
Sanktpēterburga   444 «Несерьезные» 10:28
Андрей Горячев
Sanktpēterburga   4106 «Барсы» 12:32
Ульяна Гусева
Sanktpēterburga   4115 «четверо с колясочкой» 12:50
Красникова Евгения
Sanktpēterburga   498 «Молния Тут» 12:16
Гуторова Екатерина
Sanktpēterburga   4103 «Веселые путешественники» 12:26
Екатерина Заворова
Sanktpēterburga   406 «Дружба» 09:12
Юлия Зайцева
Sanktpēterburga   461 «Зайчики» 11:02
Наталия Ильина
Sanktpēterburga   489 «Задумчивые лани» 11:58
Наталья Калашникова
Sanktpēterburga   479 «Уля и Маша» 11:38
Александр Кулишенко
Sanktpēterburga   437 «Там и Тут» 10:14
Елена Курепина
Ļeņingradas apgabals   472 «Gravity Falls» 11:24
Наталия Курилович
Sanktpēterburga   448 «капитошки» 10:36
Ирина Лысенко
Maskava   405 «Сусанинские навигаторы» 09:10
Елена Макуха
Sanktpēterburga   4117 «Макушки» 12:54
Светлана Малашенко
Sanktpēterburga   400 «Зелёные единорожки» 09:00
Екатерина Марина
Sanktpēterburga   483 «Ветербург» 11:46
Маргарита Мигунова
Sanktpēterburga   458 «Мигуны» 10:56
Ольга Михайленко
Sanktpēterburga   423 «Триопсики» 09:46
Галина Морозова
Sanktpēterburga   439 «Кабанчик» 10:18
Алла Мугандина
Sanktpēterburga   442 «Хорошие люди» 10:24
Евгения Небольсина
Maskava   401 «Пять-ю-шесть-веники» 09:02
Ольга Некруткина
Sanktpēterburga   441 «Кот, который...» 10:22
Елена Петрова
Sanktpēterburga   459 «Селедка на свободе» 10:58
Леонид Петуховский
Ļeņingradas apgabals   472 «Gravity Falls» 11:24
Наталья Полюшкова
Sanktpēterburga   447 «Мой город» 10:34
Алексей Рабизо
Sanktpēterburga   404 «Тигрята» 09:08
Сергей Рымарев
Puškina   428 «Городской наблюдатель» 09:56
Надежда Сизова
Sanktpēterburga   466 «ОД» 11:12
Анастасия Соколова
Sanktpēterburga   4114 «Черепашки» 12:48
Галина Соколова
Sanktpēterburga   4107 «Соколы» 12:34
Юлия Сопова
Sanktpēterburga   456 «Пираты» 10:52
Елена Толмачева
Sanktpēterburga   468 «Созвездие Весов» 11:16
Настя Цветкова
Sanktpēterburga   482 «Бандитки и Бандит» 11:44
Максим Чухнюк
Sanktpēterburga   430 «Неугомонные проходимцы» 10:00
Веслава Шамрей
Sanktpēterburga   443 «МолодцЫ» 10:26
Мария Шонина
Sanktpēterburga   426 «ВместеШоны» 09:52
Дарья Абрамова
Sanktpēterburga   496 «Реактивные улитки» 12:12
Варя Аверьянова
Sanktpēterburga   4101 «Ладога1» 12:22
Вероника Авраменко
Sanktpēterburga   455 «А4» 10:50
Георгий Авраменко
Sanktpēterburga   454 «А4 пополам» 10:48
Антонина Агуреева
Sanktpēterburga   453 «Дважды два» 10:46
Софья Алмоян
Sanktpēterburga   406 «Дружба» 09:12
Александра Аминова
Sanktpēterburga   455 «А4» 10:50
Анна Андреева
Sanktpēterburga   496 «Реактивные улитки» 12:12
Ирина Андреева
Sanktpēterburga   496 «Реактивные улитки» 12:12
Маша Антонова
Sanktpēterburga   499 «Crocodili» 12:18
Анна Антрушина
Sanktpēterburga   447 «Мой город» 10:34
Роман Арбузов
Sanktpēterburga   4119 «Навигаторы» 12:58
Александр Бакулин
Sanktpēterburga   442 «Хорошие люди» 10:24
Анна Бакулина
Sanktpēterburga   442 «Хорошие люди» 10:24
Марк Беднягин
Sanktpēterburga   484 «Бешеные псы» 11:48
Константин Белоконев
Sanktpēterburga   468 «Созвездие Весов» 11:16
Василиса Березецкая
Sanktpēterburga   416 «Лучики» 09:32
Валентина Близнюк
Sanktpēterburga   465 «Фродо» 11:10
Станислав Богатырев
Sanktpēterburga   487 «Чёрный волк» 11:54
Александр Бодров
Sanktpēterburga   463 «Ребятам о Бодрятах» 11:06
Георгий Бодров
Sanktpēterburga   463 «Ребятам о Бодрятах» 11:06
Дарья Бочарникова
Sanktpēterburga   493 «Умницы» 12:06
Диана Бочарникова
Sanktpēterburga   493 «Умницы» 12:06
Татьяна Бочарникова
Sanktpēterburga   493 «Умницы» 12:06
Юра Бронников
Maskava   409 «Без названия» 09:18
Лиза Бронникова
Maskava   409 «Без названия» 09:18
Софья Брук
Sanktpēterburga   485 «Сонямба» 11:50
Борис Бурдин
Sanktpēterburga   423 «Триопсики» 09:46
Елизавета Бурдина
Sanktpēterburga   423 «Триопсики» 09:46
Анна Буторина
Sanktpēterburga   412 «Мурашки» 09:24
Александр Бэнг
Sanktpēterburga   487 «Чёрный волк» 11:54
Максим Васильв
Sanktpēterburga   469 «Ленивые Ежики» 11:18
Юлия Васильева
Sanktpēterburga   431 «Полярные Суслики» 10:02
Алиса Васютович
Sanktpēterburga   471 «квартет» 11:22
Алина Вершинина
Sanktpēterburga   469 «Ленивые Ежики» 11:18
Александр Вильде
Sanktpēterburga   4112 «Секрет семейного счастья» 12:44
Артём Вильде
Sanktpēterburga   4112 «Секрет семейного счастья» 12:44
Ксения Вильде
Sanktpēterburga   4112 «Секрет семейного счастья» 12:44
Виталия Вишневская
Sanktpēterburga   493 «Умницы» 12:06
Лена Вишневская
Sanktpēterburga   444 «Несерьезные» 10:28
Дарья Волкова
Sanktpēterburga   439 «Кабанчик» 10:18
Мария Волкова
Sanktpēterburga   410 «Шаляй-Валяй» 09:20
Алена Воробьева
Sanktpēterburga   475 «Орущие в терновнике» 11:30
Янина Воробьева
Sanktpēterburga   475 «Орущие в терновнике» 11:30
Владимир Газетов
Sanktpēterburga   480 «МВСВ» 11:40
Иван Газетов
Sanktpēterburga   480 «МВСВ» 11:40
Сергей Газетов
Sanktpēterburga   480 «МВСВ» 11:40
Степан Генат
Sanktpēterburga   4111 «Буби-буби» 12:42
Ксюша Герасимова
Sanktpēterburga   446 «Крылатый Хык» 10:32
Елена Герц
Sanktpēterburga   481 «Питер ФМ» 11:42
Матвей Герц
Sanktpēterburga   481 «Питер ФМ» 11:42
Анастасия Гильфанова
Sanktpēterburga   494 «Медленные козявочки» 12:08
Егор Говоренков
Sanktpēterburga   438 «Молния» 10:16
Ян Голубев
Sanktpēterburga   4111 «Буби-буби» 12:42
Алёна Горячева
Sanktpēterburga   4106 «Барсы» 12:32
Алла Гребенникова
Sanktpēterburga   471 «квартет» 11:22
Надежда Гребенникова
Sanktpēterburga   471 «квартет» 11:22
Владимир Григорьев
Sanktpēterburga   487 «Чёрный волк» 11:54
Серафима Грушко
Sanktpēterburga   4102 «Грушки» 12:24
Михаил Гурын
Sanktpēterburga   403 «Бусинки» 09:06
Светлана Гурына
Sanktpēterburga   403 «Бусинки» 09:06
Екатерина Гусева
Sanktpēterburga   4115 «четверо с колясочкой» 12:50
Инна Гуторова
Sanktpēterburga   4103 «Веселые путешественники» 12:26
Алиса Гюльмагомедова
Sanktpēterburga   4105 «Следопыты» 12:30
Дмитрий Даньков
Sanktpēterburga   403 «Бусинки» 09:06
Наталья Данькова
Sanktpēterburga   403 «Бусинки» 09:06
Александра Дмитриева
Sanktpēterburga   406 «Дружба» 09:12
Елизавета Доведова
Sanktpēterburga   499 «Crocodili» 12:18
Ольга Дроздова
Sanktpēterburga   477 «Букашки» 11:34
Катерина Дуплий
Sanktpēterburga   494 «Медленные козявочки» 12:08
Дима Дымов
Sanktpēterburga   486 «Одуванчики» 11:52
Гиршова Елена
Sanktpēterburga   441 «Кот, который...» 10:22
Федор Елецкий
Sanktpēterburga   483 «Ветербург» 11:46
Мария Еремеева
Sanktpēterburga   4105 «Следопыты» 12:30
Ксения Журавская
Sanktpēterburga   466 «ОД» 11:12
Михаил Задорский
Sanktpēterburga   456 «Пираты» 10:52
Алексей Зайцев
Sanktpēterburga   461 «Зайчики» 11:02
Иван Зайцев
Sanktpēterburga   461 «Зайчики» 11:02
Александра Зайцева
Sanktpēterburga   461 «Зайчики» 11:02
Гриша Запевалов
Sanktpēterburga   486 «Одуванчики» 11:52
Людмила Запевалова
Sanktpēterburga   486 «Одуванчики» 11:52
Антон Зверинский
Sanktpēterburga   4104 «Исследователи» 12:28
Алена Звонарева
Sanktpēterburga   414 «Рингеры» 09:28
Борис Зелигер
Sanktpēterburga   429 «Городские Бобры» 09:58
Татьяна Зиноевич
Sanktpēterburga   406 «Дружба» 09:12
Анастасия Зонова
Sanktpēterburga   414 «Рингеры» 09:28
Светлана Зонова
Sanktpēterburga   414 «Рингеры» 09:28
Александр Иванов
Sanktpēterburga   4108 «Великолепная четверка» 12:36
миша иванов
Sanktpēterburga   460 «мумрики» 11:00
Аня Иванова
Sanktpēterburga   482 «Бандитки и Бандит» 11:44
Ариша иванова
Sanktpēterburga   460 «мумрики» 11:00
Светлана Иванова
Sanktpēterburga   4108 «Великолепная четверка» 12:36
Евгений Иващенко
Sanktpēterburga   443 «МолодцЫ» 10:26
Станислава Иващенко
Sanktpēterburga   443 «МолодцЫ» 10:26
Галина Игнатьева
Sanktpēterburga   475 «Орущие в терновнике» 11:30
Мария Искандарова
Sanktpēterburga   4115 «четверо с колясочкой» 12:50
Андрей Кабанов
Sanktpēterburga   432 «Принцип домино» 10:04
Павел Кавеев
Sanktpēterburga   4109 «Левандовски» 12:38
Дмитрий Калашников
Sanktpēterburga   479 «Уля и Маша» 11:38
Маша Калашникова
Sanktpēterburga   479 «Уля и Маша» 11:38
Ульяна Калашникова
Sanktpēterburga   479 «Уля и Маша» 11:38
Мария Каменева
Sanktpēterburga   495 «Kind of Magic» 12:10
Андрей Камышов
Sanktpēterburga   4111 «Буби-буби» 12:42
Марат Канафин
Sanktpēterburga   435 «Тупые ножи» 10:10
Варвара Карачева
Sanktpēterburga   474 «Пятак» 11:28
Антон Коваленко
Sanktpēterburga   438 «Молния» 10:16
Дмитрий Коган
Maskava   407 «Лягующие мотообры» 09:14
Антонина Кондакова
Sanktpēterburga   404 «Тигрята» 09:08
Иришка Кондратова
Sanktpēterburga   419 «Art&Science» 09:38
Максим Копытов
Sanktpēterburga   420 «синяя птица» 09:40
Егор Костин
Sanktpēterburga   4110 «Околица» 12:40
Дмитрий Костылев
Sanktpēterburga   436 «Беззубики» 10:12
Константин Костылев
Sanktpēterburga   436 «Беззубики» 10:12
Иван Красников
Sanktpēterburga   498 «Молния Тут» 12:16
Соня Кричун
Sanktpēterburga   409 «Без названия» 09:18
Арсений Кувалдин
Sanktpēterburga   4102 «Грушки» 12:24
Елена Кудлинг
Sanktpēterburga   481 «Питер ФМ» 11:42
Фёдор Кудлинг
Sanktpēterburga   481 «Питер ФМ» 11:42
Ева Кукаркина
Sanktpēterburga   427 «именинники» 09:54
Дарья Кулишенко
Sanktpēterburga   437 «Там и Тут» 10:14
Иван Кулишенко
Sanktpēterburga   437 «Там и Тут» 10:14
Софья Кулишенко
Sanktpēterburga   437 «Там и Тут» 10:14
Вероника Курилович
Sanktpēterburga   448 «капитошки» 10:36
Максим Курилович
Sanktpēterburga   448 «капитошки» 10:36
Маргарита Кшевецкая
Sanktpēterburga   464 «Радость» 11:08
Андрей Кшевецкий
Sanktpēterburga   464 «Радость» 11:08
Михаил Кшевецкий
Sanktpēterburga   464 «Радость» 11:08
Костя Ларионов
Maskavas apgabals   408 «Улитоны» 09:16
Даниил Лежайко
Sanktpēterburga   4109 «Левандовски» 12:38
Матвей Лежев
Sanktpēterburga   497 «Одна такая команда» 12:14
Елена Лежнина
Sanktpēterburga   456 «Пираты» 10:52
Таисия Лежнина
Sanktpēterburga   456 «Пираты» 10:52
Кристина Леонова
Sanktpēterburga   482 «Бандитки и Бандит» 11:44
Антон Леонтьев
Maskava   407 «Лягующие мотообры» 09:14
Евгений Леонтьев
Maskava   407 «Лягующие мотообры» 09:14
Михаил Лидер
Sanktpēterburga   449 «Крендели» 10:38
Павел Литвин
Sanktpēterburga   422 «Толстопузики» 09:44
Антон Логовник
Sanktpēterburga   415 «Шайтан» 09:30
Вика Логовник
Sanktpēterburga   415 «Шайтан» 09:30
Лидия Логовник
Sanktpēterburga   415 «Шайтан» 09:30
Саша Логовник
Sanktpēterburga   415 «Шайтан» 09:30
Катя Лотарева
Sanktpēterburga   433 «Катя и Компания» 10:06
Александр Луканин
Sanktpēterburga   434 «Катёнок и Ко» 10:08
Катя Луканина
Sanktpēterburga   434 «Катёнок и Ко» 10:08
Алина Лукьянович
Sanktpēterburga   450 «ТИХО-ходы» 10:40
Екатерина Лысенко
Maskava   405 «Сусанинские навигаторы» 09:10
Артем Макуха
Sanktpēterburga   4117 «Макушки» 12:54
Кирилл Макуха
Sanktpēterburga   4117 «Макушки» 12:54
Артем Малышев
Sanktpēterburga   482 «Бандитки и Бандит» 11:44
Сергей Матвеев
Sanktpēterburga   444 «Несерьезные» 10:28
Елена Матвеева
Sanktpēterburga   444 «Несерьезные» 10:28
Мария Маторная
Sanktpēterburga   4113 «Самоесложное» 12:46
Любовь Мельникова
Sanktpēterburga   466 «ОД» 11:12
Соня Мельникова
Sanktpēterburga   466 «ОД» 11:12
Александр Меркулов
Sanktpēterburga   412 «Мурашки» 09:24
Анна Меркулова
Sanktpēterburga   412 «Мурашки» 09:24
Василий Мигунов
Sanktpēterburga   458 «Мигуны» 10:56
Мирон Мигунов
Sanktpēterburga   458 «Мигуны» 10:56
Юстина Мигунова
Sanktpēterburga   458 «Мигуны» 10:56
Саша Мирошников
Sanktpēterburga   433 «Катя и Компания» 10:06
Василиса Митрофанова
Sanktpēterburga   413 «Сократ» 09:26
Светлана Михайлова
Sanktpēterburga   485 «Сонямба» 11:50
Инна Морозовская
Maskava   409 «Без названия» 09:18
Анастасия Мугандина
Sanktpēterburga   442 «Хорошие люди» 10:24
Елизавета Назарова
Sanktpēterburga   490 «Лиза и Ко» 12:00
Алексей Небольсин
Maskava   401 «Пять-ю-шесть-веники» 09:02
Ася Никулина
Sanktpēterburga   494 «Медленные козявочки» 12:08
Алесей Овсянников
Sanktpēterburga   4110 «Околица» 12:40
Тимур Овсянников
Sanktpēterburga   4110 «Околица» 12:40
Николай Озеров
Sanktpēterburga   463 «Ребятам о Бодрятах» 11:06
Галина Озерова
Sanktpēterburga   463 «Ребятам о Бодрятах» 11:06
Тимофей Орлов
Sanktpēterburga   470 «Выручайки» 11:20
Константин Пайсин
Sanktpēterburga   4104 «Исследователи» 12:28
Ирина Пайсина
Sanktpēterburga   4104 «Исследователи» 12:28
Мария Пайсина
Sanktpēterburga   4104 «Исследователи» 12:28
Александр Панин
Sanktpēterburga   473 «pan_in» 11:26
Дмитрий Панин
Sanktpēterburga   473 «pan_in» 11:26
Иван Панин
Sanktpēterburga   473 «pan_in» 11:26
Демьян Панькин
Sanktpēterburga   470 «Выручайки» 11:20
Иван Папаев
Maskava   476 «Los elefantes» 11:32
Игорь Петров
Sanktpēterburga   417 «Шустрая семейка» 09:34
Фёдор Петров
Sanktpēterburga   459 «Селедка на свободе» 10:58
Алена Пинаева
Sanktpēterburga   485 «Сонямба» 11:50
Никита Площинский
Sanktpēterburga   427 «именинники» 09:54
Роман Площинский
Sanktpēterburga   427 «именинники» 09:54
Елизавета Пойлова
Sanktpēterburga   4108 «Великолепная четверка» 12:36
Александр Прилуцкий
Sanktpēterburga   441 «Кот, который...» 10:22
Петр Рабизо
Sanktpēterburga   404 «Тигрята» 09:08
Настя Радченко
Sanktpēterburga   416 «Лучики» 09:32
Яна Радченко
Sanktpēterburga   416 «Лучики» 09:32
Ольга Ракитова
Sanktpēterburga   468 «Созвездие Весов» 11:16
Валерия Растегаева
Sanktpēterburga   465 «Фродо» 11:10
Анна Рожанская
Sanktpēterburga   4107 «Соколы» 12:34
Марина Рубина
Sanktpēterburga   432 «Принцип домино» 10:04
Борис Рудля
Sanktpēterburga   449 «Крендели» 10:38
Вениамин Рудля
Sanktpēterburga   449 «Крендели» 10:38
Роман Русинов
Sanktpēterburga   4116 «Четверо» 12:52
Юлия Русинова
Sanktpēterburga   4116 «Четверо» 12:52
Миша Рымарев
Puškina   428 «Городской наблюдатель» 09:56
Варя Рябкова
Sanktpēterburga   4101 «Ладога1» 12:22
Никита Савосин
Sanktpēterburga   419 «Art&Science» 09:38
Саша Савосина
Sanktpēterburga   419 «Art&Science» 09:38
Александр Салин
Sanktpēterburga   423 «Триопсики» 09:46
Аня Салтанова
Sanktpēterburga   418 «Фиолетовые» 09:36
Эмилия Сафарова
Sanktpēterburga   450 «ТИХО-ходы» 10:40
Наталья Селезнева
Sanktpēterburga   4106 «Барсы» 12:32
Николай Семёнов
Maskava   476 «Los elefantes» 11:32
Наталья Семёнова
Maskava   476 «Los elefantes» 11:32
Анастасия Серова
Maskava   402 «Быстрые черепахи» 09:04
Маргарита Серова
Maskava   402 «Быстрые черепахи» 09:04
Анна Симонян
Sanktpēterburga   452 «Солнышки» 10:44
Жанна Симонян
Sanktpēterburga   452 «Солнышки» 10:44
Мария Симонян
Sanktpēterburga   452 «Солнышки» 10:44
Роман Синельников
Sanktpēterburga   438 «Молния» 10:16
Иван Смирнов
Sanktpēterburga   483 «Ветербург» 11:46
Михаил Смирнов
Sanktpēterburga   440 «Everybody lies» 10:20
Семён Смирнов
Sanktpēterburga   4110 «Околица» 12:40
Василиса Смирнова
Sanktpēterburga   477 «Букашки» 11:34
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   440 «Everybody lies» 10:20
Андрей Соколов
Sanktpēterburga   4114 «Черепашки» 12:48
Антон Соколов
Sanktpēterburga   4107 «Соколы» 12:34
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   4114 «Черепашки» 12:48
Тимофей Соколов
Sanktpēterburga   4107 «Соколы» 12:34
Екатерина Соколова
Sanktpēterburga   4114 «Черепашки» 12:48
Елена Солодкина
Sanktpēterburga   4113 «Самоесложное» 12:46
Полина Солодкина
Sanktpēterburga   4113 «Самоесложное» 12:46
Рада Солынина
Sanktpēterburga   464 «Радость» 11:08
Лена Сотникова
Sanktpēterburga   446 «Крылатый Хык» 10:32
Таня Сотникова
Sanktpēterburga   446 «Крылатый Хык» 10:32
Федор Старцев
Sanktpēterburga   4100 «Ладога2» 12:20
Наталья Старцева
Sanktpēterburga   4100 «Ладога2» 12:20
Петр Страцев
Sanktpēterburga   4100 «Ладога2» 12:20
Анфиса Страцева
Sanktpēterburga   4100 «Ладога2» 12:20
Павел Стрельцов
Sanktpēterburga   457 «Ключ к успеху» 10:54
Анна Стрельцова
Sanktpēterburga   457 «Ключ к успеху» 10:54
Анна Стрепетова
Sanktpēterburga   420 «синяя птица» 09:40
Наталья Терновых
Sanktpēterburga   425 «Шевели булками» 09:50
Наталья Тимошенко
Sanktpēterburga   477 «Букашки» 11:34
Саша Тихонова
Maskava   408 «Улитоны» 09:16
Юлия Тищенко
Sanktpēterburga   499 «Crocodili» 12:18
Ульяна Ткаченко
Sanktpēterburga   489 «Задумчивые лани» 11:58
Иван Толмачев
Sanktpēterburga   468 «Созвездие Весов» 11:16
Анастасия Толчинская
Sanktpēterburga   489 «Задумчивые лани» 11:58
Зоя Толчинская
Sanktpēterburga   489 «Задумчивые лани» 11:58
Александра Тюляндина
Sanktpēterburga   453 «Дважды два» 10:46
Мария Тюляндина
Sanktpēterburga   453 «Дважды два» 10:46
Марина Федорова
Sanktpēterburga   424 «Альбатроша» 09:48
Егор Фокин
Sanktpēterburga   488 «Бегущие с ветром» 11:56
Катерина Фрей
Sanktpēterburga   459 «Селедка на свободе» 10:58
Иосиф Хаит
Maskava   467 «Хаит и К» 11:14
Олег Хаит
Maskava   467 «Хаит и К» 11:14
Артем Халфин
Sanktpēterburga   492 «талисман» 12:04
Элина Халфина
Sanktpēterburga   492 «талисман» 12:04
Кирилл Цейтин
Sanktpēterburga   435 «Тупые ножи» 10:10
Даня Чёботов
Sanktpēterburga   495 «Kind of Magic» 12:10
Федя Чёботов
Sanktpēterburga   495 «Kind of Magic» 12:10
Борис Черномордик
Sanktpēterburga   440 «Everybody lies» 10:20
София Черняева
Sanktpēterburga   411 «Пятый этаж» 09:22
Кирилл Чурилин
Sanktpēterburga   491 «Черная акула» 12:02
Федор Чурилин
Sanktpēterburga   491 «Черная акула» 12:02
Александр Шакиров
Sanktpēterburga   424 «Альбатроша» 09:48
Валерий Шакиров
Sanktpēterburga   424 «Альбатроша» 09:48
Игорь Шамин
Sanktpēterburga   404 «Тигрята» 09:08
Ксения Шевцова
Sanktpēterburga   4101 «Ладога1» 12:22
Татьяна Шидловская
Sanktpēterburga   470 «Выручайки» 11:20
Иван Шинкевич
Sanktpēterburga   422 «Толстопузики» 09:44
Марина Ширшова
Sanktpēterburga   496 «Реактивные улитки» 12:12
Даниил Шкунида
Sanktpēterburga   474 «Пятак» 11:28
Наталья Шкунида
Sanktpēterburga   474 «Пятак» 11:28
Алексей Шонин
Sanktpēterburga   426 «ВместеШоны» 09:52
Георгий Шонин
Sanktpēterburga   426 «ВместеШоны» 09:52
Дарья Шумова
Sanktpēterburga   475 «Орущие в терновнике» 11:30
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
400 09:00 Зелёные единорожки

400

401 09:02 Пять-ю-шесть-веники

401

Алексей Небольсин

Maskava

402 09:04 Быстрые черепахи

402

Анастасия Серова

Maskava

Маргарита Серова

Maskava

гимназия №1597
403 09:06 Бусинки

403

Михаил Гурын

Sanktpēterburga

Светлана Гурына

Sanktpēterburga

Дмитрий Даньков

Sanktpēterburga

Наталья Данькова

Sanktpēterburga

404 09:08 Тигрята

404

Алексей Рабизо

Sanktpēterburga

Антонина Кондакова

Sanktpēterburga

Петр Рабизо

Sanktpēterburga

Игорь Шамин

Sanktpēterburga

405 09:10 Сусанинские навигаторы

405

Екатерина Лысенко

Maskava

406 09:12 Дружба

406

Софья Алмоян

Sanktpēterburga

Александра Дмитриева

Sanktpēterburga

Татьяна Зиноевич

Sanktpēterburga

407 09:14 Лягующие мотообры

407

Дмитрий Коган

Maskava

Антон Леонтьев

Maskava

Евгений Леонтьев

Maskava

408 09:16 Улитоны

408

Костя Ларионов

Maskavas apgabals

Саша Тихонова

Maskava

409 09:18 Без названия

409

Юра Бронников

Maskava

Лиза Бронникова

Maskava

Соня Кричун

Sanktpēterburga

Инна Морозовская

Maskava

410 09:20 Шаляй-Валяй

410

Мария Волкова

Sanktpēterburga

411 09:22 Пятый этаж

411

Mary Korzhemanova

Sanktpēterburga

София Черняева

Sanktpēterburga

412 09:24 Мурашки

412

Елена Валуй

Sanktpēterburga

Анна Буторина

Sanktpēterburga

Александр Меркулов

Sanktpēterburga

Анна Меркулова

Sanktpēterburga

413 09:26 Сократ

413

Сергей Лис

Sanktpēterburga

Василиса Митрофанова

Sanktpēterburga

Гимназия №610 , петроградский район , 610
414 09:28 Рингеры

414

Valentina Zvonareva

Sanktpēterburga

Алена Звонарева

Sanktpēterburga

Анастасия Зонова

Sanktpēterburga

Светлана Зонова

Sanktpēterburga

415 09:30 Шайтан

415

Антон Логовник

Sanktpēterburga

Вика Логовник

Sanktpēterburga

Лидия Логовник

Sanktpēterburga

Саша Логовник

Sanktpēterburga

416 09:32 Лучики

416

Василиса Березецкая

Sanktpēterburga

Настя Радченко

Sanktpēterburga

Яна Радченко

Sanktpēterburga

417 09:34 Шустрая семейка

417

Алена Щурская

Sanktpēterburga

Игорь Петров

Sanktpēterburga

418 09:36 Фиолетовые

418

Аня Салтанова

Sanktpēterburga

419 09:38 Art&Science
Иришка Кондратова

Sanktpēterburga

Никита Савосин

Sanktpēterburga

Саша Савосина

Sanktpēterburga

420 09:40 синяя птица

420

Максим Копытов

Sanktpēterburga

Анна Стрепетова

Sanktpēterburga

421 09:42 Львёнка-Алёнка

421

Большой Львиный Прайд
422 09:44 Толстопузики

422

Павел Литвин

Sanktpēterburga

Иван Шинкевич

Sanktpēterburga

423 09:46 Триопсики

423

Борис Бурдин

Sanktpēterburga

Елизавета Бурдина

Sanktpēterburga

Александр Салин

Sanktpēterburga

424 09:48 Альбатроша

424

Марина Федорова

Sanktpēterburga

Александр Шакиров

Sanktpēterburga

Валерий Шакиров

Sanktpēterburga

425 09:50 Шевели булками

425

Нина Красавина

Sanktpēterburga

Наталья Терновых

Sanktpēterburga

426 09:52 ВместеШоны

426

Мария Шонина

Sanktpēterburga

Алексей Шонин

Sanktpēterburga

Георгий Шонин

Sanktpēterburga

427 09:54 именинники

427

Ева Кукаркина

Sanktpēterburga

Никита Площинский

Sanktpēterburga

Роман Площинский

Sanktpēterburga

428 09:56 Городской наблюдатель

428

Миша Рымарев

Puškina

429 09:58 Городские Бобры

429

Алла Дерман

Sanktpēterburga

Борис Зелигер

Sanktpēterburga

430 10:00 Неугомонные проходимцы

430

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Максим Чухнюк

Sanktpēterburga

431 10:02 Полярные Суслики

431

Юлия Васильева

Sanktpēterburga

432 10:04 Принцип домино

432

Андрей Кабанов

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

433 10:06 Катя и Компания

433

Вадим Лотарев

Sanktpēterburga

Катя Лотарева

Sanktpēterburga

Саша Мирошников

Sanktpēterburga

Школа №534
434 10:08 Катёнок и Ко

434

Александр Луканин

Sanktpēterburga

Катя Луканина

Sanktpēterburga

435 10:10 Тупые ножи

435

Ирина Миллер

Sanktpēterburga

Марат Канафин

Sanktpēterburga

Кирилл Цейтин

Sanktpēterburga

436 10:12 Беззубики

436

Дмитрий Костылев

Sanktpēterburga

Константин Костылев

Sanktpēterburga

437 10:14 Там и Тут
Дарья Кулишенко

Sanktpēterburga

Иван Кулишенко

Sanktpēterburga

Софья Кулишенко

Sanktpēterburga

438 10:16 Молния

438

Егор Говоренков

Sanktpēterburga

Антон Коваленко

Sanktpēterburga

Роман Синельников

Sanktpēterburga

439 10:18 Кабанчик

439

Дарья Волкова

Sanktpēterburga

440 10:20 Everybody lies

440

Аня Смирнова

Sanktpēterburga

Михаил Смирнов

Sanktpēterburga

Ирина Смирнова

Sanktpēterburga

Борис Черномордик

Sanktpēterburga

441 10:22 Кот, который...

441

Гиршова Елена

Sanktpēterburga

Александр Прилуцкий

Sanktpēterburga

442 10:24 Хорошие люди
Алла Мугандина

Sanktpēterburga

Александр Бакулин

Sanktpēterburga

Анна Бакулина

Sanktpēterburga

Анастасия Мугандина

Sanktpēterburga

443 10:26 МолодцЫ

443

Веслава Шамрей

Sanktpēterburga

Евгений Иващенко

Sanktpēterburga

Станислава Иващенко

Sanktpēterburga

444 10:28 Несерьезные

444

Лена Вишневская

Sanktpēterburga

Сергей Матвеев

Sanktpēterburga

Елена Матвеева

Sanktpēterburga

446 10:32 Крылатый Хык

446

Илья Сотников

Sanktpēterburga

Ксюша Герасимова

Sanktpēterburga

Лена Сотникова

Sanktpēterburga

Таня Сотникова

Sanktpēterburga

447 10:34 Мой город

447

Анна Антрушина

Sanktpēterburga

448 10:36 капитошки

448

Вероника Курилович

Sanktpēterburga

Максим Курилович

Sanktpēterburga

449 10:38 Крендели

449

Nataliya Lider

Sanktpēterburga

Михаил Лидер

Sanktpēterburga

Борис Рудля

Sanktpēterburga

Вениамин Рудля

Sanktpēterburga

450 10:40 ТИХО-ходы

450

Алина Лукьянович

Sanktpēterburga

Эмилия Сафарова

Sanktpēterburga

452 10:44 Солнышки

452

Анна Симонян

Sanktpēterburga

Жанна Симонян

Sanktpēterburga

Мария Симонян

Sanktpēterburga

453 10:46 Дважды два

453

Антонина Агуреева

Sanktpēterburga

Александра Тюляндина

Sanktpēterburga

Мария Тюляндина

Sanktpēterburga

454 10:48 А4 пополам

454

Георгий Авраменко

Sanktpēterburga

455 10:50 А4

455

Вероника Авраменко

Sanktpēterburga

Александра Аминова

Sanktpēterburga

456 10:52 Пираты
Юлия Сопова

Sanktpēterburga

Михаил Задорский

Sanktpēterburga

Елена Лежнина

Sanktpēterburga

Таисия Лежнина

Sanktpēterburga

457 10:54 Ключ к успеху

457

Павел Стрельцов

Sanktpēterburga

Анна Стрельцова

Sanktpēterburga

Гимназия №271 , Лиговский каскад
458 10:56 Мигуны

458

Василий Мигунов

Sanktpēterburga

Мирон Мигунов

Sanktpēterburga

Юстина Мигунова

Sanktpēterburga

459 10:58 Селедка на свободе

459

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Фёдор Петров

Sanktpēterburga

Катерина Фрей

Sanktpēterburga

460 11:00 мумрики
Ольга Бабанина

Sanktpēterburga

миша иванов

Sanktpēterburga

Ариша иванова

Sanktpēterburga

461 11:02 Зайчики

461

Юлия Зайцева

Sanktpēterburga

Алексей Зайцев

Sanktpēterburga

Иван Зайцев

Sanktpēterburga

Александра Зайцева

Sanktpēterburga

463 11:06 Ребятам о Бодрятах

463

Александр Бодров

Sanktpēterburga

Георгий Бодров

Sanktpēterburga

Николай Озеров

Sanktpēterburga

Галина Озерова

Sanktpēterburga

464 11:08 Радость

464

Маргарита Кшевецкая

Sanktpēterburga

Андрей Кшевецкий

Sanktpēterburga

Михаил Кшевецкий

Sanktpēterburga

Рада Солынина

Sanktpēterburga

465 11:10 Фродо

465

Валентина Близнюк

Sanktpēterburga

Валерия Растегаева

Sanktpēterburga

Павловск , ДДТ Павловский , 464
466 11:12 ОД

466

Надежда Сизова

Sanktpēterburga

Ксения Журавская

Sanktpēterburga

Любовь Мельникова

Sanktpēterburga

Соня Мельникова

Sanktpēterburga

467 11:14 Хаит и К

467

Иосиф Хаит

Maskava

Олег Хаит

Maskava

468 11:16 Созвездие Весов

468

Константин Белоконев

Sanktpēterburga

Ольга Ракитова

Sanktpēterburga

Иван Толмачев

Sanktpēterburga

Гимназия №642
469 11:18 Ленивые Ежики

469

Максим Васильв

Sanktpēterburga

Алина Вершинина

Sanktpēterburga

470 11:20 Выручайки

470

Ирина Орлова

Sanktpēterburga

Тимофей Орлов

Sanktpēterburga

Демьян Панькин

Sanktpēterburga

Татьяна Шидловская

Sanktpēterburga

471 11:22 квартет

471

Юлия Некрасова

Sanktpēterburga

Алиса Васютович

Sanktpēterburga

Алла Гребенникова

Sanktpēterburga

Надежда Гребенникова

Sanktpēterburga

472 11:24 Gravity Falls

472

473 11:26 pan_in

473

Olga Smirnova

Sanktpēterburga

Александр Панин

Sanktpēterburga

Дмитрий Панин

Sanktpēterburga

Иван Панин

Sanktpēterburga

474 11:28 Пятак

474

Ольга Карачева

Sanktpēterburga

Варвара Карачева

Sanktpēterburga

Даниил Шкунида

Sanktpēterburga

Наталья Шкунида

Sanktpēterburga

475 11:30 Орущие в терновнике

475

Алена Воробьева

Sanktpēterburga

Янина Воробьева

Sanktpēterburga

Галина Игнатьева

Sanktpēterburga

Дарья Шумова

Sanktpēterburga

476 11:32 Los elefantes

476

Иван Папаев

Maskava

Николай Семёнов

Maskava

Наталья Семёнова

Maskava

477 11:34 Букашки

477

Ольга Дроздова

Sanktpēterburga

Василиса Смирнова

Sanktpēterburga

Наталья Тимошенко

Sanktpēterburga

478 11:36 Макстон

478

479 11:38 Уля и Маша

479

Дмитрий Калашников

Sanktpēterburga

Маша Калашникова

Sanktpēterburga

Ульяна Калашникова

Sanktpēterburga

480 11:40 МВСВ

480

Владимир Газетов

Sanktpēterburga

Иван Газетов

Sanktpēterburga

Сергей Газетов

Sanktpēterburga

481 11:42 Питер ФМ

481

Елена Герц

Sanktpēterburga

Матвей Герц

Sanktpēterburga

Елена Кудлинг

Sanktpēterburga

Фёдор Кудлинг

Sanktpēterburga

482 11:44 Бандитки и Бандит

482

Настя Цветкова

Sanktpēterburga

Аня Иванова

Sanktpēterburga

Кристина Леонова

Sanktpēterburga

Артем Малышев

Sanktpēterburga

483 11:46 Ветербург

483

Федор Елецкий

Sanktpēterburga

Иван Смирнов

Sanktpēterburga

МШМ
484 11:48 Бешеные псы

484

Лев Беднягин

Sanktpēterburga

Марк Беднягин

Sanktpēterburga

485 11:50 Сонямба

485

Елизавета Брук

Sanktpēterburga

Софья Брук

Sanktpēterburga

Светлана Михайлова

Sanktpēterburga

Алена Пинаева

Sanktpēterburga

486 11:52 Одуванчики

486

Ольга Веселова

Sanktpēterburga

Дима Дымов

Sanktpēterburga

Гриша Запевалов

Sanktpēterburga

Людмила Запевалова

Sanktpēterburga

487 11:54 Чёрный волк

487

Станислав Богатырев

Sanktpēterburga

Александр Бэнг

Sanktpēterburga

Владимир Григорьев

Sanktpēterburga

Выборгский район , 83 школа
488 11:56 Бегущие с ветром

488

Ольга Фокина

Sanktpēterburga

Егор Фокин

Sanktpēterburga

489 11:58 Задумчивые лани

489

Наталия Ильина

Sanktpēterburga

Ульяна Ткаченко

Sanktpēterburga

Анастасия Толчинская

Sanktpēterburga

Зоя Толчинская

Sanktpēterburga

490 12:00 Лиза и Ко

490

Оксана Бобошко

Sanktpēterburga

Елизавета Назарова

Sanktpēterburga

491 12:02 Черная акула

491

Кирилл Чурилин

Sanktpēterburga

Федор Чурилин

Sanktpēterburga

Гимназия №261
492 12:04 талисман

492

Olga Antikyan

Sanktpēterburga

Артем Халфин

Sanktpēterburga

Элина Халфина

Sanktpēterburga

493 12:06 Умницы

493

Дарья Бочарникова

Sanktpēterburga

Диана Бочарникова

Sanktpēterburga

Татьяна Бочарникова

Sanktpēterburga

Виталия Вишневская

Sanktpēterburga

Павловск , ДДТ Павловский , 464
494 12:08 Медленные козявочки

494

Татьяна Ямся

Sanktpēterburga

Анастасия Гильфанова

Sanktpēterburga

Катерина Дуплий

Sanktpēterburga

Ася Никулина

Sanktpēterburga

495 12:10 Kind of Magic

495

Саша Соловьёва

Sanktpēterburga

Мария Каменева

Sanktpēterburga

Даня Чёботов

Sanktpēterburga

Федя Чёботов

Sanktpēterburga

МШМ
496 12:12 Реактивные улитки

496

Дарья Абрамова

Sanktpēterburga

Анна Андреева

Sanktpēterburga

Ирина Андреева

Sanktpēterburga

Марина Ширшова

Sanktpēterburga

497 12:14 Одна такая команда

497

Татьяна Лежева

Sanktpēterburga

Матвей Лежев

Sanktpēterburga

498 12:16 Молния Тут

498

Иван Красников

Sanktpēterburga

499 12:18 Crocodili

499

Маша Антонова

Sanktpēterburga

Елизавета Доведова

Sanktpēterburga

Юлия Тищенко

Sanktpēterburga

610
4100 12:20 Ладога2

4100

Федор Старцев

Sanktpēterburga

Наталья Старцева

Sanktpēterburga

Петр Страцев

Sanktpēterburga

Анфиса Страцева

Sanktpēterburga

4101 12:22 Ладога1

4101

Варя Аверьянова

Sanktpēterburga

Варя Рябкова

Sanktpēterburga

Ксения Шевцова

Sanktpēterburga

4102 12:24 Грушки

4102

Анна Грушко

Sanktpēterburga

Серафима Грушко

Sanktpēterburga

Арсений Кувалдин

Sanktpēterburga

4103 12:26 Веселые путешественники

4103

Инна Гуторова

Sanktpēterburga

4104 12:28 Исследователи

4104

Антон Зверинский

Sanktpēterburga

Константин Пайсин

Sanktpēterburga

Ирина Пайсина

Sanktpēterburga

Мария Пайсина

Sanktpēterburga

4105 12:30 Следопыты

4105

Алиса Гюльмагомедова

Sanktpēterburga

Мария Еремеева

Sanktpēterburga

4106 12:32 Барсы

4106

Андрей Горячев

Sanktpēterburga

Алёна Горячева

Sanktpēterburga

Наталья Селезнева

Sanktpēterburga

сами с усами
4107 12:34 Соколы

4107

Анна Рожанская

Sanktpēterburga

Антон Соколов

Sanktpēterburga

Тимофей Соколов

Sanktpēterburga

4108 12:36 Великолепная четверка

4108

Мария Годящева

Sanktpēterburga

Александр Иванов

Sanktpēterburga

Светлана Иванова

Sanktpēterburga

Елизавета Пойлова

Sanktpēterburga

4109 12:38 Левандовски

4109

Павел Кавеев

Sanktpēterburga

Даниил Лежайко

Sanktpēterburga

4110 12:40 Околица

4110

Егор Костин

Sanktpēterburga

Алесей Овсянников

Sanktpēterburga

Тимур Овсянников

Sanktpēterburga

Семён Смирнов

Sanktpēterburga

4111 12:42 Буби-буби

4111

Олеся Адамская

Sanktpēterburga

Степан Генат

Sanktpēterburga

Ян Голубев

Sanktpēterburga

Андрей Камышов

Sanktpēterburga

4112 12:44 Секрет семейного счастья

4112

Ольга Вильде

Sanktpēterburga

Александр Вильде

Sanktpēterburga

Артём Вильде

Sanktpēterburga

Ксения Вильде

Sanktpēterburga

4113 12:46 Самоесложное

4113

Мария Маторная

Sanktpēterburga

Елена Солодкина

Sanktpēterburga

Полина Солодкина

Sanktpēterburga

4114 12:48 Черепашки

4114

Андрей Соколов

Sanktpēterburga

Евгений Соколов

Sanktpēterburga

Екатерина Соколова

Sanktpēterburga

4115 12:50 четверо с колясочкой

4115

Ульяна Гусева

Sanktpēterburga

Екатерина Гусева

Sanktpēterburga

Мария Искандарова

Sanktpēterburga

4116 12:52 Четверо

4116

Артем Русинов

Sanktpēterburga

Роман Русинов

Sanktpēterburga

Юлия Русинова

Sanktpēterburga

4117 12:54 Макушки

4117

Елена Макуха

Sanktpēterburga

Артем Макуха

Sanktpēterburga

Кирилл Макуха

Sanktpēterburga

4119 12:58 Навигаторы

4119

Роман Арбузов

Sanktpēterburga

РГПУ им. А.И.Герцена , Школа №292